| autor |
sõnum |
meelis63
HV Guru
liitunud: 17.07.2003
|
postitatud: 01.12.2011 19:31:46 postituse pealkiri: Tehing |
|
Arvamus kasutajast [ Golbin666 ]: Positiivne |
|
Igati Ok tehing! Kiire tegutsemine ja post
Edu! |
|
|
| Kommentaarid: 336 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
271 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Novembre
Kreisi kasutaja
liitunud: 05.11.2001
|
postitatud: 15.03.2009 22:14:57 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Golbin666 ]: Negatiivne |
|
| Müüs vigast kaarti. Probleemi lahendamise asemel kadus ära. Ei soovita kellelgi temaga tehingut teha. |
|
|
| Kommentaarid: 108 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
102 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Crasy
HV kasutaja

liitunud: 23.12.2003
|
postitatud: 20.07.2008 18:09:34 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Golbin666 ]: Positiivne |
|
Tänu temale jõudis kaup kiirelt minuni!  |
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Marduuhin
HV Guru

liitunud: 02.09.2004
|
postitatud: 17.03.2008 19:47:08 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Golbin666 ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 128 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
108 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RPG16
HV Guru

liitunud: 18.02.2006
|
postitatud: 14.02.2008 22:07:42 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Golbin666 ]: Neutraalne |
|
Ignoreerid mind , kuigi olen korduvalt palunud toimunud äri eest positiivset kommentaari vastu. |
|
|
| Kommentaarid: 203 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
166 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RPG16
HV Guru

liitunud: 18.02.2006
|
postitatud: 06.02.2008 18:04:03 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Golbin666 ]: Neutraalne |
|
Müüs ruuteri, asi töötab OK
ainult väike kala küljes aga arvan, et selle saab korda. |
|
|
| Kommentaarid: 203 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
166 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kuldkala
HV kasutaja

liitunud: 09.11.2004
|
postitatud: 28.01.2008 18:26:50 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Golbin666 ]: Positiivne |
|
Kiire ja korralik äri!  |
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
liinibuss
HV kasutaja

liitunud: 26.01.2008
|
postitatud: 28.01.2008 17:12:12 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Golbin666 ]: Positiivne |
|
minu kogmused tehing kiire ja korralik sai nati kaubelda ja kaup toodi mulle ka peaaegu et toidupoodi kohale kui seal shoppasin:)...niisiis super:) _________________ Ikarus 4evr |
|
|
| Kommentaarid: 38 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Antari
Kreisi kasutaja
liitunud: 29.01.2007
|
postitatud: 02.01.2008 23:07:42 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Golbin666 ]: Positiivne |
|
Kiire ja korralik äri tehing  |
|
|
| Kommentaarid: 136 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
126 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ritsu82
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.12.2004
|
postitatud: 19.11.2007 15:30:58 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Golbin666 ]: Positiivne |
|
sai video+mälu ostetud ja kõik ok.  |
|
|
| Kommentaarid: 146 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pip
HV kasutaja
liitunud: 08.02.2003
|
postitatud: 18.11.2007 15:22:45 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Golbin666 ]: Positiivne |
|
ostsin paar ram-i ja cpu-d
saatis postiga nagu lubatud
kõik ok |
|
|
| Kommentaarid: 44 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
puuto
HV kasutaja

liitunud: 22.01.2005
|
postitatud: 17.11.2007 01:07:45 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Golbin666 ]: Positiivne |
|
Ostsin kõvaketta temalt, kõik OK  |
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Golbin666
HV kasutaja

