Avaleht
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
kasutaja profiili vaatamine :: Siim Sipelgas
avatar Kasutajast Siim Sipelgas

Kreisi kasutaja
liitunud:  08.03.2006
viimane külastus:  14.07.2017 06:40:15
HV-OT teenus:  01.02.2020 14:43:20
HV-OT+ teenus:  -
postitusi:  1526
[0.03% kõigist / 0.21 sõnumit päeva kohta]
vaata kasutaja Siim Sipelgas sõnumeid
kontakt Siim Sipelgas
lisa ignoreeritav kasutaja: lisa ignoreeritav kasutaja
privaatsõnum: saada privaatsõnum

Kasutajate arvamused :: Siim Sipelgas
Protsentuaalselt Graafiliselt
Positiivne: 93% 69 häält
Neutraalne: 4% 3 häält
Negatiivne: 3% 2 häält
Sinu arvamus kasutajast [ Siim Sipelgas ]: puudub

NB! Oma arvamust kasutaja kohta saab lisada/muuta vaid postitades või vana postitust muutes.

autor sõnum
namstoop
HV Guru
namstoop

liitunud: 05.11.2001


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 18.04.2014 22:29:51    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Siim Sipelgas ]: Positiivne

Äri tehtud, kõik vinks-vonks.
_________________
verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Sander007
HV veteran
Sander007

liitunud: 04.12.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 03.01.2014 19:14:03    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Siim Sipelgas ]: Positiivne

Rentisin aastavahetuseks Niguliste tänava peoruumi. Kõik äärmiselt positiivne ning korrektne! Soovitan! icon_cool.gif thumbs_up.gif
_________________
www.metailor.ee
Kommentaarid: 161 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 152
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-KRANTS-
vitamiinidiiler
-KRANTS-

liitunud: 19.11.2005



sõnumpostitatud: 17.12.2013 07:01:15    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Siim Sipelgas ]: Positiivne

Vägagi korrektne ostja icon_smile.gif Kõik sujus thumbs_up.gif
_________________
Kui keegi mandariini tahab, siis helistab icon_smile.gif

Ühendust saab siin: https://www.facebook.com/groups/1953700414852281/
Kommentaarid: 364 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 243
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anthrax
HV kasutaja
Anthrax

liitunud: 27.12.2003



sõnumpostitatud: 20.09.2013 10:24:32    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Siim Sipelgas ]: Positiivne

Ostsin sülearvuti. Diil oli ladus.
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
makolk
HV vaatleja

liitunud: 02.04.2011


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 18.02.2013 20:24:03    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Siim Sipelgas ]: Positiivne

Ostis ketta. Meeldiv tehing icon_smile.gif
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raidz89
HV kasutaja

liitunud: 13.12.2006



sõnumpostitatud: 13.11.2012 17:16:46    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Siim Sipelgas ]: Positiivne

Ostis ketta. Kõik OK.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ZeD
HV Guru

liitunud: 21.07.2006


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 01.10.2012 14:21:00    postituse pealkiri: HP Probook vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Siim Sipelgas ]: Positiivne

thumbs_up.gif Kiire ja korralik tehing.
Kõik nagu lubatud.
Minu Soovitused thumbs_up.gif
_________________
M: Bell & Ross Golden Heritage Vintage Excellent Condition: https://www.chrono24.fi/bellross/golden-heritage-vintage--id45899831.htm
M: TAG Heuer Monza Chronograph: https://www.chrono24.fi/tagheuer/monza--id46722764.htm
Kommentaarid: 872 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 628
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
rally
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.04.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 10.04.2012 20:32:18    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Siim Sipelgas ]: Positiivne

Sai mõned madratsid müüdud, vägev
thumbs_up.gif
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Gnuf
HV kasutaja

liitunud: 23.04.2008



sõnumpostitatud: 06.02.2012 22:42:23    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Siim Sipelgas ]: Positiivne

Äri läks hösti(y)
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
T2nel
HV Guru
T2nel

liitunud: 25.09.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 13.01.2012 15:00:10    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Siim Sipelgas ]: Positiivne

Kaup ilusti tehtud. Positiivsus. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 807 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 2 :: 651
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iks95
Kreisi kasutaja

liitunud: 09.10.2010


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 08.01.2012 21:23:37    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Siim Sipelgas ]: Positiivne

Soovitan ostis kõvaketta kõik ok
_________________
Binance
Tekstiilipesuri rent Tallinnas Tondil. 17EUR/24H
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 115
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cyrus
HV veteran
Cyrus

liitunud: 23.01.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 04.01.2012 21:41:58    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Siim Sipelgas ]: Positiivne

