| autor |
sõnum |
namstoop
HV Guru

liitunud: 05.11.2001
|
postitatud: 18.04.2014 22:29:51 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Siim Sipelgas ]: Positiivne |
|
Äri tehtud, kõik vinks-vonks. _________________ verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon. |
|
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sander007
HV veteran

liitunud: 04.12.2005
|
postitatud: 03.01.2014 19:14:03 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Siim Sipelgas ]: Positiivne |
|
Rentisin aastavahetuseks Niguliste tänava peoruumi. Kõik äärmiselt positiivne ning korrektne! Soovitan!  _________________ www.metailor.ee |
|
|
| Kommentaarid: 161 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
152 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-KRANTS-
vitamiinidiiler

liitunud: 19.11.2005
|
postitatud: 17.12.2013 07:01:15 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Siim Sipelgas ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 364 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
243 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anthrax
HV kasutaja

liitunud: 27.12.2003
|
postitatud: 20.09.2013 10:24:32 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Siim Sipelgas ]: Positiivne |
|
| Ostsin sülearvuti. Diil oli ladus. |
|
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
makolk
HV vaatleja
liitunud: 02.04.2011
|
postitatud: 18.02.2013 20:24:03 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Siim Sipelgas ]: Positiivne |
|
Ostis ketta. Meeldiv tehing  |
|
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raidz89
HV kasutaja
liitunud: 13.12.2006
|
postitatud: 13.11.2012 17:16:46 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Siim Sipelgas ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ZeD
HV Guru
liitunud: 21.07.2006
|
postitatud: 01.10.2012 14:21:00 postituse pealkiri: HP Probook |
|
Arvamus kasutajast [ Siim Sipelgas ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 872 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
628 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rally
Kreisi kasutaja
liitunud: 14.04.2003
|
postitatud: 10.04.2012 20:32:18 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Siim Sipelgas ]: Positiivne |
|
Sai mõned madratsid müüdud, vägev
 |
|
|
| Kommentaarid: 44 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Gnuf
HV kasutaja
liitunud: 23.04.2008
|
postitatud: 06.02.2012 22:42:23 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Siim Sipelgas ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
T2nel
HV Guru

liitunud: 25.09.2004
|
postitatud: 13.01.2012 15:00:10 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Siim Sipelgas ]: Positiivne |
|
Kaup ilusti tehtud. Positiivsus.  |
|
|
| Kommentaarid: 807 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
2 :: |
651 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iks95
Kreisi kasutaja
liitunud: 09.10.2010
|
postitatud: 08.01.2012 21:23:37 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Siim Sipelgas ]: Positiivne |
|
Soovitan ostis kõvaketta kõik ok _________________ Binance
Tekstiilipesuri rent Tallinnas Tondil. 17EUR/24H |
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
115 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cyrus
HV veteran

liitunud: 23.01.2002
|
postitatud: 04.01.2012 21:41:58 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Siim Sipelgas ]: Positiivne |
|
Kiire ja korralik tehing  |
|
|
| Kommentaarid: 447 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
403 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
postitatud: 23.12.2011 19:05:32 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Siim Sipelgas ]: Positiivne |
|
Kiire ja korralik ostja. Soovitan  |
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
timok
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.08.2005
|
postitatud: 06.12.2011 10:33:57 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Siim Sipelgas ]: Positiivne |
|
Ostis kõlarid, kiire tehing  |
|
|
| Kommentaarid: 130 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jurajaan
HV kasutaja
liitunud: 18.01.2010
|
postitatud: 17.11.2011 22:29:08 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Siim Sipelgas ]: Positiivne |
|
| Ostis kenasti aku! Usaldusväärne. Tänud! |
|
|
| Kommentaarid: 231 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
184 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winman
HV Guru

liitunud: 29.07.2002
|
postitatud: 30.10.2011 17:29:35 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Siim Sipelgas ]: Positiivne |
|
| Ostis süleri, probleeme ei tekkinud tehingu käigus ja oldi rahul. Positiivne tehing. |
|
|
| Kommentaarid: 1519 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
2 :: |
1113 |
|
| tagasi üles |
|
 |
predator
HV Guru

liitunud: 08.12.2001
|
postitatud: 18.10.2011 12:32:34 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Siim Sipelgas ]: Positiivne |
|
Müüsin ühe fotoka, kõik oli  _________________ Laiformaat digitaaltrükk kuni 152 cm laiusele meediale, külm- ja kuumlamineerimine, värviline ja must-valge lasertrükk kuni A3+ formaadile.
Hinnad soodsad! Täpsem info: www.parexnn.ee |
|
|
| Kommentaarid: 177 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
154 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Wordmc9
HV Guru
liitunud: 09.07.2006
|
postitatud: 09.10.2011 13:51:41 postituse pealkiri: nokia 5530xp |
|
Arvamus kasutajast [ Siim Sipelgas ]: Positiivne |
|
vahendas telefoni, kõik laabus sujuvalt  |
|
|
| Kommentaarid: 344 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
286 |
|
| tagasi üles |
|
 |
TT
HV Guru
liitunud: 30.11.2001
|
postitatud: 04.10.2011 18:27:45 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Siim Sipelgas ]: Positiivne |
|
Sai arvuti müüdud  _________________ Things ThaT You own end up Owning you! |
|
|
| Kommentaarid: 312 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
274 |
|
| tagasi üles |
|
 |
geimervana
HV kasutaja

