| autor |
sõnum |
meelis63
HV Guru
liitunud: 17.07.2003
|
postitatud: 15.12.2008 13:35:48 postituse pealkiri: Kurb lugu |
|
Arvamus kasutajast [ andrus ]: Negatiivne |
|
| Üks tüüp kes ei kavatsegi võlga ära maksta... |
|
|
| Kommentaarid: 336 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
271 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikkom23
HV kasutaja
liitunud: 29.01.2007
|
postitatud: 19.04.2007 22:56:32 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ andrus ]: Positiivne |
|
| Usaldusväärne, maksab õigeaegselt ära, tubli müüa, soovitan asju ajada selle müüaga! |
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
yks_tom
HV kasutaja

liitunud: 15.02.2004
|
postitatud: 16.03.2007 10:17:30 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ andrus ]: Positiivne |
|
| Sai kaupa tehtud. Soovitan. |
|
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kaemka
HV Guru

liitunud: 28.03.2004
|
postitatud: 09.03.2007 02:53:34 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ andrus ]: Positiivne |
|
korralik äri tehtud  _________________ GSM Service: Ost-Kodeerimine-Tarkvara uuendamine-Remont-Vahetus
SAT-TV Süsteemide hooldus, paigaldus, seadmed.
M:533333*5, 51999*99, 533000*0 |
|
|
| Kommentaarid: 333 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
263 |
|
| tagasi üles |
|
 |
fireplay
HV Guru

liitunud: 03.07.2005
|
postitatud: 06.03.2007 09:51:36 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ andrus ]: Positiivne |
|
| sai ostetud paar tema poolt mitte töötavks tunnistatud telefoni.Igati aus inimene.Rääkis asja nii nagu oli.midagi tervemaks ei valetanud.Soovitan soojalt. |
|
|
| Kommentaarid: 197 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
3 :: |
168 |
|
| tagasi üles |
|
 |
haldz
HV veteran

liitunud: 29.12.2003
|
postitatud: 26.02.2007 21:15:18 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ andrus ]: Positiivne |
|
Väga usaldusväärne müüa. Tore on äri ajada selliste inimestega.
Ajaks äri ka tulevikus meeleldi  |
|
|
| Kommentaarid: 153 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
138 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-Liitlane-
HV veteran

liitunud: 12.08.2005
|
postitatud: 31.12.2006 18:25:23 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ andrus ]: Positiivne |
|
 _________________ www.kinnistuhaldus.ee kortermajade haldusteenuse terviklahendused (haldus-, hooldus- ja raamatupidamisteenus) Põlva- ja Võrumaal! |
|
|
| Kommentaarid: 231 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
195 |
|
| tagasi üles |
|
 |
djdeep
HV kasutaja

liitunud: 19.02.2005
|
postitatud: 25.09.2006 23:34:09 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ andrus ]: Positiivne |
|
Hämmastavalt hea äri! Kõik nii nagu lubatud, raha õigel ajal kohal. Maksis posti ja veel natuke pealegi kinni. Olen väga rahul. Julgen müüa või osta temalt või tema kaudu iga kell!
Soovitan! |
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MPZ
HV kasutaja

liitunud: 11.01.2005
|
postitatud: 22.07.2006 00:04:32 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ andrus ]: Positiivne |
|
| sai üks tehing tehtud. siiani kõik okei. mina olen kaubaga rahul. |
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lilleke
HV kasutaja

liitunud: 16.05.2004
|
postitatud: 21.06.2006 09:17:14 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ andrus ]: Positiivne |
|
igati positiivne kogemus oli.
tehing küll oli jah, eelmine aasta, aga kommida võin ju sellegi poolest
teinekordki  |
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
azx
HV vaatleja
liitunud: 21.07.2005
|
postitatud: 30.04.2006 20:15:26 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ andrus ]: Positiivne |
|
| Positiivne inimene! kiidan ja soovitan |
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Oioi
HV veteran

liitunud: 15.04.2002
|
postitatud: 29.04.2006 00:57:01 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ andrus ]: Positiivne |
|
Sai ostetud cargo vahendusel läpakas.
Igati kiiduväärt ja vastutulelik HVlane  |
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
236 |
|
| tagasi üles |
|
 |
meelis63
HV Guru
liitunud: 17.07.2003
|
postitatud: 22.04.2006 12:10:41 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ andrus ]: Negatiivne |
|
Ostsin,müüsin,vahetasin laptopi...igati OK!
Kõige paremat! |
|
|
| Kommentaarid: 336 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
271 |
|
| tagasi üles |
|
 |
guidop
HV kasutaja
liitunud: 09.11.2001
|
postitatud: 10.04.2006 22:58:43 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ andrus ]: Positiivne |
|
| tip top, ostsin usb flopi, toimib, kaubavahetus operatiivne. |
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Spekulant
Piiratud kasutaja

