Avaleht
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
kasutaja profiili vaatamine :: Axlot
avatar Kasutajast Axlot

HV kasutaja
liitunud:  10.02.2008
viimane külastus:  11.07.2017 13:30:18
HV-OT teenus:  01.02.2020 14:43:20
HV-OT+ teenus:  -
postitusi:  255
[0.00% kõigist / 0.04 sõnumit päeva kohta]
vaata kasutaja Axlot sõnumeid
amet:  KST
kontakt Axlot
lisa ignoreeritav kasutaja: lisa ignoreeritav kasutaja
privaatsõnum: saada privaatsõnum

Kasutajate arvamused :: Axlot
Protsentuaalselt Graafiliselt
Positiivne: 100% 140 häält
Neutraalne: 0% 0 häält
Negatiivne: 0% 0 häält
Sinu arvamus kasutajast [ Axlot ]: puudub

NB! Oma arvamust kasutaja kohta saab lisada/muuta vaid postitades või vana postitust muutes.

autor sõnum
Nestev
HV kasutaja

liitunud: 10.10.2007


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 03.03.2017 00:22:14    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Axlot ]: Positiivne

Sai üks väline kõvaketas soetatud, soovitan thumbs_up.gif
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Herald
HV Guru
Herald

liitunud: 28.12.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 13.10.2014 09:26:19    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Axlot ]: Positiivne

Aus kasutaja. Soovitan!
_________________
Süle- ja lauaarvutid ning varuosad, küsida võib kõike.
Kommentaarid: 1513 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1017
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pealuu
HV veteran
pealuu

liitunud: 07.02.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 28.08.2014 09:57:36    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Axlot ]: Positiivne

sai üks pulk mälu müüdud.
Kommentaarid: 211 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 170
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nika0
HV veteran
Nika0

liitunud: 03.01.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 30.03.2014 15:06:16    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Axlot ]: Positiivne

Positiivne thumbs_up.gif
_________________
Motomehed täidavad kõhtu suu lahti sõites
Kommentaarid: 217 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 185
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Black66
HV Guru
Black66

liitunud: 17.11.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 11.12.2013 14:08:19    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Axlot ]: Positiivne

Üks SSD diil sai tehtud thumbs_up.gif
Kommentaarid: 419 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 343
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Raunci
HV Guru

liitunud: 02.12.2007


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 27.07.2013 18:03:37    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Axlot ]: Positiivne

Oli üks diil toiteplokiga. Igati meeldiv ostja thumbs_up.gif
Kommentaarid: 469 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 404
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
willu2
HV kasutaja

liitunud: 30.09.2007



sõnumpostitatud: 19.02.2013 00:48:38    postituse pealkiri: 512Gb OCZ SSD vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Axlot ]: Positiivne

Sai selline SSD soetatud, väärt kaup! Müüjat soovitan!

W2
_________________
<Parem ikka, kui mitte midagi>
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KeZi
HV veteran
KeZi

liitunud: 01.09.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 12.02.2013 23:15:53    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Axlot ]: Positiivne

Ostsin ketta, kõik vastas kirjeldusele ja tehing toimus probleemideta.
Soovitan thumbs_up.gif
Kommentaarid: 268 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 243
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
antikondor
Kreisi kasutaja
antikondor

liitunud: 18.07.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 10.02.2013 17:18:09    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Axlot ]: Positiivne

Kiirustasin komenteerimisega pisut, nüüdseks äri edukalt aetud
_________________
Olen jah muusika suhtes elitaarne sitapea
000 WHILE hangover
001 drink beer
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
antikondor
Kreisi kasutaja
antikondor

liitunud: 18.07.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 09.02.2013 20:24:58    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Axlot ]: Positiivne

Nii palju elementaarset viisakust võiks jaguda, et müüdud asja teema ka müüduks märkida ja PS'idele vastata.
_________________
Olen jah muusika suhtes elitaarne sitapea
000 WHILE hangover
001 drink beer
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
redart
HV kasutaja

liitunud: 08.04.2008


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 04.02.2013 23:56:28    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Axlot ]: Positiivne

Operatiivne kettadiil!
Kommentaarid: 88 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mercury
HV veteran

liitunud: 08.03.2007


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 26.08.2012 02:21:19    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Axlot ]: Positiivne

Ostsin SSD ketta thumbs_up.gif
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kustav
HV veteran
Kustav

liitunud: 15.09.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 13.08.2012 19:44:00    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Axlot ]: Positiivne

Ostsin emaplaadi thumbs_up.gif
_________________
Kogun protsessoreid icon_wink.gif
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 160
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
noxton
HV Guru
noxton

liitunud: 03.03.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 13.06.2012 08:59:02    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Axlot ]: Positiivne

sai talt väike gtx680 soetatud, igati positiivne äri icon_biggrin.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 169
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 11.06.2012 13:41:48    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Axlot ]: Positiivne

