Avaleht
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
kasutaja profiili vaatamine :: Golbin666
avatar Kasutajast Golbin666

HV kasutaja
liitunud:  27.11.2004
viimane külastus:  10.02.2021 20:40:58
HV-OT teenus:  01.02.2020 14:43:20
HV-OT+ teenus:  -
postitusi:  653
[0.01% kõigist / 0.08 sõnumit päeva kohta]
vaata kasutaja Golbin666 sõnumeid
arvuti:  HP DV2615en
kontakt Golbin666
lisa ignoreeritav kasutaja: lisa ignoreeritav kasutaja
privaatsõnum: saada privaatsõnum

Kasutajate arvamused :: Golbin666
Protsentuaalselt Graafiliselt
Positiivne: 86% 52 häält
Neutraalne: 7% 4 häält
Negatiivne: 7% 4 häält
Sinu arvamus kasutajast [ Golbin666 ]: puudub

NB! Oma arvamust kasutaja kohta saab lisada/muuta vaid postitades või vana postitust muutes.

autor sõnum
meelis63
HV Guru

liitunud: 17.07.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 01.12.2011 19:31:46    postituse pealkiri: Tehing vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Golbin666 ]: Positiivne

Igati Ok tehing! Kiire tegutsemine ja post icon_smile.gif
Edu!
Kommentaarid: 336 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 271
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Novembre
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.11.2001



sõnumpostitatud: 15.03.2009 22:14:57    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Golbin666 ]: Negatiivne

Müüs vigast kaarti. Probleemi lahendamise asemel kadus ära. Ei soovita kellelgi temaga tehingut teha.
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Crasy
HV kasutaja
Crasy

liitunud: 23.12.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 20.07.2008 18:09:34    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Golbin666 ]: Positiivne

Tänu temale jõudis kaup kiirelt minuni! icon_smile.gif
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marduuhin
HV Guru
Marduuhin

liitunud: 02.09.2004



sõnumpostitatud: 17.03.2008 19:47:08    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Golbin666 ]: Positiivne

Kiire ja korralik, äri.
_________________
Eesti õigekeelsussõnaraamat ÕS 2018
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RPG16
HV Guru
RPG16

liitunud: 18.02.2006



sõnumpostitatud: 14.02.2008 22:07:42    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Golbin666 ]: Neutraalne

Ignoreerid mind thumbs_down.gif, kuigi olen korduvalt palunud toimunud äri eest positiivset kommentaari vastu.
Kommentaarid: 203 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RPG16
HV Guru
RPG16

liitunud: 18.02.2006



sõnumpostitatud: 06.02.2008 18:04:03    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Golbin666 ]: Neutraalne

Müüs ruuteri, asi töötab OK thumbs_up.gif
ainult väike kala küljes aga arvan, et selle saab korda.
Kommentaarid: 203 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kuldkala
HV kasutaja
kuldkala

liitunud: 09.11.2004



sõnumpostitatud: 28.01.2008 18:26:50    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Golbin666 ]: Positiivne

Kiire ja korralik äri! thumbs_up.gif
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
liinibuss
HV kasutaja
liinibuss

liitunud: 26.01.2008



sõnumpostitatud: 28.01.2008 17:12:12    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Golbin666 ]: Positiivne

minu kogmused thumbs_up.gif tehing kiire ja korralik sai nati kaubelda ja kaup toodi mulle ka peaaegu et toidupoodi kohale kui seal shoppasin:)...niisiis super:)
_________________
Ikarus 4evr
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Antari
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.01.2007



sõnumpostitatud: 02.01.2008 23:07:42    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Golbin666 ]: Positiivne

Kiire ja korralik äri tehing thumbs_up.gif
Kommentaarid: 136 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 126
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ritsu82
Kreisi kasutaja
Ritsu82

liitunud: 26.12.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 19.11.2007 15:30:58    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Golbin666 ]: Positiivne

sai video+mälu ostetud ja kõik ok. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 146 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pip
HV kasutaja

liitunud: 08.02.2003



sõnumpostitatud: 18.11.2007 15:22:45    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Golbin666 ]: Positiivne

ostsin paar ram-i ja cpu-d
saatis postiga nagu lubatud
kõik ok
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
puuto
HV kasutaja
puuto

liitunud: 22.01.2005



sõnumpostitatud: 17.11.2007 01:07:45    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Golbin666 ]: Positiivne

