| autor |
sõnum |
babylon
HV kasutaja

liitunud: 18.01.2004
|
postitatud: 10.02.2012 21:38:05 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ aigar ]: Positiivne |
|
Ostsin kõllid.....kõik OK  |
|
|
| Kommentaarid: 55 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
53 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Killer85
HV veteran
liitunud: 13.06.2002
|
postitatud: 17.01.2012 19:13:11 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ aigar ]: Positiivne |
|
Olin müüja rollis, kõik ok  |
|
|
| Kommentaarid: 69 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Xvc
HV Guru

liitunud: 26.02.2011
|
postitatud: 11.01.2012 19:05:35 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ aigar ]: Positiivne |
|
Minu poolt kõik ok  |
|
|
| Kommentaarid: 807 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
646 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bright
analyzer

liitunud: 05.11.2001
|
postitatud: 27.12.2011 16:16:59 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ aigar ]: Positiivne |
|
Tehing tehtud, kõik korrektne  _________________ Doggett can tell |
|
|
| Kommentaarid: 144 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
VR53
HV Guru

liitunud: 19.11.2001
|
postitatud: 30.08.2011 10:04:23 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ aigar ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 842 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
636 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Prayer
HV veteran

liitunud: 30.01.2002
|
postitatud: 27.02.2011 04:08:21 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ aigar ]: Positiivne |
|
| Müüsin juhtmevaba klaviatuuri ja hiire komplekti, käis ise järgi ja üks meeldiv kogemus jälle juures. |
|
|
| Kommentaarid: 232 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tocito
HV vaatleja
liitunud: 23.01.2009
|
postitatud: 22.12.2010 21:40:24 postituse pealkiri: 19" LG L1919S VGA |
|
Arvamus kasutajast [ aigar ]: Positiivne |
|
väga korralik ostja!  |
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pasatski97
HV kasutaja

liitunud: 22.03.2006
|
postitatud: 21.12.2010 23:10:04 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ aigar ]: Positiivne |
|
Üks meeldiv diil  |
|
|
| Kommentaarid: 197 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Taavi©
Piiratud kasutaja

liitunud: 28.08.2006
|
postitatud: 16.12.2010 13:09:25 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ aigar ]: Positiivne |
|
Kõik igati positiivne, lubatud ajal, lubatud kohas  _________________ Inflatsioon on maksustamine ilma seadusandluseta |
|
|
| Kommentaarid: 377 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
1 :: |
328 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tarc
HV Guru

liitunud: 21.05.2004
|
postitatud: 30.08.2010 18:55:01 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ aigar ]: Positiivne |
|
0stis hdd. Minu poolt  _________________ Pakkumistes arvestan, et kodanik asub Tallinnas Tondil, kui profiilis pole märgitud teisiti.
Prosed, mälud, kettad, lcd-d, wifid, wwanid, laadijad ja muu. PS-is lähem inf. |
|
|
| Kommentaarid: 841 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
1 :: |
638 |
|
| tagasi üles |
|
 |
zebra1
HV veteran

liitunud: 09.10.2003
|
postitatud: 18.02.2010 16:12:59 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ aigar ]: Positiivne |
|
Kõik nii nagu peab! HV Positiivne ka minu poolt.  _________________ Jätan endale õiguse valida, kellega ja kuidas äri korraldan. |
|
|
| Kommentaarid: 184 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
167 |
|
| tagasi üles |
|
 |
VR53
HV Guru

liitunud: 19.11.2001
|
postitatud: 14.01.2010 11:52:01 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ aigar ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 842 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
636 |
|
| tagasi üles |
|
 |
JohnT
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.07.2004
|
postitatud: 21.12.2009 18:44:54 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ aigar ]: Positiivne |
|
saime kenasti kaubale, lühikese jutuga mees  _________________ Kasutajad, kellel on minust vähem positiivseid/rohkem negatiivseid, kannavad mulle raha/kauba ette. Ilma eranditeta! |
|
|
| Kommentaarid: 163 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
139 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Aix
HV Guru

liitunud: 02.06.2004
|
postitatud: 03.11.2009 23:44:48 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ aigar ]: Positiivne |
|
Kaup kiire ja korralik  |
|
|
| Kommentaarid: 416 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
346 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Siimuc
Kreisi kasutaja
liitunud: 23.11.2002
|
postitatud: 03.11.2009 17:47:41 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ aigar ]: Positiivne |
|
Mugav diil  |
|
|
| Kommentaarid: 189 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
169 |
|
| tagasi üles |
|
 |
soodent
HV Guru

liitunud: 10.04.2002
|
postitatud: 23.10.2009 22:42:41 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ aigar ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 822 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
19 :: |
6 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
smurfer
HV Guru

