Avaleht
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
kasutaja profiili vaatamine :: oodi200
avatar Kasutajast oodi200

HV kasutaja
liitunud:  29.04.2005
viimane külastus:  03.08.2023 13:48:04
HV-OT teenus:  01.02.2020 14:43:20
HV-OT+ teenus:  -
postitusi:  236
[0.00% kõigist / 0.03 sõnumit päeva kohta]
vaata kasutaja oodi200 sõnumeid
amet:  Puussepp
huvid:  Autod, Arvutid ja palju muud
arvuti:  Mobo: Abit IP35-E
Prose: Intel Core2 Duo E4500 @ 2.2GHz
Graafika: NVIDIA GeForce 8800 GTS
Mälu: 2x 2GB DDR2 PC2-6400 800MHz
kõvaketas: Samsung SP2504C 250Gb, 7200Rpm, SATA-II
NEC DVDRW ND-3540A
Heli: Creative soundblaster Audigy 2 Zs 7.1 + Genius SW-HF 5.1
Samsung SyncMaster 740N 17" LCD
kontakt oodi200
lisa ignoreeritav kasutaja: lisa ignoreeritav kasutaja
privaatsõnum: saada privaatsõnum

Kasutajate arvamused :: oodi200
Protsentuaalselt Graafiliselt
Positiivne: 100% 43 häält
Neutraalne: 0% 0 häält
Negatiivne: 0% 0 häält
Sinu arvamus kasutajast [ oodi200 ]: puudub

NB! Oma arvamust kasutaja kohta saab lisada/muuta vaid postitades või vana postitust muutes.

autor sõnum
tarvomaese
HV vaatleja

liitunud: 02.02.2013


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 30.04.2016 21:06:52    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ oodi200 ]: Positiivne

Kiire ja korralik! thumbs_up.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
von Wu
HV Guru
von Wu

liitunud: 12.10.2007



sõnumpostitatud: 12.03.2016 19:46:19    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ oodi200 ]: Positiivne

Igati positiivne tehing.
_________________
Müüa igasugu asju
Kommentaarid: 901 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 675
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
susi
HV veteran

liitunud: 24.03.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 20.02.2012 10:27:48    postituse pealkiri: +++ vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ oodi200 ]: Positiivne

ostis ühe videokaardi thumbs_up.gif
Kommentaarid: 263 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gljukats
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.10.2003



sõnumpostitatud: 25.07.2009 01:13:04    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ oodi200 ]: Positiivne

Korralik ostja thumbs_up.gif
_________________
LEGO, LEGO, LEGO ...
Kommentaarid: 147 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 129
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
bob
HV kasutaja
bob

liitunud: 12.12.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 15.06.2009 22:54:18    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ oodi200 ]: Positiivne

ok video
_________________
lihvimise, lõikamise ja poleerimise tarvikud
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
matu21
HV Guru
matu21

liitunud: 24.11.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 17.12.2008 15:43:06    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ oodi200 ]: Positiivne

Igati meeldiv tehing thumbs_up.gif
_________________
Kõik, mis mul müügiks on, küsi julgelt soodushinda : www.digimarket.ee
Kõiki kaupasid saan müüa ka järelmaksuga thumbs_up.gif
Kasutatud arvutid ja laptopid Tartus, Vanemuise 43
Kommentaarid: 1393 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 1057
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
taxkax
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.02.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 13.06.2008 22:49:48    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ oodi200 ]: Positiivne

Igati aus ja usaldusväärne HV kasutaja thumbs_up.gif
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
martunja
HV kasutaja
martunja

liitunud: 10.09.2003



sõnumpostitatud: 16.05.2008 23:32:40    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ oodi200 ]: Positiivne

thumbs_up.gif
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
davidco
HV veteran

liitunud: 15.05.2003



sõnumpostitatud: 10.03.2008 20:04:03    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ oodi200 ]: Positiivne

sai äri tehtud - träni müüdud

kõik tiptop värk! thumbs_up.gif
_________________
.....
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zloy
HV kasutaja

liitunud: 24.09.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 05.02.2008 11:52:28    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ oodi200 ]: Positiivne

Korralik ostja. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
undo
Kreisi kasutaja
undo

liitunud: 23.12.2001


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 29.01.2008 00:16:43    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ oodi200 ]: Positiivne

Sain mälud, kõik rahul thumbs_up.gif
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rastafari
HV Guru
Rastafari

liitunud: 24.06.2002



sõnumpostitatud: 05.12.2007 16:57:12    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ oodi200 ]: Positiivne