Ostsin kõvaketta temalt, kõik OK thumbs_up.gif beer_yum.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Golbin666
HV kasutaja
Golbin666

liitunud: 27.11.2004



sõnumpostitatud: 14.11.2007 19:43:39    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Golbin666 ]: puudub

keegi-Hannes kirjutas:
Järgmine hommik kirja lugedes kus mainitakse: "Tule järele"- mainimata kuhu! Järgneb, vastuse asemel, teade "asi müüdud teistele"

Keeruline on nii äri ajada!


sa ei vastanud terve päeva mu psile ja nii öelda neid niisama postitajaid on siin hvs 100du kui mitte rohkemgi nii et ma polnud sulle midagi konkreetset lubanud ja sa siin oma neutraalsetega icon_evil.gif
_________________
M:sdramme pc 133 128 mbsed
M:C2D E2140
M:A64 3200+
M:2x 512mb ram
M:freezer 64 pro
M:epox 9npa ultra
M:C2D E6400 (hea pakumise korral)
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
keegi-Hannes
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.03.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 14.11.2007 17:18:34    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Golbin666 ]: Neutraalne

Järgmine hommik kirja lugedes kus mainitakse: "Tule järele"- mainimata kuhu! Järgneb, vastuse asemel, teade "asi müüdud teistele"

Keeruline on nii äri ajada!
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heikis
HV Guru

liitunud: 17.03.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 01.09.2007 10:49:57    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Golbin666 ]: Positiivne

positiivne tehing, kõik OK thumbs_up.gif
Kommentaarid: 338 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 290
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Chaze
Kreisi kasutaja

liitunud: 31.12.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 31.08.2007 12:23:01    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Golbin666 ]: Positiivne

Ostsin kõvaketta. Tegin ettemaksu ja järgmisel päeval läks asi posti! Usaldusväärne! thumbs_up.gif
Kommentaarid: 99 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 92
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Martin1977
Kreisi kasutaja
Martin1977

liitunud: 18.08.2004



sõnumpostitatud: 16.08.2007 18:19:02    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Golbin666 ]: Neutraalne

Golbin666 kirjutas:
Martin1977 kirjutas:
Laps..
Pole positiivseid kogemusi...


muidugi pole kui sa äri ei oska aiada tyyp müüb õuna tegelet saab pirni icon_biggrin.gif

Ma helistasin sulle et selgeks kõik teha, kas sinu jaoks on nii vajalik orig. karp protsessorist vxi ei..
Sa lihtsalt ei tahtnud minuga raakida...
Kommentaarid: 167 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 5 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Golbin666
HV kasutaja
Golbin666

liitunud: 27.11.2004



sõnumpostitatud: 12.08.2007 23:44:47    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Golbin666 ]: puudub

Martin1977 kirjutas:
Laps..
Pole positiivseid kogemusi...


muidugi pole kui sa äri ei oska aiada tyyp müüb õuna tegelet saab pirni icon_biggrin.gif
_________________
M:sdramme pc 133 128 mbsed
M:C2D E2140
M:A64 3200+
M:2x 512mb ram
M:freezer 64 pro
M:epox 9npa ultra
M:C2D E6400 (hea pakumise korral)
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Martin1977
Kreisi kasutaja
Martin1977

liitunud: 18.08.2004



sõnumpostitatud: 11.08.2007 11:28:31    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Golbin666 ]: Neutraalne

Laps..
Pole positiivseid kogemusi...
Kommentaarid: 167 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 5 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kännuämmelg
HV Guru
kännuämmelg

liitunud: 27.08.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 08.08.2007 08:15:07    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Golbin666 ]: Positiivne

Müüs katkise fotoka ja mina olen rahul icon_lol.gif
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 205
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
roolik
HV kasutaja

liitunud: 10.05.2007



sõnumpostitatud: 04.08.2007 22:50:27    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Golbin666 ]: Positiivne

