| autor |
sõnum |
tranneL
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.04.2006
|
postitatud: 08.03.2023 00:29:20 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ hmekk ]: Positiivne |
|
Ostis mult läpaka, ülisujuv tehing oli  _________________ Aktuaalsed Thinkpadide pakkumised Marketplaces Või küsi pakkumist huvipakkuvale mudelile!
Kõiki müügisolevaid sülearvuteid saab võimaluste piires konfigureerida. Saadaval ka Thinkpad USB-C docke: 40AY, 40AF, 40A9 |
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
andotoomej
HV vaatleja
liitunud: 06.07.2007
|
postitatud: 19.12.2013 14:47:23 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ hmekk ]: Positiivne |
|
ostis ps3-e, kõik sujus hästi  |
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sykrot
HV kasutaja

liitunud: 14.08.2007
|
postitatud: 15.02.2013 15:23:23 postituse pealkiri: e-cig aku |
|
Arvamus kasutajast [ hmekk ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Go Kane!
HV Guru

liitunud: 07.11.2006
|
postitatud: 16.11.2010 19:13:19 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ hmekk ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 1842 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1345 |
|
| tagasi üles |
|
 |
attrs
HV Guru

liitunud: 04.03.2004
|
postitatud: 31.03.2009 13:41:29 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ hmekk ]: Positiivne |
|
Sai kasutajale üks IS müüdud. Kõik sujus kenasti  |
|
|
| Kommentaarid: 418 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
368 |
|
| tagasi üles |
|
 |
blend
HV kasutaja

liitunud: 29.11.2002
|
postitatud: 26.10.2007 15:33:12 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ hmekk ]: Positiivne |
|
Üks Nikoni peegelkaamera leidis kiirelt ja meeldivalt uue omaniku  |
|
|
| Kommentaarid: 122 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
103 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ardo
HV Guru

liitunud: 22.02.2004
|
postitatud: 02.08.2007 17:32:21 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ hmekk ]: Neutraalne |
|
| Võiks pubekaeast välja kasvada. |
|
|
| Kommentaarid: 272 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
4 :: |
225 |
|
| tagasi üles |
|
 |
maakas1
HV kasutaja

liitunud: 18.03.2004
|
postitatud: 10.01.2007 15:52:29 postituse pealkiri: Õ.L.U |
|
Arvamus kasutajast [ hmekk ]: Positiivne |
|
Äge tüüp
veidi perv
a mitte niipalju kui mina..
 |
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
TõnuTõukemõnu
HV kasutaja

liitunud: 30.08.2002
|
postitatud: 13.12.2006 17:19:59 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ hmekk ]: Positiivne |
|
| wazaa kirjutas: |
| Kuid kurb on kahjuks see et peale homo on ta veel nekrofiil |
Nekrofiil  _________________ Tõukan mõnuga |
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wazaa
HV veteran

liitunud: 13.10.2002
|
postitatud: 08.12.2006 21:03:19 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ hmekk ]: Positiivne |
|
Sellesmõttes et Hmekk on tegelt räme Homo, aga ta vähemalt tunnistab seda ning tema vanemad ka teavad et ta on homo, et see on nagu hea. Kuid kurb on kahjuks see et peale homo on ta veel nekrofiil, nümfomaan, pedofiil ja tal on ka loomafetish(Eriti hobuste suhtes). Looma Fetishi avastas ta vaadates filmi nimega Jackass 2, nimelt näidati sealt üleni paljast hobust jäigastunud kokiga.
Kahju on küll Hmekkist, aga noh, vähemalt ta ei ole mingi emokas
Ei tore kuju  |
|
|
| Kommentaarid: 53 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
5 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
fragile
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.10.2006
|
postitatud: 06.11.2006 12:03:30 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ hmekk ]: Positiivne |
|
klassivend ja muidu positiivne tüüp
Rauast ja softist ikka teab midagi..   _________________ Steam profiil
Children play Call of Duty.. Boys play Battlefield.. Men play ARMA |
|
|
| Kommentaarid: 80 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
peet
HV vaatleja
liitunud: 21.07.2005
|
postitatud: 29.07.2006 20:11:05 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ hmekk ]: Positiivne |
|
samad sõnad, tubli poiss  |
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indu
HV veteran

