| autor |
sõnum |
tiido
484

liitunud: 06.12.2001
|
postitatud: 22.01.2015 10:55:01 postituse pealkiri: GTX 670 |
|
Arvamus kasutajast [ kaarelcool ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 139 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
meelis63
HV Guru
liitunud: 17.07.2003
|
postitatud: 04.02.2008 13:06:13 postituse pealkiri: Tervitus! |
|
Arvamus kasutajast [ kaarelcool ]: Positiivne |
|
Igati korrektselt asi aetud!
Edu edaspidiseks! |
|
|
| Kommentaarid: 336 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
271 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Andrus Luht
itimees.ee

liitunud: 11.06.2002
|
postitatud: 04.04.2007 15:42:50 postituse pealkiri: Re: Kommenteerimine: kaarelcool |
|
Arvamus kasutajast [ kaarelcool ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 377 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
318 |
|
| tagasi üles |
|
 |
undead
HV Guru
liitunud: 04.02.2005
|
postitatud: 02.03.2007 10:18:42 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ kaarelcool ]: Positiivne |
|
Sõnapidaja mees,soovitan!  _________________ www.raja.ee
Macbook air ning pro hooldus ja remont.
Veo- ja kolimisteenus. |
|
|
| Kommentaarid: 725 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
2 :: |
545 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hardi76
HV kasutaja
liitunud: 15.12.2006
|
postitatud: 23.02.2007 16:15:10 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ kaarelcool ]: Positiivne |
|
| Positiivne tagasiside minugi poolt. Kaup korras ja olen rahul. |
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
undead
HV Guru
liitunud: 04.02.2005
|
postitatud: 03.02.2007 13:10:38 postituse pealkiri: Re: Kommenteerimine: kaarelcool |
|
Arvamus kasutajast [ kaarelcool ]: Positiivne |
|
Saatis kauba ennem, sai raha pärast, aus ärimees, Soovitan!  _________________ www.raja.ee
Macbook air ning pro hooldus ja remont.
Veo- ja kolimisteenus. |
|
|
| Kommentaarid: 725 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
2 :: |
545 |
|
| tagasi üles |
|
 |
waux
HV Guru

liitunud: 01.07.2006
|
postitatud: 23.01.2007 00:30:59 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ kaarelcool ]: Positiivne |
|
ostsin koti,kõik ok  |
|
|
| Kommentaarid: 611 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
505 |
|
| tagasi üles |
|
 |
yerba
HV Guru

liitunud: 12.11.2003
|
postitatud: 25.12.2006 00:37:44 postituse pealkiri: Ostetud IBMi eServer x225 |
|
Arvamus kasutajast [ kaarelcool ]: Positiivne |
|
Ostsin IBMi eServer x225, väga soodsa hinnaga:)
Sõnapidaja mees, oli koos kaubaga kokkulepitud ajal kokkulepitud kohas. Kodus server testitud - kenasti töökorras asine riistapuu. Suured tänud! |
|
|
| Kommentaarid: 1224 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
901 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jurchello
HV kasutaja
liitunud: 15.10.2006
|
postitatud: 04.12.2006 13:13:38 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ kaarelcool ]: Positiivne |
|
Kaup tehtud!Kõik OK!  |
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kickija
HV veteran

liitunud: 08.02.2006
|
postitatud: 14.10.2006 12:35:22 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ kaarelcool ]: Positiivne |
|
Ostsin kaamerad,kõik läks hästi,soovitan äri teha! _________________ Räägime ilmast..... Kaua sa ilma oled olnud? |
|
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
59 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jay1024
HV kasutaja
liitunud: 05.03.2005
|
postitatud: 16.09.2006 15:02:39 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ kaarelcool ]: Positiivne |
|
positiivne kogemus, olgugi, et kaubaks ei läinud lõpuks _________________ "Maailma lõpus on kohvik, kus kunagi kohtume kõik" |
|
|
| Kommentaarid: 64 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tarmo
HV kasutaja
liitunud: 26.12.2002
|
postitatud: 10.09.2006 21:48:34 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ kaarelcool ]: Positiivne |
|
Sain vajaliku võrguseadme, igati positiivne ostukogemus.
 _________________ Run To The Hills,
Run From Your Wife |
|
|
| Kommentaarid: 152 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
140 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vercetti
HV vaatleja

liitunud: 28.07.2006
|
postitatud: 06.09.2006 18:28:57 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ kaarelcool ]: Positiivne |
|
ostsin protsessori,tehing sujus ladusalt,temaga tasub äri teha küll  _________________ >>upgrade<< |
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tools
HV veteran

liitunud: 12.04.2003
|
postitatud: 02.08.2006 10:35:05 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ kaarelcool ]: Positiivne |
|
| tehing kiire, kaup (gar.) ok, 8) |
|
|
| Kommentaarid: 100 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
95 |
|
| tagasi üles |
|
 |
priitr
HV kasutaja
liitunud: 17.06.2004
|
postitatud: 24.09.2005 19:34:00 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ kaarelcool ]: Positiivne |
|
Kaup vastas kirjeldusele, üleandmine kokkuleppele. _________________ Tšudes ne bõvajet. |
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
v6sa
HV Guru

