Avaleht
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
kasutaja profiili vaatamine :: redstar
avatar Kasutajast redstar

Kreisi kasutaja
liitunud:  26.01.2007
viimane külastus:  29.03.2018 13:40:43
HV-OT teenus:  01.02.2020 14:43:20
HV-OT+ teenus:  -
postitusi:  1380
[0.02% kõigist / 0.19 sõnumit päeva kohta]
vaata kasutaja redstar sõnumeid
huvid:  Korvpall
arvuti:  Arvuti:Dell studio 1555
Hiir:Logitech vx-nano
Filmiks:LG 32" hd-ready LCD TV
kontakt redstar
lisa ignoreeritav kasutaja: lisa ignoreeritav kasutaja
privaatsõnum: saada privaatsõnum

Kasutajate arvamused :: redstar
Protsentuaalselt Graafiliselt
Positiivne: 98% 66 häält
Neutraalne: 1% 1 häält
Negatiivne: 1% 1 häält
Sinu arvamus kasutajast [ redstar ]: puudub

NB! Oma arvamust kasutaja kohta saab lisada/muuta vaid postitades või vana postitust muutes.

autor sõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 24.08.2014 10:57:46    postituse pealkiri: Re: mnjah vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ redstar ]: Neutraalne

innar11 kirjutas:
ei pea oma sönast kkinni

Nõustun: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=8299852#8299852
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tarmo53
Kreisi kasutaja
tarmo53

liitunud: 10.07.2003



sõnumpostitatud: 24.08.2014 10:24:38    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ redstar ]: Positiivne

Usaldusväärne müüa, koik tip-top thumbs_up.gif
Kommentaarid: 134 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
markoff
HV kasutaja

liitunud: 27.08.2007


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 15.11.2013 01:14:02    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ redstar ]: Positiivne

Toimus tehing. Kõik ok.
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
err
HV kasutaja
err

liitunud: 27.08.2008



sõnumpostitatud: 24.03.2012 14:39:57    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ redstar ]: Positiivne

Ostsin telefoni. Kõik OK thumbs_up.gif Kiire tehing. Soovitan.
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
enos
HV kasutaja
enos

liitunud: 25.04.2003



sõnumpostitatud: 06.04.2011 21:33:26    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ redstar ]: Positiivne

Teinekordki.
_________________
Tasa ja targu.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Go Kane!
HV Guru
Go Kane!

liitunud: 07.11.2006


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 05.04.2011 10:48:34    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ redstar ]: Positiivne

Korralik ja kiire ostja thumbs_up.gif
_________________
Vajad midagi Würthist , küsi julgelt 😉 https://eshop.wuerth.ee/et/EE/EUR/
taavi.jahu@wuerth.ee +37258309618
Kommentaarid: 1842 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1345
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mask
HV Guru
Mask

liitunud: 01.03.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 10.03.2011 15:41:42    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ redstar ]: Positiivne

Mõned jubinad ostetud, kõik ok.
Kommentaarid: 523 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 435
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
water
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.05.2003



sõnumpostitatud: 27.01.2011 21:12:10    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ redstar ]: Positiivne

Ostis kõlarid, tehing kiire ja korralik thumbs_up.gif
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mardex
HV veteran

liitunud: 16.03.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 17.01.2011 22:56:50    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ redstar ]: Positiivne

Posti vahendusel väike diil
_________________
Sülearvuti Samsung NP300E5C juppideks
Sülearvuti Compaq Presario CQ61-220sn juppideks

https://freebitco.in/?r=114373 TASUTA BITCOIN
Kommentaarid: 409 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
apelsin16
HV veteran
apelsin16

liitunud: 30.06.2007


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 19.10.2010 14:38:07    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ redstar ]: Positiivne

Ostsin telefoni thumbs_up.gif
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HA
HV Guru
HA

liitunud: 02.05.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 22.07.2010 09:32:22    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ redstar ]: Positiivne

äri thumbs_up.gif
Kommentaarid: 143 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jpt
HV kasutaja
jpt

liitunud: 29.12.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 26.05.2010 22:08:50    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ redstar ]: Positiivne

thumbs_up.gif thumbs_up.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kirves53
HV kasutaja

liitunud: 23.10.2006


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 13.04.2010 18:50:05    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ redstar ]: Positiivne

Sai z4 ostetud.
Kommentaarid: 111 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 100
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Éxxon
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.04.2007


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 03.04.2010 15:22:49    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ redstar ]: Positiivne

Müüs hea hiire.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JoeKing
HV veteran
JoeKing

liitunud: 03.03.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 30.03.2010 14:26:28    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ redstar ]: Positiivne

Ostsin Logitech UltraX klaviatuuri.

