Avaleht
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
kasutaja profiili vaatamine :: blackwerew
avatar Kasutajast blackwerew

Kreisi kasutaja
liitunud:  21.10.2007
viimane külastus:  28.03.2016 16:39:00
HV-OT teenus:  01.02.2020 14:43:20
HV-OT+ teenus:  -
postitusi:  1166
[0.02% kõigist / 0.17 sõnumit päeva kohta]
vaata kasutaja blackwerew sõnumeid
www:  http://www.rate.ee/users/blackwerewolf
amet:  Veoteenused.
huvid:  Jalgpall, Kickbox, Maadlus.
arvuti:  Lauaarvuti:

Pentium(R) 4 CPU 3.00GHz
3.01GHz, 512MB of RAM .
Kõvaketas: 80GB

Sülearvuti:

HP Compaq 6715S
Mobile AMD Sempron(tm)Processor 3800+, MMX, 3DNpw, ~2.2GHz
896MB of RAM.
Kõvaketas: 80GB
Video: Ati Radeon X1250 128MB
______________________________________________
Mõlema masina OP Süsteem Windows XP Professional.
kontakt blackwerew
lisa ignoreeritav kasutaja: lisa ignoreeritav kasutaja
privaatsõnum: saada privaatsõnum

Kasutajate arvamused :: blackwerew
Protsentuaalselt Graafiliselt
Positiivne: 86% 30 häält
Neutraalne: 3% 1 häält
Negatiivne: 11% 4 häält
Sinu arvamus kasutajast [ blackwerew ]: puudub

NB! Oma arvamust kasutaja kohta saab lisada/muuta vaid postitades või vana postitust muutes.

autor sõnum
Onedream
HV veteran
Onedream

liitunud: 28.09.2008



sõnumpostitatud: 22.06.2009 16:25:01    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ blackwerew ]: Negatiivne

Kaup saamata raha makstud ja tagasi ka ei kavatse maksta icon_evil.gif
Kommentaarid: 137 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 0 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wusses
mehine eesti muffin
Wusses

liitunud: 31.03.2008


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 14.02.2009 11:06:46    postituse pealkiri: negatiivne vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ blackwerew ]: Negatiivne

icon_exclaim.gif ei soovita,raha pole,telefoni pole. icon_evil.gif
Kommentaarid: 345 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 282
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miaeliel
HV kasutaja

liitunud: 28.06.2008



sõnumpostitatud: 03.09.2008 08:59:07    postituse pealkiri: aus värk vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ blackwerew ]: Positiivne

kuna oli just üks pisut räsitum arvuti üle ja temal telefon üle, siis sai mõlemale kasulik vahetus tehtud. Aus värk!
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
waux
HV Guru
waux

liitunud: 01.07.2006


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 25.06.2008 19:45:27    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ blackwerew ]: Neutraalne

https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=373481&highlight=
enne kui kaupa teha,tasub antud teema läbi lugeda.
Kommentaarid: 611 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 505
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tennar
Piiratud kasutaja
tennar

liitunud: 15.04.2007



sõnumpostitatud: 24.06.2008 13:50:24    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ blackwerew ]: Positiivne

ostsin 2 telfi jälle icon_wink.gif
Kommentaarid: 301 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 7 :: 0 :: 227
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rasest
HV kasutaja
Rasest

liitunud: 26.02.2007



sõnumpostitatud: 12.06.2008 23:56:21    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ blackwerew ]: Positiivne

Käest kätte, kiire-lihtne! thumbs_up.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SeedX
HV kasutaja
SeedX

liitunud: 10.07.2006


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 10.06.2008 19:03:07    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ blackwerew ]: Positiivne

Ostsin ta käest telefoni, sain kohe järgmisel päeval kätte ja probleeme ei tekkinud...
Asjaga ka väga rahul icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ärihai
HV Guru
ärihai

liitunud: 14.04.2006


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 20.05.2008 22:33:10    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ blackwerew ]: Positiivne

sai tehtud vahetus mina igati rahul.
natuke oli probleeme aga nuh igalühel juhtub icon_biggrin.gif
soovitan thumbs_up.gif
Kommentaarid: 141 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 135
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 11.05.2008 16:09:56    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ blackwerew ]: Positiivne

Avatari pilt täis mõtteteri icon_lol.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
joey
HV vaatleja

liitunud: 23.12.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 10.05.2008 19:07:32    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ blackwerew ]: Positiivne

Väga viis mees kellega äri ajada thumbs_up.gif
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
its2cold
HV veteran

liitunud: 13.03.2006


Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnumpostitatud: 09.05.2008 23:47:40    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ blackwerew ]: Positiivne

Aega läks aga asja sai, kokkuvõttes siiski asi positiivne.

