| autor |
sõnum |
emty
HV Guru

liitunud: 16.10.2002
|
postitatud: 18.02.2015 22:06:50 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ tarmot ]: Positiivne |
|
sai ekraan myydud... _________________ ei tea, kas netisõltuvuse vastu ka miskiseid plaastreid on?...
m/v: challenger, sportage |
|
|
| Kommentaarid: 459 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
381 |
|
| tagasi üles |
|
 |
zafari
HV veteran

liitunud: 02.09.2002
|
postitatud: 03.11.2012 11:28:49 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ tarmot ]: Positiivne |
|
ostis ära  |
|
|
| Kommentaarid: 246 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
198 |
|
| tagasi üles |
|
 |
timpskar
HV vaatleja
liitunud: 19.04.2011
|
postitatud: 29.10.2012 16:03:58 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ tarmot ]: Positiivne |
|
Müüsin LCD.
Soovitan _________________ ''Kõik mis piiksu saab minna,see ka läheb''-
Murphy seadus |
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tauri2
HV vaatleja
liitunud: 05.12.2006
|
postitatud: 22.03.2012 00:37:47 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ tarmot ]: Positiivne |
|
| Müüsin mälud, kandis raha ette ja kõik sujus. |
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Villemk2
HV veteran

liitunud: 10.11.2010
|
postitatud: 15.03.2012 13:24:39 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ tarmot ]: Positiivne |
|
Ostis prose. Kõik tip-top  |
|
|
| Kommentaarid: 129 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
121 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Go Kane!
HV Guru

liitunud: 07.11.2006
|
postitatud: 14.03.2012 13:13:32 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ tarmot ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 1842 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1345 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ReneDreier
HV veteran

liitunud: 18.05.2007
|
postitatud: 17.02.2012 01:26:40 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ tarmot ]: Positiivne |
|
Sai tehtud kiire diil  |
|
|
| Kommentaarid: 211 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
177 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Unwhacked Lemon
HV kasutaja

liitunud: 14.02.2010
|
postitatud: 18.12.2011 18:25:31 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ tarmot ]: Positiivne |
|
| Ostis kettad, ülekandega. Kõik laabus suurepäraselt ja kiirelt! |
|
|
| Kommentaarid: 54 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
gunn271
HV veteran

liitunud: 30.01.2011
|
postitatud: 06.12.2011 18:30:10 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ tarmot ]: Positiivne |
|
sai jällegi üks kõvaketas müüdud diil käest-kätte ja kiire igati norm  _________________ (y)remondin arvuteid läpakaid ja samas ka müüa sülearvutite juppe ,ekraane.laadijaid , mälud, prosed jne..:::küsige ehk leidub miskit  |
|
|
| Kommentaarid: 230 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
206 |
|
| tagasi üles |
|
 |
gunn271
HV veteran

liitunud: 30.01.2011
|
postitatud: 05.12.2011 20:55:47 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ tarmot ]: Positiivne |
|
müüsin kõvaketta diil käest-kätte ja igati norm minu soovitused  _________________ (y)remondin arvuteid läpakaid ja samas ka müüa sülearvutite juppe ,ekraane.laadijaid , mälud, prosed jne..:::küsige ehk leidub miskit  |
|
|
| Kommentaarid: 230 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
206 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kickija
HV veteran

liitunud: 08.02.2006
|
postitatud: 05.12.2011 10:48:36 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ tarmot ]: Positiivne |
|
Müüsin läpaka varuosad, diil nii nagu lubatud. _________________ Räägime ilmast..... Kaua sa ilma oled olnud? |
|
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
59 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tarc
HV Guru

