Avaleht
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
kasutaja profiili vaatamine :: ralliart
avatar Kasutajast ralliart

HV vaatleja
liitunud:  26.10.2004
viimane külastus:  19.01.2012 20:28:46
HV-OT teenus:  01.02.2020 14:43:20
HV-OT+ teenus:  -
postitusi:  130
[0.00% kõigist / 0.02 sõnumit päeva kohta]
vaata kasutaja ralliart sõnumeid
kontakt ralliart
lisa ignoreeritav kasutaja: lisa ignoreeritav kasutaja
privaatsõnum: saada privaatsõnum

Kasutajate arvamused :: ralliart
Protsentuaalselt Graafiliselt
Positiivne: 100% 8 häält
Neutraalne: 0% 0 häält
Negatiivne: 0% 0 häält
Sinu arvamus kasutajast [ ralliart ]: puudub

NB! Oma arvamust kasutaja kohta saab lisada/muuta vaid postitades või vana postitust muutes.

autor sõnum
greene
HV kasutaja

liitunud: 19.01.2003



sõnumpostitatud: 11.11.2008 22:14:03    postituse pealkiri: Edukas tegija vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ ralliart ]: Positiivne

Müüsin laadija, käis ise järel ja probleeme polnud.
_________________
Nalja nabani
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
unix
HV kasutaja

liitunud: 04.11.2005



sõnumpostitatud: 22.10.2007 10:22:07    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ ralliart ]: Positiivne

ostsin objektiivi, kõik on korras!
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
47th ronin
HV veteran
47th ronin

liitunud: 22.02.2003



sõnumpostitatud: 18.07.2007 23:27:49    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ ralliart ]: Positiivne

kaup vastab kirjeldusele, mees põhjendab hinda argumenteeritult.
_________________
rgrds,
ronin, neljakümne seitsmes
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
skoop
Kreisi kasutaja
skoop

liitunud: 17.02.2002



sõnumpostitatud: 28.04.2007 19:28:10    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ ralliart ]: Positiivne

ostsin kõlarid, kõik ok thumbs_up.gif
Kommentaarid: 114 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Siim Sipelgas
Kreisi kasutaja
Siim Sipelgas

liitunud: 08.03.2006



sõnumpostitatud: 17.04.2007 22:25:17    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ ralliart ]: Positiivne

ostis ipodi, kõik ok thumbs_up.gif
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gzus
HV kasutaja
Gzus

liitunud: 15.01.2003



sõnumpostitatud: 05.08.2006 19:20:03    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ ralliart ]: Positiivne

Kõlarid sai ostetud läbi kolmanda isiku. Kõik ok thumbs_up.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tiirP
HV Guru
tiirP

liitunud: 07.01.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 08.04.2006 20:24:53    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ ralliart ]: Positiivne

Äri kiire ja korralik. thumbs_up.gif
Sai ostetud ressiiver thumbs_up.gif beer_yum.gif
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 107
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
terminator
HV Guru
terminator

liitunud: 06.11.2001


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 08.11.2005 13:36:21    postituse pealkiri: Kommenteerimine: ralliart vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ ralliart ]: Positiivne

Tingis küll kõvasti, kuid ostis lubatud summa eest ka asja kohe ära.
_________________
2023 QULBIX Q140MD 12kW=16hj 280Nm 72V 2160Wh 54kg 80km/h el.ratas 3999€ (poes 8500€) https://www.tori.fi/recommerce/forsale/item/25355832
2006 VOLVO V50 Sveits 2.0 100kW el. nahksisu 2999€ https://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?share=6753f92727c0698dd57b3bd799d69811
Kommentaarid: 494 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 19 :: 6 :: 373
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
vasta   Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
1/1

näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.