Avaleht
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
kasutaja profiili vaatamine :: allan-
avatar Kasutajast allan-

HV kasutaja
liitunud:  26.02.2009
postitusi:  723
[0.01% kõigist / 0.11 sõnumit päeva kohta]
vaata kasutaja allan- sõnumeid
kontakt allan-
lisa ignoreeritav kasutaja: lisa ignoreeritav kasutaja
privaatsõnum: saada privaatsõnum

Kasutajate arvamused :: allan-
Protsentuaalselt Graafiliselt
Positiivne: 88% 43 häält
Neutraalne: 0% 0 häält
Negatiivne: 12% 6 häält
Sinu arvamus kasutajast [ allan- ]: puudub

NB! Oma arvamust kasutaja kohta saab lisada/muuta vaid postitades või vana postitust muutes.

autor sõnum
waxx
HV vaatleja
waxx

liitunud: 22.06.2010



sõnumpostitatud: 07.02.2012 20:14:18    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ allan- ]: Positiivne

Sai telefon müüdud, mina rahul thumbs_up.gif
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Player1
HV kasutaja
Player1

liitunud: 02.05.2007


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 20.01.2012 16:46:02    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ allan- ]: Positiivne

Kiire tehing thumbs_up.gif
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alan
HV veteran
Alan

liitunud: 12.02.2008


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 19.01.2012 13:26:53    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ allan- ]: Positiivne

Ostis Nokia N95-e. Kandis raha ette ja kõik OK thumbs_up.gif
Kommentaarid: 131 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Ollaz
HV veteran
Ollaz

liitunud: 04.01.2008


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 11.01.2012 22:52:53    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ allan- ]: Positiivne

Viskas ebay lingi, maksis raha ette ning on kaubaga rahul. Kõik hästi beer_yum.gif
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
udumees
Kreisi kasutaja
udumees

liitunud: 04.11.2001


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 10.01.2012 10:26:33    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ allan- ]: Positiivne

Oli edukas ilma probleemideta äritehing!
_________________
"My doctor says that I have a malformed public-duty gland and a natural deficiency in moral fibre, and that I am therefore excused from saving Universes." - Ford Prefect
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
T2nel
HV Guru
T2nel

liitunud: 25.09.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 04.01.2012 20:16:09    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ allan- ]: Positiivne

Tuli, nägi, ostis. Kaup kenasti tehtud. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 807 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 2 :: 651
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mais
Piiratud kasutaja
Mais

liitunud: 11.10.2010



sõnumpostitatud: 28.11.2011 00:24:58    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ allan- ]: Positiivne

Sai korpus ostetud thumbs_up.gif
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
legas
HV vaatleja

liitunud: 14.11.2005



sõnumpostitatud: 23.11.2011 20:34:51    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ allan- ]: Positiivne

Ostis mobiili. Tehing kiire. Kõik OK. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jj666
Kreisi kasutaja
jj666

liitunud: 31.05.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 22.11.2011 17:25:27    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ allan- ]: Positiivne

Ostis ettemaksuga telefoni, kõik positiivne.
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Artur R.
HV veteran
Artur R.

liitunud: 04.11.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 06.10.2011 18:07:38    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ allan- ]: Positiivne

Ostis telefoni. Kandis raha üle ja sai ostu postiga. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
64bit
HV kasutaja
64bit

liitunud: 03.03.2005



sõnumpostitatud: 21.09.2011 08:16:16    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ allan- ]: Positiivne

Kiire ja hea tehing, soovitan!
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pokerjoker
Piiratud kasutaja
pokerjoker

liitunud: 29.08.2008



sõnumpostitatud: 17.09.2011 16:06:18    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ allan- ]: Positiivne

Ostin telefoni, tõi telfi ise linna kohale, seejärel viis kodu mu, telefon tundub töötavad, nii et peab vist rahul olema icon_smile.gif
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
scrtchy
HV vaatleja
scrtchy

liitunud: 19.01.2011



sõnumpostitatud: 11.09.2011 20:52:23    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ allan- ]: Negatiivne

Ei ütleks , et kutil kupliall kõik korras oleks . Kuulutust läbi ei loe ( vähemalt seda osa , et posti ei pane kaupa ) , pressib mingit osta.ee teemat peale ja kui selgub , et peale tema on teinud teised inimesed paremaid pakkumisi , kukub too härrasmees PS'is hüppama .
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
leki
HV kasutaja
leki

liitunud: 10.06.2008


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 09.09.2011 18:24:17    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ allan- ]: Positiivne

müüsin telefoni, kõik sujus kiiresti thumbs_up.gif
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
morik
HV kasutaja

liitunud: 29.09.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 09.09.2011 13:11:27    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ allan- ]: Positiivne