liitunud: 30.04.2004
|
postitatud: 05.04.2006 16:10:04 postituse pealkiri: :) |
|
Arvamus kasutajast [ andrus ]: Positiivne |
|
Väga abivalmis inimene  _________________ Aitan tellida EBAY'st stuffi
M:Parkimisandurid autole (4 andurit,Displei koos summeriga,3-värviline tabloo,Raadius 0,3 - 1,5m) 700.-
M:IBM THINKPAD T43 1,73, 1024, 60GB HDD,WIFI,BT,COMBO, 14" (1400X150),X300, 9000.- (GAR 01.2009) |
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
yourfriend
HV veteran

liitunud: 10.05.2005
|
postitatud: 01.04.2006 18:41:12 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ andrus ]: Positiivne |
|
ostsin ühe SE, väga 8y) äri, soovitan. _________________
 |
|
|
| Kommentaarid: 105 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
88 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Caveman
HV veteran

liitunud: 20.08.2003
|
postitatud: 30.03.2006 14:33:19 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ andrus ]: Positiivne |
|
Ostis telefoni, probleeme polnud.  |
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
10 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
metavo
HV kasutaja
liitunud: 23.04.2004
|
postitatud: 29.03.2006 22:37:45 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ andrus ]: Positiivne |
|
Positiivne inimene.
Ostsin talt emaplaadi ja sain toiteka kaubapeale  |
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mutiq
HV kasutaja
liitunud: 22.04.2004
|
postitatud: 23.03.2006 23:23:03 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ andrus ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ozooner
HV veteran

liitunud: 02.05.2005
|
postitatud: 17.03.2006 18:23:09 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ andrus ]: Positiivne |
|
ostsin emaplaadi ja prose
töötab ka.ilusti pakitud,kaasa antud kaablid jne |
|
|
| Kommentaarid: 158 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
merk14
HV kasutaja

liitunud: 30.12.2003
|
postitatud: 17.03.2006 17:36:17 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ andrus ]: Positiivne |
|
Sovitan kõigil temaga äri teha
Usaldusväärne inimene |
|
|
| Kommentaarid: 99 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
puna
HV Guru

liitunud: 18.08.2003
|
postitatud: 15.03.2006 17:36:59 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ andrus ]: Positiivne |
|
Aus ja minu usaldust ei petnud
Täitis oma lubadused õigeaekselt. |
|
|
| Kommentaarid: 361 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
oleg2005
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.08.2005
|
postitatud: 15.03.2006 00:46:07 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ andrus ]: Positiivne |
|
Sai pisut juttu puhutud ja AOpen koju toodut.  _________________
 |
|
|
| Kommentaarid: 91 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
83 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KyBer
HV veteran

liitunud: 28.05.2002
|
postitatud: 11.03.2006 19:42:17 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ andrus ]: Positiivne |
|
sai üks wifi kaart ostetud
kõik kõikse paremas korras  |
|
|
| Kommentaarid: 114 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
98 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Howard
HV kasutaja
liitunud: 14.06.2005
|
postitatud: 09.03.2006 21:01:55 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ andrus ]: Positiivne |
|
Nii probleemivaba tehingut pole mul veel olnud. Väga hea ärimees....ja muhe tüüp veel pealekauba.  |
|
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sixten
HV Guru
liitunud: 14.12.2002
|
postitatud: 26.02.2006 18:34:18 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ andrus ]: Positiivne |
|
| Väga positiivne, sõitis ise kohale, vaatas üle ja ostis telefoni ära 8) |
|
|
| Kommentaarid: 88 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
77 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rambler
Kreisi kasutaja
liitunud: 07.01.2005
|
postitatud: 26.02.2006 02:06:12 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ andrus ]: Positiivne |
|
| Väga tore ja abivalmis inimene, meeldiv kogemus kuigi äri ei läinud nagu algselt plaanis. soovitan |
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ozzipov
HV veteran

liitunud: 14.04.2004
|
postitatud: 24.02.2006 21:28:46 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ andrus ]: Positiivne |
|
Oli kiirelt ketast vaja ja tema käest sain kõige kiiremini ja norm hinnaga Tõi enam vähem ukse taha kah  |
|
|
| Kommentaarid: 179 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
165 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-xXx-
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.02.2004
|
postitatud: 19.12.2005 00:02:29 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ andrus ]: Positiivne |
|
Positiivne  _________________ Eks me kõik siin ole parajad AHV-ID... |
|
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
r32
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.01.2005
|
postitatud: 10.12.2005 12:47:30 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ andrus ]: Positiivne |
|
Vahetasime telefone. Jättis igati usaldusväärse mulje.
Soovitan  |
|
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mytant
HV Guru

liitunud: 08.04.2004
|
postitatud: 17.11.2005 16:28:57 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ andrus ]: Positiivne |
|
Positiivne ärimees.
Diil toimus kiiresti
Soovitan hea meelega. |
|
|
| Kommentaarid: 355 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
4 :: |
310 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Format
Piiratud kasutaja

liitunud: 01.01.2004
|
postitatud: 06.11.2005 14:07:48 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ andrus ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 307 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
12 :: |
11 :: |
231 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vovas
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.05.2004
|
postitatud: 10.10.2005 12:17:43 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ andrus ]: Positiivne |
|
sai DC/AC inverter ostetud  |
|
|
| Kommentaarid: 122 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
118 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Joss
HV veteran