liitunud: 21.05.2004
|
postitatud: 04.12.2011 17:02:15 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ tarmot ]: Positiivne |
|
0stis emaplaadi.  _________________ Pakkumistes arvestan, et kodanik asub Tallinnas Tondil, kui profiilis pole märgitud teisiti.
Prosed, mälud, kettad, lcd-d, wifid, wwanid, laadijad ja muu. PS-is lähem inf. |
|
|
| Kommentaarid: 841 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
1 :: |
638 |
|
| tagasi üles |
|
 |
reinuvader
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.02.2009
|
postitatud: 17.11.2011 15:18:39 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ tarmot ]: Positiivne |
|
Sai üks läpakas müüdud kõik sujus,Soovitan _________________ Aitan arvuti koostamisel ja ka ülesse seadmisel ! Vastavalt inimese vajadusele ja kasutus eesmärgile. GSM 54173760 |
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
2 :: |
86 |
|
| tagasi üles |
|
 |
scirocco
HV kasutaja
liitunud: 11.05.2008
|
postitatud: 12.11.2011 14:22:43 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ tarmot ]: Positiivne |
|
sõnapidaja ostja, tegi pakkumise ja võttis kokkulepitud ajal ühendust. ettemaks ja pakk postiga teele ning kõik sujus  |
|
|
| Kommentaarid: 118 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
109 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-Liitlane-
HV veteran

liitunud: 12.08.2005
|
postitatud: 05.11.2011 09:37:36 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ tarmot ]: Positiivne |
|
Tehing tehtud ja kõik sujus. Soovitan julgelt  _________________ www.kinnistuhaldus.ee kortermajade haldusteenuse terviklahendused (haldus-, hooldus- ja raamatupidamisteenus) Põlva- ja Võrumaal! |
|
|
| Kommentaarid: 231 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
195 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vanapagan
HV vaatleja

liitunud: 17.09.2004
|
postitatud: 21.10.2011 21:33:52 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ tarmot ]: Positiivne |
|
| Ostsin LCD monitori. Tehing läks sujuvalt. |
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tomusser
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.04.2005
|
postitatud: 06.09.2011 12:56:01 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ tarmot ]: Positiivne |
|
Hea ikka kodukanti kiirelt asju maha myya Ostis LCD monitori, vaatas yle ja viskas klotsi  |
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aivar1988
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.08.2007
|
postitatud: 04.07.2011 19:50:09 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ tarmot ]: Positiivne |
|
Müüsin kasutajale arvutikasti. Kõik tip top. Soovitan  |
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
villu
Kreisi kasutaja
liitunud: 15.12.2001
|
postitatud: 02.06.2011 17:21:49 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ tarmot ]: Positiivne |
|
| Sai DVD seade müüdud ja postiga teele pandud(y) |
|
|
| Kommentaarid: 247 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
216 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RaleStinre
külaline
|
postitatud: 08.05.2011 14:25:55 postituse pealkiri: |
|
| Arvamus kasutajast [ tarmot ]: puudub |
|
Sai kasutajale üks emaplaadi veaga ASUS S96S müüdud. Aega see ostmine võttis aga lõpuks pidas mees sõna... tuli ja ostis ära.  |
|
|
| tagasi üles |
|
 |
attrs
HV Guru

liitunud: 04.03.2004
|
postitatud: 05.04.2011 10:47:48 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ tarmot ]: Positiivne |
|
Sai kasutajale üks emme saadetud. Minupoolt  |
|
|
| Kommentaarid: 418 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
368 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hen-Ry
HV kasutaja

liitunud: 26.09.2006
|
postitatud: 22.03.2011 16:13:13 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ tarmot ]: Positiivne |
|
Väga meeldiv ja kiire tehing  |
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
undead
HV Guru
liitunud: 04.02.2005
|
postitatud: 15.03.2011 01:09:18 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ tarmot ]: Positiivne |
|
| Cyrus kirjutas: |
Kiire ja korralik tehing  |
Soovitan! _________________ www.raja.ee
Macbook air ning pro hooldus ja remont.
Veo- ja kolimisteenus. |
|
|
| Kommentaarid: 725 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
2 :: |
545 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cyrus
HV veteran

liitunud: 23.01.2002
|
postitatud: 10.03.2011 12:39:55 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ tarmot ]: Positiivne |
|
Kiire ja korralik tehing  |
|
|
| Kommentaarid: 447 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
403 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Baarimees
HV kasutaja

