| autor |
sõnum |
trv
HV veteran

liitunud: 02.03.2004
|
postitatud: 06.08.2005 11:56:46 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ pcstuf ]: Positiivne |
|
sai kah üks mälu ostetud. tõi ise tallinnast kohele kah veel  _________________ I need a break. I just tried to read 'Oxford' as a hexadecimal. |
|
|
| Kommentaarid: 139 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
126 |
|
| tagasi üles |
|
 |
skoop
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.02.2002
|
postitatud: 04.05.2005 14:27:01 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ pcstuf ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 114 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeerik
HV kasutaja

liitunud: 25.07.2004
|
postitatud: 02.05.2005 21:31:51 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ pcstuf ]: Positiivne |
|
| nii...sai ka temalt 2 x 512 MB mälu ostetud ning tehing toimus välkkiirelt ja mälud töötavad kenasti. |
|
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winman
HV Guru

liitunud: 29.07.2002
|
postitatud: 25.03.2005 14:42:54 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ pcstuf ]: Positiivne |
|
asjaliku asja müüs mulle, soovitan  |
|
|
| Kommentaarid: 1519 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
2 :: |
1113 |
|
| tagasi üles |
|
 |
extinct
HV kasutaja
liitunud: 29.08.2003
|
postitatud: 09.02.2005 14:11:09 postituse pealkiri: Normaalne |
|
Arvamus kasutajast [ pcstuf ]: Positiivne |
|
Sain omale hea ketta ja äri on selliste kaupmeestega meeldiv ajada.
aus kaupmees |
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kalamaja
HV kasutaja
liitunud: 23.05.2003
|
postitatud: 15.01.2005 14:17:53 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ pcstuf ]: Positiivne |
|
prose cargoga käes _________________ MP |
|
|
| Kommentaarid: 44 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
43 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ziim911
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.03.2003
|
postitatud: 13.01.2005 17:29:14 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ pcstuf ]: Positiivne |
|
ostis modemi, kõik ok _________________ Wireless. |
|
|
| Kommentaarid: 67 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
66 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pennu
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.11.2002
|
postitatud: 08.01.2005 03:28:48 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ pcstuf ]: Positiivne |
|
, ok |
|
|
| Kommentaarid: 97 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
86 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hallvatt
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.01.2002
|
postitatud: 08.12.2004 15:19:47 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ pcstuf ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 102 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
98 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rastix
Kreisi kasutaja
liitunud: 08.12.2001
|
postitatud: 06.12.2004 11:09:49 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ pcstuf ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 88 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
84 |
|
| tagasi üles |
|
 |
paulpihu
HV kasutaja

liitunud: 14.04.2003
|
postitatud: 26.11.2004 08:42:24 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ pcstuf ]: Positiivne |
|
 _________________ Naudi päeva! |
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
suurpealik
HV Guru

liitunud: 04.06.2002
|
postitatud: 08.11.2004 19:57:07 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ pcstuf ]: Positiivne |
|
Ketas masinas, tip-top, äri ikka väga kiire  _________________ Apple business solution partner. |
|
|
| Kommentaarid: 227 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
195 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pentu
HV kasutaja

liitunud: 30.12.2002
|
postitatud: 07.11.2004 21:15:33 postituse pealkiri: aus kaupmees |
|
Arvamus kasutajast [ pcstuf ]: Positiivne |
|
igati aus kaupmees.... kuna mul temapoolt müüdud seade tööle ei läinud oli koheselt nõus tagasi võtma ilma pretensioonideta. Julgen igati soovitada  |
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Wiki
Kreisi kasutaja
liitunud: 14.11.2003
|
postitatud: 04.11.2004 20:25:40 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ pcstuf ]: Positiivne |
|
Mälu töötab mis muud kui positiivne  |
|
|
| Kommentaarid: 109 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
100 |
|
| tagasi üles |
|
 |
UB
HV Guru

liitunud: 26.12.2002
|
postitatud: 04.11.2004 11:44:52 postituse pealkiri: Mäluost |
|
Arvamus kasutajast [ pcstuf ]: Positiivne |
|
Tegemist on korraliku ja usaldusväärse müüaga. Soovitan igati  |
|
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
StuffMaster
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.10.2002
|
postitatud: 30.10.2004 16:45:01 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ pcstuf ]: Positiivne |
|
Kaks korda 2ri ajanud igati usaldusv22rne vend. |
|
|
| Kommentaarid: 59 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MelesMeles
HV Guru
liitunud: 26.12.2002
|
postitatud: 21.10.2004 18:05:50 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ pcstuf ]: Positiivne |
|
oli õigel ajal õiges kohas, tehing sujus. _________________ Allkiri |
|
|
| Kommentaarid: 268 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
194 |
|
| tagasi üles |
|
 |
soodent
HV Guru

