| autor |
sõnum |
Ctrl+P
HV kasutaja

liitunud: 07.06.2007
|
postitatud: 02.05.2012 19:24:46 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Freind ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 53 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
49 |
|
| tagasi üles |
|
 |
etsipongu
HV kasutaja
liitunud: 04.08.2003
|
postitatud: 05.02.2012 19:17:20 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Freind ]: Positiivne |
|
| tehnika ja raha käest kätte, kõik nagu kokku oli lepitud |
|
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MadisN
HV kasutaja

liitunud: 22.06.2004
|
postitatud: 14.03.2009 00:31:16 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Freind ]: Positiivne |
|
Ostsin teadlikult tuksis MP3eka väga hea hinnaga ja sai parem kui oodata oskasin, väga rahul asjaga.  |
|
|
| Kommentaarid: 43 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
medicopter
HV kasutaja

liitunud: 07.12.2004
|
postitatud: 06.12.2007 03:58:36 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Freind ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
IQzero
HV veteran
liitunud: 21.02.2003
|
postitatud: 28.05.2007 17:05:20 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Freind ]: Positiivne |
|
Julgelt soovitan, aus mees ja aus kaup  |
|
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
148 |
|
| tagasi üles |
|
 |
JanQ
HV kasutaja
liitunud: 04.07.2002
|
postitatud: 10.01.2007 17:17:06 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Freind ]: Positiivne |
|
OK
 |
|
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
46 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Raid0
HV veteran

liitunud: 01.02.2004
|
postitatud: 22.11.2006 19:44:46 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Freind ]: Positiivne |
|
Ostsin hea hinnaga hea DVD-combo seadme!  |
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
93 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dixo
HV kasutaja

liitunud: 25.06.2003
|
postitatud: 20.11.2006 20:46:16 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Freind ]: Positiivne |
|
| Postiteenus pikendas paki kättesaamist 2 nädalat, kuid kaup on ok. |
|
|
| Kommentaarid: 99 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
93 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HvNewUser
HV kasutaja
liitunud: 14.07.2004
|
postitatud: 28.03.2006 15:33:15 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Freind ]: Positiivne |
|
sai temale üks wifi ruuter müüdud. lisaks saatis mulle veel infot ühe mu uurimustöö tarbeks.  |
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bush
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.04.2002
|
postitatud: 21.02.2006 12:35:47 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Freind ]: Positiivne |
|
Usaldusväärne müüa, alguses kahtlesin kuid see oli eesti posti süü ja tegemata töö.  |
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mytant
HV Guru

liitunud: 08.04.2004
|
postitatud: 18.02.2006 00:43:34 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Freind ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 355 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
4 :: |
310 |
|
| tagasi üles |
|
 |
gallardo
HV kasutaja

liitunud: 22.09.2005
|
postitatud: 09.01.2006 14:35:50 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Freind ]: Positiivne |
|
| Ostsin CD-RW/DVD seadme, hind oli soodne, kaup koos karbi ja paberitega ning garantii. Töötab igati normaalselt. Soovitan |
|
|
| Kommentaarid: 52 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
noxton
HV Guru

liitunud: 03.03.2005
|
postitatud: 22.12.2005 10:10:14 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Freind ]: Positiivne |
|
ostsin talt Wharfedale topaz-sw12 subwoofri ja väga rahul
hea tehing! |
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
169 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tihver
HV veteran
liitunud: 23.09.2002
|
postitatud: 14.12.2005 22:24:13 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Freind ]: Positiivne |
|
Ostsin teleka, nii et positiivne ärikogemus olemas  _________________ Kõik lihtsad probleemid on juba lahendatud ... |
|
|
| Kommentaarid: 154 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
142 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Joss
HV veteran

liitunud: 16.11.2001
|
postitatud: 13.12.2005 21:43:44 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Freind ]: Positiivne |
|
ajab asja ära  |
|
|
| Kommentaarid: 241 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
3 :: |
211 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Level
HV veteran
liitunud: 06.03.2003
|
postitatud: 15.11.2005 20:45:00 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Freind ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 69 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
58 |
|
| tagasi üles |
|
 |
zoybone
HV kasutaja