liitunud: 27.11.2004
|
postitatud: 14.11.2007 19:43:39 postituse pealkiri: |
|
| Arvamus kasutajast [ Golbin666 ]: puudub |
|
| keegi-Hannes kirjutas: |
Järgmine hommik kirja lugedes kus mainitakse: "Tule järele"- mainimata kuhu! Järgneb, vastuse asemel, teade "asi müüdud teistele"
Keeruline on nii äri ajada! |
sa ei vastanud terve päeva mu psile ja nii öelda neid niisama postitajaid on siin hvs 100du kui mitte rohkemgi nii et ma polnud sulle midagi konkreetset lubanud ja sa siin oma neutraalsetega  _________________ M:sdramme pc 133 128 mbsed
M:C2D E2140
M:A64 3200+
M:2x 512mb ram
M:freezer 64 pro
M:epox 9npa ultra
M:C2D E6400 (hea pakumise korral) |
|
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
4 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
keegi-Hannes
Kreisi kasutaja
liitunud: 06.03.2002
|
postitatud: 14.11.2007 17:18:34 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Golbin666 ]: Neutraalne |
|
Järgmine hommik kirja lugedes kus mainitakse: "Tule järele"- mainimata kuhu! Järgneb, vastuse asemel, teade "asi müüdud teistele"
Keeruline on nii äri ajada! |
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heikis
HV Guru
liitunud: 17.03.2003
|
postitatud: 01.09.2007 10:49:57 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Golbin666 ]: Positiivne |
|
positiivne tehing, kõik OK  |
|
|
| Kommentaarid: 338 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
4 :: |
290 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Chaze
Kreisi kasutaja
liitunud: 31.12.2002
|
postitatud: 31.08.2007 12:23:01 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Golbin666 ]: Positiivne |
|
Ostsin kõvaketta. Tegin ettemaksu ja järgmisel päeval läks asi posti! Usaldusväärne!  |
|
|
| Kommentaarid: 99 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
92 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Martin1977
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.08.2004
|
postitatud: 16.08.2007 18:19:02 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Golbin666 ]: Neutraalne |
|
| Golbin666 kirjutas: |
| Martin1977 kirjutas: |
Laps..
Pole positiivseid kogemusi... |
muidugi pole kui sa äri ei oska aiada tyyp müüb õuna tegelet saab pirni  |
Ma helistasin sulle et selgeks kõik teha, kas sinu jaoks on nii vajalik orig. karp protsessorist vxi ei..
Sa lihtsalt ei tahtnud minuga raakida... |
|
|
| Kommentaarid: 167 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
5 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Golbin666
HV kasutaja

liitunud: 27.11.2004
|
postitatud: 12.08.2007 23:44:47 postituse pealkiri: |
|
| Arvamus kasutajast [ Golbin666 ]: puudub |
|
| Martin1977 kirjutas: |
Laps..
Pole positiivseid kogemusi... |
muidugi pole kui sa äri ei oska aiada tyyp müüb õuna tegelet saab pirni  _________________ M:sdramme pc 133 128 mbsed
M:C2D E2140
M:A64 3200+
M:2x 512mb ram
M:freezer 64 pro
M:epox 9npa ultra
M:C2D E6400 (hea pakumise korral) |
|
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
4 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Martin1977
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.08.2004
|
postitatud: 11.08.2007 11:28:31 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Golbin666 ]: Neutraalne |
|
Laps..
Pole positiivseid kogemusi... |
|
|
| Kommentaarid: 167 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
5 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kännuämmelg
HV Guru

liitunud: 27.08.2002
|
postitatud: 08.08.2007 08:15:07 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Golbin666 ]: Positiivne |
|
Müüs katkise fotoka ja mina olen rahul  |
|
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
205 |
|
| tagasi üles |
|
 |
roolik
HV kasutaja
liitunud: 10.05.2007
|
postitatud: 04.08.2007 22:50:27 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Golbin666 ]: Positiivne |
|
Ostsin prose  |
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
59 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rewer
HV Guru

liitunud: 31.08.2004
|
postitatud: 01.08.2007 11:04:00 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Golbin666 ]: Positiivne |
|
Ostsin klapid, kõik OK  |
|
|
| Kommentaarid: 1310 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
922 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wa666ou
HV veteran
liitunud: 23.05.2003
|
postitatud: 27.07.2007 15:25:56 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Golbin666 ]: Positiivne |
|
ostsin emaplaadi, prose ja rami.
cargoga saatmine õnnestus, kõik korras.
 |
|
|
| Kommentaarid: 101 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
95 |
|
| tagasi üles |
|
 |
access
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.01.2006
|
postitatud: 27.07.2007 12:07:05 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Golbin666 ]: Positiivne |
|
Ostsin mälu  |
|
|
| Kommentaarid: 91 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
4 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lamp
HV Guru

