Avaleht
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
kasutaja profiili vaatamine :: paldio
avatar Kasutajast paldio

HV kasutaja
liitunud:  27.07.2005
viimane külastus:  05.01.2025 20:05:44
HV-OT teenus:  01.02.2020 14:43:20
HV-OT+ teenus:  -
postitusi:  797
[0.01% kõigist / 0.10 sõnumit päeva kohta]
vaata kasutaja paldio sõnumeid
kontakt paldio
lisa ignoreeritav kasutaja: lisa ignoreeritav kasutaja
privaatsõnum: saada privaatsõnum

Kasutajate arvamused :: paldio
Protsentuaalselt Graafiliselt
Positiivne: 96% 43 häält
Neutraalne: 4% 2 häält
Negatiivne: 0% 0 häält
Sinu arvamus kasutajast [ paldio ]: puudub

NB! Oma arvamust kasutaja kohta saab lisada/muuta vaid postitades või vana postitust muutes.

autor sõnum
Xender
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.01.2002



sõnumpostitatud: 13.07.2016 08:58:54    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ paldio ]: Positiivne

Müüs telefoni, kõik korrad. Soovitan icon_smile.gif !
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eddy
HV kasutaja

liitunud: 17.01.2006



sõnumpostitatud: 09.10.2013 09:49:28    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ paldio ]: Positiivne

Ostsin telefoni, tõi ise kohale. Soovitan!
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bape_123
HV vaatleja

liitunud: 11.12.2012



sõnumpostitatud: 22.09.2013 18:36:10    postituse pealkiri: Sümpaatne vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ paldio ]: Positiivne

Tuli ise kohale, väga meeldiv
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
axec
HV vaatleja
axec

liitunud: 11.02.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 26.08.2013 22:24:05    postituse pealkiri: Positiivne tehing vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ paldio ]: Positiivne

Ostsin Galaxy S2, telefon väga hästi hoitud, tehing igati korralik, tõi ise kauba kätte. Sümpaatne ärimees 5+ :)
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
antzik
HV kasutaja
antzik

liitunud: 25.10.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 22.01.2013 13:45:11    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ paldio ]: Positiivne

Sai ostetud Lumia 900 ja kõik nagu kokku lepitud thumbs_up.gif
_________________
www.seicom.ee Avatäited
Kommentaarid: 114 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 105
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DayDream
HV veteran
DayDream

liitunud: 27.04.2008


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 09.11.2012 21:35:47    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ paldio ]: Positiivne

Kindel positiivne! thumbs_up.gif
Kommentaarid: 165 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 0 :: 138
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M6izduzeta
HV kasutaja


liitunud: 27.06.2004



sõnumpostitatud: 18.07.2012 19:55:36    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ paldio ]: Positiivne

Oli vaja telefoni...nüüd telefon olemas...super!!!
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HZo
HV kasutaja
HZo

liitunud: 29.06.2009



sõnumpostitatud: 19.06.2012 19:38:06    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ paldio ]: Positiivne

Saime kiirelt kaubale. Kõik üle ootuste. Kindlasti positiivne!
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miq12
HV veteran
miq12

liitunud: 27.03.2007


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 07.05.2012 00:12:25    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ paldio ]: Positiivne

Ostis telefoni ning kõik läks väga kiirelt ja sujuvalt. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 171 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 162
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Clover
HV veteran
Clover

liitunud: 26.03.2009


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 07.01.2012 16:13:27    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ paldio ]: Positiivne

Ostsin telefoni, vastas kirjeldusele ning tõi lausa mulle töö juurde ära thumbs_up.gif
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
juho99
Kreisi kasutaja
juho99

liitunud: 05.09.2006


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 15.10.2011 15:42:17    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ paldio ]: Positiivne

Kaup korralik ja väga kiire tehing ! thumbs_up.gif
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mazdagti
HV veteran
mazdagti

liitunud: 28.05.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 13.10.2011 19:57:58    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ paldio ]: Positiivne

Kaup aus ja tehing paindlik thumbs_up.gif
_________________
No ikka täitsa kagu nukas!

