Avaleht
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
kasutaja profiili vaatamine :: nukky1
avatar Kasutajast nukky1

HV kasutaja
liitunud:  04.11.2003
postitusi:  222
[0.00% kõigist / 0.03 sõnumit päeva kohta]
vaata kasutaja nukky1 sõnumeid
arvuti:  hetkel puudub
kontakt nukky1
lisa ignoreeritav kasutaja: lisa ignoreeritav kasutaja
privaatsõnum: saada privaatsõnum

Kasutajate arvamused :: nukky1
Protsentuaalselt Graafiliselt
Positiivne: 100% 36 häält
Neutraalne: 0% 0 häält
Negatiivne: 0% 0 häält
Sinu arvamus kasutajast [ nukky1 ]: puudub

NB! Oma arvamust kasutaja kohta saab lisada/muuta vaid postitades või vana postitust muutes.

autor sõnum
rahzel
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.08.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 18.02.2013 16:18:57    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ nukky1 ]: Positiivne

Ostsin peegelkaamera. Kõik OK!
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 88
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-FoX-
HV Guru
-FoX-

liitunud: 26.04.2007



sõnumpostitatud: 22.12.2011 12:13:05    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ nukky1 ]: Positiivne

Kiire, korralik ja meeldiv diil.
Suured tänud thumbs_up.gif
_________________
Aita suve, söö lund!
Kommentaarid: 367 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 3 :: 307
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
noxton
HV Guru
noxton

liitunud: 03.03.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 21.07.2011 08:52:05    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ nukky1 ]: Positiivne

Sai talt SSD ketas soetatud, ketas super, tehing kiire ! Soovitan!
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 169
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 06.06.2011 16:42:29    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ nukky1 ]: Positiivne

Ostsin hea hinnaga SSD thumbs_up.gif
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
silvermann
HV vaatleja

liitunud: 26.09.2006



sõnumpostitatud: 25.10.2010 09:16:07    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ nukky1 ]: Positiivne

Kiire ja asjalik, soovitan müüjat.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
audi-äss
Kreisi kasutaja
audi-äss

liitunud: 23.09.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 12.10.2010 17:14:34    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ nukky1 ]: Positiivne

Sai üks toide hangitud tema käest:) Kõik toimus nii nagu äris toimuma peab, ei midagi ülearust:D
Kommentaarid: 229 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 209
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 28.09.2010 23:28:17    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ nukky1 ]: Positiivne

ostsin ssd
tehing toimus väga kiirelt ja asjalikult.
thumbs_up.gif
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
attrs
HV Guru
attrs

liitunud: 04.03.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 24.04.2010 21:07:07    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ nukky1 ]: Positiivne

Sain hea hinnaga hea ketta. Minupoolt 5+
Kommentaarid: 418 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 368
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wex
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.11.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 24.04.2010 18:01:42    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ nukky1 ]: Positiivne

Ostsin HDD thumbs_up.gif
Kommentaarid: 124 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RyDos
HV kasutaja

liitunud: 04.10.2007



sõnumpostitatud: 24.04.2010 08:01:51    postituse pealkiri: ... vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ nukky1 ]: Positiivne

sain kettad oli tore kaup
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RyDos
HV kasutaja

liitunud: 04.10.2007



sõnumpostitatud: 24.04.2010 08:01:43    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ nukky1 ]: Positiivne

sain kettad oli tore kaup
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 19.02.2010 17:22:56    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ nukky1 ]: Positiivne

Müüs HD5850 ja mälud. beer_yum.gif
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
T2nel
HV Guru
T2nel

liitunud: 25.09.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 30.03.2009 17:46:02    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ nukky1 ]: Positiivne

Vägagi positiivne HV-lane, leppisime tehingu detailid ilusti kokku. Sõltumata suurest vahemaast laabus kõik viperusteta. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 807 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 2 :: 651
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
insekas
HV Guru
insekas

liitunud: 12.04.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 28.03.2009 03:51:09    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ nukky1 ]: Positiivne

ostsin toiteploki - kõik OK thumbs_up.gif
_________________
Teooria - kui sa tead kõike, kuid miski ei tööta; Praktika - kui kõik töötab, aga sa ei tea miks.
Siin, IT-osakonnas, me ühendame teooria ja praktika – miski ei tööta ja keegi ei tea miks!
NB! - vajadusel saab kontakti telefonil: viis-üks-üks-üks-viis-üks-null
Kommentaarid: 558 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 468
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Optimist
HV veteran
Optimist

liitunud: 18.11.2008


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 06.03.2009 17:38:26    postituse pealkiri: Re: Kommenteerimine: nukky1 vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ nukky1 ]: Positiivne

