Avaleht
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
kasutaja profiili vaatamine :: guits
avatar Kasutajast guits

HV kasutaja
liitunud:  08.11.2008
viimane külastus:  21.02.2024 23:03:11
HV-OT teenus:  01.02.2020 14:43:20
HV-OT+ teenus:  -
postitusi:  734
[0.01% kõigist / 0.11 sõnumit päeva kohta]
vaata kasutaja guits sõnumeid
huvid:  Elektroonika
arvuti:  AMD Ryzen 5600x <- AC XPX Aurora
2x16GB Samsung M391A2K43DB1-CWE @ 3600MHz CL16
Asus ROG Strix B550-I Gaming
Sapphire 6800XT Nitro+ SE <- AC Eisblock GPX
Samsung 980 PRO 500GB
Corsair SF600
Jonsbo A4, Black Ice Nemesis 240GTS, EK DDC pump
2x Chromax NF-A12x15, 2x Chromax NF-F12
HP klaver + Logitech G Pro hiir
Samsung S27D390
ID-kaart:  Autoriseeritud ID-kaardiga
kontakt guits
lisa ignoreeritav kasutaja: lisa ignoreeritav kasutaja
privaatsõnum: saada privaatsõnum

Kasutajate arvamused :: guits
Protsentuaalselt Graafiliselt
Positiivne: 98% 60 häält
Neutraalne: 0% 0 häält
Negatiivne: 2% 1 häält
Sinu arvamus kasutajast [ guits ]: puudub

NB! Oma arvamust kasutaja kohta saab lisada/muuta vaid postitades või vana postitust muutes.

autor sõnum
aX
Kreisi kasutaja
aX

liitunud: 03.09.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 23.02.2022 11:29:29    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ guits ]: Positiivne

Sain mälud ja väikse järelteeninduse kah thumbs_up.gif
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 84
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ninzor
HV veteran

liitunud: 15.06.2008


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 28.05.2020 15:30:39    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ guits ]: Positiivne

Ostis videokaardi. Kiire ja konkreetne tehing. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 232 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 202
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yokohama
HV vaatleja
yokohama

liitunud: 17.07.2007



sõnumpostitatud: 10.07.2019 17:41:35    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ guits ]: Positiivne

Ostsin korpuse. Kaup igati aus ja kiire diil. Soovitan! thumbs_up.gif
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LunaticDmx
HV kasutaja
LunaticDmx

liitunud: 25.07.2007


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 12.11.2018 20:15:11    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ guits ]: Positiivne

Ostsin mälud thumbs_up.gif
Tänud beer_yum.gif
_________________
need download more ram
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 84
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kovanaama
HV Guru
Kovanaama

liitunud: 28.10.2014



sõnumpostitatud: 07.11.2018 15:44:02    postituse pealkiri: A+ vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ guits ]: Positiivne

kõik hea thumbs_up.gif
Kommentaarid: 241 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 224
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
estdata
Kreisi kasutaja
estdata

liitunud: 27.09.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 12.07.2017 12:01:03    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ guits ]: Positiivne

diil ok . Soovitan thumbs_up.gif beer_yum.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tulemees
HV vaatleja

liitunud: 14.12.2012


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 06.08.2016 18:20:25    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ guits ]: Positiivne

Sai toide soetatud, igati OK thumbs_up.gif
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrikU
HV veteran

liitunud: 14.12.2001


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 28.07.2016 12:04:26    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ guits ]: Positiivne

Sai vanakooli CPU hangitud, ülikiire kaup! icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 129 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 119
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xheix1712
HV Guru
xheix1712

liitunud: 24.06.2006


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 03.07.2016 19:54:19    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ guits ]: Positiivne

Sai lauaarvuti müüdud!
Tehing kiire ja korralik
Kommentaarid: 195 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AA24
HV kasutaja
AA24

liitunud: 18.09.2014



sõnumpostitatud: 25.11.2015 16:14:53    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ guits ]: Positiivne

Viis kola ära.
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Felo
HV kasutaja

liitunud: 31.10.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 07.11.2015 18:14:57    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ guits ]: Positiivne