Vahetuskaubad tehtud nagu naksti... thumbs_up.gif
Kommentaarid: 511 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 432
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kolumbus-
HV vaatleja
-Kolumbus-

liitunud: 28.11.2007



sõnumpostitatud: 02.12.2007 12:05:45    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ oodi200 ]: Positiivne

Ossin Mälud , Kandsin Pool raha ette , mälud käes sai ülejäänud:D
Väga usaldusväärne isik thumbs_up.gif
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Archangel
HV veteran
Archangel

liitunud: 15.08.2007


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 27.11.2007 18:36:06    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ oodi200 ]: Positiivne

Äri töötas hästi!
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001



sõnumpostitatud: 31.10.2007 15:29:31    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ oodi200 ]: Positiivne

väga kiire diil thumbs_up.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Herald
HV Guru
Herald

liitunud: 28.12.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 31.10.2007 14:34:19    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ oodi200 ]: Positiivne

Kaup kiire ja korralik. Soovitan igati, aus mees.
Kommentaarid: 1513 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1017
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marxveix
HV Guru
marxveix

liitunud: 01.05.2004



sõnumpostitatud: 29.10.2007 09:53:13    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ oodi200 ]: Positiivne

Nec kirjutaja sai ostetud, toimib thumbs_up.gif
Kommentaarid: 310 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 270
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tiit62
HV kasutaja
tiit62

liitunud: 18.11.2005



sõnumpostitatud: 09.10.2007 16:22:02    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ oodi200 ]: Positiivne

igati usaldustväärt ärimees.....kandis raha varem üle.....ja kannatas rahulikult kuni kauba ka sai. thumbs_up.gif
_________________
olen endast väljas, tulen 15 minuti pärast
tiit62@gmail.com
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
stamp
HV kasutaja

liitunud: 02.09.2006



sõnumpostitatud: 25.09.2007 22:45:23    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ oodi200 ]: Positiivne

Ostis mälud, äri kiire thumbs_up.gif
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
emmennpee
HV Guru
emmennpee

liitunud: 01.03.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 25.09.2007 16:33:51    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ oodi200 ]: Positiivne

Ostsin 80gb kõva, 350w toite ja soundika. Kaup toodi kiirelt koju kätte thumbs_up.gif
Kommentaarid: 509 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 2 :: 423
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
masmre
Kreisi kasutaja
masmre

liitunud: 08.02.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 18.09.2007 00:57:06    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ oodi200 ]: Positiivne

ostis vga kaardi, kandis raha ette, igati korrektne inimene. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oleg2005
Kreisi kasutaja
oleg2005

liitunud: 23.08.2005



sõnumpostitatud: 11.09.2007 20:52:14    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ oodi200 ]: Positiivne

Positiivne minu poolt. thumbs_up.gif
_________________
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
airm
HV Guru

liitunud: 26.02.2003



sõnumpostitatud: 05.09.2007 10:50:35    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ oodi200 ]: Positiivne

Ostis kõvaketta,
ja ju siis transport tartu sujus... icon_smile.gif
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ZeD
HV Guru

liitunud: 21.07.2006


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 24.04.2007 16:30:38    postituse pealkiri: Nokia 3510i vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ oodi200 ]: Positiivne

thumbs_up.gif Kiire ja korralik tehing.
Soovitan! thumbs_up.gif
_________________
M: Bell & Ross Golden Heritage Vintage Excellent Condition: https://www.chrono24.fi/bellross/golden-heritage-vintage--id45899831.htm
M: TAG Heuer Monza Chronograph: https://www.chrono24.fi/tagheuer/monza--id46722764.htm
Kommentaarid: 872 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 628
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Peeter21
Piiratud kasutaja
Peeter21

liitunud: 05.09.2006



sõnumpostitatud: 11.04.2007 22:54:32    postituse pealkiri: :) vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ oodi200 ]: Positiivne

Korralik tehing icon_smile.gif
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mzungu
HV kasutaja
mzungu

liitunud: 14.02.2004



sõnumpostitatud: 21.10.2006 19:53:48    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ oodi200 ]: Positiivne

thumbs_up.gif
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
decrakas
HV kasutaja

liitunud: 21.09.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 25.09.2006 20:46:19    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ oodi200 ]: Positiivne

ostis mälud, maksis raha ja postiga läks kaup:)

soovitan icon_smile.gif))))
_________________
anna mu tammetõru tagasi, eksole!
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
djkiller
HV Guru
djkiller

liitunud: 19.07.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 11.08.2006 16:54:53    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ oodi200 ]: Positiivne

ostis mult ketta.,kandis raha ette.mõlemad rahul;)
Kommentaarid: 223 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 202
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
soodent
HV Guru


liitunud: 10.04.2002



sõnumpostitatud: 28.07.2006 17:41:37    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ oodi200 ]: Positiivne

