| autor |
sõnum |
_marek
HV Guru

liitunud: 31.12.2002
|
postitatud: 12.04.2024 18:36:57 postituse pealkiri: |
|
| Arvamus kasutajast [ _marek ]: puudub |
|
| T2nel kirjutas: |
Kahjuks peab tõdema, et ka staažikas kasutaja võib käituda väga arusaamatult.
Ostsin antud kasutajalt kirjelduse järgi uue Apple'i nutikella rihma, tegin ülekande 27. märtsil. Pakk pandi pakiautomaadiga teele järgmisel päeval ning 30. märtsil sain DPD-lt sõnumi, et pakk on kohal. Kuna see oli nädalavahetus, siis sain pakile järele minna alles 2. aprillil ehk siis 6 päeva hiljem kui olime tehingu kokku leppinud. Ise veel vaatasin, et huvitav-huvitav, müügiteema on jätkuvalt aktiivne. Nüüd tagantjärele saan aru, et ju müüja aimas, et see tehing ei pruugi sellisel kujul õnnestuda. Andsin samal päeval kasutajale teada, et kellarihm ei vasta kirjeldusele (on ilmselgete kasutusjälgedega ning määrdunud) ning soovin tehingust taganeda. Kasutaja ei osanud määrdumist kuidagi põhjendada. Pakkusin omapoolse vastutulekuna, et võin kauba tagastada oma kuludega ning palun temal raha tagasi kanda. Vastuväited kasutajal puudusid. 3. aprilli panin paki DPD-ga teele, 4. aprillil jõudis see pakiautomaati ning 8. aprillil võttis kasutaja paki pakiautomaadist välja. 10. aprillil maksis kasutaja osa raha tagasi, aga jättis esialgse postikulu üle kandmata, väites, et on igati mõistlik, et tema saab otsesed kulud kaetud. Mina loomulikult sellise väitega nõus polnud, sest eksimus oli temapoolne ning tegelikult peaks tema kandma kõik otsesed kulud (sest kirjeldusega on eksinud tema, mitte mina). Isegi siis olin vastutulekuna nõus kompromissiga, et ühe osa postikulust kannan mina ja teise osa tema. Kahjuks antud kasutajal puudub igasugune tahe teema õiglaselt lahendada, seega kogemus on äärmiselt negatiivne. Asi pole isegi mitte rahas (2,65 € kõigest), aga põhimõttes ja õigluses. Julged teha, julge tunnistada ja teha vastavad järeldused ning parandused, aga antud kasuataja leiab, et tal on rohkem õigust ja tema ei pea midagi vastutama. Leian, et selline käitumine on äärmiselt nõme ja isegi argpükslik, edaspidi väldin selle kasutajaga igauguseid kokkupuuteid.
Eile, 11. aprillil, andis kasutaja teada, et tal on kellarihmale veel üks huviline. Kui ma soovin, siis saan kanda talle uuesti raha ning saadab kellarihma uuesti mulle. Ma seda ei soovinud ja ju siis sai kellarihm müüdud teisele huvilisele, sest teema suleti samal päeval. Eks igaks saab ise siit teha omad järeldused.
Olgu see kommentaar minule meenutuseks ning teistele õpetuseks. |
Kasutaja T2nel soovis osta minu poolt müügis olevat Apple Watch Ultra originaalrihma. Tegu oli uue kellaga kaasa tulnud originaaltootega, mille pakend sai avatud, mida sai proovitud ning mille suurus ei sobinud. Antud informatsioon oli tehingu eelselt ostjale teada. Vastavalt oli ka toote hind 60% poehinnast soodsam.
1) T2nel kauples postikulu müüja kuluks, mille osas sai talle vastu tuldud.
2) Kaup sai teele pandud
3) T2nel sai kauba kätte ning avaldas soovi tehingust taganeda väidetavate kasutusjälgede tõttu. Kuna olin kella ise uuena ostnud, pakendi avanud ja korra proovinud, siis olin kindel, et mingeid kasutusjälgi seal olla ei saa (foto tootest allpool). Andsin sellest T2nelile ka teada. Tema jäi enesele kindlaks, et soovib kauba tagastada. Olgugi, et mul puudus igasugune kohustus kaupa tagasi osta, siis tulin ka selle osas T2nelile vastu, kuna olin veendunud kauba kvaliteedis ja ei näinud probleemi seda kellelegi teisele müüa.
4) T2nel saatis kauba tagasi, mina kandsin tagasi 100% ostusumma, millest arvestasin maha otsese transpordikulu 2.65 eurot
5) Järgmisel päeval pärast kauba tagasi jõudmist avaldas soovi teine huviline toode ära osta. Tehing toimus käest kätte ja kvaliteedi osas mingeid pretensioone polnud.
6) T2nel solvus 2.65 eurose postikulu kinnipidamise tõttu hingepõhjani, kirjutas mulle pikki kirju ja ähvardas rikkuda minu HV profiili. Minu hinnangul olen antud kasutajale korduvalt vastu tulnud ning kulutanud ebaproportsionaalselt palju aega ja ressurssi temaga tegelemisele.
Foto kaubast:
 |
|
|
| Kommentaarid: 130 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
118 |
|
| tagasi üles |
|
 |
T2nel
HV Guru

