Avaleht
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
kasutaja profiili vaatamine :: ooo989
avatar Kasutajast ooo989

HV kasutaja
liitunud:  16.10.2008
viimane külastus:  16.08.2022 22:57:02
HV-OT teenus:  01.02.2020 14:43:20
HV-OT+ teenus:  -
postitusi:  570
[0.01% kõigist / 0.09 sõnumit päeva kohta]
vaata kasutaja ooo989 sõnumeid
arvuti:  Protsessor: i7 6700k
Emme: MSI b150 gaming
Video: GTX 980ti 6Gb Strix
Mälu: 16Gb DDR4 FuryX
SDD: 120Gb FuryX
PSU: 600W chieftek
Hdd 1tb+1tb
Deepcool korpus

Asus ROG Swift 165Hz IPS 27" 1440p
kontakt ooo989
lisa ignoreeritav kasutaja: lisa ignoreeritav kasutaja
privaatsõnum: saada privaatsõnum

Kasutajate arvamused :: ooo989
Protsentuaalselt Graafiliselt
Positiivne: 94% 53 häält
Neutraalne: 2% 1 häält
Negatiivne: 4% 2 häält
Sinu arvamus kasutajast [ ooo989 ]: puudub

NB! Oma arvamust kasutaja kohta saab lisada/muuta vaid postitades või vana postitust muutes.

autor sõnum
R-I-X
HV kasutaja
R-I-X

liitunud: 01.04.2019


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 19.09.2021 16:41:34    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ ooo989 ]: Positiivne

Ostsin videokaardi. Tõi kaardi vaid paari tunniga kokkulepitud kohta mõistliku tasu eest kohale.
Kõik tip-top!
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Bussy
Kreisi kasutaja
Bussy

liitunud: 14.11.2007


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 04.01.2018 17:35:11    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ ooo989 ]: Positiivne

Ostis telefoni, tehing läbi postiteenuse edukalt sooritatud icon_wink.gif
Kommentaarid: 93 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alain
HV kasutaja
alain

liitunud: 20.01.2004



sõnumpostitatud: 17.05.2017 19:10:55    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ ooo989 ]: Positiivne

Ostsin arvuti, kiire suhtlemine ja tõi ise arvuti Pärnust Viljandisse thumbs_up.gif beer_yum.gif
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
koiott
HV veteran

liitunud: 10.05.2007


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 06.09.2016 19:50:25    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ ooo989 ]: Positiivne

Müüsin arvuti. Minu poole pealt väikesed viperused, aga ostja igati 5+ ja tuli ise kaubale järgi.
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 136
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Prize3
HV vaatleja
Prize3

liitunud: 09.04.2012


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 29.08.2016 18:40:44    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ ooo989 ]: Positiivne

müüsin, ostis, kandis raha peale kätte saamist thumbs_up.gif kõik tip-top
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Slaava007
HV Guru
Slaava007

liitunud: 02.08.2013


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 16.06.2015 17:30:24    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ ooo989 ]: Positiivne

Järjekordne positiivne diil! thumbs_up.gif
_________________
Kodumaine arvutipood: www.nordicgamer.ee
Sõidusimulaatori rent, tellimustööd, VR teenused sündmustele: www.artofgaming.eu
Kommentaarid: 804 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 3 :: 690
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Slaava007
HV Guru
Slaava007

liitunud: 02.08.2013


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 13.03.2015 21:47:30    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ ooo989 ]: Positiivne

thumbs_up.gif
_________________
Kodumaine arvutipood: www.nordicgamer.ee
Sõidusimulaatori rent, tellimustööd, VR teenused sündmustele: www.artofgaming.eu
Kommentaarid: 804 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 3 :: 690
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
simpanzzz
HV kasutaja

liitunud: 16.06.2008


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 04.03.2015 11:51:32    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ ooo989 ]: Positiivne

Võib usaldada! Kandis raha peale kauba postiga kättesaamist üle. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Glownut
HV vaatleja

liitunud: 04.05.2014


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 03.03.2015 12:30:19    postituse pealkiri: Aus ostja. vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ ooo989 ]: Positiivne

