Avaleht
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
kasutaja profiili vaatamine :: tarmot
avatar Kasutajast tarmot

Kreisi kasutaja
liitunud:  05.03.2004
viimane külastus:  26.09.2020 21:53:48
HV-OT teenus:  01.02.2020 14:43:20
HV-OT+ teenus:  -
postitusi:  1870
[0.03% kõigist / 0.23 sõnumit päeva kohta]
vaata kasutaja tarmot sõnumeid
arvuti:  Mainboard : ASRock B450M-HDV
Processor : AMD Ryzen 5 1600X 3.6GHz 16MB
Memory : G.SKILL Aegis 8GB 3000MHz CL16 DDR4
Video Card : Red Devil AMD RX580 8GB OC
Hard Disk : Patriot Burst 240GB SATAIII 2.5"



OP: WIN 10Pro
ID-kaart:  Autoriseeritud ID-kaardiga
kontakt tarmot
lisa ignoreeritav kasutaja: lisa ignoreeritav kasutaja
privaatsõnum: saada privaatsõnum

Kasutajate arvamused :: tarmot
Protsentuaalselt Graafiliselt
Positiivne: 99% 137 häält
Neutraalne: 1% 1 häält
Negatiivne: 0% 0 häält
Sinu arvamus kasutajast [ tarmot ]: puudub

NB! Oma arvamust kasutaja kohta saab lisada/muuta vaid postitades või vana postitust muutes.

autor sõnum
emty
HV Guru
emty

liitunud: 16.10.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 18.02.2015 22:06:50    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ tarmot ]: Positiivne

sai ekraan myydud...
_________________
ei tea, kas netisõltuvuse vastu ka miskiseid plaastreid on?...
m/v: challenger, sportage
Kommentaarid: 459 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 381
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zafari
HV veteran
zafari

liitunud: 02.09.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 03.11.2012 11:28:49    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ tarmot ]: Positiivne

ostis ära icon_cool.gif
Kommentaarid: 246 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 198
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
timpskar
HV vaatleja

liitunud: 19.04.2011



sõnumpostitatud: 29.10.2012 16:03:58    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ tarmot ]: Positiivne

Müüsin LCD.
Soovitan
_________________
''Kõik mis piiksu saab minna,see ka läheb''-
Murphy seadus
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tauri2
HV vaatleja

liitunud: 05.12.2006



sõnumpostitatud: 22.03.2012 00:37:47    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ tarmot ]: Positiivne

Müüsin mälud, kandis raha ette ja kõik sujus.
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Villemk2
HV veteran
Villemk2

liitunud: 10.11.2010


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 15.03.2012 13:24:39    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ tarmot ]: Positiivne

Ostis prose. Kõik tip-top thumbs_up.gif
Kommentaarid: 129 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Go Kane!
HV Guru
Go Kane!

liitunud: 07.11.2006


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 14.03.2012 13:13:32    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ tarmot ]: Positiivne

Korralik ja kiire ostja thumbs_up.gif
_________________
Vajad midagi Würthist , küsi julgelt 😉 https://eshop.wuerth.ee/et/EE/EUR/
taavi.jahu@wuerth.ee +37258309618
Kommentaarid: 1842 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1345
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ReneDreier
HV veteran
ReneDreier

liitunud: 18.05.2007


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 17.02.2012 01:26:40    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ tarmot ]: Positiivne

Sai tehtud kiire diil thumbs_up.gif
Kommentaarid: 211 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 177
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Unwhacked Lemon
HV kasutaja
Unwhacked Lemon

liitunud: 14.02.2010


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 18.12.2011 18:25:31    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ tarmot ]: Positiivne

Ostis kettad, ülekandega. Kõik laabus suurepäraselt ja kiirelt!
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gunn271
HV veteran
gunn271

liitunud: 30.01.2011



sõnumpostitatud: 06.12.2011 18:30:10    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ tarmot ]: Positiivne

sai jällegi üks kõvaketas müüdud diil käest-kätte ja kiire igati norm thumbs_up.gif thumbs_up.gif thumbs_up.gif
_________________
(y)remondin arvuteid läpakaid ja samas ka müüa sülearvutite juppe ,ekraane.laadijaid , mälud, prosed jne..:::küsige ehk leidub miskit thumbs_up.gif
Kommentaarid: 230 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 206
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gunn271
HV veteran
gunn271

