Avaleht
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
kasutaja profiili vaatamine :: arvutisõber
avatar Kasutajast arvutisõber

HV veteran
liitunud:  01.08.2002
viimane külastus:  06.01.2026 12:07:02
HV-OT teenus:  01.02.2020 14:43:20
HV-OT+ teenus:  -
postitusi:  3530
[0.06% kõigist / 0.40 sõnumit päeva kohta]
vaata kasutaja arvutisõber sõnumeid
arvuti:  CPU - i7 2600
MÄLUD - 16GB DDR3
kontakt arvutisõber
lisa ignoreeritav kasutaja: lisa ignoreeritav kasutaja
privaatsõnum: saada privaatsõnum

Kasutajate arvamused :: arvutisõber
Protsentuaalselt Graafiliselt
Positiivne: 98% 53 häält
Neutraalne: 2% 1 häält
Negatiivne: 0% 0 häält
Sinu arvamus kasutajast [ arvutisõber ]: puudub

NB! Oma arvamust kasutaja kohta saab lisada/muuta vaid postitades või vana postitust muutes.

autor sõnum
rapboy
HV kasutaja
rapboy

liitunud: 22.01.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 01.11.2018 11:02:30    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ arvutisõber ]: Positiivne

sai ostetud nutitelefon. kõik on korras. 5
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vikatise
HV kasutaja
vikatise

liitunud: 09.06.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 09.03.2017 01:56:28    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ arvutisõber ]: Positiivne

Ostis videokaardi, tuli ise järgi, 5+
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tarc
HV Guru
tarc

liitunud: 21.05.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 16.02.2017 10:12:53    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ arvutisõber ]: Positiivne

Tiptop
_________________
Pakkumistes arvestan, et kodanik asub Tallinnas Tondil, kui profiilis pole märgitud teisiti.
Prosed, mälud, kettad, lcd-d, wifid, wwanid, laadijad ja muu. PS-is lähem inf.
Kommentaarid: 841 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 638
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
reebus
HV kasutaja
reebus

liitunud: 22.10.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 12.07.2016 14:31:22    postituse pealkiri: . vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ arvutisõber ]: Positiivne

Müüsin ühe vidina. Igati positiivne ärikogemus thumbs_up.gif
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xtr
HV Guru
xtr

liitunud: 20.12.2001


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 19.10.2015 14:08:02    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ arvutisõber ]: Positiivne

Võttis minu videokaardi ka thumbs_up.gif
_________________
M: Magic Mouse + Keyboard, MX Master 3S
M: 16GB DDR4, 1TB SSD
Kommentaarid: 330 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kenkauksi
HV veteran

liitunud: 30.08.2009


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 19.05.2015 21:45:08    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ arvutisõber ]: Positiivne

Võttis videokaardi
Kommentaarid: 178 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
amd phenom
HV Guru

liitunud: 07.11.2009


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 31.07.2012 21:24:00    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ arvutisõber ]: Positiivne

müüs prose,kõik väga hea icon_wink.gif
Kommentaarid: 553 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 7 :: 5 :: 431
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
baddog
HV kasutaja
baddog

liitunud: 02.12.2001


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 30.06.2012 14:41:51    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ arvutisõber ]: Positiivne

diil sobis
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
G80
HV Guru
G80

liitunud: 27.03.2006



sõnumpostitatud: 12.10.2009 14:25:22    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ arvutisõber ]: Positiivne

thumbs_up.gif thumbs_up.gif thumbs_up.gif
_________________
Ära siia kliki
Kommentaarid: 256 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 210
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Megadux
HV kasutaja
Megadux

liitunud: 17.10.2005



sõnumpostitatud: 27.06.2009 17:45:40    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ arvutisõber ]: Positiivne

Ostis protsessori. Oli meeldiv ja korrektne tehing. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Eeroz
HV Guru
Eeroz

liitunud: 03.11.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 02.07.2008 09:58:35    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ arvutisõber ]: Positiivne

Ostis mälud, kõik sujus ilusti thumbs_up.gif
_________________
O:/SS: Iidseid sülearvuteid (386 ja vanemad)
Kommentaarid: 282 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 243
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 03.12.2007 16:52:28    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ arvutisõber ]: Positiivne

Kiire äri, kaup vastas kirjeldusele thumbs_up.gif
_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marx1986
HV vaatleja

liitunud: 18.06.2007



sõnumpostitatud: 19.09.2007 19:32:19    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ arvutisõber ]: Positiivne

Äri sujus thumbs_up.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Falkorn
HV Guru
Falkorn

liitunud: 05.10.2005



sõnumpostitatud: 10.07.2007 06:55:04    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ arvutisõber ]: Positiivne

Äri sujus thumbs_up.gif
Kommentaarid: 155 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 123
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Treku
HV vaatleja
Treku

liitunud: 11.03.2005



sõnumpostitatud: 23.05.2007 22:03:17    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ arvutisõber ]: Positiivne

Tehing tehtud, positiivne kogemus. icon_wink.gif
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oscarI
HV vaatleja

liitunud: 01.11.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 09.04.2007 14:58:16    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ arvutisõber ]: Positiivne

