Avaleht
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
kasutaja profiili vaatamine :: SogegaTyyp
avatar Kasutajast SogegaTyyp

Kreisi kasutaja
liitunud:  02.12.2007
viimane külastus:  27.02.2023 12:10:21
HV-OT teenus:  01.02.2020 14:43:20
HV-OT+ teenus:  -
postitusi:  1168
[0.02% kõigist / 0.17 sõnumit päeva kohta]
vaata kasutaja SogegaTyyp sõnumeid
amet:  Asutuses mees iga töö peale
huvid:  arvutimängud,filmid,muusikavideod,filmimine
ID-kaart:  Autoriseeritud ID-kaardiga
kontakt SogegaTyyp
lisa ignoreeritav kasutaja: lisa ignoreeritav kasutaja
privaatsõnum: saada privaatsõnum

Kasutajate arvamused :: SogegaTyyp
Protsentuaalselt Graafiliselt
Positiivne: 100% 51 häält
Neutraalne: 0% 0 häält
Negatiivne: 0% 0 häält
Sinu arvamus kasutajast [ SogegaTyyp ]: puudub

NB! Oma arvamust kasutaja kohta saab lisada/muuta vaid postitades või vana postitust muutes.

autor sõnum
Flab
HV Guru

liitunud: 09.10.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 21.01.2023 16:37:13    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ SogegaTyyp ]: Positiivne

Tip-top thumbs_up.gif
Kommentaarid: 992 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 782
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Viilutaja
HV Guru
Viilutaja

liitunud: 28.07.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 13.08.2013 19:12:22    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ SogegaTyyp ]: Positiivne

Ostis SSD. Väga kiire tehing ja usaldusväärne!
thumbs_up.gif
_________________
Parim kodukino projektor müügis: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11768241#11768241
Kommentaarid: 226 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
silicoid
HV veteran
silicoid

liitunud: 26.11.2001


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 07.08.2013 08:17:00    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ SogegaTyyp ]: Positiivne

Ostsin prose - tehing kiire ja korrektne, seega kiidusõnad!
_________________
What ever you say, I do that my way...
Kommentaarid: 281 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 248
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
FullHC
HV Guru

liitunud: 26.05.2011


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 03.08.2013 18:18:05    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ SogegaTyyp ]: Positiivne

Müüs DDR2 mälu, kõik kulges probleemideta. Positiivne! thumbs_up.gif
Kommentaarid: 197 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
georg
HV vaatleja

liitunud: 16.02.2003



sõnumpostitatud: 31.07.2013 13:09:10    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ SogegaTyyp ]: Positiivne

Ostsin emaplaadi, tehing korralik ja kiire. 5+
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003



sõnumpostitatud: 30.07.2013 15:25:03    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ SogegaTyyp ]: Positiivne

Loovutas vidinaid. thumbs_up.gif icon_cool.gif
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mocc
Kreisi kasutaja
mocc

liitunud: 21.07.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 30.07.2013 00:06:45    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ SogegaTyyp ]: Positiivne

Kõik nii nagu telefonis räägitud ja arusaaja mees icon_smile.gif
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
amd phenom
HV Guru

liitunud: 07.11.2009


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 23.07.2013 01:44:03    postituse pealkiri: +1 vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ SogegaTyyp ]: Positiivne

korralik müüja ,korralik kaup.
Kommentaarid: 554 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 7 :: 5 :: 431
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Arvutipäss
Kreisi kasutaja
Arvutipäss

liitunud: 26.11.2011


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 05.07.2012 02:19:41    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ SogegaTyyp ]: Positiivne

Tegime väikse vahetuse, kõik sujus hästi, soovitan!icon_smile.gif
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
merekas
HV kasutaja

liitunud: 17.11.2006


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 13.01.2012 00:45:21    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ SogegaTyyp ]: Positiivne

Oksjon läks vussi, aga parandas asja ära thumbs_up.gif.
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ahtif
HV kasutaja

liitunud: 17.07.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 14.10.2011 09:41:53    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ SogegaTyyp ]: Positiivne

