| autor |
sõnum |
mar6
HV veteran
liitunud: 20.11.2003
|
postitatud: 05.10.2006 17:56:22 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ raido21 ]: Positiivne |
|
Kandis raha ette, kõik läks nii nagu pidi.  |
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
95 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kickija
HV veteran

liitunud: 08.02.2006
|
postitatud: 11.08.2006 15:41:40 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ raido21 ]: Positiivne |
|
ostis dvd-lugeja,soovitan  _________________ Räägime ilmast..... Kaua sa ilma oled olnud? |
|
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
59 |
|
| tagasi üles |
|
 |
fedja
HV Guru

liitunud: 06.01.2002
|
postitatud: 18.04.2006 18:54:18 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ raido21 ]: Positiivne |
|
| Müüsin ZIP-seadme, kõik OK. |
|
|
| Kommentaarid: 125 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
116 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Leimo87
HV kasutaja
liitunud: 24.08.2003
|
postitatud: 04.02.2006 21:50:14 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ raido21 ]: Positiivne |
|
| müüsin mälud, ostja rahul - mina rahul |
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
emty
HV Guru

liitunud: 16.10.2002
|
postitatud: 04.02.2006 14:30:04 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ raido21 ]: Positiivne |
|
raha m2rkamatult arvel....kaup tehtud yhes6naga...  _________________ ei tea, kas netisõltuvuse vastu ka miskiseid plaastreid on?...
m/v: challenger, sportage |
|
|
| Kommentaarid: 459 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
381 |
|
| tagasi üles |
|
 |
etc87
Piiratud kasutaja

liitunud: 02.02.2005
|
postitatud: 01.02.2006 19:09:46 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ raido21 ]: Positiivne |
|
sai HDD müüdud
kandis raha ette  _________________ Müüa erinevaid Mobiiltelefonide Displaisid! Lisainfo PS! |
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
2 :: |
222 |
|
| tagasi üles |
|
 |
trv
HV veteran

liitunud: 02.03.2004
|
postitatud: 13.01.2006 21:56:35 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ raido21 ]: Positiivne |
|
kõik ok! maksis nii eseme endae est, kui ka postitasu,
aus ärimees!!! _________________ I need a break. I just tried to read 'Oxford' as a hexadecimal. |
|
|
| Kommentaarid: 139 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
126 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kurnäuskas
HV kasutaja

liitunud: 21.01.2004
|
postitatud: 08.12.2005 00:51:00 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ raido21 ]: Positiivne |
|
saatsin talle Tartu maale ühe kirjutaja
aega läks, aga asja sai  |
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MarkoE
HV vaatleja

liitunud: 10.03.2005
|
postitatud: 22.11.2005 19:09:10 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ raido21 ]: Positiivne |
|
Müüsin mälu, postiga. Maksis kohe ära.  |
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
zapi
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.05.2003
|
postitatud: 16.11.2005 02:00:06 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ raido21 ]: Positiivne |
|
saatsin vanema helikaardi,varsti sain ka raha vastu...asi korras...  |
|
|
| Kommentaarid: 129 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
114 |
|
| tagasi üles |
|
 |
resnick
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.09.2003
|
postitatud: 15.11.2005 20:03:07 postituse pealkiri: Kommenteerimine: raido21 |
|
Arvamus kasutajast [ raido21 ]: Positiivne |
|
Korrektne ostja. Vedas ühe arvutikasti minema. Tahtis isegi rohkem maksta kui küsitud
Ühesõnaga positiivne minupoolt - võib küll äri teha.  _________________ kangekaelset on raske puua |
|
|
| Kommentaarid: 43 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|