Avaleht
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
kasutaja profiili vaatamine :: raul1978
avatar Kasutajast raul1978

HV kasutaja
liitunud:  11.03.2008
viimane külastus:  10.05.2024 21:37:55
HV-OT teenus:  01.02.2020 14:43:20
HV-OT+ teenus:  -
postitusi:  974
[0.02% kõigist / 0.15 sõnumit päeva kohta]
vaata kasutaja raul1978 sõnumeid
huvid:  tehnika
kontakt raul1978
lisa ignoreeritav kasutaja: lisa ignoreeritav kasutaja
privaatsõnum: saada privaatsõnum

Kasutajate arvamused :: raul1978
Protsentuaalselt Graafiliselt
Positiivne: 100% 36 häält
Neutraalne: 0% 0 häält
Negatiivne: 0% 0 häält
Sinu arvamus kasutajast [ raul1978 ]: puudub

NB! Oma arvamust kasutaja kohta saab lisada/muuta vaid postitades või vana postitust muutes.

autor sõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 18.11.2016 20:50:32    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ raul1978 ]: Positiivne

minuni jõudis kastitäis vanu videokaarte. thumbs_up.gif
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
joosu77
HV kasutaja
joosu77

liitunud: 27.11.2011



sõnumpostitatud: 21.12.2012 14:14:47    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ raul1978 ]: Positiivne

sai äri aetud,soovitan
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
paal18
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.05.2007


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 16.01.2012 18:58:30    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ raul1978 ]: Positiivne

Äri kiire, korralik, meeldiv icon_smile.gif
Teine kordki!
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 8 :: 2 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
avax
HV Guru
avax

liitunud: 10.10.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 24.05.2011 11:22:14    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ raul1978 ]: Positiivne

Kiire ostja!
Kommentaarid: 271 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 213
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kaszpar
HV kasutaja
Kaszpar

liitunud: 18.08.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 13.03.2011 16:34:00    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ raul1978 ]: Positiivne

Ostis ühe printeri thumbs_up.gif
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 28.12.2010 21:45:12    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ raul1978 ]: Positiivne

ostis ühe vana arvuti ära.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
matzki
HV kasutaja
matzki

liitunud: 04.01.2006



sõnumpostitatud: 25.02.2010 21:27:25    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ raul1978 ]: Positiivne

Vägagi positiivne thumbs_up.gif
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
avax
HV Guru
avax

liitunud: 10.10.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 09.02.2010 01:09:42    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ raul1978 ]: Positiivne

Vedas vanakraami ära!
Kommentaarid: 271 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 213
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mercury1
HV kasutaja
mercury1

liitunud: 20.03.2007



sõnumpostitatud: 19.01.2010 11:48:07    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ raul1978 ]: Positiivne

ostsin xboxi pela, saatis postiga, kõik toimis thumbs_up.gif
_________________
By the time you realise this signature does not say anything it will be too late to stop reading it.
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ahf
Kreisi kasutaja
Ahf

liitunud: 17.05.2007


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 17.08.2009 20:46:55    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ raul1978 ]: Positiivne

Sain ühe CRT panni,töötab täitsa edukalt thumbs_up.gif
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 22.07.2009 20:25:25    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ raul1978 ]: Positiivne

vis kotitäie jääke ära.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ziim911
Kreisi kasutaja
ziim911

liitunud: 04.03.2003



sõnumpostitatud: 03.06.2009 16:40:28    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ raul1978 ]: Positiivne

Normaalne vend.
_________________
Wireless.
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vipi666
HV Guru
vipi666

liitunud: 22.07.2007


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 24.05.2009 20:48:34    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ raul1978 ]: Positiivne

Järjekordne ilus deal!
_________________
* kui ma väike olin panin raudtee peale kive ja vaatasin kuidas rong nendest üle sõidab.
üxkord jäi rong seisma ja rongijuht viskas mind suure mutriga vastu jalga.
*mulle meeldib teistele inimestele anda asju hoida ja siis kõrvalt vaadata ja naerda kuidas keegi seisab asi käes
Kommentaarid: 625 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 8 :: 6 :: 456
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
.:MDK:.
HV veteran
.:MDK:.

