| autor |
sõnum |
KeZi
HV veteran

liitunud: 01.09.2003
|
postitatud: 28.03.2016 16:04:54 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ mihkel90 ]: Neutraalne |
|
Kasutaja müüs Lenovo T420 sülearvutit.
Pakkusin teemas alghinna.
Kui ma nädal pärast alghinna pakkumist SMS'i saatsin ja uurisin, kas võiks tehinguks minna, sain vastuseks, et ta sai hea pakkumise ja müüs arvuti maha.
Natuke ebameeldiv kogemus...  |
|
|
| Kommentaarid: 268 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
243 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hqs
HV Guru

liitunud: 13.12.2002
|
postitatud: 19.01.2014 19:56:36 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ mihkel90 ]: Positiivne |
|
ostis laadija, kõik 5+  _________________ O: vana (loe: antiikset) arvutustehnikat! |
|
|
| Kommentaarid: 449 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DigeBeni
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
postitatud: 14.12.2013 12:43:39 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ mihkel90 ]: Positiivne |
|
Raha ja kaup vahetasid edukalt omanikku  _________________
 |
|
|
| Kommentaarid: 198 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
163 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Villemk2
HV veteran

liitunud: 10.11.2010
|
postitatud: 08.06.2013 15:57:12 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ mihkel90 ]: Positiivne |
|
Ostis ruuteri, kiire ja korralik tehing.
Usaldusväärne kasutaja  |
|
|
| Kommentaarid: 129 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
121 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mercury1
HV kasutaja

liitunud: 20.03.2007
|
postitatud: 04.03.2013 11:43:49 postituse pealkiri: positiivne |
|
Arvamus kasutajast [ mihkel90 ]: Positiivne |
|
Tegime Smartposti teel kaupa, mina müüsin, tema ostis. Kõik läks sujuvalt. _________________ By the time you realise this signature does not say anything it will be too late to stop reading it. |
|
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jurajaan
HV kasutaja
liitunud: 18.01.2010
|
postitatud: 09.12.2012 13:45:35 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ mihkel90 ]: Positiivne |
|
| Ostis kenasti aku. Usaldusväärne. Tänud! |
|
|
| Kommentaarid: 231 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
184 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eShelobik
HV Guru

liitunud: 01.04.2003
|
postitatud: 12.12.2011 16:01:43 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ mihkel90 ]: Positiivne |
|
| Korrektne ostja, kõik toimis nagu kokku leppisime. |
|
|
| Kommentaarid: 295 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
262 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jamaisvu
HV veteran

liitunud: 02.09.2010
|
postitatud: 07.12.2011 16:36:35 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ mihkel90 ]: Positiivne |
|
Sai kaupa müüdud. Kiire tehing. Panin ise puusse, aga oli mõistlik ja saatis vale asja tagasi ja muidugi saatsin õige asja vastu. Kõik läks hästi  |
|
|
| Kommentaarid: 185 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
160 |
|
| tagasi üles |
|
 |
zhade
HV kasutaja

liitunud: 17.09.2002
|
postitatud: 09.10.2010 19:50:11 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ mihkel90 ]: Positiivne |
|
Ostsin monitori  |
|
|
| Kommentaarid: 53 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eShelobik
HV Guru

liitunud: 01.04.2003
|
postitatud: 18.11.2009 17:06:15 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ mihkel90 ]: Positiivne |
|
Sai posti teel kaupa tehtud. Kandis ilusti pool raha ette ja pool järgi nagu kokku leppisime. Kui tekkis väike mõne tunnine viivitus, siis teavitas ilusti probleemist. Soovitan igati!  |
|
|
| Kommentaarid: 295 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
262 |
|
| tagasi üles |
|
 |
undead
HV Guru
liitunud: 04.02.2005
|
postitatud: 05.11.2009 23:20:01 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ mihkel90 ]: Positiivne |
|
Aus ostja, kiire tehing.Soovitan!  _________________ www.raja.ee
Macbook air ning pro hooldus ja remont.
Veo- ja kolimisteenus. |
|
|
| Kommentaarid: 725 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
2 :: |
545 |
|
| tagasi üles |
|
 |
t1m0
HV vaatleja