Ostsin paar ketast, kõik sujus.
thumbs_up.gif
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 88
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
amd phenom
HV Guru

liitunud: 07.11.2009


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 03.08.2015 13:53:59    postituse pealkiri: +1 vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ guits ]: Positiivne

kõik väga hea.
Kommentaarid: 554 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 7 :: 5 :: 431
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Diesel157
HV Guru

liitunud: 03.08.2009


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 06.07.2015 09:54:49    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ guits ]: Positiivne

Tegime kaupa, müüsin videokaardi thumbs_up.gif
Kommentaarid: 162 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 146
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
systxix
Kreisi kasutaja
systxix

liitunud: 03.10.2008


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 01.07.2015 09:03:16    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ guits ]: Positiivne

Ostis mälud, tuli ise järgi thumbs_up.gif
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mizz
HV kasutaja
Mizz

liitunud: 18.09.2006


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 15.04.2015 14:10:52    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ guits ]: Positiivne

müüs gpu thumbs_up.gif
Kommentaarid: 135 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 119
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jorr
HV kasutaja

liitunud: 28.03.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 23.03.2015 19:53:54    postituse pealkiri: Ostis hiire vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ guits ]: Positiivne

Kõik sujus.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Miccer
HV Guru
Miccer

liitunud: 01.08.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 28.07.2014 11:42:20    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ guits ]: Positiivne

Soovitan ostjat icon_exclaim.gif
_________________
Müüa palju uusi korpuseid: https://www.upload.ee/files/19165838/Korpuste-pakkumie-1.pdf.html
Enamusi on mitu! Kui huvi siis PS või kõne.
Valikus ka kümneid mänguarvuteid igale hinnaklassile - küsi lisa!!!
Kommentaarid: 1601 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 1100
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
silver010
HV veteran
silver010

liitunud: 31.10.2003



sõnumpostitatud: 02.06.2014 13:12:52    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ guits ]: Positiivne

thumbs_up.gif
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
extinct
HV kasutaja

liitunud: 29.08.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 18.05.2014 12:10:07    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ guits ]: Positiivne

ostsin prose - tehinguni jõudsime kiirelt, pani kauba posti kiirelt, kaup oli korralikult pakitud ja pakk märgistatud, tänud!
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hencman
HV vaatleja

liitunud: 01.09.2009



sõnumpostitatud: 14.01.2014 16:20:50    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ guits ]: Positiivne

Ostsin kasutatud HD Radeon 6850 Toxic kaardi. Kaup käes, töötab. Soovitan.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Maramaa
HV veteran
Maramaa

liitunud: 07.03.2004



sõnumpostitatud: 28.10.2011 10:08:40    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ guits ]: Positiivne

Ostsin läpaka. Tehing kiire ja konkreetne thumbs_up.gif
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
geimervana
HV kasutaja
geimervana

liitunud: 20.06.2011



sõnumpostitatud: 14.10.2011 18:58:37    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ guits ]: Positiivne

Ostis vedelema jäänud katkise displeiga mobla ja tuli ise järgi kah. Ainult kiidusõnad thumbs_up.gif thumbs_up.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lockdown92
Kreisi kasutaja
lockdown92

liitunud: 17.04.2007


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 01.10.2011 20:02:52    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ guits ]: Positiivne

Plahvatanud emaplaat leidis uue kasutuse. Kõik tip-top thumbs_up.gif
_________________
BMW custom tuuning ja erilahendused, diagnostika, programmeerimine ja kodeerimine Tallinnas.
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mäksivana
HV kasutaja
mäksivana

liitunud: 29.11.2007


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 11.03.2011 10:41:21    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ guits ]: Positiivne