Ammuseid negatiivseid hinnanguid mitte vaadata. Sai kauba kätte ja maksis kohe ära kui oli üle vaadatud.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ander
HV kasutaja
ander

liitunud: 01.03.2007


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 11.11.2013 21:42:08    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ ooo989 ]: Positiivne

Tasus kokkulepitult peale kauba kättesaamist, võib usaldada.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Relic
HV vaatleja

liitunud: 07.12.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 10.10.2012 10:34:39    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ ooo989 ]: Positiivne

Ostsin monitori ja 3D prillid. Kõik oli nii nagu lubatud ja sain kauba kiirelt kätte thumbs_up.gif.
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-FoX-
HV Guru
-FoX-

liitunud: 26.04.2007



sõnumpostitatud: 04.08.2012 21:57:38    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ ooo989 ]: Positiivne

Kaubad koos thumbs_up.gif
_________________
Aita suve, söö lund!
Kommentaarid: 367 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 3 :: 307
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
greene
HV kasutaja

liitunud: 19.01.2003



sõnumpostitatud: 07.03.2012 02:37:13    postituse pealkiri: Tehing tehtud! vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ ooo989 ]: Positiivne

Probleemideta ja kiirelt.
_________________
Nalja nabani
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ccayser
Kreisi kasutaja
ccayser

liitunud: 27.12.2007


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 02.03.2012 16:24:38    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ ooo989 ]: Positiivne

Ostsin HTC HD2
Tõi ise kohale, kaup korralik nagu lubatud.
Soovitan!
Kommentaarid: 143 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 127
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pealuu
HV veteran
pealuu

liitunud: 07.02.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 24.02.2012 12:16:17    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ ooo989 ]: Positiivne

ühe tasuta asja äraandmine kujunes siiski äritegemiseks.
Kommentaarid: 211 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 170
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lambivana
HV kasutaja
lambivana

liitunud: 04.10.2010


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 22.02.2012 21:23:49    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ ooo989 ]: Positiivne

Sai tehing tehtud videokaartidega thumbs_up.gif
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aslanahmet
HV kasutaja
aslanahmet

liitunud: 07.11.2009



sõnumpostitatud: 29.06.2011 21:38:29    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ ooo989 ]: Positiivne

Very good deal. Everything went in true. Recommended user by aslanahmet thumbs_up.gif
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pinTero
HV veteran
pinTero

liitunud: 10.11.2001


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 21.06.2011 21:51:17    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ ooo989 ]: Positiivne

Viisin CPU jahuti - sain raha vastu. Kõik tiptop thumbs_up.gif
Kommentaarid: 150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 132
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Elbarto77
HV vaatleja

liitunud: 11.04.2011



sõnumpostitatud: 15.06.2011 23:43:28    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ ooo989 ]: Positiivne

Ostis Videokaardi, maksis ette kõik OK
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
innu18
HV Guru

liitunud: 12.10.2006


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 27.05.2011 22:33:44    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ ooo989 ]: Positiivne

Äärmiselt mõistev ning vastutulelik HV-lane. Kauba saatis kenasti kohale ning andis aega kaup oma silmaga üle vaadata enne maksmist. Minu poolt kerge viivitus rahade maksmisel kuid härra tuli mõistva suhtumisega vastu ning lubas raha hiljem kanda. Väga positiivne diil thumbs_up.gif
Kommentaarid: 335 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 287
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mardex
HV veteran

liitunud: 16.03.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 15.05.2011 10:28:36    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ ooo989 ]: Positiivne

Posti teel kaupa tehtud thumbs_up.gif
_________________
Sülearvuti Samsung NP300E5C juppideks
Sülearvuti Compaq Presario CQ61-220sn juppideks

https://freebitco.in/?r=114373 TASUTA BITCOIN
Kommentaarid: 409 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
GoGGy
HV Guru
GoGGy

liitunud: 07.08.2007


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 06.05.2011 16:02:31    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ ooo989 ]: Positiivne

Teine diil juba! Kõik ok thumbs_up.gif
_________________
nutitarvikud24 osta.ee / instagram / facebook
Telefon +372 55 77 kaks 33 (gsm/viber/whatsapp)
e-post: info [ätt] nutitarvikud24 . ee
Kommentaarid: 547 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 385
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
alartt
HV kasutaja

liitunud: 05.01.2006


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 27.04.2011 21:14:07    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ ooo989 ]: Positiivne

