| autor |
sõnum |
waxx
HV vaatleja

liitunud: 22.06.2010
|
postitatud: 07.02.2012 20:14:18 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ allan- ]: Positiivne |
|
Sai telefon müüdud, mina rahul  |
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Player1
HV kasutaja

liitunud: 02.05.2007
|
postitatud: 20.01.2012 16:46:02 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ allan- ]: Positiivne |
|
Kiire tehing  |
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Alan
HV veteran

liitunud: 12.02.2008
|
postitatud: 19.01.2012 13:26:53 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ allan- ]: Positiivne |
|
Ostis Nokia N95-e. Kandis raha ette ja kõik OK  |
|
|
| Kommentaarid: 131 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
121 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ollaz
HV veteran

liitunud: 04.01.2008
|
postitatud: 11.01.2012 22:52:53 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ allan- ]: Positiivne |
|
Viskas ebay lingi, maksis raha ette ning on kaubaga rahul. Kõik hästi  |
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
udumees
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.11.2001
|
postitatud: 10.01.2012 10:26:33 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ allan- ]: Positiivne |
|
Oli edukas ilma probleemideta äritehing! _________________ "My doctor says that I have a malformed public-duty gland and a natural deficiency in moral fibre, and that I am therefore excused from saving Universes." - Ford Prefect |
|
|
| Kommentaarid: 59 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
T2nel
HV Guru

liitunud: 25.09.2004
|
postitatud: 04.01.2012 20:16:09 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ allan- ]: Positiivne |
|
Tuli, nägi, ostis. Kaup kenasti tehtud.  |
|
|
| Kommentaarid: 807 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
2 :: |
651 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mais
Piiratud kasutaja

liitunud: 11.10.2010
|
postitatud: 28.11.2011 00:24:58 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ allan- ]: Positiivne |
|
Sai korpus ostetud  |
|
|
| Kommentaarid: 97 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
legas
HV vaatleja
liitunud: 14.11.2005
|
postitatud: 23.11.2011 20:34:51 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ allan- ]: Positiivne |
|
Ostis mobiili. Tehing kiire. Kõik OK.  |
|
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jj666
Kreisi kasutaja

liitunud: 31.05.2004
|
postitatud: 22.11.2011 17:25:27 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ allan- ]: Positiivne |
|
| Ostis ettemaksuga telefoni, kõik positiivne. |
|
|
| Kommentaarid: 177 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Artur R.
HV veteran

liitunud: 04.11.2005
|
postitatud: 06.10.2011 18:07:38 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ allan- ]: Positiivne |
|
Ostis telefoni. Kandis raha üle ja sai ostu postiga.  |
|
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
85 |
|
| tagasi üles |
|
 |
64bit
HV kasutaja

liitunud: 03.03.2005
|
postitatud: 21.09.2011 08:16:16 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ allan- ]: Positiivne |
|
| Kiire ja hea tehing, soovitan! |
|
|
| Kommentaarid: 59 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pokerjoker
Piiratud kasutaja

liitunud: 29.08.2008
|
postitatud: 17.09.2011 16:06:18 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ allan- ]: Positiivne |
|
Ostin telefoni, tõi telfi ise linna kohale, seejärel viis kodu mu, telefon tundub töötavad, nii et peab vist rahul olema  |
|
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
scrtchy
HV vaatleja

liitunud: 19.01.2011
|
postitatud: 11.09.2011 20:52:23 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ allan- ]: Negatiivne |
|
| Ei ütleks , et kutil kupliall kõik korras oleks . Kuulutust läbi ei loe ( vähemalt seda osa , et posti ei pane kaupa ) , pressib mingit osta.ee teemat peale ja kui selgub , et peale tema on teinud teised inimesed paremaid pakkumisi , kukub too härrasmees PS'is hüppama . |
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
leki
HV kasutaja

liitunud: 10.06.2008
|
postitatud: 09.09.2011 18:24:17 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ allan- ]: Positiivne |
|
müüsin telefoni, kõik sujus kiiresti  |
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
75 |
|
| tagasi üles |
|
 |
morik
HV kasutaja
liitunud: 29.09.2003
|
postitatud: 09.09.2011 13:11:27 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ allan- ]: Positiivne |
|
Ostis telefoni ja maksis ilusti ette. Soovitan!  |
|
|
| Kommentaarid: 86 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eldorado
HV veteran

liitunud: 11.11.2001
|
postitatud: 26.06.2011 15:36:45 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ allan- ]: Positiivne |
|
Sain lällar ja antenn ostetud, kasutaja saatis cargobussiga tartus tallinnasse, kõik on käest  |
|
|
| Kommentaarid: 148 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
4 :: |
106 |
|
| tagasi üles |
|
 |
passat200
HV vaatleja
liitunud: 27.08.2010
|
postitatud: 08.06.2011 13:42:21 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ allan- ]: Negatiivne |
|
| üle 3 kuu möödas ja pooled jubinad tal ikka saatmata. |
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hamstera
HV vaatleja
liitunud: 03.03.2007
|
postitatud: 10.05.2011 10:34:22 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ allan- ]: Positiivne |
|
| Saatsin telefoni ja kandis raha. Nii nagu kokkulepitud. Positiivne |
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Barclay
HV veteran

