| autor |
sõnum |
Becks
Kreisi kasutaja
liitunud: 12.11.2014
|
postitatud: 29.11.2016 00:03:01 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Kingshark ]: Positiivne |
|
Sai kaupa tehtud  |
|
|
| Kommentaarid: 69 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
58 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Herald
HV Guru

liitunud: 28.12.2004
|
postitatud: 01.10.2016 22:13:17 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Kingshark ]: Positiivne |
|
Ostis laadija, kõik timm! _________________ Süle- ja lauaarvutid ning varuosad, küsida võib kõike. |
|
|
| Kommentaarid: 1513 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1017 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RaleStinre
külaline
|
postitatud: 04.09.2011 19:14:56 postituse pealkiri: |
|
| Arvamus kasutajast [ Kingshark ]: puudub |
|
Ostis läpaka laadija, raha kiiresti arvel ja seega kõik ok.  |
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Lugerus
HV vaatleja

liitunud: 22.05.2009
|
postitatud: 04.09.2010 10:17:22 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Kingshark ]: Positiivne |
|
Läpakas posti, raha jõudis kenasti arvele, äriga igati rahul  |
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
m6tleja
HV kasutaja
liitunud: 30.03.2007
|
postitatud: 09.06.2010 17:02:35 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Kingshark ]: Positiivne |
|
Positiivne ärikogemus.  |
|
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Chime
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.02.2005
|
postitatud: 13.05.2010 18:04:30 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Kingshark ]: Positiivne |
|
Tegime käest kätte kaupa, saadud vajalik asi mõistliku hinnaga Soovitan! |
|
|
| Kommentaarid: 141 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
128 |
|
| tagasi üles |
|
 |
v6sa
HV Guru

liitunud: 29.01.2004
|
postitatud: 24.08.2009 22:42:42 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Kingshark ]: Positiivne |
|
| Loodan et ketas vastas nõudmistele! |
|
|
| Kommentaarid: 109 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
91 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bigmarx
HV Guru

liitunud: 06.09.2002
|
postitatud: 13.08.2009 12:57:51 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Kingshark ]: Positiivne |
|
Ventikas postis, raha arvel  _________________ "Kes naerab viimasena? Ma olen siis teie järel!" |
|
|
| Kommentaarid: 485 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
385 |
|
| tagasi üles |
|
 |
võrgujuhe
Kreisi kasutaja

liitunud: 09.06.2003
|
postitatud: 09.02.2008 16:26:50 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Kingshark ]: Positiivne |
|
| Müüsin kõvaketta, positivne ja sõbralik kasutaja! Kõik toimis nagu peab! |
|
|
| Kommentaarid: 103 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
virx
HV Guru
liitunud: 23.11.2002
|
postitatud: 01.02.2008 18:17:41 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Kingshark ]: Positiivne |
|
Järjekordne tehing |
|
|
| Kommentaarid: 363 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
308 |
|
| tagasi üles |
|
 |
piet
HV vaatleja
liitunud: 03.01.2008
|
postitatud: 20.01.2008 14:18:41 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Kingshark ]: Positiivne |
|
tuli ise kaubale järgi:) |
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
undead
HV Guru
liitunud: 04.02.2005
|
postitatud: 10.01.2008 23:08:25 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Kingshark ]: Positiivne |
|
Aus ostja, tuli ise kaubale järele, Soovitan!  _________________ www.raja.ee
Macbook air ning pro hooldus ja remont.
Veo- ja kolimisteenus. |
|
|
| Kommentaarid: 725 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
2 :: |
545 |
|
| tagasi üles |
|
 |
darzik
HV veteran

liitunud: 12.01.2002
|
postitatud: 10.01.2008 20:48:15 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Kingshark ]: Positiivne |
|
| Ostsin LinkSys'i WiFi-ruuteri, organiseeris transa Tallinna ja asi ise töötab kenasti. Aitäh! |
|
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
susi
HV veteran
liitunud: 24.03.2002
|
postitatud: 05.01.2008 22:53:58 postituse pealkiri: ++ |
|
Arvamus kasutajast [ Kingshark ]: Positiivne |
|
Ostsin WIFI antenni ja Micronet'i AP. Esimene "püüab" ilusti "internetti" ja teine jällegi toimetab teises kohas korrektselt Repeater'ina  |
|
|
| Kommentaarid: 263 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
211 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pe2ske
HV kasutaja
liitunud: 01.11.2002
|
postitatud: 02.06.2007 13:18:04 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Kingshark ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mixman
HV kasutaja