liitunud: 24.12.2002



sõnumpostitatud: 07.04.2009 22:19:47    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ raul1978 ]: Positiivne

ostsin läpparile ekraani, kõik ok! thumbs_up.gificon_smile.gif
Kommentaarid: 105 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RCC
HV Guru
RCC

liitunud: 03.12.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 05.04.2009 10:48:08    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ raul1978 ]: Positiivne

noh sain kvm switchile täiesti elu sisse
_________________
Ära suurenda telia kasumit - lõpeta leping! 20/4 pole eriline max kiirus. 1992 kaaperdas telia neti
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Fragmaster
HV kasutaja


liitunud: 31.10.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 02.04.2009 18:15:54    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ raul1978 ]: Positiivne

Tehing teostatud.
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
martin_kivi
HV veteran

liitunud: 04.02.2003



sõnumpostitatud: 03.03.2009 15:34:25    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ raul1978 ]: Positiivne

Müüs gamepadi ja helikaardi.
Kõik oli bueno thumbs_up.gif
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 02.03.2009 15:47:33    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ raul1978 ]: Positiivne

Sai üks väike jubin müüdud, kõik OK thumbs_up.gif
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ronley
HV kasutaja
ronley

liitunud: 21.06.2002



sõnumpostitatud: 01.03.2009 16:59:33    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ raul1978 ]: Positiivne

Tänan noori tehnikahuvilisi oma liigsete asjade kogumi operatiivselt vähendamise eest.
_________________
Jumal annab, maksuamet võtab.
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003



sõnumpostitatud: 08.02.2009 16:30:49    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ raul1978 ]: Positiivne

Tubli HV-lane. Oli õigel ajal õiges kohas 8) thumbs_up.gif
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NNk2
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.10.2007


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 18.01.2009 20:46:44    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ raul1978 ]: Positiivne

Tema sai ketta, mina sain šokolaadi icon_biggrin.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 208 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 173
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DreadDog
HV kasutaja

liitunud: 26.09.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 17.01.2009 21:22:36    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ raul1978 ]: Positiivne

Sain vanakraami arvelt tuppa ruumi juurde ja külmkapis on suure õlle võrra vähem ruumi icon_smile.gif
_________________
Elektroonika koht ei ole prügimägi!
Vajan pinnapealseid lüliteid ja pistikupesi (euro, võivad olla kollakad ja värviplekkidega).
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
l2bukast
HV veteran
l2bukast

liitunud: 19.12.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 04.01.2009 17:47:01    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ raul1978 ]: Positiivne

Korralik ärimees. Ostsin videokaardi ja kõik töötab nagu peab thumbs_up.gif
_________________
58017968
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 123
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lockdown92
Kreisi kasutaja
lockdown92

liitunud: 17.04.2007


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 31.12.2008 16:17:51    postituse pealkiri: Ketas vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ raul1978 ]: Positiivne

Loovutas tomatimahla eest kõvaketta, tänud veelkord thumbs_up.gif
_________________
BMW custom tuuning ja erilahendused, diagnostika, programmeerimine ja kodeerimine Tallinnas.
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
duub7
HV vaatleja

liitunud: 24.11.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 26.12.2008 15:53:27    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ raul1978 ]: Positiivne

Sain kasutajalt ühe vanematsorti laptopi kõvaketta - töötas ja sain tänu sellele ka ühe läpaka tööle, meeldiv äri icon_smile.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ak.90
HV veteran

liitunud: 01.06.2007


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 24.12.2008 16:07:31    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ raul1978 ]: Positiivne

Väine ketas sai mõistliku hinna eest renditud.
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 188
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kr1s
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.05.2006


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 21.12.2008 14:49:34    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ raul1978 ]: Positiivne

Sain beer_yum.gif beer_yum.gif beer_yum.gif eest helikaardi, pull mees thumbs_up.gif
_________________
[b:a903c5c009]Müüa[/b:a903c5c009]

Sülearvuti ACER ASPIRE ONE 532h-2Db 10,1"
UUS! GPS Prestigio Geovision 4120
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AFFmees
HV veteran
AFFmees

liitunud: 20.03.2006



sõnumpostitatud: 04.12.2008 14:56:00    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ raul1978 ]: Positiivne