Müüsin sümboolse summa eest (1€) ühe 2xCOM PORT PCI laienduskaardi, lisaks viisin kohale ka! Kütusele kulus raha ilmselt rohkem, kui asi väärt...
aga mis seal ikka! thumbs_up.gif
_________________
Vajad professionaalset abi, küsi siit: www.elektroonikafoorum.com
Kommentaarid: 137 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
traks
HV Guru

liitunud: 07.03.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 11.11.2010 20:45:23    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ guits ]: Positiivne

müüsin ühe väärt Tableti.
Küll teise Eesti otsa, aga läks paljudest kohalikest
tehingutest kiiremini ja valutumalt thumbs_up.gif
_________________
The greatest trick the devil ever pulled
was convincing the world glossy widescreen is the way to go.
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 304
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
juhe
HV vaatleja
juhe

liitunud: 23.09.2002



sõnumpostitatud: 22.10.2010 16:24:01    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ guits ]: Positiivne

Igati positiivne kogemus. thumbs_up.gif Sai kaup saadetud ja kandis kohe lubatud ajal raha üle. Soovitan soojalt!
_________________
Pole olemas lahendamatuid probleeme, on vaid saamatud lahendajad.
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 2 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Go Kane!
HV Guru
Go Kane!

liitunud: 07.11.2006


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 16.10.2010 22:12:43    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ guits ]: Positiivne

Taaskord väga positiivselt äri sujunud thumbs_up.gif thumbs_up.gif
_________________
Vajad midagi Würthist , küsi julgelt 😉 https://eshop.wuerth.ee/et/EE/EUR/
taavi.jahu@wuerth.ee +37258309618
Kommentaarid: 1842 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1345
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 09.07.2010 19:40:01    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ guits ]: Negatiivne

Müüsin kauba, eelnevalt vaatas üle, töötas, kõik ok.
Hiljem tahtis asja tagasi anda põhjusega "surnud risu ja täielik rämps".

Ei nõustu sinuga ja sellise jutu peale ei tule vaatama ka mitte.
_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The_Boss
HV Guru
The_Boss

liitunud: 13.01.2009


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 23.04.2010 16:28:00    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ guits ]: Positiivne

Läksin ostma mälu, näitas ilusti ette, et töötab ning andis ka netikaardi tasuta kaasa.
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ritsu82
Kreisi kasutaja
Ritsu82

liitunud: 26.12.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 02.03.2010 17:05:10    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ guits ]: Positiivne

Sai video ostetud 5+ thumbs_up.gif
Kommentaarid: 146 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
haanjamiis
HV kasutaja

liitunud: 18.10.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 02.03.2010 10:22:57    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ guits ]: Positiivne

Kõik toimis thumbs_up.gif
_________________
Haanjamiis vidi lubjakivve.........
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lamp
HV Guru
lamp

liitunud: 08.11.2001


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 11.02.2010 00:29:52    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ guits ]: Positiivne

tehing OK thumbs_up.gif
_________________
eriti julm
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 169
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kaufman
HV vaatleja
kaufman

liitunud: 11.05.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 08.02.2010 19:01:44    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ guits ]: Positiivne

Ostsin videokaardi. Töötab ilusti. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Go Kane!
HV Guru
Go Kane!

liitunud: 07.11.2006


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 05.02.2010 00:50:34    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ guits ]: Positiivne

thumbs_up.gif thumbs_up.gif thumbs_up.gif Korduvalt diili tehtud
_________________
Vajad midagi Würthist , küsi julgelt 😉 https://eshop.wuerth.ee/et/EE/EUR/
taavi.jahu@wuerth.ee +37258309618
Kommentaarid: 1842 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1345
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mardex
HV veteran

liitunud: 16.03.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 27.01.2010 00:24:35    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ guits ]: Positiivne

thumbs_up.gif
_________________
Sülearvuti Samsung NP300E5C juppideks
Sülearvuti Compaq Presario CQ61-220sn juppideks

https://freebitco.in/?r=114373 TASUTA BITCOIN
Kommentaarid: 409 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hannes36
Kreisi kasutaja
hannes36

liitunud: 30.10.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 21.01.2010 23:28:29    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ guits ]: Positiivne

ostsin prose ja ka kõik ok
_________________
minu lugupeetus
Kommentaarid: 121 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 111
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tommmmm
HV vaatleja

liitunud: 30.10.2007



sõnumpostitatud: 17.01.2010 21:23:23    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ guits ]: Positiivne