Korralik ja kiire tehing!
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ShiiL
HV Guru
ShiiL

liitunud: 15.05.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 21.09.2011 06:00:23    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ SogegaTyyp ]: Positiivne

Sai prose ostetud thumbs_up.gif
_________________
I may be getting older, but I refuse to grow up!
Kommentaarid: 265 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 215
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oioi
HV veteran


liitunud: 15.04.2002



sõnumpostitatud: 21.08.2011 19:44:41    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ SogegaTyyp ]: Positiivne

Sai ostetud ühed klapid icon_cool.gif
Igati HV positiivne tehing thumbs_up.gif
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 236
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sassa
HV kasutaja

liitunud: 19.01.2002



sõnumpostitatud: 22.06.2011 15:01:45    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ SogegaTyyp ]: Positiivne

Sai ostetud prose, kõik vastas lubatule.
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Samurai_Jack
HV Guru
Samurai_Jack

liitunud: 21.06.2007


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 17.03.2011 13:41:59    postituse pealkiri: Müüs hea kaarti vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ SogegaTyyp ]: Positiivne

thumbs_up.gif
_________________
MÜÜA KUUBA JA DOMINIKAANI VABARIIGI SIGARGID.
NB !Softrendi kreedit summas 100 ära müüa 50 euro eest.
Kommentaarid: 488 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 4 :: 389
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
esseker
Kreisi kasutaja
esseker

liitunud: 18.12.2008


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 17.02.2011 18:53:59    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ SogegaTyyp ]: Positiivne

Müüs Korraliku jahuti !
Tehing toimus kiirelt thumbs_up.gif
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 110
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Estnx
HV Guru
Estnx

liitunud: 08.11.2001


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 22.01.2011 21:50:51    postituse pealkiri: HV-positiivne vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ SogegaTyyp ]: Positiivne

Ostis ära mu parima ja vihaseima prose (980x)
Maksis raha kohe kätte.
Peab oma sõna ja väga korralik HV-lane thumbs_up.gifthumbs_up.gifthumbs_up.gif
_________________
Just see vidin, mida sa oled otsinud...
Kommentaarid: 241 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 205
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Val81
HV kasutaja

liitunud: 01.12.2006


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 12.01.2011 00:37:33    postituse pealkiri: i7 950 vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ SogegaTyyp ]: Positiivne

kiire tehing! kaup korralik! soovitan!
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lambivana
HV kasutaja
lambivana

liitunud: 04.10.2010


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 30.12.2010 18:31:00    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ SogegaTyyp ]: Positiivne

Ostsin videokaardi. Kõik sujus väga hästi thumbs_up.gif
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ivar130
HV kasutaja
ivar130

liitunud: 04.05.2005



sõnumpostitatud: 28.12.2010 11:36:38    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ SogegaTyyp ]: Positiivne

Ostis videokaardi, kõik OK thumbs_up.gif
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
omgwtf
HV Guru
omgwtf

liitunud: 23.10.2006



sõnumpostitatud: 20.12.2010 08:12:42    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ SogegaTyyp ]: Positiivne

Väike prose vahetus sai tehtud thumbs_up.gif AHV tuli veel vastu ja saatis oma prose ette,et ei peaks pimedas istuma seni. Väga 5+ teema thumbs_up.gif
Kommentaarid: 155 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p6ders6ber
HV kasutaja

liitunud: 16.10.2010



sõnumpostitatud: 21.11.2010 23:42:23    postituse pealkiri: Soovitan vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ SogegaTyyp ]: Positiivne

Ostsin videokaardi, kõik kiire ja hea soovitan!
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aix
HV Guru
Aix

liitunud: 02.06.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 10.11.2010 01:44:44    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ SogegaTyyp ]: Positiivne

Igati korrektne kaubavahetus! thumbs_up.gif
Kommentaarid: 416 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 346
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaidtor
OC GURU
kaidtor

liitunud: 15.03.2008


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 28.10.2010 13:57:01    postituse pealkiri: cpu vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ SogegaTyyp ]: Positiivne

