| autor |
sõnum |
Stabby
Kreisi kasutaja
liitunud: 19.04.2007
|
postitatud: 08.01.2026 22:07:39 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Onedream ]: Positiivne |
|
kõik 5+  |
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LJ
Kreisi kasutaja

liitunud: 09.09.2004
|
postitatud: 30.04.2025 12:59:51 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Onedream ]: Positiivne |
|
Ostis PS4 Slim. Soovitan  |
|
|
| Kommentaarid: 156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
135 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Smirn
HV kasutaja
liitunud: 29.07.2008
|
postitatud: 15.03.2025 13:51:23 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Onedream ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
S.I.L.L.U
HV veteran

liitunud: 26.06.2003
|
postitatud: 15.03.2025 11:52:00 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Onedream ]: Positiivne |
|
Ostis konsooli  |
|
|
| Kommentaarid: 96 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
90 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KuroiShinigami
HV vaatleja
liitunud: 17.11.2022
|
postitatud: 07.03.2025 19:40:17 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Onedream ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
FruityLoop
HV vaatleja
liitunud: 19.06.2007
|
postitatud: 07.09.2024 09:53:28 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Onedream ]: Positiivne |
|
Müüsin capi, kõik oli sujuv!  |
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Bussy
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.11.2007
|
postitatud: 07.02.2018 19:39:12 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Onedream ]: Positiivne |
|
| Ostis telefoni, tuli ise järgi, tehing kiire ja korralik. |
|
|
| Kommentaarid: 93 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
86 |
|
| tagasi üles |
|
 |
margus27
HV kasutaja

liitunud: 14.10.2007
|
postitatud: 21.10.2016 07:51:54 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Onedream ]: Positiivne |
|
Müüdud üks peegelkaamera  |
|
|
| Kommentaarid: 100 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
91 |
|
| tagasi üles |
|
 |
impa
HV vaatleja
liitunud: 12.07.2005
|
postitatud: 05.08.2016 19:54:25 postituse pealkiri: Ostis fotoaparaadi. |
|
Arvamus kasutajast [ Onedream ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Y2K
Kreisi kasutaja
liitunud: 01.06.2004
|
postitatud: 15.01.2016 17:13:32 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Onedream ]: Positiivne |
|
| Ostis arvuti. Kõik sujus kiirelt ja korrektselt. |
|
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hki
HV kasutaja
liitunud: 13.12.2001
|
postitatud: 11.01.2016 17:13:25 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Onedream ]: Positiivne |
|
| Ostis fotoka. Kõik sujus hästi. |
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jussi
HV kasutaja
liitunud: 19.04.2006
|
postitatud: 11.01.2016 14:46:54 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Onedream ]: Positiivne |
|
Kõik laabus väga hästi. Saatsin kauba ette ja raha tuli järgi nii nagu peab. _________________ grindwise.ee |
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KrisJ
HV vaatleja

liitunud: 16.12.2013
|
postitatud: 30.01.2015 18:15:51 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Onedream ]: Positiivne |
|
Saatsin kauba, tegi ülekande. Tiptop  _________________ Õnnestunud tehingu korral lisan positiivse tagasiside ,vastaspoolelt ootaks sama ! |
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tuuker
HV kasutaja
liitunud: 30.08.2003
|
postitatud: 18.12.2014 21:09:05 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Onedream ]: Positiivne |
|
Kaup tehtud. _________________ M: amd soc am2 jahutus (kasutamata); erinevaid rahatähti; |
|
|
| Kommentaarid: 76 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jaanuste
HV kasutaja

liitunud: 06.07.2007
|
postitatud: 03.11.2014 14:45:33 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Onedream ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 98 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hqs
HV Guru

liitunud: 13.12.2002
|
postitatud: 31.08.2014 12:33:28 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Onedream ]: Positiivne |
|
Kõik ok  _________________ O: vana (loe: antiikset) arvutustehnikat! |
|
|
| Kommentaarid: 449 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
.Scorps.
HV Guru

liitunud: 24.05.2004
|
postitatud: 31.03.2014 00:37:02 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Onedream ]: Positiivne |
|
Ostsin ka ühe telefoni. Ühtegi paha sõna ei saa öelda, kõik sujus tõrgeteta  _________________ Tere hommikust!  |
|
|
| Kommentaarid: 265 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
221 |
|
| tagasi üles |
|
 |
antonn
HV kasutaja

liitunud: 06.01.2004
|
postitatud: 31.10.2013 10:24:37 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Onedream ]: Positiivne |
|
| Ostis telefoni kõik sobis. |
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
finalfanta
HV kasutaja