Kiire ja korralik tehing thumbs_up.gif
Kommentaarid: 447 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 403
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 23.12.2011 19:05:32    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Siim Sipelgas ]: Positiivne

Kiire ja korralik ostja. Soovitan thumbs_up.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
timok
Kreisi kasutaja
timok

liitunud: 04.08.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 06.12.2011 10:33:57    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Siim Sipelgas ]: Positiivne

Ostis kõlarid, kiire tehing thumbs_up.gif
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jurajaan
HV kasutaja

liitunud: 18.01.2010



sõnumpostitatud: 17.11.2011 22:29:08    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Siim Sipelgas ]: Positiivne

Ostis kenasti aku! Usaldusväärne. Tänud!
Kommentaarid: 231 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 184
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winman
HV Guru
Winman

liitunud: 29.07.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 30.10.2011 17:29:35    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Siim Sipelgas ]: Positiivne

Ostis süleri, probleeme ei tekkinud tehingu käigus ja oldi rahul. Positiivne tehing.
Kommentaarid: 1519 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 1113
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
predator
HV Guru
predator

liitunud: 08.12.2001



sõnumpostitatud: 18.10.2011 12:32:34    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Siim Sipelgas ]: Positiivne

Müüsin ühe fotoka, kõik oli thumbs_up.gif
_________________
Laiformaat digitaaltrükk kuni 152 cm laiusele meediale, külm- ja kuumlamineerimine, värviline ja must-valge lasertrükk kuni A3+ formaadile.
Hinnad soodsad! Täpsem info: www.parexnn.ee
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 154
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wordmc9
HV Guru

liitunud: 09.07.2006


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 09.10.2011 13:51:41    postituse pealkiri: nokia 5530xp vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Siim Sipelgas ]: Positiivne

vahendas telefoni, kõik laabus sujuvalt icon_smile.gif
Kommentaarid: 344 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 286
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TT
HV Guru

liitunud: 30.11.2001


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 04.10.2011 18:27:45    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Siim Sipelgas ]: Positiivne

Sai arvuti müüdud thumbs_up.gif
_________________
Things ThaT You own end up Owning you!
Kommentaarid: 312 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 274
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
geimervana
HV kasutaja
geimervana

liitunud: 20.06.2011



sõnumpostitatud: 25.09.2011 00:27:37    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Siim Sipelgas ]: Positiivne

Sai posti kaudu netikast müüdud thumbs_up.gif Väga asjalik tüüp icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
excalibur
HV Guru

liitunud: 24.01.2003



sõnumpostitatud: 09.07.2011 17:33:52    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Siim Sipelgas ]: Positiivne

Äri aetud. Istusime ja rääkisime ilmast mõne tunni.

Väga asjalik
Kommentaarid: 316 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 4 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tere112
Kreisi kasutaja
tere112

liitunud: 08.07.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 08.07.2011 20:38:53    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Siim Sipelgas ]: Positiivne

Coca-cola ostetud. Tänud icon_wink.gif
_________________
BMW
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
entusiast
HV veteran
entusiast

liitunud: 08.11.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 05.07.2011 23:31:30    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Siim Sipelgas ]: Positiivne

sain head cocat, tänud!
_________________
JÖUDU!
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Edz
HV Guru

liitunud: 19.10.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnumpostitatud: 05.07.2011 09:33:25    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Siim Sipelgas ]: Positiivne

Kõik on OK! Positiivne kogemus!
_________________
M: Uued karbis Lenovo ThinkPad Pro dokid koos 90W laadijaga
O: Pakuvad huvi häbiväärse hinnaga Nintendo Switch mängud icon_smile.gif
Kommentaarid: 152 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 143
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
seven`
HV Guru
seven`

liitunud: 22.03.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 16.06.2011 09:56:00    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Siim Sipelgas ]: Positiivne

Kõik OK! Aitäh!
Kommentaarid: 137 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-KRANTS-
vitamiinidiiler
-KRANTS-

liitunud: 19.11.2005



sõnumpostitatud: 27.11.2010 15:09:16    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Siim Sipelgas ]: Positiivne

Kõiki asju annab ka positiivselt lhendada thumbs_up.gif Õnnelikud lõpud beer_yum.gif
_________________
Kui keegi mandariini tahab, siis helistab icon_smile.gif

Ühendust saab siin: https://www.facebook.com/groups/1953700414852281/
Kommentaarid: 364 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 243
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lkraav
Kreisi kasutaja
lkraav

liitunud: 23.08.2002



sõnumpostitatud: 08.10.2010 20:11:18    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Siim Sipelgas ]: Positiivne

