| autor |
sõnum |
fn
HV kasutaja
liitunud: 05.08.2008
|
postitatud: 12.04.2021 16:08:45 postituse pealkiri: hp g6 |
|
Arvamus kasutajast [ bemari ]: Positiivne |
|
Kõik tip-top. Kaup nagu lubatud ja postis ka kiirelt.  |
|
|
| Kommentaarid: 93 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
83 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DanielLoorits
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.10.2003
|
postitatud: 20.10.2020 16:05:13 postituse pealkiri: Lenovo |
|
Arvamus kasutajast [ bemari ]: Positiivne |
|
Üks läppar mulle, raha talle, kõik sujus, masin töötab nagu loom.
Soovitan!  |
|
|
| Kommentaarid: 69 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
50 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
postitatud: 10.09.2020 22:33:59 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ bemari ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
europol
HV vaatleja

liitunud: 12.06.2007
|
postitatud: 17.08.2020 21:31:08 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ bemari ]: Positiivne |
|
Sain Lenovole vajaliku vidina  |
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
postitatud: 23.07.2020 15:27:33 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ bemari ]: Positiivne |
|
Sai üks läpakas ostetud, kõik sujus ilusti  |
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
spongerdan
HV kasutaja

liitunud: 27.01.2007
|
postitatud: 02.12.2019 20:09:13 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ bemari ]: Positiivne |
|
Ostsin, jälle.  |
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
henry111
HV veteran
liitunud: 10.01.2004
|
postitatud: 02.12.2019 12:28:57 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ bemari ]: Positiivne |
|
| Sai mõned arvutid ostetud. Pidas kenasti kokkuleppest kinni ja kõik positiivne! |
|
|
| Kommentaarid: 97 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
89 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jman
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.10.2009
|
postitatud: 07.11.2019 03:11:38 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ bemari ]: Positiivne |
|
Positiivne äritehing  _________________ Its just a plant! It grows like that, but if you happen to set it on fire... there are some effects  |
|
|
| Kommentaarid: 229 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vanopetrovich
HV vaatleja
liitunud: 27.02.2010
|
postitatud: 05.11.2019 18:45:53 postituse pealkiri: iMac |
|
Arvamus kasutajast [ bemari ]: Positiivne |
|
| Kiir tehing. Kõik töötab laitmatult. |
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
andreisavo
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.09.2008
|
postitatud: 23.09.2019 10:55:26 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ bemari ]: Positiivne |
|
| Sai ostetud lenovo läppar. Kõik tiptop! |
|
|
| Kommentaarid: 116 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
105 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rubenr
HV vaatleja
liitunud: 11.03.2013
|
postitatud: 19.09.2019 19:32:25 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ bemari ]: Positiivne |
|
| ostsin süleri, jäin ostuga rahule ja müüjaga samuti! kiidan! |
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rudolf112
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.04.2003
|
postitatud: 18.09.2019 17:14:46 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ bemari ]: Positiivne |
|
Ostsin laptopi, tehing kiire ja korralik.  |
|
|
| Kommentaarid: 57 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
55 |
|
| tagasi üles |
|
 |
EkzaliK
HV kasutaja

liitunud: 05.01.2013
|
postitatud: 18.09.2019 13:13:36 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ bemari ]: Positiivne |
|
Ostsin läpaka, kõik ok  _________________ Rahulik AHV |
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
postitatud: 11.09.2019 09:37:41 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ bemari ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Prosperity
HV vaatleja

liitunud: 09.07.2009
|
postitatud: 08.09.2019 17:35:47 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ bemari ]: Positiivne |
|
Müüs T460s raali. Väga meeldiv taaskord äri ajada. _________________ Selleks, et inimesed hakkaksid taevasse tahtma, tuleb nende elu maa peal põrguks teha. |
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
blefish
HV vaatleja
liitunud: 13.02.2016
|
postitatud: 22.08.2019 14:05:17 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ bemari ]: Positiivne |
|
| Ostsin läppari, kõik hästi! |
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Täägu
HV kasutaja
liitunud: 03.06.2008
|
postitatud: 02.08.2019 12:23:45 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ bemari ]: Positiivne |
|
Ostsin läppari. Kõik ok!  |
|
|
| Kommentaarid: 44 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
antech
HV vaatleja
liitunud: 20.07.2014
|
postitatud: 19.07.2019 19:18:49 postituse pealkiri: Sülearvuti |
|
Arvamus kasutajast [ bemari ]: Positiivne |
|
Ostsin sülearvuti  |
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MeaDz
HV kasutaja
liitunud: 05.07.2009
|
postitatud: 04.07.2019 19:24:32 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ bemari ]: Positiivne |
|
| Ostsin sülearvuti. Väga kiire ning korralik tehing. |
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SEnno
HV vaatleja
liitunud: 20.12.2010
|
postitatud: 25.05.2019 12:06:22 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ bemari ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Agga
HV kasutaja