FB Volvokodu, diagnostikaabi Võrumaal.
Kommentaarid: 154 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 136
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 24.08.2011 19:02:14    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ paldio ]: Positiivne

Müüs telefoni, superhästi hoitud ja tip-top korras. Soovitan.
_________________
Tsensuur HinnaVaatluse foorumis
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
taaniellin
HV Guru

liitunud: 12.03.2010


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 15.08.2011 17:18:04    postituse pealkiri: LG E900 vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ paldio ]: Positiivne

Müüs telefoni,Super korras ning Super inimene icon_biggrin.gif
Soovitan!
_________________
Telefonide ost/müük/remont
Müüa väga palju low budget arvuteid originaal win10proga
Lisaks on müüa 120gb ssd-sid
Küsi julgelt
Kommentaarid: 162 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 145
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
karukas
HV veteran
karukas

liitunud: 31.07.2006


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 13.07.2011 23:53:24    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ paldio ]: Positiivne

Ostsin ühe kasti kus oli ka midagi sees icon_smile.gif
_________________
Torgin vanarauda erinevate asjadega ja suviti sõidan jalgrattaga.
Kommentaarid: 202 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 165
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SSD
HV Guru
SSD

liitunud: 18.01.2006


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 24.06.2011 19:31:42    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ paldio ]: Positiivne

ostsin dvd, lugeja-kirjutaja.
kaup vastas kirjeldusele. teeksin äri teine kordki icon_cool.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 267
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
keimps1
HV Guru

liitunud: 27.10.2008


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 11.05.2011 16:10:02    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ paldio ]: Positiivne

ostsin SE x2, käes-kätte diil, igati korralik kaup ja mõnusa suhtumisega müüja, soovitan thumbs_up.gif
_________________
www.asicom.ee
Kommentaarid: 143 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 129
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pagas
HV vaatleja

liitunud: 14.03.2006



sõnumpostitatud: 15.04.2011 15:24:05    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ paldio ]: Positiivne

Ostsin telefoni, kõik hea thumbs_up.gif Soovitan!
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
white13
HV vaatleja

liitunud: 06.03.2006



sõnumpostitatud: 11.03.2011 10:26:07    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ paldio ]: Positiivne

Ostsin HTC HD2 mobiiltelefoni, kaup korralik ja tehing 5+ (tõi telefoni ise kohale)
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Fest
HV vaatleja
Fest

liitunud: 18.09.2006



sõnumpostitatud: 14.02.2011 02:25:48    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ paldio ]: Positiivne

Ostsin x10, tehing oli kiire, telefoni tõi ise ära. Oli väike tarkvara viga mis sai kahepeale lahendatud. Soovitan thumbs_up.gif
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ZeD
HV Guru

liitunud: 21.07.2006


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 23.01.2011 22:11:31    postituse pealkiri: ixus 110is vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ paldio ]: Positiivne

thumbs_up.gif Kiire ja korralik tehing.
Soovitan thumbs_up.gif
_________________
M: Bell & Ross Golden Heritage Vintage Excellent Condition: https://www.chrono24.fi/bellross/golden-heritage-vintage--id45899831.htm
M: TAG Heuer Monza Chronograph: https://www.chrono24.fi/tagheuer/monza--id46722764.htm
Kommentaarid: 872 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 628
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
skulmars
HV Guru

liitunud: 13.08.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 14.01.2011 10:40:17    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ paldio ]: Positiivne

ostsin ühe masina. kõik hea thumbs_up.gif
Kommentaarid: 213 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 177
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mihhkel
HV veteran
mihhkel

liitunud: 16.11.2004



sõnumpostitatud: 29.04.2010 00:13:36    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ paldio ]: Positiivne

Sõnapidaja mees thumbs_up.gif
_________________
...
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
its2cold
HV veteran

liitunud: 13.03.2006


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 14.04.2010 19:34:19    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ paldio ]: Positiivne

Ostsin täna Nokia N95 8gb ja midagi halba pole öelda!
Väga positiivne! thumbs_up.gif
Kommentaarid: 197 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 174
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rihostern
HV vaatleja
Rihostern

liitunud: 07.03.2006



sõnumpostitatud: 11.03.2010 00:22:32    postituse pealkiri: Iphone ost vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ paldio ]: Positiivne