liitunud: 01.12.2006
|
postitatud: 09.03.2011 13:59:51 postituse pealkiri: klaver |
|
Arvamus kasutajast [ tarmot ]: Positiivne |
|
| Ostis klaveri, kõik muhe. |
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
võrgujuhe
Kreisi kasutaja

liitunud: 09.06.2003
|
postitatud: 08.03.2011 17:57:20 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ tarmot ]: Positiivne |
|
sai kaks ketast müüdud, kõik positiivne  |
|
|
| Kommentaarid: 103 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
AllanK20
HV Guru

liitunud: 08.02.2009
|
postitatud: 07.03.2011 05:11:16 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ tarmot ]: Positiivne |
|
Müüsin läpaka korpuse detaile...
Minule raha, temale jupid.
Mõistev ostja, meeldiv tehing. _________________ joodan ja mõõdan |
|
|
| Kommentaarid: 133 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
109 |
|
| tagasi üles |
|
 |
D-Jam
HV kasutaja
liitunud: 04.12.2004
|
postitatud: 04.03.2011 20:21:26 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ tarmot ]: Positiivne |
|
protsessor sai ostetud. kõik toimis kui kellavärk!  _________________ It's all a matter of opinion! |
|
|
| Kommentaarid: 87 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
79 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Diesel157
HV Guru
liitunud: 03.08.2009

|
postitatud: 10.02.2011 13:06:54 postituse pealkiri: Ostis emaplaadi posti vahendusel, kõik OK |
|
Arvamus kasutajast [ tarmot ]: Positiivne |
|
| Ostis emaplaadi posti vahendusel, kõik OK |
|
|
| Kommentaarid: 162 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
146 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rewer
HV Guru

liitunud: 31.08.2004
|
postitatud: 09.02.2011 10:52:50 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ tarmot ]: Positiivne |
|
Ostis emaplaadi posti vahendusel, kõik OK  |
|
|
| Kommentaarid: 1310 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
922 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ninzor
HV veteran
liitunud: 15.06.2008
|
postitatud: 06.02.2011 12:05:46 postituse pealkiri: Ostis prose |
|
Arvamus kasutajast [ tarmot ]: Positiivne |
|
Ostis prose, kõik ok.  |
|
|
| Kommentaarid: 232 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
202 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ZepeX2
HV vaatleja

liitunud: 11.09.2008
|
postitatud: 29.01.2011 19:43:50 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ tarmot ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-Liitlane-
HV veteran

liitunud: 12.08.2005
|
postitatud: 19.01.2011 22:42:53 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ tarmot ]: Positiivne |
|
Tegime tehingu.
Soovitan.  _________________ www.kinnistuhaldus.ee kortermajade haldusteenuse terviklahendused (haldus-, hooldus- ja raamatupidamisteenus) Põlva- ja Võrumaal! |
|
|
| Kommentaarid: 231 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
195 |
|
| tagasi üles |
|
 |
zafari
HV veteran

liitunud: 02.09.2002
|
postitatud: 17.01.2011 19:11:18 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ tarmot ]: Positiivne |
|
Müüsin pool läpakat. raha tuli, kaup läks, kõik korras  |
|
|
| Kommentaarid: 246 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
198 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bigmarx
HV Guru

liitunud: 06.09.2002
|
postitatud: 17.01.2011 13:35:08 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ tarmot ]: Positiivne |
|
Ja jälle üks väike akukaup tehtud  _________________ "Kes naerab viimasena? Ma olen siis teie järel!" |
|
|
| Kommentaarid: 485 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
385 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Matrix75
HV veteran

liitunud: 23.11.2004
|
postitatud: 17.01.2011 12:19:29 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ tarmot ]: Positiivne |
|
| Äri kiire ja korralik. Täname! |
|
|
| Kommentaarid: 321 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
241 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jaff
HV vaatleja
liitunud: 09.03.2003
|
postitatud: 12.01.2011 21:51:30 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ tarmot ]: Positiivne |
|
Müüs protsessori, kiire ja asjalik, kaup samuti  |
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winman
HV Guru

