Avaleht
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
kasutaja profiili vaatamine :: Freind
avatar Kasutajast Freind

HV kasutaja
liitunud:  09.09.2005
viimane külastus:  08.09.2012 16:37:51
HV-OT teenus:  01.02.2020 14:43:20
HV-OT+ teenus:  -
postitusi:  712
[0.01% kõigist / 0.09 sõnumit päeva kohta]
vaata kasutaja Freind sõnumeid
www:  http://www.rds.ee
kontakt Freind
lisa ignoreeritav kasutaja: lisa ignoreeritav kasutaja
privaatsõnum: saada privaatsõnum

Kasutajate arvamused :: Freind
Protsentuaalselt Graafiliselt
Positiivne: 100% 36 häält
Neutraalne: 0% 0 häält
Negatiivne: 0% 0 häält
Sinu arvamus kasutajast [ Freind ]: puudub

NB! Oma arvamust kasutaja kohta saab lisada/muuta vaid postitades või vana postitust muutes.

autor sõnum
Ctrl+P
HV kasutaja
Ctrl+P

liitunud: 07.06.2007


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 02.05.2012 19:24:46    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Freind ]: Positiivne

Ostsin telekale puldi.
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
etsipongu
HV kasutaja

liitunud: 04.08.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 05.02.2012 19:17:20    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Freind ]: Positiivne

tehnika ja raha käest kätte, kõik nagu kokku oli lepitud
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MadisN
HV kasutaja
MadisN

liitunud: 22.06.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 14.03.2009 00:31:16    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Freind ]: Positiivne

Ostsin teadlikult tuksis MP3eka väga hea hinnaga ja sai parem kui oodata oskasin, väga rahul asjaga. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
medicopter
HV kasutaja
medicopter

liitunud: 07.12.2004



sõnumpostitatud: 06.12.2007 03:58:36    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Freind ]: Positiivne

sai BEKO külmik ostetus jupp aega tagasi, funkab hästi.
_________________
Skype alternatiiv tulevikus ja turvalisem ka lisaks
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
IQzero
HV veteran

liitunud: 21.02.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 28.05.2007 17:05:20    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Freind ]: Positiivne

Julgelt soovitan, aus mees ja aus kaup thumbs_up.gif
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 148
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JanQ
HV kasutaja

liitunud: 04.07.2002



sõnumpostitatud: 10.01.2007 17:17:06    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Freind ]: Positiivne

OK
thumbs_up.gif
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Raid0
HV veteran
Raid0

liitunud: 01.02.2004



sõnumpostitatud: 22.11.2006 19:44:46    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Freind ]: Positiivne

Ostsin hea hinnaga hea DVD-combo seadme! thumbs_up.gif
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dixo
HV kasutaja
dixo

liitunud: 25.06.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 20.11.2006 20:46:16    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Freind ]: Positiivne

Postiteenus pikendas paki kättesaamist 2 nädalat, kuid kaup on ok.
Kommentaarid: 99 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HvNewUser
HV kasutaja

liitunud: 14.07.2004



sõnumpostitatud: 28.03.2006 15:33:15    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Freind ]: Positiivne

sai temale üks wifi ruuter müüdud. lisaks saatis mulle veel infot ühe mu uurimustöö tarbeks. beer_yum.gif
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bush
Kreisi kasutaja
bush

liitunud: 14.04.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 21.02.2006 12:35:47    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Freind ]: Positiivne

Usaldusväärne müüa, alguses kahtlesin kuid see oli eesti posti süü ja tegemata töö. beer_yum.gif
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mytant
HV Guru
Mytant

liitunud: 08.04.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 18.02.2006 00:43:34    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Freind ]: Positiivne

The Best müüja!
Kommentaarid: 355 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 4 :: 310
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gallardo
HV kasutaja
gallardo

liitunud: 22.09.2005



sõnumpostitatud: 09.01.2006 14:35:50    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Freind ]: Positiivne

Ostsin CD-RW/DVD seadme, hind oli soodne, kaup koos karbi ja paberitega ning garantii. Töötab igati normaalselt. Soovitan
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
noxton
HV Guru
noxton

liitunud: 03.03.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 22.12.2005 10:10:14    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Freind ]: Positiivne

ostsin talt Wharfedale topaz-sw12 subwoofri ja väga rahul icon_biggrin.gif thumbs_up.gif
hea tehing!
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 169
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tihver
HV veteran

liitunud: 23.09.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 14.12.2005 22:24:13    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Freind ]: Positiivne