liitunud: 17.08.2005
|
postitatud: 01.05.2011 21:54:03 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ allan- ]: Positiivne |
|
ostis telefoni. Kõik sujus  |
|
|
| Kommentaarid: 135 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
117 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jursik
HV vaatleja
liitunud: 24.01.2007
|
postitatud: 16.04.2011 11:50:32 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ allan- ]: Positiivne |
|
| Müüsin posti teel nokia telefoni, kõik sujus positiivselt. |
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
puik17
HV veteran

liitunud: 19.12.2006
|
postitatud: 22.03.2011 00:32:51 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ allan- ]: Positiivne |
|
Sai äri tehtud käest-kätte.
Teine kordki  |
|
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
75 |
|
| tagasi üles |
|
 |
janarrr
HV vaatleja
liitunud: 17.09.2008
|
postitatud: 02.03.2011 12:25:19 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ allan- ]: Positiivne |
|
saatsin telefoni cargoga ette ja tema kandis raha mulle ülekandega , pole mingit vingumist mul  |
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
0 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Popkala
HV kasutaja

liitunud: 13.12.2006
|
postitatud: 22.02.2011 18:06:00 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ allan- ]: Positiivne |
|
vahetasime telefonid, kõik ilus, minupoolt  |
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Leks121
HV vaatleja

liitunud: 24.02.2005
|
postitatud: 10.02.2011 17:18:41 postituse pealkiri: Lähs hästi |
|
Arvamus kasutajast [ allan- ]: Positiivne |
|
| Ostis HTCd, lõppkokkuvõttes leppisime kokku, positiivne arvamus |
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DJope
HV veteran

liitunud: 15.06.2003
|
postitatud: 27.01.2011 21:57:58 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ allan- ]: Positiivne |
|
Kandis pool raha ette, panin telefoni cargoga teele, kandis teise poole järgi.
Usaldusväärne kasutaja  |
|
|
| Kommentaarid: 152 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
141 |
|
| tagasi üles |
|
 |
d3t
HV Guru

liitunud: 14.05.2004
|
postitatud: 11.01.2011 23:19:58 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ allan- ]: Positiivne |
|
telefon cargoga teele, tema raha mulle ülekandega.
kahju et kargo samalpäeval posti ei pannud, aga usun et oled siiski saadud telefonikomlekti üle õnnelik  _________________ next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine |
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sixten
HV Guru
liitunud: 14.12.2002
|
postitatud: 15.12.2010 17:16:58 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ allan- ]: Positiivne |
|
Positiivne  |
|
|
| Kommentaarid: 88 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
77 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Matrix75
HV veteran

liitunud: 23.11.2004
|
postitatud: 09.11.2010 00:18:24 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ allan- ]: Positiivne |
|
Äri kiire ja korralik! _________________ € |
|
|
| Kommentaarid: 321 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
241 |
|
| tagasi üles |
|
 |
marko32
HV vaatleja
liitunud: 11.01.2008
|
postitatud: 05.11.2010 17:59:58 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ allan- ]: Negatiivne |
|
| sai kokku lepitud tel. ostus,aga vot kui lendasin teisest eesti otsast kohale,oli vennal tel. välja lülitud. |
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
asjandus1
HV vaatleja
liitunud: 15.09.2007
|
postitatud: 05.11.2010 09:38:12 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ allan- ]: Positiivne |
|
Saime kokku, tegime diili. Kõik sujus  |
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tige kala
HV veteran

liitunud: 16.11.2004
|
postitatud: 07.10.2010 20:11:12 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ allan- ]: Positiivne |
|
ostsin mobiili, hea usaldav kasutaja, soovitan. _________________
 |
|
|
| Kommentaarid: 66 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Onedream
HV veteran

liitunud: 28.09.2008
|
postitatud: 10.05.2010 22:53:18 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ allan- ]: Negatiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 137 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
0 :: |
117 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pringi
HV veteran

liitunud: 08.06.2006
|
postitatud: 29.03.2010 17:01:52 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ allan- ]: Positiivne |
|
Tegin ettemaksu ja telefon tuli ilusti õigeaegselt kohale. Korras nagu lubatud  |
|
|
| Kommentaarid: 100 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nugis
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.07.2005
|
postitatud: 07.02.2010 23:26:09 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ allan- ]: Positiivne |
|
Tiptop  |
|
|
| Kommentaarid: 77 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
zhade
HV kasutaja