Sai korraliku prose omanikuks 5+ thumbs_up.gif
_________________
Teostan autode värvimis- ja keretöid!
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 136
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Cb4
HV Guru
Cb4

liitunud: 24.10.2006


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 18.10.2010 17:32:38    postituse pealkiri: Watercooling kit vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ SogegaTyyp ]: Positiivne

Müüsin vesijahutuse komplekti. Kõik nagu kokkulepitud. thumbs_up.gif

Teinekordki icon_biggrin.gif
_________________
Ma ei ole agressiivne juht, olen lihtsalt võistlushimuline.
Did i ever tell you the definition of "Insanity"?
Kommentaarid: 113 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
R.Adams
HV vaatleja

liitunud: 30.06.2008


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 30.09.2010 12:35:36    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ SogegaTyyp ]: Positiivne

Ostsin videokaardi. Kõik sujus hästi. Oli sõbralik ja vastutulelik. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
robin
Kreisi kasutaja
robin

liitunud: 25.01.2005



sõnumpostitatud: 14.09.2010 20:01:53    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ SogegaTyyp ]: Positiivne

Ostsin videokaardi.
Lahe mees thumbs_up.gif
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 07.09.2010 11:06:51    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ SogegaTyyp ]: Positiivne

Müüsin PSU.
Igati aus ja korralik ostja.
Kindlasti soovitan thumbs_up.gif beer_yum.gif
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
threepwood
HV kasutaja

liitunud: 25.07.2005



sõnumpostitatud: 18.08.2010 17:39:19    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ SogegaTyyp ]: Positiivne

Ostis mu graafikakaardi, kõik sujus kiiresti thumbs_up.gif
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raitl
HV veteran


liitunud: 20.01.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 13.08.2010 08:05:15    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ SogegaTyyp ]: Positiivne

Positiivne thumbs_up.gif
Kommentaarid: 166 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vallo16
HV kasutaja

liitunud: 09.08.2006


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 08.05.2010 21:30:40    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ SogegaTyyp ]: Positiivne

Korralikult mõnus sony ericsson jõudis minu kätte:D
väga mõnis müüja:D
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sponge
HV Guru
Sponge

liitunud: 28.08.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 04.05.2010 21:58:48    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ SogegaTyyp ]: Positiivne

Äri kiire ja korralik thumbs_up.gif
Kommentaarid: 398 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 323
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Go Kane!
HV Guru
Go Kane!

liitunud: 07.11.2006


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 28.04.2010 09:32:34    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ SogegaTyyp ]: Positiivne

Kiire ja korrektne ostja....tehing väga ladusalt läbi viidud thumbs_up.gif
_________________
Vajad midagi Würthist , küsi julgelt 😉 https://eshop.wuerth.ee/et/EE/EUR/
taavi.jahu@wuerth.ee +37258309618
Kommentaarid: 1842 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1345
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thomaz
HV kasutaja
thomaz

liitunud: 22.03.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 03.02.2010 00:36:09    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ SogegaTyyp ]: Positiivne

Ostsin videokaarti. Kõik sujus probleemideta.
Soovitan thumbs_up.gif
_________________
NC
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ArturTT
HV veteran
ArturTT

liitunud: 04.10.2004



sõnumpostitatud: 12.12.2009 00:06:07    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ SogegaTyyp ]: Positiivne

Ostsin ketta.Testida pole veel jõudnud aga usun et ok thumbs_up.gif
_________________
Korralik ülikond teeb isegi ehitajast inimese icon_smile.gif
Ka liigse arukuse vastu on meil rohtu: Korralik keretäis icon_smile.gif
Naaber tahab pruukida mu wifit,Mina aga tema naist.ehk saab diili?
Tahaks kakelda,polegi ammu juba peksa saanud.
Kommentaarid: 153 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 143
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
un3v3n
HV Guru


liitunud: 27.12.2001


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 06.12.2009 12:52:25    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ SogegaTyyp ]: Positiivne

ostsin ketta.
Diil läks kenasti ja ketas toimib icon_biggrin.gif !
Soovitan !
Kommentaarid: 344 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 303
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003



sõnumpostitatud: 01.10.2009 09:04:20    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ SogegaTyyp ]: Positiivne