liitunud: 29.01.2004
|
postitatud: 05.07.2005 23:21:43 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ kaarelcool ]: Positiivne |
|
ostsin läpaka, usaldusväärne sell, pidas hästi vastu mu tüütutele kõnedele  _________________ Otsid kohta nokitsemiseks? Pole vajalikke tööriistu varnast võtta? Kodus lapsed ei lase rahus tööd teha? Tule kiika meie hackerspace'i k-space.ee |
|
|
| Kommentaarid: 109 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
91 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jannes
HV Guru

liitunud: 28.05.2004
|
postitatud: 03.06.2005 16:19:55 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ kaarelcool ]: Positiivne |
|
Üks rüperaal vahetas omanikku.
Kõik nagu reklaamitud/lubatud, pluss ametlik arve, garantii ja tugi.
Haruldaselt pidas meeles esimese broneerija ja hoidis seda seadet viisakalt kinni õhtuni. |
|
|
| Kommentaarid: 105 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
95 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hannes36
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.10.2003
|
postitatud: 02.03.2005 10:28:30 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ kaarelcool ]: Positiivne |
|
vahendasi sugulasele ühe lapaka. Väga asjalik müüja, soovitan  _________________ minu lugupeetus |
|
|
| Kommentaarid: 121 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
111 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Telex
HV kasutaja

liitunud: 06.12.2002
|
postitatud: 14.01.2005 05:04:07 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ kaarelcool ]: Positiivne |
|
Igati usaldusväärne ärimees Müüb korralikku kaupa  |
|
|
| Kommentaarid: 100 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
95 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Man1
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.03.2003
|
postitatud: 30.12.2004 20:15:51 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ kaarelcool ]: Positiivne |
|
Korralik ärimees.
Võttis mitu korda ühendust ning andis täiendavat informatsiooni.
Võib usaldada ka suurte tehingute puhul.
Positiivne.  |
|
|
| Kommentaarid: 67 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
58 |
|
| tagasi üles |
|
 |
commer
HV Guru

liitunud: 03.10.2002
|
postitatud: 23.12.2004 00:43:17 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ kaarelcool ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 928 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
714 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Max Powers
liitunud: 21.03.2003
|
postitatud: 10.11.2004 11:55:56 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ kaarelcool ]: Positiivne |
|
Pole nö otseselt ära teinud, kuid endisele naabrile võib kõva positiivse ära panna küll
Poleks teda - poleks ma kunagi võib olla HVst kuulnudki  |
|
|
| Kommentaarid: 215 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
allan1
HV kasutaja
liitunud: 30.10.2003
|
postitatud: 08.11.2004 10:54:12 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ kaarelcool ]: Positiivne |
|
ostsin laptopi ja asi töötab ilusti. soovitan  |
|
|
| Kommentaarid: 51 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
46 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
postitatud: 08.11.2004 00:41:03 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ kaarelcool ]: Positiivne |
|
kaupa tehtud...
oli paar väiksemat segadust aga kokkuvõttes siiski väga positiivne kogemus  |
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rastix
Kreisi kasutaja
liitunud: 08.12.2001
|
postitatud: 14.09.2004 21:58:10 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ kaarelcool ]: Neutraalne |
|
äri sujus soovitan |
|
|
| Kommentaarid: 88 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
84 |
|
| tagasi üles |
|
 |
[m.o.b.o]
HV kasutaja
![[m.o.b.o] [m.o.b.o]](https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/avatars/upload/9b21870441b502b62c860cb33871a1d9.gif)
liitunud: 17.03.2004
|
postitatud: 03.08.2004 00:24:14 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ kaarelcool ]: Positiivne |
|
sai ta käest normaalse raha eest telefoni  |
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
matu21
HV Guru

liitunud: 24.11.2003
|
postitatud: 15.07.2004 00:38:16 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ kaarelcool ]: Positiivne |
|
| Ostis asja, maksis rohkem kui kokku lepitud! Annaks ALLAH rohkem selliseid HV-ejaid. |
|
|
| Kommentaarid: 1393 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
1057 |
|
| tagasi üles |
|
 |
myxzel
HV kasutaja

liitunud: 14.02.2002
|
postitatud: 11.07.2004 22:11:53 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ kaarelcool ]: Positiivne |
|
võib äri teha küll  _________________ CNC frees, 3D print, 3D modelleerimine ja joonestamine. |
|
|
| Kommentaarid: 44 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
43 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sacker
HV veteran
liitunud: 04.11.2003
|
postitatud: 09.06.2004 20:42:51 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ kaarelcool ]: Positiivne |
|
Sai kaupa tehtud.
Lahe sell ja kaup on mehel igati PRO.
100% soovitan, usaldusväärne isik  _________________ Clint Eastwood: "Opinions are like assholes, everybody has one" |
|
|
| Kommentaarid: 162 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
141 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RainerF
HV vaatleja
liitunud: 14.05.2004
|
postitatud: 07.06.2004 09:56:23 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ kaarelcool ]: Positiivne |
|
| PowerBook saadud, hea hinnaga, kõik toimib. |
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
attrs
HV Guru

