Avaleht
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
kasutaja profiili vaatamine :: Miltec
avatar Kasutajast Miltec

HV kasutaja
liitunud:  07.05.2002
viimane külastus:  07.04.2026 11:02:20
HV-OT teenus:  01.02.2020 14:43:20
HV-OT+ teenus:  -
postitusi:  406
[0.01% kõigist / 0.05 sõnumit päeva kohta]
vaata kasutaja Miltec sõnumeid
amet:  Arvutid
huvid:  Arvutid
ID-kaart:  Autoriseeritud ID-kaardiga
kontakt Miltec
lisa ignoreeritav kasutaja: lisa ignoreeritav kasutaja
privaatsõnum: saada privaatsõnum

Kasutajate arvamused :: Miltec
Protsentuaalselt Graafiliselt
Positiivne: 100% 47 häält
Neutraalne: 0% 0 häält
Negatiivne: 0% 0 häält
Sinu arvamus kasutajast [ Miltec ]: puudub

NB! Oma arvamust kasutaja kohta saab lisada/muuta vaid postitades või vana postitust muutes.

autor sõnum
ninzor
HV veteran

liitunud: 15.06.2008


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 22.11.2023 19:13:30    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Miltec ]: Positiivne

Ostis HDD'sid. Tehing konkreetne ja sujuv. beer_yum.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 232 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 202
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vahelduvool
HV kasutaja
vahelduvool

liitunud: 26.07.2006


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 08.04.2023 23:44:25    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Miltec ]: Positiivne

Ostis Mikrotikuid. Tehing sujus. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
janz1k
HV veteran
janz1k

liitunud: 03.09.2017


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 24.10.2022 22:38:13    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Miltec ]: Positiivne

ostsin emaplaadid, kõik ok icon_smile.gif
_________________
syytu prints
Kommentaarid: 153 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 139
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kala1
Kreisi kasutaja
kala1

liitunud: 02.12.2006


Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnumpostitatud: 17.04.2022 10:18:53    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Miltec ]: Positiivne

Ryzen prose
_________________
M: LG 29wk500-p
The German soldier has impressed the world, however the Italian Bersagliere soldier has impressed the German soldier.
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hannes36
Kreisi kasutaja
hannes36

liitunud: 30.10.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 09.02.2018 10:51:14    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Miltec ]: Positiivne

postitasin kauba, kindel värk. thumbs_up.gif
_________________
minu lugupeetus
Kommentaarid: 121 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 111
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Morpheus15
HV veteran
Morpheus15

liitunud: 27.06.2006


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 11.01.2017 13:42:04    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Miltec ]: Positiivne

Ostis hunniku mälusid. Kandis raha ette. Väga kiire ja positiivne tehing. Korralik, konkreetne ostja. Soovitan thumbs_up.gif
_________________
hwbot profiil
Kommentaari saate profiili peale seda kui olete ise selle lisanud!
Kommentaarid: 204 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tonis454
HV kasutaja

liitunud: 15.08.2010


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 04.08.2014 16:25:30    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Miltec ]: Positiivne

Müüs NASi, väga positiivne kogemus. Soovitan!
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cyberlord
HV Guru

liitunud: 02.12.2003



sõnumpostitatud: 03.03.2014 09:28:34    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Miltec ]: Positiivne

Kiire ja konkreetne!
Kommentaarid: 546 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 449
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
veixv
HV veteran
veixv

liitunud: 12.05.2006



sõnumpostitatud: 13.05.2013 13:59:38    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Miltec ]: Positiivne

Tehing tehtud edukalt ja kiiresti. Igati asjalik. Soovitan!
Kommentaarid: 378 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 351
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
time123
HV Guru
time123

liitunud: 11.09.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 25.10.2011 11:05:11    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Miltec ]: Positiivne

Kiire ja korrektne ostja thumbs_up.gif Väga positiivne. icon_wink.gif
Kommentaarid: 204 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 179
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hallvatt
Kreisi kasutaja


liitunud: 05.01.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 01.09.2011 20:21:29    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Miltec ]: Positiivne

Äri kiire ja korralik, soovitan!
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 98
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
avax
HV Guru
avax

liitunud: 10.10.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 01.09.2011 17:06:10    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Miltec ]: Positiivne

Usin ostja, kõik positiivne!
Kommentaarid: 271 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 213
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
friik1
HV Guru
friik1

liitunud: 18.06.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 04.07.2011 10:33:07    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Miltec ]: Positiivne

Müüsin ühe suure switchi! thumbs_up.gif
Kommentaarid: 195 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 170
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 28.06.2011 15:59:44    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Miltec ]: Positiivne

Kiire ja korralik ostja, soovitan thumbs_up.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
geek
HV kasutaja

liitunud: 07.04.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 14.11.2008 14:50:04    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Miltec ]: Positiivne