liitunud: 29.07.2002
|
postitatud: 05.12.2010 16:28:12 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ tarmot ]: Positiivne |
|
Ostis läpaka ekraani, raha ette kiirelt ja pakk teele. Lühike ja konkreetne jutt  |
|
|
| Kommentaarid: 1519 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
2 :: |
1113 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wiliam12
HV kasutaja
liitunud: 05.11.2001
|
postitatud: 09.11.2010 14:49:51 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ tarmot ]: Positiivne |
|
diil tehtud, probleeme ei esinenud soovitan  |
|
|
| Kommentaarid: 52 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
43 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Prederik
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.05.2003
|
postitatud: 21.09.2010 13:01:14 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ tarmot ]: Positiivne |
|
Väike tehing posti teel, kõik väga OK  |
|
|
| Kommentaarid: 150 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
134 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Felo
HV kasutaja
liitunud: 31.10.2002
|
postitatud: 28.08.2010 11:25:51 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ tarmot ]: Positiivne |
|
sai üks väike diil tehtud
 |
|
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
88 |
|
| tagasi üles |
|
 |
reinuvader
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.02.2009
|
postitatud: 19.08.2010 19:01:01 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ tarmot ]: Positiivne |
|
Sai paar graafika kaarti müüdud!!!Positiivne _________________ Aitan arvuti koostamisel ja ka ülesse seadmisel ! Vastavalt inimese vajadusele ja kasutus eesmärgile. GSM 54173760 |
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
2 :: |
86 |
|
| tagasi üles |
|
 |
zafari
HV veteran

liitunud: 02.09.2002
|
postitatud: 26.06.2010 21:11:41 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ tarmot ]: Positiivne |
|
| Sai kaks diili järjest tehtud ja probleeme ei esinenud. |
|
|
| Kommentaarid: 246 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
198 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bigmarx
HV Guru

liitunud: 06.09.2002
|
postitatud: 02.06.2010 23:50:31 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ tarmot ]: Positiivne |
|
Kaup tehtud jälle üle mitme aasta  _________________ "Kes naerab viimasena? Ma olen siis teie järel!" |
|
|
| Kommentaarid: 485 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
385 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wiilweer
HV kasutaja

liitunud: 03.03.2008
|
postitatud: 01.06.2010 22:11:02 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ tarmot ]: Positiivne |
|
| Ostis emaplaadi, kõik OK. |
|
|
| Kommentaarid: 37 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
antzik
HV kasutaja

liitunud: 25.10.2004
|
postitatud: 08.03.2010 11:21:43 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ tarmot ]: Positiivne |
|
Ostis prose postituvi abiga  _________________ www.seicom.ee Avatäited |
|
|
| Kommentaarid: 114 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
105 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sund
HV kasutaja
liitunud: 27.03.2004
|
postitatud: 01.12.2009 01:18:00 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ tarmot ]: Positiivne |
|
ostis mälu  _________________ *Rikastel on omad seadused.
**Vaestele kehtivad need samad seadused, kuid neil pole nii palju raha! |
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cyrus
HV veteran

liitunud: 23.01.2002
|
postitatud: 03.10.2009 23:32:32 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ tarmot ]: Positiivne |
|
Positiivne ärikogemus olemas  |
|
|
| Kommentaarid: 447 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
403 |
|
| tagasi üles |
|
 |
gordon99
HV kasutaja
liitunud: 17.02.2004
|
postitatud: 21.09.2009 10:00:08 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ tarmot ]: Positiivne |
|
Ostis prose, maksis kiiresti ja muidu kõik Ok!  |
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ewur
HV veteran

liitunud: 17.02.2004
|
postitatud: 25.08.2009 19:23:37 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ tarmot ]: Positiivne |
|
Soovitan, tip-top diil  |
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|