Avaleht
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
kasutaja profiili vaatamine :: andrus
avatar Kasutajast andrus

Kreisi kasutaja
liitunud:  06.11.2001
postitusi:  1043
[0.02% kõigist / 0.12 sõnumit päeva kohta]
vaata kasutaja andrus sõnumeid
amet:  Konsultant
arvuti:  HP dv9575 laptop
kontakt andrus
lisa ignoreeritav kasutaja: lisa ignoreeritav kasutaja
privaatsõnum: saada privaatsõnum

Kasutajate arvamused :: andrus
Protsentuaalselt Graafiliselt
Positiivne: 96% 72 häält
Neutraalne: 1% 1 häält
Negatiivne: 3% 2 häält
Sinu arvamus kasutajast [ andrus ]: puudub

NB! Oma arvamust kasutaja kohta saab lisada/muuta vaid postitades või vana postitust muutes.

autor sõnum
meelis63
HV Guru

liitunud: 17.07.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 15.12.2008 13:35:48    postituse pealkiri: Kurb lugu vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ andrus ]: Negatiivne

Üks tüüp kes ei kavatsegi võlga ära maksta...
Kommentaarid: 336 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 271
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikkom23
HV kasutaja

liitunud: 29.01.2007



sõnumpostitatud: 19.04.2007 22:56:32    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ andrus ]: Positiivne

Usaldusväärne, maksab õigeaegselt ära, tubli müüa, soovitan asju ajada selle müüaga!
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yks_tom
HV kasutaja
yks_tom

liitunud: 15.02.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 16.03.2007 10:17:30    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ andrus ]: Positiivne

Sai kaupa tehtud. Soovitan.
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kaemka
HV Guru
Kaemka

liitunud: 28.03.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 09.03.2007 02:53:34    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ andrus ]: Positiivne

korralik äri tehtud thumbs_up.gif
_________________
GSM Service: Ost-Kodeerimine-Tarkvara uuendamine-Remont-Vahetus
SAT-TV Süsteemide hooldus, paigaldus, seadmed.
M:533333*5, 51999*99, 533000*0
Kommentaarid: 333 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 263
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
fireplay
HV Guru
fireplay

liitunud: 03.07.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 06.03.2007 09:51:36    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ andrus ]: Positiivne

sai ostetud paar tema poolt mitte töötavks tunnistatud telefoni.Igati aus inimene.Rääkis asja nii nagu oli.midagi tervemaks ei valetanud.Soovitan soojalt.
Kommentaarid: 197 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 3 :: 168
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
haldz
HV veteran
haldz

liitunud: 29.12.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 26.02.2007 21:15:18    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ andrus ]: Positiivne

Väga usaldusväärne müüa. Tore on äri ajada selliste inimestega.
Ajaks äri ka tulevikus meeleldi icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 153 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 138
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Liitlane-
HV veteran
-Liitlane-

liitunud: 12.08.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 31.12.2006 18:25:23    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ andrus ]: Positiivne

thumbs_up.gif
_________________
www.kinnistuhaldus.ee kortermajade haldusteenuse terviklahendused (haldus-, hooldus- ja raamatupidamisteenus) Põlva- ja Võrumaal!
Kommentaarid: 231 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 195
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
djdeep
HV kasutaja
djdeep

liitunud: 19.02.2005



sõnumpostitatud: 25.09.2006 23:34:09    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ andrus ]: Positiivne

Hämmastavalt hea äri! Kõik nii nagu lubatud, raha õigel ajal kohal. Maksis posti ja veel natuke pealegi kinni. Olen väga rahul. Julgen müüa või osta temalt või tema kaudu iga kell!
Soovitan!
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MPZ
HV kasutaja
MPZ

liitunud: 11.01.2005



sõnumpostitatud: 22.07.2006 00:04:32    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ andrus ]: Positiivne

sai üks tehing tehtud. siiani kõik okei. mina olen kaubaga rahul.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lilleke
HV kasutaja
Lilleke

liitunud: 16.05.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 21.06.2006 09:17:14    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ andrus ]: Positiivne

igati positiivne kogemus oli.
tehing küll oli jah, eelmine aasta, aga kommida võin ju sellegi poolest icon_razz.gif
teinekordki icon_smile.gif
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
azx
HV vaatleja

liitunud: 21.07.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 30.04.2006 20:15:26    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ andrus ]: Positiivne