25 eek eest id kaardi lugeja, hull valuebuy icon_smile.gif thumbs_up.gif
_________________
TELEFON PROFIILIS :: HV-NewFavFilter - GreaseMonkey HV lemmikute filter! Kui meeldib, pane positiivne märksõnaga "HV-NewFavFilter".
Kommentaarid: 138 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 129
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eqzuw
HV vaatleja

liitunud: 24.08.2006



sõnumpostitatud: 08.07.2010 17:06:05    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Siim Sipelgas ]: Positiivne

Kandsin raha ette, pani kauba õigel ajal teele. Soovitan thumbs_up.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Go Kane!
HV Guru
Go Kane!

liitunud: 07.11.2006


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 05.07.2010 13:43:06    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Siim Sipelgas ]: Positiivne

Aus ja usaldusväärne müüja thumbs_up.gif
_________________
Vajad midagi Würthist , küsi julgelt 😉 https://eshop.wuerth.ee/et/EE/EUR/
taavi.jahu@wuerth.ee +37258309618
Kommentaarid: 1842 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1345
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
matu21
HV Guru
matu21

liitunud: 24.11.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 23.04.2010 19:45:21    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Siim Sipelgas ]: Positiivne

Väga meeldiv ost oli.
Ja oh seda rõõmu, mis lapsel pärast oli icon_biggrin.gif
_________________
Kõik, mis mul müügiks on, küsi julgelt soodushinda : www.digimarket.ee
Kõiki kaupasid saan müüa ka järelmaksuga thumbs_up.gif
Kasutatud arvutid ja laptopid Tartus, Vanemuise 43
Kommentaarid: 1393 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 1057
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004



sõnumpostitatud: 20.04.2010 17:51:47    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Siim Sipelgas ]: Positiivne

Tegin tehingu, käest kätte. Igatahes positiivne.
_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miga
HV Guru
miga

liitunud: 07.09.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 19.04.2010 21:27:08    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Siim Sipelgas ]: Positiivne

Ostis BT kõrvaklapid. Mees õigel ajal õiges kohas! Äri kiire ja sujuv! beer_yum.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andrus Luht
itimees.ee
Andrus Luht

liitunud: 11.06.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 04.01.2010 12:47:23    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Siim Sipelgas ]: Negatiivne

Teema sai lahendatud: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=437460
Kommentaarid: 377 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 318
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
raydnoper
HV kasutaja

liitunud: 29.12.2004



sõnumpostitatud: 30.12.2009 14:22:59    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Siim Sipelgas ]: Neutraalne

Lambalihatellimus läks õhtale, vandenõuteooriatest jms. hoolimata sai transaktsioon siiski (minu jaoks) eduliselt tagasi tõmmatud.
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
l2bukast
HV veteran
l2bukast

liitunud: 19.12.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 22.12.2009 21:16:42    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Siim Sipelgas ]: Negatiivne

Müüsin telefoni. Pidi maksma kahes osas. Juba 12 päeva maksab teist osa. Telefoni vastu ei võta. Tundub, et läheb kriminaalseks. Ebameeldiv.
_________________
58017968
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 123
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andrus Luht
itimees.ee
Andrus Luht

liitunud: 11.06.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 18.12.2009 19:46:39    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Siim Sipelgas ]: Negatiivne



Seis siis poolteist kuud hiljem:
Pole liha, mees kadunud ja raha peab laskma ära tuua Gennaadil vist...

thumbs_down.gif
_________________
Äriklassi serverilahenduste müük, paigaldus ja haldus. SaaS / PaaS / IaaS lahendused
Kasutatud äriklassi serverite, andmesalvede ja võrguseadmete ost-müük-rent
Tier-3 privaatpilvede, virtuaal- ja virtuaal-privaat-serverite lahendused. 24/7 haldus, monitooring
Kommentaarid: 377 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 318
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
l2bukast
HV veteran
l2bukast

liitunud: 19.12.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 12.11.2009 01:33:01    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Siim Sipelgas ]: Negatiivne

Sai siis telefon müüdud. Jään ootama teist makset. Õigel ajal, õiges kohas thumbs_up.gif
_________________
58017968
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 123
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
project
HV Guru
project

liitunud: 18.02.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 01.11.2009 23:28:27    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Siim Sipelgas ]: Positiivne

