Avaleht
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
kasutaja profiili vaatamine :: kaarelcool
avatar Kasutajast kaarelcool

Kreisi kasutaja
liitunud:  17.11.2001
viimane külastus:  29.05.2025 00:07:38
HV-OT teenus:  01.02.2020 14:43:20
HV-OT+ teenus:  -
postitusi:  1101
[0.02% kõigist / 0.12 sõnumit päeva kohta]
vaata kasutaja kaarelcool sõnumeid
amet:  IT
arvuti:  Powermac Dual G5, Lenovo T61
kontakt kaarelcool
lisa ignoreeritav kasutaja: lisa ignoreeritav kasutaja
privaatsõnum: saada privaatsõnum

Kasutajate arvamused :: kaarelcool
Protsentuaalselt Graafiliselt
Positiivne: 98% 43 häält
Neutraalne: 2% 1 häält
Negatiivne: 0% 0 häält
Sinu arvamus kasutajast [ kaarelcool ]: puudub

NB! Oma arvamust kasutaja kohta saab lisada/muuta vaid postitades või vana postitust muutes.

autor sõnum
tiido
484
tiido

liitunud: 06.12.2001


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 22.01.2015 10:55:01    postituse pealkiri: GTX 670 vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ kaarelcool ]: Positiivne

Positiivne äri aetud.
Kommentaarid: 139 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
meelis63
HV Guru

liitunud: 17.07.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 04.02.2008 13:06:13    postituse pealkiri: Tervitus! vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ kaarelcool ]: Positiivne

Igati korrektselt asi aetud!
Edu edaspidiseks!
Kommentaarid: 336 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 271
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andrus Luht
itimees.ee
Andrus Luht

liitunud: 11.06.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 04.04.2007 15:42:50    postituse pealkiri: Re: Kommenteerimine: kaarelcool vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ kaarelcool ]: Positiivne

Sai üks väärt Matrox'i P650 soetatud icon_wink.gif

5+
_________________
Äriklassi serverilahenduste müük, paigaldus ja haldus. SaaS / PaaS / IaaS lahendused
Kasutatud äriklassi serverite, andmesalvede ja võrguseadmete ost-müük-rent
Tier-3 privaatpilvede, virtuaal- ja virtuaal-privaat-serverite lahendused. 24/7 haldus, monitooring
Kommentaarid: 377 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 318
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
undead
HV Guru

liitunud: 04.02.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 02.03.2007 10:18:42    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ kaarelcool ]: Positiivne

Sõnapidaja mees,soovitan! thumbs_up.gif icon_biggrin.gif
_________________
www.raja.ee
Macbook air ning pro hooldus ja remont.
Veo- ja kolimisteenus.
Kommentaarid: 725 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 2 :: 545
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
hardi76
HV kasutaja

liitunud: 15.12.2006


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 23.02.2007 16:15:10    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ kaarelcool ]: Positiivne

Positiivne tagasiside minugi poolt. Kaup korras ja olen rahul.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
undead
HV Guru

liitunud: 04.02.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 03.02.2007 13:10:38    postituse pealkiri: Re: Kommenteerimine: kaarelcool vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ kaarelcool ]: Positiivne

Saatis kauba ennem, sai raha pärast, aus ärimees, Soovitan! thumbs_up.gif icon_biggrin.gif
_________________
www.raja.ee
Macbook air ning pro hooldus ja remont.
Veo- ja kolimisteenus.
Kommentaarid: 725 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 2 :: 545
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
waux
HV Guru
waux

liitunud: 01.07.2006


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 23.01.2007 00:30:59    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ kaarelcool ]: Positiivne

ostsin koti,kõik ok thumbs_up.gif
Kommentaarid: 611 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 505
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 25.12.2006 00:37:44    postituse pealkiri: Ostetud IBMi eServer x225 vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ kaarelcool ]: Positiivne