Positiivne inimene! kiidan ja soovitan
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oioi
HV veteran


liitunud: 15.04.2002



sõnumpostitatud: 29.04.2006 00:57:01    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ andrus ]: Positiivne

Sai ostetud cargo vahendusel läpakas.
Igati kiiduväärt ja vastutulelik HVlane thumbs_up.gif
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 236
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
meelis63
HV Guru

liitunud: 17.07.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 22.04.2006 12:10:41    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ andrus ]: Negatiivne

Ostsin,müüsin,vahetasin laptopi...igati OK!
Kõige paremat!
Kommentaarid: 336 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 271
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
guidop
HV kasutaja

liitunud: 09.11.2001


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 10.04.2006 22:58:43    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ andrus ]: Positiivne

tip top, ostsin usb flopi, toimib, kaubavahetus operatiivne.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Spekulant
Piiratud kasutaja
Spekulant

liitunud: 30.04.2004



sõnumpostitatud: 05.04.2006 16:10:04    postituse pealkiri: :) vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ andrus ]: Positiivne

Väga abivalmis inimene icon_smile.gif
_________________
Aitan tellida EBAY'st stuffi thumbs_up.gif beer_yum.gif
M:Parkimisandurid autole (4 andurit,Displei koos summeriga,3-värviline tabloo,Raadius 0,3 - 1,5m) 700.-
M:IBM THINKPAD T43 1,73, 1024, 60GB HDD,WIFI,BT,COMBO, 14" (1400X150),X300, 9000.- (GAR 01.2009)
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yourfriend
HV veteran
yourfriend

liitunud: 10.05.2005



sõnumpostitatud: 01.04.2006 18:41:12    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ andrus ]: Positiivne

ostsin ühe SE, väga 8y) äri, soovitan.
_________________
Kommentaarid: 105 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 88
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Caveman
HV veteran
Caveman

liitunud: 20.08.2003



sõnumpostitatud: 30.03.2006 14:33:19    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ andrus ]: Positiivne

Ostis telefoni, probleeme polnud. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 10 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
metavo
HV kasutaja

liitunud: 23.04.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 29.03.2006 22:37:45    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ andrus ]: Positiivne

Positiivne inimene.
Ostsin talt emaplaadi ja sain toiteka kaubapeale thumbs_up.gif
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mutiq
HV kasutaja

liitunud: 22.04.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 23.03.2006 23:23:03    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ andrus ]: Positiivne

thumbs_up.gif
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ozooner
HV veteran
ozooner

liitunud: 02.05.2005



sõnumpostitatud: 17.03.2006 18:23:09    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ andrus ]: Positiivne

ostsin emaplaadi ja prose
töötab ka.ilusti pakitud,kaasa antud kaablid jne
Kommentaarid: 158 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
merk14
HV kasutaja


liitunud: 30.12.2003



sõnumpostitatud: 17.03.2006 17:36:17    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ andrus ]: Positiivne

Sovitan kõigil temaga äri teha thumbs_up.gif
Usaldusväärne inimene
Kommentaarid: 99 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
puna
HV Guru


liitunud: 18.08.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 15.03.2006 17:36:59    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ andrus ]: Positiivne

Aus ja minu usaldust ei petnud thumbs_up.gif
Täitis oma lubadused õigeaekselt.
Kommentaarid: 361 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oleg2005
Kreisi kasutaja
oleg2005

liitunud: 23.08.2005



sõnumpostitatud: 15.03.2006 00:46:07    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ andrus ]: Positiivne