liitunud: 03.02.2005
|
postitatud: 22.07.2006 23:49:33 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ hmekk ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
58 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hentz
HV Guru

liitunud: 12.10.2003
|
postitatud: 02.04.2006 18:25:02 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ hmekk ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 423 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
4 :: |
341 |
|
| tagasi üles |
|
 |
1200W
HV veteran

liitunud: 15.08.2004
|
postitatud: 07.03.2006 02:42:36 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ hmekk ]: Positiivne |
|
Kreisi vend 8) ... ta vist isegi teab mis teeb ...paistab muhe vend  _________________ World Community Grid |
|
|
| Kommentaarid: 160 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
2 :: |
134 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sõber
HV veteran

liitunud: 13.12.2003
|
postitatud: 05.02.2006 22:17:35 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ hmekk ]: Positiivne |
|
aff aff aff _________________ Telefoninumber profiili !!! |
|
|
| Kommentaarid: 67 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Zorg
Batareimees
liitunud: 06.04.2002
|
postitatud: 05.02.2006 18:22:21 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ hmekk ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 143 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
128 |
|
| tagasi üles |
|
 |
biomehanik
HV Guru

liitunud: 03.11.2004
|
postitatud: 03.02.2006 14:11:11 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ hmekk ]: Positiivne |
|
igati Normaalne vend  |
|
|
| Kommentaarid: 260 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
227 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wazaa
HV veteran

liitunud: 13.10.2002
|
postitatud: 02.02.2006 13:58:14 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ hmekk ]: Positiivne |
|
Uskumatu et see tüüp mul klassivend on
Aga muidu igati tegija tüüo  |
|
|
| Kommentaarid: 53 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
5 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
postitatud: 02.01.2006 01:08:08 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ hmekk ]: Positiivne |
|
sain Hr hmekkilt hea plaadi ning temaga suvel tartus ka kokku tuldud ja sporti tehtud D  _________________ Kontrollitud ja hooldatud sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi akut, klaviatuuri ja laadijat. 5213582 - helista. |
|
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
outcast
HV kasutaja
liitunud: 04.12.2003
|
postitatud: 15.12.2005 16:54:41 postituse pealkiri: Re: Kommenteerimine: hmekk_ |
|
Arvamus kasutajast [ hmekk ]: Positiivne |
|
| hmekk kirjutas: |
loll nagu laua jalg    |
lollim veel:D
andis pizzat ka |
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
end889
HV kasutaja

liitunud: 22.05.2005
|
postitatud: 23.11.2005 21:43:54 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ hmekk ]: Positiivne |
|
neeger...  _________________ Tiktok pole elu. |
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aX
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.09.2003
|
postitatud: 08.11.2005 09:06:39 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ hmekk ]: Positiivne |
|
Kiire ja operatiivne koostöö, kisub vist positiivse poole jah.  |
|
|
| Kommentaarid: 108 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
84 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sixten
HV Guru
liitunud: 14.12.2002
|
postitatud: 25.10.2005 11:34:27 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ hmekk ]: Positiivne |
|
moderaator  |
|
|
| Kommentaarid: 88 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
77 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mTim
HV Guru

liitunud: 19.10.2004
|
postitatud: 22.10.2005 20:15:14 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ hmekk ]: Positiivne |
|
normaalne  _________________ Lexuse summutist tuleb vaid lilleõisi ja ükssarvepeeru - HV foorum
M: E36 varuosad |
|
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
taurix
Piiratud kasutaja

