| autor |
sõnum |
Getomees
HV veteran

liitunud: 31.12.2002
|
postitatud: 21.07.2006 12:19:10 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ skiptomylo ]: Negatiivne |
|
Valetab, valetab, valetab, venitab kauba posti panemisega, valetab, kaob vahepeal mitmeks nädalaks ära, valetab. Ei soovita sellise inimesega äri teha. _________________ Sinikiir: Blu-ray temaatiline foorum |
|
|
| Kommentaarid: 59 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
7 :: |
2 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
postitatud: 14.07.2006 11:59:53 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ skiptomylo ]: Negatiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
m1lk
HV kasutaja
liitunud: 08.02.2005
|
postitatud: 26.06.2006 12:15:24 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ skiptomylo ]: Negatiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ridariass
HV veteran

liitunud: 16.04.2003
|
postitatud: 02.06.2006 19:12:39 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ skiptomylo ]: Negatiivne |
|
Lugu sai alguse sellest, et sai ostsin temalt digifotoka, mis pidi olema paberitega ja garantiiga. Paraku garantiid tõendavat dokumenti postipakki ei lisatud. Järelepärimise peale tuli vastus, et jah tõesti, ununes maha ja lubadus kohe järgi saata paber. Nüüdseks olen oodanud oma 2 kuud ja mida pole seda pole. Minu korduvate küsimuste peale kuulen vastuseks vaid ebamäärast juttu mingist kolmandast isikust, kelle valduses väidetavalt kõnealune paber asub ja kust seda ei kätte ei saa jne...
Seega sain kauba, mis ei olnud ikkagi see, mille eest maksin. Häirivaks teguriks on ka faktor, et kasutaja on ise üles näidanud vaid erakordset passiivsust probleemile lahenduse leidmisel, ilmselt on tegemist lapsega, kes ei ole veel võimeline enda tegude eest täiel määral vastutama. Võib küll kõlada karmilt, kuid tunnen ennast petetuna ja pean oma kohuseks hoiatada teisi kaasfoorumlasi selle kasutajaga äri ajamise eest. Igal juhul ei tasu teha talle ettemaksu veendumata pakutava vastavuses kirjeldatuga.
P.S: skiptomylo, kui Sa selle teki minuni siiski toimetad, olen nõus edastama omapoolsed vabandused ja ka selle kommentaari siit ära koristama.
Lugupidamiseta,
ridariass _________________ There is no patch for human stupidity... |
|
|
| Kommentaarid: 232 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
206 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nomatter
HV kasutaja
liitunud: 20.04.2006
|
postitatud: 02.06.2006 08:44:22 postituse pealkiri: mp3 |
|
Arvamus kasutajast [ skiptomylo ]: Positiivne |
|
Ostsin mp3'e. Kõik nii nagu olema pidi. |
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
poocman
HV kasutaja

liitunud: 13.10.2004
|
postitatud: 05.05.2006 17:05:38 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ skiptomylo ]: Positiivne |
|
ostsin telefoni, äri kiire ja korralik, just nagu mulle meeldib, soovitan  |
|
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iguaan
HV veteran

liitunud: 23.11.2003
|
postitatud: 12.04.2006 17:07:37 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ skiptomylo ]: Positiivne |
|
sai siis ruuter ära ostetud  |
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
71 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hentz88
HV kasutaja

liitunud: 22.03.2005
|
postitatud: 29.03.2006 11:02:57 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ skiptomylo ]: Positiivne |
|
| sai vähe äritsetud. minu poolt väga positiivne kogemus |
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nizu
HV kasutaja

liitunud: 22.09.2004
|
postitatud: 25.03.2006 16:35:30 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ skiptomylo ]: Positiivne |
|
Ei noh Tip-top müüja,annan sada punni!  |
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
skiptomylo
Piiratud kasutaja

liitunud: 11.12.2004
|
postitatud: 25.03.2006 11:07:28 postituse pealkiri: |
|
| Arvamus kasutajast [ skiptomylo ]: puudub |
|
| nizu , ära tekita probleeme . |
|
|
| Kommentaarid: 69 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
53 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nizu
HV kasutaja

liitunud: 22.09.2004
|
postitatud: 24.03.2006 11:25:34 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ skiptomylo ]: Positiivne |
|
| Nagu su endaga jamasid ei ole või? |
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Evil14
HV Guru