liitunud: 08.05.2004
|
postitatud: 15.09.2013 16:11:45 postituse pealkiri: ostis telefoni |
|
Arvamus kasutajast [ Onedream ]: Positiivne |
|
Korras! _________________ Still lost in the noise... |
|
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
58 |
|
| tagasi üles |
|
 |
keeRISTOrm
HV kasutaja
liitunud: 08.04.2006
|
postitatud: 30.08.2013 19:31:00 postituse pealkiri: Canon 60D kere |
|
Arvamus kasutajast [ Onedream ]: Negatiivne |
|
Tegi katteta hinnapakkumise minu müügiteemas.
Ta isegi ei teatanud oma taganemisest. Hiljem küsides, pakkus "võta või jäta" stiilis palju väiksema summa. Kindlasti negatiivne hinnang minu poolt. |
|
|
| Kommentaarid: 70 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Eix112
HV kasutaja
liitunud: 17.06.2007
|
postitatud: 28.07.2013 19:01:19 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Onedream ]: Positiivne |
|
Ostis telefoni. Äri kiire ja nii nagu kokkulepitud.  |
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Valvejoodik
HV veteran

liitunud: 27.12.2008
|
postitatud: 19.07.2013 11:29:03 postituse pealkiri: Positiivne! |
|
Arvamus kasutajast [ Onedream ]: Positiivne |
|
| Müüsin kaamera, kõik sujus kenasti. Usaldusväärne! |
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hirff
HV kasutaja

liitunud: 26.05.2011
|
postitatud: 25.06.2013 12:58:55 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Onedream ]: Positiivne |
|
Ostsin telefoni, kõik toimis hästi  |
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Murdock
HV kasutaja
liitunud: 09.08.2006
|
postitatud: 24.04.2013 09:39:21 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Onedream ]: Positiivne |
|
Diil tehtud. Hea aus ostja  |
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Fortran
HV kasutaja

liitunud: 19.10.2004
|
postitatud: 21.04.2013 19:38:13 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Onedream ]: Positiivne |
|
Meeldiva suhtumisega kodanik, kes tuli ja viis mulle mittevajalikud telerid minema.  |
|
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Estnx
HV Guru

liitunud: 08.11.2001
|
postitatud: 05.04.2013 21:58:42 postituse pealkiri: hv-positiivne |
|
Arvamus kasutajast [ Onedream ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 241 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
3 :: |
205 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ooliver
HV kasutaja

liitunud: 03.01.2012
|
postitatud: 11.03.2013 18:21:05 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Onedream ]: Positiivne |
|
Samsung Galaxy note sai ostetud lubas kanda kahe osana, hea aus ja paindlik müüa.
Kõik positiivne  |
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
BlackSmoke
HV kasutaja
liitunud: 29.06.2009
|
postitatud: 22.01.2013 23:27:18 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Onedream ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Aix
HV Guru

liitunud: 02.06.2004
|
postitatud: 29.12.2012 22:30:50 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Onedream ]: Positiivne |
|
Kõik korras, sain telefoni!  |
|
|
| Kommentaarid: 416 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
346 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SSD
HV Guru

liitunud: 18.01.2006
|
postitatud: 29.11.2012 18:21:54 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Onedream ]: Positiivne |
|
tuli ja ostis telefoni siis.  |
|
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
267 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WerteX
HV Guru
liitunud: 31.03.2004
|
postitatud: 19.11.2012 16:21:33 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Onedream ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
306 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rene Lepik
HV vaatleja
liitunud: 12.08.2012
|
postitatud: 14.08.2012 09:18:12 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Onedream ]: Positiivne |
|
Sõitis kohale, vaatamata "ebanormaalsele" kellaajale. Kauples visalt, aga ei nurisenud Lõppkokkuvõttes minu jaoks väga stressivaba müük oli. Positiivne tegelane! |
|
|
| tagasi üles |
|
 |
AE
HV vaatleja

liitunud: 15.09.2011
|
postitatud: 13.06.2012 00:36:55 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Onedream ]: Positiivne |
|
| Igati positiivne tegelane! |
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Alvaaro
HV Guru

liitunud: 23.01.2005
|
postitatud: 09.06.2012 01:10:29 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Onedream ]: Positiivne |
|
Tuli ise kohale.
Meeldiv.  |
|
|
| Kommentaarid: 217 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
3 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sp1t3fuL
HV kasutaja

liitunud: 01.06.2003
|
postitatud: 29.05.2012 10:07:04 postituse pealkiri: HTC |
|
Arvamus kasutajast [ Onedream ]: Positiivne |
|
| Tegi enampakkumise, kuid esialgu ei osutunud võitjaks. Võitja loobus oma ostusoovist ja sellegipoolest nõustus pakutud hinnaga ära ostma telefoni. Postiga natukene venis aga telefon ette ja raha järgi. Soovitan igati! |
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
samwise
HV vaatleja