Videokaart sai nabitud thumbs_up.gif
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
GOODGUY
HV veteran
GOODGUY

liitunud: 13.02.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 20.02.2009 01:03:03    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ nukky1 ]: Positiivne

ostsin hea hinnaga uued asjad, olen vaga rahul , soovitan beer_yum.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 267 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 11 :: 4 :: 213
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arnis
HV veteran
arnis

liitunud: 18.07.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 29.01.2009 22:40:57    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ nukky1 ]: Positiivne

Väga mõnusa diili tegime. Kõigega rahul.
Teeks äri veel ja veel, ei kõhklekski icon_smile.gif
Kommentaarid: 120 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pihv
HV veteran
Pihv

liitunud: 27.08.2002



sõnumpostitatud: 24.01.2009 00:12:20    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ nukky1 ]: Positiivne

Ostsin Q9400 prose, õigel ajal õiges kohas õige hinnaga, kõik ok thumbs_up.gif
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CotCas
HV kasutaja
CotCas

liitunud: 26.04.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 18.01.2009 19:55:38    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ nukky1 ]: Positiivne

Nikon D60 vahetas omanikku .. igati abiks värk! Norm tegelane icon_smile.gif
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
asc
HV kasutaja

liitunud: 08.06.2006



sõnumpostitatud: 15.01.2009 23:09:33    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ nukky1 ]: Positiivne

kiire ja väga korralik äri. tõi kohale ka thumbs_up.gif
soovitan
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SSD
HV Guru
SSD

liitunud: 18.01.2006


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 01.01.2009 18:24:30    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ nukky1 ]: Positiivne

sai postiteel üks emaplaat ostetud. soovitan icon_razz.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 267
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laulasmaa
HV veteran

liitunud: 15.06.2007


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 31.12.2008 15:56:21    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ nukky1 ]: Positiivne

Sai videokaart ostetud . Soovitan thumbs_up.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 96 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lotharius
rallisibul
Lotharius

liitunud: 06.11.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 02.12.2008 18:25:20    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ nukky1 ]: Positiivne

Ostsin protsessori. Kõik sai väga kiiresti tehtud thumbs_up.gif
_________________
Geek it til it MHz
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TammikSi
HV kasutaja

liitunud: 29.10.2006


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 01.08.2008 21:17:28    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ nukky1 ]: Positiivne

Kaup korralik, diil kiire ja positiivne thumbs_up.gif thumbs_up.gif thumbs_up.gif ...soovitan icon_lol.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 20.07.2008 23:12:54    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ nukky1 ]: Positiivne

Müüs normaalse hinna eest head kõlarid icon_smile.gif midagi ei saa kurta. Ah meibi seda, et karpi polnud icon_razz.gif
beer_yum.gif thumbs_up.gif
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Jyrka10
HV kasutaja

liitunud: 19.11.2007



sõnumpostitatud: 20.07.2008 22:43:43    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ nukky1 ]: Positiivne

Sai ostetud hulk asju, tõi ise kohale! Igati positiivne kogemus thumbs_up.gif
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 19.07.2008 20:38:17    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ nukky1 ]: Positiivne

Ostsin Strikeri, kõik ok thumbs_up.gif beer_yum.gif
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
MaitK
HV veteran
MaitK

liitunud: 14.06.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 14.07.2008 22:29:39    postituse pealkiri: Korpus vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ nukky1 ]: Positiivne

Järjekordne hea diil selle mehega tehtud. Kõik läks hästi, tõi kenasti kohale ka korpuse icon_biggrin.gif

Veelkord soovitan thumbs_up.gif thumbs_up.gif
_________________
Võidab see, kellel on surres kõige rohkem asju!
Kust tuleb tolm ja kuhu kaob raha?
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MaitK
HV veteran
MaitK

liitunud: 14.06.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 30.06.2008 09:54:33    postituse pealkiri: Intel Core 2 Quad Q6600 vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ nukky1 ]: Positiivne

