| autor |
sõnum |
meim
HV veteran
liitunud: 19.08.2005
|
postitatud: 25.05.2020 13:35:13 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ geek ]: Positiivne |
|
Positiivne tehing. _________________ "Me ei saa ühtegi päeva oma elust vahele jätta. Kõik tuleb järjest ära elada." /Hardi Tiidus/
Jaanalindu mitte ehmatada-betoonpõrand!
Troonil oskab iga teine istuda, aga mängida kojanarri, selleks on aru vaja.
psauce is so mean that even the Devil would send his/her soul back. |
|
|
| Kommentaarid: 238 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
206 |
|
| tagasi üles |
|
 |
koguaeg1
HV vaatleja

liitunud: 01.03.2018
|
postitatud: 18.05.2020 10:44:22 postituse pealkiri: Positiivne |
|
Arvamus kasutajast [ geek ]: Positiivne |
|
| Müüsin arvutihiire, kõik sujus kiirelt. |
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
esKimono
HV kasutaja
liitunud: 09.06.2006
|
postitatud: 01.05.2020 13:46:33 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ geek ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
inch
HV kasutaja
liitunud: 12.01.2011
|
postitatud: 29.03.2018 15:28:15 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ geek ]: Positiivne |
|
Kiire ost-müük, kõik sujus  |
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
79 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kylaline
Kreisi kasutaja
liitunud: 16.12.2010
|
postitatud: 06.03.2018 11:45:34 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ geek ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 164 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
143 |
|
| tagasi üles |
|
 |
infoman123
Aeg Maha 2a

liitunud: 14.03.2009
|
postitatud: 06.04.2017 15:38:41 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ geek ]: Positiivne |
|
kiire diil, kõik  |
|
|
| Kommentaarid: 199 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
5 :: |
170 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rewer
HV Guru

liitunud: 31.08.2004
|
postitatud: 22.02.2016 10:35:26 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ geek ]: Positiivne |
|
Ostis mälu, kõik korras  |
|
|
| Kommentaarid: 1310 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
922 |
|
| tagasi üles |
|
 |
and12345
HV veteran

liitunud: 03.10.2013
|
postitatud: 08.12.2015 19:11:32 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ geek ]: Positiivne |
|
Sai ostetud emaplaat. Arvasin, et oli katki ja oli kohe nõus ka raha tagasi maksma, aga tuli välja, et bios oli lihtsalt vana peal ja ei võtnud uuemat proset omaks. Kõik lahenes hästi, soovitan  |
|
|
| Kommentaarid: 277 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
240 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nitro HD
Piiratud kasutaja
liitunud: 31.03.2012
|
postitatud: 16.04.2015 21:33:24 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ geek ]: Positiivne |
|
Ostis Sensei Raw, kõik ok!  |
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ertai
HV veteran

liitunud: 11.05.2007
|
postitatud: 24.12.2014 15:02:31 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ geek ]: Positiivne |
|
andsin korpuse raha vastu. Kõik toimis  |
|
|
| Kommentaarid: 52 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ViskeRelv
HV Guru

liitunud: 24.02.2004
|
postitatud: 03.10.2014 14:45:46 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ geek ]: Positiivne |
|
Jupid ostetud.  |
|
|
| Kommentaarid: 188 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
168 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Miccer
HV Guru

liitunud: 01.08.2004
|
postitatud: 16.09.2014 12:41:37 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ geek ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 1601 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
1100 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bigmarx
HV Guru

liitunud: 06.09.2002
|
postitatud: 20.03.2013 20:00:38 postituse pealkiri: Re: ViewSonic VG2021m |
|
Arvamus kasutajast [ geek ]: Positiivne |
|
Sain ühe prose  _________________ "Kes naerab viimasena? Ma olen siis teie järel!" |
|
|
| Kommentaarid: 485 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
385 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kustav
HV veteran

liitunud: 15.09.2004
|
postitatud: 08.02.2013 00:28:32 postituse pealkiri: ViewSonic VG2021m |
|
Arvamus kasutajast [ geek ]: Positiivne |
|
Tegi pakkumise, väike arutelu hinna suhtes ja hopsti oli läinud.
Viewsonicu kodulehel asuv info oli natukene kaheti mõistetav ja minu täpsema kirjelduse puudumise eest suur vabandus (kuigi täpne mudeli serial ja part no. oli teemas olemas).
K. _________________ Kogun protsessoreid  |
|
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
160 |
|
| tagasi üles |
|
 |
stuff
HV kasutaja
liitunud: 02.05.2004
|
postitatud: 05.12.2012 08:11:57 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ geek ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
senja007
HV veteran

