| autor |
sõnum |
away112
Kreisi kasutaja
liitunud: 27.08.2003
|
postitatud: 24.04.2012 09:16:07 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ 612209 ]: Positiivne |
|
Ostsin prose ja toite, tõi ise ära. Super  |
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
5 :: |
38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
argentum7
HV kasutaja

liitunud: 12.10.2004
|
postitatud: 26.12.2011 20:05:26 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ 612209 ]: Positiivne |
|
Ostsin protsessori, kiire ja korralik müüja  |
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
99 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Misfits
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.10.2003
|
postitatud: 24.12.2011 12:26:17 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ 612209 ]: Positiivne |
|
Sai SSD ketas ostetud.
Kõik sujus probleemideta. |
|
|
| Kommentaarid: 193 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
175 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Misfits
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.10.2003
|
postitatud: 24.12.2011 12:25:10 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ 612209 ]: Positiivne |
|
Sai SSD ketas ostetud.
Kõik sujus probleemideta. |
|
|
| Kommentaarid: 193 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
175 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kfl
HV Guru
liitunud: 13.05.2002
|
postitatud: 22.11.2011 17:05:02 postituse pealkiri: ITX arvutaja |
|
Arvamus kasutajast [ 612209 ]: Positiivne |
|
| kfl kirjutas: |
... videokaart ostetud, siiamaani probleemideta töötanud
kõik muud tehingu detailid väärivad ka vaid positiivset tagasisidet ... |
üllatavalt, jalustrabavalt positiivne diil _________________ Müügis: YARIS! ja FOCUS Tel: 1214*5100741*100 |
|
|
| Kommentaarid: 111 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
107 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ASSAA! elektroonika
Kreisi kasutaja
liitunud: 18.08.2003
|
postitatud: 24.03.2011 23:40:34 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ 612209 ]: Positiivne |
|
Kaup tehtud, kiire ja korralik 2x WD 2TB EARS HDD |
|
|
| Kommentaarid: 116 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
106 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eXceed
HV veteran

liitunud: 28.11.2005
|
postitatud: 21.01.2011 19:26:54 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ 612209 ]: Positiivne |
|
Sai mingi aeg tagasi video ostetud,kõik igati fine  |
|
|
| Kommentaarid: 190 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
153 |
|
| tagasi üles |
|
 |
argentum7
HV kasutaja

liitunud: 12.10.2004
|
postitatud: 21.12.2010 20:16:13 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ 612209 ]: Positiivne |
|
Ostsin asise videokaardi. Pani paki kiirelt teele, kui ülekanne oli tehtud  |
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
99 |
|
| tagasi üles |
|
 |
T2nel
HV Guru

liitunud: 25.09.2004
|
postitatud: 14.12.2010 19:47:16 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ 612209 ]: Positiivne |
|
Juba teine kord au kaupa teha antud kasutajaga ja pean ütlema, et jätkuvalt väga eeskujulik müüja.  |
|
|
| Kommentaarid: 807 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
2 :: |
651 |
|
| tagasi üles |
|
 |
900D
HV kasutaja
liitunud: 05.01.2009
|
postitatud: 27.11.2010 01:43:33 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ 612209 ]: Positiivne |
|
Ostsin videokaardi  |
|
|
| Kommentaarid: 131 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
121 |
|
| tagasi üles |
|
 |
soodent
HV Guru

