| autor |
sõnum |
R-I-X
HV kasutaja

liitunud: 01.04.2019
|
postitatud: 19.09.2021 16:41:34 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ ooo989 ]: Positiivne |
|
Ostsin videokaardi. Tõi kaardi vaid paari tunniga kokkulepitud kohta mõistliku tasu eest kohale.
Kõik tip-top! |
|
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Bussy
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.11.2007
|
postitatud: 04.01.2018 17:35:11 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ ooo989 ]: Positiivne |
|
Ostis telefoni, tehing läbi postiteenuse edukalt sooritatud  |
|
|
| Kommentaarid: 93 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
86 |
|
| tagasi üles |
|
 |
alain
HV kasutaja

liitunud: 20.01.2004
|
postitatud: 17.05.2017 19:10:55 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ ooo989 ]: Positiivne |
|
Ostsin arvuti, kiire suhtlemine ja tõi ise arvuti Pärnust Viljandisse  |
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
koiott
HV veteran
liitunud: 10.05.2007
|
postitatud: 06.09.2016 19:50:25 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ ooo989 ]: Positiivne |
|
| Müüsin arvuti. Minu poole pealt väikesed viperused, aga ostja igati 5+ ja tuli ise kaubale järgi. |
|
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
136 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Prize3
HV vaatleja

liitunud: 09.04.2012
|
postitatud: 29.08.2016 18:40:44 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ ooo989 ]: Positiivne |
|
müüsin, ostis, kandis raha peale kätte saamist kõik tip-top |
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Slaava007
HV Guru

liitunud: 02.08.2013
|
postitatud: 16.06.2015 17:30:24 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ ooo989 ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 804 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
3 :: |
690 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Slaava007
HV Guru

liitunud: 02.08.2013
|
postitatud: 13.03.2015 21:47:30 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ ooo989 ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 804 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
3 :: |
690 |
|
| tagasi üles |
|
 |
simpanzzz
HV kasutaja
liitunud: 16.06.2008
|
postitatud: 04.03.2015 11:51:32 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ ooo989 ]: Positiivne |
|
Võib usaldada! Kandis raha peale kauba postiga kättesaamist üle.  |
|
|
| Kommentaarid: 58 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
55 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Glownut
HV vaatleja
liitunud: 04.05.2014
|
postitatud: 03.03.2015 12:30:19 postituse pealkiri: Aus ostja. |
|
Arvamus kasutajast [ ooo989 ]: Positiivne |
|
| Ammuseid negatiivseid hinnanguid mitte vaadata. Sai kauba kätte ja maksis kohe ära kui oli üle vaadatud. |
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ander
HV kasutaja

liitunud: 01.03.2007
|
postitatud: 11.11.2013 21:42:08 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ ooo989 ]: Positiivne |
|
| Tasus kokkulepitult peale kauba kättesaamist, võib usaldada. |
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Relic
HV vaatleja
liitunud: 07.12.2005
|
postitatud: 10.10.2012 10:34:39 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ ooo989 ]: Positiivne |
|
Ostsin monitori ja 3D prillid. Kõik oli nii nagu lubatud ja sain kauba kiirelt kätte . |
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-FoX-
HV Guru

liitunud: 26.04.2007
|
postitatud: 04.08.2012 21:57:38 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ ooo989 ]: Positiivne |
|
Kaubad koos  _________________ Aita suve, söö lund! |
|
|
| Kommentaarid: 367 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
3 :: |
307 |
|
| tagasi üles |
|
 |
greene
HV kasutaja
liitunud: 19.01.2003
|
postitatud: 07.03.2012 02:37:13 postituse pealkiri: Tehing tehtud! |
|
Arvamus kasutajast [ ooo989 ]: Positiivne |
|
Probleemideta ja kiirelt. _________________ Nalja nabani |
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ccayser
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.12.2007
|
postitatud: 02.03.2012 16:24:38 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ ooo989 ]: Positiivne |
|
Ostsin HTC HD2
Tõi ise kohale, kaup korralik nagu lubatud.
Soovitan! |
|
|
| Kommentaarid: 143 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
127 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pealuu
HV veteran

