Avaleht
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
kasutaja profiili vaatamine :: ZHarp
avatar Kasutajast ZHarp

Kreisi kasutaja
liitunud:  27.11.2001
postitusi:  1571
[0.03% kõigist / 0.17 sõnumit päeva kohta]
vaata kasutaja ZHarp sõnumeid
ID-kaart:  Autoriseeritud ID-kaardiga
kontakt ZHarp
lisa ignoreeritav kasutaja: lisa ignoreeritav kasutaja
privaatsõnum: saada privaatsõnum

Kasutajate arvamused :: ZHarp
Protsentuaalselt Graafiliselt
Positiivne: 98% 56 häält
Neutraalne: 2% 1 häält
Negatiivne: 0% 0 häält
Sinu arvamus kasutajast [ ZHarp ]: puudub

NB! Oma arvamust kasutaja kohta saab lisada/muuta vaid postitades või vana postitust muutes.

autor sõnum
Emees
HV kasutaja

liitunud: 01.05.2017


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 13.04.2022 00:39:49    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ ZHarp ]: Positiivne

Ostsin korpuse, viimase aja üks positiivsemaid tehinguid. Kaup korralik ja müüjal süda õiges kohas thumbs_up.gif
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Toxtel
HV kasutaja
Toxtel

liitunud: 09.02.2015



sõnumpostitatud: 20.03.2022 22:58:43    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ ZHarp ]: Positiivne

Ostsin 2 SSD-d kõik korralik
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
segusilm
HV veteran
segusilm

liitunud: 20.03.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 07.01.2009 19:27:03    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ ZHarp ]: Positiivne

gut thumbs_up.gif
Kommentaarid: 245 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 221
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rudolf112
Kreisi kasutaja
Rudolf112

liitunud: 27.04.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 13.12.2008 18:34:09    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ ZHarp ]: Positiivne

Müüsin videokaardi, meeldiv tehing. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MMX-Power
HV kasutaja
MMX-Power

liitunud: 21.11.2004



sõnumpostitatud: 15.07.2008 11:48:45    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ ZHarp ]: Positiivne

kiire äri thumbs_up.gif

väga positiivne inimene. oli meeldiv icon_wink.gif
_________________
Minu Blogi
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Jabadabadu
HV vaatleja
Jabadabadu

liitunud: 04.02.2008



sõnumpostitatud: 08.02.2008 18:28:18    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ ZHarp ]: Positiivne

Sai siis ostetud videokaart, tehing läks libedalt! Soovitan! icon_smile.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
soodent
HV Guru


liitunud: 10.04.2002



sõnumpostitatud: 20.01.2008 15:37:55    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ ZHarp ]: Positiivne

Nagu arvata võiski oli tegu ausa müüjaga.
Kommentaarid: 822 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 19 :: 6 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
g3n1us
HV veteran
g3n1us

liitunud: 31.10.2004



sõnumpostitatud: 07.11.2007 17:20:20    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ ZHarp ]: Positiivne

Ostis emaplaadi, tehing käis kiirelt ja ausalt. Positiivne tegelane.
Kommentaarid: 116 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 98
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heikis
HV Guru

liitunud: 17.03.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 17.05.2006 13:45:31    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ ZHarp ]: Positiivne

kiire äri, 5+
Kommentaarid: 338 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 290
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kAmiKaZe
HV veteran
kAmiKaZe

liitunud: 23.09.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 12.05.2006 00:22:29    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ ZHarp ]: Positiivne

ostis emaplaadi.
ei teinud numbrit väiksest defektist.
saatsin testimiseks postiga ette, maksis tagantjärgi.
Kommentaarid: 294 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 254
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ridariass
HV veteran
ridariass

liitunud: 16.04.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 27.04.2006 11:28:12    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ ZHarp ]: Positiivne

Äritehing OK thumbs_up.gif
_________________
There is no patch for human stupidity...
Kommentaarid: 232 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 206
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jj666
Kreisi kasutaja
jj666

liitunud: 31.05.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 05.03.2006 18:44:36    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ ZHarp ]: Positiivne

ostis videokaardi, kokkulepitud ajal kokkulepitud kohas thumbs_up.gif
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Realist
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.11.2001


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 17.02.2006 12:15:44    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ ZHarp ]: Positiivne

Oli üksjagu siblimist, aga kõik lahenes positiivselt.
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oleg2005
Kreisi kasutaja
oleg2005

liitunud: 23.08.2005



sõnumpostitatud: 17.02.2006 08:43:45    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ ZHarp ]: Positiivne

Väga hea, äri kiire ja korralik. icon_smile.gif
_________________
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KENWOOD
HV Guru
KENWOOD

liitunud: 01.03.2004



sõnumpostitatud: 06.02.2006 21:43:05    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ ZHarp ]: Positiivne

Väga abivalmis inimene thumbs_up.gif aitab/aitas vide biosi ära flashida thumbs_up.gif
Kommentaarid: 114 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pec
HV vaatleja
pec

liitunud: 06.02.2004



sõnumpostitatud: 13.01.2006 13:37:02    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ ZHarp ]: Positiivne

