| autor |
sõnum |
Xender
Kreisi kasutaja
liitunud: 26.01.2002
|
postitatud: 13.07.2016 08:58:54 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ paldio ]: Positiivne |
|
Müüs telefoni, kõik korrad. Soovitan ! |
|
|
| Kommentaarid: 59 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eddy
HV kasutaja
liitunud: 17.01.2006
|
postitatud: 09.10.2013 09:49:28 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ paldio ]: Positiivne |
|
| Ostsin telefoni, tõi ise kohale. Soovitan! |
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bape_123
HV vaatleja
liitunud: 11.12.2012
|
postitatud: 22.09.2013 18:36:10 postituse pealkiri: Sümpaatne |
|
Arvamus kasutajast [ paldio ]: Positiivne |
|
| Tuli ise kohale, väga meeldiv |
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
axec
HV vaatleja

liitunud: 11.02.2004
|
postitatud: 26.08.2013 22:24:05 postituse pealkiri: Positiivne tehing |
|
Arvamus kasutajast [ paldio ]: Positiivne |
|
| Ostsin Galaxy S2, telefon väga hästi hoitud, tehing igati korralik, tõi ise kauba kätte. Sümpaatne ärimees 5+ :) |
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
antzik
HV kasutaja

liitunud: 25.10.2004
|
postitatud: 22.01.2013 13:45:11 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ paldio ]: Positiivne |
|
Sai ostetud Lumia 900 ja kõik nagu kokku lepitud  _________________ www.seicom.ee Avatäited |
|
|
| Kommentaarid: 114 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
105 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DayDream
HV veteran

liitunud: 27.04.2008
|
postitatud: 09.11.2012 21:35:47 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ paldio ]: Positiivne |
|
Kindel positiivne!  |
|
|
| Kommentaarid: 165 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
0 :: |
138 |
|
| tagasi üles |
|
 |
M6izduzeta
HV kasutaja

liitunud: 27.06.2004
|
postitatud: 18.07.2012 19:55:36 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ paldio ]: Positiivne |
|
| Oli vaja telefoni...nüüd telefon olemas...super!!! |
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HZo
HV kasutaja

liitunud: 29.06.2009
|
postitatud: 19.06.2012 19:38:06 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ paldio ]: Positiivne |
|
| Saime kiirelt kaubale. Kõik üle ootuste. Kindlasti positiivne! |
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
miq12
HV veteran

liitunud: 27.03.2007
|
postitatud: 07.05.2012 00:12:25 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ paldio ]: Positiivne |
|
Ostis telefoni ning kõik läks väga kiirelt ja sujuvalt.  |
|
|
| Kommentaarid: 171 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
162 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Clover
HV veteran

liitunud: 26.03.2009
|
postitatud: 07.01.2012 16:13:27 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ paldio ]: Positiivne |
|
Ostsin telefoni, vastas kirjeldusele ning tõi lausa mulle töö juurde ära  |
|
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
103 |
|
| tagasi üles |
|
 |
juho99
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.09.2006
|
postitatud: 15.10.2011 15:42:17 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ paldio ]: Positiivne |
|
Kaup korralik ja väga kiire tehing !  |
|
|
| Kommentaarid: 57 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mazdagti
HV veteran

liitunud: 28.05.2005
|
postitatud: 13.10.2011 19:57:58 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ paldio ]: Positiivne |
|
Kaup aus ja tehing paindlik  _________________ No ikka täitsa kagu nukas!
FB Volvokodu, diagnostikaabi Võrumaal. |
|
|
| Kommentaarid: 154 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
136 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sakinaga
HV Guru
liitunud: 30.08.2006
|
postitatud: 24.08.2011 19:02:14 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ paldio ]: Positiivne |
|
Müüs telefoni, superhästi hoitud ja tip-top korras. Soovitan. _________________ Tsensuur HinnaVaatluse foorumis |
|
|
| Kommentaarid: 164 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
155 |
|
| tagasi üles |
|
 |
taaniellin
HV Guru
liitunud: 12.03.2010
|
postitatud: 15.08.2011 17:18:04 postituse pealkiri: LG E900 |
|
Arvamus kasutajast [ paldio ]: Positiivne |
|
Müüs telefoni,Super korras ning Super inimene
Soovitan! _________________ Telefonide ost/müük/remont
Müüa väga palju low budget arvuteid originaal win10proga
Lisaks on müüa 120gb ssd-sid
Küsi julgelt |
|
|
| Kommentaarid: 162 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
145 |
|
| tagasi üles |
|
 |
karukas
HV veteran

