Avaleht
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
kasutaja profiili vaatamine :: MitchriX
avatar Kasutajast MitchriX

HV kasutaja
liitunud:  06.01.2005
postitusi:  976
[0.02% kõigist / 0.12 sõnumit päeva kohta]
vaata kasutaja MitchriX sõnumeid
kontakt MitchriX
lisa ignoreeritav kasutaja: lisa ignoreeritav kasutaja
privaatsõnum: saada privaatsõnum

Kasutajate arvamused :: MitchriX
Protsentuaalselt Graafiliselt
Positiivne: 87% 26 häält
Neutraalne: 0% 0 häält
Negatiivne: 13% 4 häält
Sinu arvamus kasutajast [ MitchriX ]: puudub

NB! Oma arvamust kasutaja kohta saab lisada/muuta vaid postitades või vana postitust muutes.

autor sõnum
Jman
Kreisi kasutaja
Jman

liitunud: 12.10.2009



sõnumpostitatud: 15.12.2011 13:53:37    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ MitchriX ]: Positiivne

ostsin videokaardi, kõik läks väga beer_yum.gif thumbs_up.gif icon_cool.gif
_________________
Its just a plant! It grows like that, but if you happen to set it on fire... there are some effects icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 229 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 29.10.2010 19:58:19    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ MitchriX ]: Positiivne

Aitas xboxi murega.
Väga vastutulelik tegelane thumbs_up.gif
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MitchriX
HV kasutaja

liitunud: 06.01.2005



sõnumpostitatud: 02.09.2010 13:29:18    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ MitchriX ]: puudub

Jackinthex kirjutas:
Ei maksa oma lubatud rahasi välja. Asjalikukku arutelu selle vennaga ei aja (N)

Heh? WTF?! Ei maksa lubatud rahasid? Oled sa kunagi kuskil foorumis kihlvedusid sõlminud või üldse, ealeski elus? Teadmiseks sulle, et selleks on vaja mõlema osapoole heakskiitu ja mõne kolmanda osapoole kinnitust. Seda naljaga pooleks kõnekäändu, et "veame kihla" pole sa siiamaani aktsepteerinud ja ega ka keegi kinnitanud. Kihlvedu pole lõplik ja keegi ei võlgne kellelegi! (juhul, kui selline asi üldse eksisteeriks, EI OLEKS sul ikkagi õigust rahale - see info, millega sa hiljuti keerutasid, on puudulik!)
Pluss, kui sa arvad, et pool aastat pärast teema ammendumist on paslik mingi aegunud ja umbmääraselt puudutav infoleht letti lüüa, siis sa ka eksid rängalt! Mees, sa pole siiani veel õiguse teel: tee endale kõigepealt faktid selgeks ja õpi ennast korrektselt väljendama!

Kurat, närvi ajavad sellised tegelased: klapid silme ees arvab, et võib teisi foorumlasi lollitada xboxi puudutava infoga. Tegelikkuses ei jagata ei ilma ega maad. Mitteametlikud foorumid või igasugu muu pagana chatlehed või teinekord enda teadmiseks jätta.

Negatiivne kommentaar negatiivse vastu: oli seda nüüd siis tõesti vaja? icon_confused.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ArvQ
HV Guru

liitunud: 29.01.2009


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 02.09.2010 08:50:53    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ MitchriX ]: Negatiivne

Ei maksa oma lubatud rahasi välja. Asjalikukku arutelu selle vennaga ei aja (N)
Kommentaarid: 176 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ertr2
HV Guru
ertr2

liitunud: 19.06.2008



sõnumpostitatud: 21.06.2010 10:42:18    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ MitchriX ]: Positiivne

Ostis VGA kaabli thumbs_up.gif
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Worm390
HV kasutaja
Worm390

liitunud: 02.10.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 06.08.2009 22:40:13    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ MitchriX ]: Positiivne

Äri thumbs_up.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Prayer
HV veteran
Prayer

liitunud: 30.01.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 16.04.2009 22:36:30    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ MitchriX ]: Positiivne

Ostsin videokaardi, tõi mulle koju ära ja mina kaubaga rahul thumbs_up.gif
Kommentaarid: 232 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Snaxez
Kreisi kasutaja
Snaxez

liitunud: 25.03.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 13.04.2009 10:52:08    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ MitchriX ]: Positiivne

ostsin prose ja mälud, tuli kohale näitas ära et töötab ilusti thumbs_up.gif
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sethh
HV kasutaja
sethh

liitunud: 17.12.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 03.11.2008 17:39:08    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ MitchriX ]: Positiivne

tegime vahetuskauba, kõik oli mycket bro icon_smile.gif
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iDemon
HV Guru
iDemon

liitunud: 03.11.2006



sõnumpostitatud: 09.08.2008 02:15:15    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ MitchriX ]: Positiivne