Sai pisut juttu puhutud icon_smile.gif ja AOpen koju toodut. thumbs_up.gif
_________________
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KyBer
HV veteran
KyBer

liitunud: 28.05.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 11.03.2006 19:42:17    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ andrus ]: Positiivne

sai üks wifi kaart ostetud
kõik kõikse paremas korras thumbs_up.gif
Kommentaarid: 114 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 98
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Howard
HV kasutaja

liitunud: 14.06.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 09.03.2006 21:01:55    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ andrus ]: Positiivne

Nii probleemivaba tehingut pole mul veel olnud. Väga hea ärimees....ja muhe tüüp veel pealekauba. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sixten
HV Guru

liitunud: 14.12.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 26.02.2006 18:34:18    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ andrus ]: Positiivne

Väga positiivne, sõitis ise kohale, vaatas üle ja ostis telefoni ära 8)
Kommentaarid: 88 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rambler
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.01.2005



sõnumpostitatud: 26.02.2006 02:06:12    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ andrus ]: Positiivne

Väga tore ja abivalmis inimene, meeldiv kogemus kuigi äri ei läinud nagu algselt plaanis. soovitan
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ozzipov
HV veteran
ozzipov

liitunud: 14.04.2004



sõnumpostitatud: 24.02.2006 21:28:46    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ andrus ]: Positiivne

Oli kiirelt ketast vaja ja tema käest sain kõige kiiremini ja norm hinnaga thumbs_up.gif Tõi enam vähem ukse taha kah icon_wink.gif
Kommentaarid: 179 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 165
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-xXx-
Kreisi kasutaja
-xXx-

liitunud: 02.02.2004



sõnumpostitatud: 19.12.2005 00:02:29    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ andrus ]: Positiivne

Positiivne icon_razz.gif thumbs_up.gif
_________________
Eks me kõik siin ole parajad AHV-ID...
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
r32
Kreisi kasutaja
r32

liitunud: 15.01.2005



sõnumpostitatud: 10.12.2005 12:47:30    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ andrus ]: Positiivne

Vahetasime telefone. Jättis igati usaldusväärse mulje.
Soovitan thumbs_up.gif
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mytant
HV Guru
Mytant

liitunud: 08.04.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 17.11.2005 16:28:57    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ andrus ]: Positiivne

thumbs_up.gif
Positiivne ärimees.
Diil toimus kiiresti icon_exclaim.gif
Soovitan hea meelega.
Kommentaarid: 355 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 4 :: 310
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Format
Piiratud kasutaja
Format

liitunud: 01.01.2004



sõnumpostitatud: 06.11.2005 14:07:48    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ andrus ]: Positiivne

thumbs_up.gif
Kommentaarid: 307 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 12 :: 11 :: 231
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vovas
Kreisi kasutaja
vovas

liitunud: 11.05.2004



sõnumpostitatud: 10.10.2005 12:17:43    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ andrus ]: Positiivne

sai DC/AC inverter ostetud thumbs_up.gif
Kommentaarid: 122 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 118
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Joss
HV veteran
Joss

liitunud: 16.11.2001


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 03.10.2005 18:50:27    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ andrus ]: Positiivne

Orgunnis traspordi pealinna thumbs_up.gif
Kommentaarid: 241 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killhoven
OC`er
Killhoven

liitunud: 05.11.2001


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 01.10.2005 19:43:19    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ andrus ]: Positiivne

Sai 3com hub ostetud. Kõik tipp-topp korras. thumbs_up.gif
Igati muhe vend 8)
_________________
Foorumis on ühe lolli kohta kümme tarka, nii et jõud on enam-vähem võrdsed.™
Kommentaarid: 409 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 351
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 26.09.2005 18:37:49    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ andrus ]: Positiivne

Oli nõus kaubast pilte tegema, vastused küsimustele tulid kiiresti & kaup ise nagu pidi. Mõnus tegelane.
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Toomas
Kreisi kasutaja
Toomas

liitunud: 10.03.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 26.09.2005 18:16:29    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ andrus ]: Positiivne