liitunud: 30.01.2011



sõnumpostitatud: 05.12.2011 20:55:47    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ tarmot ]: Positiivne

müüsin kõvaketta diil käest-kätte ja igati norm minu soovitused thumbs_up.gif thumbs_up.gif thumbs_up.gif
_________________
(y)remondin arvuteid läpakaid ja samas ka müüa sülearvutite juppe ,ekraane.laadijaid , mälud, prosed jne..:::küsige ehk leidub miskit thumbs_up.gif
Kommentaarid: 230 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 206
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kickija
HV veteran
kickija

liitunud: 08.02.2006



sõnumpostitatud: 05.12.2011 10:48:36    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ tarmot ]: Positiivne

Müüsin läpaka varuosad, diil nii nagu lubatud.
_________________
Räägime ilmast..... Kaua sa ilma oled olnud?
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tarc
HV Guru
tarc

liitunud: 21.05.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 04.12.2011 17:02:15    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ tarmot ]: Positiivne

0stis emaplaadi. thumbs_up.gif
_________________
Pakkumistes arvestan, et kodanik asub Tallinnas Tondil, kui profiilis pole märgitud teisiti.
Prosed, mälud, kettad, lcd-d, wifid, wwanid, laadijad ja muu. PS-is lähem inf.
Kommentaarid: 841 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 638
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
reinuvader
Kreisi kasutaja
reinuvader

liitunud: 21.02.2009


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 17.11.2011 15:18:39    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ tarmot ]: Positiivne

Sai üks läpakas müüdud kõik sujus,Soovitan
_________________
Aitan arvuti koostamisel ja ka ülesse seadmisel ! Vastavalt inimese vajadusele ja kasutus eesmärgile. GSM 54173760
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 2 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
scirocco
HV kasutaja

liitunud: 11.05.2008


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 12.11.2011 14:22:43    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ tarmot ]: Positiivne

sõnapidaja ostja, tegi pakkumise ja võttis kokkulepitud ajal ühendust. ettemaks ja pakk postiga teele ning kõik sujus icon_smile.gif
Kommentaarid: 118 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Liitlane-
HV veteran
-Liitlane-

liitunud: 12.08.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 05.11.2011 09:37:36    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ tarmot ]: Positiivne

Tehing tehtud ja kõik sujus. Soovitan julgelt thumbs_up.gif
_________________
www.kinnistuhaldus.ee kortermajade haldusteenuse terviklahendused (haldus-, hooldus- ja raamatupidamisteenus) Põlva- ja Võrumaal!
Kommentaarid: 231 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 195
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vanapagan
HV vaatleja
vanapagan

liitunud: 17.09.2004



sõnumpostitatud: 21.10.2011 21:33:52    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ tarmot ]: Positiivne

Ostsin LCD monitori. Tehing läks sujuvalt.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tomusser
Kreisi kasutaja
tomusser

liitunud: 01.04.2005



sõnumpostitatud: 06.09.2011 12:56:01    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ tarmot ]: Positiivne

Hea ikka kodukanti kiirelt asju maha myya icon_wink.gif Ostis LCD monitori, vaatas yle ja viskas klotsi thumbs_up.gif
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aivar1988
Kreisi kasutaja
aivar1988

liitunud: 01.08.2007



sõnumpostitatud: 04.07.2011 19:50:09    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ tarmot ]: Positiivne

Müüsin kasutajale arvutikasti. Kõik tip top. Soovitan thumbs_up.gif
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
villu
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.12.2001


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 02.06.2011 17:21:49    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ tarmot ]: Positiivne

Sai DVD seade müüdud ja postiga teele pandud(y)
Kommentaarid: 247 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 216
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RaleStinre
külaline





sõnumpostitatud: 08.05.2011 14:25:55    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ tarmot ]: puudub

Sai kasutajale üks emaplaadi veaga ASUS S96S müüdud. Aega see ostmine võttis aga lõpuks pidas mees sõna... tuli ja ostis ära. icon_biggrin.gif
tagasi üles
attrs
HV Guru
attrs

liitunud: 04.03.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 05.04.2011 10:47:48    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ tarmot ]: Positiivne