liitunud: 25.09.2004
|
postitatud: 12.04.2024 14:45:23 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ _marek ]: Negatiivne |
|
Kahjuks peab tõdema, et ka staažikas kasutaja võib käituda väga arusaamatult.
Ostsin antud kasutajalt kirjelduse järgi uue Apple'i nutikella rihma, tegin ülekande 27. märtsil. Pakk pandi pakiautomaadiga teele järgmisel päeval ning 30. märtsil sain DPD-lt sõnumi, et pakk on kohal. Kuna see oli nädalavahetus, siis sain pakile järele minna alles 2. aprillil ehk siis 6 päeva hiljem kui olime tehingu kokku leppinud. Ise veel vaatasin, et huvitav-huvitav, müügiteema on jätkuvalt aktiivne. Nüüd tagantjärele saan aru, et ju müüja aimas, et see tehing ei pruugi sellisel kujul õnnestuda. Andsin samal päeval kasutajale teada, et kellarihm ei vasta kirjeldusele (on ilmselgete kasutusjälgedega ning määrdunud) ning soovin tehingust taganeda. Kasutaja ei osanud määrdumist kuidagi põhjendada. Pakkusin omapoolse vastutulekuna, et võin kauba tagastada oma kuludega ning palun temal raha tagasi kanda. Vastuväited kasutajal puudusid. 3. aprilli panin paki DPD-ga teele, 4. aprillil jõudis see pakiautomaati ning 8. aprillil võttis kasutaja paki pakiautomaadist välja. 10. aprillil maksis kasutaja osa raha tagasi, aga jättis esialgse postikulu üle kandmata, väites, et on igati mõistlik, et tema saab otsesed kulud kaetud. Mina loomulikult sellise väitega nõus polnud, sest eksimus oli temapoolne ning tegelikult peaks tema kandma kõik otsesed kulud (sest kirjeldusega on eksinud tema, mitte mina). Isegi siis olin vastutulekuna nõus kompromissiga, et ühe osa postikulust kannan mina ja teise osa tema. Kahjuks antud kasutajal puudub igasugune tahe teema õiglaselt lahendada, seega kogemus on äärmiselt negatiivne. Asi pole isegi mitte rahas (2,65 € kõigest), aga põhimõttes ja õigluses. Julged teha, julge tunnistada ja teha vastavad järeldused ning parandused, aga antud kasuataja leiab, et tal on rohkem õigust ja tema ei pea midagi vastutama. Leian, et selline käitumine on äärmiselt nõme ja isegi argpükslik, edaspidi väldin selle kasutajaga igauguseid kokkupuuteid.
Eile, 11. aprillil, andis kasutaja teada, et tal on kellarihmale veel üks huviline. Kui ma soovin, siis saan kanda talle uuesti raha ning saadab kellarihma uuesti mulle. Ma seda ei soovinud ja ju siis sai kellarihm müüdud teisele huvilisele, sest teema suleti samal päeval. Eks igaks saab ise siit teha omad järeldused.
Olgu see kommentaar minule meenutuseks ning teistele õpetuseks. |
|
|
| Kommentaarid: 807 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
2 :: |
651 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Otto E.
HV veteran
liitunud: 08.08.2008
|
postitatud: 16.04.2022 17:02:27 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ _marek ]: Positiivne |
|
Müüsin rehvid. Soovitan!  |
|
|
| Kommentaarid: 215 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mumbles
HV kasutaja