liitunud: 10.04.2002
|
postitatud: 20.10.2004 21:10:14 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ pcstuf ]: Positiivne |
|
| Mingi 98a saadik talt asju ostnud. |
|
|
| Kommentaarid: 822 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
19 :: |
6 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dogbert
HV Guru

liitunud: 03.05.2004
|
postitatud: 20.10.2004 11:20:00 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ pcstuf ]: Positiivne |
|
Sain temalt soodsalt täiesti korraliku AP. Vana firmwarega olid võimalused minu jaoks liiga piiratud, aga lasin uue peale ja see jubin töötab ideaalselt. Kui tal tulevikus veel midagi mulle vajalikku pakkuda on, siis ostaksin küll.
Ah jaa - samal päeval, kui ülekande tegin, pani ta ka paki posti, nii et lisaks muule kiire kah veel!  |
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pimp
HV kasutaja

liitunud: 05.11.2001
|
postitatud: 15.10.2004 13:18:27 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ pcstuf ]: Positiivne |
|
pretensioone ei ole. kiire ja usaldusväärne! _________________ PSN Taffinaff |
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
me_
Kreisi kasutaja
liitunud: 27.01.2002
|
postitatud: 11.10.2004 20:05:55 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ pcstuf ]: Positiivne |
|
pole paha prose  |
|
|
| Kommentaarid: 64 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
62 |
|
| tagasi üles |
|
 |
otsija
HV veteran

liitunud: 12.06.2003
|
postitatud: 11.10.2004 18:31:20 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ pcstuf ]: Positiivne |
|
Mälud käes ja memtest kiidab neid heaks  |
|
|
| Kommentaarid: 128 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
121 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eckh
Kreisi kasutaja
liitunud: 18.12.2001
|
postitatud: 11.10.2004 13:31:26 postituse pealkiri: Re: Kommenteerimine: pcstuf |
|
Arvamus kasutajast [ pcstuf ]: Positiivne |
|
tehing sujus, ostetud mälu töötab  |
|
|
| Kommentaarid: 108 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
103 |
|
| tagasi üles |
|
 |
skulmars
HV Guru
liitunud: 13.08.2004
|
postitatud: 10.10.2004 22:05:27 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ pcstuf ]: Positiivne |
|
| ostsin mälu, kohale tõi ilusti igastahes |
|
|
| Kommentaarid: 213 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
177 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Insidefake
HV kasutaja

liitunud: 12.10.2002
|
postitatud: 07.10.2004 19:50:54 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ pcstuf ]: Positiivne |
|
Ostsin telefoni ja meeldiv tehing oli, tuli peaaegu mu majaette 20 minutiga peale kokkuleppimist ning kaup korras nagu lubatud  |
|
|
| Kommentaarid: 69 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
66 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MarekSäde
HV veteran
liitunud: 19.05.2004
|
postitatud: 07.10.2004 13:51:55 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ pcstuf ]: Positiivne |
|
| Eeskujulik ärimees HV-s. Minul oli väga positiivne ärikogemus. |
|
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
66 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bigmarx
HV Guru

liitunud: 06.09.2002
|
postitatud: 03.10.2004 10:09:37 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ pcstuf ]: Positiivne |
|
Tubli mälupoiss
Sai juba teist korda temalt mälusid osta ning arvatavasti ei jää see viimaseks korraks  |
|
|
| Kommentaarid: 485 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
385 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tbit
HV Guru
liitunud: 27.04.2004
|
postitatud: 03.10.2004 01:27:13 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ pcstuf ]: Positiivne |
|
ai gotta P4 hi gotta mucth mani
 _________________ DVD is da 4483MB :-/)
|OSTAN|-> T43 pikk jahutus |
|
|
| Kommentaarid: 265 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
230 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sults
HV veteran
liitunud: 06.09.2004
|
postitatud: 22.09.2004 08:40:35 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ pcstuf ]: Positiivne |
|
| Ostsin P4, tehing oli ladus ja kaup korralik. |
|
|
| Kommentaarid: 38 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
zhade
HV kasutaja

liitunud: 17.09.2002
|
postitatud: 13.09.2004 21:09:40 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ pcstuf ]: Positiivne |
|
ostsin kõvaketta talt, äri sujus hästi
soovitan  |
|
|
| Kommentaarid: 53 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
serz_s
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.01.2004
|
postitatud: 25.08.2004 23:05:31 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ pcstuf ]: Positiivne |
|
ostsin kõvakettas.
väga positiivne!
soovitan _________________
|
|
|
| Kommentaarid: 170 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ojapoiss
Kreisi kasutaja

