Avaleht
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
kasutaja profiili vaatamine :: Kingshark
avatar Kasutajast Kingshark

HV veteran
liitunud:  26.10.2004
viimane külastus:  11.02.2026 14:07:18
HV-OT teenus:  01.02.2020 14:43:20
HV-OT+ teenus:  -
postitusi:  2197
[0.04% kõigist / 0.28 sõnumit päeva kohta]
vaata kasutaja Kingshark sõnumeid
ID-kaart:  Autoriseeritud ID-kaardiga
kontakt Kingshark
lisa ignoreeritav kasutaja: lisa ignoreeritav kasutaja
privaatsõnum: saada privaatsõnum

Kasutajate arvamused :: Kingshark
Protsentuaalselt Graafiliselt
Positiivne: 99% 72 häält
Neutraalne: 1% 1 häält
Negatiivne: 0% 0 häält
Sinu arvamus kasutajast [ Kingshark ]: puudub

NB! Oma arvamust kasutaja kohta saab lisada/muuta vaid postitades või vana postitust muutes.

autor sõnum
Becks
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.11.2014


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 29.11.2016 00:03:01    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Kingshark ]: Positiivne

Sai kaupa tehtud thumbs_up.gif
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Herald
HV Guru
Herald

liitunud: 28.12.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 01.10.2016 22:13:17    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Kingshark ]: Positiivne

Ostis laadija, kõik timm!
_________________
Süle- ja lauaarvutid ning varuosad, küsida võib kõike.
Kommentaarid: 1513 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1017
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RaleStinre
külaline





sõnumpostitatud: 04.09.2011 19:14:56    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Kingshark ]: puudub

Ostis läpaka laadija, raha kiiresti arvel ja seega kõik ok. icon_smile.gif
tagasi üles
Lugerus
HV vaatleja
Lugerus

liitunud: 22.05.2009


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 04.09.2010 10:17:22    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Kingshark ]: Positiivne

Läpakas posti, raha jõudis kenasti arvele, äriga igati rahul thumbs_up.gif
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
m6tleja
HV kasutaja

liitunud: 30.03.2007


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 09.06.2010 17:02:35    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Kingshark ]: Positiivne

Positiivne ärikogemus. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Chime
Kreisi kasutaja
Chime

liitunud: 24.02.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 13.05.2010 18:04:30    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Kingshark ]: Positiivne

Tegime käest kätte kaupa, saadud vajalik asi mõistliku hinnaga thumbs_up.gif Soovitan!
Kommentaarid: 141 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 128
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
v6sa
HV Guru
v6sa

liitunud: 29.01.2004



sõnumpostitatud: 24.08.2009 22:42:42    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Kingshark ]: Positiivne

Loodan et ketas vastas nõudmistele!
Kommentaarid: 109 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 91
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
bigmarx
HV Guru
bigmarx

liitunud: 06.09.2002



sõnumpostitatud: 13.08.2009 12:57:51    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Kingshark ]: Positiivne

Ventikas postis, raha arvel thumbs_up.gif
_________________
"Kes naerab viimasena? Ma olen siis teie järel!"
Kommentaarid: 485 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 385
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
võrgujuhe
Kreisi kasutaja
võrgujuhe

liitunud: 09.06.2003



sõnumpostitatud: 09.02.2008 16:26:50    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Kingshark ]: Positiivne

Müüsin kõvaketta, positivne ja sõbralik kasutaja! Kõik toimis nagu peab!
Kommentaarid: 103 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
virx
HV Guru

liitunud: 23.11.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 01.02.2008 18:17:41    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Kingshark ]: Positiivne

Järjekordne thumbs_up.gif tehing
Kommentaarid: 363 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 308
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
piet
HV vaatleja

liitunud: 03.01.2008



sõnumpostitatud: 20.01.2008 14:18:41    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Kingshark ]: Positiivne

thumbs_up.gif
tuli ise kaubale järgi:)
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
undead
HV Guru

liitunud: 04.02.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 10.01.2008 23:08:25    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Kingshark ]: Positiivne

Aus ostja, tuli ise kaubale järele, Soovitan! thumbs_up.gif icon_biggrin.gif
_________________
www.raja.ee
Macbook air ning pro hooldus ja remont.
Veo- ja kolimisteenus.
Kommentaarid: 725 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 2 :: 545
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
darzik
HV veteran
darzik

liitunud: 12.01.2002



sõnumpostitatud: 10.01.2008 20:48:15    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Kingshark ]: Positiivne

Ostsin LinkSys'i WiFi-ruuteri, organiseeris transa Tallinna ja asi ise töötab kenasti. Aitäh!
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
susi
HV veteran

liitunud: 24.03.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 05.01.2008 22:53:58    postituse pealkiri: ++ vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Kingshark ]: Positiivne

Ostsin WIFI antenni ja Micronet'i AP. Esimene "püüab" ilusti "internetti" ja teine jällegi toimetab teises kohas korrektselt Repeater'ina thumbs_up.gif
Kommentaarid: 263 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pe2ske
HV kasutaja

liitunud: 01.11.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 02.06.2007 13:18:04    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Kingshark ]: Positiivne

Jäin äriga igati rahule.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mixman
HV kasutaja
mixman

liitunud: 30.08.2006


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 14.05.2007 11:13:22    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Kingshark ]: Positiivne

Kõik sujus kenasti! Peab oma sõna!
thumbs_up.gif beer_yum.gif
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
humax
Kreisi kasutaja
humax

liitunud: 01.12.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 26.03.2007 13:32:07    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Kingshark ]: Positiivne

Sai wifi nänni ostetud!!