Müüs prose.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
chimeira1
HV kasutaja
chimeira1

liitunud: 18.09.2008



sõnumpostitatud: 27.04.2011 20:52:34    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ ooo989 ]: Positiivne

Business tehtud(Y)
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
minake
HV veteran
minake

liitunud: 08.04.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 25.03.2011 18:47:37    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ ooo989 ]: Positiivne

ostis jahuti, konkreetne ostja, kogemus positiivne thumbs_up.gif
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kaarel23
HV kasutaja
Kaarel23

liitunud: 04.06.2008


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 19.11.2010 20:57:53    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ ooo989 ]: Positiivne

Ostsin kaardi. Kõik super ja kiiresti oli kohal ka. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fred147
HV vaatleja
fred147

liitunud: 01.07.2005



sõnumpostitatud: 11.11.2010 17:00:33    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ ooo989 ]: Positiivne

Positiivne tehing. Mõlemad jäid rahule beer_yum.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Raunci
HV Guru

liitunud: 02.12.2007


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 04.05.2010 18:31:55    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ ooo989 ]: Positiivne

Kaup nii nagu lubatud thumbs_up.gif
Kommentaarid: 469 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 404
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
friik1
HV Guru
friik1

liitunud: 18.06.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 20.04.2010 20:43:57    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ ooo989 ]: Positiivne

Müüsin WD Raptori.
Kommentaarid: 195 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 170
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Uueke
HV vaatleja

liitunud: 14.12.2004



sõnumpostitatud: 17.04.2010 18:09:50    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ ooo989 ]: Positiivne

Ostis ketta, raha ette - kaup järgi, kõik OK. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
GoGGy
HV Guru
GoGGy

liitunud: 07.08.2007


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 09.04.2010 08:34:59    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ ooo989 ]: Positiivne

Ostis endale korraliku emme! Korralik klient! Soovitan! thumbs_up.gif
_________________
nutitarvikud24 osta.ee / instagram / facebook
Telefon +372 55 77 kaks 33 (gsm/viber/whatsapp)
e-post: info [ätt] nutitarvikud24 . ee
Kommentaarid: 547 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 385
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
duplex
Kreisi kasutaja
duplex

liitunud: 06.10.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 18.03.2010 01:12:25    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ ooo989 ]: Positiivne

Äri tehtud, kõik ok. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Totzzzz
HV kasutaja
Totzzzz

liitunud: 09.04.2008



sõnumpostitatud: 02.03.2010 16:18:10    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ ooo989 ]: Positiivne

Müüs mälud, tundub ok thumbs_up.gif
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vostro
HV kasutaja

liitunud: 08.02.2010



sõnumpostitatud: 02.03.2010 15:41:46    postituse pealkiri: Mälu vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ ooo989 ]: Positiivne

Müüs mälu siiani töökorras. OK.
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
poocman
HV kasutaja
poocman

liitunud: 13.10.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 02.03.2010 15:23:17    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ ooo989 ]: Positiivne

äri kiirelt aetud thumbs_up.gif
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
toitsmees
HV kasutaja

liitunud: 28.12.2006


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 05.01.2010 19:40:46    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ ooo989 ]: Positiivne

Lahe sell ja thumbs_up.gif diil.
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaanx
HV veteran
jaanx

liitunud: 09.02.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 30.10.2009 12:37:59    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ ooo989 ]: Positiivne

Ostetud arvuti, kõik OK thumbs_up.gif
Kommentaarid: 150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 140
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AFFmees
HV veteran
AFFmees

liitunud: 20.03.2006



sõnumpostitatud: 24.10.2009 23:38:12    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ ooo989 ]: Positiivne

Vahetasin läppari Lauaarvuti vastu. Kõik toimis plaanipäraselt ja diil oli thumbs_up.gif.
_________________
Inimene on kui peata kana, kes ei oska ega taha, kahe toiduhunniku vahel valida.
Kommentaarid: 132 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zafari
HV veteran
zafari

liitunud: 02.09.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 20.10.2009 14:51:59    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ ooo989 ]: Positiivne

sain sümboolse hinnaga vajaliku kaabli icon_wink.gif
Kommentaarid: 246 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 198
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kirka
HV vaatleja
kirka

liitunud: 19.01.2007


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 11.10.2009 14:30:37    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ ooo989 ]: Positiivne