Ostsin teleka, nii et positiivne ärikogemus olemas thumbs_up.gif
_________________
Kõik lihtsad probleemid on juba lahendatud ...
Kommentaarid: 154 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Joss
HV veteran
Joss

liitunud: 16.11.2001


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 13.12.2005 21:43:44    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Freind ]: Positiivne

ajab asja ära thumbs_up.gif
Kommentaarid: 241 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Level
HV veteran

liitunud: 06.03.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 15.11.2005 20:45:00    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Freind ]: Positiivne

taaskord positiivne äri
_________________
www.ohutuspartner.ee Teie partner ohutusalal
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zoybone
HV kasutaja
zoybone

liitunud: 09.03.2002



sõnumpostitatud: 15.11.2005 20:12:31    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Freind ]: Positiivne

awww, sain omad nummid klapid kätte... kui ekraanist eemal olles ma ei näe mis toimub, siis nüüd vähemalt kuulen ... midagi icon_biggrin.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Freind
HV kasutaja
Freind

liitunud: 09.09.2005



sõnumpostitatud: 14.11.2005 17:08:03    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Freind ]: puudub

icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Level
HV veteran

liitunud: 06.03.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 14.11.2005 16:12:46    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Freind ]: Positiivne

Järjekordne äri sai aetud ja jälle ainult positiivne kogemus
_________________
www.ohutuspartner.ee Teie partner ohutusalal
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Level
HV veteran

liitunud: 06.03.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 10.11.2005 15:06:18    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Freind ]: Positiivne

sai veel äri tehtud ja muljed jäid samaks
_________________
www.ohutuspartner.ee Teie partner ohutusalal
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Level
HV veteran

liitunud: 06.03.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 09.11.2005 21:29:47    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Freind ]: Positiivne

kõik laabus tõrgeteta. Väga fine müüja thumbs_up.gif
_________________
www.ohutuspartner.ee Teie partner ohutusalal
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
blas
Kreisi kasutaja
blas

liitunud: 27.01.2002



sõnumpostitatud: 08.11.2005 21:24:58    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Freind ]: Positiivne

ostsin telku. positiivne kogemus, väga 5:)
blas
_________________
The truth is out there
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mash
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.01.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 08.11.2005 20:28:01    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Freind ]: Positiivne

Ostsin kõrvaklapid.
Hind väga soodne ja garantii asjades saime ka kokkuleppele.

Väga rahul !
Kommentaarid: 133 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 125
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raidov
HV kasutaja

liitunud: 21.10.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 29.10.2005 17:53:44    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Freind ]: Positiivne

Ostsin talt vägagi soodsa hinnaga TV - kaup korralik, vastas kirjeldusele. Mees ise ka täpne ja vastutulelik (kuna endal transpordi võimalust polnud tõi ise kohale ja aitas 3.korrusele tassida), soovitan thumbs_up.gif
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
noQ
HV kasutaja
noQ

liitunud: 31.07.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 29.10.2005 17:34:23    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Freind ]: Positiivne

ostsin hiiremati - töötab thumbs_up.gif
_________________
huumor.
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bikertim
HV kasutaja
bikertim

liitunud: 30.09.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 28.10.2005 16:23:26    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Freind ]: Positiivne

sai kaupa tehtud kiirelt
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 111
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zapi
Kreisi kasutaja
zapi

liitunud: 21.05.2003



sõnumpostitatud: 12.10.2005 18:01:57    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Freind ]: Positiivne

Sai diktofon ja hiljem juhtmevabad kõrvaklapid ostetud... Müüja võiks natuke enda müügi-asju parandada,kaasaarvatult siia HV-sse vastamist... aga kuna tal on oma pood,siis võib ka sinna kohale minna,kui väga vaja ...
Kommentaarid: 129 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 114
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Elof
HV Guru
Elof

liitunud: 07.05.2003



sõnumpostitatud: 07.10.2005 12:38:21    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Freind ]: Positiivne