liitunud: 17.09.2002
|
postitatud: 27.12.2009 14:32:42 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ allan- ]: Negatiivne |
|
| mrt213 kirjutas: |
| Ei tundu küll usaldusväärne, teeb pakkumise ja lubab ära osta mitu korda ja nüüd lõpuks ei vasta enam kirjadele. Tema pakkumisi ei tasu vist tõsiselt võtta! |
Sama siin! Nii, et olge ettevaatlikud tema pakkumiste arvestamisega. |
|
|
| Kommentaarid: 53 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
diidzei
HV vaatleja

liitunud: 24.01.2009
|
postitatud: 11.12.2009 17:36:00 postituse pealkiri: mobla müüsin. |
|
Arvamus kasutajast [ allan- ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Aista
HV Guru

liitunud: 18.12.2005
|
postitatud: 11.12.2009 15:55:27 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ allan- ]: Positiivne |
|
| Sai mobiil müüdud, positiivne |
|
|
| Kommentaarid: 451 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
389 |
|
| tagasi üles |
|
 |
midiman
HV kasutaja
liitunud: 24.10.2004
|
postitatud: 20.11.2009 11:41:50 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ allan- ]: Positiivne |
|
| Sai telefon müüdud, saatsin telefoni ette, raha tuli järgi kõik sujus. |
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vorkpallur
HV kasutaja
liitunud: 24.03.2008
|
postitatud: 26.10.2009 10:50:52 postituse pealkiri: Positiivne |
|
Arvamus kasutajast [ allan- ]: Positiivne |
|
| Sai telefon müüdud ja raha kätte, võttis ühendust kui tekkis viivitus maksmisega, aga üldiselt sai asi ajatud! Soovitan. |
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
roossaar
HV kasutaja
liitunud: 05.08.2008
|
postitatud: 15.10.2009 09:23:24 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ allan- ]: Positiivne |
|
| Äri kiire ja korralik. Soovitan |
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
garfield3
HV kasutaja

liitunud: 23.10.2005
|
postitatud: 10.10.2009 19:40:07 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ allan- ]: Positiivne |
|
Sai äri tehtud. Kõik toimus nagu pidi toimuma  |
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ruumik
HV kasutaja
liitunud: 22.10.2003
|
postitatud: 19.09.2009 19:51:08 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ allan- ]: Positiivne |
|
Väga normaalne ostja! Kui lõpuks kaubaga kohale jõudsin viitsis ise järgi tulla ja puha.
Ning korraliku asja eest kohe korralik pakkumine, mitte mõttetu õhkupeksmine. |
|
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
walkman
Kreisi kasutaja
liitunud: 15.02.2003
|
postitatud: 05.08.2009 16:13:54 postituse pealkiri: n80 |
|
Arvamus kasutajast [ allan- ]: Positiivne |
|
Telefon talle, raha mulle.  |
|
|
| Kommentaarid: 84 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
74 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mrt213
HV kasutaja

liitunud: 20.12.2004
|
postitatud: 30.07.2009 23:33:41 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ allan- ]: Negatiivne |
|
Poisike paneb veel mitte millegi eest negatiivse vastu  |
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mrt213
HV kasutaja

liitunud: 20.12.2004
|
postitatud: 28.07.2009 22:16:04 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ allan- ]: Negatiivne |
|
| Ei tundu küll usaldusväärne, teeb pakkumise ja lubab ära osta mitu korda ja nüüd lõpuks ei vasta enam kirjadele. Tema pakkumisi ei tasu vist tõsiselt võtta! |
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ninzor
HV veteran
liitunud: 15.06.2008
|
postitatud: 25.05.2009 13:35:27 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ allan- ]: Positiivne |
|
Ostis läppari, kõik positiivne!Soovitan!  |
|
|
| Kommentaarid: 232 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
202 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Onedream
HV veteran

liitunud: 28.09.2008
|
postitatud: 12.05.2009 21:29:01 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ allan- ]: Negatiivne |
|
| Sai väike äri tehtud. Kõik positiivne. |
|
|
| Kommentaarid: 137 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
0 :: |
117 |
|
| tagasi üles |
|
 |
AlarLA
HV kasutaja
liitunud: 23.09.2008
|
postitatud: 22.04.2009 10:58:34 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ allan- ]: Positiivne |
|
| Ostis telefoni, äri toimis. |
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
paal18
Kreisi kasutaja
liitunud: 16.05.2007
|
postitatud: 27.03.2009 14:44:50 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ allan- ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
8 :: |
2 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Barclay
HV veteran

liitunud: 17.08.2005
|
postitatud: 26.03.2009 14:51:40 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ allan- ]: Positiivne |
|
ostis telefoni ja kõik ok. Positiivne!  _________________ Kiiret reageerimist nõudvate asjade puhul palun saata sms profiilis olevale nr-le. |
|
|
| Kommentaarid: 135 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
117 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|