liitunud: 31.07.2006
|
postitatud: 13.07.2011 23:53:24 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ paldio ]: Positiivne |
|
Ostsin ühe kasti kus oli ka midagi sees  _________________ Torgin vanarauda erinevate asjadega ja suviti sõidan jalgrattaga. |
|
|
| Kommentaarid: 202 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
165 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SSD
HV Guru

liitunud: 18.01.2006
|
postitatud: 24.06.2011 19:31:42 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ paldio ]: Positiivne |
|
ostsin dvd, lugeja-kirjutaja.
kaup vastas kirjeldusele. teeksin äri teine kordki  |
|
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
267 |
|
| tagasi üles |
|
 |
keimps1
HV Guru
liitunud: 27.10.2008
|
postitatud: 11.05.2011 16:10:02 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ paldio ]: Positiivne |
|
ostsin SE x2, käes-kätte diil, igati korralik kaup ja mõnusa suhtumisega müüja, soovitan  _________________ www.asicom.ee |
|
|
| Kommentaarid: 143 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
129 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pagas
HV vaatleja
liitunud: 14.03.2006
|
postitatud: 15.04.2011 15:24:05 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ paldio ]: Positiivne |
|
Ostsin telefoni, kõik hea Soovitan! |
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
white13
HV vaatleja
liitunud: 06.03.2006
|
postitatud: 11.03.2011 10:26:07 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ paldio ]: Positiivne |
|
| Ostsin HTC HD2 mobiiltelefoni, kaup korralik ja tehing 5+ (tõi telefoni ise kohale) |
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Fest
HV vaatleja

liitunud: 18.09.2006
|
postitatud: 14.02.2011 02:25:48 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ paldio ]: Positiivne |
|
Ostsin x10, tehing oli kiire, telefoni tõi ise ära. Oli väike tarkvara viga mis sai kahepeale lahendatud. Soovitan  |
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ZeD
HV Guru
liitunud: 21.07.2006
|
postitatud: 23.01.2011 22:11:31 postituse pealkiri: ixus 110is |
|
Arvamus kasutajast [ paldio ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 872 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
628 |
|
| tagasi üles |
|
 |
skulmars
HV Guru
liitunud: 13.08.2004
|
postitatud: 14.01.2011 10:40:17 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ paldio ]: Positiivne |
|
ostsin ühe masina. kõik hea  |
|
|
| Kommentaarid: 213 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
177 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mihhkel
HV veteran

liitunud: 16.11.2004
|
postitatud: 29.04.2010 00:13:36 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ paldio ]: Positiivne |
|
Sõnapidaja mees  _________________ ... |
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
its2cold
HV veteran
liitunud: 13.03.2006
|
postitatud: 14.04.2010 19:34:19 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ paldio ]: Positiivne |
|
Ostsin täna Nokia N95 8gb ja midagi halba pole öelda!
Väga positiivne!  |
|
|
| Kommentaarid: 197 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
174 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rihostern
HV vaatleja