Ostsin IBMi eServer x225, väga soodsa hinnaga:)
Sõnapidaja mees, oli koos kaubaga kokkulepitud ajal kokkulepitud kohas. Kodus server testitud - kenasti töökorras asine riistapuu. Suured tänud!
Kommentaarid: 1224 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 901
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jurchello
HV kasutaja

liitunud: 15.10.2006



sõnumpostitatud: 04.12.2006 13:13:38    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ kaarelcool ]: Positiivne

Kaup tehtud!Kõik OK! thumbs_up.gif
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kickija
HV veteran
kickija

liitunud: 08.02.2006



sõnumpostitatud: 14.10.2006 12:35:22    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ kaarelcool ]: Positiivne

Ostsin kaamerad,kõik läks hästi,soovitan äri teha!
_________________
Räägime ilmast..... Kaua sa ilma oled olnud?
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jay1024
HV kasutaja

liitunud: 05.03.2005



sõnumpostitatud: 16.09.2006 15:02:39    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ kaarelcool ]: Positiivne

positiivne kogemus, olgugi, et kaubaks ei läinud lõpuks
_________________
"Maailma lõpus on kohvik, kus kunagi kohtume kõik"
Kommentaarid: 64 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tarmo
HV kasutaja

liitunud: 26.12.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 10.09.2006 21:48:34    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ kaarelcool ]: Positiivne

Sain vajaliku võrguseadme, igati positiivne ostukogemus.
beer_yum.gif thumbs_up.gif
_________________
Run To The Hills,
Run From Your Wife
Kommentaarid: 152 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 140
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
vercetti
HV vaatleja
vercetti

liitunud: 28.07.2006



sõnumpostitatud: 06.09.2006 18:28:57    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ kaarelcool ]: Positiivne

ostsin protsessori,tehing sujus ladusalt,temaga tasub äri teha küll thumbs_up.gif
_________________
>>upgrade<<
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tools
HV veteran
tools

liitunud: 12.04.2003



sõnumpostitatud: 02.08.2006 10:35:05    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ kaarelcool ]: Positiivne

tehing kiire, kaup (gar.) ok, 8)
Kommentaarid: 100 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
priitr
HV kasutaja

liitunud: 17.06.2004



sõnumpostitatud: 24.09.2005 19:34:00    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ kaarelcool ]: Positiivne

Kaup vastas kirjeldusele, üleandmine kokkuleppele.
_________________
Tšudes ne bõvajet.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
v6sa
HV Guru
v6sa

liitunud: 29.01.2004



sõnumpostitatud: 05.07.2005 23:21:43    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ kaarelcool ]: Positiivne

ostsin läpaka, usaldusväärne sell, pidas hästi vastu mu tüütutele kõnedele icon_lol.gif
_________________
Otsid kohta nokitsemiseks? Pole vajalikke tööriistu varnast võtta? Kodus lapsed ei lase rahus tööd teha? Tule kiika meie hackerspace'i k-space.ee
Kommentaarid: 109 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 91
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Jannes
HV Guru
Jannes

liitunud: 28.05.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 03.06.2005 16:19:55    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ kaarelcool ]: Positiivne

Üks rüperaal vahetas omanikku.
Kõik nagu reklaamitud/lubatud, pluss ametlik arve, garantii ja tugi.
Haruldaselt pidas meeles esimese broneerija ja hoidis seda seadet viisakalt kinni õhtuni.
Kommentaarid: 105 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hannes36
Kreisi kasutaja
hannes36

liitunud: 30.10.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 02.03.2005 10:28:30    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ kaarelcool ]: Positiivne

vahendasi sugulasele ühe lapaka. Väga asjalik müüja, soovitan thumbs_up.gif
_________________
minu lugupeetus
Kommentaarid: 121 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 111
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Telex
HV kasutaja
Telex

liitunud: 06.12.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 14.01.2005 05:04:07    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ kaarelcool ]: Positiivne

Igati usaldusväärne ärimees thumbs_up.gif Müüb korralikku kaupa icon_wink.gif
Kommentaarid: 100 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Man1
Kreisi kasutaja
Man1

liitunud: 03.03.2003



sõnumpostitatud: 30.12.2004 20:15:51    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ kaarelcool ]: Positiivne