Tubli ostja thumbs_up.gif
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
soodent
HV Guru


liitunud: 10.04.2002



sõnumpostitatud: 15.05.2008 23:01:48    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Miltec ]: Positiivne

maksimaalselt positiivne mulje.
Kommentaarid: 822 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 19 :: 6 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zzz1
HV vaatleja

liitunud: 01.11.2002



sõnumpostitatud: 12.03.2008 13:25:32    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Miltec ]: Positiivne

Sai üks SCSI kaart müüdud.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
warwas
HV Guru
warwas

liitunud: 06.07.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 26.02.2008 22:29:23    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Miltec ]: Positiivne

sai talle tiba kraami maha äritud! thumbs_up.gif
Kommentaarid: 247 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 224
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jotjot
HV Guru

liitunud: 26.11.2001


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 08.01.2008 23:57:35    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Miltec ]: Positiivne

thumbs_up.gif
Kommentaarid: 404 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 339
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
virks
HV Guru

liitunud: 19.03.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 14.12.2007 23:25:40    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Miltec ]: Positiivne

Järjekordne thumbs_up.gif
Kommentaarid: 526 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 420
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KeZi
HV veteran
KeZi

liitunud: 01.09.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 02.12.2007 12:23:23    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Miltec ]: Positiivne

Saatsin kauba ette ja ta kandis hiljem raha üle.
Usaldusväärne inimene.
Julgen soovitada. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 268 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 243
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
winter
HV veteran
winter

liitunud: 17.01.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 16.11.2007 12:35:11    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Miltec ]: Positiivne

sai väike äri tehtud posti teel ja kõik ok thumbs_up.gif
Kommentaarid: 272 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 239
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rolts
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.10.2003



sõnumpostitatud: 13.11.2007 17:12:19    postituse pealkiri: :) vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Miltec ]: Positiivne

saab ka kaugelt asju aetud
_________________
Remondime ja hooldame arvuteid, servereid ja väikeettevõtete võrke.
Kommentaarid: 117 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
windsurfer
HV veteran
windsurfer

liitunud: 08.01.2006


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 25.06.2007 20:55:50    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Miltec ]: Positiivne

Ostis videokaardi. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
matzz007
HV veteran
matzz007

liitunud: 12.06.2006



sõnumpostitatud: 06.06.2007 16:15:21    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Miltec ]: Positiivne

postiga saatis mälud thumbs_up.gif tegin ettemaksu

kõik positiivne thumbs_up.gif julgen soovitada
_________________
Project Wooden Case
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mar6
HV veteran

liitunud: 20.11.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 02.06.2007 14:47:10    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Miltec ]: Positiivne

Teine tehing sujus ka normaalselt. thumbs_up.gif thumbs_up.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
smurfer
HV Guru
smurfer

liitunud: 15.08.2006


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 14.05.2007 21:43:40    postituse pealkiri: Vanakola müük vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Miltec ]: Positiivne

Sai mõned töökorras / mõned mitte eriti töökorras jupid EP abil saadetud. Peale seda, kui kola kohal oli kandis mees raha üle, nii nagu kokku lepitud. Tip-top-diil! thumbs_up.gif
Kommentaarid: 351 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 299
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mar6
HV veteran

liitunud: 20.11.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 14.05.2007 13:18:06    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Miltec ]: Positiivne

Müüsin mõned jupid, kandis raha ette, usaldusväärne äripartner.
Soovitan. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kännuämmelg
HV Guru
kännuämmelg

liitunud: 27.08.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 20.04.2007 17:22:25    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Miltec ]: Positiivne

järjekordne heameel müüdud katkise kauba eest saadud rahast thumbs_up.gif
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 205
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
virks
HV Guru

liitunud: 19.03.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 11.03.2007 09:39:29    postituse pealkiri: Kommenteerimine: Miltec vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Miltec ]: Positiivne

taaskord positiivne ärikogemus.
thumbs_up.gif
Kommentaarid: 526 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 420
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
atari_
HV kasutaja
atari_

liitunud: 09.10.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 28.02.2007 00:18:22    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Miltec ]: Positiivne

Müüs mulle ühe emaplaadi. Tuli postiga ilusti kohale.
_________________
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 80
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ElDiablo
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.07.2006



sõnumpostitatud: 27.02.2007 20:44:28    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Miltec ]: Positiivne

Äri sai tehtud icon_smile.gif soovitan. Kuigi jah... sai nata nalja - tüüp andis oma endise aadressi aga arvan et saab kätte küll. Soovitan icon_lol.gif thumbs_up.gif
_________________
Pildistan ja majandan hobikorras, uuri lähemalt: http://www.kirilldremljuga.eu !
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
virks
HV Guru

liitunud: 19.03.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 04.02.2007 15:02:27    postituse pealkiri: Re: Kommenteerimine: Miltec vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Miltec ]: Positiivne

viis katkised asjad jalust ära thumbs_up.gif
Kommentaarid: 526 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 420
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jj666
Kreisi kasutaja
jj666

liitunud: 31.05.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 21.11.2006 00:17:48    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Miltec ]: Positiivne