Ostis telefoni ja maksis ilusti ette. Soovitan! icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eldorado
HV veteran


liitunud: 11.11.2001


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 26.06.2011 15:36:45    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ allan- ]: Positiivne

Sain lällar ja antenn ostetud, kasutaja saatis cargobussiga tartus tallinnasse, kõik on käest thumbs_up.gif beer_yum.gif
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 4 :: 106
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
passat200
HV vaatleja

liitunud: 27.08.2010



sõnumpostitatud: 08.06.2011 13:42:21    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ allan- ]: Negatiivne

üle 3 kuu möödas ja pooled jubinad tal ikka saatmata.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hamstera
HV vaatleja

liitunud: 03.03.2007


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 10.05.2011 10:34:22    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ allan- ]: Positiivne

Saatsin telefoni ja kandis raha. Nii nagu kokkulepitud. Positiivne
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Barclay
HV veteran
Barclay

liitunud: 17.08.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 01.05.2011 21:54:03    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ allan- ]: Positiivne

ostis telefoni. Kõik sujus thumbs_up.gif
Kommentaarid: 135 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jursik
HV vaatleja

liitunud: 24.01.2007



sõnumpostitatud: 16.04.2011 11:50:32    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ allan- ]: Positiivne

Müüsin posti teel nokia telefoni, kõik sujus positiivselt.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
puik17
HV veteran
puik17

liitunud: 19.12.2006


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 22.03.2011 00:32:51    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ allan- ]: Positiivne

Sai äri tehtud käest-kätte.
Teine kordki thumbs_up.gif
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
janarrr
HV vaatleja

liitunud: 17.09.2008



sõnumpostitatud: 02.03.2011 12:25:19    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ allan- ]: Positiivne

saatsin telefoni cargoga ette ja tema kandis raha mulle ülekandega , pole mingit vingumist mul thumbs_up.gif icon_smile.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Popkala
HV kasutaja
Popkala

liitunud: 13.12.2006



sõnumpostitatud: 22.02.2011 18:06:00    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ allan- ]: Positiivne

vahetasime telefonid, kõik ilus, minupoolt thumbs_up.gif
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Leks121
HV vaatleja
Leks121

liitunud: 24.02.2005



sõnumpostitatud: 10.02.2011 17:18:41    postituse pealkiri: Lähs hästi vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ allan- ]: Positiivne

Ostis HTCd, lõppkokkuvõttes leppisime kokku, positiivne arvamus
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DJope
HV veteran
DJope

liitunud: 15.06.2003



sõnumpostitatud: 27.01.2011 21:57:58    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ allan- ]: Positiivne

Kandis pool raha ette, panin telefoni cargoga teele, kandis teise poole järgi.
Usaldusväärne kasutaja thumbs_up.gif
Kommentaarid: 152 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 141
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 11.01.2011 23:19:58    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ allan- ]: Positiivne

telefon cargoga teele, tema raha mulle ülekandega.

kahju et kargo samalpäeval posti ei pannud, aga usun et oled siiski saadud telefonikomlekti üle õnnelik thumbs_up.gif
_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Sixten
HV Guru

liitunud: 14.12.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 15.12.2010 17:16:58    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ allan- ]: Positiivne

Positiivne thumbs_up.gif
Kommentaarid: 88 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Matrix75
HV veteran
Matrix75

liitunud: 23.11.2004



sõnumpostitatud: 09.11.2010 00:18:24    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ allan- ]: Positiivne

Äri kiire ja korralik!
_________________
Kommentaarid: 321 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 241
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marko32
HV vaatleja

liitunud: 11.01.2008



sõnumpostitatud: 05.11.2010 17:59:58    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ allan- ]: Negatiivne

sai kokku lepitud tel. ostus,aga vot kui lendasin teisest eesti otsast kohale,oli vennal tel. välja lülitud.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
asjandus1
HV vaatleja

liitunud: 15.09.2007



sõnumpostitatud: 05.11.2010 09:38:12    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ allan- ]: Positiivne

Saime kokku, tegime diili. Kõik sujus thumbs_up.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tige kala
HV veteran
tige kala

liitunud: 16.11.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 07.10.2010 20:11:12    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ allan- ]: Positiivne

ostsin mobiili, hea usaldav kasutaja, soovitan.
_________________
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Onedream
HV veteran
Onedream

liitunud: 28.09.2008



sõnumpostitatud: 10.05.2010 22:53:18    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ allan- ]: Negatiivne

Kõik sujus .
Kommentaarid: 137 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 0 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pringi
HV veteran
pringi

liitunud: 08.06.2006



sõnumpostitatud: 29.03.2010 17:01:52    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ allan- ]: Positiivne

Tegin ettemaksu ja telefon tuli ilusti õigeaegselt kohale. Korras nagu lubatud thumbs_up.gif
Kommentaarid: 100 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nugis
Kreisi kasutaja
nugis

liitunud: 28.07.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 07.02.2010 23:26:09    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ allan- ]: Positiivne

Tiptop thumbs_up.gif
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zhade
HV kasutaja
zhade

liitunud: 17.09.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 27.12.2009 14:32:42    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ allan- ]: Negatiivne

mrt213 kirjutas:
Ei tundu küll usaldusväärne, teeb pakkumise ja lubab ära osta mitu korda ja nüüd lõpuks ei vasta enam kirjadele. Tema pakkumisi ei tasu vist tõsiselt võtta!