liitunud: 07.03.2006
|
postitatud: 11.03.2010 00:22:32 postituse pealkiri: Iphone ost |
|
Arvamus kasutajast [ paldio ]: Positiivne |
|
Väga väga positiivne müüja  |
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kivi345
Kreisi kasutaja
liitunud: 07.02.2007
|
postitatud: 13.02.2010 19:24:41 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ paldio ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 187 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
162 |
|
| tagasi üles |
|
 |
parksa
HV kasutaja
liitunud: 09.11.2006
|
postitatud: 20.01.2010 22:28:29 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ paldio ]: Positiivne |
|
| Sai ostetud telefon. Kaup täpselt nii nagu lubatud. Kohal õigel ajal. Meeldiv iskiskus. |
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
egonr
HV kasutaja
liitunud: 23.06.2003
|
postitatud: 15.01.2010 13:25:16 postituse pealkiri: laptop sai ostetud |
|
Arvamus kasutajast [ paldio ]: Positiivne |
|
Asi oli väga korralik, pmst nagu uus. Ja kõik toimis. Tehing kiire ja korrektne. Kodanik väga asjalik, ajasime veel 50 mintsa juttu ka kohvitassi taga!
SOOVITAN! |
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
its2cold
HV veteran
liitunud: 13.03.2006
|
postitatud: 23.09.2009 19:28:09 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ paldio ]: Positiivne |
|
| Ostsin aku ja kõik sujus hästi! |
|
|
| Kommentaarid: 197 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
174 |
|
| tagasi üles |
|
 |
t6nnnu
HV kasutaja

liitunud: 15.05.2007
|
postitatud: 20.08.2009 11:39:13 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ paldio ]: Positiivne |
|
Kiire tehing ja kõik korras. Soovitan kindlasti  |
|
|
| Kommentaarid: 38 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kiro
HV veteran

liitunud: 23.06.2004
|
postitatud: 26.02.2009 12:25:22 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ paldio ]: Positiivne |
|
Igati mõistlik ja tore inimene kellega peale sooritatud tehingu sai ka päris pikalt elust enesest vesteldud  |
|
|
| Kommentaarid: 150 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
110 |
|
| tagasi üles |
|
 |
redemption
HV kasutaja

liitunud: 21.11.2007
|
postitatud: 26.01.2009 17:34:48 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ paldio ]: Positiivne |
|
Kiire ja korralik ärai. Tuli ise kaubale järele  _________________ PS! |
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kristo520
HV kasutaja
liitunud: 06.07.2006
|
postitatud: 25.01.2009 16:13:00 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ paldio ]: Positiivne |
|
Sai üks vahetus tehtud, kõik ok.  |
|
|
| Kommentaarid: 55 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
matu21
HV Guru

liitunud: 24.11.2003
|
postitatud: 08.12.2008 21:16:29 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ paldio ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 1393 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
1057 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winman
HV Guru

liitunud: 29.07.2002
|
postitatud: 30.11.2008 16:57:29 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ paldio ]: Positiivne |
|
| konkreetne ja kiire mobiilimüük, soovitan |
|
|
| Kommentaarid: 1519 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
2 :: |
1113 |
|
| tagasi üles |
|
 |
paldio
HV kasutaja

liitunud: 27.07.2005
|
postitatud: 12.03.2008 08:06:43 postituse pealkiri: |
|
| Arvamus kasutajast [ paldio ]: puudub |
|
| Inimesel oli autoavarii ja ta jäi vaevu ellu. Samas mingi aktiivne tegelane aitab teda leida. Inimene ise võttis ju ühendust ja maksis ära. Tunnen kasutaja one väga hästi ja tegemist ei ole suisa petturiga keda peaks taga ajama. Siit ka viha selliste koputajate vastu, kes ei saagi aru milles point, aga juba alustavad ajujahti.Igaüks tegelegu ikka oma asjadega. |
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
43 |
|
| tagasi üles |
|
 |
paldio
HV kasutaja

liitunud: 27.07.2005
|
postitatud: 12.03.2008 08:02:19 postituse pealkiri: |
|
| Arvamus kasutajast [ paldio ]: puudub |
|
_________________
paldio
Veel üks selline sõnavõtt seadusega pahuksis foorumis ja minult negatiivne garanteeritud [/quote] |
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
43 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xtro
HV veteran