Minu poolt positiivne.
Kommentaarid: 822 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 19 :: 6 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
di5a1n
HV vaatleja

liitunud: 30.07.2005



sõnumpostitatud: 19.06.2006 15:16:58    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ oodi200 ]: Positiivne

ostis mobiili, telefoni teel tundus igati positiivne ostja olevat
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ranel
HV Guru

liitunud: 28.02.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 17.05.2006 12:07:30    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ oodi200 ]: Positiivne

sai ostetud üks dvd kribaja
_________________
Mobiilne rehvivahetus Lõuna-Eestis ja rehvide tellimine üle Eesti. www.rsrehvid.ee 55 684 121
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 165
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jorsik
HV kasutaja
Jorsik

liitunud: 20.12.2001



sõnumpostitatud: 05.05.2006 21:58:23    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ oodi200 ]: Positiivne

müüsin dvd kribaja, tuli ise järgi ja andis raha ka, soovitan thumbs_up.gif
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tarmot
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.03.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 22.04.2006 20:45:02    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ oodi200 ]: Positiivne

ostis vidaka kaqndis raha ette kõik ok
Kommentaarid: 162 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Spider707
HV veteran

liitunud: 11.12.2003



sõnumpostitatud: 14.04.2006 22:37:57    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ oodi200 ]: Positiivne

Muusin HDD.Kqik ok.Soovitan!!! thumbs_up.gif thumbs_up.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 448 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 6 :: 364
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AMD power
HV kasutaja
AMD power

liitunud: 10.02.2004



sõnumpostitatud: 12.04.2006 18:41:14    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ oodi200 ]: Positiivne

Tegime äri thumbs_up.gif igati positiivne kogemus icon_wink.gif
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sylar
Kreisi kasutaja
Sylar

liitunud: 16.02.2004



sõnumpostitatud: 10.04.2006 13:19:28    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ oodi200 ]: Positiivne

Kandis raha ette, viisin kaardi ise kohale. Korralik äri, mis muud thumbs_up.gif
_________________
Allkirja pole hetkel
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Hallvatt
Kreisi kasutaja


liitunud: 05.01.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 07.04.2006 18:24:02    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ oodi200 ]: Positiivne

Äri kiire ja korralik, soovitan!
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 98
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heikis
HV Guru

liitunud: 17.03.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 28.03.2006 16:15:59    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ oodi200 ]: Positiivne

tegime äri thumbs_up.gif 5+
Kommentaarid: 338 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 290
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
undead
HV Guru

liitunud: 04.02.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 22.03.2006 19:24:34    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ oodi200 ]: Positiivne

Kiire tehing, aus ostja, Soovitan! thumbs_up.gif icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 725 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 2 :: 545
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
fedja
HV Guru
fedja

liitunud: 06.01.2002



sõnumpostitatud: 09.03.2006 19:40:30    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ oodi200 ]: Positiivne

Ostsin SCSI ketta ja kontra, kõik OK.
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 116
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aare
HV veteran

liitunud: 19.01.2004



sõnumpostitatud: 22.09.2005 21:21:16    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ oodi200 ]: Positiivne

kõik oli nagu lubatud, meeldiv ja positiivne thumbs_up.gif icon_biggrin.gif

--------------------------------------------------------------
AARE EE - Computers, Toner, Print, Design, Hosting
_________________
NB! Sellel kasutajal on usaldusväärsuse probleemid!
http://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=201007
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JT17
Kreisi kasutaja
JT17

liitunud: 07.02.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 07.09.2005 11:55:09    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ oodi200 ]: Positiivne

Normaalne ostja.

Saime Eesti Posti poolt tekitatud arusaamatuse viisakalt omavahel ära klaaritud.

Soovitan.
Kommentaarid: 114 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 28.08.2005 20:26:47    postituse pealkiri: Kommenteerimine: oodi200 vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ oodi200 ]: Positiivne

ostis videokaardi, kõik ok thumbs_up.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
vasta   Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
1/1

oodi200 arvab teistest
Protsentuaalselt Graafiliselt
Positiivne: 100% 41 häält
Neutraalne: 0% 0 häält
Negatiivne: 0% 0 häält

näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.