liitunud: 24.11.2004
|
postitatud: 20.04.2012 16:04:40 postituse pealkiri: Müüsin HTC telefoni |
|
Arvamus kasutajast [ Onedream ]: Positiivne |
|
Müüsin HTC telefoni. Saatsin kauba ette, saatis raha ilusti peale kauba kätte saamist. Kokku kulus Tallinn-Tartu tehingu peale umbes 25 tundi. Soovitan.  _________________ wtf.juhe.ee |
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
z.a.c.k.
HV vaatleja
liitunud: 16.03.2008
|
postitatud: 16.12.2011 22:24:38 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Onedream ]: Positiivne |
|
| Läbirääkimised olid põhjalikud, tehing sujus, kaup vastas kirjeldusele - paari päevaga asi aetud (tegime kaugtehingu - mina maksin ülekandega, tema postitas kauba). |
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
oncleuno
Kreisi kasutaja
liitunud: 28.01.2003
|
postitatud: 09.12.2011 20:00:06 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Onedream ]: Positiivne |
|
Sai müüdud iPhone ja tehing toimus käest-kätte, kõik sujus nii nagu kokku lepitud välja arvatud väike ootamine  |
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tiiger15
HV veteran

liitunud: 15.01.2004
|
postitatud: 03.10.2011 10:47:56 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Onedream ]: Negatiivne |
|
| Tiiger15 kirjutas: |
Äri sujus lõppude lõpuks positiivselt. Soovitan  |
Sai siis vahetatud telefon temaga 1:1le ja tema lubatud aku kestvus 2 päeva ei anna paraku kuidagi välja. Aku peab jeeli jeeli päevakese vastu. Kahju, et inimene aku kohapealt just aus ei olnud, sest see aku on paraku täiesti õhtal omadega. Tõestus aku läbiolekust oli ka just silme-ees, sest hommikuks oli aku pillid kotti pannud ja nüüd 25min juhtme otsas olnud, tuli kiri, et aku täis. Paraku pole midagi teha, kui uus aku osta. Kahju on ka muidugi see, et vastu läks igati aus telefon mis ei hakka veel niipea lisaväljaminekut küsima.... _________________ My choices, my life - don't judge me, just try better! |
|
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tiiger15
HV veteran

liitunud: 15.01.2004
|
postitatud: 30.09.2011 21:39:00 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Onedream ]: Negatiivne |
|
Äri sujus lõppude lõpuks positiivselt. Soovitan  _________________ My choices, my life - don't judge me, just try better! |
|
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pennu
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.11.2002
|
postitatud: 29.09.2011 10:13:02 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Onedream ]: Positiivne |
|
| polegi midagi kommenteerida, müüsin läpaka, organiseeris teise linna inimese, kes asja üle võttis, töö kiire ja korralik |
|
|
| Kommentaarid: 97 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
86 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kimu33
HV vaatleja
liitunud: 07.10.2007
|
postitatud: 25.09.2011 20:31:15 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Onedream ]: Positiivne |
|
Ostsin telefoni, saatsin raha ja saatis tel järgi, hea, kiire tehing!  |
|
|
| tagasi üles |
|
 |
KeZi
HV veteran

liitunud: 01.09.2003
|
postitatud: 30.08.2011 11:53:16 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Onedream ]: Positiivne |
|
Tegime kaupa. Ostsin heas korras telefoni ning toodi koju kätte ka.
Positiivne kogemus. |
|
|
| Kommentaarid: 268 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
243 |
|
| tagasi üles |
|
 |
T2nel
HV Guru

liitunud: 25.09.2004
|
postitatud: 18.08.2011 21:10:58 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Onedream ]: Positiivne |
|
Tegime kaupa, peale pikka läbirääkimist jõudsime eduka tehinguni.  |
|
|
| Kommentaarid: 807 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
2 :: |
651 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vbmaster
HV vaatleja

liitunud: 17.04.2006
|
postitatud: 08.07.2011 20:59:09 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Onedream ]: Positiivne |
|
soovitan  |
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
passat200
HV vaatleja
liitunud: 27.08.2010
|
postitatud: 08.06.2011 13:45:08 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Onedream ]: Negatiivne |
|
| Suunas mind allan- otsa, kes oli pettur. |
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nugis
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.07.2005
|
postitatud: 31.05.2011 14:49:15 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Onedream ]: Positiivne |
|
Kõik sujus  |
|
|
| Kommentaarid: 77 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eldorado
HV veteran

liitunud: 11.11.2001
|
postitatud: 20.05.2011 18:57:25 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Onedream ]: Positiivne |
|
sain htc mobiili, igati rahul  |
|
|
| Kommentaarid: 148 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
4 :: |
106 |
|
| tagasi üles |
|
 |
teitur
HV kasutaja

liitunud: 27.10.2007
|
postitatud: 19.05.2011 21:44:03 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Onedream ]: Positiivne |
|
Ostis veel ühe telefoni  |
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
teitur
HV kasutaja

liitunud: 27.10.2007
|
postitatud: 12.05.2011 18:07:47 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Onedream ]: Positiivne |
|
Ostis telefoni  |
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|