Avaleht
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
kasutaja profiili vaatamine :: vull
avatar Kasutajast vull

HV veteran
liitunud:  27.02.2004
postitusi:  3161
[0.06% kõigist / 0.39 sõnumit päeva kohta]
vaata kasutaja vull sõnumeid
arvuti:  Maksimum 4096 tähemärki!
kontakt vull
lisa ignoreeritav kasutaja: lisa ignoreeritav kasutaja
privaatsõnum: saada privaatsõnum

Kasutajate arvamused :: vull
Protsentuaalselt Graafiliselt
Positiivne: 96% 43 häält
Neutraalne: 4% 2 häält
Negatiivne: 0% 0 häält
Sinu arvamus kasutajast [ vull ]: puudub

NB! Oma arvamust kasutaja kohta saab lisada/muuta vaid postitades või vana postitust muutes.

autor sõnum
PAUKA
HV veteran
PAUKA

liitunud: 22.07.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 27.01.2011 00:46:13    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ vull ]: Positiivne

ostsin lamp!
Kommentaarid: 207 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 191
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
walts159
HV vaatleja

liitunud: 07.01.2010



sõnumpostitatud: 01.10.2010 14:35:05    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ vull ]: Positiivne

aitas välismaalt kaupa tellida.
usaldusväärne inimene. soovitan thumbs_up.gif
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.Einstein
HV vaatleja

liitunud: 30.05.2009


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 10.08.2010 08:44:43    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ vull ]: Positiivne

thumbs_up.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JoeKing
HV veteran
JoeKing

liitunud: 03.03.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 04.07.2010 21:12:05    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ vull ]: Positiivne

Ostsin Sigma Bigma 50-500mm F4-6.3 EX APO DG Canonile. Tõi kohe koju kätte ära thumbs_up.gif

Soovitan icon_razz.gif
_________________
Sic itur ad astra...
Kommentaarid: 238 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 209
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
addamsEST
HV kasutaja
addamsEST

liitunud: 27.08.2006



sõnumpostitatud: 16.04.2010 13:31:22    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ vull ]: Positiivne

Müüs switchi. Kaup kiirelt kohal ja täidab oma kohustusi.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cabel
HV kasutaja
Cabel

liitunud: 13.07.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 30.03.2010 14:56:15    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ vull ]: Positiivne

Ostis videokaardi thumbs_up.gif
Kommentaarid: 127 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winman
HV Guru
Winman

liitunud: 29.07.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 29.07.2009 22:01:47    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ vull ]: Positiivne

c2d protsessor temalt ostetud, saime kiirelt kaubale ja mõlemad rahul icon_wink.gif
Kommentaarid: 1519 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 1113
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KuriVaiM1
HV veteran
KuriVaiM1

liitunud: 10.12.2006


Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnumpostitatud: 27.07.2009 20:00:07    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ vull ]: Positiivne

Tõeotsijast patrioot icon_wink.gif
_________________
icon_arrow.gif "Mõtle kriitiliselt"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kraff
HV veteran


liitunud: 10.03.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 16.03.2009 19:06:58    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ vull ]: Positiivne

Energiamuundur vahetas omanikku. thumbs_up.gif
_________________
Let`s go, let`s go, I`m bored, let`s go!
Kommentaarid: 290 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 236
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RCC
HV Guru
RCC

liitunud: 03.12.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 12.11.2008 02:08:18    postituse pealkiri: >>> vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ vull ]: Positiivne

väga vajalik asi, vull piid kässe
_________________
Ära suurenda telia kasumit - lõpeta leping! 20/4 pole eriline max kiirus. 1992 kaaperdas telia neti
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
cthen
HV kasutaja
cthen

liitunud: 10.09.2006



sõnumpostitatud: 28.08.2008 22:39:52    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ vull ]: Positiivne

Müün helikaardi thumbs_up.gif
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rastafari
HV Guru
Rastafari

liitunud: 24.06.2002



sõnumpostitatud: 09.11.2007 15:10:46    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ vull ]: Positiivne

Videokaart vahetas probleemideta omanikku. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 511 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 432
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marduuhin
HV Guru
Marduuhin

liitunud: 02.09.2004



sõnumpostitatud: 19.06.2007 18:40:48    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ vull ]: Positiivne

Positiivne ärikogemus. thumbs_up.gif
_________________
Eesti õigekeelsussõnaraamat ÕS 2018
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tikut6mme
HV vaatleja

liitunud: 16.01.2007



sõnumpostitatud: 10.06.2007 08:12:22    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ vull ]: Positiivne

icon_razz1.gif thumbs_up.gif
_________________
tel. 56214070
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Medic
HV kasutaja
Medic

liitunud: 18.06.2004



sõnumpostitatud: 20.05.2007 14:04:50    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ vull ]: Positiivne

