Avaleht
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
kasutaja profiili vaatamine :: ozzu
avatar Kasutajast ozzu

Kreisi kasutaja
liitunud:  21.01.2007
viimane külastus:  09.01.2017 22:07:30
HV-OT teenus:  01.02.2020 14:43:20
HV-OT+ teenus:  -
postitusi:  1134
[0.02% kõigist / 0.16 sõnumit päeva kohta]
vaata kasutaja ozzu sõnumeid
kontakt ozzu
lisa ignoreeritav kasutaja: lisa ignoreeritav kasutaja
privaatsõnum: saada privaatsõnum

Kasutajate arvamused :: ozzu
Protsentuaalselt Graafiliselt
Positiivne: 98% 41 häält
Neutraalne: 0% 0 häält
Negatiivne: 2% 1 häält
Sinu arvamus kasutajast [ ozzu ]: puudub

NB! Oma arvamust kasutaja kohta saab lisada/muuta vaid postitades või vana postitust muutes.

autor sõnum
rein113
HV kasutaja

liitunud: 16.11.2008



sõnumpostitatud: 29.11.2014 21:06:34    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ ozzu ]: Positiivne

Suur tänu!
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
andri012
HV vaatleja

liitunud: 12.02.2007


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 27.11.2014 21:06:00    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ ozzu ]: Positiivne

Aus kaup.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
excalibur
HV Guru

liitunud: 24.01.2003



sõnumpostitatud: 31.10.2014 22:44:38    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ ozzu ]: Positiivne

tehing tehtud
Kommentaarid: 316 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 4 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 29.05.2014 07:32:18    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ ozzu ]: Positiivne

Kiire ja tulemuslik.
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ShatApp
HV vaatleja
ShatApp

liitunud: 05.06.2009


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 16.01.2014 21:24:11    postituse pealkiri: tehing vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ ozzu ]: Positiivne

Vahetasime telefonid.
Kõik kiire ja meeldiv.
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
smoken
HV vaatleja

liitunud: 04.07.2007



sõnumpostitatud: 11.02.2013 00:11:49    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ ozzu ]: Positiivne

Sai müüdud telefon, kõik sujus kenasti!
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mixkamitte
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.01.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 02.01.2011 20:15:19    postituse pealkiri: tehing vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ ozzu ]: Positiivne

Sai talle telefon müüdud. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rewer
HV Guru
rewer

liitunud: 31.08.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 15.11.2010 11:17:23    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ ozzu ]: Positiivne

Ostis 2 telefoni, kõik OK thumbs_up.gif
Kommentaarid: 1310 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 922
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dwade
HV vaatleja

liitunud: 01.12.2009



sõnumpostitatud: 08.01.2010 19:12:17    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ ozzu ]: Positiivne

ostis laadija, kõik sujus nagu vaja.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
matis
HV kasutaja
matis

liitunud: 12.04.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 16.12.2009 22:50:37    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ ozzu ]: Positiivne

Tehing toimus nii nagu lubatud. thumbs_up.gif
_________________
https://www.e-abi.ee/ - Pangalingid, Smartposti, Post24 moodulid, Järelmaksumoodulid. Magento, Prestahop, Wordpress. Aktsepteerin Bitcoini!
Soovid lisada oma tooteid HinnaVaatlusesse? https://www.e-abi.ee/magento/kasulikud/product-exporter-and-multi-product-feed-generator-hinnavaatlus.html
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aix
HV Guru
Aix

liitunud: 02.06.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 03.12.2009 10:57:41    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ ozzu ]: Positiivne

Sai suures linnas ühel telefonil järgi käidud thumbs_up.gif
Kommentaarid: 416 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 346
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 11.10.2009 12:57:43    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ ozzu ]: Negatiivne

Sai mitu kuud tagasi paari sotiga üks telefon ostetud. Selgus, et see ei tööta (jookseb kinni). Lubas tagasi võtta. Lubadusteks see seni jäänud ongi. Telefonile ei vasta, privadele ka mitte, kui asjale tõsisemat tooni ei anna. Viimati lubasin ma negatiivse panna, kui asi korda ei saa. Mina oma lubadusi pean.
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raitm
HV kasutaja
raitm

liitunud: 15.03.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 14.07.2009 20:57:24    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ ozzu ]: Positiivne

sain vanni, beer_yum.gif beer_yum.gif beer_yum.gif beer_yum.gif vastu
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ViskeRelv
HV Guru
ViskeRelv

liitunud: 24.02.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 24.06.2009 16:25:18    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ ozzu ]: Positiivne

Sai telefonid ära vahetatud. 8)
Kommentaarid: 188 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 168
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
psydeblo
HV Guru
psydeblo

liitunud: 08.11.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 12.05.2009 19:20:53    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ ozzu ]: Positiivne

