Avaleht
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
kasutaja profiili vaatamine :: SirShark
avatar Kasutajast SirShark

HV kasutaja
liitunud:  23.03.2007
viimane külastus:  14.05.2026 11:54:44
HV-OT teenus:  01.02.2020 14:43:20
HV-OT+ teenus:  -
postitusi:  912
[0.02% kõigist / 0.13 sõnumit päeva kohta]
vaata kasutaja SirShark sõnumeid
ID-kaart:  Autoriseeritud ID-kaardiga
kontakt SirShark
lisa ignoreeritav kasutaja: lisa ignoreeritav kasutaja
privaatsõnum: saada privaatsõnum

Kasutajate arvamused :: SirShark
Protsentuaalselt Graafiliselt
Positiivne: 94% 29 häält
Neutraalne: 0% 0 häält
Negatiivne: 6% 2 häält
Sinu arvamus kasutajast [ SirShark ]: puudub

NB! Oma arvamust kasutaja kohta saab lisada/muuta vaid postitades või vana postitust muutes.

autor sõnum
Aix
HV Guru
Aix

liitunud: 02.06.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 24.01.2021 20:14:40    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ SirShark ]: Positiivne

Võttis rüperaali ligi beer_yum.gif
Kommentaarid: 416 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 346
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maxfox04
HV veteran

liitunud: 08.02.2010


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 16.01.2020 15:28:10    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ SirShark ]: Positiivne

Ja ma tänan tahvli eest! thumbs_up.gif
_________________
Huvid: mikrokontrollerid, DIY, IoT, CNC, 3D print.
Kommentaarid: 301 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 222
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maxfox04
HV veteran

liitunud: 08.02.2010


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 15.01.2020 13:00:09    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ SirShark ]: Positiivne

Positiivne thumbs_up.gif
_________________
Huvid: mikrokontrollerid, DIY, IoT, CNC, 3D print.
Kommentaarid: 301 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 222
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mk777
HV veteran

liitunud: 14.10.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 19.02.2019 21:21:31    postituse pealkiri: Ä/A erinevad asjad vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ SirShark ]: Negatiivne

Loovutasin siis härrale hunniku tasuta asju. Tuli asjadele ise järgi, võttis kõik ära ja lubas/pakkus kohe ka õlled tuua. Olin nõus kuid poodi ta kaduski (400m kaugusel). Õhtul sain siiski postkasti väikese selgituse...
SirShark kirjutas:
Tere, sain kõne ja pidin jooksma ootamatult ära - aga õlle toon esmaspäeval ära !

Mõõdas juba kuu aega, foorumis käib regulaarselt aga minu viimast kirja (26 jaanuar) avada millegi pärast ei julge. Saatsin isegi küsimuse SMS-iga. Vaikus. Tühja kah.

PS. Mul asjade pärast kahju pole ja õlut ma ise ka ei nõudnud/ootanud. Negatiivse panen vaid lubaduste ja taolise suhtumise eest. Ehk on tulevikus kellelegi abiks.
Kommentaarid: 222 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 185
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
RENX911
Kreisi kasutaja

liitunud: 22.07.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 31.12.2018 09:38:55    postituse pealkiri: Outlook vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ SirShark ]: Positiivne

Aitas ja igati rahul abi eest. 5+
_________________
Kirjutan küll aga mida? Seda ma ise ka ei tea.icon_biggrin.gif
Pakume raamatupidamisteenust. Küsi lisa teenuste kohta! Hinnad soodsad.
Teostame elektritöid. Küsi pakkumist.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
XanaX
HV kasutaja

liitunud: 16.03.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 16.10.2018 08:13:23    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ SirShark ]: Positiivne

Sain huvitava seinakaunistuse, tänud!
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
avax
HV Guru
avax

liitunud: 10.10.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 26.08.2018 15:54:55    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ SirShark ]: Positiivne

Jagas lapaka, kõik 5+
Kommentaarid: 271 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 213
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
scirocco
HV kasutaja

liitunud: 11.05.2008


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 28.07.2018 22:06:44    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ SirShark ]: Positiivne

Kõik ok thumbs_up.gif
Kommentaarid: 118 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wiliam12
HV kasutaja

liitunud: 05.11.2001


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 24.07.2018 07:48:05    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ SirShark ]: Positiivne

thumbs_up.gif aitas ühe koduka taas käima saada ja seda väga kiiresti thumbs_up.gif
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NNk2
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.10.2007


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 20.10.2017 18:18:23    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ SirShark ]: Positiivne

Kiire diil thumbs_up.gif
Kommentaarid: 208 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 173
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hnz
HV kasutaja
hnz

liitunud: 04.09.2009



sõnumpostitatud: 17.10.2017 22:14:52    postituse pealkiri: Macbook Pro vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ SirShark ]: Positiivne

Ostis läpaka käest-kätte.

