Avaleht
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
kasutaja profiili vaatamine :: -KaUR-
avatar Kasutajast -KaUR-

HV kasutaja
liitunud:  14.08.2004
viimane külastus:  02.11.2021 11:44:30
HV-OT teenus:  01.02.2020 14:43:20
HV-OT+ teenus:  -
postitusi:  566
[0.01% kõigist / 0.07 sõnumit päeva kohta]
vaata kasutaja -KaUR- sõnumeid
www:  http://kauralasoo.net
kontakt -KaUR-
lisa ignoreeritav kasutaja: lisa ignoreeritav kasutaja
privaatsõnum: saada privaatsõnum

Kasutajate arvamused :: -KaUR-
Protsentuaalselt Graafiliselt
Positiivne: 97% 31 häält
Neutraalne: 3% 1 häält
Negatiivne: 0% 0 häält
Sinu arvamus kasutajast [ -KaUR- ]: puudub

NB! Oma arvamust kasutaja kohta saab lisada/muuta vaid postitades või vana postitust muutes.

autor sõnum
sacher
HV kasutaja
sacher

liitunud: 29.01.2008



sõnumpostitatud: 03.09.2011 10:25:33    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ -KaUR- ]: Positiivne

tegi positiivse eest kaupa beer_yum.gif
_________________
no shit sherlock
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003



sõnumpostitatud: 09.03.2011 15:12:12    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ -KaUR- ]: Positiivne

Toimus tehing, mis toob siia ritta järgmise Postiivse. icon_cool.gif
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sasskin
HV kasutaja
sasskin

liitunud: 01.04.2004



sõnumpostitatud: 30.03.2010 16:08:25    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ -KaUR- ]: Positiivne

Ostsin monitori.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bigmarx
HV Guru
bigmarx

liitunud: 06.09.2002



sõnumpostitatud: 15.03.2010 18:50:59    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ -KaUR- ]: Positiivne

Kaup tehtud thumbs_up.gif
_________________
"Kes naerab viimasena? Ma olen siis teie järel!"
Kommentaarid: 485 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 385
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Raibert
HV kasutaja

liitunud: 16.05.2002



sõnumpostitatud: 28.02.2010 17:25:17    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ -KaUR- ]: Positiivne

Ostsin Windows 7 Ultimate täisversiooni.
Kandsin raha ette ja täpselt lubatud päeval sain paki kätte.
Soovitan thumbs_up.gif
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Noname
HV Guru
Noname

liitunud: 26.10.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 29.09.2009 16:38:58    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ -KaUR- ]: Positiivne

ostis midagi thumbs_up.gif
_________________
"Olukord on sitt, aga see on meie tuleviku väetis." - Lennart Meri
"Edu on kehv õpetaja. See ahvatleb tarku inimesi mõtlema, et nad ei saagi kaotada" - B. Gates
Kommentaarid: 372 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 321
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
allan-
HV kasutaja

liitunud: 26.02.2009



sõnumpostitatud: 27.05.2009 12:41:07    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ -KaUR- ]: Positiivne

kõik ok!
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Eisbär
Kreisi kasutaja
Eisbär

liitunud: 06.09.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 23.03.2009 01:14:11    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ -KaUR- ]: Positiivne

Igati positiivne. Vaatas üle, et kauo sobib ja ostis ära. Soovitan thumbs_up.gif icon_smile.gif
_________________
Loeb kvaliteet, mitte kvantiteet icon_wink.gif
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ruts8
Kreisi kasutaja
ruts8

liitunud: 20.07.2002



sõnumpostitatud: 02.12.2008 00:06:20    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ -KaUR- ]: Positiivne