liitunud: 29.01.2006
|
postitatud: 05.02.2007 12:57:06 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ mihkel90 ]: Positiivne |
|
| Äri tehtud! Positiivne tüüp. Tegi veel saiakese koolis välja. Soovitan! |
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mihkel90
Kreisi kasutaja
liitunud: 10.10.2004
|
postitatud: 10.10.2005 16:45:26 postituse pealkiri: |
|
| Arvamus kasutajast [ mihkel90 ]: puudub |
|
| ------------------------------------------------------------------------------ |
|
|
| Kommentaarid: 64 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
58 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raitm
HV kasutaja

liitunud: 15.03.2005
|
postitatud: 09.09.2005 13:46:24 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ mihkel90 ]: Neutraalne |
|
| Aega läks (kärsitu nagu ma olen), aga asja sai... |
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tomusser
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.04.2005
|
postitatud: 08.09.2005 18:37:17 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ mihkel90 ]: Positiivne |
|
Minu arvuti sai tema omaks ja seda ilma igasuguste probleemideta
Aus ja täpne, soovitan  |
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
matu21
HV Guru

liitunud: 24.11.2003
|
postitatud: 15.08.2005 12:13:43 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ mihkel90 ]: Positiivne |
|
| Eeskujulik ja aus ärimees! |
|
|
| Kommentaarid: 1393 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
1057 |
|
| tagasi üles |
|
 |
abc9
HV Guru

liitunud: 28.04.2004
|
postitatud: 04.08.2005 00:49:57 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ mihkel90 ]: Positiivne |
|
Müüsin käest-kätte mälu, kokkulepitud ajal kokkulepitud kohas.
Meeldiv diil  _________________ ▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄█▓▒░ |
|
|
| Kommentaarid: 194 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
168 |
|
| tagasi üles |
|
 |
zarc
HV kasutaja
liitunud: 14.07.2003
|
postitatud: 23.07.2005 21:44:46 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ mihkel90 ]: Positiivne |
|
Sai temaga vahetus tehtud ja äri läks täkkesse .
Aus ja lubaduste täitja.  |
|
|
| Kommentaarid: 219 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
191 |
|
| tagasi üles |
|
 |
otsija
HV veteran

liitunud: 12.06.2003
|
postitatud: 23.07.2005 10:23:56 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ mihkel90 ]: Positiivne |
|
Äri läks ilusti. Muljed positiivsed.  |
|
|
| Kommentaarid: 128 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
121 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ziilike18
Piiratud kasutaja

liitunud: 17.01.2005
|
postitatud: 31.05.2005 14:29:22 postituse pealkiri: Re: Kommenteerimine: mihkel90 |
|
Arvamus kasutajast [ mihkel90 ]: Positiivne |
|
sai vahetatud asju igati nurm tegelane siin HV POSITIIVNE  _________________ Bmw e38 728ia |
|
|
| Kommentaarid: 55 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
43 |
|
| tagasi üles |
|
 |
agent007
Piiratud kasutaja

liitunud: 02.08.2003
|
postitatud: 03.05.2005 22:22:56 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ mihkel90 ]: Positiivne |
|
kõik OK! saime hästi üksteisest aru!  |
|
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
naaskel
jooda
liitunud: 26.11.2001
|
postitatud: 18.04.2005 16:43:49 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ mihkel90 ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 117 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
103 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sifkad
HV veteran

liitunud: 28.12.2003
|
postitatud: 08.04.2005 11:16:34 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ mihkel90 ]: Positiivne |
|
Sai mälu müüdud.Raha kandis nii nagu lubatud,isegi rohkem.Kohusetundlik tegelane.Soovitan kindlasti äri ajada.  |
|
|
| Kommentaarid: 286 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
244 |
|
| tagasi üles |
|
 |
thyposes
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.12.2002
|
postitatud: 20.03.2005 13:01:28 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ mihkel90 ]: Positiivne |
|
Tegime diili ja kõik oli tasemel Soovitan soojalt !!!  _________________ DeepMix Moscow Radio http://www.deepmix.eu |
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
4 :: |
90 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kuldkala
HV kasutaja