äri läks kenasti. soovitan!
_________________
noh, primitiiv, tulid leiba varastama vä?
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sour
Kreisi kasutaja
Sour

liitunud: 25.03.2003



sõnumpostitatud: 11.01.2006 10:22:25    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ ZHarp ]: Positiivne

Tualatin 1,1GHz sai uue tööpõllu
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ajuNolk
HV veteran
ajuNolk

liitunud: 10.07.2003



sõnumpostitatud: 30.12.2005 05:12:15    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ ZHarp ]: Positiivne

Müüsin prose, kõik sujus libedalt thumbs_up.gif icon_smile.gif
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ZHarp
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.11.2001


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 02.12.2005 21:50:00    postituse pealkiri: Re: Müüsin grafakaardi vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ ZHarp ]: puudub

AlvaroMan kirjutas:
Müüsin grafakaardi, paki panin teele ja raha saabus. Mida rohkemat elult tahta võiks.....


Äri aetud ja mingeid muresid ei tekkinud. thumbs_up.gif

Edit: Kommentaar vales profiilis icon_smile.gif
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AlvaroMan
HV vaatleja

liitunud: 25.11.2005



sõnumpostitatud: 02.12.2005 16:08:24    postituse pealkiri: Müüsin grafakaardi vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ ZHarp ]: Positiivne

Müüsin grafakaardi, paki panin teele ja raha saabus. Mida rohkemat elult tahta võiks.....
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marko
HV Guru
marko

liitunud: 06.02.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 22.11.2005 14:51:54    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ ZHarp ]: Positiivne

Postimüük toimus nii nagu kokku lepitud. beer_yum.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 178 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 161
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
abc9
HV Guru
abc9

liitunud: 28.04.2004



sõnumpostitatud: 20.11.2005 20:09:57    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ ZHarp ]: Positiivne

Müüsin postiga prose, tehing oli meeldiv.
_________________
▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄█▓▒░
Kommentaarid: 194 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 168
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hllmn
HV vaatleja
hllmn

liitunud: 17.03.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 17.11.2005 16:39:12    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ ZHarp ]: Positiivne

sai ti4200 myydud!
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Drake
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.11.2001


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 09.11.2005 18:56:05    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ ZHarp ]: Positiivne

sai nagu 2xGF6800 müüdud.
pool rahast ette, pool järgi.
mina rahul, loodetavasti ka ostja

d.
_________________
On the other hand, I've turned rivers into blood... kings into cripples... cities into salt. So I don't think that I have to explain myself to you. -Gabriel-
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Celion
HV kasutaja
Celion

liitunud: 31.10.2002



sõnumpostitatud: 28.10.2005 17:03:36    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ ZHarp ]: Positiivne

Saatsin emaplaadi ette ja sain ka raha. Abx thumbs_up.gif
_________________
Ostan Roger Zelazny "Amberi kroonikad" (soovitatavalt eesti keeles).
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
porsas
HV kasutaja

liitunud: 27.09.2004



sõnumpostitatud: 19.10.2005 19:37:20    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ ZHarp ]: Positiivne

müüs videokaardi , vastutulelik ja kõik ok thumbs_up.gif
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KENWOOD
HV Guru
KENWOOD

liitunud: 01.03.2004



sõnumpostitatud: 17.09.2005 22:07:39    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ ZHarp ]: Positiivne

panen sama linna ahvile ka postiivse thumbs_up.gif
Kommentaarid: 114 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
blackhawk
Kreisi kasutaja
blackhawk

liitunud: 06.06.2005



sõnumpostitatud: 30.08.2005 10:33:36    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ ZHarp ]: Positiivne

Väga hea tegelane, ostis ilusti ära ja kõik OK
Kommentaarid: 98 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 88
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ranel
HV Guru

liitunud: 28.02.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 25.08.2005 13:47:19    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ ZHarp ]: Positiivne

sai video müüdud, kõik OK
_________________
Mobiilne rehvivahetus Lõuna-Eestis ja rehvide tellimine üle Eesti. www.rsrehvid.ee 55 684 121
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 165
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
deepnshit
HV kasutaja

liitunud: 07.08.2005



sõnumpostitatud: 24.08.2005 11:10:49    postituse pealkiri: + vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ ZHarp ]: Positiivne

positiivne äri, kompromissid ja sõnapidamine.

soovitan
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M!nA
HV Guru
M!nA

liitunud: 10.02.2004



sõnumpostitatud: 20.08.2005 21:21:40    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ ZHarp ]: Positiivne

väga meeldiv oli äri ajada 8)
soovitan!
_________________
TEL.:56477545
Kommentaarid: 146 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 110
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ZHarp
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.11.2001


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 02.08.2005 17:05:04    postituse pealkiri: Re: Totaalne reklaami ohver vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ ZHarp ]: puudub

HPTA374 kirjutas:
kui ma kah peaks reklaami järgi tegema ei oleks mul ilmselt mitte ühtegi töötavat juppi