Ostsin Q6600 prose temalt. Kõik läks suurepäraselt. Väga hea ärikogemus ja kõik töötab nagu peab thumbs_up.gif

Soovitan julgelt!
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
chorthy
HV vaatleja
chorthy

liitunud: 24.12.2004



sõnumpostitatud: 09.06.2008 12:00:42    postituse pealkiri: Viis+ vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ nukky1 ]: Positiivne

Tehing toimus kiiresti ja korralikult. Kandsin raha ja jargmine paev sain katte asja. thumbs_up.gif Soovitan
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nexus
HV veteran
nexus

liitunud: 18.04.2007


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 07.06.2008 15:36:41    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ nukky1 ]: Positiivne

kõik toimus perfektselt ja tõrgeteta thumbs_up.gif
Kommentaarid: 241 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 199
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Smoking
HV Guru
Smoking

liitunud: 15.08.2005



sõnumpostitatud: 15.05.2008 16:38:24    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ nukky1 ]: Positiivne

Äri kiire ja korralik! thumbs_up.gif
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 298
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JoeKing
HV veteran
JoeKing

liitunud: 03.03.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 10.03.2008 21:24:16    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ nukky1 ]: Positiivne

Ostsin ühe OC Ati R HD3870... äri kiire ja korralik.

Soovitan icon_wink.gif thumbs_up.gif
_________________
Sic itur ad astra...
Kommentaarid: 238 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 209
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaur23
HV Guru

liitunud: 29.04.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 15.02.2008 23:01:45    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ nukky1 ]: Positiivne

Väga kindel ja usaldusväärne inimene. Tehing toimus ladusalt. Soovitan julgelt. Meeldiv!
_________________
seesama
Kommentaarid: 349 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 308
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ak.90
HV veteran

liitunud: 01.06.2007


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 02.01.2008 23:40:54    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ nukky1 ]: Positiivne

Videokaart sai ostetud thumbs_up.gif
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 188
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sven
Kreisi kasutaja
Sven

liitunud: 27.04.2007



sõnumpostitatud: 19.12.2007 16:07:55    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ nukky1 ]: Positiivne

No siin pole mingit kahtlust, et tegemis on thumbs_up.gif tüübiga. Tuli tõi ise kohale ja tuli välja, et tuttav kah veel peale kauba....
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
DarknezZ
HV kasutaja

liitunud: 04.10.2003



sõnumpostitatud: 18.12.2007 21:50:40    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ nukky1 ]: Positiivne

Ostsin videokaardi. Tehing kiire ja karvane(loe: positiivne) :D

(y)
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
insekas
HV Guru
insekas

liitunud: 12.04.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 31.10.2007 23:39:24    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ nukky1 ]: Positiivne

diil OK - ostetud mälud korralikud thumbs_up.gif
_________________
Teooria - kui sa tead kõike, kuid miski ei tööta; Praktika - kui kõik töötab, aga sa ei tea miks.
Siin, IT-osakonnas, me ühendame teooria ja praktika – miski ei tööta ja keegi ei tea miks!
NB! - vajadusel saab kontakti telefonil: viis-üks-üks-üks-viis-üks-null
Kommentaarid: 558 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 468
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
undead
HV Guru

liitunud: 04.02.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 22.10.2007 17:36:14    postituse pealkiri: Re: Kommenteerimine: nukky1 vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ nukky1 ]: Positiivne

Aus müüja, kaup oli defektiga aga andis raha tagasi. Soovitan! thumbs_up.gif icon_biggrin.gif
_________________
www.raja.ee
Macbook air ning pro hooldus ja remont.
Veo- ja kolimisteenus.
Kommentaarid: 725 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 2 :: 545
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Siimuc
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.11.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 20.10.2007 14:46:12    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ nukky1 ]: Positiivne

kiire ja korralik diil thumbs_up.gif
Kommentaarid: 189 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 169
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tom166
HV vaatleja

liitunud: 16.04.2007



sõnumpostitatud: 19.10.2007 21:07:59    postituse pealkiri: Kommenteerimine: nukky1 vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ nukky1 ]: Positiivne

ladusalt kulgenud videokaarti ost. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
vasta   Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
1/1

nukky1 arvab teistest
Protsentuaalselt Graafiliselt
Positiivne: 100% 39 häält
Neutraalne: 0% 0 häält
Negatiivne: 0% 0 häält

näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.