Müüdud sai Razer Belkin gamepad. Kaup sai saadetud ja raha ka kätte:) positiivne ja kiire tehing thumbs_up.gif
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
CRS
HV kasutaja
CRS

liitunud: 03.07.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 20.03.2009 12:46:39    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ ooo989 ]: Positiivne

Ostsin PS2, tehing OK thumbs_up.gif
_________________
It's like Christianity! Have you heard the good word of... ME? Let me save you from what I'll do to you if you don't let me save you!
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
deejott
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.11.2004



sõnumpostitatud: 15.03.2009 22:43:57    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ ooo989 ]: Negatiivne

Jah, sul on õigus, lubasin kõigile teada anda, millise mehega on tegu.
Kommentaarid: 127 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 114
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ooo989
HV kasutaja

liitunud: 16.10.2008



sõnumpostitatud: 15.03.2009 15:58:29    postituse pealkiri: deejott vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ ooo989 ]: puudub

tõesti alguses viivitus asi ja pakkusin et kompenseeri sulle ja kuna sulle ei sobinud vaid hakkasid ähvardama, siis ma leian et meil ei ole midagi rääkida.

olen kõigile kompenseerind rahaga kui asi on viivitusega jõudnud või kantud.

aga kuna sina lubasid mu elu roosiliseks teha siis ei tegele enam sinuga.
sest ähvardused on minu põhimõtete vastu!
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 53
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
deejott
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.11.2004



sõnumpostitatud: 14.03.2009 17:43:54    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ ooo989 ]: Negatiivne

Pettis välja videokaardi. Tahtis osta, kandis raha ilusti ette. Sai kätte. Helistas, ütles, et ei saa kaarti käima. Ütlesin, et pole probleemi, saada tagasi. Kandsin raha ka kohe tagasi. Lubas kaardi kohe posti panna.
Nüüd on sellest lubadusest möödunud KAKS kuud, iga päringu peale tuleb uus vabandus: tahtsin saata, aga postkontor oli kinni; pole palka saanud, pole raha, et posti panna; ei saa kaarti sõbra käest, kellele ostsin, kätte jne.
Kommentaarid: 127 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 114
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ex6
Kreisi kasutaja
ex6

liitunud: 24.09.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 12.03.2009 01:04:23    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ ooo989 ]: Positiivne

Väike diil tehtud sai - kõik sujus nagu õlitatult. viispluss!
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Qwertylink
HV vaatleja
Qwertylink

liitunud: 14.07.2008



sõnumpostitatud: 12.03.2009 01:01:32    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ ooo989 ]: Positiivne

Sai vahetatud Xbox 360 mäng!
Soovitan!
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
FEAR007
Kreisi kasutaja
FEAR007

liitunud: 26.12.2007


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 10.03.2009 15:17:37    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ ooo989 ]: Positiivne

Müüs korraliku emaplaadi ja pani kohe posti . Väga positiivne thumbs_up.gif thumbs_up.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 114 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 107
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
T2nel
HV Guru
T2nel

liitunud: 25.09.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 26.02.2009 20:51:32    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ ooo989 ]: Positiivne

Juba teine diil ja järjest potiivsemaks läheb. 8)
Kommentaarid: 807 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 2 :: 651
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bablos
HV vaatleja
bablos

liitunud: 09.09.2008



sõnumpostitatud: 26.02.2009 02:11:17    postituse pealkiri: . . . vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ ooo989 ]: Positiivne

Ausalt ja kiiresti, läbi cargo. . . Soovitan! thumbs_up.gif
_________________
M : LG BL20 (new chocolate) komplektne, garantiiga, seisukord - 100%
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sur4er
HV kasutaja

liitunud: 24.09.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 16.02.2009 19:26:38    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ ooo989 ]: Positiivne

Müüsin emaplaadi, kõik sujus libedalt. Soovitan.
thumbs_up.gif
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
vasta   Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
mine lehele 1, 2  järgmine
1/2

ooo989 arvab teistest
Protsentuaalselt Graafiliselt
Positiivne: 97% 56 häält
Neutraalne: 0% 0 häält
Negatiivne: 3% 2 häält

näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.