liitunud: 17.10.2003
|
postitatud: 04.02.2008 16:10:34 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ paldio ]: Neutraalne |
|
siimp kirjutas:
vajadusel võin lahkesti aidata tema leidmisega.
Keda sa tohman leidma hakkad? Pigem leitakse sind ennast. Vaata ette urood.
_________________
paldio
Veel üks selline sõnavõtt seadusega pahuksis foorumis ja minult negatiivne garanteeritud  _________________ 30+ tarantlit mu magamistoas ei tähenda veel, et ma hull oleks... vist? |
|
|
| Kommentaarid: 453 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
343 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Killer85
HV veteran
liitunud: 13.06.2002
|
postitatud: 07.01.2008 17:48:49 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ paldio ]: Positiivne |
|
Ostsin telefoni, kaup korralik ja tõi veel ise kohale ka. Soovitan  |
|
|
| Kommentaarid: 69 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
John Smith
HV veteran
liitunud: 04.11.2001
|
postitatud: 16.11.2007 03:22:46 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ paldio ]: Positiivne |
|
Sai telefon ostetud, esialgu igati rahul  _________________ Kui te panete midagi mällu, jätke meelde, kuhu te panete. |
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
paal18
Kreisi kasutaja
liitunud: 16.05.2007
|
postitatud: 19.10.2007 13:04:26 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ paldio ]: Positiivne |
|
Sai oma 6110st lahti.
 |
|
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
8 :: |
2 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Delrin
HV kasutaja
liitunud: 26.05.2002
|
postitatud: 17.09.2007 09:24:00 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ paldio ]: Positiivne |
|
| Tuli ise kaubale järgi ja kõik oli OK. Soovitan. |
|
|
| Kommentaarid: 58 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ZeD
HV Guru
liitunud: 21.07.2006
|
postitatud: 23.08.2007 08:05:25 postituse pealkiri: kell |
|
Arvamus kasutajast [ paldio ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 872 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
628 |
|
| tagasi üles |
|
 |
djwhisper
Piiratud kasutaja
liitunud: 21.01.2005
|
postitatud: 10.06.2007 23:08:38 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ paldio ]: Positiivne |
|
meeldiv inimene ja tehing . soovitan _________________ pure pleasure. |
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ärihai
HV Guru

liitunud: 14.04.2006
|
postitatud: 20.05.2007 23:35:10 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ paldio ]: Positiivne |
|
äri sujus ilusti
soovitan  _________________ Ütle siis mõtle  |
|
|
| Kommentaarid: 141 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
135 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kaupz
HV Guru

liitunud: 14.10.2002
|
postitatud: 17.08.2006 20:00:10 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ paldio ]: Positiivne |
|
leidsin mõttekaaslase
parem hea ja väike (olgu või kasutatud)
kui odav ja suur (olgu või uus) fotoaparaat.
ise tuli aparaadile järgi ka + _________________ O: VW T2 Hipibussi Transporter T2a VolksWagen T1 või Vana Põrnika |
|
|
| Kommentaarid: 86 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
antz16
HV veteran

liitunud: 29.03.2004
|
postitatud: 10.02.2006 09:51:00 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ paldio ]: Positiivne |
|
konkreetne _________________ LAMMUTUSTÖÖD. Keldrite süvendamine. Keldrite ja pööningute koristamine. Vanaraua äravedu. Puude ja võsaraie ning piiramine. INFO: modko@hot.ee, Tel: 5822 8154 |
|
|
| Kommentaarid: 98 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
5 :: |
80 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ummy90
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.06.2004
|
postitatud: 18.11.2005 14:46:34 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ paldio ]: Positiivne |
|
Äri käis kiirelt ja korralikult. Soovitan  |
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pol777
HV kasutaja

liitunud: 29.02.2004
|
postitatud: 21.10.2005 00:21:31 postituse pealkiri: Kommenteerimine: paldio |
|
Arvamus kasutajast [ paldio ]: Neutraalne |
|
Tore kasujata!
 _________________ Sittu ruttu - Karu tuleb |
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|