Avaleht
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
kasutaja profiili vaatamine :: aigar
avatar Kasutajast aigar

HV kasutaja
liitunud:  06.11.2001
viimane külastus:  16.07.2018 10:51:39
HV-OT teenus:  01.02.2020 14:43:20
HV-OT+ teenus:  -
postitusi:  713
[0.01% kõigist / 0.08 sõnumit päeva kohta]
vaata kasutaja aigar sõnumeid
kontakt aigar
lisa ignoreeritav kasutaja: lisa ignoreeritav kasutaja
privaatsõnum: saada privaatsõnum

Kasutajate arvamused :: aigar
Protsentuaalselt Graafiliselt
Positiivne: 98% 45 häält
Neutraalne: 2% 1 häält
Negatiivne: 0% 0 häält
Sinu arvamus kasutajast [ aigar ]: puudub

NB! Oma arvamust kasutaja kohta saab lisada/muuta vaid postitades või vana postitust muutes.

autor sõnum
babylon
HV kasutaja
babylon

liitunud: 18.01.2004



sõnumpostitatud: 10.02.2012 21:38:05    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ aigar ]: Positiivne

Ostsin kõllid.....kõik OK thumbs_up.gif
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 53
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Killer85
HV veteran

liitunud: 13.06.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 17.01.2012 19:13:11    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ aigar ]: Positiivne

Olin müüja rollis, kõik ok thumbs_up.gif
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Xvc
HV Guru
Xvc

liitunud: 26.02.2011


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 11.01.2012 19:05:35    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ aigar ]: Positiivne

Minu poolt kõik ok thumbs_up.gif
Kommentaarid: 807 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 646
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bright
analyzer
bright

liitunud: 05.11.2001



sõnumpostitatud: 27.12.2011 16:16:59    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ aigar ]: Positiivne

Tehing tehtud, kõik korrektne thumbs_up.gif
_________________
Doggett can tell
Kommentaarid: 144 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
VR53
HV Guru
VR53

liitunud: 19.11.2001


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 30.08.2011 10:04:23    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ aigar ]: Positiivne

Tehing kiire ja konkreetne thumbs_up.gif
_________________
Uued Lenovo sülearvutid: www.lenovoarvutid.ee
Sülearvuti ekraan katki? www.displayseek.com
Kommentaarid: 842 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 636
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Prayer
HV veteran
Prayer

liitunud: 30.01.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 27.02.2011 04:08:21    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ aigar ]: Positiivne

Müüsin juhtmevaba klaviatuuri ja hiire komplekti, käis ise järgi ja üks meeldiv kogemus jälle juures.
Kommentaarid: 232 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tocito
HV vaatleja

liitunud: 23.01.2009



sõnumpostitatud: 22.12.2010 21:40:24    postituse pealkiri: 19" LG L1919S VGA vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ aigar ]: Positiivne

väga korralik ostja! thumbs_up.gif
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pasatski97
HV kasutaja


liitunud: 22.03.2006


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 21.12.2010 23:10:04    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ aigar ]: Positiivne

Üks meeldiv diil thumbs_up.gif
Kommentaarid: 197 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taavi©
Piiratud kasutaja
Taavi©

liitunud: 28.08.2006



sõnumpostitatud: 16.12.2010 13:09:25    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ aigar ]: Positiivne

Kõik igati positiivne, lubatud ajal, lubatud kohas thumbs_up.gif
_________________
Inflatsioon on maksustamine ilma seadusandluseta
Kommentaarid: 377 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 1 :: 328
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tarc
HV Guru
tarc

liitunud: 21.05.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 30.08.2010 18:55:01    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ aigar ]: Positiivne

0stis hdd. Minu poolt thumbs_up.gif
_________________
Pakkumistes arvestan, et kodanik asub Tallinnas Tondil, kui profiilis pole märgitud teisiti.
Prosed, mälud, kettad, lcd-d, wifid, wwanid, laadijad ja muu. PS-is lähem inf.
Kommentaarid: 841 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 638
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zebra1
HV veteran
zebra1

liitunud: 09.10.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 18.02.2010 16:12:59    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ aigar ]: Positiivne

Kõik nii nagu peab! HV Positiivne ka minu poolt. thumbs_up.gif
_________________
Jätan endale õiguse valida, kellega ja kuidas äri korraldan.
Kommentaarid: 184 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 167
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
VR53
HV Guru
VR53

liitunud: 19.11.2001


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 14.01.2010 11:52:01    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ aigar ]: Positiivne

Ostis sülearvutle ekraani thumbs_up.gif
_________________
Uued Lenovo sülearvutid: www.lenovoarvutid.ee
Sülearvuti ekraan katki? www.displayseek.com
Kommentaarid: 842 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 636
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
JohnT
Kreisi kasutaja
JohnT

liitunud: 06.07.2004



sõnumpostitatud: 21.12.2009 18:44:54    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ aigar ]: Positiivne

saime kenasti kaubale, lühikese jutuga mees icon_smile.gif
_________________
Kasutajad, kellel on minust vähem positiivseid/rohkem negatiivseid, kannavad mulle raha/kauba ette. Ilma eranditeta!
Kommentaarid: 163 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 139
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aix
HV Guru
Aix

liitunud: 02.06.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 03.11.2009 23:44:48    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ aigar ]: Positiivne