Sai kasutajale üks emme saadetud. Minupoolt thumbs_up.gif
Kommentaarid: 418 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 368
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hen-Ry
HV kasutaja
Hen-Ry

liitunud: 26.09.2006



sõnumpostitatud: 22.03.2011 16:13:13    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ tarmot ]: Positiivne

Väga meeldiv ja kiire tehing thumbs_up.gif
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
undead
HV Guru

liitunud: 04.02.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 15.03.2011 01:09:18    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ tarmot ]: Positiivne

Cyrus kirjutas:
Kiire ja korralik tehing thumbs_up.gif



Soovitan!
_________________
www.raja.ee
Macbook air ning pro hooldus ja remont.
Veo- ja kolimisteenus.
Kommentaarid: 725 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 2 :: 545
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Cyrus
HV veteran
Cyrus

liitunud: 23.01.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 10.03.2011 12:39:55    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ tarmot ]: Positiivne

Kiire ja korralik tehing thumbs_up.gif
Kommentaarid: 447 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 403
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Baarimees
HV kasutaja
Baarimees

liitunud: 01.12.2006



sõnumpostitatud: 09.03.2011 13:59:51    postituse pealkiri: klaver vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ tarmot ]: Positiivne

Ostis klaveri, kõik muhe.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
võrgujuhe
Kreisi kasutaja
võrgujuhe

liitunud: 09.06.2003



sõnumpostitatud: 08.03.2011 17:57:20    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ tarmot ]: Positiivne

sai kaks ketast müüdud, kõik positiivne thumbs_up.gif
Kommentaarid: 103 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AllanK20
HV Guru
AllanK20

liitunud: 08.02.2009


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 07.03.2011 05:11:16    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ tarmot ]: Positiivne

Müüsin läpaka korpuse detaile...

Minule raha, temale jupid.

Mõistev ostja, meeldiv tehing.
_________________
joodan ja mõõdan
Kommentaarid: 133 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
D-Jam
HV kasutaja

liitunud: 04.12.2004



sõnumpostitatud: 04.03.2011 20:21:26    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ tarmot ]: Positiivne

protsessor sai ostetud. kõik toimis kui kellavärk! thumbs_up.gif
_________________
It's all a matter of opinion!
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Diesel157
HV Guru

liitunud: 03.08.2009


Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnumpostitatud: 10.02.2011 13:06:54    postituse pealkiri: Ostis emaplaadi posti vahendusel, kõik OK vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ tarmot ]: Positiivne

Ostis emaplaadi posti vahendusel, kõik OK
Kommentaarid: 162 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 146
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rewer
HV Guru
rewer

liitunud: 31.08.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 09.02.2011 10:52:50    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ tarmot ]: Positiivne

Ostis emaplaadi posti vahendusel, kõik OK thumbs_up.gif
Kommentaarid: 1310 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 922
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ninzor
HV veteran

liitunud: 15.06.2008


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 06.02.2011 12:05:46    postituse pealkiri: Ostis prose vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ tarmot ]: Positiivne

Ostis prose, kõik ok. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 232 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 202
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ZepeX2
HV vaatleja
ZepeX2

liitunud: 11.09.2008



sõnumpostitatud: 29.01.2011 19:43:50    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ tarmot ]: Positiivne

Asjalik äri! Soovitan!
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Liitlane-
HV veteran
-Liitlane-

liitunud: 12.08.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 19.01.2011 22:42:53    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ tarmot ]: Positiivne

Tegime tehingu.
Soovitan. thumbs_up.gif beer_yum.gif
_________________
www.kinnistuhaldus.ee kortermajade haldusteenuse terviklahendused (haldus-, hooldus- ja raamatupidamisteenus) Põlva- ja Võrumaal!
Kommentaarid: 231 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 195
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zafari
HV veteran
zafari

liitunud: 02.09.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 17.01.2011 19:11:18    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ tarmot ]: Positiivne

Müüsin pool läpakat. raha tuli, kaup läks, kõik korras icon_smile.gif
Kommentaarid: 246 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 198
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bigmarx
HV Guru
bigmarx

liitunud: 06.09.2002



sõnumpostitatud: 17.01.2011 13:35:08    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ tarmot ]: Positiivne

Ja jälle üks väike akukaup tehtud thumbs_up.gif
_________________
"Kes naerab viimasena? Ma olen siis teie järel!"
Kommentaarid: 485 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 385
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Matrix75
HV veteran
Matrix75

liitunud: 23.11.2004



sõnumpostitatud: 17.01.2011 12:19:29    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ tarmot ]: Positiivne