liitunud: 09.03.2002
|
postitatud: 15.11.2005 20:12:31 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Freind ]: Positiivne |
|
awww, sain omad nummid klapid kätte... kui ekraanist eemal olles ma ei näe mis toimub, siis nüüd vähemalt kuulen ... midagi  |
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Freind
HV kasutaja

liitunud: 09.09.2005
|
postitatud: 14.11.2005 17:08:03 postituse pealkiri: |
|
| Arvamus kasutajast [ Freind ]: puudub |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Level
HV veteran
liitunud: 06.03.2003
|
postitatud: 14.11.2005 16:12:46 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Freind ]: Positiivne |
|
Järjekordne äri sai aetud ja jälle ainult positiivne kogemus _________________ www.ohutuspartner.ee Teie partner ohutusalal |
|
|
| Kommentaarid: 69 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
58 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Level
HV veteran
liitunud: 06.03.2003
|
postitatud: 10.11.2005 15:06:18 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Freind ]: Positiivne |
|
sai veel äri tehtud ja muljed jäid samaks _________________ www.ohutuspartner.ee Teie partner ohutusalal |
|
|
| Kommentaarid: 69 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
58 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Level
HV veteran
liitunud: 06.03.2003
|
postitatud: 09.11.2005 21:29:47 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Freind ]: Positiivne |
|
kõik laabus tõrgeteta. Väga fine müüja  _________________ www.ohutuspartner.ee Teie partner ohutusalal |
|
|
| Kommentaarid: 69 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
58 |
|
| tagasi üles |
|
 |
blas
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.01.2002
|
postitatud: 08.11.2005 21:24:58 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Freind ]: Positiivne |
|
ostsin telku. positiivne kogemus, väga 5:)
blas _________________ The truth is out there |
|
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mash
Kreisi kasutaja
liitunud: 05.01.2004
|
postitatud: 08.11.2005 20:28:01 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Freind ]: Positiivne |
|
Ostsin kõrvaklapid.
Hind väga soodne ja garantii asjades saime ka kokkuleppele.
Väga rahul ! |
|
|
| Kommentaarid: 133 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
125 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raidov
HV kasutaja
liitunud: 21.10.2005
|
postitatud: 29.10.2005 17:53:44 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Freind ]: Positiivne |
|
Ostsin talt vägagi soodsa hinnaga TV - kaup korralik, vastas kirjeldusele. Mees ise ka täpne ja vastutulelik (kuna endal transpordi võimalust polnud tõi ise kohale ja aitas 3.korrusele tassida), soovitan  |
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
noQ
HV kasutaja

liitunud: 31.07.2004
|
postitatud: 29.10.2005 17:34:23 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Freind ]: Positiivne |
|
ostsin hiiremati - töötab  _________________ huumor. |
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bikertim
HV kasutaja

liitunud: 30.09.2005
|
postitatud: 28.10.2005 16:23:26 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Freind ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
111 |
|
| tagasi üles |
|
 |
zapi
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.05.2003
|
postitatud: 12.10.2005 18:01:57 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Freind ]: Positiivne |
|
| Sai diktofon ja hiljem juhtmevabad kõrvaklapid ostetud... Müüja võiks natuke enda müügi-asju parandada,kaasaarvatult siia HV-sse vastamist... aga kuna tal on oma pood,siis võib ka sinna kohale minna,kui väga vaja ... |
|
|
| Kommentaarid: 129 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
114 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Elof
HV Guru

liitunud: 07.05.2003
|
postitatud: 07.10.2005 12:38:21 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Freind ]: Positiivne |
|
Juhtmeta kõrvaklapid saatis postiga Tallinnast Nõmmele  |
|
|
| Kommentaarid: 212 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
175 |
|
| tagasi üles |
|
 |
soulshaker
HV Guru

liitunud: 20.04.2004
|
postitatud: 07.10.2005 07:32:19 postituse pealkiri: Klapid |
|
Arvamus kasutajast [ Freind ]: Positiivne |
|
| Taaskord edukas tehing - kaup kvaliteetne! |
|
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
219 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dst
HV kasutaja
liitunud: 09.04.2005
|
postitatud: 03.10.2005 23:12:01 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Freind ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
43 |
|
| tagasi üles |
|
 |
markus808
HV kasutaja