liitunud: 25.02.2004
|
postitatud: 21.03.2006 19:52:18 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ skiptomylo ]: Positiivne |
|
aega ja jamamist tuli, aga äri korralik  |
|
|
| Kommentaarid: 225 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
64bit
HV kasutaja

liitunud: 03.03.2005
|
postitatud: 11.03.2006 18:39:36 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ skiptomylo ]: Positiivne |
|
mees teab mis räägib...väga ... võib kindlasti usaldada selle peale |
|
|
| Kommentaarid: 59 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ceemic
24/7@kalal

liitunud: 21.03.2005
|
postitatud: 06.03.2006 02:05:31 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ skiptomylo ]: Positiivne |
|
norm tyyp  |
|
|
| Kommentaarid: 421 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
322 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DDR2
Kreisi kasutaja
liitunud: 15.06.2004
|
postitatud: 27.02.2006 23:50:58 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ skiptomylo ]: Positiivne |
|
Minu poolt positiivne  |
|
|
| Kommentaarid: 147 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
141 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mõttetumees
HV Guru
liitunud: 18.07.2003
|
postitatud: 17.02.2006 18:00:50 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ skiptomylo ]: Negatiivne |
|
Raha maksmisest kuni kauba saabumiseni läks aega peaaegu 5 kuud! See on ikka üle mõistuse pikk aeg.
Muidu tundub olevat armas poiss, oskab hästi lubada... tüdrukutele ta kindlasti meeldib, minu hinnang jääb siiski praegu negatiivseks.
viimati muutis Mõttetumees 04.04.2006 17:50:38, muudetud 3 korda |
|
|
| Kommentaarid: 659 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
534 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ILoveTiss
HV kasutaja
liitunud: 21.06.2004
|
postitatud: 16.02.2006 00:16:43 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ skiptomylo ]: Positiivne |
|
| sõbralik ja oskab äri ajada |
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ritsu82
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.12.2004
|
postitatud: 26.01.2006 22:07:49 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ skiptomylo ]: Positiivne |
|
| tehing kiire ja korralik. |
|
|
| Kommentaarid: 146 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
zeppelin
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.01.2002
|
postitatud: 03.01.2006 10:55:10 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ skiptomylo ]: Positiivne |
|
Sai ka üks telefon ostetud.  |
|
|
| Kommentaarid: 128 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
117 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raffal
HV vaatleja
liitunud: 14.11.2004
|
postitatud: 24.12.2005 12:25:25 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ skiptomylo ]: Positiivne |
|
| Sai LCD monitor ostetud, kaup korralik. Julgen soovitada. |
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
velz83
HV Guru
liitunud: 24.04.2004
|
postitatud: 16.12.2005 12:52:23 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ skiptomylo ]: Positiivne |
|
Vaatamata minu sularaha probleemile sai siiski äri aetud  _________________ Palun ära küsi krediiti, sest löök vastu molli teeb tihti haiget |
|
|
| Kommentaarid: 174 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
159 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ALi
HV kasutaja

liitunud: 13.02.2002
|
postitatud: 16.12.2005 02:42:06 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ skiptomylo ]: Positiivne |
|
Sai veidike äri tehtud... ostsin prose ja ketta, asjad korras  |
|
|
| Kommentaarid: 44 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
skiptomylo
Piiratud kasutaja

liitunud: 11.12.2004
|
postitatud: 14.12.2005 22:21:34 postituse pealkiri: |
|
| Arvamus kasutajast [ skiptomylo ]: puudub |
|
See murdus siis ära kui lahti kruvisin . Sinu poolt oli raha juba kantud , mida ma tegema siis pidin ?? Ütle ..  |
|
|
| Kommentaarid: 69 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
53 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kakkuke
HV vaatleja
liitunud: 09.09.2005
|
postitatud: 14.12.2005 14:29:30 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ skiptomylo ]: Neutraalne |
|
| asi toimis nii nagu peab (y)kui valja arvata see et videokaardil kinnitus vigane oli.kaupa sellise müüjaga enam ei tee,kui siis ainult käest kätte |
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WerteX
HV Guru
liitunud: 31.03.2004
|
postitatud: 13.12.2005 21:15:11 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ skiptomylo ]: Positiivne |
|
| 1. 13.12.2005 - Ostsin SDRAM ( Ok ja loodame, et töötab ei ole jõudnud veel proovida ) |
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
306 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mattias
HV kasutaja
liitunud: 06.04.2004
|
postitatud: 08.12.2005 23:47:33 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ skiptomylo ]: Positiivne |
|
Ostsin vägagi monitori. Äri kiire ja korralik Soovitan  |
|
|
| Kommentaarid: 37 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
deepmaan
HV kasutaja
liitunud: 11.04.2003
|
postitatud: 05.12.2005 22:46:24 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ skiptomylo ]: Neutraalne |
|
positiivset päris panna ei saa, kuna tehing ikka venis üle lootuste pikaks. muidu hea ärimees ja kaup korralik.
viimati muutis deepmaan 12.12.2005 23:36:53, muudetud 1 kord |
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winman
HV Guru