liitunud: 15.08.2006
|
postitatud: 23.10.2009 20:32:59 postituse pealkiri: DDR |
|
Arvamus kasutajast [ aigar ]: Positiivne |
|
Positiivne müügitehing  |
|
|
| Kommentaarid: 351 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
299 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Marec
HV kasutaja

liitunud: 06.09.2006
|
postitatud: 25.09.2009 14:24:13 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ aigar ]: Positiivne |
|
Ostis monitori. Kõik  |
|
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kandinski
HV kasutaja

liitunud: 18.08.2002
|
postitatud: 12.09.2009 01:02:12 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ aigar ]: Positiivne |
|
Kiire ostja...  _________________ Iga asi töötab paremini, kui ta sisse lülitada... |
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Deleon
HV vaatleja
liitunud: 21.03.2003
|
postitatud: 04.09.2009 19:51:35 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ aigar ]: Positiivne |
|
| Oli au kaupa teha. Konkreetne ning asjatundlik! |
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
marxveix
HV Guru

liitunud: 01.05.2004
|
postitatud: 03.09.2009 14:55:51 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ aigar ]: Positiivne |
|
Müüsin ühe lcd monitori, tundub, et sobis  |
|
|
| Kommentaarid: 310 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
270 |
|
| tagasi üles |
|
 |
blas
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.01.2002
|
postitatud: 02.04.2009 18:29:59 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ aigar ]: Positiivne |
|
Olin ostja rollis ja kõik sujus-asjaajamine kiire ja täpne ehk all correct. Väga viis. _________________ The truth is out there |
|
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kuradiluik
HV kasutaja

liitunud: 16.08.2005
|
postitatud: 19.08.2008 16:18:08 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ aigar ]: Positiivne |
|
Pani kauba ilusti posti. Läks aega, mis läks, aga aega läks ja asja sai. Meeldiv kogemus. _________________ Ausõna! |
|
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
duplex
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.10.2002
|
postitatud: 26.03.2008 01:31:08 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ aigar ]: Positiivne |
|
Ostis mälud. Kõik sujus suurepäraselt!  |
|
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Wiltz
HV Guru
liitunud: 28.01.2002
|
postitatud: 04.02.2007 22:39:47 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ aigar ]: Positiivne |
|
toitekas sai ostetud, kõik käis kokkulepe kohaselt ja kenasti  _________________ "There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins." |
|
|
| Kommentaarid: 275 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
3 :: |
226 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aivom
HV vaatleja
liitunud: 21.12.2003
|
postitatud: 25.01.2007 17:13:54 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ aigar ]: Positiivne |
|
Usaldusväärne mees, temaga võib äri ajada  |
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aquaman
HV vaatleja
liitunud: 13.06.2005
|
postitatud: 17.01.2007 14:55:50 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ aigar ]: Positiivne |
|
| Äri tehtud, probleeme polnud! |
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
AJ
HV Guru

liitunud: 03.02.2005
|
postitatud: 07.12.2006 10:05:23 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ aigar ]: Positiivne |
|
Sai ostetud mälu. Kõik toimis  _________________ Küsige mida tahate, me vastame mida tahame. |
|
|
| Kommentaarid: 37 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ardo
HV Guru

liitunud: 22.02.2004
|
postitatud: 12.11.2006 18:44:10 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ aigar ]: Positiivne |
|
| Minu laiskus suutis pisikese jama kokku keerata, kuid lõpptulemus oli siiski positiivne. |
|
|
| Kommentaarid: 272 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
4 :: |
225 |
|
| tagasi üles |
|
 |
summer
HV veteran
liitunud: 07.08.2003
|
postitatud: 20.10.2006 22:22:30 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ aigar ]: Positiivne |
|
saatis kauba ette. Kaup korralik  |
|
|
| Kommentaarid: 193 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
2 :: |
162 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wex
Kreisi kasutaja
liitunud: 25.11.2003
|
postitatud: 13.10.2006 14:29:44 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ aigar ]: Positiivne |
|
Müüs mulle videokaardi  |
|
|
| Kommentaarid: 124 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
117 |
|
| tagasi üles |
|
 |
angerjas
Kreisi kasutaja
liitunud: 31.05.2002
|
postitatud: 29.09.2006 22:17:39 postituse pealkiri: positiivne |
|
Arvamus kasutajast [ aigar ]: Positiivne |
|
Kaup nagu lubatud, asjaajamine kiire, mina rahul.
-- Andres Alla |
|
|
| Kommentaarid: 143 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
132 |
|
| tagasi üles |
|
 |
zigga
HV kasutaja
liitunud: 13.02.2006
|
postitatud: 29.05.2006 18:15:25 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ aigar ]: Positiivne |
|
Korralik Kasutaja! Kõik nagu kokku sai lepitud. Äri kiirelt aetud nagu vaja oligi! Soovitan  |
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heikis
HV Guru
liitunud: 17.03.2003
|
postitatud: 11.02.2006 09:36:54 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ aigar ]: Positiivne |
|
ostsin monitori. kaup selline nagu lubatud. 5+
 |
|
|
| Kommentaarid: 338 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
4 :: |
290 |
|
| tagasi üles |
|
 |
diizel
HV veteran