liitunud: 25.05.2008
|
postitatud: 06.09.2012 17:31:03 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ geek ]: Positiivne |
|
Meeldiv tehing  |
|
|
| Kommentaarid: 464 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
370 |
|
| tagasi üles |
|
 |
batman
HV veteran
liitunud: 14.12.2004
|
postitatud: 14.12.2011 21:16:54 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ geek ]: Positiivne |
|
| Ostis WIFI adapteri. Kõik korras. |
|
|
| Kommentaarid: 189 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
149 |
|
| tagasi üles |
|
 |
part24
HV kasutaja

liitunud: 03.10.2008
|
postitatud: 13.11.2011 16:47:27 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ geek ]: Positiivne |
|
Kes minevikku ei meenuta, sel mälu lühike (Rapla vanasõna )
Aastat kolm tagasi ostsin Matroxi 32Mb dual video, tehing olnud kiire, korralik, ja mis meenutamist eriti soodustab- peale pisikest puhkust sai kaart nüüd taas kasutusse võetud. Müüja jäi tollal aga kiitmata, seepärast tuleb see võlg praega ära toimetada. |
|
|
| Kommentaarid: 37 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
geimervana
HV kasutaja

liitunud: 20.06.2011
|
postitatud: 31.10.2011 21:32:14 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ geek ]: Positiivne |
|
Ostis graffari posti teel. Tasub teinekordki äri teha  |
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Maxstpau
HV veteran

liitunud: 30.07.2008
|
postitatud: 07.09.2011 13:09:08 postituse pealkiri: Monitori ost |
|
Arvamus kasutajast [ geek ]: Positiivne |
|
Monitor töötab ilusti ,sai küllaltki ruttu kätte jäi minu enda taha kinni
Soovitan  |
|
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
100 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dixo
HV kasutaja

liitunud: 25.06.2003
|
postitatud: 31.08.2011 11:47:58 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ geek ]: Positiivne |
|
Kõik toimis nagu kellavärk - tuli kohale ja viis kauba minema lubatud ajal. Soovitan  |
|
|
| Kommentaarid: 99 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
93 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MrzDgi2
HV vaatleja
liitunud: 19.11.2005
|
postitatud: 06.06.2011 20:47:16 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ geek ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sur4er
HV kasutaja
liitunud: 24.09.2004
|
postitatud: 26.01.2011 21:46:35 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ geek ]: Positiivne |
|
positiivne kogemus  |
|
|
| Kommentaarid: 125 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
109 |
|
| tagasi üles |
|
 |
friik1
HV Guru

liitunud: 18.06.2004
|
postitatud: 07.11.2008 11:56:51 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ geek ]: Positiivne |
|
Ostsin IBM Netfinity 5100
Kodaniku sõber aitas veel autoga masina kojugi tassida!  |
|
|
| Kommentaarid: 195 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
170 |
|
| tagasi üles |
|
 |
der hammer
HV Guru

liitunud: 05.10.2004
|
postitatud: 18.01.2007 18:38:17 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ geek ]: Positiivne |
|
Sai äri aetud. Kõik läks kenasti. Tuli veel "natukene" varem kohalegi xD _________________ Tere. |
|
|
| Kommentaarid: 149 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MelesMeles
HV Guru
liitunud: 26.12.2002
|
postitatud: 10.01.2007 20:42:47 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ geek ]: Positiivne |
|
Kõik igati ok, võib ka teinegi kord äri teha.  _________________ Allkiri |
|
|
| Kommentaarid: 268 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
194 |
|
| tagasi üles |
|
 |
smurfer
HV Guru

liitunud: 15.08.2006
|
postitatud: 05.10.2006 21:34:49 postituse pealkiri: mälu diil |
|
Arvamus kasutajast [ geek ]: Positiivne |
|
ostis tüki mälu... asi käis nii nagu kokku lepitud.  |
|
|
| Kommentaarid: 351 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
299 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Precision
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.01.2005
|
postitatud: 03.04.2006 20:50:23 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ geek ]: Positiivne |
|
| Ostis plaadi ja prose...tore ostja.. |
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
juku626
HV veteran
liitunud: 09.02.2006
|
postitatud: 28.02.2006 20:35:20 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ geek ]: Positiivne |
|
äris sujus kenasti,soovitan  _________________ OSTAN vanema hobiauto. 5698 9256 |
|
|
| Kommentaarid: 176 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
162 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Joss
HV veteran

