Avaleht
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
kasutaja profiili vaatamine :: mart63
avatar Kasutajast mart63

HV kasutaja
liitunud:  20.01.2006
postitusi:  875
[0.02% kõigist / 0.12 sõnumit päeva kohta]
vaata kasutaja mart63 sõnumeid
kontakt mart63
lisa ignoreeritav kasutaja: lisa ignoreeritav kasutaja
privaatsõnum: saada privaatsõnum

Kasutajate arvamused :: mart63
Protsentuaalselt Graafiliselt
Positiivne: 100% 74 häält
Neutraalne: 0% 0 häält
Negatiivne: 0% 0 häält
Sinu arvamus kasutajast [ mart63 ]: puudub

NB! Oma arvamust kasutaja kohta saab lisada/muuta vaid postitades või vana postitust muutes.

autor sõnum
Slazenger
HV veteran
Slazenger

liitunud: 10.01.2006


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 27.01.2024 22:28:11    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ mart63 ]: Positiivne

Ostsin pisikese telefoni, kõik hea. Soovitan.
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Slaava007
HV Guru
Slaava007

liitunud: 02.08.2013


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 15.05.2017 14:49:08    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ mart63 ]: Positiivne

Ostis arvuti! Soovitan! icon_smile.gif thumbs_up.gif
_________________
Kodumaine arvutipood: www.nordicgamer.ee
Sõidusimulaatori rent, tellimustööd, VR teenused sündmustele: www.artofgaming.eu
Kommentaarid: 804 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 3 :: 690
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
egertuts
HV kasutaja

liitunud: 29.11.2010



sõnumpostitatud: 31.01.2017 08:56:13    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ mart63 ]: Positiivne

Ostis läpaka. Saime linnas kokku ja diil käis kiirelt ning sujuvalt. Minupoolt hea kogemus thumbs_up.gif
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 21.01.2016 11:22:30    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ mart63 ]: Positiivne

Müüsin monitori, kõik 5+
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nuuubi
HV kasutaja

liitunud: 24.05.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 26.10.2015 13:41:28    postituse pealkiri: pos vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ mart63 ]: Positiivne

Tuli kaubale järele nagu lubas, soovitan!
Kommentaarid: 144 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 124
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
emty
HV Guru
emty

liitunud: 16.10.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 19.12.2014 23:44:33    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ mart63 ]: Positiivne

ostis laadija nagu lubas thumbs_up.gif
_________________
ei tea, kas netisõltuvuse vastu ka miskiseid plaastreid on?...
m/v: challenger, sportage
Kommentaarid: 459 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 381
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SpYq
HV kasutaja
SpYq

liitunud: 17.07.2007


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 15.08.2013 17:36:26    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ mart63 ]: Positiivne

Äri oli kiire. Mees peab sõnast ja ajast kinni. Väga positiivne thumbs_up.gif Teinekordki icon_razz.gif
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
senja007
HV veteran
senja007

liitunud: 25.05.2008


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 03.03.2013 22:02:16    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ mart63 ]: Positiivne

Veel üks meeldiv tehing thumbs_up.gif
Kommentaarid: 464 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 370
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maksimus
HV vaatleja

liitunud: 17.07.2004



sõnumpostitatud: 07.01.2013 14:27:21    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ mart63 ]: Positiivne

Ostsin emaplaadi. Kõik väga hästi thumbs_up.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pyromaniac
Kreisi kasutaja
Pyromaniac

liitunud: 20.03.2009


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 30.12.2012 20:00:29    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ mart63 ]: Positiivne

Ostsin mälud. Tõi ilusti ise kohale. Kiire tehing ilma viperusteta. Mina tänan icon_wink.gif
Kommentaarid: 118 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M|S|W
Kreisi kasutaja
M|S|W

liitunud: 15.03.2005



sõnumpostitatud: 05.11.2012 18:09:35    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ mart63 ]: Positiivne

Igati positiivne diil thumbs_up.gif
Kommentaarid: 197 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 171
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taavi©
Piiratud kasutaja
Taavi©

liitunud: 28.08.2006



sõnumpostitatud: 18.04.2012 22:31:06    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ mart63 ]: Positiivne