liitunud: 16.08.2004
|
postitatud: 27.08.2005 08:24:53 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ hmekk ]: Positiivne |
|
muhe AHV 8) _________________ müüa e-sigarett (500.-), info privas
what would jesus do? |
|
|
| Kommentaarid: 172 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
131 |
|
| tagasi üles |
|
 |
silver010
HV veteran

liitunud: 31.10.2003
|
postitatud: 08.08.2005 08:24:06 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ hmekk ]: Positiivne |
|
btw üsna lahe casemod  |
|
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ziilike18
Piiratud kasutaja

liitunud: 17.01.2005
|
postitatud: 31.05.2005 14:26:35 postituse pealkiri: Re: Kommenteerimine: hmekk_ |
|
Arvamus kasutajast [ hmekk ]: Positiivne |
|
sama siin _________________ Bmw e38 728ia |
|
|
| Kommentaarid: 55 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
43 |
|
| tagasi üles |
|
 |
darud
HV kasutaja

liitunud: 20.01.2004
|
postitatud: 20.05.2005 19:06:44 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ hmekk ]: Positiivne |
|
sai mälu ostetud...kaup kiire ja korralik  |
|
|
| Kommentaarid: 51 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HENTA
HV kasutaja

liitunud: 06.02.2005
|
postitatud: 10.05.2005 00:16:52 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ hmekk ]: Neutraalne |
|
natuke jääb minu jaoks asi segaseks  _________________ -----------(\__/)------------l
l-----------(='.'=)-----------l
l-----------('.')_('.')---------l This is Bunny. Copy the Bunny into your sig to help him gain his world domination!!! |
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
teadmamees
HV veteran

liitunud: 05.10.2002
|
postitatud: 15.04.2005 20:48:37 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ hmekk ]: Positiivne |
|
tubli tegelane on
hea casemod+funny guy in irl 8) _________________ pensionil |
|
|
| Kommentaarid: 53 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
46 |
|
| tagasi üles |
|
 |
birgit123
HV veteran

liitunud: 17.12.2003
|
postitatud: 13.04.2005 23:06:16 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ hmekk ]: Positiivne |
|
tubli casemodder  |
|
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
80 |
|
| tagasi üles |
|
 |
masteri0s
HV vaatleja
liitunud: 24.09.2004
|
postitatud: 13.04.2005 18:55:06 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ hmekk ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
masteri0s
HV vaatleja
liitunud: 24.09.2004
|
postitatud: 13.04.2005 18:54:48 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ hmekk ]: Positiivne |
|
Lahe kuju
ET  |
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hmekk
HV Guru

liitunud: 10.07.2004
|
postitatud: 12.04.2005 23:03:03 postituse pealkiri: |
|
| Arvamus kasutajast [ hmekk ]: puudub |
|
| B6 kirjutas: |
jättis HV üritusel norm mulje
küllap järgmistel üritustel on aktiivsem
äkki oli ka seekord, kuid mu enda lõpp kadus ära mäletamaks  |
süüdista seda et ma ostsin aint 2 tõmmu hiidi  _________________ Fotoblogi / Flickr |
|
|
| Kommentaarid: 102 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
8 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
commer
HV Guru

liitunud: 03.10.2002
|
postitatud: 12.04.2005 11:47:29 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ hmekk ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 928 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
714 |
|
| tagasi üles |
|
 |
B6
HV Guru

liitunud: 13.01.2003
|
postitatud: 12.04.2005 07:07:30 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ hmekk ]: Positiivne |
|
jättis HV üritusel norm mulje
küllap järgmistel üritustel on aktiivsem
äkki oli ka seekord, kuid mu enda lõpp kadus ära mäletamaks  |
|
|
| Kommentaarid: 187 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
5 :: |
159 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hiid
HV Guru