Tuli ja viis printeri ära thumbs_up.gif
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 84
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pejbox
HV kasutaja
pejbox

liitunud: 10.03.2004



sõnumpostitatud: 31.08.2009 08:10:41    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Siim Sipelgas ]: Positiivne

saime ilusti kokkuleppele, soovitan thumbs_up.gif
_________________
it's nice to be important, but it's more important to be nice.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Onedream
HV veteran
Onedream

liitunud: 28.09.2008



sõnumpostitatud: 30.04.2009 00:12:12    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Siim Sipelgas ]: Positiivne

LG sai ostetud . Saime omavahel ikka kokulepele mis on positiivne.
Kommentaarid: 137 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 0 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zest
Kreisi kasutaja
zest

liitunud: 17.12.2007



sõnumpostitatud: 07.02.2009 21:17:04    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Siim Sipelgas ]: Positiivne

Parim lammas mida siiamani olen ostnud või proovinud. noor ja väga-väga värske!
_________________
If Jesus had been killed twenty years ago, Catholic school children would be wearing little electric chairs around their necks instead of crosses.
Kommentaarid: 183 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Overkilla
HV veteran

liitunud: 11.04.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 25.01.2009 21:56:10    postituse pealkiri: Ostetud mälu vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Siim Sipelgas ]: Positiivne

Ostsin ühe pulga sülearvuti mälu uneajal ning siiani kõik töötab.
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 80
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MelesMeles
HV Guru

liitunud: 26.12.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 18.01.2009 15:16:16    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Siim Sipelgas ]: Positiivne

Müüs lammast. Positiivne thumbs_up.gif
_________________
Allkiri
Kommentaarid: 268 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 194
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Duckhead
HV veteran
Duckhead

liitunud: 07.02.2003



sõnumpostitatud: 17.01.2009 20:46:42    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Siim Sipelgas ]: Positiivne

sai üks lammas ostetud,
kõlbab küll.
tänud thumbs_up.gif
_________________
ÄRA KOORMA PENSIONIKASSAT, SURE ÕIGEAEGSELT!!!
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Prayer
HV veteran
Prayer

liitunud: 30.01.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 16.01.2009 13:15:11    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Siim Sipelgas ]: Positiivne

Lambaliha ostan temalt ka edaspidi.
Kommentaarid: 232 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
noxton
HV Guru
noxton

liitunud: 03.03.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 15.01.2009 17:35:53    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Siim Sipelgas ]: Positiivne

sai talt üks lammas ära röövitud thumbs_up.gif soovitan!
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 169
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zest
Kreisi kasutaja
zest

liitunud: 17.12.2007



sõnumpostitatud: 15.01.2009 14:14:17    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Siim Sipelgas ]: Positiivne

Lambaliha on maitsev ja värske. Ja nüüd ka uus teenus- kohaletoimetamine ukseette! thumbs_up.gif icon_lol.gif
_________________
If Jesus had been killed twenty years ago, Catholic school children would be wearing little electric chairs around their necks instead of crosses.
Kommentaarid: 183 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zest
Kreisi kasutaja
zest

liitunud: 17.12.2007



sõnumpostitatud: 23.12.2008 22:29:40    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Siim Sipelgas ]: Positiivne

Lambaliha on endiselt värske ja maitsev. Soovitan icon_wink.gif thumbs_up.gif
_________________
If Jesus had been killed twenty years ago, Catholic school children would be wearing little electric chairs around their necks instead of crosses.
Kommentaarid: 183 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WildStrings
HV vaatleja

liitunud: 13.09.2003



sõnumpostitatud: 27.08.2008 09:49:56    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Siim Sipelgas ]: Positiivne

Ostis külmikut, meeldiv tehing thumbs_up.gif
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ZeD
HV Guru

liitunud: 21.07.2006


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 23.08.2008 16:23:00    postituse pealkiri: 6060 vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Siim Sipelgas ]: Positiivne

thumbs_up.gif Korralik tehing, korralik kaup.
Kõik nagu lubatud. thumbs_up.gif
_________________
M: Bell & Ross Golden Heritage Vintage Excellent Condition: https://www.chrono24.fi/bellross/golden-heritage-vintage--id45899831.htm
M: TAG Heuer Monza Chronograph: https://www.chrono24.fi/tagheuer/monza--id46722764.htm
Kommentaarid: 872 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 628
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
vasta   Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
mine lehele 1, 2  järgmine
1/2

Siim Sipelgas arvab teistest
Protsentuaalselt Graafiliselt
Positiivne: 100% 89 häält
Neutraalne: 0% 0 häält
Negatiivne: 0% 0 häält

näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.