Tegime äri, kõik sujus tõrgeta. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
antikas
Kreisi kasutaja
antikas

liitunud: 05.03.2006


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 10.06.2012 19:20:07    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Axlot ]: Positiivne

Sai üks ssd soetatud, oli väike viivitus aga kõik laabus.
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
trip
HV Guru
trip

liitunud: 15.03.2007


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 02.06.2012 10:32:35    postituse pealkiri: Seagate 3tb Expansion STAY3000202 vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Axlot ]: Positiivne

väline hdd sai ostetud, kõik thumbs_up.gif
Kommentaarid: 406 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 303
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Pihlakuke
HV kasutaja

liitunud: 02.10.2008



sõnumpostitatud: 29.05.2012 18:53:40    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Axlot ]: Positiivne

Olen hunniku SSD kettaid ostnud siiamaani kõik tip-top, soovitan !
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
markmets
HV vaatleja

liitunud: 11.12.2007



sõnumpostitatud: 14.04.2012 20:47:21    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Axlot ]: Positiivne

Ostsin kasutajalt seadme. Tõenäoliselt minu päeva parim tehing!
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pihlakuke
HV kasutaja

liitunud: 02.10.2008



sõnumpostitatud: 04.04.2012 19:23:59    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Axlot ]: Positiivne

ostsin SSD ketta, tõi ilusti ise kohale.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
entusiast
HV veteran
entusiast

liitunud: 08.11.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 18.03.2012 01:14:51    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Axlot ]: Positiivne

kiire diil ja toode toimib.
_________________
JÖUDU!
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tiirP
HV Guru
tiirP

liitunud: 07.01.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 09.03.2012 15:57:57    postituse pealkiri: Kommenteerimine: Axlot vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Axlot ]: Positiivne

Kasutaja varustas mind ST9500420ASG vindiga, kaup toodi kenasti ka ukseni.
Juba teine tehing kasutajaga, mis toimub reedel thumbs_up.gif

banaan kah ahvile icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 107
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 21.02.2012 15:48:10    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Axlot ]: Positiivne

ikka positiivne jah icon_wink.gif
_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
Kommentaarid: 275 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 3 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 13.02.2012 22:36:40    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Axlot ]: Positiivne

viis pluss diil thumbs_up.gif
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Teip
HV veteran
Teip

liitunud: 10.11.2001


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 06.02.2012 21:30:46    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Axlot ]: Positiivne

Aus kaup thumbs_up.gif
Kommentaarid: 201 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 184
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pwnage
HV kasutaja
pwnage

liitunud: 20.03.2009


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 27.12.2011 23:19:38    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Axlot ]: Positiivne

Sai üks hea diil tehtud thumbs_up.gif
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
T2nel
HV Guru
T2nel

liitunud: 25.09.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 25.11.2011 00:18:09    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Axlot ]: Positiivne

Ostsin SSD pooljuhtketta, kõik tip-top korras. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 807 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 2 :: 651
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timo1337
Kreisi kasutaja
Timo1337

liitunud: 27.10.2008


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 15.11.2011 23:55:00    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Axlot ]: Positiivne

ostsin SSD thumbs_up.gif
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 12.11.2011 20:42:02    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Axlot ]: Positiivne

Sai üks 90 GB SSD ostetud.
Kaup kiire ja korralik.
_________________
Võib öelda, et ma olen liigselt enesekeskne, aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 02.10.2011 17:10:59    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Axlot ]: Positiivne

Paar terabaiti toodi lausa treppi. Rahul. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
T2nel
HV Guru
T2nel

liitunud: 25.09.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 21.08.2011 10:40:34    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Axlot ]: Positiivne

Tegime kaupa, kõik sujus. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 807 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 2 :: 651
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
K3ndu
HV Guru
K3ndu

liitunud: 25.10.2009


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 15.08.2011 21:12:22    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Axlot ]: Positiivne

Ostsin SSD ketta. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Wusses
mehine eesti muffin
Wusses

liitunud: 31.03.2008


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 12.07.2011 12:38:47    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Axlot ]: Positiivne

Sai SDD ostetud ..
_________________
Tegelen tööriistade hoolduse ja remondiga ning pakun 3D skaneerimise ja 3D printimise teenust. Valmistan prototüüpe, varuosi ja erilahendusi vastavalt kliendi vajadustele.
Kommentaarid: 345 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 282
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jaanus
HV Guru
Jaanus

liitunud: 06.11.2001


Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnumpostitatud: 23.06.2011 07:44:29    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Axlot ]: Positiivne

