Avaleht
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
kasutaja profiili vaatamine :: TaivoS
avatar Kasutajast TaivoS

HV kasutaja
liitunud:  06.11.2001
viimane külastus:  10.12.2017 23:20:57
HV-OT teenus:  01.02.2020 14:43:20
HV-OT+ teenus:  -
postitusi:  929
[0.02% kõigist / 0.10 sõnumit päeva kohta]
vaata kasutaja TaivoS sõnumeid
amet:  konsultant
arvuti:  IBM ThinkPad R51
kontakt TaivoS
lisa ignoreeritav kasutaja: lisa ignoreeritav kasutaja
privaatsõnum: saada privaatsõnum

Kasutajate arvamused :: TaivoS
Protsentuaalselt Graafiliselt
Positiivne: 100% 55 häält
Neutraalne: 0% 0 häält
Negatiivne: 0% 0 häält
Sinu arvamus kasutajast [ TaivoS ]: puudub

NB! Oma arvamust kasutaja kohta saab lisada/muuta vaid postitades või vana postitust muutes.

autor sõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 30.12.2005 01:18:11    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ TaivoS ]: Positiivne

sai talk ka kunagi raal soetatud ja paar sõpragi tema jutule saadetud... ei saa nagu kurta, kõik on alati korras olnud..

garantii korras vahetas mul vindi välja ka veel.. thumbs_up.gif

homme loodan tal ühe video kaardi saada icon_smile.gif
_________________
Võib öelda, et ma olen liigselt enesekeskne, aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
leits
HV Guru
leits

liitunud: 28.07.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 17.01.2005 19:24:14    postituse pealkiri: (y) vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ TaivoS ]: Positiivne

Diile on väga palju tehtud, tuttavatele arvutid, endale ups + video jne. Igati abivalmis ja mis põhiline kaup korralik:P
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renton
HV kasutaja

liitunud: 14.06.2003



sõnumpostitatud: 05.10.2004 14:17:51    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ TaivoS ]: Positiivne

sai üks diil tehtud - kõik läks nii kui peab. soovitan thumbs_up.gif
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 4 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erx37
HV vaatleja

liitunud: 26.01.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 08.09.2004 21:43:53    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ TaivoS ]: Positiivne

kaup kiire ja korralik, siiamaani icon_biggrin.gif . Ise ka v2ga abivalmis ja muidu normaalne inimene. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
boro
Kreisi kasutaja
boro

liitunud: 26.08.2002



sõnumpostitatud: 31.07.2004 20:00:17    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ TaivoS ]: Positiivne

Ostsin Läptopi.
Äri sujus hästi. Küsimuste korral oli väga abivalmis. Kaup enamjaolt korralik icon_biggrin.gif.. no võib positiivse ära küll panna 8)
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 4 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
haipija
HV kasutaja
haipija

liitunud: 03.03.2004



sõnumpostitatud: 04.07.2004 15:46:39    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ TaivoS ]: Positiivne

Väga positiivsed kogemused. Abivalmis. Soovitan
_________________
..:.FL Studio, Pro53, FM7.:..
Aita mul koguda StarGateWars armeed! Klikka, see on valutu ja aitab mind väga palju. Tänan!
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kh8
HV vaatleja

liitunud: 24.03.2004



sõnumpostitatud: 30.04.2004 21:35:44    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ TaivoS ]: Positiivne

Väga abivalmis mees. Ostsin tema kaudu arvuti ja olen sigarahul. icon_smile.gif Soovitan kõigile soojalt thumbs_up.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Faramir
HV kasutaja
Faramir

liitunud: 04.11.2001



sõnumpostitatud: 24.04.2004 21:38:47    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ TaivoS ]: Positiivne

Mitu komplekti tema Taivo kaudu tellitud pluss hulk eraldi juppe ja ainult positiivsed kogemused. Oleks aga selliseid kodanikke rohkem icon_lol.gif thumbs_up.gif
_________________
Need HV-lased on ikka hullud...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nitro
HV kasutaja
Nitro

liitunud: 02.03.2004



sõnumpostitatud: 16.04.2004 14:31:53    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ TaivoS ]: Positiivne

Igati asjalik mees. Igati abivalmis ja vastab küsimustele. Soovitab häid komplekte jne thumbs_up.gif
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
upper
HV kasutaja

liitunud: 26.11.2001



sõnumpostitatud: 05.04.2004 22:58:16    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ TaivoS ]: Positiivne

huvitav,kuidas ta kõigi jaoks aega leiab.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ajnurm
Kreisi kasutaja
ajnurm

liitunud: 10.06.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 25.03.2004 13:17:11    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ TaivoS ]: Positiivne

