| autor |
sõnum |
jnt
HV Guru

liitunud: 10.05.2005
|
postitatud: 27.03.2025 16:02:13 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ margus645 ]: Positiivne |
|
Ostsin posti teel mälud, kõik käis siuh-säuh. _________________ Progemisest: https://byteaether.github.io/
Seisab keldris vana 386-486-Pentium1? Räägime! Ehk saan vanakesele uue elu anda.  |
|
|
| Kommentaarid: 117 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
108 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eckh
Kreisi kasutaja
liitunud: 18.12.2001
|
postitatud: 05.03.2025 12:30:40 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ margus645 ]: Positiivne |
|
| Ostetud emaplaat koos prosega, kõik super! |
|
|
| Kommentaarid: 108 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
103 |
|
| tagasi üles |
|
 |
paaaaa
HV vaatleja
liitunud: 05.04.2006
|
postitatud: 17.01.2023 23:10:36 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ margus645 ]: Positiivne |
|
| Ostsin monitori. Hind hea. Kaup korralik. Korrektne ja aus müüja. |
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kovanaama
HV Guru

liitunud: 28.10.2014
|
postitatud: 23.11.2022 14:38:34 postituse pealkiri: A+ |
|
Arvamus kasutajast [ margus645 ]: Positiivne |
|
Müüs korraliku emaplaadi  |
|
|
| Kommentaarid: 241 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
224 |
|
| tagasi üles |
|
 |
T1m
HV kasutaja

liitunud: 29.04.2007
|
postitatud: 02.11.2022 11:15:38 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ margus645 ]: Positiivne |
|
Kiire ja korralik tehing  |
|
|
| Kommentaarid: 44 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
44 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Zooter
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.12.2001
|
postitatud: 09.09.2022 20:25:18 postituse pealkiri: Noctua |
|
Arvamus kasutajast [ margus645 ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Murdock477
HV kasutaja
liitunud: 30.06.2013
|
postitatud: 25.08.2022 12:48:04 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ margus645 ]: Positiivne |
|
Ostis prose. Arvestades minupoolset logistilist äpardust sai kõik rahulikult lahendatud  |
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Longero
HV veteran
liitunud: 04.02.2011
|
postitatud: 11.07.2022 00:09:30 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ margus645 ]: Positiivne |
|
Sai toide soetatud. Minupoolt samuti positiivne kaasfoorumlasele kirja . |
|
|
| Kommentaarid: 58 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Nazir
HV vaatleja

liitunud: 06.08.2010
|
postitatud: 06.04.2022 18:39:18 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ margus645 ]: Positiivne |
|
Ostsin uueväärse videokaardi. Väga korrektne asjaajamine müüja poolt, tänud!  |
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
madmanmud
HV veteran
liitunud: 22.05.2005
|
postitatud: 29.03.2022 06:15:42 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ margus645 ]: Positiivne |
|
konkreetne ja kiire gpu diil. Soovitan omaltpoolt.  |
|
|
| Kommentaarid: 220 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
197 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ramones
HV Guru

liitunud: 09.07.2004
|
postitatud: 22.02.2022 20:30:17 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ margus645 ]: Positiivne |
|
Ostsin monitori. Tehing kiire ja kaup korralik  |
|
|
| Kommentaarid: 76 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
75 |
|
| tagasi üles |
|
 |
meim
HV veteran
liitunud: 19.08.2005
|
postitatud: 02.02.2022 07:32:57 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ margus645 ]: Positiivne |
|
Tegime RAM kaupa. Müjana kiire suhtlus,korrektne pakkimine ja kiire postitus  _________________ "Me ei saa ühtegi päeva oma elust vahele jätta. Kõik tuleb järjest ära elada." /Hardi Tiidus/
Jaanalindu mitte ehmatada-betoonpõrand!
Troonil oskab iga teine istuda, aga mängida kojanarri, selleks on aru vaja.
psauce is so mean that even the Devil would send his/her soul back. |
|
|
| Kommentaarid: 238 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
206 |
|
| tagasi üles |
|
 |
thevass
HV veteran