liitunud: 27.11.2005
|
postitatud: 08.05.2019 17:00:03 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ bemari ]: Positiivne |
|
Ostsin sülearvuti. Kõik OK  _________________ Windows 11 |
|
|
| Kommentaarid: 76 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
allan1
HV kasutaja
liitunud: 30.10.2003
|
postitatud: 08.05.2019 12:06:53 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ bemari ]: Positiivne |
|
Ostsin läptopi. Kõik OK  |
|
|
| Kommentaarid: 51 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
46 |
|
| tagasi üles |
|
 |
JK
HV kasutaja
liitunud: 31.12.2001
|
postitatud: 07.05.2019 13:33:18 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ bemari ]: Positiivne |
|
| hea läpakas, hea hind, hea teenindus! |
|
|
| Kommentaarid: 51 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
49 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
postitatud: 23.03.2019 20:12:35 postituse pealkiri: ThinkPad T470s |
|
Arvamus kasutajast [ bemari ]: Positiivne |
|
Ostsin läpaka. Hea diil  |
|
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SEnno
HV vaatleja
liitunud: 20.12.2010
|
postitatud: 22.03.2019 14:29:43 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ bemari ]: Positiivne |
|
Ostsin läpaka. Tehing sujus kiirelt.  |
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vanakurat
HV vaatleja

liitunud: 12.11.2005
|
postitatud: 14.02.2019 19:10:05 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ bemari ]: Positiivne |
|
Tehing väga kiire ja kaup korralik, soovitan  |
|
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
antx
HV kasutaja
liitunud: 01.10.2005
|
postitatud: 05.02.2019 11:02:21 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ bemari ]: Positiivne |
|
lühikese ajaga 3 tehingut, kõik sujusid probleemideta  |
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mart57
HV kasutaja

liitunud: 13.11.2001
|
postitatud: 02.02.2019 23:04:07 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ bemari ]: Positiivne |
|
Läksin ostma üht aga ära tulin hoopis teise aparaadiga
Seni olen rahul, usun et kauaks.  _________________ mart57 |
|
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
55 |
|
| tagasi üles |
|
 |
klaus007
HV vaatleja
liitunud: 08.09.2014
|
postitatud: 01.02.2019 19:17:27 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ bemari ]: Positiivne |
|
| Kõik nii nagu peab, positiivne kogemus. |
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
samru
HV vaatleja
liitunud: 18.09.2002
|
postitatud: 01.02.2019 08:34:22 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ bemari ]: Positiivne |
|
| Ostetud Thinkpad x250, kõik toimib kenasti. Väga tore ja asjalik müüja, soovitan soojalt. |
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
blu3
HV vaatleja
liitunud: 08.04.2007
|
postitatud: 25.01.2019 11:24:00 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ bemari ]: Positiivne |
|
| Sai mõni aeg tagasi üks Thinkpad ostetud. Positiivne kogemus. |
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Joossss
HV vaatleja
liitunud: 26.11.2011
|
postitatud: 07.11.2018 12:46:13 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ bemari ]: Positiivne |
|
ostsin rüperaali, kõik ok  _________________ “Everyone you will ever meet knows something you don't.”
― Bill Nye |
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
innu18
HV Guru
liitunud: 12.10.2006
|
postitatud: 21.10.2018 16:06:04 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ bemari ]: Positiivne |
|
Korralik läpakas ostetud  |
|
|
| Kommentaarid: 335 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
287 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Plugy
HV kasutaja