Korralik ärimees.
Võttis mitu korda ühendust ning andis täiendavat informatsiooni.
Võib usaldada ka suurte tehingute puhul.
Positiivne. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
commer
HV Guru
commer

liitunud: 03.10.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 23.12.2004 00:43:17    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ kaarelcool ]: Positiivne

sai nec telefon ostetud, kõik nagu töötaks, seega positiivne thumbs_up.gif
_________________
Arvutite hooldus ja komplekteerimine Tartumaal
Tasuta dropboxi konto + lisa 500mb ruumi
Kommentaarid: 928 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 714
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 10.11.2004 11:55:56    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ kaarelcool ]: Positiivne

Pole nö otseselt ära teinud, kuid endisele naabrile võib kõva positiivse ära panna küll thumbs_up.gif
Poleks teda - poleks ma kunagi võib olla HVst kuulnudki icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
allan1
HV kasutaja

liitunud: 30.10.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 08.11.2004 10:54:12    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ kaarelcool ]: Positiivne

ostsin laptopi ja asi töötab ilusti. soovitan thumbs_up.gif
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 08.11.2004 00:41:03    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ kaarelcool ]: Positiivne

kaupa tehtud...
oli paar väiksemat segadust aga kokkuvõttes siiski väga positiivne kogemus thumbs_up.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
rastix
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.12.2001



sõnumpostitatud: 14.09.2004 21:58:10    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ kaarelcool ]: Neutraalne

äri sujus thumbs_up.gif soovitan
Kommentaarid: 88 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 84
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
[m.o.b.o]
HV kasutaja
[m.o.b.o]

liitunud: 17.03.2004



sõnumpostitatud: 03.08.2004 00:24:14    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ kaarelcool ]: Positiivne

sai ta käest normaalse raha eest telefoni thumbs_up.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
matu21
HV Guru
matu21

liitunud: 24.11.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 15.07.2004 00:38:16    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ kaarelcool ]: Positiivne

Ostis asja, maksis rohkem kui kokku lepitud! Annaks ALLAH rohkem selliseid HV-ejaid.
Kommentaarid: 1393 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 1057
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
myxzel
HV kasutaja
myxzel

liitunud: 14.02.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 11.07.2004 22:11:53    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ kaarelcool ]: Positiivne

võib äri teha küll thumbs_up.gif
_________________
CNC frees, 3D print, 3D modelleerimine ja joonestamine.
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sacker
HV veteran

liitunud: 04.11.2003



sõnumpostitatud: 09.06.2004 20:42:51    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ kaarelcool ]: Positiivne

Sai kaupa tehtud.
Lahe sell ja kaup on mehel igati PRO. thumbs_up.gif
100% soovitan, usaldusväärne isik thumbs_up.gif
_________________
Clint Eastwood: "Opinions are like assholes, everybody has one"
Kommentaarid: 162 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 141
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RainerF
HV vaatleja

liitunud: 14.05.2004



sõnumpostitatud: 07.06.2004 09:56:23    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ kaarelcool ]: Positiivne

PowerBook saadud, hea hinnaga, kõik toimib.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
attrs
HV Guru
attrs

liitunud: 04.03.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 21.05.2004 11:19:32    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ kaarelcool ]: Positiivne

Sai üks telefon müüdud... Kõik nagu kokku lepitud thumbs_up.gif
Kommentaarid: 418 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 368
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dilbert
HV vaatleja
dilbert

liitunud: 29.02.2004



sõnumpostitatud: 13.05.2004 00:25:06    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ kaarelcool ]: Positiivne

Kiire ja asjalik vend. Kõik mis lubas, tegi ära. Kaup korralik. Soovitan thumbs_up.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Fragmaster
HV kasutaja


liitunud: 31.10.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 25.04.2004 12:37:44    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ kaarelcool ]: Positiivne