Tehing kiire ja korralik thumbs_up.gifbeer_yum.gif
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
emmennpee
HV Guru
emmennpee

liitunud: 01.03.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 20.09.2005 13:05:15    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ andrus ]: Positiivne

Ostsin mälu PMI 256MB DDRAM pc2700 thumbs_up.gif
Kommentaarid: 509 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 2 :: 423
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
raul141
HV veteran
raul141

liitunud: 17.05.2003



sõnumpostitatud: 05.09.2005 18:20:36    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ andrus ]: Positiivne

sai hästi ja kippe tehtud väike äri thumbs_up.gif beer_yum.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rastafari
HV Guru
Rastafari

liitunud: 24.06.2002



sõnumpostitatud: 05.09.2005 13:56:51    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ andrus ]: Positiivne

Järjekordne edumeelne tehing selja taha jäetud. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 511 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 432
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
skiptomylo
Piiratud kasutaja
skiptomylo

liitunud: 11.12.2004



sõnumpostitatud: 26.08.2005 00:02:55    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ andrus ]: Positiivne

Väga positiivne ! Aitas mind telefon 9210i asjus . Oli väga abivalmis . Telefon oli 2 päeva tema käes ja loomulikult midagi sellega ei juhtunud icon_wink.gif . Kindlasti tasuks äri teha !
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 53
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zarc
HV kasutaja

liitunud: 14.07.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 17.07.2005 14:14:44    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ andrus ]: Positiivne

Sai temaga veel üks äri aetud - panen veel ühe +
Äri sujus ju hästi .
Kommentaarid: 219 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 191
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ruudolf
Kreisi kasutaja
Ruudolf

liitunud: 26.01.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 10.06.2005 00:10:52    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ andrus ]: Positiivne

Kaup tehtud kiirelt. Igati OK thumbs_up.gif
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 105
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeanman
Kreisi kasutaja
jeanman

liitunud: 30.06.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 03.06.2005 14:43:02    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ andrus ]: Positiivne

thumbs_up.gif Väga tark poiss see Andrus tõesti. Ja nii abivalmist inimest pole ma tükil ajal kohanud. icon_biggrin.gif

Tänud soovituste eest!
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hentz
HV Guru
hentz

liitunud: 12.10.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 31.05.2005 22:46:50    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ andrus ]: Positiivne

väga tore inimene tundub olevat. Aitab alati... thumbs_up.gif
Kommentaarid: 423 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 4 :: 341
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kunnar
Kreisi kasutaja
kunnar

liitunud: 16.02.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 30.05.2005 11:48:44    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ andrus ]: Positiivne

icon_wink.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 109 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Stn
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.03.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 19.05.2005 11:39:22    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ andrus ]: Positiivne

Sai "võileivahinna" eest vana plaadilugeja ostetud, mis paistis siiski oma ülesannete kõrgusel olevat.
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 19.05.2005 08:24:02    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ andrus ]: Positiivne

... jällegi kaup tehtud ja põhjust positiivseks hinnanguks thumbs_up.gif
_________________
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
grozmot
HV vaatleja

liitunud: 01.10.2002



sõnumpostitatud: 16.05.2005 13:55:12    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ andrus ]: Positiivne

Reageeris kiirelt ja paari tunniga oli kaup Tartust Tallinnasse saadetud thumbs_up.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Fil'eStyle
HV kasutaja

liitunud: 20.06.2004



sõnumpostitatud: 09.05.2005 23:28:43    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ andrus ]: Positiivne

Igati Positiivne! Arvan lähiajal ka diil toimub... icon_razz.gif
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
vasta   Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
mine lehele 1, 2  järgmine
1/2

andrus arvab teistest
Protsentuaalselt Graafiliselt
Positiivne: 100% 35 häält
Neutraalne: 0% 0 häält
Negatiivne: 0% 0 häält

näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.