Äri kiire & korralik!
_________________
Smoking is the worst way to commit suicide, be more practical & use a gun!
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
tuuker
HV kasutaja

liitunud: 30.08.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 12.02.2007 23:30:45    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ vull ]: Positiivne

positiivne elamus
_________________
M: amd soc am2 jahutus (kasutamata); erinevaid rahatähti;
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CotCas
HV kasutaja
CotCas

liitunud: 26.04.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 08.02.2007 18:50:45    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ vull ]: Positiivne

norm värk icon_smile.gif
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Rajareits
HV Guru
Rajareits

liitunud: 09.11.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 16.01.2007 23:43:16    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ vull ]: Positiivne

Äge foto- ja muidu mees.. thumbs_up.gif
Annab hüva nõu ja aitab alati..
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mesinik
HV Guru

liitunud: 19.05.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 14.01.2007 00:51:14    postituse pealkiri: Selle mehega võib kaupa teha küll. vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ vull ]: Positiivne

Selle mehega võib kaupa teha küll.
Kõik OK.

_________________
Loosi läheb pisut arvutikraami (võib ka helist 55906733): ... https://tinyurl.com/bp5568mb
https://tinyurl.com/yfk6xuru
https://tinyurl.com/33ss54d4
Kommentaarid: 241 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mazdagti
HV veteran
mazdagti

liitunud: 28.05.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 12.01.2007 19:57:21    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ vull ]: Positiivne

Sai prose omandatud icon_biggrin.gif

Aega läks aga asja sai icon_wink.gif

Julgen sovitada thumbs_up.gif
_________________
No ikka täitsa kagu nukas!

FB Volvokodu, diagnostikaabi Võrumaal.
Kommentaarid: 154 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 136
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
VR53
HV Guru
VR53

liitunud: 19.11.2001


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 11.01.2007 22:06:38    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ vull ]: Positiivne

Kõik sujus thumbs_up.gif
_________________
Uued Lenovo sülearvutid: www.lenovoarvutid.ee
Sülearvuti ekraan katki? www.displayseek.com
Kommentaarid: 842 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 636
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
2fast-4u
HV vaatleja

liitunud: 18.04.2004



sõnumpostitatud: 29.10.2006 18:06:03    postituse pealkiri: . vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ vull ]: Positiivne

Ostis mult telefuuni, väga viiis:D
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maniacaic
Piiratud kasutaja
maniacaic

liitunud: 29.03.2005



sõnumpostitatud: 27.10.2006 16:23:34    postituse pealkiri: . vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ vull ]: Positiivne

igati thumbs_up.gif on !
_________________
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
maniacaic
Piiratud kasutaja
maniacaic

liitunud: 29.03.2005



sõnumpostitatud: 27.10.2006 16:22:46    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ vull ]: Positiivne

igati thumbs_up.gif !
_________________
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
commer
HV Guru
commer

liitunud: 03.10.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 18.10.2006 07:19:09    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ vull ]: Positiivne

thumbs_up.gif
_________________
Arvutite hooldus ja komplekteerimine Tartumaal
Tasuta dropboxi konto + lisa 500mb ruumi
Kommentaarid: 928 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 714
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
pl1600
HV Guru

liitunud: 29.01.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 04.10.2006 00:55:28    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ vull ]: Positiivne

tip-top müüja! tnx!
_________________
mäx2
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
andmets
Piiratud kasutaja
andmets

liitunud: 30.05.2006



sõnumpostitatud: 17.09.2006 19:31:47    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ vull ]: Positiivne

Kandsin raha ette, saatis paki ära, väga positiivselt lahenes.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lanec
HV vaatleja
lanec

liitunud: 30.03.2006



sõnumpostitatud: 14.09.2006 21:23:24    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ vull ]: Positiivne

Tore, et traat sinuni ikka jõudis !
Meeldiv äripartner
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
rynts21
HV kasutaja
rynts21

liitunud: 19.06.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 13.09.2006 16:23:19    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ vull ]: Positiivne

Diil sai tehtud, mingeid probleeme ei esinenud, soovitan!
_________________
O: läpakate klaviatuure M: erinevaid läppari juppe, wifid, mälud, klaviatuurid, klaviatuuride nupud, Apple Macbook inverterid Kvaliteetsed Taevalaternad Huvi korral PS.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
peab meeldima.
Kreisi kasutaja
peab meeldima.

liitunud: 02.08.2005



sõnumpostitatud: 11.09.2006 09:43:29    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ vull ]: Positiivne

Ostsin protsessori. Kõik oli korralikult mullikiletatud icon_lol.gif
Soovitan thumbs_up.gif
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tarmo53
Kreisi kasutaja
tarmo53

liitunud: 10.07.2003



sõnumpostitatud: 30.08.2006 19:22:02    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ vull ]: Positiivne

usaldusväärne thumbs_up.gif
Kommentaarid: 134 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lolloom
HV veteran
lolloom

liitunud: 31.10.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 09.06.2006 20:02:32    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ vull ]: Positiivne

Ostsin P4 protsessori. Tegin ettemaksu ja pani paki teele. Peale 10-päevast postis ekslemist jõudis pakk minuni või õigemini mina pakini. icon_smile.gif

Nagu vanarahvas ütleb: Aega võttis, aga asja sai.