Ostsin prose thumbs_up.gif
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rewer
HV Guru
rewer

liitunud: 31.08.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 01.08.2007 11:04:00    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Golbin666 ]: Positiivne

Ostsin klapid, kõik OK thumbs_up.gif
Kommentaarid: 1310 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 922
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wa666ou
HV veteran

liitunud: 23.05.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 27.07.2007 15:25:56    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Golbin666 ]: Positiivne

ostsin emaplaadi, prose ja rami.
cargoga saatmine õnnestus, kõik korras.

thumbs_up.gif
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
access
Kreisi kasutaja
access

liitunud: 18.01.2006



sõnumpostitatud: 27.07.2007 12:07:05    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Golbin666 ]: Positiivne

Ostsin mälu thumbs_up.gif
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 4 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lamp
HV Guru
lamp

liitunud: 08.11.2001


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 24.07.2007 21:02:09    postituse pealkiri: e2140 vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Golbin666 ]: Positiivne

müüs prose, asi korras, tehing kiire ja korralik. thumbs_up.gif
_________________
eriti julm
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 169
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
asdbse
HV kasutaja
asdbse

liitunud: 17.07.2007



sõnumpostitatud: 21.07.2007 18:30:52    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Golbin666 ]: Positiivne

Sai üks väike tehing tehtud. Kõik käis kiirelt. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
forest
HV kasutaja


liitunud: 26.08.2002



sõnumpostitatud: 12.07.2007 18:04:19    postituse pealkiri: P4 2.6GHz 800MHz 512kB s478 Northwood vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Golbin666 ]: Positiivne

Täitsa aetud sai see äri - kõigepealt sain protsessori proovida, et kas ikka sobib ja töötab ning pärast katsetusi kandsin raha üle thumbs_up.gif
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tizko
HV veteran
tizko

liitunud: 20.10.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 03.07.2007 22:41:15    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Golbin666 ]: Positiivne

Sai ostetud mälud ja videokaart, kauplemine toimus kiirelt ja korralikult. thumbs_up.gif
Soovitan!
Kommentaarid: 266 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 246
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
e-Thug
HV Guru
e-Thug

liitunud: 26.02.2005



sõnumpostitatud: 22.06.2007 19:12:19    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Golbin666 ]: Positiivne

Peaaegu kuu eest sai üks prose ostetud, nüüd lõpuks testitud ja töötab.Positiivne kogemus thumbs_up.gif
Kommentaarid: 230 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 205
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
puna
HV Guru


liitunud: 18.08.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 20.06.2007 16:05:48    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Golbin666 ]: Positiivne

Ostsin Hiiri.
Kommentaarid: 361 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 14.06.2007 13:10:50    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Golbin666 ]: Positiivne

Ostsin prose, mis kahjuks ei töötand, aga müüja oli õnneks arusaaja ning kõik laabus thumbs_up.gif
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
dr.yakow
Kreisi kasutaja
dr.yakow

liitunud: 21.04.2007


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 25.05.2007 01:44:47    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Golbin666 ]: Positiivne

Ostsin jupi: mälu pulk ja ati 9200, kiire tehing. sovitan. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 217 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 190
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 01.03.2007 12:40:02    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Golbin666 ]: Positiivne

Golbin666 kirjutas:
sai siis üks diil läbi osta.ee tehtud thumbs_up.gif

sama siin icon_razz.gif thumbs_up.gif
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rutz
HV Guru

liitunud: 26.09.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 26.01.2007 14:15:23    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Golbin666 ]: Positiivne

Sai kõrvaklapid ostetud, kõik ok thumbs_up.gif
beer_yum.gif
_________________
Kommentaarid: 410 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 354
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
PCDJ
HV kasutaja

liitunud: 25.06.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 25.01.2007 00:35:37    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Golbin666 ]: Positiivne

Positiivne thumbs_up.gif
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tartu
Piiratud kasutaja
Tartu

liitunud: 18.11.2006



sõnumpostitatud: 17.01.2007 19:59:11    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Golbin666 ]: Positiivne