liitunud: 07.02.2004
|
postitatud: 24.02.2012 12:16:17 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ ooo989 ]: Positiivne |
|
| ühe tasuta asja äraandmine kujunes siiski äritegemiseks. |
|
|
| Kommentaarid: 211 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
170 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lambivana
HV kasutaja

liitunud: 04.10.2010
|
postitatud: 22.02.2012 21:23:49 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ ooo989 ]: Positiivne |
|
Sai tehing tehtud videokaartidega  |
|
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
43 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aslanahmet
HV kasutaja

liitunud: 07.11.2009
|
postitatud: 29.06.2011 21:38:29 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ ooo989 ]: Positiivne |
|
Very good deal. Everything went in true. Recommended user by aslanahmet  |
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pinTero
HV veteran

liitunud: 10.11.2001
|
postitatud: 21.06.2011 21:51:17 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ ooo989 ]: Positiivne |
|
Viisin CPU jahuti - sain raha vastu. Kõik tiptop  |
|
|
| Kommentaarid: 150 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
132 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Elbarto77
HV vaatleja
liitunud: 11.04.2011
|
postitatud: 15.06.2011 23:43:28 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ ooo989 ]: Positiivne |
|
| Ostis Videokaardi, maksis ette kõik OK |
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
innu18
HV Guru
liitunud: 12.10.2006
|
postitatud: 27.05.2011 22:33:44 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ ooo989 ]: Positiivne |
|
Äärmiselt mõistev ning vastutulelik HV-lane. Kauba saatis kenasti kohale ning andis aega kaup oma silmaga üle vaadata enne maksmist. Minu poolt kerge viivitus rahade maksmisel kuid härra tuli mõistva suhtumisega vastu ning lubas raha hiljem kanda. Väga positiivne diil  |
|
|
| Kommentaarid: 335 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
287 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mardex
HV veteran
liitunud: 16.03.2005
|
postitatud: 15.05.2011 10:28:36 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ ooo989 ]: Positiivne |
|
Posti teel kaupa tehtud  _________________ Sülearvuti Samsung NP300E5C juppideks
Sülearvuti Compaq Presario CQ61-220sn juppideks
https://freebitco.in/?r=114373 TASUTA BITCOIN |
|
|
| Kommentaarid: 409 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
GoGGy
HV Guru

liitunud: 07.08.2007
|
postitatud: 06.05.2011 16:02:31 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ ooo989 ]: Positiivne |
|
Teine diil juba! Kõik ok  _________________ nutitarvikud24 osta.ee / instagram / facebook
Telefon +372 55 77 kaks 33 (gsm/viber/whatsapp)
e-post: info [ätt] nutitarvikud24 . ee |
|
|
| Kommentaarid: 547 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
385 |
|
| tagasi üles |
|
 |
alartt
HV kasutaja
liitunud: 05.01.2006
|
postitatud: 27.04.2011 21:14:07 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ ooo989 ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
chimeira1
HV kasutaja

liitunud: 18.09.2008
|
postitatud: 27.04.2011 20:52:34 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ ooo989 ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
minake
HV veteran

liitunud: 08.04.2003
|
postitatud: 25.03.2011 18:47:37 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ ooo989 ]: Positiivne |
|
ostis jahuti, konkreetne ostja, kogemus positiivne  |
|
|
| Kommentaarid: 164 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kaarel23
HV kasutaja

liitunud: 04.06.2008
|
postitatud: 19.11.2010 20:57:53 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ ooo989 ]: Positiivne |
|
Ostsin kaardi. Kõik super ja kiiresti oli kohal ka.  |
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
fred147
HV vaatleja