Kõik sujus pośitiivselt.

RESPECT thumbs_up.gif
_________________
Rh(reesus) HV +
Dropbox + extra 500MB
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
daetric
HV kasutaja

liitunud: 29.10.2003



sõnumpostitatud: 26.01.2007 10:35:32    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Kingshark ]: Positiivne

modem käes hakkas tööle ka, saatis tallinna ka nii et väga hea ...
_________________
---
digitrükk, disain, plakatid, kleepsud, tapeet, bännerid, lõuendi trükk. web development, wordpress, design. kleebised läptopile.

daetric@skype daetric@msn.com daetric@gmail.com daetric@yahoo.com daetric@hot.ee

59117237 ja 56745405
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kuriloom
HV kasutaja
kuriloom

liitunud: 04.12.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 22.01.2007 20:42:41    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Kingshark ]: Positiivne

sai videomakk müüdud, tuli ise järele ka. oli tore kaupa teha. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SSD
HV Guru
SSD

liitunud: 18.01.2006


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 30.12.2006 07:19:09    postituse pealkiri: wifi vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Kingshark ]: Positiivne

sai üks wifikaart ostetud.
kaup, tehing ja kõik muu nagu kokku lepitud. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 267
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Matrix75
HV veteran
Matrix75

liitunud: 23.11.2004



sõnumpostitatud: 29.12.2006 21:20:45    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Kingshark ]: Positiivne

Tänud. Nüüd sai naaber ka väga hea wifi kaardi hea hinnaga. Müüja oli sõnapidaja ja tõi veel koju kätte ka 5+ thumbs_up.gif beer_yum.gif .
Kommentaarid: 321 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 241
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JoeKing
HV veteran
JoeKing

liitunud: 03.03.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 25.12.2006 12:55:26    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Kingshark ]: Positiivne

Ostsin ühe vanakooli ADSL modemi.

Soovitan thumbs_up.gif
_________________
Sic itur ad astra...
Kommentaarid: 238 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 209
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
commodore
HV vaatleja

liitunud: 31.07.2004



sõnumpostitatud: 07.09.2006 17:56:17    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Kingshark ]: Positiivne

Väga hea thumbs_up.gif . Ostsin esimest korda midagi HinnaVaatlusest ja õnnestus hästi. Tuli maja ukse ette ja tõi ise ära icon_biggrin.gif.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
praetor
HV veteran
praetor

liitunud: 17.11.2002



sõnumpostitatud: 01.09.2006 17:08:35    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Kingshark ]: Positiivne

Ostsin amd arvuti.. kõik OK!
_________________
http://www.arvutiexpert.ee/pood - Sülearvutite varuosad Soodukas -50%
http://www.almond.ee - Tasuta veebipõhine kassa- ja laoprogramm
Kommentaarid: 220 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 195
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
lurr
HV veteran
lurr

liitunud: 28.12.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 29.05.2006 15:36:38    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Kingshark ]: Positiivne

müüsin AP, kaup oli kiire ja nagu kokku lepitud. Positiivne.
Kommentaarid: 124 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 112
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
suvakas
HV vaatleja

liitunud: 11.06.2004



sõnumpostitatud: 20.05.2006 12:27:06    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Kingshark ]: Positiivne

Äri kiire ja kaup nagu lubatud thumbs_up.gif
Kogemus positiivne !
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Stn
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.03.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 28.03.2006 20:51:58    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Kingshark ]: Positiivne

Tuli asjale järgi kenasti lubatud ajal.
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kAmiKaZe
HV veteran
kAmiKaZe

liitunud: 23.09.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 22.03.2006 20:13:02    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Kingshark ]: Positiivne

viis vana FM-kaardi minema...
Kommentaarid: 294 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 254
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 21.03.2006 20:21:38    postituse pealkiri: kaup vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Kingshark ]: Positiivne

ostsin mälu, kaup kiire ja korralik icon_smile.gif
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
FuN
HV kasutaja
FuN

liitunud: 08.04.2005



sõnumpostitatud: 11.03.2006 17:47:26    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Kingshark ]: Positiivne

väga abivalmis .
võib usaldada.
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zeppelin
Kreisi kasutaja
zeppelin

liitunud: 13.01.2002



sõnumpostitatud: 05.03.2006 16:30:14    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Kingshark ]: Positiivne

Ostsin sülearvuti, käib nagu kellavärk. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Online
HV kasutaja

liitunud: 07.12.2004



sõnumpostitatud: 21.02.2006 23:49:40    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Kingshark ]: Positiivne

Tegi ettemaksu! minu poolt väga thumbs_up.gif
_________________
d[-_-]b
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Online
HV kasutaja

liitunud: 07.12.2004



sõnumpostitatud: 21.02.2006 23:49:24    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Kingshark ]: Positiivne