Sama siin! Nii, et olge ettevaatlikud tema pakkumiste arvestamisega.
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
diidzei
HV vaatleja
diidzei

liitunud: 24.01.2009



sõnumpostitatud: 11.12.2009 17:36:00    postituse pealkiri: mobla müüsin. vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ allan- ]: Positiivne

thumbs_up.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aista
HV Guru
Aista

liitunud: 18.12.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 11.12.2009 15:55:27    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ allan- ]: Positiivne

Sai mobiil müüdud, positiivne
Kommentaarid: 451 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 389
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
midiman
HV kasutaja

liitunud: 24.10.2004



sõnumpostitatud: 20.11.2009 11:41:50    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ allan- ]: Positiivne

Sai telefon müüdud, saatsin telefoni ette, raha tuli järgi kõik sujus.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vorkpallur
HV kasutaja

liitunud: 24.03.2008



sõnumpostitatud: 26.10.2009 10:50:52    postituse pealkiri: Positiivne vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ allan- ]: Positiivne

Sai telefon müüdud ja raha kätte, võttis ühendust kui tekkis viivitus maksmisega, aga üldiselt sai asi ajatud! Soovitan.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
roossaar
HV kasutaja

liitunud: 05.08.2008


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 15.10.2009 09:23:24    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ allan- ]: Positiivne

Äri kiire ja korralik. Soovitan
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
garfield3
HV kasutaja
garfield3

liitunud: 23.10.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 10.10.2009 19:40:07    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ allan- ]: Positiivne

Sai äri tehtud. Kõik toimus nagu pidi toimuma thumbs_up.gif
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ruumik
HV kasutaja

liitunud: 22.10.2003



sõnumpostitatud: 19.09.2009 19:51:08    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ allan- ]: Positiivne

Väga normaalne ostja! Kui lõpuks kaubaga kohale jõudsin viitsis ise järgi tulla ja puha.
Ning korraliku asja eest kohe korralik pakkumine, mitte mõttetu õhkupeksmine.
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
walkman
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.02.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 05.08.2009 16:13:54    postituse pealkiri: n80 vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ allan- ]: Positiivne

Telefon talle, raha mulle. icon_wink.gif
Kommentaarid: 84 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mrt213
HV kasutaja
mrt213

liitunud: 20.12.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 30.07.2009 23:33:41    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ allan- ]: Negatiivne

Poisike paneb veel mitte millegi eest negatiivse vastu beer_yum.gif
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mrt213
HV kasutaja
mrt213

liitunud: 20.12.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 28.07.2009 22:16:04    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ allan- ]: Negatiivne

Ei tundu küll usaldusväärne, teeb pakkumise ja lubab ära osta mitu korda ja nüüd lõpuks ei vasta enam kirjadele. Tema pakkumisi ei tasu vist tõsiselt võtta!
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ninzor
HV veteran

liitunud: 15.06.2008


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 25.05.2009 13:35:27    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ allan- ]: Positiivne

Ostis läppari, kõik positiivne!Soovitan! thumbs_up.gif
Kommentaarid: 232 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 202
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Onedream
HV veteran
Onedream

liitunud: 28.09.2008



sõnumpostitatud: 12.05.2009 21:29:01    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ allan- ]: Negatiivne

Sai väike äri tehtud. Kõik positiivne.
Kommentaarid: 137 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 0 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AlarLA
HV kasutaja

liitunud: 23.09.2008


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 22.04.2009 10:58:34    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ allan- ]: Positiivne

Ostis telefoni, äri toimis.
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
paal18
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.05.2007


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 27.03.2009 14:44:50    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ allan- ]: Positiivne

thumbs_up.gif
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 8 :: 2 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Barclay
HV veteran
Barclay

liitunud: 17.08.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 26.03.2009 14:51:40    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ allan- ]: Positiivne

ostis telefoni ja kõik ok. Positiivne! thumbs_up.gif
_________________
Kiiret reageerimist nõudvate asjade puhul palun saata sms profiilis olevale nr-le.
Kommentaarid: 135 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
vasta   Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
mine lehele 1, 2  järgmine
1/2

allan- arvab teistest
Protsentuaalselt Graafiliselt
Positiivne: 83% 29 häält
Neutraalne: 3% 1 häält
Negatiivne: 14% 5 häält

näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.