Sai väike tööalane abi osutatud. icon_cool.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oscala
HV kasutaja

liitunud: 03.06.2009


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 20.08.2009 20:28:34    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ SogegaTyyp ]: Positiivne

Ostsin toite ja olen rahul thumbs_up.gif
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pringi
HV veteran
pringi

liitunud: 08.06.2006



sõnumpostitatud: 18.08.2009 23:11:58    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ SogegaTyyp ]: Positiivne

kõik sujus normaalselt.
Kommentaarid: 100 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
strauss3
Kreisi kasutaja
strauss3

liitunud: 08.10.2004



sõnumpostitatud: 16.08.2009 18:10:20    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ SogegaTyyp ]: Positiivne

sai mälud ilusti kätte ilus kiire tehing thumbs_up.gif icon_razz1.gif
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cyrus
HV veteran
Cyrus

liitunud: 23.01.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 11.08.2009 15:54:32    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ SogegaTyyp ]: Positiivne

Positiivne ärikogemus olemas thumbs_up.gif
Kommentaarid: 447 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 403
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SogegaTyyp
Kreisi kasutaja
SogegaTyyp

liitunud: 02.12.2007


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 10.08.2009 22:40:56    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ SogegaTyyp ]: puudub

Ostis prose minult, tehing kiire ja korralik, oli meeldiv äri ajada. beer_yum.gif
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lockdown92
Kreisi kasutaja
lockdown92

liitunud: 17.04.2007


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 10.08.2009 20:11:15    postituse pealkiri: q9650 vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ SogegaTyyp ]: Positiivne

Langetas hinna mulle kättesaadavale tasemele ning läkski kiirelt tehinguks. Muheda jutuga kah, 5+ thumbs_up.gif
_________________
BMW custom tuuning ja erilahendused, diagnostika, programmeerimine ja kodeerimine Tallinnas.
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
PiXel
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.09.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 09.08.2009 22:46:46    postituse pealkiri: ostsin mälu vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ SogegaTyyp ]: Positiivne

Sõbralik, viisakas, asjalik müüja. Väga hea kogemus!
Kommentaarid: 181 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 169
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flavius
HV Guru

liitunud: 25.12.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 27.01.2009 21:25:42    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ SogegaTyyp ]: Positiivne

ostsin prose, kõik korras thumbs_up.gif
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 118
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
commer
HV Guru
commer

liitunud: 03.10.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 20.09.2008 15:13:56    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ SogegaTyyp ]: Positiivne

ostsin mälud thumbs_up.gif
_________________
Arvutite hooldus ja komplekteerimine Tartumaal
Tasuta dropboxi konto + lisa 500mb ruumi
Kommentaarid: 928 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 714
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
SSD
HV Guru
SSD

liitunud: 18.01.2006


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 10.09.2008 10:40:57    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ SogegaTyyp ]: Positiivne

ostsin videokaardi. asi nagu lubatud ja ilusti pakitud ka icon_razz.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 267
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
t6nnnu
HV kasutaja
t6nnnu

liitunud: 15.05.2007



sõnumpostitatud: 06.09.2008 14:30:04    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ SogegaTyyp ]: Positiivne

igati positiivne tegelane icon_smile.gif

Soetasin prose, asi sai kiirelt ja õiglaselt aetud.
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
excalibur
HV Guru

liitunud: 24.01.2003



sõnumpostitatud: 25.05.2008 11:00:01    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ SogegaTyyp ]: Positiivne

9800gx2 sai ostetud, väga rahul!
Kommentaarid: 316 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 4 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wertexe
HV kasutaja
wertexe

liitunud: 12.02.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 13.04.2008 18:29:28    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ SogegaTyyp ]: Positiivne

Ostsin mälud, kõik positiivne.
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
vasta   Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
mine lehele 1, 2  järgmine
1/2

SogegaTyyp arvab teistest
Protsentuaalselt Graafiliselt
Positiivne: 100% 53 häält
Neutraalne: 0% 0 häält
Negatiivne: 0% 0 häält

näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.