| autor |
sõnum |
mpls
HV veteran

liitunud: 09.02.2004
|
postitatud: 01.12.2004 18:58:21 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ lordarx ]: Negatiivne |
|
ostsin arvutit ja DVD-ROM ei t88ta. s6numitele ei vasta.
mingi pettur, ei soovita temaga 2ri teha  |
|
|
| Kommentaarid: 142 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
134 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lordarx
HV vaatleja
liitunud: 17.11.2004
|
postitatud: 26.11.2004 19:55:11 postituse pealkiri: |
|
| Arvamus kasutajast [ lordarx ]: puudub |
|
mida iganes........tatt oled sa ise............minuga ei anna võrrelda, sest sellist tuulepead nagu sina annab ülejäänud eestist otsida ........muide noname otsi endale uus mõttetu tegevus, sest mul on sinust ja sinu haigetest juttudest kõrini........ 8) |
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
0 |
|
| tagasi üles |
|
 |
haipija
HV kasutaja

liitunud: 03.03.2004
|
postitatud: 24.11.2004 19:30:58 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ lordarx ]: Negatiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Noname
HV Guru

liitunud: 26.10.2002
|
postitatud: 24.11.2004 18:45:00 postituse pealkiri: Re: Kommenteerimine: lordarx |
|
Arvamus kasutajast [ lordarx ]: Negatiivne |
|
| lordarx kirjutas: |
| Noname kirjutas: |
Jälle üks uus tegelane kes HV foorumit zone foorumiks teha üritab.
Paneb negatiivse hinnangu sellpärast, et tegin ltema jaoks liialt madala pakkumise tema poolt müüdavale komplektile.
Sogab vett õigete petturite ja ebausaldusväärsete kasutajate
leidmiseks
HV müügiteemad ongi enamasti a la kes rohkem pakub.
Pole enne näinud et oktsioneid alustatakse 1000x väikesemast hinnast kui kaup väärt on?
Igatahes ei soovita selliste inimesega äri ajada  |
Noname on ikka isehakkanud itmees ....... arvab endast liiga palju.
HV ei ole mingi oksjoni koht, kus ma võiks tegelikust väärtusest asja odavamalt müüa......niigi odavalt müüsin ja see oli liiga odavalt naguinii ära antud. Noname ise on mõttetu, sest arvab, et kõik mida müüakse peab saama leiva ja saia vastu vahetada.  |
olen küll isehakanud jah
mitte mingi mõttetu ülikooli wannabe bill gates dumbass.
SINA TULED MULLE RÄÄKIMA MIS HV ON?
Mina olen siin iga päev 2 aastat järjest iga päev istunud, sina tatt tuled oma kümne päevaga mölisema
help, HV'l ikka IQ testi regamisel vaja  _________________ "Olukord on sitt, aga see on meie tuleviku väetis." - Lennart Meri
"Edu on kehv õpetaja. See ahvatleb tarku inimesi mõtlema, et nad ei saagi kaotada" - B. Gates |
|
|
| Kommentaarid: 372 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
321 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lordarx
HV vaatleja
liitunud: 17.11.2004
|
postitatud: 24.11.2004 15:15:59 postituse pealkiri: Re: Kommenteerimine: lordarx |
|
| Arvamus kasutajast [ lordarx ]: puudub |
|
| Noname kirjutas: |
Jälle üks uus tegelane kes HV foorumit zone foorumiks teha üritab.
Paneb negatiivse hinnangu sellpärast, et tegin ltema jaoks liialt madala pakkumise tema poolt müüdavale komplektile.
Sogab vett õigete petturite ja ebausaldusväärsete kasutajate
leidmiseks
HV müügiteemad ongi enamasti a la kes rohkem pakub.
Pole enne näinud et oktsioneid alustatakse 1000x väikesemast hinnast kui kaup väärt on?
Igatahes ei soovita selliste inimesega äri ajada  |
Noname on ikka isehakkanud itmees ....... arvab endast liiga palju.
HV ei ole mingi oksjoni koht, kus ma võiks tegelikust väärtusest asja odavamalt müüa......niigi odavalt müüsin ja see oli liiga odavalt naguinii ära antud. Noname ise on mõttetu, sest arvab, et kõik mida müüakse peab saama leiva ja saia vastu vahetada.  |
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
0 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Noname
HV Guru

liitunud: 26.10.2002
|
postitatud: 20.11.2004 17:24:23 postituse pealkiri: Kommenteerimine: lordarx |
|
Arvamus kasutajast [ lordarx ]: Negatiivne |
|
Jälle üks uus tegelane kes HV foorumit zone foorumiks teha üritab.
Paneb negatiivse hinnangu sellpärast, et tegin ltema jaoks liialt madala pakkumise tema poolt müüdavale komplektile.
Sogab vett õigete petturite ja ebausaldusväärsete kasutajate
leidmiseks
HV müügiteemad ongi enamasti a la kes rohkem pakub.
Pole enne näinud et oktsioneid alustatakse 1000x väikesemast hinnast kui kaup väärt on?
Igatahes ei soovita selliste inimesega äri ajada  _________________ "Olukord on sitt, aga see on meie tuleviku väetis." - Lennart Meri
"Edu on kehv õpetaja. See ahvatleb tarku inimesi mõtlema, et nad ei saagi kaotada" - B. Gates |
|
|
| Kommentaarid: 372 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
321 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|