Kaks komplekti tema käest võtnud ja väga rahul. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eix666
HV veteran
eix666

liitunud: 20.05.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 17.03.2004 18:47:31    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ TaivoS ]: Positiivne

olen isegi ostnud tema käest portsu kraami, praegune videokaart temalt pärit, monitor (mille ta mulle lausa ukse taha tõi thumbs_up.gif , endal sellise asja tarbeks siis transporti polnud)...kõvaketas (ei tahtnud küll hitachit eriti müüa, aga lõpuks sain selle ikkagi kätte icon_lol.gif )...küllap tülitan teda edaspidigi, kui midagi vaja juhtub olema.... 8)
igati positiivne tegelane, selliseid arvutipoodide esindajaid peaks rohkem siin liikuma, kuna ma kujutan ette et käivet on ta siit saanud küll ja küll... 8)
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
MikeLarry
HV vaatleja

liitunud: 11.01.2003



sõnumpostitatud: 20.02.2004 20:42:05    postituse pealkiri: Arvamus kasutajast vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ TaivoS ]: Positiivne

ToivoS on igati hea ja kindel müügimees, tellisin talt XP2500+ ja Spire Cooler WhisperRock IV, kaup jõudis õigeaegselt siia, kaubal garantii ja kaup igati korras ja normaalne, soovitan kõigile, nii head äripartnerit on raske leida!!!
Vabandan oma algse näpuvea üle, kuid loodan et see ei mõjunud kellelegi halvasti!!!
_________________
M.Larry


viimati muutis MikeLarry 11.04.2004 15:51:37, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Karzum
HV veteran
Karzum

liitunud: 17.07.2002



sõnumpostitatud: 08.02.2004 22:57:15    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ TaivoS ]: Positiivne

sain, mis tahtsin (heas mõttes icon_wink.gif)

kirjutasin paar nädalat hiljem, sest kartsin AMD-lt ebastabiilsust icon_redface.gif
uus komplekt igati kvaliteetselt kokku pandud - kõik "paugub" beer_yum.gif
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
CnZ
HV veteran

liitunud: 05.11.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnumpostitatud: 07.02.2004 23:48:27    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ TaivoS ]: Positiivne

Palju, palju abi saand msnis. icon_wink.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
.leraak
HV kasutaja
.leraak

liitunud: 30.03.2003



sõnumpostitatud: 19.01.2004 21:51:18    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ TaivoS ]: Positiivne

thumbs_up.gif beer_yum.gif
_________________
Parim enne: 07.06.2006
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tarantel
HV veteran
tarantel

liitunud: 08.03.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 31.12.2003 17:56:44    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ TaivoS ]: Positiivne

Ostsin temalt arvuti ja soovitan seda ka teistel teha: hind oli soodne ja kõik läks väga positiivselt thumbs_up.gif
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mirage
HV veteran

liitunud: 10.09.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 11.12.2003 16:42:02    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ TaivoS ]: Positiivne

Soovitan thumbs_up.gif

Soodne hind temapoolt, rahulolek minupoolt icon_smile.gif
_________________
Terrorists have two eyes, pandas have two eyes. Coincidence? I think not!
><(((°>
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TechZone
HV kasutaja
TechZone

liitunud: 15.05.2003



sõnumpostitatud: 07.12.2003 03:33:24    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ TaivoS ]: Positiivne

jlle üks tehing tehtud(isegi kolm) sujus korralikult
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TheIV
HV kasutaja

liitunud: 21.02.2003



sõnumpostitatud: 06.12.2003 19:30:24    postituse pealkiri: Tore vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ TaivoS ]: Positiivne

ABIVALMIS ABIVALMIS ABIVALMIS.
_________________
[url=http://outlaws-tf2.hlstatsx.com/hlstats.php]
[img:c44d147335]http://outlaws-tf2.hlstatsx.com/hlstats.php/sig/147_random.png[/img:c44d147335]
[/url]
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
v2hja
HV Guru
v2hja

liitunud: 14.03.2003



sõnumpostitatud: 25.11.2003 00:13:42    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ TaivoS ]: Positiivne

nn Tehing sujus
oli väga abivalmis
aitas valida
ja lõpuks saingi aknaga kasti

praegune conf on temalt siis
,ea arvuti on thumbs_up.gif
_________________
www.ninjatune.net
RIP Monkey Radio
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Eikki
HV vaatleja
Eikki

liitunud: 21.10.2002



sõnumpostitatud: 01.11.2003 15:50:38    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ TaivoS ]: Positiivne

Niih...
Tellinud 2 komplekti juba temalt ja saanud meeletutes kogustes informatsiooni..
Videokaardi vahetus garantiikorras oli super ja kiire. Kuigi elan Tartus siis probleeme pole olnud ja ikkagi olen kõik läbi Tallinna tellineu icon_wink.gif