liitunud: 08.02.2007
|
postitatud: 22.12.2021 19:28:25 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ _marek ]: Positiivne |
|
Tuli kinkekatele ise järgi, kõik tiptop, soovitan, usaldusväärne !  |
|
|
| Kommentaarid: 99 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
83 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
postitatud: 14.07.2021 18:16:18 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ _marek ]: Positiivne |
|
Kinkekaardid vahetasid omanikku, kõik bueno  |
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mteachx
HV Guru

liitunud: 23.03.2005
|
postitatud: 22.04.2021 06:42:04 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ _marek ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 587 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
477 |
|
| tagasi üles |
|
 |
commandert
HV vaatleja
liitunud: 23.11.2009
|
postitatud: 19.01.2021 22:45:20 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ _marek ]: Positiivne |
|
Iphone SE 2
Kiire ja konkreetne, tänud. |
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kala1
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.12.2006
|
postitatud: 03.10.2019 21:28:07 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ _marek ]: Positiivne |
|
Samsungi teler _________________ M: LG 29wk500-p
The German soldier has impressed the world, however the Italian Bersagliere soldier has impressed the German soldier. |
|
|
| Kommentaarid: 52 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sander007
HV veteran

liitunud: 04.12.2005
|
postitatud: 25.05.2019 19:05:57 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ _marek ]: Positiivne |
|
Müüsin kinkekaarte.
Kõik nagu kokku lepitud. Soovitan!  _________________ www.metailor.ee |
|
|
| Kommentaarid: 161 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
152 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dexter666
HV veteran

liitunud: 29.08.2002
|
postitatud: 11.10.2018 19:50:32 postituse pealkiri: Kinkekaardid |
|
Arvamus kasutajast [ _marek ]: Positiivne |
|
| Oli meeldiv äri teha! Julgen soovitada. |
|
|
| Kommentaarid: 93 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
85 |
|
| tagasi üles |
|
 |
JAANU5
Kreisi kasutaja
liitunud: 21.04.2006
|
postitatud: 10.09.2018 12:18:13 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ _marek ]: Positiivne |
|
Ostis ROIDMI telefonihoidja.  |
|
|
| Kommentaarid: 109 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
93 |
|
| tagasi üles |
|
 |
morik
HV kasutaja
liitunud: 29.09.2003
|
postitatud: 04.07.2018 19:25:29 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ _marek ]: Positiivne |
|
Sai ostetus alkomeeter. Kõik sujus hästi! Soovitan!  |
|
|
| Kommentaarid: 86 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pätu
HV Guru

liitunud: 18.07.2006
|
postitatud: 03.07.2018 16:44:50 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ _marek ]: Positiivne |
|
Sai apollo kinkekaardi.  |
|
|
| Kommentaarid: 115 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
89 |
|
| tagasi üles |
|
 |
viiking
HV kasutaja

liitunud: 15.03.2002
|
postitatud: 14.06.2018 09:01:19 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ _marek ]: Positiivne |
|
| Soetasin Garmini spordikella. |
|
|
| Kommentaarid: 86 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
miq12
HV veteran

liitunud: 27.03.2007
|
postitatud: 21.11.2017 12:56:58 postituse pealkiri: Rehvid |
|
Arvamus kasutajast [ _marek ]: Positiivne |
|
Kiire ja hea tehing! Meeldiv! _________________ RUUMIK - 3D printeri filamendid Eesti laos! |
|
|
| Kommentaarid: 171 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
162 |
|
| tagasi üles |
|
 |
zhade
HV kasutaja

liitunud: 17.09.2002
|
postitatud: 01.10.2017 20:57:17 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ _marek ]: Positiivne |
|
Müüsin televiisori. Tuli kaubale kiirelt järgi ja kõik sujus. Viisakas ja korrektne. Soovitan  |
|
|
| Kommentaarid: 53 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
JAANU5
Kreisi kasutaja
liitunud: 21.04.2006
|
postitatud: 16.08.2017 16:46:31 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ _marek ]: Positiivne |
|
Müüs meeste kingad Clarks (uued karbis) nr 42  |
|
|
| Kommentaarid: 109 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
93 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mafiaa
HV kasutaja

