| autor |
sõnum |
Corwin
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.01.2005
|
postitatud: 07.12.2021 10:59:14 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ robema ]: Positiivne |
|
Ostis teravad asjad, kõik  |
|
|
| Kommentaarid: 114 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
106 |
|
| tagasi üles |
|
 |
GTC
HV kasutaja
liitunud: 31.01.2011
|
postitatud: 14.03.2018 18:02:33 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ robema ]: Positiivne |
|
Käevöru tehing! Soovitused  |
|
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RUFG60
HV vaatleja
liitunud: 29.10.2010
|
postitatud: 30.11.2015 00:20:10 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ robema ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
alliance
The Transporter

liitunud: 23.11.2004
|
postitatud: 12.06.2015 10:49:03 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ robema ]: Positiivne |
|
Ostsin 3g netipulga. Sai ilusti telefoni teel ka asjad aetud. Soovitan julgelt  |
|
|
| Kommentaarid: 531 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
5 :: |
431 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kr6mbo
HV vaatleja
liitunud: 09.01.2004
|
postitatud: 19.12.2014 11:04:09 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ robema ]: Positiivne |
|
Väga kiire ja meeldiv ostja.
5+ |
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
4september
HV kasutaja

liitunud: 04.09.2006
|
postitatud: 02.12.2014 21:05:41 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ robema ]: Positiivne |
|
Ostsin läpakale protsessori. Hea kiire tehing oli . Hea kiire protsessor on ka . |
|
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
yerba
HV Guru

liitunud: 12.11.2003
|
postitatud: 13.07.2014 12:27:18 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ robema ]: Positiivne |
|
Ostis 3G ruuteri, kõik ok.  |
|
|
| Kommentaarid: 1224 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
901 |
|
| tagasi üles |
|
 |
innu18
HV Guru
liitunud: 12.10.2006
|
postitatud: 29.05.2014 12:33:31 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ robema ]: Positiivne |
|
Ostis ühe ekraanita sülearvuti lauaarvuti asenduseks. Tehing kiire ning korralik  |
|
|
| Kommentaarid: 335 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
287 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
postitatud: 30.08.2013 16:05:57 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ robema ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
gunn271
HV veteran

liitunud: 30.01.2011
|
postitatud: 26.12.2012 12:20:06 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ robema ]: Positiivne |
|
Sain juppideks läpaka kiire tehing  _________________ (y)remondin arvuteid läpakaid ja samas ka müüa sülearvutite juppe ,ekraane.laadijaid , mälud, prosed jne..:::küsige ehk leidub miskit  |
|
|
| Kommentaarid: 230 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
206 |
|
| tagasi üles |
|
 |
comwif
HV vaatleja
liitunud: 21.11.2012
|
postitatud: 12.12.2012 01:04:50 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ robema ]: Positiivne |
|
| Ostsin paar emaplaati. Kiire tehing. |
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Liil6u
HV veteran

liitunud: 11.05.2010
|
postitatud: 16.09.2012 00:22:08 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ robema ]: Positiivne |
|
Sai telefon ostetud. Kõik oka  _________________ Parem Hilja, kui Helga. |
|
|
| Kommentaarid: 111 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
popcorn
Kreisi kasutaja
liitunud: 28.04.2008
|
postitatud: 15.11.2011 15:49:43 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ robema ]: Positiivne |
|
Ostis laadija  |
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
46 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tihver
HV veteran
liitunud: 23.09.2002
|
postitatud: 27.10.2011 22:04:15 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ robema ]: Positiivne |
|
Müüsin plekkveljed  _________________ Kõik lihtsad probleemid on juba lahendatud ... |
|
|
| Kommentaarid: 154 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
142 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dr.yakow
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.04.2007
|
postitatud: 13.10.2011 15:07:03 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ robema ]: Positiivne |
|
ostsin emaplaadi, kõik nagu lubatud.  |
|
|
| Kommentaarid: 217 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
190 |
|
| tagasi üles |
|
 |
krqll
Kreisi kasutaja
liitunud: 02.11.2005
|
postitatud: 27.07.2011 09:18:42 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ robema ]: Positiivne |
|
| Kiire ja korrektne ostja, soovitan! |
|
|
| Kommentaarid: 214 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
198 |
|
| tagasi üles |
|
 |
attrs
HV Guru

liitunud: 04.03.2004
|
postitatud: 20.07.2011 11:56:50 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ robema ]: Positiivne |
|
Müüsin mobo ja toite. Kõik sujus  |
|
|
| Kommentaarid: 418 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
368 |
|
| tagasi üles |
|
 |
timok
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.08.2005
|
postitatud: 28.06.2011 22:50:00 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ robema ]: Positiivne |
|
E: VÄGA (mitte vasta) meeldiv äri .
Typo |
|
|
| Kommentaarid: 130 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
timok
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.08.2005
|
postitatud: 28.06.2011 22:48:52 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ robema ]: Positiivne |
|
Vasta meeldiv äri oli, sain lapsele korraliku jalgratta
Asjaajamine igati 5+, ratas kah!
Positiivne |
|
|
| Kommentaarid: 130 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
speed
HV kasutaja