Misasi see nüüd olema pidi? icon_neutral.gif icon_rolleyes.gif icon_lol.gif
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RCC
HV Guru
RCC

liitunud: 03.12.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 28.07.2005 21:59:00    postituse pealkiri: Totaalne reklaami ohver vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ ZHarp ]: Neutraalne

kui ma kah peaks reklaami järgi tegema ei oleks mul ilmselt mitte ühtegi töötavat juppi
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
emmennpee
HV Guru
emmennpee

liitunud: 01.03.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 18.07.2005 19:04:17    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ ZHarp ]: Positiivne

Myysin 256mb sdram thumbs_up.gif

jaanuar 2005: müüsin emaplaadi Chaintech 7AIA5 ja 64MB videokaardi thumbs_up.gif


viimati muutis emmennpee 18.01.2006 22:21:16, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 509 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 2 :: 423
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ReinZ
HV kasutaja
ReinZ

liitunud: 16.01.2003



sõnumpostitatud: 06.05.2005 14:22:39    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ ZHarp ]: Positiivne

Tubli ostja, kõik vastavalt kokkuleppele
_________________
HAHA icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aix
HV Guru
Aix

liitunud: 02.06.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 28.04.2005 17:36:38    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ ZHarp ]: Positiivne

ostsin emaplaadi thumbs_up.gif
Kommentaarid: 416 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 346
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
commer
HV Guru
commer

liitunud: 03.10.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 26.04.2005 18:20:41    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ ZHarp ]: Positiivne

ostsin videokaardid, kõik OK
_________________
Arvutite hooldus ja komplekteerimine Tartumaal
Tasuta dropboxi konto + lisa 500mb ruumi
Kommentaarid: 928 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 714
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 19.04.2005 10:24:16    postituse pealkiri: Kommenteerimine: ZHarp vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ ZHarp ]: Positiivne

Ostsin prose. Maksin raha ette, kaup oli kohal nagu lubatud!!! thumbs_up.gif
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
eShelobik
HV Guru
eShelobik

liitunud: 01.04.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 11.04.2005 17:23:08    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ ZHarp ]: Positiivne

Motiv8 kirjutas:
Kõik nagu kokku sai lepitud.


thumbs_up.gif
Kommentaarid: 295 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Bratac
HV kasutaja


liitunud: 17.12.2001



sõnumpostitatud: 06.04.2005 16:52:48    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ ZHarp ]: Positiivne

Korralik ostja, raha kandis üle juba enne kui jõudsin kauba teele panna. Soovitan.
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MotorHead
HV veteran
MotorHead

liitunud: 11.06.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 31.03.2005 22:43:59    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ ZHarp ]: Positiivne

Müüsin mälu. Korralik pakkumine ja kandis raha kohe üle. Mälu suht koht kohe teele ka, nii et diil korralik. Soovitan thumbs_up.gif
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Emper
HV kasutaja
Emper

liitunud: 29.09.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 24.03.2005 15:08:02    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ ZHarp ]: Positiivne

Väga hea ja konkreetne äri.
Müüsin videokaardi, tema tegi korraliku pakkumise ja kandis raha. Mina saatsin talle kaardi.
Tip top asjajamine thumbs_up.gif
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Motiv8
Kreisi kasutaja
Motiv8

liitunud: 11.07.2003



sõnumpostitatud: 14.01.2005 20:23:47    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ ZHarp ]: Positiivne

Kõik nagu kokku sai lepitud.
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raiksman
HV veteran
raiksman

liitunud: 25.11.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 14.01.2005 00:31:18    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ ZHarp ]: Positiivne

kõik korras thumbs_up.gif
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 145
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
croco
HV kasutaja
croco

liitunud: 25.03.2004



sõnumpostitatud: 17.11.2004 21:52:47    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ ZHarp ]: Positiivne

kaup korralik äri sujus thumbs_up.gif
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rastafari
HV Guru
Rastafari

liitunud: 24.06.2002



sõnumpostitatud: 25.10.2004 14:20:04    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ ZHarp ]: Positiivne

Kurgid sulle, raha mulle. icon_razz1.gif
Kommentaarid: 511 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 432
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
merk14
HV kasutaja


liitunud: 30.12.2003



sõnumpostitatud: 09.10.2004 18:41:52    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ ZHarp ]: Positiivne

Kõik läks jälle hästi : )
Kommentaarid: 99 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mOnster
Kreisi kasutaja
mOnster

liitunud: 08.12.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 16.09.2004 20:46:01    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ ZHarp ]: Positiivne

äri aetud ja kõik korras thumbs_up.gif
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
abhi
HV vaatleja

liitunud: 05.09.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 10.09.2004 13:47:21    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ ZHarp ]: Positiivne

Asjalik mees. Sain kauba kiirelt kätte.

https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=118570
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
merk14
HV kasutaja


liitunud: 30.12.2003



sõnumpostitatud: 09.09.2004 12:35:20    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ ZHarp ]: Positiivne

Kaup oli see mis vaja ja töötas ilusasti. Kõik oli OK.
Kommentaarid: 99 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
vasta   Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
mine lehele 1, 2  järgmine
1/2

ZHarp arvab teistest
Protsentuaalselt Graafiliselt
Positiivne: 100% 43 häält
Neutraalne: 0% 0 häält
Negatiivne: 0% 0 häält

näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.