liitunud: 08.11.2001
|
postitatud: 24.07.2007 21:02:09 postituse pealkiri: e2140 |
|
Arvamus kasutajast [ Golbin666 ]: Positiivne |
|
müüs prose, asi korras, tehing kiire ja korralik.  _________________ eriti julm |
|
|
| Kommentaarid: 193 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
169 |
|
| tagasi üles |
|
 |
asdbse
HV kasutaja

liitunud: 17.07.2007
|
postitatud: 21.07.2007 18:30:52 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Golbin666 ]: Positiivne |
|
Sai üks väike tehing tehtud. Kõik käis kiirelt.  |
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
forest
HV kasutaja

liitunud: 26.08.2002
|
postitatud: 12.07.2007 18:04:19 postituse pealkiri: P4 2.6GHz 800MHz 512kB s478 Northwood |
|
Arvamus kasutajast [ Golbin666 ]: Positiivne |
|
Täitsa aetud sai see äri - kõigepealt sain protsessori proovida, et kas ikka sobib ja töötab ning pärast katsetusi kandsin raha üle  |
|
|
| Kommentaarid: 52 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
49 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tizko
HV veteran

liitunud: 20.10.2003
|
postitatud: 03.07.2007 22:41:15 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Golbin666 ]: Positiivne |
|
Sai ostetud mälud ja videokaart, kauplemine toimus kiirelt ja korralikult.
Soovitan! |
|
|
| Kommentaarid: 266 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
246 |
|
| tagasi üles |
|
 |
e-Thug
HV Guru

liitunud: 26.02.2005
|
postitatud: 22.06.2007 19:12:19 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Golbin666 ]: Positiivne |
|
Peaaegu kuu eest sai üks prose ostetud, nüüd lõpuks testitud ja töötab.Positiivne kogemus  |
|
|
| Kommentaarid: 230 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
205 |
|
| tagasi üles |
|
 |
puna
HV Guru

liitunud: 18.08.2003
|
postitatud: 20.06.2007 16:05:48 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Golbin666 ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 361 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ceemic
24/7@kalal

liitunud: 21.03.2005
|
postitatud: 14.06.2007 13:10:50 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Golbin666 ]: Positiivne |
|
Ostsin prose, mis kahjuks ei töötand, aga müüja oli õnneks arusaaja ning kõik laabus  |
|
|
| Kommentaarid: 421 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
322 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dr.yakow
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.04.2007
|
postitatud: 25.05.2007 01:44:47 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Golbin666 ]: Positiivne |
|
Ostsin jupi: mälu pulk ja ati 9200, kiire tehing. sovitan.  |
|
|
| Kommentaarid: 217 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
190 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hiid
HV Guru

liitunud: 23.03.2002
|
postitatud: 01.03.2007 12:40:02 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Golbin666 ]: Positiivne |
|
| Golbin666 kirjutas: |
sai siis üks diil läbi osta.ee tehtud  |
sama siin  _________________ Hapud viinamarjad |
|
|
| Kommentaarid: 663 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
512 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rutz
HV Guru
liitunud: 26.09.2004
|
postitatud: 26.01.2007 14:15:23 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Golbin666 ]: Positiivne |
|
Sai kõrvaklapid ostetud, kõik ok
 _________________
|
|
|
| Kommentaarid: 410 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
354 |
|
| tagasi üles |
|
 |
PCDJ
HV kasutaja
liitunud: 25.06.2005
|
postitatud: 25.01.2007 00:35:37 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Golbin666 ]: Positiivne |
|
Positiivne  |
|
|
| Kommentaarid: 57 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tartu
Piiratud kasutaja