liitunud: 16.11.2001
|
postitatud: 03.10.2005 18:50:27 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ andrus ]: Positiivne |
|
Orgunnis traspordi pealinna  |
|
|
| Kommentaarid: 241 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
3 :: |
211 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Killhoven
OC`er

liitunud: 05.11.2001
|
postitatud: 01.10.2005 19:43:19 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ andrus ]: Positiivne |
|
Sai 3com hub ostetud. Kõik tipp-topp korras.
Igati muhe vend 8) _________________ Foorumis on ühe lolli kohta kümme tarka, nii et jõud on enam-vähem võrdsed.™ |
|
|
| Kommentaarid: 409 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
351 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timberg
ööKARU

liitunud: 27.06.2003
|
postitatud: 26.09.2005 18:37:49 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ andrus ]: Positiivne |
|
| Oli nõus kaubast pilte tegema, vastused küsimustele tulid kiiresti & kaup ise nagu pidi. Mõnus tegelane. |
|
|
| Kommentaarid: 341 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Toomas
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.03.2003
|
postitatud: 26.09.2005 18:16:29 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ andrus ]: Positiivne |
|
Tehing kiire ja korralik   |
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
emmennpee
HV Guru

liitunud: 01.03.2004
|
postitatud: 20.09.2005 13:05:15 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ andrus ]: Positiivne |
|
Ostsin mälu PMI 256MB DDRAM pc2700  |
|
|
| Kommentaarid: 509 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
2 :: |
423 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raul141
HV veteran

liitunud: 17.05.2003
|
postitatud: 05.09.2005 18:20:36 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ andrus ]: Positiivne |
|
sai hästi ja kippe tehtud väike äri  |
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rastafari
HV Guru

liitunud: 24.06.2002
|
postitatud: 05.09.2005 13:56:51 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ andrus ]: Positiivne |
|
Järjekordne edumeelne tehing selja taha jäetud.  |
|
|
| Kommentaarid: 511 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
432 |
|
| tagasi üles |
|
 |
skiptomylo
Piiratud kasutaja

liitunud: 11.12.2004
|
postitatud: 26.08.2005 00:02:55 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ andrus ]: Positiivne |
|
Väga positiivne ! Aitas mind telefon 9210i asjus . Oli väga abivalmis . Telefon oli 2 päeva tema käes ja loomulikult midagi sellega ei juhtunud . Kindlasti tasuks äri teha ! |
|
|
| Kommentaarid: 69 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
53 |
|
| tagasi üles |
|
 |
zarc
HV kasutaja
liitunud: 14.07.2003
|
postitatud: 17.07.2005 14:14:44 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ andrus ]: Positiivne |
|
Sai temaga veel üks äri aetud - panen veel ühe +
Äri sujus ju hästi . |
|
|
| Kommentaarid: 219 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
191 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ruudolf
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.01.2004
|
postitatud: 10.06.2005 00:10:52 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ andrus ]: Positiivne |
|
Kaup tehtud kiirelt. Igati OK  |
|
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
105 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeanman
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.06.2004
|
postitatud: 03.06.2005 14:43:02 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ andrus ]: Positiivne |
|
Väga tark poiss see Andrus tõesti. Ja nii abivalmist inimest pole ma tükil ajal kohanud.
Tänud soovituste eest! |
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hentz
HV Guru

liitunud: 12.10.2003
|
postitatud: 31.05.2005 22:46:50 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ andrus ]: Positiivne |
|
väga tore inimene tundub olevat. Aitab alati...  |
|
|
| Kommentaarid: 423 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
4 :: |
341 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kunnar
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.02.2003
|
postitatud: 30.05.2005 11:48:44 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ andrus ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 109 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
94 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Stn
Kreisi kasutaja
liitunud: 14.03.2004
|
postitatud: 19.05.2005 11:39:22 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ andrus ]: Positiivne |
|
| Sai "võileivahinna" eest vana plaadilugeja ostetud, mis paistis siiski oma ülesannete kõrgusel olevat. |
|
|
| Kommentaarid: 91 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
85 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DigeBeni
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
postitatud: 19.05.2005 08:24:02 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ andrus ]: Positiivne |
|
... jällegi kaup tehtud ja põhjust positiivseks hinnanguks  _________________
 |
|
|
| Kommentaarid: 198 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
163 |
|
| tagasi üles |
|
 |
grozmot
HV vaatleja
liitunud: 01.10.2002
|
postitatud: 16.05.2005 13:55:12 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ andrus ]: Positiivne |
|
Reageeris kiirelt ja paari tunniga oli kaup Tartust Tallinnasse saadetud  |
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Fil'eStyle
HV kasutaja
liitunud: 20.06.2004
|
postitatud: 09.05.2005 23:28:43 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ andrus ]: Positiivne |
|
Igati Positiivne! Arvan lähiajal ka diil toimub...  |
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|