liitunud: 15.05.2007
|
postitatud: 11.08.2017 20:39:54 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ _marek ]: Positiivne |
|
Positiivne  |
|
|
| Kommentaarid: 102 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
80 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HobbitHIF
HV vaatleja
liitunud: 06.03.2009
|
postitatud: 29.06.2017 12:56:27 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ _marek ]: Positiivne |
|
| Ostsin monitori, kõik tip-top |
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jyrkaman69
HV vaatleja
liitunud: 13.07.2015
|
postitatud: 03.05.2017 08:13:18 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ _marek ]: Positiivne |
|
| Ostsin teleka. Vastab kiirelt ja äri teeb veel kiiremini. |
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Kaarta
Kreisi kasutaja
liitunud: 12.09.2008
|
postitatud: 18.04.2017 13:43:54 postituse pealkiri: Kinkekaart |
|
Arvamus kasutajast [ _marek ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 52 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
50 |
|
| tagasi üles |
|
 |
K&K
HV kasutaja

liitunud: 14.09.2009
|
postitatud: 24.10.2016 18:36:32 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ _marek ]: Positiivne |
|
| Kinkekaardid said uue omaniku! |
|
|
| Kommentaarid: 43 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
andu122
HV kasutaja
liitunud: 27.11.2013
|
postitatud: 04.07.2016 17:25:50 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ _marek ]: Positiivne |
|
| Ostis tahvli, maksis kenasti ära. 5+ |
|
|
| Kommentaarid: 136 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
128 |
|
| tagasi üles |
|
 |
siimp
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.05.2002
|
postitatud: 01.04.2016 10:43:31 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ _marek ]: Positiivne |
|
| Ostsin Ipad, kaup nagu lubatud. |
|
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Flab
HV Guru
liitunud: 09.10.2005
|
postitatud: 23.03.2016 03:12:45 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ _marek ]: Positiivne |
|
| Ostsin ipadi e-lugeriks. Kôik tip-top! |
|
|
| Kommentaarid: 992 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
782 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
postitatud: 13.10.2015 09:38:34 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ _marek ]: Positiivne |
|
| 5+ AHV, tegime kinkekaardi äri. |
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kylaline
Kreisi kasutaja
liitunud: 16.12.2010
|
postitatud: 04.09.2015 23:47:33 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ _marek ]: Positiivne |
|
kõik läks hästi  |
|
|
| Kommentaarid: 164 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
143 |
|
| tagasi üles |
|
 |
poolkaks
HV kasutaja

liitunud: 15.05.2011
|
postitatud: 02.09.2015 19:18:01 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ _marek ]: Positiivne |
|
ostetud telefon  |
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
robi95
Kreisi kasutaja
liitunud: 03.04.2010
|
postitatud: 12.08.2015 11:51:47 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ _marek ]: Positiivne |
|
Ostsin PS3, kõik korras.  |
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
142 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RistoX
HV kasutaja

liitunud: 18.11.2002
|
postitatud: 28.02.2015 21:07:07 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ _marek ]: Positiivne |
|
Ostetud telefon. Tehing kiire ja korralik, kõik vastas kirjeldatule. Soovitan  |
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rauli
Kreisi kasutaja
liitunud: 02.03.2006
|
postitatud: 14.01.2015 21:04:56 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ _marek ]: Positiivne |
|
| Müüsin telefoni- Tehing kiire ja sujuv! |
|
|
| Kommentaarid: 77 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
belvedere
HV vaatleja

liitunud: 23.04.2003
|
postitatud: 28.09.2014 16:29:45 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ _marek ]: Positiivne |
|
Sai ostetud üks telefon. Korralik kaup, mõistlik hind.  |
|
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mõttetumees
HV Guru
liitunud: 18.07.2003
|
postitatud: 19.05.2014 22:35:33 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ _marek ]: Positiivne |
|
Saime kenasti kaubale  |
|
|
| Kommentaarid: 659 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
534 |
|
| tagasi üles |
|
 |
villu
Kreisi kasutaja
liitunud: 15.12.2001
|
postitatud: 08.09.2013 22:11:14 postituse pealkiri: Penosil |
|
Arvamus kasutajast [ _marek ]: Positiivne |
|
Sai tarvilkku kraami soetatud  _________________ -------------------------------
M: iMac (27'', 2019) |
|
|
| Kommentaarid: 247 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
216 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vesipyks
HV kasutaja