Viis pluss thumbs_up.gif
Kommentaarid: 377 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 1 :: 328
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
postone
HV vaatleja
postone

liitunud: 27.07.2005



sõnumpostitatud: 27.09.2011 12:59:24    postituse pealkiri: Ketta diil vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ mart63 ]: Positiivne

Kõik sujus normaalelt ja täpselt nii nagu kokku lepitud
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tarc
HV Guru
tarc

liitunud: 21.05.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 30.08.2011 19:08:42    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ mart63 ]: Positiivne

Pisike diil.
_________________
Pakkumistes arvestan, et kodanik asub Tallinnas Tondil, kui profiilis pole märgitud teisiti.
Prosed, mälud, kettad, lcd-d, wifid, wwanid, laadijad ja muu. PS-is lähem inf.
Kommentaarid: 841 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 638
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
afex
HV kasutaja
afex

liitunud: 28.01.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 07.03.2011 17:05:23    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ mart63 ]: Positiivne

Müüs 3G kaardi, kaup korralik, kõik ok!
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
GoGGy
HV Guru
GoGGy

liitunud: 07.08.2007


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 13.01.2011 11:47:31    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ mart63 ]: Positiivne

Ostis moblale laadija! Korralik klient! Soovitan thumbs_up.gif
_________________
nutitarvikud24 osta.ee / instagram / facebook
Telefon +372 55 77 kaks 33 (gsm/viber/whatsapp)
e-post: info [ätt] nutitarvikud24 . ee
Kommentaarid: 547 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 385
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
GoGGy
HV Guru
GoGGy

liitunud: 07.08.2007


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 20.11.2010 21:45:39    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ mart63 ]: Positiivne

Ostis moblale aku! Korralik klient! Soovitan thumbs_up.gif
_________________
nutitarvikud24 osta.ee / instagram / facebook
Telefon +372 55 77 kaks 33 (gsm/viber/whatsapp)
e-post: info [ätt] nutitarvikud24 . ee
Kommentaarid: 547 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 385
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Margus014
HV kasutaja
Margus014

liitunud: 02.12.2006



sõnumpostitatud: 12.11.2010 00:18:19    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ mart63 ]: Positiivne

Tipp-topp!
thumbs_up.gif thumbs_up.gif thumbs_up.gif thumbs_up.gif thumbs_up.gif thumbs_up.gif
_________________
Kui keegi soovib veel minu kaudu LED'e tellida, siis aitan meeleldi. Kontakt PS teel.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 140
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Mytant
HV Guru
Mytant

liitunud: 08.04.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 29.08.2010 10:43:28    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ mart63 ]: Positiivne

thumbs_up.gif
Kommentaarid: 355 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 4 :: 310
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
meie
HV kasutaja

liitunud: 06.06.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 27.05.2010 17:25:09    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ mart63 ]: Positiivne

Korralik ostja. Peab lubadustest kinni.
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
speedbird
HV vaatleja

liitunud: 13.12.2007



sõnumpostitatud: 22.05.2010 23:11:56    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ mart63 ]: Positiivne

Müüsin toiteploki ja kõik läks kokkulepitult. Igati usaldusväärne.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TomPom
HV kasutaja

liitunud: 08.02.2002



sõnumpostitatud: 06.04.2010 08:00:37    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ mart63 ]: Positiivne

Sai diil tehtud ja kõik 100% ok.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kriist
HV veteran
kriist

liitunud: 07.05.2008


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 25.03.2010 19:46:38    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ mart63 ]: Positiivne

Ostis mälud. Kandis raha ette ja sai kauba vastu. Soovitan thumbs_up.gif
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
senja007
HV veteran
senja007

liitunud: 25.05.2008


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 06.03.2010 22:52:40    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ mart63 ]: Positiivne

ostsin laptopi,andis garantiid et asi tootab ja nii see ongi,seega thumbs_up.gif
Kommentaarid: 464 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 370
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 26.02.2010 02:05:02    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ mart63 ]: Positiivne

diil kiire ja korralik.
jahutus mulle, kokkulepitud summa raha talle icon_razz.gif
thumbs_up.gif
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Markx
HV kasutaja
Markx

liitunud: 01.04.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 14.02.2010 00:19:47    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ mart63 ]: Positiivne