Kaup kiire ja korralik thumbs_up.gif
Kommentaarid: 416 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 346
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Siimuc
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.11.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 03.11.2009 17:47:41    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ aigar ]: Positiivne

Mugav diil thumbs_up.gif
Kommentaarid: 189 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 169
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
soodent
HV Guru


liitunud: 10.04.2002



sõnumpostitatud: 23.10.2009 22:42:41    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ aigar ]: Positiivne

Täitis lubadused.tänud.
Kommentaarid: 822 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 19 :: 6 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
smurfer
HV Guru
smurfer

liitunud: 15.08.2006


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 23.10.2009 20:32:59    postituse pealkiri: DDR vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ aigar ]: Positiivne

Positiivne müügitehing icon_wink.gif
Kommentaarid: 351 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 299
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marec
HV kasutaja
Marec

liitunud: 06.09.2006


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 25.09.2009 14:24:13    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ aigar ]: Positiivne

Ostis monitori. Kõik thumbs_up.gif
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kandinski
HV kasutaja


liitunud: 18.08.2002



sõnumpostitatud: 12.09.2009 01:02:12    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ aigar ]: Positiivne

Kiire ostja... thumbs_up.gif
_________________
Iga asi töötab paremini, kui ta sisse lülitada...
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Deleon
HV vaatleja

liitunud: 21.03.2003



sõnumpostitatud: 04.09.2009 19:51:35    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ aigar ]: Positiivne

Oli au kaupa teha. Konkreetne ning asjatundlik!
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marxveix
HV Guru
marxveix

liitunud: 01.05.2004



sõnumpostitatud: 03.09.2009 14:55:51    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ aigar ]: Positiivne

Müüsin ühe lcd monitori, tundub, et sobis thumbs_up.gif
Kommentaarid: 310 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 270
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
blas
Kreisi kasutaja
blas

liitunud: 27.01.2002



sõnumpostitatud: 02.04.2009 18:29:59    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ aigar ]: Positiivne

Olin ostja rollis ja kõik sujus-asjaajamine kiire ja täpne ehk all correct. Väga viis.
_________________
The truth is out there
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kuradiluik
HV kasutaja
kuradiluik

liitunud: 16.08.2005



sõnumpostitatud: 19.08.2008 16:18:08    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ aigar ]: Positiivne

Pani kauba ilusti posti. Läks aega, mis läks, aga aega läks ja asja sai. Meeldiv kogemus.
_________________
Ausõna!
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
duplex
Kreisi kasutaja
duplex

liitunud: 06.10.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 26.03.2008 01:31:08    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ aigar ]: Positiivne

Ostis mälud. Kõik sujus suurepäraselt! thumbs_up.gif
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 04.02.2007 22:39:47    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ aigar ]: Positiivne

toitekas sai ostetud, kõik käis kokkulepe kohaselt ja kenasti thumbs_up.gif
_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
Kommentaarid: 275 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 3 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aivom
HV vaatleja

liitunud: 21.12.2003



sõnumpostitatud: 25.01.2007 17:13:54    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ aigar ]: Positiivne

Usaldusväärne mees, temaga võib äri ajada thumbs_up.gif
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aquaman
HV vaatleja

liitunud: 13.06.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 17.01.2007 14:55:50    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ aigar ]: Positiivne

Äri tehtud, probleeme polnud!
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AJ
HV Guru
AJ

liitunud: 03.02.2005



sõnumpostitatud: 07.12.2006 10:05:23    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ aigar ]: Positiivne

Sai ostetud mälu. Kõik toimis thumbs_up.gif
_________________
Küsige mida tahate, me vastame mida tahame.
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ardo
HV Guru
Ardo

liitunud: 22.02.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 12.11.2006 18:44:10    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ aigar ]: Positiivne

Minu laiskus suutis pisikese jama kokku keerata, kuid lõpptulemus oli siiski positiivne.
Kommentaarid: 272 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 225
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
summer
HV veteran

liitunud: 07.08.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 20.10.2006 22:22:30    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ aigar ]: Positiivne

saatis kauba ette. Kaup korralik thumbs_up.gif
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 2 :: 162
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wex
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.11.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 13.10.2006 14:29:44    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ aigar ]: Positiivne

Müüs mulle videokaardi thumbs_up.gif
Kommentaarid: 124 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angerjas
Kreisi kasutaja

liitunud: 31.05.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 29.09.2006 22:17:39    postituse pealkiri: positiivne vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ aigar ]: Positiivne

Kaup nagu lubatud, asjaajamine kiire, mina rahul.