Tegi ettemaksu! minu poolt väga thumbs_up.gif
_________________
d[-_-]b
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Online
HV kasutaja

liitunud: 07.12.2004



sõnumpostitatud: 21.02.2006 23:49:06    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Kingshark ]: Positiivne

Tegi ettemaksu! minu poolt väga thumbs_up.gif
_________________
d[-_-]b
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Online
HV kasutaja

liitunud: 07.12.2004



sõnumpostitatud: 21.02.2006 23:48:49    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Kingshark ]: Positiivne

Tegi ettemaksu! minu poolt väga thumbs_up.gif
_________________
d[-_-]b
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KyBer
HV veteran
KyBer

liitunud: 28.05.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 09.02.2006 00:47:39    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Kingshark ]: Positiivne

ostis emaplaadi ... kõik toimus kiirelt thumbs_up.gif
Kommentaarid: 114 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 98
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
virx
HV Guru

liitunud: 23.11.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 02.02.2006 23:39:03    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Kingshark ]: Positiivne

kui ma ei eksi nüüd, ostis igast arvuti temaatikat juba kuid tagasi vilj-s ja arvatavasti jäi rahule kui tagasi pole helistanud(y)
Kommentaarid: 363 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 308
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kromit
HV vaatleja

liitunud: 23.12.2003



sõnumpostitatud: 01.02.2006 19:45:01    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Kingshark ]: Positiivne

Hea ostja. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madmel
HV veteran
madmel

liitunud: 21.03.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 22.01.2006 00:37:12    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Kingshark ]: Positiivne

Kõik toimus nagu kokkulepitud, igati positiivne thumbs_up.gif
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lolloom
HV veteran
lolloom

liitunud: 31.10.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 16.01.2006 20:10:25    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Kingshark ]: Positiivne

Tõi mulle helikaardi koju kätte beer_yum.gif beer_yum.gif
_________________
One does not simply overclock Sandy Bridge with SetFSB
Kommentaarid: 244 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 209
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XTeCh
HV kasutaja
XTeCh

liitunud: 21.03.2005



sõnumpostitatud: 06.01.2006 17:35:47    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Kingshark ]: Positiivne

Müüsin talle wifi kaardi. Kõik sujus hästi ja sai isegi msnis lõbusalt juttu aetud thumbs_up.gif
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
janno89
Kreisi kasutaja
janno89

liitunud: 27.02.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 24.12.2005 11:27:07    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Kingshark ]: Positiivne

müüsin telefoni. Mingeid probleeme ei olnud, kõik sujus väga hästi thumbs_up.gif
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dimmu B
HV kasutaja

liitunud: 12.12.2004



sõnumpostitatud: 23.12.2005 15:36:23    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Kingshark ]: Positiivne

igati asjalik tegelane, ehk tõesti kunagi saab äri aetud ...
igati viisakas thumbs_up.gif käis kodust ka läbi asjadele järele just siis kui arvuti oli katki ;D
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 2 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vesifaasan
HV kasutaja
vesifaasan

liitunud: 01.12.2004



sõnumpostitatud: 20.12.2005 15:19:53    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Kingshark ]: Positiivne

Positiivne tehing jälle seljataga thumbs_up.gif
_________________
kes ütles mjäu?
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TanelJ
Kreisi kasutaja
TanelJ

liitunud: 06.07.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 09.12.2005 20:10:19    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Kingshark ]: Positiivne

läks hästi.. naisterahvas võttis mälud ära ja andis raha vastu! icon_smile.gif
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hentz
HV Guru
hentz

liitunud: 12.10.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 08.12.2005 19:01:46    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Kingshark ]: Positiivne

seekord tuli ise oma kraamile järgi.
positiivne jällegikord.
Kommentaarid: 423 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 4 :: 341
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hallvatt
Kreisi kasutaja


liitunud: 05.01.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 07.12.2005 21:01:41    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Kingshark ]: Positiivne

Äri kiire ja korralik
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 98
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hentz
HV Guru
hentz

liitunud: 12.10.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 05.12.2005 18:09:19    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Kingshark ]: Positiivne

müüsin helikaardi, saatis sõbra järgi ning tehing oli ülimalt kiire.
Kommentaarid: 423 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 4 :: 341
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flab
HV Guru

liitunud: 09.10.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 04.12.2005 19:59:48    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Kingshark ]: Positiivne

Ostsin epoxi thumbs_up.gif
Kommentaarid: 992 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 782
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kraff
HV veteran


liitunud: 10.03.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 03.12.2005 09:14:52    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Kingshark ]: Positiivne

Kaart käes ja arvuti jälle õnnelikum. Soovitan soojalt.
_________________
Let`s go, let`s go, I`m bored, let`s go!
Kommentaarid: 290 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 236
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
vasta   Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
mine lehele 1, 2  järgmine
1/2

Kingshark arvab teistest
Protsentuaalselt Graafiliselt
Positiivne: 94% 51 häält
Neutraalne: 2% 1 häält
Negatiivne: 4% 2 häält

näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.