liitunud: 04.03.2004
|
postitatud: 21.05.2004 11:19:32 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ kaarelcool ]: Positiivne |
|
Sai üks telefon müüdud... Kõik nagu kokku lepitud  |
|
|
| Kommentaarid: 418 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
368 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dilbert
HV vaatleja

liitunud: 29.02.2004
|
postitatud: 13.05.2004 00:25:06 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ kaarelcool ]: Positiivne |
|
Kiire ja asjalik vend. Kõik mis lubas, tegi ära. Kaup korralik. Soovitan  |
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Fragmaster
HV kasutaja

liitunud: 31.10.2002
|
postitatud: 25.04.2004 12:37:44 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ kaarelcool ]: Positiivne |
|
Kaarel on Cool ja kaup on hea  |
|
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
TT
HV Guru
liitunud: 30.11.2001
|
postitatud: 16.04.2004 13:47:25 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ kaarelcool ]: Positiivne |
|
Sai laptop ostetud  _________________ Things ThaT You own end up Owning you! |
|
|
| Kommentaarid: 312 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
274 |
|
| tagasi üles |
|
 |
GOODGUY
HV veteran

liitunud: 13.02.2003
|
postitatud: 10.04.2004 02:27:00 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ kaarelcool ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 267 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
11 :: |
4 :: |
213 |
|
| tagasi üles |
|
 |
33
HV kasutaja

liitunud: 26.10.2002
|
postitatud: 09.03.2004 21:00:52 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ kaarelcool ]: Positiivne |
|
Ostsin ühe ilusa jubina ta käest , tänud  _________________ Don't drink water, fish f.u.c.k in there
www.gamexe.ee |
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
43 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vares
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.11.2001
|
postitatud: 03.03.2004 17:37:23 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ kaarelcool ]: Positiivne |
|
Vahendas mulle paar nädalat tagasi läpaka, siiamaani olen rahul :)
:> |
|
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
66 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Drake
Kreisi kasutaja
liitunud: 05.11.2001
|
postitatud: 24.02.2004 16:44:52 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ kaarelcool ]: Positiivne |
|
hoolimata mu hilinemisest läks läpaka ost ideaalselt.
tore et veel leidub inimesi, kellega kokkuleppimise peale asju ajada saab
soovitan
d. _________________ On the other hand, I've turned rivers into blood... kings into cripples... cities into salt. So I don't think that I have to explain myself to you. -Gabriel- |
|
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
85 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sethtanel
HV veteran

liitunud: 27.12.2002
|
postitatud: 20.02.2004 23:26:50 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ kaarelcool ]: Positiivne |
|
saanud ka kunagi äri ajada ja täitsa norm igati. _________________ Rendi mõistlikult. www.realrent.ee |
|
|
| Kommentaarid: 174 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
153 |
|
| tagasi üles |
|
 |
conx
HV kasutaja
liitunud: 14.10.2002
|
postitatud: 12.02.2004 09:20:12 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ kaarelcool ]: Positiivne |
|
Kaup tehtud ja kõik ok  |
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hyperdog
HV kasutaja

liitunud: 17.07.2002
|
postitatud: 10.02.2004 14:38:37 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ kaarelcool ]: Positiivne |
|
Kiidan aga takka
Sai ka omale ühtteist soetatud ja üldse ei kurda  |
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Harley
Piiratud kasutaja
liitunud: 25.12.2003
|
postitatud: 04.02.2004 18:19:42 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ kaarelcool ]: Positiivne |
|
| Tehing tehtud. Sorry et hilinemisega. |
|
|
| Kommentaarid: 109 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
4 :: |
94 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jaanus
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
postitatud: 21.01.2004 10:40:15 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ kaarelcool ]: Positiivne |
|
Kaup korralik, paar korda äri teinud ja kõik  |
|
|
| Kommentaarid: 717 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
4 :: |
571 |
|
| tagasi üles |
|
 |
:[Noodle]:
Kreisi kasutaja
![:[Noodle]: :[Noodle]:](https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/avatars/upload/3719c1e52f1c1c2d9e3fc1fbd4c8011b.jpg)
liitunud: 21.06.2002
|
postitatud: 20.01.2004 20:37:34 postituse pealkiri: ohoo... |
|
Arvamus kasutajast [ kaarelcool ]: Positiivne |
|
lahe vant , oleks tal teine lapakas veel nii hea hinnaga müüa  |
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
4 :: |
62 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Norht Chilean G
Kreisi kasutaja
liitunud: 28.01.2003
|
postitatud: 23.11.2003 08:51:17 postituse pealkiri: Kommenteerimine: kaarelcool |
|
Arvamus kasutajast [ kaarelcool ]: Positiivne |
|
Raha kauba vastu vahetatud. _________________ Tag written by one North Chilean Guanacos, several specially trained Equadorian Mountain llamas and 76,000 Battery llamas from Llama Fresh Farms Ltd. near Paraguay. |
|
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|