liitunud: 10.06.2005
|
postitatud: 10.02.2006 21:52:20 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ aigar ]: Positiivne |
|
Tehing sooritatud positiivselt!  |
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
71 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Wwwmaster
Piiratud kasutaja

liitunud: 15.02.2005
|
postitatud: 01.02.2006 22:37:46 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ aigar ]: Positiivne |
|
Tegime äri, usaldusväärne ärimees, soovitan  |
|
|
| Kommentaarid: 84 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
8 :: |
8 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sifkad
HV veteran

liitunud: 28.12.2003
|
postitatud: 09.10.2005 21:07:16 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ aigar ]: Positiivne |
|
Kiirelt sai mälu ostetud.Kõik töötab nagu peab  |
|
|
| Kommentaarid: 286 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
244 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Overkilla
HV veteran
liitunud: 11.04.2004
|
postitatud: 12.08.2005 19:01:52 postituse pealkiri: Mälu |
|
Arvamus kasutajast [ aigar ]: Positiivne |
|
| Ostis mälu, käest kätte, sularaha, kõik korras. |
|
|
| Kommentaarid: 97 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
2 :: |
80 |
|
| tagasi üles |
|
 |
R3in
HV vaatleja

liitunud: 09.04.2002
|
postitatud: 08.08.2005 23:31:22 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ aigar ]: Positiivne |
|
Ostsin wifi kaardi . |
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
PAUKA
HV veteran

liitunud: 22.07.2003
|
postitatud: 07.06.2005 19:19:13 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ aigar ]: Positiivne |
|
ostsin sony MD pleieri ja kõik igati bueno, tuli välja et kolleeg kah veel  |
|
|
| Kommentaarid: 207 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
191 |
|
| tagasi üles |
|
 |
4tec
HV veteran

liitunud: 24.07.2003
|
postitatud: 12.05.2005 09:06:44 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ aigar ]: Positiivne |
|
 _________________ Oh, no room for 4tec, huh? Fine! I'll go build my own hinnavaatlus, with blackjack and hookers. In fact, forget the HinnaVaatlus and the blackjack. Ahh, screw the whole thing! |
|
|
| Kommentaarid: 132 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
104 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sacker
HV veteran
liitunud: 04.11.2003
|
postitatud: 11.12.2004 19:02:51 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ aigar ]: Positiivne |
|
Krt ise seda floppyt ei kasutanud. Puhastasin teist aga vist panin suts lohakalt tagasi .
Igatahes, meeldiv äri
| tsitaat: |
| ostsin arvuti... väga hea teenindus... arvuti oli 2 nädalat minu poolt kinni pandud aga kellelegi teisele ära ei müünd. üks väike inimlik apsakas oli.... disketti sisse sai panna aga kätte enam ei saand... selle pisikese asja lahendasin ise ära, diski seade polnud lihtsalt piisavalt kaugele kinnitatud |
_________________ Clint Eastwood: "Opinions are like assholes, everybody has one" |
|
|
| Kommentaarid: 162 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
141 |
|
| tagasi üles |
|
 |
matu21
HV Guru

liitunud: 24.11.2003
|
postitatud: 26.11.2004 21:15:31 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ aigar ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 1393 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
1057 |
|
| tagasi üles |
|
 |
attrs
HV Guru

liitunud: 04.03.2004
|
postitatud: 26.08.2004 16:09:51 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ aigar ]: Neutraalne |
|
Esialgu jään neutraalseks... Kui midagi osta vaja siis tee krdi oma teema mitte ära solgi tahtlikult (vabandades või mitte) teiste teemasid . Kui juhuslikult mu silme ette jääb veel üks selline tegevus (olenemata teema algatajast) siis muutub mu arvamus negatiivseks! |
|
|
| Kommentaarid: 418 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
368 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rexx
HV kasutaja
liitunud: 17.07.2004
|
postitatud: 16.08.2004 17:04:37 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ aigar ]: Positiivne |
|
| Äri toimus nii nagu vaja ja mõlemad pooled said rahuldatud. |
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
YYY
HV kasutaja
liitunud: 31.08.2002
|
postitatud: 03.03.2004 21:56:50 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ aigar ]: Positiivne |
|
| Ostetud ruuter toimib ja tehing oli igati kiire ja korralik. |
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kaur23
HV Guru
liitunud: 29.04.2003
|
postitatud: 21.09.2003 13:57:54 postituse pealkiri: Kommenteerimine: aigar |
|
Arvamus kasutajast [ aigar ]: Positiivne |
|
Täielikult aktsepteeritav partner  _________________ seesama |
|
|
| Kommentaarid: 349 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
308 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|