Edu edaspidiseksi!
_________________
Aitan kaupadega USA-st. Ebay, paypal-iga maksmine, kaupade transport.
Pisikesest mutrist kaatriteni välja. Ise asun USA-s.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vikat
Kreisi kasutaja
vikat

liitunud: 24.09.2002



sõnumpostitatud: 31.10.2003 23:26:03    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ TaivoS ]: Positiivne

Ostsin talt ketta ja kirjutaja, saime hinnas kenasti kaubale, 24H-ga olid asjad mul teises linnas käes, kirjutaja käimapanekul sain talt kiiret ja konkreetset abi msn-i teel. väga meeldiv kogemus üle pika aja.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
agent53
HV veteran
agent53

liitunud: 26.11.2001


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 29.10.2003 12:29:27    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ TaivoS ]: Positiivne

Väga hea temalt osta. Soovitan. Odavad hinnad. Ise olen ostnud protsessori ja videokaardi temalt.
_________________
HL forever
Kommentaarid: 141 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 112
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Anc
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.07.2002



sõnumpostitatud: 26.10.2003 19:50:21    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ TaivoS ]: Positiivne

tjahh on ka kõvasti äri tehtud selle kodanikuga. kõik kogemused positiivsed ja vastuse küsimusele saab tema käest kasvõi öösel kell 1.
soovitan kõigile!
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MelesMeles
HV Guru

liitunud: 26.12.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 25.10.2003 01:54:25    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ TaivoS ]: Positiivne

2x positiivne ärikogemus olemas
_________________
Allkiri
Kommentaarid: 268 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 194
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Bastardo
HV kasutaja
Bastardo

liitunud: 09.09.2003



sõnumpostitatud: 18.10.2003 15:14:02    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ TaivoS ]: Positiivne

Uulitsakeeli kõneldes -> respect icon_biggrin.gif Valmistun temalt juba teist arvutit ostma.
_________________
"Siiski, julgeksin arvata, et siiski antud juhul, nagu ka paljudel, ütleksin isegi, et siiski kõikidel juhtudel oma isikliku arvamuse
põhjendamine omab siiski küllaltki suurt kaalu, eriti valdavalt, ma ütleksin, negatiivse arvamuse puhul" (A. Rüütel)
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jaan
HV veteran

liitunud: 20.11.2001



sõnumpostitatud: 17.10.2003 15:52:05    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ TaivoS ]: Positiivne

Loomulikut positiivne! thumbs_up.gif
Kommentaarid: 143 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 123
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Asdaf
HV kasutaja

liitunud: 07.05.2003



sõnumpostitatud: 17.10.2003 08:33:40    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ TaivoS ]: Positiivne

thumbs_up.gif
_________________
Back to Nvidia .
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TechZone
HV kasutaja
TechZone

liitunud: 15.05.2003



sõnumpostitatud: 13.10.2003 21:31:11    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ TaivoS ]: Positiivne

äri positiivne thumbs_up.gif
ram käes ja olin rahul..
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zero1&Only
HV kasutaja

liitunud: 01.08.2002



sõnumpostitatud: 03.10.2003 16:46:14    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ TaivoS ]: Positiivne

Parim.
Peaks olema veel valik Super-Positiivne.
Ostetud mõned kõvakettad (vist midagi veel)
Üks kõvaketastest ütles mingi 6kuu pärast üles, vahetamine toimus kiiresti korrektselt ja mis veel tähtsam - mulle jäi veel võimalus, et äkki saan midagi rikkis kettalt uuele ringi tõsta.
_________________
-----------------------
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Beanladen
HV kasutaja
Beanladen

liitunud: 25.03.2002



sõnumpostitatud: 24.09.2003 13:00:32    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ TaivoS ]: Positiivne

Ka äri teinud temaga...
Reageerib kiirelt küsimustele ja ei aja pada.
_________________
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
blas
Kreisi kasutaja
blas

liitunud: 27.01.2002



sõnumpostitatud: 24.09.2003 12:54:52    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ TaivoS ]: Positiivne

kiidusõnad:)
_________________
The truth is out there
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Noname
HV Guru
Noname

liitunud: 26.10.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 24.09.2003 12:49:21    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ TaivoS ]: Positiivne

väga kiiduväärt mees!
_________________
"Olukord on sitt, aga see on meie tuleviku väetis." - Lennart Meri
"Edu on kehv õpetaja. See ahvatleb tarku inimesi mõtlema, et nad ei saagi kaotada" - B. Gates
Kommentaarid: 372 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 321
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rivotups
HV vaatleja

liitunud: 19.10.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 17.09.2003 16:48:36    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ TaivoS ]: Positiivne

ostsin arvuti ja töötab probleemideta siiamaani + oli ka hea pakkumine
julgen soojalt soovitada icon_smile.gif
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Plin500
HV piljardihai
Plin500

liitunud: 15.01.2002



sõnumpostitatud: 15.09.2003 20:36:13    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ TaivoS ]: Positiivne