Midagi halba pole öelda. Kui, siis ainult rahvusvahelise posti kohta icon_lol.gif
Kommentaarid: 244 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 209
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
m6mm
HV kasutaja

liitunud: 28.10.2003



sõnumpostitatud: 10.02.2006 15:19:35    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ vull ]: Positiivne

hm.. müüs q4-ja icon_razz.gif
isegi töötab
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ozooner
HV veteran
ozooner

liitunud: 02.05.2005



sõnumpostitatud: 21.01.2006 18:21:27    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ vull ]: Positiivne

ostsin klepsu
rasked teemad olid:D
Kommentaarid: 158 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thevass
HV veteran
thevass

liitunud: 14.07.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 07.01.2006 19:51:54    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ vull ]: Positiivne

ostsin arvutikasti ja siiamaani töötab ilusti icon_wink.gif
_________________
Full Clip

Pakkumised ei kehti igavesti.
Milleks ajada nii palju lolli juttu?
Kommentaarid: 121 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 107
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zarc
HV kasutaja

liitunud: 14.07.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 12.10.2005 19:15:04    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ vull ]: Positiivne

Panen siis sulle pos thumbs_up.gif Äitäh et asjale vastu tulid . icon_smile.gif
Sai vana asi tööle täies hiilguses ja tõesti heli sellega parem .
Jään ostuga rahule.
Kommentaarid: 219 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 191
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
megashop
HV kasutaja
megashop

liitunud: 07.06.2004



sõnumpostitatud: 07.09.2005 20:38:56    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ vull ]: Positiivne

usaldas raha enne asja saatmiseks talle. Soovitan!
_________________
IBM T41 Centrino 1.6/512Mb/32 ATI Radeon 7500/Combo/40Gb/WiFi: 10000eek
www.hot.ee/megashop
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
rehv
HV Guru
rehv

liitunud: 09.12.2001


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 03.06.2005 16:40:04    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ vull ]: Positiivne

saatis cargoga kenasti emme ära ja suvatses isegi teatada kuna jõuab icon_smile.gif igati positiivne
Kommentaarid: 303 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 246
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ardo
HV Guru
Ardo

liitunud: 22.02.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 01.06.2005 16:25:54    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ vull ]: Positiivne

Ostis "munamängu". thumbs_up.gif
Kommentaarid: 272 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 225
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Koliath
HV kasutaja

liitunud: 17.03.2003



sõnumpostitatud: 22.03.2005 12:35:32    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ vull ]: Positiivne

no igati normull tüüp thumbs_up.gif tasub äri ajada ja ka muidu ilma äri ajamata asjalik tegelane icon_lol.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zorroh
HV vaatleja
zorroh

liitunud: 23.11.2003



sõnumpostitatud: 06.01.2005 15:50:22    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ vull ]: Positiivne

kunagine klannikaaslane UT-s, igast wingeid asju koos tehtud icon_smile.gif

power, DUDE!
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 23.11.2004 10:53:26    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ vull ]: Positiivne

Aktiivne tegelane foorumis ja pasitab ka mängudest päris hästi jagavat thumbs_up.gif
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pokk
HV Guru

liitunud: 31.08.2003



sõnumpostitatud: 13.09.2004 17:51:00    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ vull ]: Positiivne

thumbs_up.gif icon_smile.gif icon_lol.gif
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Syrup
HV kasutaja

liitunud: 28.05.2004



sõnumpostitatud: 28.08.2004 04:22:26    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ vull ]: Positiivne

aitas mind ühe mängu küsimuses ja niisama lahe tüüp thumbs_up.gif beer_yum.gif
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mattu
HV veteran
mattu

liitunud: 05.03.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 18.06.2004 00:16:24    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ vull ]: Neutraalne

mängib UT thumbs_up.gif
Kommentaarid: 121 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 116
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
meka
HV kasutaja

liitunud: 28.05.2004



sõnumpostitatud: 07.06.2004 14:42:10    postituse pealkiri: Kommenteerimine: vull vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ vull ]: Neutraalne

vull:)
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
vasta   Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
1/1

vull arvab teistest
Protsentuaalselt Graafiliselt
Positiivne: 98% 47 häält
Neutraalne: 2% 1 häält
Negatiivne: 0% 0 häält

näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.