Sisukad postid ja tundub et ka anime sõber. icon_razz.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 122 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heikis
HV Guru

liitunud: 17.03.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 23.07.2007 23:10:43    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ MitchriX ]: Positiivne

ostis mälu, kiire tehing
kõik sujus, thumbs_up.gif
Kommentaarid: 338 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 290
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mastersas
Piiratud kasutaja
Mastersas

liitunud: 24.07.2005



sõnumpostitatud: 29.03.2007 13:17:59    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ MitchriX ]: Positiivne

Kiire ja Korralik ärimees 8)
Ostis väga palju igast nänni icon_wink.gif

beer_yum.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 203 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 153
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kikass
HV veteran

liitunud: 30.12.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 26.03.2007 11:58:09    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ MitchriX ]: Positiivne

müüsin CPU ja CPU jahutuse - kõik toimus nii nagu sai kokkulepitud - võib veel usaldada küll tänapäeval inimesi thumbs_up.gif
Kommentaarid: 289 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 261
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mega
HV Guru
mega

liitunud: 12.02.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 28.08.2006 09:10:52    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ MitchriX ]: Positiivne

ostsin MD, kaup vastas lubatule ja ka hinna ning maksetingimustega saime kokkuleppele. tore mees!!!
_________________
- censored -
Kommentaarid: 270 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 237
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
soovija
Kreisi kasutaja
soovija

liitunud: 26.12.2004



sõnumpostitatud: 28.07.2006 14:19:35    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ MitchriX ]: Positiivne

Oblivioni GURU thumbs_up.gif

Ajab väga tarka juttu !!!
Kommentaarid: 100 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003



sõnumpostitatud: 11.06.2006 10:25:56    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ MitchriX ]: Positiivne

Asendamatu mees, kui asi puudutab Oblivioni mode! Teab palju ja on abivalmis ka. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tjj
Kreisi kasutaja
tjj

liitunud: 02.03.2005



sõnumpostitatud: 03.11.2005 22:07:20    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ MitchriX ]: Positiivne

cheers thumbs_up.gif
Kommentaarid: 161 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 0 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
John Blaze
HV kasutaja
John Blaze

liitunud: 20.07.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 24.10.2005 12:42:16    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ MitchriX ]: Positiivne

thumbs_up.gif
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lamp
HV Guru
lamp

liitunud: 08.11.2001


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 23.10.2005 19:31:03    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ MitchriX ]: Positiivne

diil ok 8)
_________________
eriti julm
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 169
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
1234567
HV vaatleja

liitunud: 05.11.2003



sõnumpostitatud: 18.05.2005 14:12:51    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ MitchriX ]: Positiivne

Viitsis ise halva hilmaga kesklinna tulla ja kõik muu ka normis. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaubamaja
HV veteran
kaubamaja

liitunud: 20.10.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 14.05.2005 00:21:05    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ MitchriX ]: Negatiivne

MitchriX kirjutas:
Ojee, üks lame kuju on veel lisandunud icon_lol.gif
"ime pisike" tallaalune, kes teeb enda arust vägitegusid kaubamaja heaks. Mis see kaubamaja on mingi kuningas sulle? See freak, kellel pole ealeski, that is NEVER, lootus naist saada? icon_lol.gif

Tundub, et peab mod-ga ühendust võtma...läheb liiga käest ära muidu icon_neutral.gif



Kuradi tainas nahuj sa mölised ?
Tra kes siin sul mingi freak ? kuradi lontrus...
Mingi haigus we?
kle sinu sugused parmud jah ei saa!
Kuradi adibassi tossudega ja nega pykstega LUUSER !
Ära plzz nüüd emmele ära kitu ex?
HALE !

ja palun ära enam tüüta..
Kommentaarid: 118 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MitchriX
HV kasutaja

liitunud: 06.01.2005



sõnumpostitatud: 13.05.2005 20:34:32    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ MitchriX ]: puudub

Ojee, üks lame kuju on veel lisandunud icon_lol.gif
"ime pisike" tallaalune, kes teeb enda arust vägitegusid kaubamaja heaks. Mis see kaubamaja on mingi kuningas sulle? See freak, kellel pole ealeski, that is NEVER, lootus naist saada? icon_lol.gif

Tundub, et peab mod-ga ühendust võtma...läheb liiga käest ära muidu icon_neutral.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nika
HV vaatleja


liitunud: 09.05.2005



sõnumpostitatud: 13.05.2005 18:55:34    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ MitchriX ]: Negatiivne

SELLINE SUUR LOHH ET SURE ÄRA !!!!