liitunud: 27.07.2004
|
postitatud: 03.10.2005 14:47:33 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Freind ]: Positiivne |
|
| ostsin klapid, sain kätte ka, kõik korralik |
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
suurpealik
HV Guru

liitunud: 04.06.2002
|
postitatud: 29.09.2005 16:28:11 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Freind ]: Positiivne |
|
Järjekordne positiivne diil selle kuu jooksul  _________________ Apple business solution partner. |
|
|
| Kommentaarid: 227 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
195 |
|
| tagasi üles |
|
 |
soulshaker
HV Guru

liitunud: 20.04.2004
|
postitatud: 29.09.2005 15:12:13 postituse pealkiri: Tubli poiss |
|
Arvamus kasutajast [ Freind ]: Positiivne |
|
Kindel ja sõnapidaja mees, niipalju kui kirjast tuvastada võib  |
|
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
219 |
|
| tagasi üles |
|
 |
murka390
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.01.2005
|
postitatud: 27.09.2005 11:22:21 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Freind ]: Positiivne |
|
kõik positiivne. |
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
74 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vilkuur
HV kasutaja

liitunud: 20.02.2004
|
postitatud: 26.09.2005 11:45:28 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Freind ]: Positiivne |
|
Äri kiire, kaup korralik. Soovitan  _________________ The first principle is that you must not fool yourself — and you are the easiest person to fool. |
|
|
| Kommentaarid: 100 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
95 |
|
| tagasi üles |
|
 |
term
HV vaatleja
liitunud: 11.01.2002
|
postitatud: 24.09.2005 13:30:38 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Freind ]: Positiivne |
|
Saatis hoolikalt pakitud lcd kohale, kõik jubinad kaasas.
Olen kaubaga rahul! |
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wapper
HV kasutaja

liitunud: 08.09.2003
|
postitatud: 23.09.2005 20:04:34 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Freind ]: Positiivne |
|
Hea müüja, kaubaga väga rahul. Hinnaga ka  |
|
|
| Kommentaarid: 86 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
84 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tbit
HV Guru
liitunud: 27.04.2004
|
postitatud: 23.09.2005 14:39:48 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Freind ]: Positiivne |
|
Monitor ostetud, väga hea hinnaga ja kõik dokumendid olid ka korras, korralik ja aus tegelane
 _________________ DVD is da 4483MB :-/)
|OSTAN|-> T43 pikk jahutus |
|
|
| Kommentaarid: 265 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
230 |
|
| tagasi üles |
|
 |
forint
HV veteran

liitunud: 15.04.2003
|
postitatud: 20.09.2005 14:05:21 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Freind ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 372 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
6 :: |
295 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Poco
HV kasutaja

liitunud: 29.08.2002
|
postitatud: 19.09.2005 22:02:42 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Freind ]: Positiivne |
|
Ostsin ka lcd, igaljuhul rahul.
Kaup ja teenindus  _________________ Ei tea vist üldse midagi... või siiski? |
|
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
suurpealik
HV Guru

liitunud: 04.06.2002
|
postitatud: 16.09.2005 12:30:46 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Freind ]: Positiivne |
|
Sai ka LCD soetatud, ise küll ventiasin natuke kummi selle välja ostmisega, aga müüja poolt kõik 101% positiivne  _________________ Apple business solution partner. |
|
|
| Kommentaarid: 227 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
195 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Wiltz
HV Guru
liitunud: 28.01.2002
|
postitatud: 14.09.2005 11:29:49 postituse pealkiri: Kommenteerimine: Freind |
|
Arvamus kasutajast [ Freind ]: Positiivne |
|
sai siis ostetud üks LG vedelkristall molu. kaup oli selline nagu lubatud ja ka lubatud tseki koos aastase garantiiga sai kaasa. OK  _________________ "There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins." |
|
|
| Kommentaarid: 275 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
3 :: |
226 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|