Äri kiire ja korralik. Soovitan!
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
undead
HV Guru

liitunud: 04.02.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 02.12.2008 00:01:57    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ -KaUR- ]: Positiivne

icon_smile.gif Sain endale ühe amilo. Kaup nõuetele vastav ja tehing kiire. Soovitan! thumbs_up.gif
_________________
www.raja.ee
Macbook air ning pro hooldus ja remont.
Veo- ja kolimisteenus.
Kommentaarid: 725 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 2 :: 545
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 24.10.2008 21:08:31    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ -KaUR- ]: Positiivne

Kiire ja korralik ostja thumbs_up.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
taxkax
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.02.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 24.07.2008 21:09:05    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ -KaUR- ]: Positiivne

kõik OK icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zahhar2
HV kasutaja

liitunud: 14.12.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 30.06.2008 22:43:13    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ -KaUR- ]: Positiivne

Ostis videokaarti. Kõik nagu lubatud.
Soovitan thumbs_up.gif
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Eisbär
Kreisi kasutaja
Eisbär

liitunud: 06.09.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 13.11.2007 00:42:56    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ -KaUR- ]: Positiivne

Kõik OK. Tegi pakkumise ja ostis.
Soovitan thumbs_up.gif
_________________
Loeb kvaliteet, mitte kvantiteet icon_wink.gif
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
matu21
HV Guru
matu21

liitunud: 24.11.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 31.10.2007 18:39:21    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ -KaUR- ]: Positiivne

Igati meeldiv tehing ehkki isiklikult ei kohtunud thumbs_up.gif
_________________
Kõik, mis mul müügiks on, küsi julgelt soodushinda : www.digimarket.ee
Kõiki kaupasid saan müüa ka järelmaksuga thumbs_up.gif
Kasutatud arvutid ja laptopid Tartus, Vanemuise 43
Kommentaarid: 1393 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 1057
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
alliance
The Transporter
alliance

liitunud: 23.11.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 02.07.2007 06:38:08    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ -KaUR- ]: Positiivne

sai veel igast nänni ostetud
Kommentaarid: 531 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 5 :: 431
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
merk14
HV kasutaja


liitunud: 30.12.2003



sõnumpostitatud: 05.06.2007 16:02:10    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ -KaUR- ]: Positiivne

Positiivne ostu kogemus juures thumbs_up.gif
Kommentaarid: 99 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alliance
The Transporter
alliance

liitunud: 23.11.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 01.06.2007 21:12:39    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ -KaUR- ]: Positiivne

positiivne ärikogemus thumbs_up.gif
_________________
---
Kommentaarid: 531 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 5 :: 431
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mightythor
HV veteran
mightythor

liitunud: 02.12.2004



sõnumpostitatud: 08.05.2007 16:45:49    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ -KaUR- ]: Positiivne

ostsin ühe raamatu. Soovitan kindlasti!

PS: nii raamatut kui ka -KaUR-'ga ostu/müügitehinguid läbi viia icon_smile.gif
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 53
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ihv
HV Guru

liitunud: 17.12.2001


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 19.04.2007 23:57:07    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ -KaUR- ]: Positiivne

usaldasin tema kätte sülearvuti ja sain korrasolevana tagasi. teenusega rahul ja kogemus positiivne thumbs_up.gif
Kommentaarid: 88 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaantti
HV vaatleja

liitunud: 12.04.2006



sõnumpostitatud: 26.12.2006 15:53:03    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ -KaUR- ]: Positiivne

Kaup oli kiire ja korralik. Ostsin 2x128MB RAM. Soovitan
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vidget
HV Guru
Vidget

liitunud: 21.02.2002



sõnumpostitatud: 19.12.2006 20:35:46    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ -KaUR- ]: Positiivne

Viisin emaplaadi ära, siis viisin korpuse ja mine tea mida ma veel ära ei vii thumbs_up.gif
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 128
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
undead
HV Guru

liitunud: 04.02.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 19.12.2006 20:03:17    postituse pealkiri: Re: Kommenteerimine: -KaUR- vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ -KaUR- ]: Positiivne