Sain raha mitu päeva enne kätte kui prose temani jõudis.
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etsike
HV veteran
Etsike

liitunud: 24.12.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 23.10.2006 19:27:31    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Miltec ]: Positiivne

Samuti üks neljakordne pildidiil, kõik vinks-vonks.
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ardo
HV Guru
Ardo

liitunud: 22.02.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 23.10.2006 18:56:59    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Miltec ]: Positiivne

Pildidiil. thumbs_up.gif 8)
Kommentaarid: 272 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 225
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 14.10.2006 15:31:43    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Miltec ]: Positiivne

toimus väike ja kiire deal thumbs_up.gif
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
daddario
HV kasutaja

liitunud: 08.11.2005



sõnumpostitatud: 03.05.2006 23:23:02    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Miltec ]: Positiivne

Sai üks prose antud.
_________________
daddario@debianx:~$
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kännuämmelg
HV Guru
kännuämmelg

liitunud: 27.08.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 29.04.2006 22:02:08    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Miltec ]: Positiivne

Usaldas oma katkise asja eesti teises otsas asuva võõra kätte remonti 8)
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 205
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yb228a
Kreisi kasutaja
yb228a

liitunud: 25.12.2001


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 13.11.2005 12:48:57    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Miltec ]: Positiivne

Väike vahetuse diil. Mina igatahes väga rahul.
Kommentaarid: 231 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 192
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MaT
Kreisi kasutaja
MaT

liitunud: 19.11.2001



sõnumpostitatud: 30.04.2005 19:13:22    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Miltec ]: Positiivne

positiivne kogemus ja soovitused minu poolt thumbs_up.gif
Kommentaarid: 159 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 148
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
suurpealik
HV Guru
suurpealik

liitunud: 04.06.2002



sõnumpostitatud: 31.03.2005 22:15:31    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Miltec ]: Positiivne

Tunnen, tean, soovitan thumbs_up.gif
_________________
Apple business solution partner.
Kommentaarid: 227 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 195
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
predator
HV Guru
predator

liitunud: 08.12.2001



sõnumpostitatud: 07.12.2004 21:05:47    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Miltec ]: Positiivne

Antec toiteplokk vahetas omanikku, tehing kiire ja korrektne thumbs_up.gif
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 154
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erxe
HV kasutaja


liitunud: 29.06.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 08.11.2004 11:41:15    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Miltec ]: Positiivne

Tubli inimene ja hea sõber. Ärigi aetud natuke
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raamat
HV Guru
raamat

liitunud: 28.11.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 02.11.2004 12:43:03    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Miltec ]: Positiivne

Asjalik hinnavaatleja. Tegi ülekande ja kaup pakiga. thumbs_up.gif
_________________
M: APC Smart-UPS SC 1000VA 230V - 2U Rackmount/Tower, SC1000I. Musta värvi. Akudeta. 150EUR
Kommentaarid: 359 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 276
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SCREAMER
HV Guru
SCREAMER

liitunud: 08.11.2001


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 15.06.2004 23:59:47    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Miltec ]: Positiivne

positiivne kogemus thumbs_up.gif
_________________
WM PDA/föönide flashimine, taastamine
MCP, MCDST, 4xMCTS, 2xMCTIP, WMTS
[b:845bed8ad7]M: moditud Nintendo Wii+2puldikomplekti+2xM+ +Composite kaabla+2gb kaart softiga(media player,opera....) + ~50mängu 3.5k.-[/b:845bed8ad7]
Kommentaarid: 441 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 393
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KyBer
HV veteran
KyBer

liitunud: 28.05.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 19.05.2004 10:46:10    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Miltec ]: Positiivne

thumbs_up.gif
Kommentaarid: 114 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 98
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ahvus
HV kasutaja

liitunud: 26.02.2003



sõnumpostitatud: 27.04.2004 01:12:54    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Miltec ]: Positiivne

Müüsin pooliku arvutikasti.
Kandis raha ette, mina saatsin Cargoga asjad.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wil
HV vaatleja

liitunud: 05.08.2003



sõnumpostitatud: 24.03.2004 12:05:31    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Miltec ]: Positiivne

Kõik sujus suurepäraselt, saatsin Cargoga, kandis kohe pärast kauba kätte saamist kenasti raha üle. soovitan
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
K3891
HV veteran
K3891

liitunud: 18.01.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 21.01.2004 16:15:25    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Miltec ]: Positiivne

Igati tore ja tark mees!
_________________
lapsesuu: "kui sa surnud oled, siis ei saa sa ise sellest aru, ainult teistel on raske. samamoodi on siis, kui sa loll oled"
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
vasta   Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
mine lehele 1, 2  järgmine
1/2

Miltec arvab teistest
Protsentuaalselt Graafiliselt
Positiivne: 100% 43 häält
Neutraalne: 0% 0 häält
Negatiivne: 0% 0 häält

näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.