Timjonks tehing! icon_wink.gif
_________________
HP Omen
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cybertiger
HV veteran
cybertiger

liitunud: 16.09.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 03.08.2017 23:29:56    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ SirShark ]: Positiivne

Tänud telefoni eest! icon_smile.gif
_________________
* CyberTiger *
Kommentaarid: 304 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 219
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
raamat
HV Guru
raamat

liitunud: 28.11.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 13.07.2017 17:51:26    postituse pealkiri: SO-DIMM vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ SirShark ]: Positiivne

Tänud mälude eest!
_________________
M: APC Smart-UPS SC 1000VA 230V - 2U Rackmount/Tower, SC1000I. Musta värvi. Akudeta. 150EUR
Kommentaarid: 359 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 276
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pohlak
HV kasutaja
pohlak

liitunud: 28.09.2006



sõnumpostitatud: 05.07.2017 20:23:59    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ SirShark ]: Positiivne

Ostis läpaka
Kõik thumbs_up.gif
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 22.03.2017 21:56:14    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ SirShark ]: Positiivne

raiskas vist kolm väärtuslikku tundi kaugelt ühe hiina tahvliga mässamisele..
_________________
Kontrollitud ja hooldatud sülerid: https://www.facebook.com/marketplace/profile/100087345405856 või https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi akut, klaviatuuri ja laadijat. 5213582 - helista.
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mao
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.03.2006


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 09.03.2017 17:45:05    postituse pealkiri: HP vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ SirShark ]: Positiivne

Sülearvuti ostetud.
Kommentaarid: 118 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Blitzkrieg
HV kasutaja

liitunud: 04.08.2006



sõnumpostitatud: 17.03.2016 16:28:45    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ SirShark ]: Positiivne

Vahendas sülearvuti müüki. 5+
_________________
Life do not change us, we change the life!
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 25.01.2016 00:01:21    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ SirShark ]: Positiivne

ostis postiga läpaka. kõik nagu kokku lepitud.
_________________
Kontrollitud ja hooldatud sülerid: https://www.facebook.com/marketplace/profile/100087345405856 või https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi akut, klaviatuuri ja laadijat. 5213582 - helista.
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maxfox04
HV veteran

liitunud: 08.02.2010


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 15.01.2015 15:51:44    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ SirShark ]: Positiivne

Kõik tip-top! thumbs_up.gif
_________________
Huvid: mikrokontrollerid, DIY, IoT, CNC, 3D print.
Kommentaarid: 301 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 222
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taun0
HV veteran
Taun0

liitunud: 22.07.2003



sõnumpostitatud: 06.11.2014 16:40:09    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ SirShark ]: Positiivne

Soovitan thumbs_up.gif
_________________
www.elektron.ee
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Diesel157
HV Guru

liitunud: 03.08.2009


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 12.07.2014 00:14:09    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ SirShark ]: Positiivne

ostis tahvli thumbs_up.gif
Kommentaarid: 162 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 146
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bigmarx
HV Guru
bigmarx

liitunud: 06.09.2002



sõnumpostitatud: 25.04.2014 11:00:12    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ SirShark ]: Positiivne

laurx kirjutas:
mäludiil. kõik ok.