Äri kiire ja kaup korralik, soovitan icon_wink.gif thumbs_up.gif
_________________
Sic itur ad astra...
Kommentaarid: 238 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 209
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
StarLight
HV veteran

liitunud: 09.06.2004



sõnumpostitatud: 28.03.2010 14:40:35    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ redstar ]: Positiivne

Ostsin videkaarti. Kõik OKi. Mis muud kui thumbs_up.gif
_________________
Make no mistake. Despite every good thing i've ever done... I'm still a bad person
Kommentaarid: 154 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 145
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Traf
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.12.2007



sõnumpostitatud: 09.03.2010 14:17:59    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ redstar ]: Positiivne

Müüs monitori, kõik ok. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bloodraven
HV vaatleja

liitunud: 17.09.2003



sõnumpostitatud: 18.02.2010 23:10:07    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ redstar ]: Positiivne

ilgelt venis asi ja mitte tänu temale .. icon_biggrin.gif väga kannatlik tüüp .
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Troll
HV Guru
Troll

liitunud: 01.06.2002



sõnumpostitatud: 13.02.2010 14:35:14    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ redstar ]: Positiivne

Sai raha ette makstud, kaup jõudis ilusti kohale. thumbs_up.gif
_________________
TÜMPA, TÜMPA...EEST ÄRA, TROLL TULEB!!!
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ewur
HV veteran
ewur

liitunud: 17.02.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 03.02.2010 20:37:51    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ redstar ]: Positiivne

Aega läks natuke rohkem kui planeeritud, aga viisakas ja usaldusväärne inimene thumbs_up.gif
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lauri0112
HV veteran
Lauri0112

liitunud: 03.10.2006


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 19.01.2010 10:20:51    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ redstar ]: Positiivne

Panin paki teele ja raha jõudis kenasti õigesse kohta thumbs_up.gif beer_yum.gif
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
OmmOs
Kreisi kasutaja


liitunud: 15.06.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 13.01.2010 12:16:07    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ redstar ]: Positiivne

Ostin kasti. Paar naginat oli aga muidu kõik ok thumbs_up.gif
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 165
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bell
HV kasutaja

liitunud: 13.11.2008


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 03.01.2010 21:22:45    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ redstar ]: Positiivne

Ostsin kõlarid,kõik OK.
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p2tu
HV kasutaja
p2tu

liitunud: 06.11.2001


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 30.04.2009 16:58:58    postituse pealkiri: Kiire ja korralik vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ redstar ]: Positiivne

Usaldusväärne, maksin ette, kaup tuli järgmisel päeval postiga. Soovitan!
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
innar11
HV kasutaja
innar11

liitunud: 06.10.2007



sõnumpostitatud: 27.04.2009 23:13:37    postituse pealkiri: mnjah vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ redstar ]: Negatiivne

ei pea oma sönast kkinni
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Smoking
HV Guru
Smoking

liitunud: 15.08.2005



sõnumpostitatud: 29.01.2009 18:40:45    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ redstar ]: Positiivne

Sai üks tehing tehtud. Kuigi üle kändude, aga vähemalt sai lõpuni jõutud. icon_rolleyes.gif beer_yum.gif
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 298
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
von Wu
HV Guru
von Wu

liitunud: 12.10.2007



sõnumpostitatud: 26.01.2009 23:49:44    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ redstar ]: Positiivne

Ostsin posti teel mõned arvutimängud. Kõik läks hästi.
_________________
Müüa igasugu asju
Kommentaarid: 901 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 675
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dellu
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.01.2005



sõnumpostitatud: 03.09.2008 09:18:53    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ redstar ]: Positiivne

thumbs_up.gif
Emaplaat sai müüdud. Raha kontol ja kaup teele.
Kommentaarid: 150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 134
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
FeZ
HV kasutaja

liitunud: 15.02.2006



sõnumpostitatud: 14.08.2008 20:51:42    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ redstar ]: Positiivne

Sai korpus ostetud ja raha ette kantud, suht kiiresti tuli kohale icon_smile.gif. Toimekas tegelane.
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LJ
Kreisi kasutaja
LJ

liitunud: 09.09.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 10.08.2008 12:41:12    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ redstar ]: Positiivne

kandisn raha ette, tema saatis kauba. võib usaldada
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 135
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TruePlaya
HV veteran
TruePlaya

liitunud: 24.12.2005



sõnumpostitatud: 31.07.2008 14:13:02    postituse pealkiri: Matt vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ redstar ]: Positiivne

