Avaleht
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
kasutaja profiili vaatamine :: geek
avatar Kasutajast geek

HV kasutaja
liitunud:  07.04.2004
viimane külastus:  13.02.2025 16:12:17
HV-OT teenus:  01.02.2020 14:43:20
HV-OT+ teenus:  -
postitusi:  567
[0.01% kõigist / 0.07 sõnumit päeva kohta]
vaata kasutaja geek sõnumeid
arvuti:  CPU:AMD 2500+
COOLING:AERO 7+
MOBO:Epox 8kra2i
RAM:256 mb pc 3200 cl 2,5
HDD:80gb Seagate
VGA:ATI rage (4mb)
PSU:235w SPI
klaver:compaq
CD-RW:liteon 52x32x52
Molu: dell P790
ID-kaart:  Autoriseeritud ID-kaardiga
kontakt geek
lisa ignoreeritav kasutaja: lisa ignoreeritav kasutaja
privaatsõnum: saada privaatsõnum

Kasutajate arvamused :: geek
Protsentuaalselt Graafiliselt
Positiivne: 98% 41 häält
Neutraalne: 2% 1 häält
Negatiivne: 0% 0 häält
Sinu arvamus kasutajast [ geek ]: puudub

NB! Oma arvamust kasutaja kohta saab lisada/muuta vaid postitades või vana postitust muutes.

autor sõnum
meim
HV veteran

liitunud: 19.08.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 25.05.2020 13:35:13    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ geek ]: Positiivne

Positiivne tehing.
_________________
"Me ei saa ühtegi päeva oma elust vahele jätta. Kõik tuleb järjest ära elada." /Hardi Tiidus/
Jaanalindu mitte ehmatada-betoonpõrand!
Troonil oskab iga teine istuda, aga mängida kojanarri, selleks on aru vaja.
psauce is so mean that even the Devil would send his/her soul back.
Kommentaarid: 238 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 206
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
koguaeg1
HV vaatleja
koguaeg1

liitunud: 01.03.2018



sõnumpostitatud: 18.05.2020 10:44:22    postituse pealkiri: Positiivne vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ geek ]: Positiivne

Müüsin arvutihiire, kõik sujus kiirelt.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
esKimono
HV kasutaja

liitunud: 09.06.2006


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 01.05.2020 13:46:33    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ geek ]: Positiivne

Usaldusväärne ostja
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
inch
HV kasutaja

liitunud: 12.01.2011


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 29.03.2018 15:28:15    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ geek ]: Positiivne

Kiire ost-müük, kõik sujus thumbs_up.gif
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kylaline
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.12.2010



sõnumpostitatud: 06.03.2018 11:45:34    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ geek ]: Positiivne

igati positiivne tehing
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 143
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
infoman123
Aeg Maha 2a
infoman123

liitunud: 14.03.2009



sõnumpostitatud: 06.04.2017 15:38:41    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ geek ]: Positiivne

kiire diil, kõik thumbs_up.gif
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 5 :: 170
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rewer
HV Guru
rewer

liitunud: 31.08.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 22.02.2016 10:35:26    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ geek ]: Positiivne

Ostis mälu, kõik korras thumbs_up.gif
Kommentaarid: 1310 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 922
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
and12345
HV veteran
and12345

liitunud: 03.10.2013



sõnumpostitatud: 08.12.2015 19:11:32    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ geek ]: Positiivne

Sai ostetud emaplaat. Arvasin, et oli katki ja oli kohe nõus ka raha tagasi maksma, aga tuli välja, et bios oli lihtsalt vana peal ja ei võtnud uuemat proset omaks. Kõik lahenes hästi, soovitan thumbs_up.gif
Kommentaarid: 277 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
nitro HD
Piiratud kasutaja

liitunud: 31.03.2012



sõnumpostitatud: 16.04.2015 21:33:24    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ geek ]: Positiivne

Ostis Sensei Raw, kõik ok! thumbs_up.gif
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ertai
HV veteran
Ertai

liitunud: 11.05.2007



sõnumpostitatud: 24.12.2014 15:02:31    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ geek ]: Positiivne

andsin korpuse raha vastu. Kõik toimis thumbs_up.gif
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ViskeRelv
HV Guru
ViskeRelv

liitunud: 24.02.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 03.10.2014 14:45:46    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ geek ]: Positiivne

Jupid ostetud. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 188 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 168
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Miccer
HV Guru
Miccer

liitunud: 01.08.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 16.09.2014 12:41:37    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ geek ]: Positiivne