-- Andres Alla
Kommentaarid: 143 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 132
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zigga
HV kasutaja

liitunud: 13.02.2006



sõnumpostitatud: 29.05.2006 18:15:25    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ aigar ]: Positiivne

Korralik Kasutaja! Kõik nagu kokku sai lepitud. Äri kiirelt aetud nagu vaja oligi! Soovitan thumbs_up.gif
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heikis
HV Guru

liitunud: 17.03.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 11.02.2006 09:36:54    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ aigar ]: Positiivne

ostsin monitori. kaup selline nagu lubatud. 5+
thumbs_up.gif
Kommentaarid: 338 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 290
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
diizel
HV veteran
diizel

liitunud: 10.06.2005



sõnumpostitatud: 10.02.2006 21:52:20    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ aigar ]: Positiivne

Tehing sooritatud positiivselt! thumbs_up.gif
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wwwmaster
Piiratud kasutaja
Wwwmaster

liitunud: 15.02.2005



sõnumpostitatud: 01.02.2006 22:37:46    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ aigar ]: Positiivne

Tegime äri, usaldusväärne ärimees, soovitan thumbs_up.gif
Kommentaarid: 84 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 8 :: 8 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sifkad
HV veteran
sifkad

liitunud: 28.12.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 09.10.2005 21:07:16    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ aigar ]: Positiivne

Kiirelt sai mälu ostetud.Kõik töötab nagu peab thumbs_up.gif
Kommentaarid: 286 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 244
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Overkilla
HV veteran

liitunud: 11.04.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 12.08.2005 19:01:52    postituse pealkiri: Mälu vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ aigar ]: Positiivne

Ostis mälu, käest kätte, sularaha, kõik korras.
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 80
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
R3in
HV vaatleja
R3in

liitunud: 09.04.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 08.08.2005 23:31:22    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ aigar ]: Positiivne

Ostsin wifi kaardi thumbs_up.gif .
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
PAUKA
HV veteran
PAUKA

liitunud: 22.07.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 07.06.2005 19:19:13    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ aigar ]: Positiivne

ostsin sony MD pleieri ja kõik igati bueno, tuli välja et kolleeg kah veel icon_smile.gif
Kommentaarid: 207 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 191
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
4tec
HV veteran
4tec

liitunud: 24.07.2003



sõnumpostitatud: 12.05.2005 09:06:44    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ aigar ]: Positiivne

thumbs_up.gif
_________________
Oh, no room for 4tec, huh? Fine! I'll go build my own hinnavaatlus, with blackjack and hookers. In fact, forget the HinnaVaatlus and the blackjack. Ahh, screw the whole thing!
Kommentaarid: 132 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sacker
HV veteran

liitunud: 04.11.2003



sõnumpostitatud: 11.12.2004 19:02:51    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ aigar ]: Positiivne

Krt ise seda floppyt ei kasutanud. Puhastasin teist aga vist panin suts lohakalt tagasi icon_redface.gif .

Igatahes, meeldiv äri thumbs_up.gif

tsitaat:
ostsin arvuti... väga hea teenindus... arvuti oli 2 nädalat minu poolt kinni pandud aga kellelegi teisele ära ei müünd. üks väike inimlik apsakas oli.... disketti sisse sai panna aga kätte enam ei saand... selle pisikese asja lahendasin ise ära, diski seade polnud lihtsalt piisavalt kaugele kinnitatud

_________________
Clint Eastwood: "Opinions are like assholes, everybody has one"
Kommentaarid: 162 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 141
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
matu21
HV Guru
matu21

liitunud: 24.11.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 26.11.2004 21:15:31    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ aigar ]: Positiivne

Igati meeldiv äri thumbs_up.gif
_________________
Kõik, mis mul müügiks on, küsi julgelt soodushinda : www.digimarket.ee
Kõiki kaupasid saan müüa ka järelmaksuga thumbs_up.gif
Kasutatud arvutid ja laptopid Tartus, Vanemuise 43
Kommentaarid: 1393 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 1057
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
attrs
HV Guru
attrs

liitunud: 04.03.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 26.08.2004 16:09:51    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ aigar ]: Neutraalne

Esialgu jään neutraalseks... Kui midagi osta vaja siis tee krdi oma teema mitte ära solgi tahtlikult (vabandades või mitte) teiste teemasid icon_evil.gif icon_evil.gif . Kui juhuslikult mu silme ette jääb veel üks selline tegevus (olenemata teema algatajast) siis muutub mu arvamus negatiivseks!
Kommentaarid: 418 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 368
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rexx
HV kasutaja

liitunud: 17.07.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 16.08.2004 17:04:37    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ aigar ]: Positiivne

Äri toimus nii nagu vaja ja mõlemad pooled said rahuldatud.
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
YYY
HV kasutaja

liitunud: 31.08.2002



sõnumpostitatud: 03.03.2004 21:56:50    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ aigar ]: Positiivne

Ostetud ruuter toimib ja tehing oli igati kiire ja korralik.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaur23
HV Guru

liitunud: 29.04.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 21.09.2003 13:57:54    postituse pealkiri: Kommenteerimine: aigar vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ aigar ]: Positiivne

Täielikult aktsepteeritav partner thumbs_up.gif
_________________
seesama
Kommentaarid: 349 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 308
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
vasta   Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
1/1

aigar arvab teistest
Protsentuaalselt Graafiliselt
Positiivne: 97% 32 häält
Neutraalne: 0% 0 häält
Negatiivne: 3% 1 häält

näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.