Väike mälukaartide äri oli nimelt.
Kommentaarid: 197 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 174
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
l2bukast
HV veteran
l2bukast

liitunud: 19.12.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 19.04.2008 21:02:41    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ blackwerew ]: Positiivne

Vahetasime telefone. Positiivne.
_________________
58017968
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 123
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tupsu
HV Guru
Tupsu

liitunud: 02.10.2002



sõnumpostitatud: 13.04.2008 21:29:34    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ blackwerew ]: Positiivne

Positiivne äritehing.
Kommentaarid: 234 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 11 :: 200
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
redbull888
HV Guru

liitunud: 21.10.2006


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 05.04.2008 07:31:28    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ blackwerew ]: Positiivne

mitu diili juba tehtud thumbs_up.gif
_________________
M:Lenovo X13 Yoga-200€,Fujitsu U939-150€,Lenovo T14 I7/16/256gb-275€
Mänguriarvuti I3-10105F,Nvidia Geforce GTX 1650 4Gb,Ram 16Gb,128Gb Ssd,1TB Hdd,
Windows 11Pro -250€.
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 282
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Spekulant
Piiratud kasutaja
Spekulant

liitunud: 30.04.2004



sõnumpostitatud: 28.03.2008 23:52:38    postituse pealkiri: ebay vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ blackwerew ]: Positiivne

Ostis väärt riideid ebay'st läbi minu icon_smile.gif
_________________
Aitan tellida EBAY'st stuffi thumbs_up.gif beer_yum.gif
M:Parkimisandurid autole (4 andurit,Displei koos summeriga,3-värviline tabloo,Raadius 0,3 - 1,5m) 700.-
M:IBM THINKPAD T43 1,73, 1024, 60GB HDD,WIFI,BT,COMBO, 14" (1400X150),X300, 9000.- (GAR 01.2009)
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hornet
HV kasutaja

liitunud: 06.12.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 28.03.2008 15:16:49    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ blackwerew ]: Positiivne

Asja organiseerimine võttis küll minupoolselt natuke aega aga kõik sujus käest-kätte põhimõttel nii nagu oli kokkulepe!
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vorkpallur
HV kasutaja

liitunud: 24.03.2008



sõnumpostitatud: 25.03.2008 14:27:40    postituse pealkiri: Ostis telefoni vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ blackwerew ]: Positiivne

Vaidlesime natukene, aga kandis raha ette. Ülejäänud oli kõik nii nagu kokkulepitud oli! Mõlemad pooled rahul.
Soovitan thumbs_up.gif
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Markus25
HV kasutaja
Markus25

liitunud: 27.03.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 18.03.2008 23:55:43    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ blackwerew ]: Positiivne

Positiivne ärikogemus olemas icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Berit1
HV vaatleja

liitunud: 01.03.2006



sõnumpostitatud: 18.03.2008 20:12:45    postituse pealkiri: Arvamus kasutajast vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ blackwerew ]: Positiivne

Sai telefoni korpus ! Saatsin raha ja järgmmine päev sain telefoni postiga kätte thumbs_up.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lauri0112
HV veteran
Lauri0112

liitunud: 03.10.2006


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 18.03.2008 13:29:45    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ blackwerew ]: Positiivne