Sain jälle hea hinnaga suure ketta thumbs_up.gif
Kommentaarid: 716 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 571
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kriimsilm
HV kasutaja
kriimsilm

liitunud: 19.05.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 16.06.2011 00:17:00    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Axlot ]: Positiivne

Ostsin SSD thumbs_up.gif
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
un3v3n
HV Guru


liitunud: 27.12.2001


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 14.06.2011 10:10:58    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Axlot ]: Positiivne

Ostis aku.
Väga kiire diil thumbs_up.gif
Kommentaarid: 344 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 303
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
900D
HV kasutaja

liitunud: 05.01.2009



sõnumpostitatud: 22.05.2011 19:37:27    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Axlot ]: Positiivne

äri kiire ja korralik thumbs_up.gif
Kommentaarid: 131 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madisxxx
HV kasutaja

liitunud: 11.09.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 15.05.2011 22:40:42    postituse pealkiri: ssd vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Axlot ]: Positiivne

Posti teel tehing tehtud thumbs_up.gif
Kommentaarid: 109 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
abc9
HV Guru
abc9

liitunud: 28.04.2004



sõnumpostitatud: 15.05.2011 18:04:02    postituse pealkiri: Rohkem porollooni vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Axlot ]: Positiivne

Vinge tehing, kilodega gigabaite tuli postiga kohale.
_________________
▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄█▓▒░
Kommentaarid: 194 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 168
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XT
HV kasutaja
XT

liitunud: 04.05.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 05.05.2011 19:41:08    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Axlot ]: Positiivne

Ostsin prose. Kõik tiptop kaup käes ja töötab. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pp1000
HV kasutaja

liitunud: 23.04.2007


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 26.04.2011 21:56:02    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Axlot ]: Positiivne

olen aegade jooksul mitmeid kõvakettaid ostnud ja alati kõik ladusalt läinud!
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
traks
HV Guru

liitunud: 07.03.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 18.04.2011 10:37:29    postituse pealkiri: ssd vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Axlot ]: Positiivne

varustas SSD-dega. väega viis thumbs_up.gifthumbs_up.gifthumbs_up.gif
_________________
The greatest trick the devil ever pulled
was convincing the world glossy widescreen is the way to go.
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 304
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
murka390
Kreisi kasutaja
murka390

liitunud: 27.01.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 09.04.2011 14:19:29    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Axlot ]: Positiivne

Ostsin videokaardi.
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zumin
HV kasutaja

liitunud: 21.11.2001


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 17.03.2011 18:36:09    postituse pealkiri: Pluss kirja, kus ta pääseb vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Axlot ]: Positiivne

Sai mälud ostetud, kõik sujus nii nagu peab.
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RaPTiLE
Kreisi kasutaja
RaPTiLE

liitunud: 28.01.2006


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 14.03.2011 01:27:24    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Axlot ]: Positiivne

Ostsin emaplaadi.
Äri kiire, kaup korralik.
Soovitan.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Edz
HV Guru

liitunud: 19.10.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 09.03.2011 15:42:00    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Axlot ]: Positiivne

Ostsin arvuti. Kõik töötab ja väga rahul. Positiivne kogemus thumbs_up.gif
_________________
M: Uued karbis Lenovo ThinkPad Pro dokid koos 90W laadijaga
O: Pakuvad huvi häbiväärse hinnaga Nintendo Switch mängud icon_smile.gif
Kommentaarid: 152 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 143
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alartt
HV kasutaja

liitunud: 05.01.2006


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 05.03.2011 01:35:46    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Axlot ]: Positiivne

Müüs videokaardi poolmuidu, väga viis thumbs_up.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
puer
Kreisi kasutaja
puer

liitunud: 27.08.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 15.02.2011 11:33:51    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Axlot ]: Positiivne

Väga meeldiv tehing.
Oli abivalmis ja pani mulle vajalikud kaablid ka kaasa thumbs_up.gif
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
puna
HV Guru


liitunud: 18.08.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 14.02.2011 17:58:33    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Axlot ]: Positiivne

Taaskord jälle hädast välja päästnud thumbs_up.gif
Kommentaarid: 361 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ewok
HV vaatleja
ewok

liitunud: 29.09.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 02.02.2011 22:52:02    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Axlot ]: Positiivne

ostsin protsessori!
kõik oli väga hea, tõi mulle kodu ligidale ära icon_smile.gif
andis head nõu ka, soovitan!
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
vasta   Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
mine lehele 1, 2, 3, 4  järgmine
1/4

Axlot arvab teistest
Protsentuaalselt Graafiliselt
Positiivne: 100% 25 häält
Neutraalne: 0% 0 häält
Negatiivne: 0% 0 häält

näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.