Kõik sujus icon_smile.gif
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
osturalli
HV kasutaja

liitunud: 13.05.2004



sõnumpostitatud: 19.01.2007 20:05:44    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ arvutisõber ]: Positiivne

Igati positiivne kogemus, kõik nii nagu lubatud thumbs_up.gif
_________________
www.hifiweb.net
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
tarc
HV Guru
tarc

liitunud: 21.05.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 13.01.2007 14:13:06    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ arvutisõber ]: Positiivne

sai webcam müüdud
_________________
Pakkumistes arvestan, et kodanik asub Tallinnas Tondil, kui profiilis pole märgitud teisiti.
Prosed, mälud, kettad, lcd-d, wifid, wwanid, laadijad ja muu. PS-is lähem inf.
Kommentaarid: 841 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 638
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Golbin666
HV kasutaja
Golbin666

liitunud: 27.11.2004



sõnumpostitatud: 11.01.2007 17:46:50    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ arvutisõber ]: Positiivne

sai webcam müüdud õigel ajal õiges kohas thumbs_up.gif
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
inca
HV Guru
inca

liitunud: 02.06.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 08.01.2007 02:37:10    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ arvutisõber ]: Positiivne

Ostsin kasti ja tundub toimivat thumbs_up.gif
_________________
KASS
Kommentaarid: 170 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 159
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zebra1
HV veteran
zebra1

liitunud: 09.10.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 04.01.2007 21:21:43    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ arvutisõber ]: Positiivne

HV Positiivne.
Tehing sujus vägakiirelt jakorrektselt icon_smile.gif
Ostis arvutikomplekti.
thumbs_up.gif Soovitan.
Kommentaarid: 184 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 167
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 18.10.2006 14:33:13    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ arvutisõber ]: Positiivne

Igati usaldusväärne thumbs_up.gif
Müüsin kuvari (hinnaklass - 3000).
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
flameas
HV veteran
flameas

liitunud: 14.07.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 12.09.2006 21:22:03    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ arvutisõber ]: Positiivne

Kõik sujus positiivselt. thumbs_up.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 22.05.2006 23:46:25    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ arvutisõber ]: Positiivne

Kiire diil posti teel,asjalik kasutaja thumbs_up.gif
Kandsin raha ette ja kauba sain järgmine päev beer_yum.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
crypto
Kreisi kasutaja
crypto

liitunud: 05.03.2005



sõnumpostitatud: 07.05.2006 20:55:48    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ arvutisõber ]: Positiivne

Sai Müüdud 6600gt, tehing kiire ja korralik, mina sain raha ja tema väärt kauba. Soovitan thumbs_up.gif
_________________
61. Logistikapataljoni võitleja
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mytant
HV Guru
Mytant

liitunud: 08.04.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 14.04.2006 21:51:25    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ arvutisõber ]: Positiivne

toimus diil väike arusaamatusega, kuid lõpuks leidsime lahenduse thumbs_up.gif
Kommentaarid: 355 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 4 :: 310
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
webalizer
HV kasutaja
webalizer

liitunud: 02.01.2004



sõnumpostitatud: 07.04.2006 17:43:16    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ arvutisõber ]: Positiivne

Sooritatud probleemivaba tehing, kaup ka korralik! thumbs_up.gif
Soovitan soojalt!
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Memphisz
HV kasutaja

liitunud: 18.01.2004



sõnumpostitatud: 05.03.2006 20:35:21    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ arvutisõber ]: Positiivne

Korralik! Kiire ja täpne.
thumbs_up.gif
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
avax
HV Guru
avax

liitunud: 10.10.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 13.02.2006 23:11:40    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ arvutisõber ]: Positiivne

Jagas hiire ja cdrommi, mõlemad toimivad. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 271 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 213
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Siim7n7
HV vaatleja
Siim7n7

liitunud: 14.10.2004



sõnumpostitatud: 19.01.2006 17:25:10    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ arvutisõber ]: Positiivne

Äri kiire ja korralik.. thumbs_up.gifthumbs_up.gif
_________________
Formula Student Team Tallinn
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
HannesN
HV kasutaja
HannesN

liitunud: 24.09.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 11.12.2005 18:05:48    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ arvutisõber ]: Positiivne

täpne vend, sai ostetud graafika kaart ja olen rahu. töötab.
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
naxitrall
Piiratud kasutaja
naxitrall

liitunud: 10.09.2004



sõnumpostitatud: 25.11.2005 00:35:39    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ arvutisõber ]: Positiivne

toite müük käis kähku...oli seal kus vaja õigel ajal! igati thumbs_up.gif
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 12 :: 4 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakunne
HV veteran
sakunne

liitunud: 15.12.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 02.10.2005 17:05:30    postituse pealkiri: Kaup kiire ... vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ arvutisõber ]: Positiivne

Kaup kiire ja korralik!
Igati tipp-topp!
_________________
Kuna ei pruugi õigel ajal foorumisse sattuda:
SMS: 5051598 [võõraid tel. ei vasta]
Email sakunne@seenior.ee
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
arrow
HV kasutaja
arrow

liitunud: 13.09.2004



sõnumpostitatud: 28.09.2005 22:31:12    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ arvutisõber ]: Positiivne