Ostsin ühe korpuse, kõik läks nagu kokku leppisime.
Soovitan thumbs_up.gif icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Popkala
HV kasutaja
Popkala

liitunud: 13.12.2006



sõnumpostitatud: 15.03.2008 00:12:15    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ blackwerew ]: Positiivne

ostsin telefoni, kandsin raha, tema saatis telefoni, kõik korras
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fireplay
HV Guru
fireplay

liitunud: 03.07.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 22.02.2008 18:05:51    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ blackwerew ]: Positiivne

thumbs_up.gif
_________________
Ost/müük/vahetus
Helista ja saame kokkuleppele.
+372 50 414 31
Kommentaarid: 197 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 3 :: 168
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
von Wu
HV Guru
von Wu

liitunud: 12.10.2007



sõnumpostitatud: 16.02.2008 17:41:13    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ blackwerew ]: Positiivne

Ostsin telefoni. Tõi ise Jõgevale ära. icon_biggrin.gif
Kaubaga rahul.
_________________
Müüa igasugu asju
Kommentaarid: 901 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 675
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Silwer
HV kasutaja

liitunud: 11.08.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 09.02.2008 02:32:10    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ blackwerew ]: Positiivne

Müüs telefoni. Oli kokkulepitud ajal kokkulepitud kohas. Ja telefoniga ka siiani kõik tip-top...
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
juku626
HV veteran

liitunud: 09.02.2006


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 08.02.2008 09:56:21    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ blackwerew ]: Positiivne

Helistasin, pakkusin telefoni ja paari tunni pärast oli kaup tehtud! Soovitan! thumbs_up.gif
Kommentaarid: 176 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 162
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
blackwerew
Kreisi kasutaja
blackwerew

liitunud: 21.10.2007



sõnumpostitatud: 03.02.2008 12:02:02    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ blackwerew ]: puudub

Normaalne... Kuule... Ma ei ostnud ja ei müünud seda mingil kasu eesmärgil. Müüsin samas olukorras mis isegi sain, midagi juurde ega maha ei võtnud/pannud.
Müüsin isiklikel põhjustel.
_________________
Loogika on idiootsuse viimane tase.
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Barclay
HV veteran
Barclay

liitunud: 17.08.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 03.02.2008 11:05:10    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ blackwerew ]: Negatiivne

müüs vigase telefoni ja keeldub seda ka tagasi võtmast. Ei soovita temaga äri teha!
Kommentaarid: 135 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
progrip
HV kasutaja
progrip

liitunud: 25.10.2007



sõnumpostitatud: 26.01.2008 01:19:28    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ blackwerew ]: Positiivne

Eem . Laadija saan teine päev . Aga äri oli liiga kiire icon_biggrin.gif , Aga kõik klappis icon_smile.gif
Ei mis sooovitan , väga positiivne icon_smile.gif
Ja loodan , et see äri viimaseks ei jäää icon_smile.gif
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tennar
Piiratud kasutaja
tennar

liitunud: 15.04.2007



sõnumpostitatud: 24.01.2008 17:34:08    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ blackwerew ]: Positiivne

Ostsin 2 telefoni thumbs_up.gif Olen rahul thumbs_up.gif
Kommentaarid: 301 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 7 :: 0 :: 227
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
blackwerew
Kreisi kasutaja
blackwerew

liitunud: 21.10.2007



sõnumpostitatud: 24.01.2008 15:25:46    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ blackwerew ]: puudub

Peeter21 kirjutas:
ei kanna raha ega saada telefoni tagasi ?!
Siiani väga negatiiivne


Sa pole öelnud mida sa nüüd lõppude lõpuks tahad.
Ma ei viitsi ka sinuga mängida nagu viie aastasega.
Tule mandrile ja saad oma telefoni.
Sellepärast mulle ei meeldigi postiga tegeleda, käest-kätte kõige kindlam.
_________________
Loogika on idiootsuse viimane tase.
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Peeter21
Piiratud kasutaja
Peeter21

liitunud: 05.09.2006



sõnumpostitatud: 22.01.2008 13:10:58    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ blackwerew ]: Negatiivne

ei kanna raha ega saada telefoni tagasi ?!
Siiani väga negatiiivne
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Antari
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.01.2007



sõnumpostitatud: 18.01.2008 19:55:16    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ blackwerew ]: Positiivne

Ostis ID-lugejat.
Kandis ka raha ette.
Positiivne ja usaldusväärne ostja thumbs_up.gif
Soovitan teistele!
Kommentaarid: 136 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 126
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
blackwerew
Kreisi kasutaja
blackwerew

liitunud: 21.10.2007



sõnumpostitatud: 13.01.2008 14:46:56    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ blackwerew ]: puudub

Peeter21 kirjutas:
müüs praagi ning raha ei kanna tagasi!