liitunud: 11.05.2009
|
postitatud: 01.07.2013 02:04:31 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ _marek ]: Positiivne |
|
Müüsin telefoni. Kaup sai tehtud kiiresti, korralikult ja meeldivalt.  |
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
TauC
HV Guru

liitunud: 23.04.2007
|
postitatud: 20.05.2013 13:57:17 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ _marek ]: Positiivne |
|
Ostis mälud  |
|
|
| Kommentaarid: 328 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
zekon
HV vaatleja

liitunud: 22.11.2002
|
postitatud: 15.04.2013 09:04:27 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ _marek ]: Positiivne |
|
Kaup sai aetud nagu kord ja kohus! Kiitus  |
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eShelobik
HV Guru

liitunud: 01.04.2003
|
postitatud: 28.12.2012 16:53:26 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ _marek ]: Positiivne |
|
| Kineskoop kirjutas: |
Äri aetud, igati viisakas ja kiire  |
+1 |
|
|
| Kommentaarid: 295 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
262 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cemtey
HV kasutaja

liitunud: 04.03.2008
|
postitatud: 20.07.2012 20:16:58 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ _marek ]: Positiivne |
|
Äri aetud, igati viisakas ja kiire  |
|
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jaanus
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
postitatud: 18.06.2012 07:58:28 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ _marek ]: Positiivne |
|
Jälle üks väike positiivne äri tehtud  |
|
|
| Kommentaarid: 716 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
4 :: |
571 |
|
| tagasi üles |
|
 |
superuser
HV vaatleja
liitunud: 10.08.2011
|
postitatud: 30.03.2012 03:48:22 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ _marek ]: Positiivne |
|
Ostis SSD, organiseeris ise sobiliku transpordi  |
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jaanus
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
postitatud: 26.03.2012 13:33:57 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ _marek ]: Positiivne |
|
Ostis Arc S-i ära, kõik  |
|
|
| Kommentaarid: 716 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
4 :: |
571 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ar7sova
HV kasutaja
liitunud: 23.01.2010
|
postitatud: 26.02.2012 18:30:29 postituse pealkiri: Hey |
|
Arvamus kasutajast [ _marek ]: Positiivne |
|
Müüsin telefoni  |
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
2 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Evil14
HV Guru

liitunud: 25.02.2004
|
postitatud: 24.02.2012 16:05:23 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ _marek ]: Positiivne |
|
Ostsin telefoni, kõik väga viis.  |
|
|
| Kommentaarid: 225 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Montecito
HV kasutaja

liitunud: 02.12.2001
|
postitatud: 16.02.2012 00:35:14 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ _marek ]: Positiivne |
|
| Järjekordne positiivne tehing. |
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winman
HV Guru

liitunud: 29.07.2002
|
postitatud: 17.01.2012 11:42:01 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ _marek ]: Positiivne |
|
Positiivne tehing - saatsin kauba ilma ettemaksuta, vaatas ja uuris kaupa, küsis ja siis tegi ülekande. Kõik läks üsna ladusalt  |
|
|
| Kommentaarid: 1519 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
2 :: |
1113 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ShiiL
HV Guru

liitunud: 15.05.2002
|
postitatud: 08.01.2012 23:54:08 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ _marek ]: Positiivne |
|
sai tv ja digibox ostetud. kokkulepitud ajal kokkulepitud kohas ja kaup tehtud  _________________ I may be getting older, but I refuse to grow up! |
|
|
| Kommentaarid: 265 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
215 |
|
| tagasi üles |
|
 |
oliver989
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.04.2006
|
postitatud: 15.12.2011 03:49:01 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ _marek ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 223 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
silk45
HV kasutaja
liitunud: 24.08.2005
|
postitatud: 14.12.2011 00:05:18 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ _marek ]: Positiivne |
|
Kaup kiire ja korralik  |
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
der hammer
HV Guru

liitunud: 05.10.2004
|
postitatud: 06.12.2011 13:43:46 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ _marek ]: Positiivne |
|
Müüdud  _________________ Tere. |
|
|
| Kommentaarid: 149 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|