liitunud: 03.03.2002
|
postitatud: 07.06.2011 21:24:27 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ robema ]: Positiivne |
|
Ostis mälu ning tehing kiire ja korralik.
Soovitan  _________________ zzziuhti |
|
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
music123
Kreisi kasutaja
liitunud: 28.11.2010
|
postitatud: 07.06.2011 15:48:34 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ robema ]: Positiivne |
|
| Kõik sujus kiirelt, soovitan 5+ |
|
|
| Kommentaarid: 138 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
118 |
|
| tagasi üles |
|
 |
waux
HV Guru

liitunud: 01.07.2006
|
postitatud: 25.04.2011 16:20:32 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ robema ]: Positiivne |
|
kõik ok  |
|
|
| Kommentaarid: 611 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
505 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erkinem
HV Guru

liitunud: 06.11.2004
|
postitatud: 14.04.2011 13:53:39 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ robema ]: Positiivne |
|
sai sata boks müüdud. Kõik sujus väga kenasti  |
|
|
| Kommentaarid: 329 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
t6nnlaos
HV vaatleja
liitunud: 30.10.2009
|
postitatud: 12.04.2011 19:46:34 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ robema ]: Positiivne |
|
| Müüsin läpaka. Tehing kiire ja korrektne. |
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
siLc
HV Guru
liitunud: 22.12.2003
|
postitatud: 11.04.2011 22:15:36 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ robema ]: Positiivne |
|
Parandas emaplaadi. Kõik  |
|
|
| Kommentaarid: 197 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
186 |
|
| tagasi üles |
|
 |
someguy
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.12.2004
|
postitatud: 21.03.2011 11:03:53 postituse pealkiri: tiptop |
|
Arvamus kasutajast [ robema ]: Positiivne |
|
| Tegi läpaka emaplaadi korda:) |
|
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
83 |
|
| tagasi üles |
|
 |
slingshot
HV kasutaja
liitunud: 24.09.2009
|
postitatud: 23.02.2011 17:19:31 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ robema ]: Positiivne |
|
Ostis mälud äri käis kiirelt ja lihtsalt..  |
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bigmarx
HV Guru

liitunud: 06.09.2002
|
postitatud: 04.02.2011 12:33:50 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ robema ]: Positiivne |
|
Jälle üks väike emaplaadi kaup tehtud  _________________ "Kes naerab viimasena? Ma olen siis teie järel!" |
|
|
| Kommentaarid: 485 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
385 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Maa Mees
HV Guru

liitunud: 12.07.2006
|
postitatud: 27.01.2011 17:17:33 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ robema ]: Positiivne |
|
Sai kappi tühjemaks  _________________ Kõike saab korda teha. |
|
|
| Kommentaarid: 477 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
385 |
|
| tagasi üles |
|
 |
zafari
HV veteran

liitunud: 02.09.2002
|
postitatud: 19.01.2011 17:22:58 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ robema ]: Positiivne |
|
| ostis piiksus läpaka. kõik ok |
|
|
| Kommentaarid: 246 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
198 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Myhcel
HV kasutaja

liitunud: 04.10.2007
|
postitatud: 23.12.2010 16:33:05 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ robema ]: Positiivne |
|
sai siis sõbrale läpakas ostetud ja sõber väga rahul, kõik toimib ilusti  _________________ Yks AutoPesula OÜ Peterburi tee 75
Avatud iga päev 08.00-20.00
( Välipesu ) ( Sisepuhastus ) ( Pigipesu ) ( Survepesu ) ( Vahatamine ) ( Nahksisu hooldus ) ( Keemiline )
( Poleerimine )
tel: 53 23 01 09
Mihkel |
|
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sabs
HV kasutaja

liitunud: 26.05.2006
|
postitatud: 18.11.2010 22:02:38 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ robema ]: Positiivne |
|
Ostis HP väikese lüliti.  |
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mardex
HV veteran
liitunud: 16.03.2005
|
postitatud: 10.11.2010 20:08:44 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ robema ]: Positiivne |
|
Müüsin pisikese detaili  _________________ Sülearvuti Samsung NP300E5C juppideks
Sülearvuti Compaq Presario CQ61-220sn juppideks
https://freebitco.in/?r=114373 TASUTA BITCOIN |
|
|
| Kommentaarid: 409 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
oncleuno
Kreisi kasutaja
liitunud: 28.01.2003
|
postitatud: 28.10.2010 15:41:16 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ robema ]: Positiivne |
|
Oli meeldiv äri ajada kohaliku mehega  |
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Wordmc9
HV Guru
liitunud: 09.07.2006
|
postitatud: 25.10.2010 23:41:37 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ robema ]: Positiivne |
|
teimus bisnes plaan,  |
|
|
| Kommentaarid: 344 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
286 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-Liitlane-
HV veteran