Väga väga positiivne müüja thumbs_up.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kivi345
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.02.2007



sõnumpostitatud: 13.02.2010 19:24:41    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ paldio ]: Positiivne

thumbs_up.gif
Kommentaarid: 187 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 162
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
parksa
HV kasutaja

liitunud: 09.11.2006


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 20.01.2010 22:28:29    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ paldio ]: Positiivne

Sai ostetud telefon. Kaup täpselt nii nagu lubatud. Kohal õigel ajal. Meeldiv iskiskus.
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
egonr
HV kasutaja

liitunud: 23.06.2003



sõnumpostitatud: 15.01.2010 13:25:16    postituse pealkiri: laptop sai ostetud vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ paldio ]: Positiivne

Asi oli väga korralik, pmst nagu uus. Ja kõik toimis. Tehing kiire ja korrektne. Kodanik väga asjalik, ajasime veel 50 mintsa juttu ka kohvitassi taga!

SOOVITAN!
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
its2cold
HV veteran

liitunud: 13.03.2006


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 23.09.2009 19:28:09    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ paldio ]: Positiivne

Ostsin aku ja kõik sujus hästi!
Kommentaarid: 197 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 174
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
t6nnnu
HV kasutaja
t6nnnu

liitunud: 15.05.2007



sõnumpostitatud: 20.08.2009 11:39:13    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ paldio ]: Positiivne

Kiire tehing ja kõik korras. Soovitan kindlasti thumbs_up.gif
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kiro
HV veteran
kiro

liitunud: 23.06.2004



sõnumpostitatud: 26.02.2009 12:25:22    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ paldio ]: Positiivne

Igati mõistlik ja tore inimene kellega peale sooritatud tehingu sai ka päris pikalt elust enesest vesteldud icon_smile.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 110
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
redemption
HV kasutaja
redemption

liitunud: 21.11.2007


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 26.01.2009 17:34:48    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ paldio ]: Positiivne

Kiire ja korralik ärai. Tuli ise kaubale järele thumbs_up.gif
_________________
PS!
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kristo520
HV kasutaja

liitunud: 06.07.2006



sõnumpostitatud: 25.01.2009 16:13:00    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ paldio ]: Positiivne

Sai üks vahetus tehtud, kõik ok. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
matu21
HV Guru
matu21

liitunud: 24.11.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 08.12.2008 21:16:29    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ paldio ]: Positiivne

Väga kiire ja meeldiv tehing thumbs_up.gif
_________________
Kõik, mis mul müügiks on, küsi julgelt soodushinda : www.digimarket.ee
Kõiki kaupasid saan müüa ka järelmaksuga thumbs_up.gif
Kasutatud arvutid ja laptopid Tartus, Vanemuise 43
Kommentaarid: 1393 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 1057
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Winman
HV Guru
Winman

liitunud: 29.07.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 30.11.2008 16:57:29    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ paldio ]: Positiivne

konkreetne ja kiire mobiilimüük, soovitan
Kommentaarid: 1519 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 1113
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
paldio
HV kasutaja
paldio

liitunud: 27.07.2005



sõnumpostitatud: 12.03.2008 08:06:43    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ paldio ]: puudub

Inimesel oli autoavarii ja ta jäi vaevu ellu. Samas mingi aktiivne tegelane aitab teda leida. Inimene ise võttis ju ühendust ja maksis ära. Tunnen kasutaja one väga hästi ja tegemist ei ole suisa petturiga keda peaks taga ajama. Siit ka viha selliste koputajate vastu, kes ei saagi aru milles point, aga juba alustavad ajujahti.Igaüks tegelegu ikka oma asjadega.
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
paldio
HV kasutaja
paldio

liitunud: 27.07.2005



sõnumpostitatud: 12.03.2008 08:02:19    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ paldio ]: puudub

_________________
paldio


Veel üks selline sõnavõtt seadusega pahuksis foorumis ja minult negatiivne garanteeritud thumbs_down.gif[/quote]
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xtro
HV veteran
xtro

liitunud: 17.10.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 04.02.2008 16:10:34    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ paldio ]: Neutraalne

siimp kirjutas:
vajadusel võin lahkesti aidata tema leidmisega.
Keda sa tohman leidma hakkad? Pigem leitakse sind ennast. Vaata ette urood.
_________________
paldio