liitunud: 16.11.2001
|
postitatud: 16.02.2006 00:12:26 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ geek ]: Positiivne |
|
kaup aetud  |
|
|
| Kommentaarid: 241 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
3 :: |
211 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ilman
HV Guru

liitunud: 20.05.2004
|
postitatud: 02.02.2006 00:28:25 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ geek ]: Positiivne |
|
Hea kiire tehing ! Kõik ok  _________________ M: HP EliteBook 2530p ja 2540p.
hinnad 95 ja 150 eur.
Ostan teie remonti vajav, või lihtsalt seisma jäänud auto. Pakkuge ! |
|
|
| Kommentaarid: 350 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
6 :: |
295 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
postitatud: 18.12.2005 17:06:07 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ geek ]: Positiivne |
|
vaatas üle Eesti Posti poiste vist staatilisega sinnasamma keeratud arvuti ja tundub, et saab seda raali veel uurida. 6lled tulevad kui juhtum lukku ja joone alla saab. _________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582 |
|
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
attrs
HV Guru

liitunud: 04.03.2004
|
postitatud: 14.12.2005 16:08:51 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ geek ]: Positiivne |
|
Äri kiire ja tõrgeteta.
Soovitan  |
|
|
| Kommentaarid: 418 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
368 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Laurikre
HV Guru

liitunud: 20.09.2003
|
postitatud: 09.12.2005 13:03:41 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ geek ]: Positiivne |
|
Saime monitoriga kenasti kaubale
Laurikre:. _________________ Need: Windows, .Net, Sharepoint, Exchange, Dynamics, Visual Studio, XNA, Expression, Silverlight, SQL and many other skills? Talk to me
Rohkem IT uudiseid iga päev BattleIT lehelt |
|
|
| Kommentaarid: 154 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
5 :: |
131 |
|
| tagasi üles |
|
 |
4tec
HV veteran

liitunud: 24.07.2003
|
postitatud: 05.12.2005 11:22:37 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ geek ]: Positiivne |
|
kaubelge teie kah _________________ Oh, no room for 4tec, huh? Fine! I'll go build my own hinnavaatlus, with blackjack and hookers. In fact, forget the HinnaVaatlus and the blackjack. Ahh, screw the whole thing! |
|
|
| Kommentaarid: 132 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
104 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rts
HV kasutaja

liitunud: 31.10.2002
|
postitatud: 10.04.2005 21:15:24 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ geek ]: Positiivne |
|
müüsin oma vana plaadi talle. loodan, et teenib kaua uut peremeest  _________________ go create >>> |
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tommyg
HV kasutaja

liitunud: 23.09.2004
|
postitatud: 23.03.2005 17:41:48 postituse pealkiri: Make deals faste |
|
Arvamus kasutajast [ geek ]: Neutraalne |
|
makes deals faste  |
|
|
| Kommentaarid: 37 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tarmo
HV kasutaja
liitunud: 26.12.2002
|
postitatud: 02.02.2005 21:25:57 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ geek ]: Positiivne |
|
Igati positiivne kogemus . _________________ Run To The Hills,
Run From Your Wife |
|
|
| Kommentaarid: 152 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
140 |
|
| tagasi üles |
|
 |
1234567
HV vaatleja
liitunud: 05.11.2003
|
postitatud: 22.08.2004 18:01:40 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ geek ]: Positiivne |
|
Kõik laabus hästi.  |
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wasist
HV kasutaja

liitunud: 19.03.2002
|
postitatud: 14.07.2004 09:06:36 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ geek ]: Positiivne |
|
Igati ok, sai kiirelt asjad aetud  |
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
muri666
HV kasutaja
liitunud: 29.04.2004
|
postitatud: 27.05.2004 20:06:32 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ geek ]: Positiivne |
|
tegi valmis mis lubas  |
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
matu21
HV Guru

liitunud: 24.11.2003
|
postitatud: 20.05.2004 16:19:49 postituse pealkiri: Kommenteerimine: geek |
|
Arvamus kasutajast [ geek ]: Positiivne |
|
Oli meeldiv äri teha  |
|
|
| Kommentaarid: 1393 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
1057 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|