Sama siin thumbs_up.gif
_________________
"Kes naerab viimasena? Ma olen siis teie järel!"
Kommentaarid: 485 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 385
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 14.04.2014 13:29:59    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ SirShark ]: Positiivne

mäludiil. kõik ok.
_________________
Kontrollitud ja hooldatud sülerid: https://www.facebook.com/marketplace/profile/100087345405856 või https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi akut, klaviatuuri ja laadijat. 5213582 - helista.
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tarc
HV Guru
tarc

liitunud: 21.05.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 08.04.2014 17:37:39    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ SirShark ]: Positiivne

Tiptop. thumbs_up.gif
_________________
Pakkumistes arvestan, et kodanik asub Tallinnas Tondil, kui profiilis pole märgitud teisiti.
Prosed, mälud, kettad, lcd-d, wifid, wwanid, laadijad ja muu. PS-is lähem inf.
Kommentaarid: 841 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 638
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
undead
HV Guru

liitunud: 04.02.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 06.04.2014 12:11:46    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ SirShark ]: Positiivne

Meeldiv klient, soovitan! thumbs_up.gif icon_cool.gif
_________________
www.raja.ee
Macbook air ning pro hooldus ja remont.
Veo- ja kolimisteenus.
Kommentaarid: 725 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 2 :: 545
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Alari A.
HV Guru

liitunud: 19.12.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 02.04.2014 09:06:36    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ SirShark ]: Positiivne

Ostsin portsu DDR3 So-DIMMe thumbs_up.gif
Kommentaarid: 674 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 549
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ArgoA
HV veteran
ArgoA

liitunud: 03.01.2004



sõnumpostitatud: 19.03.2014 13:28:28    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ SirShark ]: Positiivne

õnnestunud tehing, soovitan!
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 169
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Dreamlover
HV Guru
Dreamlover

liitunud: 21.02.2013


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 26.01.2014 00:42:00    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ SirShark ]: Positiivne

kuigi tehing positiivselt ei lõppenud, siiski usaldusväärne tegelane. tagastas kauba, mis talle ei sobinud, täpselt samas seisukorras, nagu sai selle
_________________
ARVUTID
3G1,5/3G2,5/5G1,5/5G2,5 KAABEL
HDD kettad
Kommentaarid: 1902 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 1326
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Stereo2121
HV kasutaja
Stereo2121

liitunud: 02.03.2003



sõnumpostitatud: 10.11.2013 16:12:41    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ SirShark ]: Positiivne

Diil igati kiire ja korralik. Tubli ja kannatlik ostja thumbs_up.gif
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Sipari
HV kasutaja
Sipari

liitunud: 25.01.2011


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 03.11.2013 13:22:12    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ SirShark ]: Positiivne

Müüsin x200s-i. Väga konkreetne mees ja peab lubadustest kinni. Igati positiivne kogemus. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 04.09.2013 19:01:26    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ SirShark ]: Positiivne

Soetas ühe läpaka. Kiirelt kõik korda aetud, soovitused thumbs_up.gif
_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
Kommentaarid: 587 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 477
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
M|S|W
Kreisi kasutaja
M|S|W

liitunud: 15.03.2005



sõnumpostitatud: 25.04.2013 18:33:28    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ SirShark ]: Positiivne

Kiire vahetuse diil thumbs_up.gif Kõik OK icon_smile.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 197 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 171
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tennar
Piiratud kasutaja
tennar

liitunud: 15.04.2007



sõnumpostitatud: 19.03.2013 23:38:02    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ SirShark ]: Negatiivne

Kuu aega soovin 3me vigast sülearvutit osta. Ainult mingisugune hämamine käib. Küll tuleb nädalasees tallinna, siis väidab ta et igapäev kui kell 4 kukub, on ta tallinnast kadund. Kui lõunal helistan on telefonid väljas vms hõivatud, sõnumit saates tagasi ei helista icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 301 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 7 :: 0 :: 227
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Xvc
HV Guru
Xvc

liitunud: 26.02.2011


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 05.11.2012 08:33:37    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ SirShark ]: Positiivne

Soovitan thumbs_up.gif
Kommentaarid: 807 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 646
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kalvi86
HV kasutaja

liitunud: 07.08.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 04.10.2011 11:08:05    postituse pealkiri: Kommenteerimine: SirShark vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ SirShark ]: Positiivne

Sai kasutajaga kiirelt ja hästi äri aetud thumbs_up.gif
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
vasta   Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
1/1

SirShark arvab teistest
Protsentuaalselt Graafiliselt
Positiivne: 95% 35 häält
Neutraalne: 0% 0 häält
Negatiivne: 5% 2 häält

näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.