Kõik OK
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
assa_mait
HV kasutaja
assa_mait

liitunud: 16.02.2005



sõnumpostitatud: 26.08.2005 10:14:52    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ arvutisõber ]: Positiivne

ostsin emaplaadi. esialgu paistab, et töötab icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Unholy
HV veteran
Unholy

liitunud: 13.05.2003



sõnumpostitatud: 10.07.2005 22:45:18    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ arvutisõber ]: Positiivne

icon_smile.gif Saatsin ette ära! Sai asja kätte kandis samal päeval üle! Kiiresti ja sujuvalt thumbs_up.gif beer_yum.gif
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
voyager_est
HV Guru
voyager_est

liitunud: 02.11.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 27.10.2004 14:11:55    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ arvutisõber ]: Positiivne

thumbs_up.gif
On mõned korrad koos beer_yum.gif libistatud...
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RLst
HV kasutaja
RLst

liitunud: 29.03.2004



sõnumpostitatud: 10.07.2004 15:06:40    postituse pealkiri: Kommenteerimine Arvutisõber vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ arvutisõber ]: Positiivne

Raha minu, uued nupud tema omad nüüdsest.
Täitsa OK tegelane.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
OskarR89
HV Guru
OskarR89

liitunud: 22.02.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 27.06.2004 12:42:14    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ arvutisõber ]: Positiivne

Tore HV-lane thumbs_up.gif
Kommentaarid: 152 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 139
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Format111
HV vaatleja

liitunud: 20.06.2004



sõnumpostitatud: 21.06.2004 19:30:27    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ arvutisõber ]: Positiivne

icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif

Uurige arhiivi ja näete miks icon_razz1.gif

Format
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mattu
HV veteran
mattu

liitunud: 05.03.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 19.05.2004 02:57:15    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ arvutisõber ]: Positiivne

ostsin prose, sain proovida korrasolekut(Y) äri sujus väga ilusti
Kommentaarid: 121 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 116
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mina96
HV kasutaja
mina96

liitunud: 07.12.2001



sõnumpostitatud: 11.04.2004 20:28:38    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ arvutisõber ]: Positiivne

Äri kiire ja kaup korralik! icon_biggrin.gif
_________________
Inimene, kui tal on hea olla, mõtleb harva.
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SCREAMER
HV Guru
SCREAMER

liitunud: 08.11.2001


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 17.02.2004 17:38:31    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ arvutisõber ]: Positiivne

positiivne ärikogemus olemas! thumbs_up.gif
_________________
WM PDA/föönide flashimine, taastamine
MCP, MCDST, 4xMCTS, 2xMCTIP, WMTS
[b:845bed8ad7]M: moditud Nintendo Wii+2puldikomplekti+2xM+ +Composite kaabla+2gb kaart softiga(media player,opera....) + ~50mängu 3.5k.-[/b:845bed8ad7]
Kommentaarid: 441 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 393
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjsmart
HV kasutaja

liitunud: 10.12.2002



sõnumpostitatud: 30.12.2003 22:30:32    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ arvutisõber ]: Positiivne

Sai monitor ostetud thumbs_up.gif
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaur23
HV Guru

liitunud: 29.04.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 04.12.2003 15:15:26    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ arvutisõber ]: Positiivne

Usaldusväärne äripartner, kõik töötab perfektselt thumbs_up.gif
_________________
seesama
Kommentaarid: 349 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 308
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Negative
Kreisi kasutaja
Negative

liitunud: 18.09.2003



sõnumpostitatud: 01.12.2003 16:03:26    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ arvutisõber ]: Positiivne

neid teemasid tuleb küll nagu soojasid saiasid pagari juurest icon_razz1.gif . muidu tundub täitsa lahe olevat thumbs_up.gif icon_wink.gif
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JevgeniT
HV kasutaja
JevgeniT

liitunud: 17.03.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 25.11.2003 10:42:20    postituse pealkiri: positive vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ arvutisõber ]: Positiivne

usaldusväärne inimene ja meeldiv äripartner.
tänan prose eest!
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dijital
HV Guru
Dijital

liitunud: 09.06.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 19.11.2003 22:58:45    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ arvutisõber ]: Positiivne

lubas, oli kohal, kõik ok
_________________
OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Zajats
HV kasutaja

liitunud: 10.08.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 19.11.2003 12:58:47    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ arvutisõber ]: Positiivne

Vahetus tehtud, kõik sujus.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
YYY
HV kasutaja

liitunud: 31.08.2002



sõnumpostitatud: 18.11.2003 23:36:14    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ arvutisõber ]: Neutraalne

Tehing sujus, mälud töötavad. Usaldusväärne kodanik
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
vasta   Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
mine lehele 1, 2  järgmine
1/2

arvutisõber arvab teistest
Protsentuaalselt Graafiliselt
Positiivne: 97% 34 häält
Neutraalne: 0% 0 häält
Negatiivne: 3% 1 häält

näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.