liitunud: 14.07.2004
|
postitatud: 03.06.2021 11:53:49 postituse pealkiri: M: Redragon K589RGB |
|
Arvamus kasutajast [ margus645 ]: Positiivne |
|
Ostin klaviatuuri posti teel. Kõik ok.  _________________ Full Clip
Pakkumised ei kehti igavesti.
Milleks ajada nii palju lolli juttu? |
|
|
| Kommentaarid: 121 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
107 |
|
| tagasi üles |
|
 |
legomehike
HV kasutaja

liitunud: 26.04.2008
|
postitatud: 07.04.2021 08:39:39 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ margus645 ]: Positiivne |
|
Ostsin kõrvaklapid, kõik töötab!  |
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Leinö
HV veteran

liitunud: 07.05.2008
|
postitatud: 06.03.2021 16:20:18 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ margus645 ]: Positiivne |
|
Tehing kiire ja korralik, hea hinna eest väga heas korras kaup  |
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
psauce
HV veteran
liitunud: 30.03.2011
|
postitatud: 30.12.2020 10:35:53 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ margus645 ]: Positiivne |
|
Ostsin klaviatuuri, asi hästi hoitud ja pakendatud, kõik korrektne.  |
|
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tsikus
HV kasutaja

liitunud: 04.06.2014
|
postitatud: 01.12.2020 22:51:20 postituse pealkiri: Noctua NH-U14S |
|
Arvamus kasutajast [ margus645 ]: Positiivne |
|
Ostsin jahutuse, väga kiire ost müük.
Soovitan 5+ |
|
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
maalane
HV kasutaja

liitunud: 15.02.2007
|
postitatud: 05.11.2020 21:02:46 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ margus645 ]: Positiivne |
|
Ostsin CPU jahutuse. Tehing kiire ja ilma viperusteta.  |
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kaarelvark
HV vaatleja
liitunud: 11.09.2017
|
postitatud: 19.09.2020 17:36:12 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ margus645 ]: Positiivne |
|
Ostsin toiteploki. Kõik oli nii nagu peab.  |
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
K3ndu
HV Guru

liitunud: 25.10.2009
|
postitatud: 14.09.2020 23:20:45 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ margus645 ]: Positiivne |
|
Ostsin korpuse, kõik tiptop  |
|
|
| Kommentaarid: 130 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk351
HV veteran

liitunud: 22.02.2015
|
postitatud: 13.09.2020 13:12:55 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ margus645 ]: Positiivne |
|
| Sain hea korpuse hea hinnaga! |
|
|
| Kommentaarid: 155 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
138 |
|
| tagasi üles |
|
 |
fredd
Kreisi kasutaja
liitunud: 03.12.2003
|
postitatud: 25.08.2020 14:26:34 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ margus645 ]: Positiivne |
|
| Ostsin klaviatuuri, kiire tehing ja hästi pakendatud & hoitud asi. |
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Launger
Kreisi kasutaja
liitunud: 20.07.2010
|
postitatud: 15.08.2020 11:48:29 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ margus645 ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 120 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
109 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ikupoiss
HV vaatleja
liitunud: 19.02.2016
|
postitatud: 11.08.2020 22:05:13 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ margus645 ]: Positiivne |
|
Ostsin prose kaup korralik ja kiire tehing5+  |
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kapsauss
HV veteran

liitunud: 07.12.2002
|
postitatud: 30.07.2020 17:59:34 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ margus645 ]: Positiivne |
|
Ostsin emaplaadi. Kõik ok  _________________ Õnnetusi ikka juhtub .. |
|
|
| Kommentaarid: 156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
139 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Eestlane10
HV kasutaja