liitunud: 10.04.2002
|
postitatud: 25.11.2010 18:43:45 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ 612209 ]: Positiivne |
|
| Korralik müüja.Ma pole ikka veel viitsinud kaarti arvutisse panna.Tänud. |
|
|
| Kommentaarid: 822 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
19 :: |
6 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
madisxxx
HV kasutaja
liitunud: 11.09.2004
|
postitatud: 25.09.2010 16:25:58 postituse pealkiri: 5770 HAWK |
|
Arvamus kasutajast [ 612209 ]: Positiivne |
|
Ostsin videokaardi, kiire diil posti vahendusel tehtud  |
|
|
| Kommentaarid: 109 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
102 |
|
| tagasi üles |
|
 |
delfiin
HV vaatleja
liitunud: 06.08.2010
|
postitatud: 29.08.2010 17:06:09 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ 612209 ]: Positiivne |
|
Sai tellitud videokaart
Kaart ise super, kohaletoimetamine veelgi parem.
Tõi kaardi ära ka suvalisse kolkakülasse  |
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
z@ke
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.12.2003
|
postitatud: 21.08.2010 00:28:17 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ 612209 ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
58 |
|
| tagasi üles |
|
 |
L7
HV kasutaja
liitunud: 09.04.2004
|
postitatud: 17.08.2010 16:59:04 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ 612209 ]: Positiivne |
|
Ostsin mälud, tulem positiivne  |
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
scarface
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.06.2005
|
postitatud: 07.08.2010 00:51:00 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ 612209 ]: Positiivne |
|
Ostsin videokaardi, kõik käis väga kiirelt! Väga positiivne  |
|
|
| Kommentaarid: 44 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
postitatud: 29.07.2010 22:38:23 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ 612209 ]: Positiivne |
|
Kaup kiire ja korralik  |
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Val81
HV kasutaja
liitunud: 01.12.2006
|
postitatud: 28.07.2010 18:50:42 postituse pealkiri: hd5850 |
|
Arvamus kasutajast [ 612209 ]: Positiivne |
|
| ostsin videokaardi kõik korras! asjalik müüja. |
|
|
| Kommentaarid: 38 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tqz
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.07.2005
|
postitatud: 24.07.2010 16:35:08 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ 612209 ]: Positiivne |
|
| Taas kord edukalt äri aetud. |
|
|
| Kommentaarid: 75 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
postitatud: 26.06.2010 19:36:16 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ 612209 ]: Positiivne |
|
| Kristoferr kirjutas: |
Tekitas videokaardi oksjoni. Määras oksjonile lõppemise kellaaja ja müüs kaardi maha pakkujale, kes pakkus peale oskioni lõppu 25eek eelnevast suurema summa.
Inimene, kes end üliõpilaseks nimetab peaks algklassidest õpitud põhitõdesid teadma.
Mina jäin õiglase pakkumisega kaardist ilma. |
oksjoni lõpp oli 14:30, mina tegin oma panuse 14:30 täpselt ehk siis täpselt ajapiirdes, mis ei ületanud oksjoni lõpu aega 14:30. Ületamiseks nimetaks ikka suuremaid numbreid.
14:31 oleks oleks siis oksjon läbi, loogiline ju. _________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
postitatud: 25.06.2010 15:09:35 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ 612209 ]: Positiivne |
|
Sai teist korda äri tehtud igati korralik kõik.
Esimene kord ATI HD5850, nüüd ATI HD5870  _________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Go Kane!
HV Guru

liitunud: 07.11.2006
|
postitatud: 18.06.2010 21:10:58 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ 612209 ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 1842 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1345 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rohe
HV vaatleja
liitunud: 22.10.2003
|
postitatud: 14.06.2010 17:28:32 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ 612209 ]: Positiivne |
|
Sai ostetud E8400.
Kiire ja korrektne tehing. Tänud! |
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tqz
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.07.2005
|
postitatud: 07.06.2010 09:59:38 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ 612209 ]: Positiivne |
|
| Sai kõvaketas ostetud. Hea hind, hea kaup - mina rahul. |
|
|
| Kommentaarid: 75 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kfl
HV Guru
liitunud: 13.05.2002
|
postitatud: 03.06.2010 13:20:43 postituse pealkiri: g-b radeon 5770 |
|
Arvamus kasutajast [ 612209 ]: Positiivne |
|
juba mõnda aega tagasi "tehniliselt uuega samaväärne" videokaart ostetud, siiamaani probleemideta töötanud
kõik muud tehingu detailid väärivad ka vaid positiivset tagasisidet
 _________________ Müügis: YARIS! ja FOCUS Tel: 1214*5100741*100 |
|
|
| Kommentaarid: 111 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
107 |
|
| tagasi üles |
|
 |
muidumiis1
HV kasutaja
liitunud: 23.03.2008
|
postitatud: 30.05.2010 21:21:28 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ 612209 ]: Positiivne |
|
| ostsin videokaardi.Usaldusväärne mees. (y) |
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
T2nel
HV Guru