liitunud: 20.06.2011
|
postitatud: 25.09.2011 00:27:37 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Siim Sipelgas ]: Positiivne |
|
Sai posti kaudu netikast müüdud Väga asjalik tüüp  |
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
excalibur
HV Guru
liitunud: 24.01.2003
|
postitatud: 09.07.2011 17:33:52 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Siim Sipelgas ]: Positiivne |
|
Äri aetud. Istusime ja rääkisime ilmast mõne tunni.
Väga asjalik |
|
|
| Kommentaarid: 316 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
4 :: |
262 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tere112
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.07.2004
|
postitatud: 08.07.2011 20:38:53 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Siim Sipelgas ]: Positiivne |
|
Coca-cola ostetud. Tänud  _________________ BMW |
|
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
55 |
|
| tagasi üles |
|
 |
entusiast
HV veteran

liitunud: 08.11.2003
|
postitatud: 05.07.2011 23:31:30 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Siim Sipelgas ]: Positiivne |
|
sain head cocat, tänud! _________________ JÖUDU! |
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
102 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Edz
HV Guru
liitunud: 19.10.2002

|
postitatud: 05.07.2011 09:33:25 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Siim Sipelgas ]: Positiivne |
|
Kõik on OK! Positiivne kogemus! _________________ M: Uued karbis Lenovo ThinkPad Pro dokid koos 90W laadijaga
O: Pakuvad huvi häbiväärse hinnaga Nintendo Switch mängud  |
|
|
| Kommentaarid: 152 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
143 |
|
| tagasi üles |
|
 |
seven`
HV Guru

liitunud: 22.03.2002
|
postitatud: 16.06.2011 09:56:00 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Siim Sipelgas ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 137 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
121 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-KRANTS-
vitamiinidiiler

liitunud: 19.11.2005
|
postitatud: 27.11.2010 15:09:16 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Siim Sipelgas ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 364 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
243 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lkraav
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.08.2002
|
postitatud: 08.10.2010 20:11:18 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Siim Sipelgas ]: Positiivne |
|
25 eek eest id kaardi lugeja, hull valuebuy  _________________ TELEFON PROFIILIS :: HV-NewFavFilter - GreaseMonkey HV lemmikute filter! Kui meeldib, pane positiivne märksõnaga "HV-NewFavFilter". |
|
|
| Kommentaarid: 138 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
129 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eqzuw
HV vaatleja
liitunud: 24.08.2006
|
postitatud: 08.07.2010 17:06:05 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Siim Sipelgas ]: Positiivne |
|
Kandsin raha ette, pani kauba õigel ajal teele. Soovitan  |
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Go Kane!
HV Guru

liitunud: 07.11.2006
|
postitatud: 05.07.2010 13:43:06 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Siim Sipelgas ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 1842 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1345 |
|
| tagasi üles |
|
 |
matu21
HV Guru

liitunud: 24.11.2003
|
postitatud: 23.04.2010 19:45:21 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Siim Sipelgas ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 1393 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
1057 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
postitatud: 20.04.2010 17:51:47 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Siim Sipelgas ]: Positiivne |
|
Tegin tehingu, käest kätte. Igatahes positiivne. _________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
miga
HV Guru

liitunud: 07.09.2003
|
postitatud: 19.04.2010 21:27:08 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Siim Sipelgas ]: Positiivne |
|
Ostis BT kõrvaklapid. Mees õigel ajal õiges kohas! Äri kiire ja sujuv!  |
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Andrus Luht
itimees.ee

liitunud: 11.06.2002
|
postitatud: 04.01.2010 12:47:23 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Siim Sipelgas ]: Negatiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 377 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
318 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raydnoper
HV kasutaja
liitunud: 29.12.2004
|
postitatud: 30.12.2009 14:22:59 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Siim Sipelgas ]: Neutraalne |
|
| Lambalihatellimus läks õhtale, vandenõuteooriatest jms. hoolimata sai transaktsioon siiski (minu jaoks) eduliselt tagasi tõmmatud. |
|
|
| Kommentaarid: 51 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
49 |
|
| tagasi üles |
|
 |
l2bukast
HV veteran

liitunud: 19.12.2004
|
postitatud: 22.12.2009 21:16:42 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Siim Sipelgas ]: Negatiivne |
|
Müüsin telefoni. Pidi maksma kahes osas. Juba 12 päeva maksab teist osa. Telefoni vastu ei võta. Tundub, et läheb kriminaalseks. Ebameeldiv. _________________ 58017968 |
|
|
| Kommentaarid: 130 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
123 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Andrus Luht
itimees.ee