liitunud: 09.12.2001
|
postitatud: 15.08.2004 10:14:55 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ pcstuf ]: Positiivne |
|
Sai kunagi Lite-On cd-rom ostetud. Töötab siiani ja ise rahul!  _________________ Vajad ruume sünnipäeva peoks!?
Sõbralikuma hinna jaoks PS!
www.kilplased.ee |
|
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dot4
Kreisi kasutaja
liitunud: 28.11.2003
|
postitatud: 14.08.2004 16:32:15 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ pcstuf ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Raulo
HV vaatleja
liitunud: 13.04.2004
|
postitatud: 18.07.2004 12:49:11 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ pcstuf ]: Positiivne |
|
sai üks mälu ostetud - kõik sujus kiirelt ning kaup on korralik...  |
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rain
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.04.2002
|
postitatud: 15.07.2004 01:33:16 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ pcstuf ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Gzus
HV kasutaja

liitunud: 15.01.2003
|
postitatud: 10.07.2004 21:45:06 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ pcstuf ]: Positiivne |
|
| äri sujus - tõi kauba kohale |
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Living
HV kasutaja

liitunud: 09.09.2003
|
postitatud: 15.05.2004 10:32:52 postituse pealkiri: ok |
|
Arvamus kasutajast [ pcstuf ]: Positiivne |
|
Mina olen ostuga rahul. Tip-top!  _________________ LiVing 2025 |
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Aare
HV veteran
liitunud: 19.01.2004
|
postitatud: 12.05.2004 17:52:51 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ pcstuf ]: Positiivne |
|
ostetud paar asja
------------------------------------------------------
www.aare.ee - Computers, Design, Hosting |
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Pägalik
HV kasutaja

liitunud: 11.04.2003
|
postitatud: 22.04.2004 14:25:55 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ pcstuf ]: Positiivne |
|
Saab äri teha küll. Kaup nii, nagu lubatud. Garantii koha pealt õnneks kogemused puuduvad. _________________ selle koha peal peaks olema allkiri |
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vvj
HV vaatleja
liitunud: 19.12.2002
|
postitatud: 24.01.2004 21:34:20 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ pcstuf ]: Positiivne |
|
Olen ostnud paar asja. Meeldiv kogemus - väga kiired tehingud.
Üks 512Mb pulk kahe nädalaga "läks pahaks" aga kohe vahetas sõnalise garantii järgi  |
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
allan76
HV vaatleja
liitunud: 05.12.2002
|
postitatud: 24.11.2003 17:33:44 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ pcstuf ]: Positiivne |
|
| Väga normaalne. Aus. Kaup täpselt selline nagu lubatud. Soovitan! |
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Taiko
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.06.2002
|
postitatud: 20.10.2003 15:59:01 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ pcstuf ]: Positiivne |
|
hind megaodav ei ole, kuid ses mõttes on tüüp elupäästja, et kui miskit vaja, siis saab ikka kätte ning kvaliteet ka hää  _________________ #hinnavaatlus.ee - HV Unofficial Chat
- JAVA - CGI - IRC -
|
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
JL
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.02.2002
|
postitatud: 17.10.2003 13:35:22 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ pcstuf ]: Positiivne |
|
Lubatud 128MB kaardi asemel sain küll 64MB, kui kõik eelnev oli korrektne. Vea parandamiseks lubati prose pealt 100.- alet teha.
Kaup kohal 24h _________________ ... |
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anc
Kreisi kasutaja
liitunud: 29.07.2002
|
postitatud: 29.09.2003 22:46:58 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ pcstuf ]: Positiivne |
|
kaup tehtud, hea kaup pealekauba. niiet all thumbs up  |
|
|
| Kommentaarid: 53 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
M|a|D
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.04.2002
|
postitatud: 16.09.2003 12:21:02 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ pcstuf ]: Positiivne |
|
Mees ise on ok, tema poliitika ajab pisut vahel närvi... ta nimelt ei viitsi seda piirhinda alla mille ta ei müü(kuid siiski suht soodsalt vaatamata sellele) panna ja aeglustab vähe protsessi (igal oma arusaam loomulikult)
Igaljhuhul usaldusväärne vend. |
|
|
| Kommentaarid: 53 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
46 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dumb(_;_)
HV veteran

liitunud: 15.08.2002
|
postitatud: 25.08.2003 23:51:51 postituse pealkiri: Kommenteerimine: pcstuf |
|
Arvamus kasutajast [ pcstuf ]: Positiivne |
|
Kokkulepped on toiminud ja asjad töötavad siiamaani  |
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
55 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|