väga hea teenindus!!! Ostsin just arvuti ning võib igatpidi rahule jääda!!!
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pang
HV veteran

liitunud: 14.05.2003



sõnumpostitatud: 06.09.2003 13:03:58    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ TaivoS ]: Positiivne

thumbs_up.gif icon_lol.gif
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ojapoiss
Kreisi kasutaja
ojapoiss

liitunud: 09.12.2001


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 06.09.2003 13:01:06    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ TaivoS ]: Positiivne

thumbs_up.gif
_________________
Vajad ruume sünnipäeva peoks!?
Sõbralikuma hinna jaoks PS!
www.kilplased.ee
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Mart352
HV Guru
Mart352

liitunud: 05.02.2003



sõnumpostitatud: 03.09.2003 19:56:01    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ TaivoS ]: Positiivne

Tõesti väga hea temalt osta. Esimene äri mis neti teel tehtud ja mingeid probleeme polnud. Pärisin Temalt üsna palju ja ilmselt tüütasin ära ka.

edit: vahepeal Temalt veel ühe kõvaketta ja korpuse ka ostnud thumbs_up.gif
Kõik läks väga hästi, mina igatahes rahul 8)


viimati muutis Mart352 31.07.2004 20:53:44, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gemini
HV Guru

liitunud: 03.12.2001



sõnumpostitatud: 03.09.2003 19:09:13    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ TaivoS ]: Positiivne

Mina olen ostnud Taivo käest PoV-i Ti4200SE, AMD XP1800+ ja tuubi AS3-e. Hinnad on odavad ja klienditeenindus eeskujulik.
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nu
HV Guru
Nu

liitunud: 21.12.2001


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 28.08.2003 16:54:52    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ TaivoS ]: Positiivne

jäin kaubaga rahule thumbs_up.gif
_________________
DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilMick007
HV veteran

liitunud: 25.12.2001


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 28.08.2003 16:44:42    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ TaivoS ]: Positiivne

Igati positiivsed kogemused siiani olnud. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 27.08.2003 15:00:12    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ TaivoS ]: Positiivne

... olen nii otse, kui kaudselt temaga tehinguid teinud ning kõik kogemused positiivsed thumbs_up.gif
_________________
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tihver
HV veteran

liitunud: 23.09.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 27.08.2003 13:24:32    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ TaivoS ]: Positiivne

Mitu komplekti tema käest tellinud ja siiani pole probleeme esinenud. Väga abivalmis kasutaja.
_________________
Kõik lihtsad probleemid on juba lahendatud ...
Kommentaarid: 154 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bright
analyzer
bright

liitunud: 05.11.2001



sõnumpostitatud: 25.08.2003 17:28:01    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ TaivoS ]: Positiivne

kaup sujus thumbs_up.gif päris mitu korda kaupa teinud, soovitan thumbs_up.gif
_________________
Doggett can tell
Kommentaarid: 144 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Meix
HV vaatleja
Meix

liitunud: 26.07.2003



sõnumpostitatud: 25.08.2003 09:00:37    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ TaivoS ]: Positiivne

Väga hea mulje jäi. Ei vihasta kui tülitada ebainimlikul kellaajal icon_razz1.gif . Olid pisikesed probleemid kuid need jäid minu tooli ja kuvari vahele(ehk siis minu enda süü).
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
VR53
HV Guru
VR53

liitunud: 19.11.2001


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 24.08.2003 18:36:22    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ TaivoS ]: Positiivne

Tehing kiiresti ja probleemideta! Head hinnad.
Kommentaarid: 842 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 636
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Oraff
HV veteran
Oraff

liitunud: 04.09.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 24.08.2003 13:10:46    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ TaivoS ]: Positiivne

sai kunagi, tema abiga s6brale masin soetatud, ei oskagi midagi 8elda, mees teab mis mees teeb, v2ga abivalmis ja laheda jutuga. tore, et selliseid inimesi veel on icon_biggrin.gif edu!
Kommentaarid: 93 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Raiku
HV Guru
Raiku

liitunud: 13.11.2001


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 24.08.2003 13:06:16    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ TaivoS ]: Positiivne

Hea kui firmade esindajad siin foorumis niimoodi abivalmid on.
_________________
Честных психов можно не лечить...
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ZorroZip
HV kasutaja

liitunud: 23.07.2002



sõnumpostitatud: 24.08.2003 00:19:30    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ TaivoS ]: Positiivne

Tehing sai ilusti tehtud ja alati väga abivalmis msn abi pakkuma.
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
vasta   Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
mine lehele 1, 2  järgmine
1/2

TaivoS arvab teistest
Protsentuaalselt Graafiliselt
Positiivne: 100% 4 häält
Neutraalne: 0% 0 häält
Negatiivne: 0% 0 häält

näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.