liitunud: 09.11.2004
|
postitatud: 12.03.2005 10:53:00 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ mihkel90 ]: Positiivne |
|
Ostsin läpaka!Kaup liikus Cargoga!Kõik oli OK!
Sellist diili teeks veel! Soovitan!  |
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mighty
HV veteran

liitunud: 14.01.2004
|
postitatud: 07.03.2005 21:13:52 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ mihkel90 ]: Positiivne |
|
minu esimene deal cargoga, ja täiesti edukalt, kõik asjad kohal ja tip-top korras-naq lubatud, 1 meeldivamaid deale!SOOVITAN!  _________________ Kasutatud audiotehnika leiab facebookist (Hifituba)
https://www.facebook.com/groups/286541991793721/
Tingimisvõimalus. |
|
|
| Kommentaarid: 140 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
2 :: |
123 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Inspektor
HV kasutaja

liitunud: 23.04.2002
|
postitatud: 13.02.2005 03:32:56 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ mihkel90 ]: Positiivne |
|
Sai posti teel edukalt kaupa tehtud  |
|
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
86 |
|
| tagasi üles |
|
 |
liinus
HV vaatleja

liitunud: 01.02.2005
|
postitatud: 12.02.2005 19:48:33 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ mihkel90 ]: Positiivne |
|
maksis raha siis, kui kaup teele läks
igati usaldusväärne  |
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ritsu82
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.12.2004
|
postitatud: 11.02.2005 22:50:07 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ mihkel90 ]: Positiivne |
|
ostsin kribaja,asjalik ja usaldusväärne Soovitan. |
|
|
| Kommentaarid: 146 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mash
Kreisi kasutaja
liitunud: 05.01.2004
|
postitatud: 11.02.2005 17:55:25 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ mihkel90 ]: Positiivne |
|
Ostsin mälu, kõik ok  |
|
|
| Kommentaarid: 133 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
125 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hõljuk
Kreisi kasutaja
liitunud: 18.08.2004
|
postitatud: 10.02.2005 21:19:36 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ mihkel90 ]: Positiivne |
|
Ostis läpaka ära, maksis järelmaksud ka, nagu kokku lepitud, kõik läks hästi  |
|
|
| Kommentaarid: 125 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
117 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hypogenic
HV kasutaja

liitunud: 03.07.2003
|
postitatud: 04.02.2005 23:13:06 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ mihkel90 ]: Positiivne |
|
Mis siis ikka, tellisin talt juhtmejubina, maksin ette.
Kohale tuli raisk!
 |
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
83 |
|
| tagasi üles |
|
 |
servechill
HV kasutaja

liitunud: 15.03.2004
|
postitatud: 04.02.2005 22:05:14 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ mihkel90 ]: Positiivne |
|
| Sain raha isegi rohkem kui lubatud ! |
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
servechill
HV kasutaja

liitunud: 15.03.2004
|
postitatud: 04.02.2005 21:40:02 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ mihkel90 ]: Positiivne |
|
| Viivitas pisut, kuid maksis viivituse pärast rohkem. Oli tore äri teha! |
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mys
HV kasutaja

liitunud: 02.11.2002
|
postitatud: 04.02.2005 19:24:08 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ mihkel90 ]: Neutraalne |
|
sai kaupa kauba vastu vahetatud, edukas äri, kuigi minu kaup j6udis sinna vist kiiremini  |
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MikuInDa
HV vaatleja
liitunud: 25.10.2004
|
postitatud: 19.01.2005 17:09:08 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ mihkel90 ]: Positiivne |
|
sai ostetud paar asja
olen rahul  |
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pacho
HV veteran