liitunud: 11.06.2002
|
postitatud: 18.12.2009 19:46:39 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Siim Sipelgas ]: Negatiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 377 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
318 |
|
| tagasi üles |
|
 |
l2bukast
HV veteran

liitunud: 19.12.2004
|
postitatud: 12.11.2009 01:33:01 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Siim Sipelgas ]: Negatiivne |
|
Sai siis telefon müüdud. Jään ootama teist makset. Õigel ajal, õiges kohas  _________________ 58017968 |
|
|
| Kommentaarid: 130 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
123 |
|
| tagasi üles |
|
 |
project
HV Guru

liitunud: 18.02.2004
|
postitatud: 01.11.2009 23:28:27 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Siim Sipelgas ]: Positiivne |
|
Tuli ja viis printeri ära  |
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
84 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pejbox
HV kasutaja

liitunud: 10.03.2004
|
postitatud: 31.08.2009 08:10:41 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Siim Sipelgas ]: Positiivne |
|
saime ilusti kokkuleppele, soovitan  _________________ it's nice to be important, but it's more important to be nice. |
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
75 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Onedream
HV veteran

liitunud: 28.09.2008
|
postitatud: 30.04.2009 00:12:12 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Siim Sipelgas ]: Positiivne |
|
| LG sai ostetud . Saime omavahel ikka kokulepele mis on positiivne. |
|
|
| Kommentaarid: 137 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
0 :: |
117 |
|
| tagasi üles |
|
 |
zest
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.12.2007
|
postitatud: 07.02.2009 21:17:04 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Siim Sipelgas ]: Positiivne |
|
Parim lammas mida siiamani olen ostnud või proovinud. noor ja väga-väga värske! _________________ If Jesus had been killed twenty years ago, Catholic school children would be wearing little electric chairs around their necks instead of crosses. |
|
|
| Kommentaarid: 183 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Overkilla
HV veteran
liitunud: 11.04.2004
|
postitatud: 25.01.2009 21:56:10 postituse pealkiri: Ostetud mälu |
|
Arvamus kasutajast [ Siim Sipelgas ]: Positiivne |
|
| Ostsin ühe pulga sülearvuti mälu uneajal ning siiani kõik töötab. |
|
|
| Kommentaarid: 97 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
2 :: |
80 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MelesMeles
HV Guru
liitunud: 26.12.2002
|
postitatud: 18.01.2009 15:16:16 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Siim Sipelgas ]: Positiivne |
|
Müüs lammast. Positiivne  _________________ Allkiri |
|
|
| Kommentaarid: 268 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
194 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Duckhead
HV veteran

liitunud: 07.02.2003
|
postitatud: 17.01.2009 20:46:42 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Siim Sipelgas ]: Positiivne |
|
sai üks lammas ostetud,
kõlbab küll.
tänud  _________________ ÄRA KOORMA PENSIONIKASSAT, SURE ÕIGEAEGSELT!!! |
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Prayer
HV veteran

liitunud: 30.01.2002
|
postitatud: 16.01.2009 13:15:11 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Siim Sipelgas ]: Positiivne |
|
| Lambaliha ostan temalt ka edaspidi. |
|
|
| Kommentaarid: 232 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
noxton
HV Guru

liitunud: 03.03.2005
|
postitatud: 15.01.2009 17:35:53 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Siim Sipelgas ]: Positiivne |
|
sai talt üks lammas ära röövitud soovitan! |
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
169 |
|
| tagasi üles |
|
 |
zest
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.12.2007
|
postitatud: 15.01.2009 14:14:17 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Siim Sipelgas ]: Positiivne |
|
Lambaliha on maitsev ja värske. Ja nüüd ka uus teenus- kohaletoimetamine ukseette!  _________________ If Jesus had been killed twenty years ago, Catholic school children would be wearing little electric chairs around their necks instead of crosses. |
|
|
| Kommentaarid: 183 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
zest
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.12.2007
|
postitatud: 23.12.2008 22:29:40 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Siim Sipelgas ]: Positiivne |
|
Lambaliha on endiselt värske ja maitsev. Soovitan  _________________ If Jesus had been killed twenty years ago, Catholic school children would be wearing little electric chairs around their necks instead of crosses. |
|
|
| Kommentaarid: 183 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WildStrings
HV vaatleja
liitunud: 13.09.2003
|
postitatud: 27.08.2008 09:49:56 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Siim Sipelgas ]: Positiivne |
|
Ostis külmikut, meeldiv tehing  |
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ZeD
HV Guru
liitunud: 21.07.2006
|
postitatud: 23.08.2008 16:23:00 postituse pealkiri: 6060 |
|
Arvamus kasutajast [ Siim Sipelgas ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 872 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
628 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|