LÄBU 4 EVER ! LÄBU 4 EVER !LÄBU 4 EVER !LÄBU 4 EVER !LÄBU 4 EVER !LÄBU 4 EVER ! icon_evil.gif icon_evil.gif icon_evil.gif icon_evil.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MitchriX
HV kasutaja

liitunud: 06.01.2005



sõnumpostitatud: 13.05.2005 17:15:58    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ MitchriX ]: puudub

Who the f**k are you to criticize ME!

Väga kahtlane seltskond: snOOp-- ja kaubamaja icon_mad.gif

Ei pea just Poirot olema, et selgeks teha - need tüübid on niisama pelletajad siin foorumites.

Mingit ostu-müügi deali pole kunagi kokku lepitudki ja ei saagi olema.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
snOOp--
Piiratud kasutaja
snOOp--

liitunud: 30.04.2005



sõnumpostitatud: 12.05.2005 17:09:39    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ MitchriX ]: Negatiivne

Lubas ajas osta aga ei ost ! HAIGE TYYP! thumbs_down.gif
Kommentaarid: 96 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 7 :: 3 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kaubamaja
HV veteran
kaubamaja

liitunud: 20.10.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 11.05.2005 19:20:40    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ MitchriX ]: Negatiivne

Jäin hiljaks ja ta ise ka teadis seda ja siis kohe hullult õiendama jube....
ja negatiivne ka kohe,,,, sellised siis HV-se küll ei tahaks JUBE !! thumbs_down.gif


viimati muutis kaubamaja 13.05.2005 19:04:59, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 118 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Format
Piiratud kasutaja
Format

liitunud: 01.01.2004



sõnumpostitatud: 11.05.2005 15:33:43    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ MitchriX ]: Positiivne

Äri peaaegu ok..
Kommentaarid: 307 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 12 :: 11 :: 231
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pavelnec
HV Guru
pavelnec

liitunud: 06.11.2002



sõnumpostitatud: 08.04.2005 13:39:47    postituse pealkiri: 512mb ddr-mälu ostetud vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ MitchriX ]: Positiivne

äri kiire ja hea, ma rahul thumbs_up.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 188 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 176
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rehv
HV Guru
rehv

liitunud: 09.12.2001


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 22.02.2005 19:53:18    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ MitchriX ]: Positiivne

diil sujus ilusti. õigel ajal õiges kohas thumbs_up.gif
Kommentaarid: 303 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 246
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A-Circus.
Kreisi kasutaja
A-Circus.

liitunud: 30.10.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 15.02.2005 23:30:13    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ MitchriX ]: Positiivne

video vahetus sujus ülihästi...mitte kõik siin foorumis pole sellised
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Maramaa
HV veteran
Maramaa

liitunud: 07.03.2004



sõnumpostitatud: 13.02.2005 22:07:36    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ MitchriX ]: Positiivne

kandis ilusasti enne kauba kättesaamist raha üle.
aus ärikas thumbs_up.gif
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cyberlord
HV Guru

liitunud: 02.12.2003



sõnumpostitatud: 25.01.2005 09:59:06    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ MitchriX ]: Positiivne

Ostis mult korpuse ja toiteka thumbs_up.gif
Loodan, et said asjad ilusti kokku? See kruvide pakkumine on ikka jõus veel icon_wink.gif
Kommentaarid: 546 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 449
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Trobo
HV vaatleja
Trobo

liitunud: 26.03.2004



sõnumpostitatud: 25.01.2005 09:15:55    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ MitchriX ]: Positiivne

Müüsin paar asja talle maha, kaup läks ladusalt. thumbs_up.gif
_________________
¨¨¨¨
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
raamat
HV Guru
raamat

liitunud: 28.11.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 06.01.2005 20:25:07    postituse pealkiri: Kommenteerimine: MitchriX vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ MitchriX ]: Positiivne

Ostis prose. Asjaajamine thumbs_up.gif
_________________
M: APC Smart-UPS SC 1000VA 230V - 2U Rackmount/Tower, SC1000I. Musta värvi. Akudeta. 150EUR
Kommentaarid: 359 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 276
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
vasta   Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
1/1

MitchriX arvab teistest
Protsentuaalselt Graafiliselt
Positiivne: 91% 21 häält
Neutraalne: 0% 0 häält
Negatiivne: 9% 2 häält

näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.