Võib siis ka positiivse ära panna. Rüperaal vastas kirjeldusele ning toimib nii nagu lubatud.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ccayser
Kreisi kasutaja
ccayser

liitunud: 27.12.2007


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 18.01.2010 17:51:17    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ mart63 ]: Positiivne

Sai järjekordselt äri aetud. Igati tore ja usaldusväärne tüüp!
Soovitan thumbs_up.gif
Kommentaarid: 143 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 127
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
_marek
HV Guru
_marek

liitunud: 31.12.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 12.01.2010 12:56:28    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ mart63 ]: Positiivne

Kaup müüdud ülekandega, kõik ok thumbs_up.gif
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 118
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bigmarx
HV Guru
bigmarx

liitunud: 06.09.2002



sõnumpostitatud: 17.11.2009 02:53:28    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ mart63 ]: Positiivne

Kaup tehtud thumbs_up.gif
_________________
"Kes naerab viimasena? Ma olen siis teie järel!"
Kommentaarid: 485 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 385
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Paaver
HV veteran

liitunud: 07.06.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 10.11.2009 20:28:13    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ mart63 ]: Positiivne

Ostis postiga mälu ,kandis raha ette ,kõik positiivne.

Minupoolt oli natuke venimist ainult.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
matu21
HV Guru
matu21

liitunud: 24.11.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 04.11.2009 08:29:43    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ mart63 ]: Positiivne

Kiire ja meeldiv tehing thumbs_up.gif
_________________
Kõik, mis mul müügiks on, küsi julgelt soodushinda : www.digimarket.ee
Kõiki kaupasid saan müüa ka järelmaksuga thumbs_up.gif
Kasutatud arvutid ja laptopid Tartus, Vanemuise 43
Kommentaarid: 1393 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 1057
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Joss
HV veteran
Joss

liitunud: 16.11.2001


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 03.11.2009 02:17:27    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ mart63 ]: Positiivne

Sõnapidaja ja usaldusväärne vend thumbs_up.gif
Kommentaarid: 241 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
realist256
Aeg maha 10


liitunud: 11.01.2003



sõnumpostitatud: 24.10.2009 18:14:49    postituse pealkiri: Ostis ühe minu sõbra läpaka vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ mart63 ]: Positiivne

Kõik sujus suurepäraselt!

Soovitan thumbs_up.gif
Kommentaarid: 144 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hets
HV kasutaja

liitunud: 17.03.2004



sõnumpostitatud: 24.10.2009 12:34:51    postituse pealkiri: Läpakas müüdud vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ mart63 ]: Positiivne

Tehing kiire ja korralik
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
summer
HV veteran

liitunud: 07.08.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 28.09.2009 19:33:08    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ mart63 ]: Positiivne

Ostjana hea ja viisakas thumbs_up.gif
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 2 :: 162
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
centraaL
Kreisi kasutaja
centraaL

liitunud: 29.08.2006


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 02.09.2009 19:15:35    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ mart63 ]: Positiivne

Müüsin jahuti, saime kokku ja tegime diili, kõik korras. icon_smile.gif
Kommentaarid: 122 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
undead
HV Guru

liitunud: 04.02.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 10.08.2009 23:24:02    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ mart63 ]: Positiivne

Gljukats kirjutas:
Kiire ja korralik ostja. Soovitan thumbs_up.gif

icon_smile.gif Jälle üks edukas tehind tehtud
_________________
www.raja.ee
Macbook air ning pro hooldus ja remont.
Veo- ja kolimisteenus.
Kommentaarid: 725 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 2 :: 545
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Gljukats
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.10.2003



sõnumpostitatud: 07.08.2009 22:23:05    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ mart63 ]: Positiivne