liitunud: 30.08.2006
|
postitatud: 14.05.2007 11:13:22 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Kingshark ]: Positiivne |
|
Kõik sujus kenasti! Peab oma sõna!
 |
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
humax
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.12.2002
|
postitatud: 26.03.2007 13:32:07 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Kingshark ]: Positiivne |
|
Sai wifi nänni ostetud!!
Kõik sujus pośitiivselt.
RESPECT  _________________ Rh(reesus) HV +
Dropbox + extra 500MB |
|
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
66 |
|
| tagasi üles |
|
 |
daetric
HV kasutaja
liitunud: 29.10.2003
|
postitatud: 26.01.2007 10:35:32 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Kingshark ]: Positiivne |
|
modem käes hakkas tööle ka, saatis tallinna ka nii et väga hea ... _________________ ---
digitrükk, disain, plakatid, kleepsud, tapeet, bännerid, lõuendi trükk. web development, wordpress, design. kleebised läptopile.
daetric@skype daetric@msn.com daetric@gmail.com daetric@yahoo.com daetric@hot.ee
59117237 ja 56745405 |
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kuriloom
HV kasutaja

liitunud: 04.12.2005
|
postitatud: 22.01.2007 20:42:41 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Kingshark ]: Positiivne |
|
sai videomakk müüdud, tuli ise järele ka. oli tore kaupa teha.  |
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SSD
HV Guru

liitunud: 18.01.2006
|
postitatud: 30.12.2006 07:19:09 postituse pealkiri: wifi |
|
Arvamus kasutajast [ Kingshark ]: Positiivne |
|
sai üks wifikaart ostetud.
kaup, tehing ja kõik muu nagu kokku lepitud.  |
|
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
267 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Matrix75
HV veteran

liitunud: 23.11.2004
|
postitatud: 29.12.2006 21:20:45 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Kingshark ]: Positiivne |
|
Tänud. Nüüd sai naaber ka väga hea wifi kaardi hea hinnaga. Müüja oli sõnapidaja ja tõi veel koju kätte ka 5+ . |
|
|
| Kommentaarid: 321 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
241 |
|
| tagasi üles |
|
 |
JoeKing
HV veteran

liitunud: 03.03.2004
|
postitatud: 25.12.2006 12:55:26 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Kingshark ]: Positiivne |
|
Ostsin ühe vanakooli ADSL modemi.
Soovitan  _________________ Sic itur ad astra... |
|
|
| Kommentaarid: 238 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
209 |
|
| tagasi üles |
|
 |
commodore
HV vaatleja
liitunud: 31.07.2004
|
postitatud: 07.09.2006 17:56:17 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Kingshark ]: Positiivne |
|
Väga hea . Ostsin esimest korda midagi HinnaVaatlusest ja õnnestus hästi. Tuli maja ukse ette ja tõi ise ära . |
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
praetor
HV veteran

liitunud: 17.11.2002
|
postitatud: 01.09.2006 17:08:35 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Kingshark ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 220 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
195 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lurr
HV veteran

liitunud: 28.12.2002
|
postitatud: 29.05.2006 15:36:38 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Kingshark ]: Positiivne |
|
| müüsin AP, kaup oli kiire ja nagu kokku lepitud. Positiivne. |
|
|
| Kommentaarid: 124 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
112 |
|
| tagasi üles |
|
 |
suvakas
HV vaatleja
liitunud: 11.06.2004
|
postitatud: 20.05.2006 12:27:06 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Kingshark ]: Positiivne |
|
Äri kiire ja kaup nagu lubatud
Kogemus positiivne ! |
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Stn
Kreisi kasutaja
liitunud: 14.03.2004
|
postitatud: 28.03.2006 20:51:58 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Kingshark ]: Positiivne |
|
| Tuli asjale järgi kenasti lubatud ajal. |
|
|
| Kommentaarid: 91 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
85 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kAmiKaZe
HV veteran

liitunud: 23.09.2003
|
postitatud: 22.03.2006 20:13:02 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Kingshark ]: Positiivne |
|
| viis vana FM-kaardi minema... |
|
|
| Kommentaarid: 294 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
254 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
postitatud: 21.03.2006 20:21:38 postituse pealkiri: kaup |
|
Arvamus kasutajast [ Kingshark ]: Positiivne |
|
ostsin mälu, kaup kiire ja korralik  |
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
FuN
HV kasutaja

liitunud: 08.04.2005
|
postitatud: 11.03.2006 17:47:26 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Kingshark ]: Positiivne |
|
väga abivalmis .
võib usaldada. |
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
zeppelin
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.01.2002
|
postitatud: 05.03.2006 16:30:14 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Kingshark ]: Positiivne |
|
Ostsin sülearvuti, käib nagu kellavärk.  |
|
|
| Kommentaarid: 128 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
117 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Online
HV kasutaja
liitunud: 07.12.2004
|
postitatud: 21.02.2006 23:49:40 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Kingshark ]: Positiivne |
|
Tegi ettemaksu! minu poolt väga  _________________ d[-_-]b |
|
|
| Kommentaarid: 43 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Online
HV kasutaja
liitunud: 07.12.2004
|
postitatud: 21.02.2006 23:49:24 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Kingshark ]: Positiivne |
|
Tegi ettemaksu! minu poolt väga  _________________ d[-_-]b |
|
|
| Kommentaarid: 43 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Online
HV kasutaja
liitunud: 07.12.2004
|
postitatud: 21.02.2006 23:49:06 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Kingshark ]: Positiivne |
|
Tegi ettemaksu! minu poolt väga  _________________ d[-_-]b |
|
|
| Kommentaarid: 43 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Online
HV kasutaja
liitunud: 07.12.2004
|
postitatud: 21.02.2006 23:48:49 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Kingshark ]: Positiivne |
|
Tegi ettemaksu! minu poolt väga  _________________ d[-_-]b |
|
|
| Kommentaarid: 43 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KyBer
HV veteran