liitunud: 12.08.2005
|
postitatud: 23.10.2010 11:25:43 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ robema ]: Positiivne |
|
Positiivne ärikogemus olemas!
Soovitan!  _________________ www.kinnistuhaldus.ee kortermajade haldusteenuse terviklahendused (haldus-, hooldus- ja raamatupidamisteenus) Põlva- ja Võrumaal! |
|
|
| Kommentaarid: 231 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
195 |
|
| tagasi üles |
|
 |
skrim
HV kasutaja

liitunud: 14.09.2008
|
postitatud: 03.10.2010 23:01:52 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ robema ]: Positiivne |
|
Korralik ostja  |
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ridariass
HV veteran

liitunud: 16.04.2003
|
postitatud: 28.09.2010 18:53:17 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ robema ]: Positiivne |
|
Soovitan, väga korrektne asjaajamine ostjana! _________________ There is no patch for human stupidity... |
|
|
| Kommentaarid: 232 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
206 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ramba
HV kasutaja
liitunud: 02.06.2002
|
postitatud: 26.07.2010 18:49:28 postituse pealkiri: Normaalne ja aus |
|
Arvamus kasutajast [ robema ]: Positiivne |
|
| tehing ilusti sooritatud, polnud probleemi! |
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
marconi
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.08.2003
|
postitatud: 26.04.2010 09:33:26 postituse pealkiri: Aus ärimees. |
|
Arvamus kasutajast [ robema ]: Positiivne |
|
Müüsin netbooki, kandis raha kiirelt ette. Positiivne kogemus. _________________ Ostan Apple iPhone kiirmüügi hinnaga
Ostan Apple arvuteid kiirmüügi hinnaga |
|
|
| Kommentaarid: 130 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
117 |
|
| tagasi üles |
|
 |
t1m0
HV vaatleja

liitunud: 29.01.2006
|
postitatud: 11.04.2010 23:10:17 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ robema ]: Positiivne |
|
Kõik kiire, korralik ja aus.
Lausa lust. |
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
zafari
HV veteran

liitunud: 02.09.2002
|
postitatud: 31.03.2010 22:11:24 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ robema ]: Positiivne |
|
ostis laadija  |
|
|
| Kommentaarid: 246 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
198 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bigmarx
HV Guru

liitunud: 06.09.2002
|
postitatud: 08.03.2010 22:17:03 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ robema ]: Positiivne |
|
| friik1 kirjutas: |
Müüsin ühe katkise emaplaadi.
 |
Sama siin  _________________ "Kes naerab viimasena? Ma olen siis teie järel!" |
|
|
| Kommentaarid: 485 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
385 |
|
| tagasi üles |
|
 |
friik1
HV Guru

liitunud: 18.06.2004
|
postitatud: 13.01.2010 17:05:41 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ robema ]: Positiivne |
|
Müüsin ühe katkise emaplaadi.
 |
|
|
| Kommentaarid: 195 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
170 |
|
| tagasi üles |
|
 |
meelisal
HV kasutaja
liitunud: 25.03.2006
|
postitatud: 05.01.2010 23:38:11 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ robema ]: Positiivne |
|
| ostis, väga asjalik ja tark ärimees |
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Crasy
HV kasutaja

liitunud: 23.12.2003
|
postitatud: 14.12.2009 17:09:35 postituse pealkiri: Mälud |
|
Arvamus kasutajast [ robema ]: Positiivne |
|
Ostis mälud ja kõik sujus ladusalt.  |
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
M|a|D
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.04.2002
|
postitatud: 29.11.2009 20:37:19 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ robema ]: Positiivne |
|
ostis arvuti, tegi sitast (loe ''HP-st'' saia)  |
|
|
| Kommentaarid: 53 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
46 |
|
| tagasi üles |
|
 |
matu21
HV Guru

liitunud: 24.11.2003
|
postitatud: 28.07.2009 12:02:30 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ robema ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 1393 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
1057 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mumbles
HV kasutaja

liitunud: 08.02.2007
|
postitatud: 04.06.2009 23:20:31 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ robema ]: Positiivne |
|
Käis kokkulepitud kohas kaubal järgi, usaldusväärne, soovitan.  |
|
|
| Kommentaarid: 99 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
83 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rodi
HV kasutaja

liitunud: 26.08.2004
|
postitatud: 05.03.2009 19:47:21 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ robema ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|