liitunud: 18.11.2006
|
postitatud: 17.01.2007 19:59:11 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Golbin666 ]: Positiivne |
|
Müüs mängu, tundis huvi kas ikka sain paki kätte, ja üleüldse hea müüja! _________________ Pakkuda soodsamalt diislit & bena Huvi korral PS! NB! TARTUS!
M: Valamukapp soodsalt! |
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
2 :: |
89 |
|
| tagasi üles |
|
 |
soundcraft
HV vaatleja
liitunud: 09.07.2005
|
postitatud: 17.01.2007 17:40:50 postituse pealkiri: :) |
|
Arvamus kasutajast [ Golbin666 ]: Positiivne |
|
ostetud rool. Positiivne kogemus. Kiire tehing. 5+ _________________ Be Cool! |
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Nika0
HV veteran

liitunud: 03.01.2005
|
postitatud: 12.01.2007 11:54:57 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Golbin666 ]: Positiivne |
|
Sai osetud ruuter  _________________ Motomehed täidavad kõhtu suu lahti sõites |
|
|
| Kommentaarid: 217 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
185 |
|
| tagasi üles |
|
 |
.Scorps.
HV Guru

liitunud: 24.05.2004
|
postitatud: 11.01.2007 03:28:16 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Golbin666 ]: Positiivne |
|
 _________________ Tere hommikust!  |
|
|
| Kommentaarid: 265 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
221 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Refused
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.10.2005
|
postitatud: 09.01.2007 19:34:38 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Golbin666 ]: Positiivne |
|
Ostsin videokaardi, kõik toimib nagu kellavärk. Rahul  |
|
|
| Kommentaarid: 106 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
92 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Treku
HV vaatleja

liitunud: 11.03.2005
|
postitatud: 04.12.2006 16:03:13 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Golbin666 ]: Positiivne |
|
Kõik nii nagu lubatud,  |
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Alari A.
HV Guru
liitunud: 19.12.2002
|
postitatud: 09.10.2006 00:54:31 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Golbin666 ]: Positiivne |
|
õigel ajal õiges kohas  |
|
|
| Kommentaarid: 675 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
549 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-vodafone-
HV Guru

liitunud: 26.04.2005
|
postitatud: 01.09.2006 22:43:34 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Golbin666 ]: Positiivne |
|
Myys võimu y-101 mina rahul  |
|
|
| Kommentaarid: 247 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
3 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
masterout
HV vaatleja
liitunud: 01.04.2005
|
postitatud: 01.09.2006 22:13:19 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Golbin666 ]: Positiivne |
|
| Ostsin RRR S-30B äri kiire ja korralik kõik läks kokkulepitult |
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
yourfriend
HV veteran

liitunud: 10.05.2005
|
postitatud: 02.08.2006 01:30:57 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Golbin666 ]: Positiivne |
|
Korralik vend, ei ole midagi halba öelda  _________________
 |
|
|
| Kommentaarid: 105 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
88 |
|
| tagasi üles |
|
 |
.Scorps.
HV Guru

liitunud: 24.05.2004
|
postitatud: 19.02.2006 23:34:32 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Golbin666 ]: Positiivne |
|
Ostsin juhtmeta klaveri-hiire. Hind oli soodne ja kaup kirjeldustele vastav.
Võib soovitada. _________________ Tere hommikust!  |
|
|
| Kommentaarid: 265 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
221 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ferrum
HV veteran

liitunud: 21.01.2004
|
postitatud: 13.02.2006 18:12:00 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Golbin666 ]: Positiivne |
|
Nonii.
Sai siis ka väike deal tehtud.
Naz oli jukerdamist,aga...lõppkokkuvõttes võiks siiski positiivne öelda  _________________ JOHHOHAIA! |
|
|
| Kommentaarid: 135 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
3 :: |
111 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Neffis
Kreisi kasutaja
liitunud: 18.10.2003
|
postitatud: 25.01.2006 18:03:12 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Golbin666 ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 98 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
5 :: |
89 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Realist
Kreisi kasutaja
liitunud: 29.11.2001
|
postitatud: 24.01.2006 21:35:15 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Golbin666 ]: Positiivne |
|
| Ostsin jupi vastas kirjeldusele. |
|
|
| Kommentaarid: 69 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
postitatud: 24.01.2006 00:15:49 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Golbin666 ]: Positiivne |
|
igati kiire ja konkreetne asi: neci kirjutaja kenasti uue peremehe k2es.  _________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582 |
|
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|