Sai temalt telefon ostetud. Igati positiivne tehing thumbs_up.gif
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 135
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
henry111
HV veteran

liitunud: 10.01.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 08.04.2009 20:18:26    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ ozzu ]: Positiivne

telefonide vahetus thumbs_up.gif
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lurr
HV veteran
lurr

liitunud: 28.12.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 31.03.2009 20:06:42    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ ozzu ]: Positiivne

ostsin ühe mobla - kaup aus ja korralik.
Kommentaarid: 124 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 112
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vbmaster
HV vaatleja
vbmaster

liitunud: 17.04.2006



sõnumpostitatud: 22.02.2009 13:19:46    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ ozzu ]: Positiivne

thumbs_up.gif
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marguzzz
Kreisi kasutaja
Marguzzz

liitunud: 31.01.2006


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 07.01.2009 22:09:15    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ ozzu ]: Positiivne

Ostis tuttava telefoni ära, kõik sujus.
Kommentaarid: 96 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 92
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Bussy
Kreisi kasutaja
Bussy

liitunud: 14.11.2007


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 19.12.2008 12:42:40    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ ozzu ]: Positiivne

ostis vana mobla ära icon_smile.gif
kõik toimis thumbs_up.gif
Kommentaarid: 93 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
insekas
HV Guru
insekas

liitunud: 12.04.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 11.12.2008 23:47:49    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ ozzu ]: Positiivne

sai siis varuosadeks üks nokia ostetud - diil käis üsna kiiresti thumbs_up.gif
_________________
Teooria - kui sa tead kõike, kuid miski ei tööta; Praktika - kui kõik töötab, aga sa ei tea miks.
Siin, IT-osakonnas, me ühendame teooria ja praktika – miski ei tööta ja keegi ei tea miks!
NB! - vajadusel saab kontakti telefonil: viis-üks-üks-üks-viis-üks-null
Kommentaarid: 558 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 468
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
asu
HV kasutaja

liitunud: 16.12.2004



sõnumpostitatud: 19.11.2008 23:23:59    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ ozzu ]: Positiivne

Ostsin telef, kõik ok, soovitan! thumbs_up.gif
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maxtor1
HV veteran
maxtor1

liitunud: 06.02.2007



sõnumpostitatud: 23.10.2008 21:17:38    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ ozzu ]: Positiivne

Sain vajaliku datakaabli thumbs_up.gif Oleks teadnd kohe küsida, oleks ühe diiliga 2 asja olemas icon_lol.gif
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 91
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kabbakas
HV vaatleja

liitunud: 27.01.2008



sõnumpostitatud: 13.10.2008 12:37:29    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ ozzu ]: Positiivne

Väga usaldusväärne kodanik, Kõik sujus ilusti. Soovitan soojalt(Y)
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maxtor1
HV veteran
maxtor1

liitunud: 06.02.2007



sõnumpostitatud: 07.10.2008 11:38:43    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ ozzu ]: Positiivne

Kiire diil tehtud. Väga thumbs_up.gif .Mälukaart omandatud ja karp oli kaubal korralikult ümber mis on nii pisikese vidina puhul vääga positiivne.
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 91
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mattu
HV veteran
mattu

liitunud: 05.03.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 06.10.2008 18:07:47    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ ozzu ]: Positiivne

vahetasime mälukaardi telefoni vastu, 15 minti peale psi saatmist oli tehing tehtud thumbs_up.gif
Kommentaarid: 121 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 116
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
trv
HV veteran
trv

liitunud: 02.03.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 03.09.2008 21:59:57    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ ozzu ]: Positiivne

ostis telefoni ja tuli ise kaugelt kohale
positiivne ju icon_rolleyes.gif thumbs_up.gif
_________________
I need a break. I just tried to read 'Oxford' as a hexadecimal.
Kommentaarid: 139 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 126
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
GoGGy
HV Guru
GoGGy

liitunud: 07.08.2007


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 02.06.2008 17:22:56    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ ozzu ]: Positiivne

Positiivne ärikogemus thumbs_up.gif
_________________
nutitarvikud24 osta.ee / instagram / facebook
Telefon +372 55 77 kaks 33 (gsm/viber/whatsapp)
e-post: info [ätt] nutitarvikud24 . ee
Kommentaarid: 547 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 385
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
GoGGy
HV Guru
GoGGy

liitunud: 07.08.2007


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 05.02.2008 11:10:10    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ ozzu ]: Positiivne

Korralik kaup. Korrektne müüja! Kiire tehing! Soovitan kindlasti!
_________________
nutitarvikud24 osta.ee / instagram / facebook
Telefon +372 55 77 kaks 33 (gsm/viber/whatsapp)
e-post: info [ätt] nutitarvikud24 . ee
Kommentaarid: 547 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 385
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mattu
HV veteran
mattu

liitunud: 05.03.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 29.01.2008 00:22:51    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ ozzu ]: Positiivne

andis laadija:D parandas telefoni thumbs_up.gif
Kommentaarid: 121 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 116
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erik6666
HV kasutaja
erik6666

liitunud: 06.08.2005



sõnumpostitatud: 23.01.2008 13:53:18    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ ozzu ]: Positiivne