liitunud: 30.05.2017
|
postitatud: 21.09.2018 11:38:51 postituse pealkiri: HP ELITEBOOK 840 |
|
Arvamus kasutajast [ bemari ]: Positiivne |
|
Järjekordne meeldiv diil tehtud  |
|
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Alari A.
HV Guru
liitunud: 19.12.2002
|
postitatud: 25.08.2018 13:23:55 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ bemari ]: Positiivne |
|
Maci diil  |
|
|
| Kommentaarid: 675 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
549 |
|
| tagasi üles |
|
 |
cuzza
HV kasutaja
liitunud: 27.08.2014
|
postitatud: 21.08.2018 13:41:45 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ bemari ]: Positiivne |
|
| Ostsin MacBook Pro. Kõik positiivne. Soovitan. |
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
58 |
|
| tagasi üles |
|
 |
varjasm
HV kasutaja
liitunud: 09.02.2010
|
postitatud: 12.08.2018 13:19:54 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ bemari ]: Positiivne |
|
| Ostsin läpaka, tõi ise ära, kõik nagu lubatud. |
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Väljavalit
HV vaatleja
liitunud: 06.09.2011
|
postitatud: 02.08.2018 13:16:49 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ bemari ]: Positiivne |
|
| HP Elitebook sai ostetud ja sõbralegi soovitatud. Viks ja viisakas, kiire kommunikatsioon ja kiire lahendus. Ainult positiivne. |
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Teepak
HV kasutaja

liitunud: 01.03.2008
|
postitatud: 31.07.2018 11:21:07 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ bemari ]: Positiivne |
|
Sai üks ThinkPad soetatud. Väga korralik isend tuli.
Kindlasti soovitan müüjat!  |
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hvk
HV kasutaja

liitunud: 28.08.2005
|
postitatud: 30.07.2018 11:47:48 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ bemari ]: Positiivne |
|
Ostsin läpaka  |
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
decoy
HV vaatleja
liitunud: 09.11.2001
|
postitatud: 08.07.2018 06:33:15 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ bemari ]: Positiivne |
|
| Sai kaks läpparit ostetud. Kõik sujus. |
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Plugy
HV kasutaja

liitunud: 30.05.2017
|
postitatud: 07.07.2018 00:05:21 postituse pealkiri: Thinkpad T540p |
|
Arvamus kasutajast [ bemari ]: Positiivne |
|
Sai üks läpakas soetatud, kõik titi-miti  |
|
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
valdeko
HV vaatleja
liitunud: 10.04.2013
|
postitatud: 15.05.2018 13:10:27 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ bemari ]: Positiivne |
|
| Ostsin sülearvuti, hr tõi sobivasse kohta ise kohale. Arvuti vastab kirjeldusele. |
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LJ
Kreisi kasutaja

liitunud: 09.09.2004
|
postitatud: 09.05.2018 12:53:53 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ bemari ]: Positiivne |
|
Aitas arvutikomponendiga. Abivalmis.  |
|
|
| Kommentaarid: 156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
135 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ptrr
HV vaatleja
liitunud: 01.11.2002
|
postitatud: 28.03.2018 23:13:44 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ bemari ]: Positiivne |
|
| Ostetud sülearvuti, kõik sujus! |
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tiirP
HV Guru

liitunud: 07.01.2005
|
postitatud: 22.03.2018 16:35:17 postituse pealkiri: Lifebook S904 |
|
Arvamus kasutajast [ bemari ]: Positiivne |
|
Sõbralik ning vastutulelik kasutaja varustas töökorras ja kirjeldustele vastava sülearvutiga. Kauba tõi vastastikusel kokkuleppel otse ukseni.
Julgen soovitada  |
|
|
| Kommentaarid: 115 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
107 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Herald
HV Guru

liitunud: 28.12.2004
|
postitatud: 17.03.2018 12:49:55 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ bemari ]: Positiivne |
|
Sain väga korraliku tööjaama. _________________ Süle- ja lauaarvutid ning varuosad, küsida võib kõike. |
|
|
| Kommentaarid: 1513 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1017 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mzy
HV vaatleja

liitunud: 26.10.2012
|
postitatud: 16.02.2018 19:06:18 postituse pealkiri: xps 13 |
|
Arvamus kasutajast [ bemari ]: Positiivne |
|
| Kõik nii nagu peab, positiivne kogemus. |
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
commer
HV Guru

liitunud: 03.10.2002
|
postitatud: 15.01.2018 20:39:32 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ bemari ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 928 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
714 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ultrraz
HV veteran

liitunud: 04.03.2006
|
postitatud: 09.12.2017 11:05:22 postituse pealkiri: positiivne |
|
Arvamus kasutajast [ bemari ]: Positiivne |
|
Mitu masinat juba ostetud, kõik 5+  |
|
|
| Kommentaarid: 251 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
208 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|