liitunud: 01.07.2005
|
postitatud: 11.11.2010 17:00:33 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ ooo989 ]: Positiivne |
|
Positiivne tehing. Mõlemad jäid rahule  |
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Raunci
HV Guru
liitunud: 02.12.2007
|
postitatud: 04.05.2010 18:31:55 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ ooo989 ]: Positiivne |
|
Kaup nii nagu lubatud  |
|
|
| Kommentaarid: 469 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
404 |
|
| tagasi üles |
|
 |
friik1
HV Guru

liitunud: 18.06.2004
|
postitatud: 20.04.2010 20:43:57 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ ooo989 ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 195 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
170 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Uueke
HV vaatleja
liitunud: 14.12.2004
|
postitatud: 17.04.2010 18:09:50 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ ooo989 ]: Positiivne |
|
Ostis ketta, raha ette - kaup järgi, kõik OK.  |
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
GoGGy
HV Guru

liitunud: 07.08.2007
|
postitatud: 09.04.2010 08:34:59 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ ooo989 ]: Positiivne |
|
Ostis endale korraliku emme! Korralik klient! Soovitan!  _________________ nutitarvikud24 osta.ee / instagram / facebook
Telefon +372 55 77 kaks 33 (gsm/viber/whatsapp)
e-post: info [ätt] nutitarvikud24 . ee |
|
|
| Kommentaarid: 547 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
385 |
|
| tagasi üles |
|
 |
duplex
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.10.2002
|
postitatud: 18.03.2010 01:12:25 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ ooo989 ]: Positiivne |
|
Äri tehtud, kõik ok.  |
|
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Totzzzz
HV kasutaja

liitunud: 09.04.2008
|
postitatud: 02.03.2010 16:18:10 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ ooo989 ]: Positiivne |
|
Müüs mälud, tundub ok  |
|
|
| Kommentaarid: 51 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vostro
HV kasutaja
liitunud: 08.02.2010
|
postitatud: 02.03.2010 15:41:46 postituse pealkiri: Mälu |
|
Arvamus kasutajast [ ooo989 ]: Positiivne |
|
| Müüs mälu siiani töökorras. OK. |
|
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
poocman
HV kasutaja

liitunud: 13.10.2004
|
postitatud: 02.03.2010 15:23:17 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ ooo989 ]: Positiivne |
|
äri kiirelt aetud  |
|
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
toitsmees
HV kasutaja
liitunud: 28.12.2006
|
postitatud: 05.01.2010 19:40:46 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ ooo989 ]: Positiivne |
|
Lahe sell ja diil. |
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jaanx
HV veteran

liitunud: 09.02.2004
|
postitatud: 30.10.2009 12:37:59 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ ooo989 ]: Positiivne |
|
Ostetud arvuti, kõik OK  |
|
|
| Kommentaarid: 150 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
140 |
|
| tagasi üles |
|
 |
AFFmees
HV veteran

liitunud: 20.03.2006
|
postitatud: 24.10.2009 23:38:12 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ ooo989 ]: Positiivne |
|
Vahetasin läppari Lauaarvuti vastu. Kõik toimis plaanipäraselt ja diil oli . _________________ Inimene on kui peata kana, kes ei oska ega taha, kahe toiduhunniku vahel valida. |
|
|
| Kommentaarid: 132 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
117 |
|
| tagasi üles |
|
 |
zafari
HV veteran

liitunud: 02.09.2002
|
postitatud: 20.10.2009 14:51:59 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ ooo989 ]: Positiivne |
|
sain sümboolse hinnaga vajaliku kaabli  |
|
|
| Kommentaarid: 246 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
198 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kirka
HV vaatleja

liitunud: 19.01.2007
|
postitatud: 11.10.2009 14:30:37 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ ooo989 ]: Positiivne |
|
Müüdud sai Razer Belkin gamepad. Kaup sai saadetud ja raha ka kätte:) positiivne ja kiire tehing  |
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
CRS
HV kasutaja