liitunud: 29.07.2002
|
postitatud: 05.12.2005 21:26:40 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ skiptomylo ]: Positiivne |
|
| tehing tehtud ja mõlemad rahul nagu aru saan |
|
|
| Kommentaarid: 1519 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
2 :: |
1113 |
|
| tagasi üles |
|
 |
midiman
HV kasutaja
liitunud: 24.10.2004
|
postitatud: 04.12.2005 00:02:17 postituse pealkiri: suured tänud |
|
Arvamus kasutajast [ skiptomylo ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
emmennpee
HV Guru

liitunud: 01.03.2004
|
postitatud: 24.11.2005 15:59:44 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ skiptomylo ]: Positiivne |
|
Ostsin molu Ordi komplektist KTM 7002FD  |
|
|
| Kommentaarid: 509 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
2 :: |
423 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Quasimoodo
HV kasutaja
liitunud: 12.11.2005
|
postitatud: 24.11.2005 03:18:34 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ skiptomylo ]: Positiivne |
|
sai siis ka temaga pisike diil tehtud,kõik sujus kenasti!
Sai sisi ericsson T39m supaka vastu vahetatud  |
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Raceboy
HV veteran

liitunud: 26.12.2003
|
postitatud: 19.11.2005 15:13:23 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ skiptomylo ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 319 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
4 :: |
248 |
|
| tagasi üles |
|
 |
suvakas
HV vaatleja
liitunud: 11.06.2004
|
postitatud: 12.11.2005 23:23:55 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ skiptomylo ]: Positiivne |
|
Kogemus positiivne
Müüs mulle xboxi. Oli kokkulepitud ajal õiges kohas ja kaup oli täpselt selline nagu lubatud.
Soovitan ! |
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hoopismina
HV kasutaja
liitunud: 05.09.2004
|
postitatud: 18.10.2005 17:44:21 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ skiptomylo ]: Positiivne |
|
| Tänu nädalavahetusele raha ei soovinud pankade vahel liikuda kuid muidu kõik positiivne! |
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
roostevaba
HV veteran

liitunud: 13.11.2004
|
postitatud: 12.10.2005 20:09:52 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ skiptomylo ]: Positiivne |
|
koos saime cd-playeri katkise klemmi parandamisega hakkama:D
mina vaimselt, tema füüsiliselt
 _________________ White Powwa! |
|
|
| Kommentaarid: 173 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
161 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hot Sauce
HV vaatleja

liitunud: 01.07.2004
|
postitatud: 13.09.2005 13:44:35 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ skiptomylo ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ppg
HV Guru

liitunud: 14.07.2003
|
postitatud: 06.09.2005 19:52:17 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ skiptomylo ]: Positiivne |
|
Ostis Xbox-i mult...pikk äri kujunes kuid ostja igati  |
|
|
| Kommentaarid: 171 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
5 :: |
138 |
|
| tagasi üles |
|
 |
japs
HV kasutaja

liitunud: 20.12.2003
|
postitatud: 03.09.2005 17:14:12 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ skiptomylo ]: Positiivne |
|
jälle viis + tehing temaga
soovitan:p _________________ I wont drive too fast-i just fly low! |
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Bartez
HV kasutaja
liitunud: 16.11.2002
|
postitatud: 03.09.2005 13:45:43 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ skiptomylo ]: Positiivne |
|
| ostsin temalt arvuti. Kõik oli väga positiivne! |
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
skiptomylo
Piiratud kasutaja