Äri kiire ja korralik. Täname!
Kommentaarid: 321 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 241
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaff
HV vaatleja

liitunud: 09.03.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 12.01.2011 21:51:30    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ tarmot ]: Positiivne

Müüs protsessori, kiire ja asjalik, kaup samuti thumbs_up.gif
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winman
HV Guru
Winman

liitunud: 29.07.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 05.12.2010 16:28:12    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ tarmot ]: Positiivne

Ostis läpaka ekraani, raha ette kiirelt ja pakk teele. Lühike ja konkreetne jutt thumbs_up.gif
Kommentaarid: 1519 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 1113
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wiliam12
HV kasutaja

liitunud: 05.11.2001


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 09.11.2010 14:49:51    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ tarmot ]: Positiivne

diil tehtud, probleeme ei esinenud soovitan thumbs_up.gif
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Prederik
Kreisi kasutaja
Prederik

liitunud: 05.05.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 21.09.2010 13:01:14    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ tarmot ]: Positiivne

Väike tehing posti teel, kõik väga OK thumbs_up.gif
Kommentaarid: 150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 134
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Felo
HV kasutaja

liitunud: 31.10.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 28.08.2010 11:25:51    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ tarmot ]: Positiivne

sai üks väike diil tehtud

thumbs_up.gif
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 88
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
reinuvader
Kreisi kasutaja
reinuvader

liitunud: 21.02.2009


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 19.08.2010 19:01:01    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ tarmot ]: Positiivne

Sai paar graafika kaarti müüdud!!!Positiivne
_________________
Aitan arvuti koostamisel ja ka ülesse seadmisel ! Vastavalt inimese vajadusele ja kasutus eesmärgile. GSM 54173760
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 2 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zafari
HV veteran
zafari

liitunud: 02.09.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 26.06.2010 21:11:41    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ tarmot ]: Positiivne

Sai kaks diili järjest tehtud ja probleeme ei esinenud.
Kommentaarid: 246 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 198
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bigmarx
HV Guru
bigmarx

liitunud: 06.09.2002



sõnumpostitatud: 02.06.2010 23:50:31    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ tarmot ]: Positiivne

Kaup tehtud jälle üle mitme aasta thumbs_up.gif
_________________
"Kes naerab viimasena? Ma olen siis teie järel!"
Kommentaarid: 485 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 385
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wiilweer
HV kasutaja
wiilweer

liitunud: 03.03.2008



sõnumpostitatud: 01.06.2010 22:11:02    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ tarmot ]: Positiivne

Ostis emaplaadi, kõik OK.
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
antzik
HV kasutaja
antzik

liitunud: 25.10.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 08.03.2010 11:21:43    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ tarmot ]: Positiivne

Ostis prose postituvi abiga thumbs_up.gif
_________________
www.seicom.ee Avatäited
Kommentaarid: 114 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 105
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sund
HV kasutaja

liitunud: 27.03.2004



sõnumpostitatud: 01.12.2009 01:18:00    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ tarmot ]: Positiivne

ostis mälu thumbs_up.gif
_________________
*Rikastel on omad seadused.
**Vaestele kehtivad need samad seadused, kuid neil pole nii palju raha!
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cyrus
HV veteran
Cyrus

liitunud: 23.01.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 03.10.2009 23:32:32    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ tarmot ]: Positiivne

Positiivne ärikogemus olemas thumbs_up.gif
Kommentaarid: 447 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 403
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gordon99
HV kasutaja

liitunud: 17.02.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 21.09.2009 10:00:08    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ tarmot ]: Positiivne

Ostis prose, maksis kiiresti ja muidu kõik Ok! icon_smile.gif
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ewur
HV veteran
ewur

liitunud: 17.02.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 25.08.2009 19:23:37    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ tarmot ]: Positiivne

Soovitan, tip-top diil thumbs_up.gif
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
vasta   Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
mine lehele 1, 2, 3, 4  järgmine
1/4

tarmot arvab teistest
Protsentuaalselt Graafiliselt
Positiivne: 99% 130 häält
Neutraalne: 1% 1 häält
Negatiivne: 0% 0 häält

näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.