Müüs mängu, tundis huvi kas ikka sain paki kätte, ja üleüldse hea müüja!
_________________
Pakkuda soodsamalt diislit & bena icon_wink.gif Huvi korral PS! NB! TARTUS!
M: Valamukapp soodsalt!
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 2 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
soundcraft
HV vaatleja

liitunud: 09.07.2005



sõnumpostitatud: 17.01.2007 17:40:50    postituse pealkiri: :) vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Golbin666 ]: Positiivne

ostetud rool. Positiivne kogemus. Kiire tehing. 5+
_________________
Be Cool!
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nika0
HV veteran
Nika0

liitunud: 03.01.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 12.01.2007 11:54:57    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Golbin666 ]: Positiivne

Sai osetud ruuter thumbs_up.gif
_________________
Motomehed täidavad kõhtu suu lahti sõites
Kommentaarid: 217 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 185
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
.Scorps.
HV Guru
.Scorps.

liitunud: 24.05.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 11.01.2007 03:28:16    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Golbin666 ]: Positiivne

thumbs_up.gif
_________________
Tere hommikust! icon_smile.gif
Kommentaarid: 265 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 221
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Refused
Kreisi kasutaja
Refused

liitunud: 30.10.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 09.01.2007 19:34:38    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Golbin666 ]: Positiivne

Ostsin videokaardi, kõik toimib nagu kellavärk. Rahul icon_smile.gif
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 92
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Treku
HV vaatleja
Treku

liitunud: 11.03.2005



sõnumpostitatud: 04.12.2006 16:03:13    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Golbin666 ]: Positiivne

Kõik nii nagu lubatud, thumbs_up.gif
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alari A.
HV Guru

liitunud: 19.12.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 09.10.2006 00:54:31    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Golbin666 ]: Positiivne

õigel ajal õiges kohas thumbs_up.gif
Kommentaarid: 675 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 549
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-vodafone-
HV Guru
-vodafone-

liitunud: 26.04.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 01.09.2006 22:43:34    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Golbin666 ]: Positiivne

Myys võimu y-101 mina rahul thumbs_up.gif
Kommentaarid: 247 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
masterout
HV vaatleja

liitunud: 01.04.2005



sõnumpostitatud: 01.09.2006 22:13:19    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Golbin666 ]: Positiivne

Ostsin RRR S-30B äri kiire ja korralik kõik läks kokkulepitult
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yourfriend
HV veteran
yourfriend

liitunud: 10.05.2005



sõnumpostitatud: 02.08.2006 01:30:57    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Golbin666 ]: Positiivne

Korralik vend, ei ole midagi halba öelda thumbs_up.gif
_________________
Kommentaarid: 105 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 88
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
.Scorps.
HV Guru
.Scorps.

liitunud: 24.05.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 19.02.2006 23:34:32    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Golbin666 ]: Positiivne

Ostsin juhtmeta klaveri-hiire. Hind oli soodne ja kaup kirjeldustele vastav. thumbs_up.gif
Võib soovitada.
_________________
Tere hommikust! icon_smile.gif
Kommentaarid: 265 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 221
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ferrum
HV veteran
ferrum

liitunud: 21.01.2004



sõnumpostitatud: 13.02.2006 18:12:00    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Golbin666 ]: Positiivne

Nonii.
Sai siis ka väike deal tehtud.
Naz oli jukerdamist,aga...lõppkokkuvõttes võiks siiski positiivne öelda thumbs_up.gif
_________________
JOHHOHAIA!
Kommentaarid: 135 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 111
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Neffis
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.10.2003



sõnumpostitatud: 25.01.2006 18:03:12    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Golbin666 ]: Positiivne

thumbs_up.gif
Kommentaarid: 98 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 5 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Realist
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.11.2001


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 24.01.2006 21:35:15    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Golbin666 ]: Positiivne

Ostsin jupi vastas kirjeldusele.
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 24.01.2006 00:15:49    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Golbin666 ]: Positiivne

igati kiire ja konkreetne asi: neci kirjutaja kenasti uue peremehe k2es. thumbs_up.gif
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
vasta   Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
mine lehele 1, 2  järgmine
1/2

Golbin666 arvab teistest
Protsentuaalselt Graafiliselt
Positiivne: 93% 62 häält
Neutraalne: 6% 4 häält
Negatiivne: 1% 1 häält

näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.