Sai Razeri hiirematt talt soetatud...täna sain kätte thumbs_up.gif
_________________
Puhastan, hooldan, parandan, uuendan ja koostan lauaarvuteid. Lisainfo PS-i teel!
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
urmas2
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.01.2006



sõnumpostitatud: 08.07.2008 21:16:27    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ redstar ]: Positiivne

sai telefone vahetatud, positiivne thumbs_up.gif
Kommentaarid: 161 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 2 :: 125
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Albert52
HV kasutaja
Albert52

liitunud: 05.03.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 23.05.2008 16:42:18    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ redstar ]: Positiivne

On ostnud igasugust nodi. Äge. 8)
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
taxkax
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.02.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 25.04.2008 22:36:47    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ redstar ]: Positiivne

asjaajamine sujus ladusalt ja kaup ka on OK thumbs_up.gif
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RamRa
HV vaatleja

liitunud: 21.06.2005



sõnumpostitatud: 25.03.2008 17:05:56    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ redstar ]: Positiivne

Kiire tegelane! Soovitan thumbs_up.gif
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nah
HV veteran
nah

liitunud: 17.02.2006



sõnumpostitatud: 07.03.2008 13:40:29    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ redstar ]: Positiivne

Ostsin 5.1 kõllid , töötavad
Kommentaarid: 150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 141
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
chumba
Kreisi kasutaja


liitunud: 06.10.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 08.02.2008 20:10:16    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ redstar ]: Positiivne

tipp-topp
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tähtis@mi
HV kasutaja

liitunud: 03.03.2005



sõnumpostitatud: 28.01.2008 16:49:56    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ redstar ]: Positiivne

Oli väga meeldiv ärikogemus.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ak.90
HV veteran

liitunud: 01.06.2007


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 08.01.2008 23:25:23    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ redstar ]: Positiivne

Usaldsväärne müüja thumbs_up.gif
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 188
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
spekti
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.05.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 29.12.2007 13:53:03    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ redstar ]: Positiivne

Ostis PSP. Tegime posti teel äri. Kõik toimis thumbs_up.gif
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WerteX
HV Guru

liitunud: 31.03.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 29.10.2007 23:45:38    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ redstar ]: Positiivne

Müüsin klaviatuur ja hiire asi sujus, aga Eesti Post pidurdas.
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 306
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
apelsin16
HV veteran
apelsin16

liitunud: 30.06.2007


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 25.09.2007 18:59:47    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ redstar ]: Positiivne

kõik positiivne! thumbs_up.gif
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Margus014
HV kasutaja
Margus014

liitunud: 02.12.2006



sõnumpostitatud: 18.08.2007 12:38:34    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ redstar ]: Positiivne

hea pumba ostsin.
thumbs_up.gif
_________________
Kui keegi soovib veel minu kaudu LED'e tellida, siis aitan meeleldi. Kontakt PS teel.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 140
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
comoon
HV kasutaja

liitunud: 11.11.2006



sõnumpostitatud: 31.07.2007 12:55:47    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ redstar ]: Positiivne

ostis korpuse, asja natuke utsitada siis saab vennast asja küll. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DonNiger
HV Guru
DonNiger

liitunud: 14.03.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 26.07.2007 22:53:33    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ redstar ]: Positiivne

Ostsin CPU bloki, kõik proo.
_________________
Müüa EOS 50D
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 116
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CoW
Piiratud kasutaja

liitunud: 15.06.2005



sõnumpostitatud: 17.07.2007 15:08:08    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ redstar ]: Positiivne

Sain oma TT BigWater radika kätte, väga viis! thumbs_up.gif
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sergi
HV kasutaja

liitunud: 26.03.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 08.07.2007 15:21:27    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ redstar ]: Positiivne

ostsin kõlarid thumbs_up.gif
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jaan700
HV kasutaja

liitunud: 11.06.2007



sõnumpostitatud: 15.06.2007 18:17:01    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ redstar ]: Positiivne

usaldusväärne tüüp thumbs_up.gif thumbs_up.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madisxxx
HV kasutaja

liitunud: 11.09.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 12.06.2007 15:44:36    postituse pealkiri: (y) vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ redstar ]: Positiivne

Ostis kõlarid, kõik sujus ilusti thumbs_up.gif
Kommentaarid: 109 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
alliance
The Transporter
alliance

liitunud: 23.11.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 21.05.2007 10:47:13    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ redstar ]: Positiivne

ostis vinge korpuse.palju poste oli,aga asi laabus ilusti lõpuks thumbs_up.gif
Kommentaarid: 531 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 5 :: 431
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
vasta   Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
mine lehele 1, 2  järgmine
1/2

redstar arvab teistest
Protsentuaalselt Graafiliselt
Positiivne: 98% 45 häält
Neutraalne: 0% 0 häält
Negatiivne: 2% 1 häält

näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.