Tip top icon_smile.gif
_________________
Müüa palju uusi korpuseid: https://www.upload.ee/files/19165838/Korpuste-pakkumie-1.pdf.html
Enamusi on mitu! Kui huvi siis PS või kõne.
Valikus ka kümneid mänguarvuteid igale hinnaklassile - küsi lisa!!!
Kommentaarid: 1601 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 1100
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bigmarx
HV Guru
bigmarx

liitunud: 06.09.2002



sõnumpostitatud: 20.03.2013 20:00:38    postituse pealkiri: Re: ViewSonic VG2021m vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ geek ]: Positiivne

Sain ühe prose thumbs_up.gif
_________________
"Kes naerab viimasena? Ma olen siis teie järel!"
Kommentaarid: 485 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 385
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kustav
HV veteran
Kustav

liitunud: 15.09.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 08.02.2013 00:28:32    postituse pealkiri: ViewSonic VG2021m vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ geek ]: Positiivne

Tegi pakkumise, väike arutelu hinna suhtes ja hopsti oli läinud.
Viewsonicu kodulehel asuv info oli natukene kaheti mõistetav ja minu täpsema kirjelduse puudumise eest suur vabandus (kuigi täpne mudeli serial ja part no. oli teemas olemas).

K.
_________________
Kogun protsessoreid icon_wink.gif
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 160
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
stuff
HV kasutaja

liitunud: 02.05.2004



sõnumpostitatud: 05.12.2012 08:11:57    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ geek ]: Positiivne

Kõik ok!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
senja007
HV veteran
senja007

liitunud: 25.05.2008


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 06.09.2012 17:31:03    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ geek ]: Positiivne

Meeldiv tehing thumbs_up.gif
Kommentaarid: 464 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 370
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
batman
HV veteran

liitunud: 14.12.2004



sõnumpostitatud: 14.12.2011 21:16:54    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ geek ]: Positiivne

Ostis WIFI adapteri. Kõik korras.
Kommentaarid: 189 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
part24
HV kasutaja
part24

liitunud: 03.10.2008



sõnumpostitatud: 13.11.2011 16:47:27    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ geek ]: Positiivne

Kes minevikku ei meenuta, sel mälu lühike (Rapla vanasõna icon_smile.gif)
Aastat kolm tagasi ostsin Matroxi 32Mb dual video, tehing olnud kiire, korralik, ja mis meenutamist eriti soodustab- peale pisikest puhkust sai kaart nüüd taas kasutusse võetud. Müüja jäi tollal aga kiitmata, seepärast tuleb see võlg praega ära toimetada.
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
geimervana
HV kasutaja
geimervana

liitunud: 20.06.2011



sõnumpostitatud: 31.10.2011 21:32:14    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ geek ]: Positiivne

Ostis graffari posti teel. Tasub teinekordki äri teha thumbs_up.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Maxstpau
HV veteran
Maxstpau

liitunud: 30.07.2008


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 07.09.2011 13:09:08    postituse pealkiri: Monitori ost vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ geek ]: Positiivne

Monitor töötab ilusti ,sai küllaltki ruttu kätte jäi minu enda taha kinni icon_smile.gif

Soovitan thumbs_up.gif
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 100
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dixo
HV kasutaja
dixo

liitunud: 25.06.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 31.08.2011 11:47:58    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ geek ]: Positiivne

Kõik toimis nagu kellavärk - tuli kohale ja viis kauba minema lubatud ajal. Soovitan thumbs_up.gif
Kommentaarid: 99 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MrzDgi2
HV vaatleja

liitunud: 19.11.2005



sõnumpostitatud: 06.06.2011 20:47:16    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ geek ]: Positiivne

äri sujus(y)
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sur4er
HV kasutaja

liitunud: 24.09.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 26.01.2011 21:46:35    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ geek ]: Positiivne

positiivne kogemus thumbs_up.gif
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
friik1
HV Guru
friik1

liitunud: 18.06.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 07.11.2008 11:56:51    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ geek ]: Positiivne

Ostsin IBM Netfinity 5100
Kodaniku sõber aitas veel autoga masina kojugi tassida! thumbs_up.gif
Kommentaarid: 195 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 170
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
der hammer
HV Guru
der hammer

liitunud: 05.10.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 18.01.2007 18:38:17    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ geek ]: Positiivne

Sai äri aetud. Kõik läks kenasti. Tuli veel "natukene" varem kohalegi xD
_________________
Tere.
Kommentaarid: 149 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MelesMeles
HV Guru

liitunud: 26.12.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 10.01.2007 20:42:47    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ geek ]: Positiivne

Kõik igati ok, võib ka teinegi kord äri teha. thumbs_up.gif
_________________
Allkiri
Kommentaarid: 268 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 194
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
smurfer
HV Guru
smurfer

liitunud: 15.08.2006


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 05.10.2006 21:34:49    postituse pealkiri: mälu diil vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ geek ]: Positiivne

ostis tüki mälu... asi käis nii nagu kokku lepitud. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 351 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 299
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Precision
Kreisi kasutaja
Precision

liitunud: 23.01.2005



sõnumpostitatud: 03.04.2006 20:50:23    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ geek ]: Positiivne