Müüsin nokia 6100 displei pm.
Kõik oli normaljokk,soovitan.
PS. ise jäin ikka natike hiljaks.
_________________
Klaasriidest autodetailide valmistamine,stangede parandamine ja ümber tegemine.Autode remont.
Lisainfo PS!!
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
entusiast
HV veteran
entusiast

liitunud: 08.11.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 17.01.2008 18:33:02    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ ozzu ]: Positiivne

müüsin fööni, igati ok vana thumbs_up.gif
_________________
JÖUDU!
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yellowcard
HV kasutaja

liitunud: 17.03.2007



sõnumpostitatud: 11.01.2008 16:20:39    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ ozzu ]: Positiivne

müüsin ps2 mängu, äri kiire ja korrektne, olen rahul
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
reingsm
HV kasutaja
reingsm

liitunud: 14.04.2007



sõnumpostitatud: 31.12.2007 18:23:12    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ ozzu ]: Positiivne

Ostsin 2 telefoni, kõik thumbs_up.gif
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
valek9
HV kasutaja
valek9

liitunud: 30.03.2006


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 12.12.2007 17:53:04    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ ozzu ]: Positiivne

Tip-top

Kiire tehing.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
peacemaki
HV kasutaja

liitunud: 10.05.2005



sõnumpostitatud: 24.11.2007 21:20:46    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ ozzu ]: Positiivne

müüs hea telefoni

8)
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
revo
HV kasutaja

liitunud: 22.05.2004



sõnumpostitatud: 28.10.2007 20:08:22    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ ozzu ]: Positiivne

vahetasime telefone.
kogemus positiivne, pole halbu sõnu
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sibul77
HV kasutaja
sibul77

liitunud: 23.10.2006



sõnumpostitatud: 02.07.2007 06:29:24    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ ozzu ]: Positiivne

vahetasime telefone. soovitan thumbs_up.gif
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
terminator
HV Guru
terminator

liitunud: 06.11.2001


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 29.06.2007 14:41:47    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ ozzu ]: Positiivne

Tõi ise PS2 kiirelt kohale ja kõik sujus-soovitan! thumbs_up.gif
_________________
2023 QULBIX Q140MD 12kW=16hj 280Nm 72V 2160Wh 54kg 80km/h el.ratas 3999€ (poes 8500€) https://www.tori.fi/recommerce/forsale/item/25355832
2006 VOLVO V50 Sveits 2.0 100kW el. nahksisu 2999€ https://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?share=6753f92727c0698dd57b3bd799d69811
Kommentaarid: 494 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 19 :: 6 :: 373
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Falkorn
HV Guru
Falkorn

liitunud: 05.10.2005



sõnumpostitatud: 30.05.2007 15:43:14    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ ozzu ]: Positiivne

Teine äri tehing ja kõik nagu eelminegi icon_smile.gif
Kommentaarid: 155 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 123
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
excel
HV vaatleja
excel

liitunud: 20.10.2006



sõnumpostitatud: 18.05.2007 18:41:43    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ ozzu ]: Positiivne

müüsin mälukaardi, äri kiire ja korrektne, olen rahul icon_biggrin.gif thumbs_up.gif
_________________
yep
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marek16
HV kasutaja
Marek16

liitunud: 05.11.2006



sõnumpostitatud: 18.04.2007 22:32:12    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ ozzu ]: Positiivne

Kõik täiuslik! icon_wink.gif
teinekordki!
_________________
O: Katkiseid telefone
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Falkorn
HV Guru
Falkorn

liitunud: 05.10.2005



sõnumpostitatud: 11.03.2007 15:53:24    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ ozzu ]: Positiivne

Ostsin telefoni thumbs_up.gif
Töötab icon_smile.gif
Kommentaarid: 155 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 123
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
olaviv
HV kasutaja

liitunud: 04.12.2005



sõnumpostitatud: 05.03.2007 20:06:14    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ ozzu ]: Positiivne

ostsin moblasid, kaup nagu lubatud.
_________________
digiallkiri
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hardstyler
Kreisi kasutaja
hardstyler

liitunud: 23.03.2006


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 19.02.2007 21:40:40    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ ozzu ]: Positiivne

sai hunnik ronte soetatud.
mina olen õnnelik igatahes oma uute risudega icon_wink.gif
probleeme ei esinenud.rahul thumbs_up.gif
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lauri0112
HV veteran
Lauri0112

liitunud: 03.10.2006


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 05.02.2007 01:19:33    postituse pealkiri: Kommenteerimine: ozzu vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ ozzu ]: Positiivne

Ostis mälukaadri. Kõik läks kiirelt ... thumbs_up.gif positiivne kogemus
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
vasta   Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
1/1

ozzu arvab teistest
Protsentuaalselt Graafiliselt
Positiivne: 96% 48 häält
Neutraalne: 4% 2 häält
Negatiivne: 0% 0 häält

näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.