Ostsin emme, kõik ok thumbs_up.gif
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SOS
Kreisi kasutaja
SOS

liitunud: 02.12.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 09.01.2010 12:13:12    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ guits ]: Positiivne

käest-kätte tehing thumbs_up.gif
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 180
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 07.01.2010 08:54:28    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ guits ]: Positiivne

Kiire ja korralik ostja. Soovitan thumbs_up.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Oliver112
HV veteran

liitunud: 13.01.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 08.12.2009 01:51:27    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ guits ]: Positiivne

Ostis videokaardi. Tuli ise järele kah. icon_smile.gif
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Go Kane!
HV Guru
Go Kane!

liitunud: 07.11.2006


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 08.10.2009 00:44:12    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ guits ]: Positiivne

Kiire hilisõhtune diil:) Ainult kiidusõnad thumbs_up.gif
_________________
Vajad midagi Würthist , küsi julgelt 😉 https://eshop.wuerth.ee/et/EE/EUR/
taavi.jahu@wuerth.ee +37258309618
Kommentaarid: 1842 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1345
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Fortran
HV kasutaja
Fortran

liitunud: 19.10.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 02.09.2009 18:20:33    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ guits ]: Positiivne

Kinkisin mõned klaverid. Jättis viisaka ning väga meeldiva mulje!
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RCC
HV Guru
RCC

liitunud: 03.12.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 06.08.2009 13:02:40    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ guits ]: Positiivne

sain yhe vajaliku ülemineku, mida polnud terves tartus
_________________
Ära suurenda telia kasumit - lõpeta leping! 20/4 pole eriline max kiirus. 1992 kaaperdas telia neti
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
undead
HV Guru

liitunud: 04.02.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 30.07.2009 00:29:48    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ guits ]: Positiivne

aus ostja, soovitan! thumbs_up.gif 8)
_________________
www.raja.ee
Macbook air ning pro hooldus ja remont.
Veo- ja kolimisteenus.
Kommentaarid: 725 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 2 :: 545
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jaanx
HV veteran
jaanx

liitunud: 09.02.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 26.07.2009 13:29:28    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ guits ]: Positiivne

Ostsin prose thumbs_up.gif
Kommentaarid: 150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 140
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vylx
HV kasutaja
Vylx

liitunud: 19.06.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 23.07.2009 18:47:58    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ guits ]: Positiivne

Kaup kenasti omaniku vahetanud. Positiivne. Head suve beer_yum.gif icon_smile.gif
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arnis
HV veteran
arnis

liitunud: 18.07.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 21.07.2009 21:09:56    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ guits ]: Positiivne

Müüsin talle kuivanud tindikassette. Vend tegi need ka korda.
Nokitsega seega oskab. Äri kah positiivne thumbs_up.gif
Kommentaarid: 120 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xheix1712
HV Guru
xheix1712

liitunud: 24.06.2006


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 14.07.2009 15:32:08    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ guits ]: Positiivne

Soetasin HDD, minupoolsed viivitused kuid muidu kiire ja korralik äri thumbs_up.gif
Kommentaarid: 195 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lolloom
HV veteran
lolloom

liitunud: 31.10.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 11.07.2009 01:05:06    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ guits ]: Positiivne

Ostsin prose ja helikaardi. Kõik läks kenasti thumbs_up.gif
_________________
One does not simply overclock Sandy Bridge with SetFSB
Kommentaarid: 244 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 209
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wusses
mehine eesti muffin
Wusses

liitunud: 31.03.2008


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 08.07.2009 13:59:11    postituse pealkiri: norm.. vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ guits ]: Positiivne

Norm klemm.Kandisin raha ette.Järgmis päeval kaup uksetaga.

Positiivne ärikogemus olemas thumbs_up.gif
Kommentaarid: 345 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 282
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
vasta   Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
mine lehele 1, 2  järgmine
1/2

guits arvab teistest
Protsentuaalselt Graafiliselt
Positiivne: 95% 72 häält
Neutraalne: 4% 3 häält
Negatiivne: 1% 1 häält

näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.