liitunud: 03.07.2004
|
postitatud: 20.03.2009 12:46:39 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ ooo989 ]: Positiivne |
|
Ostsin PS2, tehing OK  _________________ It's like Christianity! Have you heard the good word of... ME? Let me save you from what I'll do to you if you don't let me save you! |
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
deejott
Kreisi kasutaja
liitunud: 23.11.2004
|
postitatud: 15.03.2009 22:43:57 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ ooo989 ]: Negatiivne |
|
| Jah, sul on õigus, lubasin kõigile teada anda, millise mehega on tegu. |
|
|
| Kommentaarid: 127 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
114 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ooo989
HV kasutaja
liitunud: 16.10.2008
|
postitatud: 15.03.2009 15:58:29 postituse pealkiri: deejott |
|
| Arvamus kasutajast [ ooo989 ]: puudub |
|
tõesti alguses viivitus asi ja pakkusin et kompenseeri sulle ja kuna sulle ei sobinud vaid hakkasid ähvardama, siis ma leian et meil ei ole midagi rääkida.
olen kõigile kompenseerind rahaga kui asi on viivitusega jõudnud või kantud.
aga kuna sina lubasid mu elu roosiliseks teha siis ei tegele enam sinuga.
sest ähvardused on minu põhimõtete vastu! |
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
53 |
|
| tagasi üles |
|
 |
deejott
Kreisi kasutaja
liitunud: 23.11.2004
|
postitatud: 14.03.2009 17:43:54 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ ooo989 ]: Negatiivne |
|
Pettis välja videokaardi. Tahtis osta, kandis raha ilusti ette. Sai kätte. Helistas, ütles, et ei saa kaarti käima. Ütlesin, et pole probleemi, saada tagasi. Kandsin raha ka kohe tagasi. Lubas kaardi kohe posti panna.
Nüüd on sellest lubadusest möödunud KAKS kuud, iga päringu peale tuleb uus vabandus: tahtsin saata, aga postkontor oli kinni; pole palka saanud, pole raha, et posti panna; ei saa kaarti sõbra käest, kellele ostsin, kätte jne. |
|
|
| Kommentaarid: 127 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
114 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ex6
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.09.2003
|
postitatud: 12.03.2009 01:04:23 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ ooo989 ]: Positiivne |
|
| Väike diil tehtud sai - kõik sujus nagu õlitatult. viispluss! |
|
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Qwertylink
HV vaatleja

liitunud: 14.07.2008
|
postitatud: 12.03.2009 01:01:32 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ ooo989 ]: Positiivne |
|
Sai vahetatud Xbox 360 mäng!
Soovitan! |
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
FEAR007
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.12.2007
|
postitatud: 10.03.2009 15:17:37 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ ooo989 ]: Positiivne |
|
Müüs korraliku emaplaadi ja pani kohe posti . Väga positiivne  |
|
|
| Kommentaarid: 114 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
107 |
|
| tagasi üles |
|
 |
T2nel
HV Guru

liitunud: 25.09.2004
|
postitatud: 26.02.2009 20:51:32 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ ooo989 ]: Positiivne |
|
| Juba teine diil ja järjest potiivsemaks läheb. 8) |
|
|
| Kommentaarid: 807 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
2 :: |
651 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bablos
HV vaatleja

liitunud: 09.09.2008
|
postitatud: 26.02.2009 02:11:17 postituse pealkiri: . . . |
|
Arvamus kasutajast [ ooo989 ]: Positiivne |
|
Ausalt ja kiiresti, läbi cargo. . . Soovitan!  _________________ M : LG BL20 (new chocolate) komplektne, garantiiga, seisukord - 100% |
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sur4er
HV kasutaja
liitunud: 24.09.2004
|
postitatud: 16.02.2009 19:26:38 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ ooo989 ]: Positiivne |
|
Müüsin emaplaadi, kõik sujus libedalt. Soovitan.
 |
|
|
| Kommentaarid: 125 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
109 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|