Kiire ja korralik ostja. Soovitan thumbs_up.gif
_________________
LEGO, LEGO, LEGO ...
Kommentaarid: 147 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 129
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
PiXel
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.09.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnumpostitatud: 04.08.2009 11:06:21    postituse pealkiri: ostis HDD vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ mart63 ]: Positiivne

Tuli lasnakale kettale järgi ning tehing oli kiire ja täpne.
Kommentaarid: 181 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 169
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
T1111
HV kasutaja

liitunud: 05.11.2006



sõnumpostitatud: 02.08.2009 20:49:45    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ mart63 ]: Positiivne

thumbs_up.gif
Kommentaarid: 88 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 80
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
matzki
HV kasutaja
matzki

liitunud: 04.01.2006



sõnumpostitatud: 02.08.2009 18:14:49    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ mart63 ]: Positiivne

Ostsin videokaardi, töötab , super thumbs_up.gif
Soovitan!
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-XD-
HV kasutaja
-XD-

liitunud: 19.12.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 01.08.2009 11:32:36    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ mart63 ]: Positiivne

Ostsin protsessori, igati positiivne tehing. thumbs_up.gif Tõi veel ise kohale! Soovitan icon_exclaim.gif
Kommentaarid: 114 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ccayser
Kreisi kasutaja
ccayser

liitunud: 27.12.2007


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 13.07.2009 15:40:23    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ mart63 ]: Positiivne

väga positiivne ärikogemus...tüüp teadis, millest räägib ja millest rääkida. Müüsin molu, viisin ise kohale, ja raha kandis ta järgmine päev. icon_biggrin.gif
Lausa lust oli temaga äri ajada, soovitan thumbs_up.gif
Kommentaarid: 143 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 127
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CPUdye
HV kasutaja
CPUdye

liitunud: 21.02.2009



sõnumpostitatud: 11.07.2009 14:38:40    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ mart63 ]: Positiivne

tuli ise kohale ja ostis mobo ära.korralik klient soovitan thumbs_up.gif
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Morillo
HV kasutaja
Morillo

liitunud: 21.11.2001


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 10.07.2009 14:55:39    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ mart63 ]: Positiivne

Sai endale hullult odavalt läppari.
Kommentaarid: 152 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
haldz
HV veteran
haldz

liitunud: 29.12.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 08.07.2009 12:29:56    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ mart63 ]: Positiivne

positiivne, tuli ise järgi thumbs_up.gif
Ajaks äri ka tulevikus icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 153 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 138
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
GoGGy
HV Guru
GoGGy

liitunud: 07.08.2007


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 07.07.2009 21:51:36    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ mart63 ]: Positiivne

Ostis jahutuse! Korralik klient! Kiire tehing! Soovitan! thumbs_up.gif
_________________
nutitarvikud24 osta.ee / instagram / facebook
Telefon +372 55 77 kaks 33 (gsm/viber/whatsapp)
e-post: info [ätt] nutitarvikud24 . ee
Kommentaarid: 547 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 385
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
undead
HV Guru

liitunud: 04.02.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 07.07.2009 14:52:06    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ mart63 ]: Positiivne

Aus ostja, kiire tehing. Soovitan! thumbs_up.gif 8)
_________________
www.raja.ee
Macbook air ning pro hooldus ja remont.
Veo- ja kolimisteenus.
Kommentaarid: 725 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 2 :: 545
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ak.90
HV veteran

liitunud: 01.06.2007


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 27.03.2008 20:17:07    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ mart63 ]: Positiivne

Tuli kaubale ise järgi...
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 188
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nugis
Kreisi kasutaja
nugis

liitunud: 28.07.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 18.09.2007 22:45:53    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ mart63 ]: Positiivne

Sai telefon soetatud.. kiire ja korralik tehing... kaubaga väga rahul

kindlasti soovitan thumbs_up.gif



=)
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
vasta   Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
mine lehele 1, 2  järgmine
1/2

mart63 arvab teistest
Protsentuaalselt Graafiliselt
Positiivne: 97% 94 häält
Neutraalne: 0% 0 häält
Negatiivne: 3% 3 häält

näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.