liitunud: 23.03.2002
|
postitatud: 11.04.2005 10:50:24 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ hmekk ]: Positiivne |
|
Kuidas küla koerale, nõnda koer külale.  _________________ Hapud viinamarjad |
|
|
| Kommentaarid: 663 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
512 |
|
| tagasi üles |
|
 |
limp
HV Guru

liitunud: 11.08.2003
|
postitatud: 07.04.2005 15:28:12 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ hmekk ]: Positiivne |
|
| xavier kirjutas: |
Kas Sul on nagu räige vajadus pidevalt paska ajada? (Ära vasta)
Kui midagi jälle öelda tahad, siis lööksid hoopis, tead küll mida.
Ära nüüd solvu, onju!
PS:Näita oma kasti, äkki annad mõne (www.xxxxxxxxxxxxxxx). |
ühinen sinuga savi et ma ei jagand ära mida sa sellega mõtlesid  _________________ Ärgake lapsed, maailm on hädaohus
Windows keskkond on nagu li*s - kõik teda ke*ivad aga keegi teda ei armasta! |
|
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xavier
HV vaatleja
liitunud: 05.12.2001
|
postitatud: 07.04.2005 14:44:18 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ hmekk ]: Neutraalne |
|
Kas Sul on nagu räige vajadus pidevalt paska ajada? (Ära vasta)
Kui midagi jälle öelda tahad, siis lööksid hoopis, tead küll mida.
Ära nüüd solvu, onju!
PS:Näita oma kasti, äkki annad mõne (www.xxxxxxxxxxxxxxx). |
|
|
| tagasi üles |
|
 |
project
HV Guru

liitunud: 18.02.2004
|
postitatud: 17.03.2005 01:39:24 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ hmekk ]: Positiivne |
|
muhe wolfar ka nüüd pealekauba  |
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
84 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hmekk
HV Guru

liitunud: 10.07.2004
|
postitatud: 02.03.2005 22:38:10 postituse pealkiri: |
|
| Arvamus kasutajast [ hmekk ]: puudub |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 102 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
8 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hmekk
HV Guru

liitunud: 10.07.2004
|
postitatud: 01.03.2005 00:43:26 postituse pealkiri: |
|
| Arvamus kasutajast [ hmekk ]: puudub |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 102 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
8 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
silver010
HV veteran

liitunud: 31.10.2003
|
postitatud: 21.02.2005 17:26:38 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ hmekk ]: Positiivne |
|
tore  |
|
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hmekk
HV Guru

liitunud: 10.07.2004
|
postitatud: 21.02.2005 02:14:22 postituse pealkiri: |
|
| Arvamus kasutajast [ hmekk ]: puudub |
|
kusjuurems ma ei teagi et oleks sulle negatiivse pannud
kohe muudan ära siis  _________________ Fotoblogi / Flickr |
|
|
| Kommentaarid: 102 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
8 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
silver010
HV veteran

liitunud: 31.10.2003
|
postitatud: 20.02.2005 21:09:39 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ hmekk ]: Positiivne |
|
mulle pandud " " huvitav küll miks? |
|
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ritsu82
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.12.2004
|
postitatud: 19.02.2005 22:49:43 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ hmekk ]: Positiivne |
|
igati positiivne,ootas isegi tsipa kuni raha kokku sain  |
|
|
| Kommentaarid: 146 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ASSAA! elektroonika
Kreisi kasutaja
liitunud: 18.08.2003
|
postitatud: 16.02.2005 14:37:14 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ hmekk ]: Positiivne |
|
Igati tore kunde  |
|
|
| Kommentaarid: 116 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
106 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tek1
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.01.2005
|
postitatud: 16.02.2005 13:43:59 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ hmekk ]: Positiivne |
|
Täitsa bueno krae oled
Saand ET-d koos omada  |
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hmekk
HV Guru

liitunud: 10.07.2004
|
postitatud: 11.02.2005 03:12:37 postituse pealkiri: |
|
| Arvamus kasutajast [ hmekk ]: puudub |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 102 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
8 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|