liitunud: 26.02.2004
|
postitatud: 19.01.2005 14:36:28 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ mihkel90 ]: Positiivne |
|
Vahetasin kõvakettad raha vastu. Loodetavast jõudsid tervena kohale.
Positiivne, et saatis kirja ülekande viibimise kohta.
ps. tänu temale sain teada, et mujal on cargo pühapäeval kinni. |
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Miccer
HV Guru

liitunud: 01.08.2004
|
postitatud: 19.01.2005 12:07:52 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ mihkel90 ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 1601 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
1100 |
|
| tagasi üles |
|
 |
donn1
HV kasutaja
liitunud: 31.08.2002
|
postitatud: 13.01.2005 15:24:43 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ mihkel90 ]: Positiivne |
|
| äri korralik ja kiire.maksis ilusti ka osa summast hiljem nigu kokkulepe oli. |
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pixprit
HV vaatleja
liitunud: 20.08.2004
|
postitatud: 12.01.2005 10:54:51 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ mihkel90 ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rix
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.09.2003
|
postitatud: 11.01.2005 19:28:49 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ mihkel90 ]: Positiivne |
|
Kaup hilines, kuid seda kõigi pärast, nii minu, myya kui ka Cargobusi. Aga äri kulges kenasti  |
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raamat
HV Guru

liitunud: 28.11.2002
|
postitatud: 10.01.2005 16:48:43 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ mihkel90 ]: Positiivne |
|
Tegi kärmelt ülekande ja kaup pakiga  _________________ M: APC Smart-UPS SC 1000VA 230V - 2U Rackmount/Tower, SC1000I. Musta värvi. Akudeta. 150EUR |
|
|
| Kommentaarid: 359 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
276 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Raceboy
HV veteran

liitunud: 26.12.2003
|
postitatud: 08.01.2005 19:10:21 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ mihkel90 ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 319 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
4 :: |
248 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xtro
HV veteran

liitunud: 17.10.2003
|
postitatud: 08.01.2005 15:12:31 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ mihkel90 ]: Positiivne |
|
Sain asjad postiteel ilusti kätte Suht normi juttu ajab ka msn-is  |
|
|
| Kommentaarid: 453 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
343 |
|
| tagasi üles |
|
 |
võrgujuhe
Kreisi kasutaja

liitunud: 09.06.2003
|
postitatud: 06.01.2005 12:04:11 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ mihkel90 ]: Positiivne |
|
väga positiivne tegelane kandis raha päev ennem kui kauba kätte sai  |
|
|
| Kommentaarid: 103 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
haldz
HV veteran

liitunud: 29.12.2003
|
postitatud: 05.01.2005 10:28:54 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ mihkel90 ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 153 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
138 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hallvatt
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.01.2002
|
postitatud: 23.12.2004 15:09:13 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ mihkel90 ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 102 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
98 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Toomas
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.03.2003
|
postitatud: 19.12.2004 14:22:40 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ mihkel90 ]: Positiivne |
|
Igati meeldiv ostja, tehing toimis laitmatult  |
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Format
Piiratud kasutaja

liitunud: 01.01.2004
|
postitatud: 17.12.2004 22:17:28 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ mihkel90 ]: Positiivne |
|
See kasutaja on mult vist lubanud "Kindlasti" osta ära juba kolm asja. Alati on jäänud äri pooleli. Viimati pidi ta mult ostma arvuti, mille ostuaega lükkab kasutaja samamoodi koguaeg edasi. Petta saanud ei ole, aga positiivset kogemust siit ei tule.
EDIT: Muudame positiivseks, äri siiski toimus 
viimati muutis Format 22.02.2005 07:33:20, muudetud 1 kord |
|
|
| Kommentaarid: 307 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
12 :: |
11 :: |
231 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ants300
HV kasutaja
liitunud: 19.03.2003
|
postitatud: 16.12.2004 17:30:33 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ mihkel90 ]: Positiivne |
|
Sai jubinaid vahetatud!Igati tubli ''rimiis  |
|
|
| Kommentaarid: 91 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
4 :: |
79 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|