Ostsin DVD lugeja. Tuli ilusti stocki ette ja seal tegime vahetuse. (pull vend icon_biggrin.gif) Kõik sujus normaalselt.
_________________
Inimene on kui peata kana, kes ei oska ega taha, kahe toiduhunniku vahel valida.
Kommentaarid: 132 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ak.90
HV veteran

liitunud: 01.06.2007


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 24.11.2008 22:37:20    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ raul1978 ]: Positiivne

Arvutikomplekt sai müüdud thumbs_up.gif
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 188
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KeNtSiK
HV kasutaja

liitunud: 11.02.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 24.11.2008 19:59:10    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ raul1978 ]: Positiivne

Diil kiire ja korralik, mees tuli vaatamata tormile kohale. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 21.11.2008 22:05:13    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ raul1978 ]: Positiivne

Kiire ja korralik ostja thumbs_up.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
WaHur
HV kasutaja

liitunud: 21.02.2003



sõnumpostitatud: 19.11.2008 22:44:58    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ raul1978 ]: Positiivne

andis mõned vanad mobod ära, kõik sujus nagu kokkulepitud. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillerXP
HV Guru
KillerXP

liitunud: 18.11.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 12.11.2008 21:58:33    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ raul1978 ]: Positiivne

nagu aru saan siis sai monitoriga kaubale, väike pos selle eest ka
Kommentaarid: 98 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MadisN
HV kasutaja
MadisN

liitunud: 22.06.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 05.11.2008 22:08:47    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ raul1978 ]: Positiivne

Vahetasin beer_yum.gif vastu DVI ülemineku, väga kiire tehing.
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mati_p
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.09.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 26.10.2008 16:00:56    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ raul1978 ]: Positiivne

Äri tehtud nagu niuhti thumbs_up.gif
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vambola
HV veteran

liitunud: 12.01.2002



sõnumpostitatud: 26.10.2008 12:53:43    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ raul1978 ]: Positiivne

Müüs mulle uhke Voodoo2, töötab ka thumbs_up.gif
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nika0
HV veteran
Nika0

liitunud: 03.01.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 24.10.2008 20:18:28    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ raul1978 ]: Positiivne

Sai vahetatud monitorid !
_________________
Motomehed täidavad kõhtu suu lahti sõites
Kommentaarid: 217 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 185
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
time123
HV Guru
time123

liitunud: 11.09.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 08.07.2008 20:25:52    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ raul1978 ]: Positiivne

Andsin kiviaegse ketta ära, vastu sain toidupoolist. thumbs_up.gif thumbs_up.gif thumbs_up.gif thumbs_up.gif thumbs_up.gif thumbs_up.gif thumbs_up.gif thumbs_up.gif thumbs_up.gif Super.
Kommentaarid: 204 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 179
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 05.06.2008 21:43:38    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ raul1978 ]: Positiivne

Antiiksete huvidega tüüp beer_yum.gif
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vipi666
HV Guru
vipi666

liitunud: 22.07.2007


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 15.05.2008 21:43:10    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ raul1978 ]: Positiivne

Väga lahe tegelane!
Arvutivallas pädev ja muidu ka muhe vana!
beer_yum.gif
_________________
* kui ma väike olin panin raudtee peale kive ja vaatasin kuidas rong nendest üle sõidab.
üxkord jäi rong seisma ja rongijuht viskas mind suure mutriga vastu jalga.
*mulle meeldib teistele inimestele anda asju hoida ja siis kõrvalt vaadata ja naerda kuidas keegi seisab asi käes
Kommentaarid: 625 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 8 :: 6 :: 456
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
peaspets
HV vaatleja

liitunud: 19.03.2008



sõnumpostitatud: 09.04.2008 09:33:35    postituse pealkiri: Kommenteerimine: raul1978 vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ raul1978 ]: Positiivne

Tuli viis monitori ära ja tõi õlut ka veel thumbs_up.gif
_________________
Eit teadis aga eit bänniti ära kui oma kogemusi laialt levitama hakkas.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
vasta   Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
1/1

raul1978 arvab teistest
Protsentuaalselt Graafiliselt
Positiivne: 100% 45 häält
Neutraalne: 0% 0 häält
Negatiivne: 0% 0 häält

näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.