liitunud: 11.12.2004
|
postitatud: 03.09.2005 12:43:13 postituse pealkiri: |
|
| Arvamus kasutajast [ skiptomylo ]: puudub |
|
| Format kirjutas: |
| Miks negatiivne, seda lugeda minu profiilist.. |
nii:
skiptomylo kirjutas:
ostsin 100GB kõvaketta, mis muidugi andis otsad peale esimest nädalat.
Format kirjutas:
Esiteks ma andsin sellele kettale vaid töölemineku garantii. Enne müümist sai ketas testitud ja kõik oli ok. Sinu masinas läks ketas samuti ilusti tööle. Seega ei tohiks olla probleemi...
Igaksjuhuks mainisin ka sulle, et läbi ühe HV kasutaja peaks kehtima garantii, aga midagi kindlat ma ei lubanud, seega et see kasutaja sulle garantiid ei andnud, ei ole minu süü.
Väga lapsik inimene oled, kui ei suuda kuskilt abi saada ja siis pead kellegi teise süüdlaseks tegema...
ma,ei väitnudki praegu ju et mingi garantii värk on. Lihtsalt,tõesti,käima ta nüüd läks, aga lihtsalt peale nädalat läks ta läbi-kas pidin siis pos.kommentaari panema:et oi kui tore..ostsin 100gb kõvaketta mis läks nädalaga läbi VÄGA POSITIIVNE kogemus! NII V?
haige |
|
|
| Kommentaarid: 69 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
53 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dellu
Kreisi kasutaja
liitunud: 07.01.2005
|
postitatud: 02.09.2005 09:26:04 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ skiptomylo ]: Positiivne |
|
| Raha kiirelt tema poolt ülekandena ja saigi asja posti panna. |
|
|
| Kommentaarid: 150 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
134 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Format
Piiratud kasutaja

liitunud: 01.01.2004
|
postitatud: 01.09.2005 19:08:25 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ skiptomylo ]: Positiivne |
|
| Miks negatiivne, seda lugeda minu profiilist.. |
|
|
| Kommentaarid: 307 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
12 :: |
11 :: |
231 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eestlane13
HV kasutaja

liitunud: 03.03.2004
|
postitatud: 01.09.2005 16:07:31 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ skiptomylo ]: Positiivne |
|
sai telefone vahetatud:)..olen rahul
viimati muutis eestlane13 04.09.2005 23:56:05, muudetud 1 kord |
|
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
andrus
Kreisi kasutaja
liitunud: 06.11.2001
|
postitatud: 29.08.2005 08:47:55 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ skiptomylo ]: Positiivne |
|
Palus abi 9210i softi osas - samal päeval kahjuks ei jõudnud kogu vajalikku tarkvara peale ajada - järgmisel päeval kui helistasin, oli kodanik juba asja unustanud, et telefoni minu kätte üldse andis - telefon leidis uuesti omaniku üles - korralikult töötavana  _________________ Andrus
GSM: 51-76598 |
|
|
| Kommentaarid: 80 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
margus0000
Kreisi kasutaja
liitunud: 02.01.2004
|
postitatud: 19.08.2005 07:48:03 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ skiptomylo ]: Positiivne |
|
| Sai talle telefon müüdud ,kõik oli ok |
|
|
| Kommentaarid: 99 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
84 |
|
| tagasi üles |
|
 |
.Scorps.
HV Guru

liitunud: 24.05.2004
|
postitatud: 16.08.2005 22:14:42 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ skiptomylo ]: Positiivne |
|
Ostis võtmehoidja. Äri oli hea ja meeldiv. Soovitan.  _________________ Tere hommikust!  |
|
|
| Kommentaarid: 265 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
221 |
|
| tagasi üles |
|
 |
overgrow
HV kasutaja

liitunud: 03.04.2005
|
postitatud: 22.07.2005 20:56:44 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ skiptomylo ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
2 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
CpCC
HV vaatleja
liitunud: 26.02.2004
|
postitatud: 07.07.2005 18:01:51 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ skiptomylo ]: Positiivne |
|
ostsin talt videokaardi, kõik läks kiirelt ja hästi
Soovitan! |
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Matrix75
HV veteran

liitunud: 23.11.2004
|
postitatud: 03.07.2005 23:53:13 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ skiptomylo ]: Positiivne |
|
Toetan omasid....... pahad......  |
|
|
| Kommentaarid: 321 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
241 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kloccer
HV kasutaja
liitunud: 26.06.2005
|
postitatud: 30.06.2005 18:56:06 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ skiptomylo ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
7 :: |
1 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|