Juhtmeta kõrvaklapid saatis postiga Tallinnast Nõmmele thumbs_up.gif
Kommentaarid: 212 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
soulshaker
HV Guru
soulshaker

liitunud: 20.04.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 07.10.2005 07:32:19    postituse pealkiri: Klapid vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Freind ]: Positiivne

Taaskord edukas tehing - kaup kvaliteetne!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 219
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dst
HV kasutaja

liitunud: 09.04.2005



sõnumpostitatud: 03.10.2005 23:12:01    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Freind ]: Positiivne

Kõik korras!
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
markus808
HV kasutaja
markus808

liitunud: 27.07.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 03.10.2005 14:47:33    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Freind ]: Positiivne

ostsin klapid, sain kätte ka, kõik korralik
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
suurpealik
HV Guru
suurpealik

liitunud: 04.06.2002



sõnumpostitatud: 29.09.2005 16:28:11    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Freind ]: Positiivne

Järjekordne positiivne diil selle kuu jooksul thumbs_up.gif
_________________
Apple business solution partner.
Kommentaarid: 227 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 195
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
soulshaker
HV Guru
soulshaker

liitunud: 20.04.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 29.09.2005 15:12:13    postituse pealkiri: Tubli poiss vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Freind ]: Positiivne

Kindel ja sõnapidaja mees, niipalju kui kirjast tuvastada võib icon_wink.gif
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 219
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
murka390
Kreisi kasutaja
murka390

liitunud: 27.01.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 27.09.2005 11:22:21    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Freind ]: Positiivne

thumbs_up.gif kõik positiivne.
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vilkuur
HV kasutaja
vilkuur

liitunud: 20.02.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 26.09.2005 11:45:28    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Freind ]: Positiivne

Äri kiire, kaup korralik. Soovitan thumbs_up.gif
_________________
The first principle is that you must not fool yourself — and you are the easiest person to fool.
Kommentaarid: 100 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
term
HV vaatleja

liitunud: 11.01.2002



sõnumpostitatud: 24.09.2005 13:30:38    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Freind ]: Positiivne

Saatis hoolikalt pakitud lcd kohale, kõik jubinad kaasas. thumbs_up.gif
Olen kaubaga rahul!
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wapper
HV kasutaja
wapper

liitunud: 08.09.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 23.09.2005 20:04:34    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Freind ]: Positiivne

Hea müüja, kaubaga väga rahul. Hinnaga ka thumbs_up.gif
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 84
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tbit
HV Guru

liitunud: 27.04.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 23.09.2005 14:39:48    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Freind ]: Positiivne

Monitor ostetud, väga hea hinnaga ja kõik dokumendid olid ka korras, korralik ja aus tegelane thumbs_up.gif
beer_yum.gif
_________________
DVD is da 4483MB :-/)
|OSTAN|-> T43 pikk jahutus
Kommentaarid: 265 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 230
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
forint
HV veteran
forint

liitunud: 15.04.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 20.09.2005 14:05:21    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Freind ]: Positiivne

Kaubad koos !
Kommentaarid: 372 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 6 :: 295
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Poco
HV kasutaja


liitunud: 29.08.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 19.09.2005 22:02:42    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Freind ]: Positiivne

Ostsin ka lcd, igaljuhul rahul.
Kaup ja teenindus thumbs_up.gif
_________________
Ei tea vist üldse midagi... või siiski?
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
suurpealik
HV Guru
suurpealik

liitunud: 04.06.2002



sõnumpostitatud: 16.09.2005 12:30:46    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Freind ]: Positiivne

Sai ka LCD soetatud, ise küll ventiasin natuke kummi selle välja ostmisega, aga müüja poolt kõik 101% positiivne thumbs_up.gif
_________________
Apple business solution partner.
Kommentaarid: 227 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 195
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 14.09.2005 11:29:49    postituse pealkiri: Kommenteerimine: Freind vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Freind ]: Positiivne

sai siis ostetud üks LG vedelkristall molu. kaup oli selline nagu lubatud ja ka lubatud tseki koos aastase garantiiga sai kaasa. OK thumbs_up.gif
_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
Kommentaarid: 275 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 3 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
vasta   Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
1/1

Freind arvab teistest
Protsentuaalselt Graafiliselt
Positiivne: 100% 32 häält
Neutraalne: 0% 0 häält
Negatiivne: 0% 0 häält

näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.