liitunud: 13.09.2015
|
postitatud: 13.06.2020 08:54:11 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ margus645 ]: Positiivne |
|
Müüs korraliku emaplaadi  |
|
|
| Kommentaarid: 117 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
107 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tom1245
HV veteran
liitunud: 09.05.2003
|
postitatud: 14.04.2020 14:41:31 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ margus645 ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 84 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
IBOX4REAL
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.06.2005
|
postitatud: 22.12.2019 18:39:35 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ margus645 ]: Positiivne |
|
Ostsin be quiet! ventika, kõik nagu reklaamitud  |
|
|
| Kommentaarid: 76 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
75 |
|
| tagasi üles |
|
 |
owndyaa
Kreisi kasutaja
liitunud: 28.11.2006
|
postitatud: 07.12.2019 12:11:14 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ margus645 ]: Positiivne |
|
Sai kõrvakad ostetud hea hinnaga .
Tehing kiire ja transport samuti!  |
|
|
| Kommentaarid: 64 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
62 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lexup
HV Guru

liitunud: 24.04.2010
|
postitatud: 11.11.2019 16:12:16 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ margus645 ]: Positiivne |
|
Ostetud mobo testitud ja igati korras, tänud!  |
|
|
| Kommentaarid: 360 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
2 :: |
297 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rad01
HV kasutaja

liitunud: 23.10.2012
|
postitatud: 11.09.2019 18:00:44 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ margus645 ]: Positiivne |
|
Müüs head klapid  |
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kovanaama
HV Guru

liitunud: 28.10.2014
|
postitatud: 13.08.2019 22:44:21 postituse pealkiri: A+ |
|
Arvamus kasutajast [ margus645 ]: Positiivne |
|
ostsin prose  |
|
|
| Kommentaarid: 241 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
224 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rewer
HV Guru

liitunud: 31.08.2004
|
postitatud: 17.02.2018 21:22:00 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ margus645 ]: Positiivne |
|
Ostis SSD, kõik OK  |
|
|
| Kommentaarid: 1310 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
922 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Robska
HV kasutaja

liitunud: 07.10.2006
|
postitatud: 23.11.2017 22:53:22 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ margus645 ]: Positiivne |
|
| Ostsin juba suvel pea poe uued kõlarid. Täpselt nii oligi ja ostuga rohkem, kui rahul. |
|
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hessu
Kreisi kasutaja
liitunud: 19.07.2005
|
postitatud: 22.11.2017 16:22:41 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ margus645 ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 37 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
it.aleks
HV kasutaja
liitunud: 08.08.2010
|
postitatud: 20.09.2017 21:17:55 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ margus645 ]: Positiivne |
|
| ostsin kõlarid, kiiresti saadetud ja hästi pakitud, väga rahul =) |
|
|
| Kommentaarid: 55 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
55 |
|
| tagasi üles |
|
 |
EstBeast
HV veteran

liitunud: 04.12.2008
|
postitatud: 07.07.2017 18:29:49 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ margus645 ]: Positiivne |
|
Meeldiv äritehing seljataga. Müüdud sai teler. Ostja oli konkreetne ja kõik sujus ladusalt  |
|
|
| Kommentaarid: 87 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
6 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
TT
HV Guru
liitunud: 30.11.2001
|
postitatud: 09.05.2017 16:17:04 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ margus645 ]: Positiivne |
|
Sai veel üks pult ostetud  _________________ Things ThaT You own end up Owning you! |
|
|
| Kommentaarid: 312 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
274 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Viilutaja
HV Guru

liitunud: 28.07.2002
|
postitatud: 21.03.2017 00:07:25 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ margus645 ]: Positiivne |
|
Ostsin Fractali kasti. Maksin kätte sulas.
Ning tuleb tunnistada, et lisaks kastile kogesin üht paremini ja turvalisemat pakendatud paki avamist- üldse!
See pakend ja kast oleks elanud üle vist lennukist kukutamise.
Mad respect!  _________________ Parim kodukino projektor müügis: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11768241#11768241 |
|
|
| Kommentaarid: 226 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
InsidePC
HV kasutaja