liitunud: 25.09.2004
|
postitatud: 15.05.2010 18:35:19 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ 612209 ]: Positiivne |
|
Tegime kaupa, kõik sujus kenasti ja asjaajamine oli meeldiv. Järgmise korrani.  |
|
|
| Kommentaarid: 807 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
2 :: |
651 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RvN
HV kasutaja
liitunud: 12.04.2004
|
postitatud: 04.05.2010 00:20:19 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ 612209 ]: Positiivne |
|
| ostsin prose. tehing väga kiire ja korralik |
|
|
| Kommentaarid: 43 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
muidumiis1
HV kasutaja
liitunud: 23.03.2008
|
postitatud: 19.04.2010 08:46:25 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ 612209 ]: Positiivne |
|
| Ostsin emaplaadi ja protsessori. |
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tonu89
HV veteran

liitunud: 08.03.2004
|
postitatud: 31.03.2010 16:13:00 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ 612209 ]: Positiivne |
|
Väga positiivne diil, ootan juba järgmist  _________________ In Heaven an angel is nobody in particular. |
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
viiking
HV kasutaja

liitunud: 15.03.2002
|
postitatud: 31.03.2010 09:46:06 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ 612209 ]: Positiivne |
|
Ostsin 4890 SC  |
|
|
| Kommentaarid: 86 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MacRein
HV veteran

liitunud: 06.03.2006
|
postitatud: 24.03.2010 02:22:38 postituse pealkiri: WD 1 TB Green so Green |
|
Arvamus kasutajast [ 612209 ]: Positiivne |
|
Sai ostetud WD 1TB Green HDD.
Kaup: 5+
Transport: 5+
Info ja asjaajamine: 5+
Suhtlus: 5+
Kokku: 5+
Seega, soovitan! _________________ Om Kriya Babaji Nama Aum |
|
|
| Kommentaarid: 234 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
toooomas
HV kasutaja
liitunud: 29.08.2006
|
postitatud: 22.03.2010 18:53:29 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ 612209 ]: Positiivne |
|
Ostsin HDD. Väga positiivne, kiireim äri mis ma teinud olen. Kõik võttis aega ca 1h.  |
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
JoeKing
HV veteran

liitunud: 03.03.2004
|
postitatud: 21.03.2010 20:16:16 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ 612209 ]: Positiivne |
|
Ostsin Club 3D ATI HD5870 video.
Äri kiire ja kaup korralik, soovitan  _________________ Sic itur ad astra... |
|
|
| Kommentaarid: 238 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
209 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tqz
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.07.2005
|
postitatud: 16.03.2010 15:13:16 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ 612209 ]: Positiivne |
|
| Ostsin prose ja emaplaadi, kõik sujus ilusti. |
|
|
| Kommentaarid: 75 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Traf
Kreisi kasutaja
liitunud: 04.12.2007
|
postitatud: 08.02.2010 11:49:09 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ 612209 ]: Positiivne |
|
Müüs HD5770, kõik OK.  |
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
postitatud: 07.02.2010 13:41:23 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ 612209 ]: Positiivne |
|
5770 mulle, raha talle.
diil kiire ja korralik  _________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
thomaz
HV kasutaja