Ostisn ketta , kaup korralik ja toodi uksetaha ära. Soovitan! thumbs_up.gif icon_biggrin.gif
_________________
www.raja.ee
Macbook air ning pro hooldus ja remont.
Veo- ja kolimisteenus.
Kommentaarid: 725 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 2 :: 545
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
maxvilj
Kreisi kasutaja
maxvilj

liitunud: 26.07.2006



sõnumpostitatud: 02.12.2006 00:08:31    postituse pealkiri: 5+ vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ -KaUR- ]: Positiivne

nii tehing kiire ja korralik ostis kõvaketa
kandis raha ette ja sai järgmine päev cargo
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
V3rpooz
HV veteran
V3rpooz

liitunud: 14.11.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 29.06.2006 12:03:24    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ -KaUR- ]: Positiivne

soovitan ostis toite kõik läks nii nag peab thumbs_up.gif
Kommentaarid: 225 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 195
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zarc
HV kasutaja

liitunud: 14.07.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 24.06.2006 18:41:11    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ -KaUR- ]: Positiivne

Sai ostetud tirlimpadi emme . icon_lol.gif

Äri käis kähku ja tegelane meeldiv, asjalik . thumbs_up.gif
Kommentaarid: 219 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 191
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dark Kille
Piiratud kasutaja
Dark Kille

liitunud: 07.09.2005



sõnumpostitatud: 13.03.2006 19:00:00    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ -KaUR- ]: Positiivne

Arvan hästi thumbs_up.gif
_________________
M: Ajakirjad
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ojapoiss
Kreisi kasutaja
ojapoiss

liitunud: 09.12.2001


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 17.01.2006 22:24:23    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ -KaUR- ]: Positiivne

Sai siis soetatud Wifi kaart: Micronet SP908BK V3 PCMCIA WIFI
teginguväärtus 100.-
Käest kätte tehing!
Positiivne!
Soovitan!
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
eestisilk
HV kasutaja
eestisilk

liitunud: 26.12.2004



sõnumpostitatud: 29.10.2005 21:47:29    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ -KaUR- ]: Neutraalne

vahendas läpaka.
Igati positiivne.
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 26.10.2005 17:46:29    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ -KaUR- ]: Positiivne

... müüsin läpaka beer_yum.gif
_________________
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hobbes
HV vaatleja

liitunud: 23.07.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 27.12.2004 12:13:45    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ -KaUR- ]: Positiivne

Korralik ostja.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WerteX
HV Guru

liitunud: 31.03.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 25.11.2004 23:50:31    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ -KaUR- ]: Positiivne

Endine klassivend ja muidu normaalne inimene thumbs_up.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 306
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
velz83
HV Guru

liitunud: 24.04.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 23.10.2004 21:28:35    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ -KaUR- ]: Positiivne

Asi sai aetud äärmiselt kiiresti ja positiivselt thumbs_up.gif
_________________
Palun ära küsi krediiti, sest löök vastu molli teeb tihti haiget
Kommentaarid: 174 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 159
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aaremees
HV vaatleja


liitunud: 13.09.2004



sõnumpostitatud: 18.09.2004 12:59:58    postituse pealkiri: Re: Kommenteerimine: -KaUR- vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ -KaUR- ]: Positiivne

hea ja korralik ostja icon_wink.gif thumbs_up.gif


.
_________________
tänu euroliit icon_evil.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rastafari
HV Guru
Rastafari

liitunud: 24.06.2002



sõnumpostitatud: 30.08.2004 18:13:37    postituse pealkiri: Kommenteerimine: -KaUR- vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ -KaUR- ]: Positiivne

Tuli, nägi ja ostis. icon_razz1.gif
Kommentaarid: 511 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 432
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
vasta   Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
1/1

-KaUR- arvab teistest
Protsentuaalselt Graafiliselt
Positiivne: 95% 21 häält
Neutraalne: 5% 1 häält
Negatiivne: 0% 0 häält

näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.