Kaarel on Cool ja kaup on hea thumbs_up.gif
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
TT
HV Guru

liitunud: 30.11.2001


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 16.04.2004 13:47:25    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ kaarelcool ]: Positiivne

Sai laptop ostetud thumbs_up.gif
_________________
Things ThaT You own end up Owning you!
Kommentaarid: 312 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 274
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
GOODGUY
HV veteran
GOODGUY

liitunud: 13.02.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 10.04.2004 02:27:00    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ kaarelcool ]: Positiivne

No comments thumbs_up.gif
_________________
https://luxdrive.ee
Kommentaarid: 267 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 11 :: 4 :: 213
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
33
HV kasutaja
33

liitunud: 26.10.2002



sõnumpostitatud: 09.03.2004 21:00:52    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ kaarelcool ]: Positiivne

Ostsin ühe ilusa jubina ta käest , tänud thumbs_up.gif
_________________
Don't drink water, fish f.u.c.k in there
www.gamexe.ee
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Vares
Kreisi kasutaja
Vares

liitunud: 23.11.2001



sõnumpostitatud: 03.03.2004 17:37:23    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ kaarelcool ]: Positiivne

Vahendas mulle paar nädalat tagasi läpaka, siiamaani olen rahul :)

:>
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Drake
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.11.2001


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 24.02.2004 16:44:52    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ kaarelcool ]: Positiivne

hoolimata mu hilinemisest läks läpaka ost ideaalselt.
tore et veel leidub inimesi, kellega kokkuleppimise peale asju ajada saab
soovitan thumbs_up.gif

d.
_________________
On the other hand, I've turned rivers into blood... kings into cripples... cities into salt. So I don't think that I have to explain myself to you. -Gabriel-
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sethtanel
HV veteran
sethtanel

liitunud: 27.12.2002



sõnumpostitatud: 20.02.2004 23:26:50    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ kaarelcool ]: Positiivne

saanud ka kunagi äri ajada ja täitsa norm igati.
_________________
Rendi mõistlikult. www.realrent.ee
Kommentaarid: 174 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 153
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
conx
HV kasutaja

liitunud: 14.10.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 12.02.2004 09:20:12    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ kaarelcool ]: Positiivne

Kaup tehtud ja kõik ok thumbs_up.gif
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hyperdog
HV kasutaja
hyperdog

liitunud: 17.07.2002



sõnumpostitatud: 10.02.2004 14:38:37    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ kaarelcool ]: Positiivne

Kiidan aga takka icon_wink.gif
Sai ka omale ühtteist soetatud ja üldse ei kurda icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Harley
Piiratud kasutaja

liitunud: 25.12.2003



sõnumpostitatud: 04.02.2004 18:19:42    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ kaarelcool ]: Positiivne

Tehing tehtud. Sorry et hilinemisega.
Kommentaarid: 109 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jaanus
HV Guru
Jaanus

liitunud: 06.11.2001


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 21.01.2004 10:40:15    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ kaarelcool ]: Positiivne

Kaup korralik, paar korda äri teinud ja kõik thumbs_up.gif
Kommentaarid: 717 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 571
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
:[Noodle]:
Kreisi kasutaja
:[Noodle]:

liitunud: 21.06.2002



sõnumpostitatud: 20.01.2004 20:37:34    postituse pealkiri: ohoo... vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ kaarelcool ]: Positiivne

lahe vant , oleks tal teine lapakas veel nii hea hinnaga müüa icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Norht Chilean G
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.01.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 23.11.2003 08:51:17    postituse pealkiri: Kommenteerimine: kaarelcool vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ kaarelcool ]: Positiivne

Raha kauba vastu vahetatud.
_________________
Tag written by one North Chilean Guanacos, several specially trained Equadorian Mountain llamas and 76,000 Battery llamas from Llama Fresh Farms Ltd. near Paraguay.
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
vasta   Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
1/1

kaarelcool arvab teistest
Protsentuaalselt Graafiliselt
Positiivne: 82% 14 häält
Neutraalne: 12% 2 häält
Negatiivne: 6% 1 häält

näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.