liitunud: 22.03.2004
|
postitatud: 30.01.2010 19:43:02 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ 612209 ]: Positiivne |
|
Ostsin hea hinnaga prose.
Soovitan  _________________ NC |
|
|
| Kommentaarid: 87 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
83 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SCREAMER
HV Guru

liitunud: 08.11.2001
|
postitatud: 19.01.2010 02:53:40 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ 612209 ]: Positiivne |
|
supper ! soovitan _________________ WM PDA/föönide flashimine, taastamine
MCP, MCDST, 4xMCTS, 2xMCTIP, WMTS
[b:845bed8ad7]M: moditud Nintendo Wii+2puldikomplekti+2xM+ +Composite kaabla+2gb kaart softiga(media player,opera....) + ~50mängu 3.5k.-[/b:845bed8ad7] |
|
|
| Kommentaarid: 441 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
393 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Voro
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.05.2003
|
postitatud: 19.01.2010 02:37:53 postituse pealkiri: Super |
|
Arvamus kasutajast [ 612209 ]: Positiivne |
|
Järjekordne SUPER tehing. Soovitan KÕIGILE  |
|
|
| Kommentaarid: 176 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
160 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Voro
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.05.2003
|
postitatud: 17.01.2010 15:48:06 postituse pealkiri: Tehing |
|
Arvamus kasutajast [ 612209 ]: Positiivne |
|
Sai ostetud videokaart ja mälud. Kiidan, kõik tip-top. Soovitan 5+  |
|
|
| Kommentaarid: 176 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
160 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mxxm88
HV kasutaja
liitunud: 05.08.2009
|
postitatud: 11.01.2010 23:20:21 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ 612209 ]: Positiivne |
|
Tegeles mu ostetud emaplaadi garatiiga ja ajas asjad korda. Usaldusväärne
inimene  |
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beyond os
HV kasutaja

liitunud: 19.03.2005
|
postitatud: 05.01.2010 12:31:22 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ 612209 ]: Positiivne |
|
sai äri tehtud  |
|
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
JohnT
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.07.2004
|
postitatud: 31.12.2009 00:09:14 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ 612209 ]: Positiivne |
|
Sai toide ostetud, kõik kiire ja operatiivne. Lisaks oli pakk väga viisakalt pakitud  _________________ Kasutajad, kellel on minust vähem positiivseid/rohkem negatiivseid, kannavad mulle raha/kauba ette. Ilma eranditeta! |
|
|
| Kommentaarid: 163 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
139 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sponge
HV Guru

liitunud: 28.08.2004
|
postitatud: 23.12.2009 07:35:03 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ 612209 ]: Positiivne |
|
Kõik tiptop  |
|
|
| Kommentaarid: 398 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
4 :: |
323 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Klots454
HV kasutaja
liitunud: 12.03.2006
|
postitatud: 17.12.2009 01:31:27 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ 612209 ]: Positiivne |
|
Protsessor töötab suurepäraselt. Nii nagu sai räägitud ka toimus, igati positiivne äri teha  |
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
angel0
HV vaatleja
liitunud: 08.04.2006
|
postitatud: 08.12.2009 10:07:43 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ 612209 ]: Positiivne |
|
Kõik sujus, tõi arvuti koju kätte  |
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sperov
HV kasutaja

liitunud: 26.11.2005
|
postitatud: 24.11.2009 12:43:36 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ 612209 ]: Positiivne |
|
Ostsin mälud ja olen tehinguga rahul. Soovitan  |
|
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
92 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sotamees
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.03.2005
|
postitatud: 01.11.2009 21:59:03 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ 612209 ]: Positiivne |
|
Protsessor teel ja raha saadetud. Kõik toimus ideaalselt  |
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MadisN
HV kasutaja

liitunud: 22.06.2004
|
postitatud: 30.10.2009 00:20:33 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ 612209 ]: Positiivne |
|
Meeletult hea hinnaga kvaliteetsed tooted. Soovitan.  |
|
|
| Kommentaarid: 43 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|