Ostis plaadi ja prose...tore ostja..
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
juku626
HV veteran

liitunud: 09.02.2006


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 28.02.2006 20:35:20    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ geek ]: Positiivne

äris sujus kenasti,soovitan thumbs_up.gif
_________________
OSTAN vanema hobiauto. 5698 9256
Kommentaarid: 176 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 162
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Joss
HV veteran
Joss

liitunud: 16.11.2001


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 16.02.2006 00:12:26    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ geek ]: Positiivne

kaup aetud thumbs_up.gif
Kommentaarid: 241 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ilman
HV Guru
ilman

liitunud: 20.05.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 02.02.2006 00:28:25    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ geek ]: Positiivne

Hea kiire tehing ! Kõik ok icon_smile.gif thumbs_up.gif
_________________
M: HP EliteBook 2530p ja 2540p.
hinnad 95 ja 150 eur.

Ostan teie remonti vajav, või lihtsalt seisma jäänud auto. Pakkuge !
Kommentaarid: 350 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 6 :: 295
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 18.12.2005 17:06:07    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ geek ]: Positiivne

vaatas üle Eesti Posti poiste vist staatilisega sinnasamma keeratud arvuti ja tundub, et saab seda raali veel uurida. 6lled tulevad kui juhtum lukku ja joone alla saab.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
attrs
HV Guru
attrs

liitunud: 04.03.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 14.12.2005 16:08:51    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ geek ]: Positiivne

Äri kiire ja tõrgeteta.
Soovitan thumbs_up.gif
Kommentaarid: 418 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 368
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Laurikre
HV Guru
Laurikre

liitunud: 20.09.2003



sõnumpostitatud: 09.12.2005 13:03:41    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ geek ]: Positiivne

Saime monitoriga kenasti kaubale icon_wink.gif thumbs_up.gif
Laurikre:.
_________________
Need: Windows, .Net, Sharepoint, Exchange, Dynamics, Visual Studio, XNA, Expression, Silverlight, SQL and many other skills? Talk to me icon_smile.gif
Rohkem IT uudiseid iga päev BattleIT lehelt
Kommentaarid: 154 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 5 :: 131
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
4tec
HV veteran
4tec

liitunud: 24.07.2003



sõnumpostitatud: 05.12.2005 11:22:37    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ geek ]: Positiivne

thumbs_up.gif kaubelge teie kah
_________________
Oh, no room for 4tec, huh? Fine! I'll go build my own hinnavaatlus, with blackjack and hookers. In fact, forget the HinnaVaatlus and the blackjack. Ahh, screw the whole thing!
Kommentaarid: 132 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rts
HV kasutaja
rts

liitunud: 31.10.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 10.04.2005 21:15:24    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ geek ]: Positiivne

müüsin oma vana plaadi talle. loodan, et teenib kaua uut peremeest thumbs_up.gif
_________________
go create >>>
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tommyg
HV kasutaja
tommyg

liitunud: 23.09.2004



sõnumpostitatud: 23.03.2005 17:41:48    postituse pealkiri: Make deals faste vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ geek ]: Neutraalne

makes deals faste thumbs_up.gif
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tarmo
HV kasutaja

liitunud: 26.12.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 02.02.2005 21:25:57    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ geek ]: Positiivne

Igati positiivne kogemus thumbs_up.gif beer_yum.gif beer_yum.gif .
_________________
Run To The Hills,
Run From Your Wife
Kommentaarid: 152 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 140
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
1234567
HV vaatleja

liitunud: 05.11.2003



sõnumpostitatud: 22.08.2004 18:01:40    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ geek ]: Positiivne

Kõik laabus hästi. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wasist
HV kasutaja


liitunud: 19.03.2002



sõnumpostitatud: 14.07.2004 09:06:36    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ geek ]: Positiivne

Igati ok, sai kiirelt asjad aetud thumbs_up.gif
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
muri666
HV kasutaja

liitunud: 29.04.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 27.05.2004 20:06:32    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ geek ]: Positiivne

tegi valmis mis lubas thumbs_up.gif
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
matu21
HV Guru
matu21

liitunud: 24.11.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 20.05.2004 16:19:49    postituse pealkiri: Kommenteerimine: geek vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ geek ]: Positiivne

Oli meeldiv äri teha thumbs_up.gif
Kommentaarid: 1393 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 1057
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
vasta   Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
1/1

geek arvab teistest
Protsentuaalselt Graafiliselt
Positiivne: 93% 40 häält
Neutraalne: 5% 2 häält
Negatiivne: 2% 1 häält

näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.