liitunud: 02.02.2005
|
postitatud: 16.03.2017 19:16:01 postituse pealkiri: Asus Maximus VIII |
|
Arvamus kasutajast [ margus645 ]: Positiivne |
|
Ostin emaplaadi  _________________ If you design it, it will break.
If you fix it and it's not broke it will be ruined.
If you just walk away you can't make it any worse. |
|
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
59 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ifi
HV kasutaja
liitunud: 18.01.2011
|
postitatud: 04.03.2017 18:12:16 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ margus645 ]: Positiivne |
|
Ostsin mängupuldi. Kaup nagu reklaamitud Kiire tehing  |
|
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Caspar08
Kreisi kasutaja
liitunud: 01.04.2010
|
postitatud: 27.02.2017 04:07:06 postituse pealkiri: Zowie ZA12 |
|
Arvamus kasutajast [ margus645 ]: Positiivne |
|
Ostsin zowie za12 hiire, jäin tehinguga väga rahule. Saatis kiiresti ja kaup vastas kirjeldustele  |
|
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
85 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dreamlover
HV Guru

liitunud: 21.02.2013
|
postitatud: 20.02.2017 15:05:52 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ margus645 ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 1904 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
1327 |
|
| tagasi üles |
|
 |
frippar
Kreisi kasutaja
liitunud: 18.06.2007
|
postitatud: 17.02.2017 00:05:43 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ margus645 ]: Negatiivne |
|
Ostsin lauaarvuti kunagi selle müüja käest HV foorumi kaudu ja DVD kirjutaja ei töötanud. Palusin kompensatsiooni, sest ei olnud võimalik ilma DVD lugejata/kirjutajata operatsioonisüsteemi kõvakettale installida. Minu üllatus oli väga suur kui 1 päev ma avastasin enda HV konto pealt negatiivse kommentaari. Vastan siis omalt poolt ka samaga!
Nii kuidas koer külale nii koer külale vastu  |
|
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
m
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.12.2010
|
postitatud: 20.01.2017 17:10:48 postituse pealkiri: ZOWIE FK1 |
|
Arvamus kasutajast [ margus645 ]: Positiivne |
|
Sai posti teel äri aetud. Kandsin raha ette ja järgmine päev oli kaup kohal.
Korralikult pakitud ja asi nagu lubatud.  |
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
89 |
|
| tagasi üles |
|
 |
brandnew
HV kasutaja
liitunud: 04.04.2008
|
postitatud: 17.01.2017 17:07:04 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ margus645 ]: Positiivne |
|
Ostsin Kõrvaklapid. Kõik toimis, soovitan  |
|
|
| Kommentaarid: 57 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XTeCh
HV kasutaja

liitunud: 21.03.2005
|
postitatud: 08.01.2017 20:45:56 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ margus645 ]: Positiivne |
|
helikaart  |
|
|
| Kommentaarid: 53 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
49 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Flab
HV Guru
liitunud: 09.10.2005
|
postitatud: 03.12.2016 10:09:57 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ margus645 ]: Positiivne |
|
Sain soodsalt mõnusa klaveri enesele.
 |
|
|
| Kommentaarid: 992 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
782 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dreamlover
HV Guru

liitunud: 21.02.2013
|
postitatud: 07.11.2016 23:09:51 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ margus645 ]: Positiivne |
|
tõhus monitoridiil  _________________ ARVUTID
3G1,5/3G2,5/5G1,5/5G2,5 KAABEL
HDD kettad |
|
|
| Kommentaarid: 1904 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
1327 |
|
| tagasi üles |
|
 |
stks
HV kasutaja

liitunud: 28.01.2007
|
postitatud: 07.09.2016 09:34:54 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ margus645 ]: Positiivne |
|
Tuli ja viis monitori ära. Natuke tekkis ajakavaga probleeme aga kõik oli lõpuks korras.
 _________________ Minu loogika jääb minu loogikaks |
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|