See, et aku peab 1 päev on kohe praak?
Ütlesin sulle, et akud peavad igaüks mingi 1 päev.
Sa oled mingi väga kahtlane, ma saan aru, et ma oleks öelnud, et 3-4 päeva peab... Siis oleks valetanud.... Ma rääkisin nii nagu oli.
_________________
Loogika on idiootsuse viimane tase.
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Peeter21
Piiratud kasutaja
Peeter21

liitunud: 05.09.2006



sõnumpostitatud: 13.01.2008 01:59:30    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ blackwerew ]: Negatiivne

müüs praagi ning raha ei kanna tagasi!
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
PriitL
HV kasutaja

liitunud: 26.04.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 01.01.2008 22:13:37    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ blackwerew ]: Positiivne

Ostsin telefoni, kaup kiire ja korralik. Tõi ise kohale! icon_smile.gif
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cthen
HV kasutaja
cthen

liitunud: 10.09.2006



sõnumpostitatud: 30.12.2007 18:26:41    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ blackwerew ]: Positiivne

normaalne tüüp, vana klassivend thumbs_up.gif
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Barclay
HV veteran
Barclay

liitunud: 17.08.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 29.12.2007 19:00:19    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ blackwerew ]: Negatiivne

Ostis telefoni. Kõik igati positiivne thumbs_up.gif
Kommentaarid: 135 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
matu21
HV Guru
matu21

liitunud: 24.11.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 29.12.2007 10:59:04    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ blackwerew ]: Positiivne

Ostis telefoni, kõik OK thumbs_up.gif
_________________
Kõik, mis mul müügiks on, küsi julgelt soodushinda : www.digimarket.ee
Kõiki kaupasid saan müüa ka järelmaksuga thumbs_up.gif
Kasutatud arvutid ja laptopid Tartus, Vanemuise 43
Kommentaarid: 1393 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 1057
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
von Wu
HV Guru
von Wu

liitunud: 12.10.2007



sõnumpostitatud: 18.12.2007 18:51:42    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ blackwerew ]: Positiivne

Ostsin telefonikraami. Oli meeldiv äri teha.
_________________
Müüa igasugu asju
Kommentaarid: 901 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 675
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
chatwalker
HV kasutaja

liitunud: 04.04.2006



sõnumpostitatud: 11.12.2007 21:49:29    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ blackwerew ]: Positiivne

Müüs telefoni,kaup kiire ja korralik; tõi ise kohale.
_________________
[img:8236251191]http://91.205.62.50/hlstatsx/sig.php?player_id=569&background=random[/img:8236251191]
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
redbull888
HV Guru

liitunud: 21.10.2006


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 10.12.2007 20:33:05    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ blackwerew ]: Positiivne

ostsin telefoni thumbs_up.gif
_________________
M:Lenovo X13 Yoga-200€,Fujitsu U939-150€,Lenovo T14 I7/16/256gb-275€
Mänguriarvuti I3-10105F,Nvidia Geforce GTX 1650 4Gb,Ram 16Gb,128Gb Ssd,1TB Hdd,
Windows 11Pro -250€.
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 282
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 09.12.2007 00:50:02    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ blackwerew ]: Positiivne

Seikles mult telefoni ostma thumbs_up.gif

Kaup kiire ja korralik
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
GoGGy
HV Guru
GoGGy

liitunud: 07.08.2007


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 06.12.2007 15:37:58    postituse pealkiri: Kommenteerimine: blackwerew vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ blackwerew ]: Positiivne

Hea vestleja... icon_wink.gif
_________________
nutitarvikud24 osta.ee / instagram / facebook
Telefon +372 55 77 kaks 33 (gsm/viber/whatsapp)
e-post: info [ätt] nutitarvikud24 . ee
Kommentaarid: 547 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 385
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
vasta   Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
1/1

blackwerew arvab teistest
Protsentuaalselt Graafiliselt
Positiivne: 97% 32 häält
Neutraalne: 0% 0 häält
Negatiivne: 3% 1 häält

näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.