liitunud: 28.05.2002
|
postitatud: 09.02.2006 00:47:39 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Kingshark ]: Positiivne |
|
ostis emaplaadi ... kõik toimus kiirelt  |
|
|
| Kommentaarid: 114 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
98 |
|
| tagasi üles |
|
 |
virx
HV Guru
liitunud: 23.11.2002
|
postitatud: 02.02.2006 23:39:03 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Kingshark ]: Positiivne |
|
| kui ma ei eksi nüüd, ostis igast arvuti temaatikat juba kuid tagasi vilj-s ja arvatavasti jäi rahule kui tagasi pole helistanud(y) |
|
|
| Kommentaarid: 363 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
308 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kromit
HV vaatleja
liitunud: 23.12.2003
|
postitatud: 01.02.2006 19:45:01 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Kingshark ]: Positiivne |
|
Hea ostja.  |
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
madmel
HV veteran

liitunud: 21.03.2004
|
postitatud: 22.01.2006 00:37:12 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Kingshark ]: Positiivne |
|
Kõik toimus nagu kokkulepitud, igati positiivne  |
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lolloom
HV veteran

liitunud: 31.10.2005
|
postitatud: 16.01.2006 20:10:25 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Kingshark ]: Positiivne |
|
Tõi mulle helikaardi koju kätte  _________________ One does not simply overclock Sandy Bridge with SetFSB |
|
|
| Kommentaarid: 244 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
209 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XTeCh
HV kasutaja

liitunud: 21.03.2005
|
postitatud: 06.01.2006 17:35:47 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Kingshark ]: Positiivne |
|
Müüsin talle wifi kaardi. Kõik sujus hästi ja sai isegi msnis lõbusalt juttu aetud  |
|
|
| Kommentaarid: 53 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
49 |
|
| tagasi üles |
|
 |
janno89
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.02.2004
|
postitatud: 24.12.2005 11:27:07 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Kingshark ]: Positiivne |
|
müüsin telefoni. Mingeid probleeme ei olnud, kõik sujus väga hästi  |
|
|
| Kommentaarid: 50 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
3 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dimmu B
HV kasutaja
liitunud: 12.12.2004
|
postitatud: 23.12.2005 15:36:23 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Kingshark ]: Positiivne |
|
igati asjalik tegelane, ehk tõesti kunagi saab äri aetud ...
igati viisakas käis kodust ka läbi asjadele järele just siis kui arvuti oli katki ;D |
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
2 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vesifaasan
HV kasutaja

liitunud: 01.12.2004
|
postitatud: 20.12.2005 15:19:53 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Kingshark ]: Positiivne |
|
Positiivne tehing jälle seljataga  _________________ kes ütles mjäu? |
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
46 |
|
| tagasi üles |
|
 |
TanelJ
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.07.2004
|
postitatud: 09.12.2005 20:10:19 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Kingshark ]: Positiivne |
|
läks hästi.. naisterahvas võttis mälud ära ja andis raha vastu!  |
|
|
| Kommentaarid: 54 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hentz
HV Guru

liitunud: 12.10.2003
|
postitatud: 08.12.2005 19:01:46 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Kingshark ]: Positiivne |
|
seekord tuli ise oma kraamile järgi.
positiivne jällegikord. |
|
|
| Kommentaarid: 423 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
4 :: |
341 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hallvatt
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.01.2002
|
postitatud: 07.12.2005 21:01:41 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Kingshark ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 102 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
98 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hentz
HV Guru

liitunud: 12.10.2003
|
postitatud: 05.12.2005 18:09:19 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Kingshark ]: Positiivne |
|
| müüsin helikaardi, saatis sõbra järgi ning tehing oli ülimalt kiire. |
|
|
| Kommentaarid: 423 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
4 :: |
341 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Flab
HV Guru
liitunud: 09.10.2005
|
postitatud: 04.12.2005 19:59:48 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Kingshark ]: Positiivne |
|
Ostsin epoxi  |
|
|
| Kommentaarid: 992 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
782 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kraff
HV veteran

liitunud: 10.03.2002
|
postitatud: 03.12.2005 09:14:52 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Kingshark ]: Positiivne |
|
Kaart käes ja arvuti jälle õnnelikum. Soovitan soojalt. _________________ Let`s go, let`s go, I`m bored, let`s go! |
|
|
| Kommentaarid: 290 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
236 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|