Veel üks selline sõnavõtt seadusega pahuksis foorumis ja minult negatiivne garanteeritud thumbs_down.gif
_________________
30+ tarantlit mu magamistoas ei tähenda veel, et ma hull oleks... vist?
Kommentaarid: 453 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 343
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killer85
HV veteran

liitunud: 13.06.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 07.01.2008 17:48:49    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ paldio ]: Positiivne

Ostsin telefoni, kaup korralik ja tõi veel ise kohale ka. Soovitan thumbs_up.gif
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
John Smith
HV veteran

liitunud: 04.11.2001


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 16.11.2007 03:22:46    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ paldio ]: Positiivne

Sai telefon ostetud, esialgu igati rahul thumbs_up.gif
_________________
Kui te panete midagi mällu, jätke meelde, kuhu te panete.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
paal18
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.05.2007


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 19.10.2007 13:04:26    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ paldio ]: Positiivne

Sai oma 6110st lahti.
thumbs_up.gif icon_smile.gif
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 8 :: 2 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Delrin
HV kasutaja

liitunud: 26.05.2002



sõnumpostitatud: 17.09.2007 09:24:00    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ paldio ]: Positiivne

Tuli ise kaubale järgi ja kõik oli OK. Soovitan.
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ZeD
HV Guru

liitunud: 21.07.2006


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 23.08.2007 08:05:25    postituse pealkiri: kell vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ paldio ]: Positiivne

thumbs_up.gif Väga sõbralik ja korrektne vend.
Soovitan soojalt! thumbs_up.gif
_________________
M: Bell & Ross Golden Heritage Vintage Excellent Condition: https://www.chrono24.fi/bellross/golden-heritage-vintage--id45899831.htm
M: TAG Heuer Monza Chronograph: https://www.chrono24.fi/tagheuer/monza--id46722764.htm
Kommentaarid: 872 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 628
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
djwhisper
Piiratud kasutaja

liitunud: 21.01.2005



sõnumpostitatud: 10.06.2007 23:08:38    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ paldio ]: Positiivne

meeldiv inimene ja tehing . soovitan
_________________
pure pleasure.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ärihai
HV Guru
ärihai

liitunud: 14.04.2006


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 20.05.2007 23:35:10    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ paldio ]: Positiivne

äri sujus ilusti thumbs_up.gif
soovitan icon_exclaim.gif
_________________
Ütle siis mõtle icon_smile.gif
Kommentaarid: 141 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 135
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaupz
HV Guru
kaupz

liitunud: 14.10.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 17.08.2006 20:00:10    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ paldio ]: Positiivne

leidsin mõttekaaslase thumbs_up.gif
parem hea ja väike (olgu või kasutatud)
kui odav ja suur (olgu või uus) fotoaparaat.

ise tuli aparaadile järgi ka +
_________________
O: VW T2 Hipibussi Transporter T2a VolksWagen T1 või Vana Põrnika
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
antz16
HV veteran
antz16

liitunud: 29.03.2004



sõnumpostitatud: 10.02.2006 09:51:00    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ paldio ]: Positiivne

thumbs_up.gif konkreetne
_________________
LAMMUTUSTÖÖD. Keldrite süvendamine. Keldrite ja pööningute koristamine. Vanaraua äravedu. Puude ja võsaraie ning piiramine. INFO: modko@hot.ee, Tel: 5822 8154
Kommentaarid: 98 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 5 :: 80
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ummy90
Kreisi kasutaja
ummy90

liitunud: 24.06.2004



sõnumpostitatud: 18.11.2005 14:46:34    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ paldio ]: Positiivne

Äri käis kiirelt ja korralikult. Soovitan thumbs_up.gif
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pol777
HV kasutaja
pol777

liitunud: 29.02.2004



sõnumpostitatud: 21.10.2005 00:21:31    postituse pealkiri: Kommenteerimine: paldio vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ paldio ]: Neutraalne

Tore kasujata!
thumbs_up.gif thumbs_up.gif thumbs_up.gif
_________________
Sittu ruttu - Karu tuleb
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
vasta   Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
1/1

paldio arvab teistest
Protsentuaalselt Graafiliselt
Positiivne: 94% 17 häält
Neutraalne: 0% 0 häält
Negatiivne: 6% 1 häält

näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.