Avaleht
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
kasutaja profiili vaatamine :: 612209
avatar Kasutajast 612209

HV kasutaja
liitunud:  18.04.2009
postitusi:  320
[0.01% kõigist / 0.05 sõnumit päeva kohta]
vaata kasutaja 612209 sõnumeid
kontakt 612209
lisa ignoreeritav kasutaja: lisa ignoreeritav kasutaja
privaatsõnum: saada privaatsõnum

Kasutajate arvamused :: 612209
Protsentuaalselt Graafiliselt
Positiivne: 98% 61 häält
Neutraalne: 0% 0 häält
Negatiivne: 2% 1 häält
Sinu arvamus kasutajast [ 612209 ]: puudub

NB! Oma arvamust kasutaja kohta saab lisada/muuta vaid postitades või vana postitust muutes.

autor sõnum
away112
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.08.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 24.04.2012 09:16:07    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ 612209 ]: Positiivne

Ostsin prose ja toite, tõi ise ära. Super thumbs_up.gif
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 5 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
argentum7
HV kasutaja
argentum7

liitunud: 12.10.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 26.12.2011 20:05:26    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ 612209 ]: Positiivne

Ostsin protsessori, kiire ja korralik müüja thumbs_up.gif
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Misfits
Kreisi kasutaja
Misfits

liitunud: 25.10.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 24.12.2011 12:26:17    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ 612209 ]: Positiivne

Sai SSD ketas ostetud.
Kõik sujus probleemideta.
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Misfits
Kreisi kasutaja
Misfits

liitunud: 25.10.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 24.12.2011 12:25:10    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ 612209 ]: Positiivne

Sai SSD ketas ostetud.
Kõik sujus probleemideta.
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kfl
HV Guru

liitunud: 13.05.2002



sõnumpostitatud: 22.11.2011 17:05:02    postituse pealkiri: ITX arvutaja vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ 612209 ]: Positiivne

kfl kirjutas:
... videokaart ostetud, siiamaani probleemideta töötanud
kõik muud tehingu detailid väärivad ka vaid positiivset tagasisidet ...
üllatavalt, jalustrabavalt positiivne diil
_________________
Müügis: YARIS! ja FOCUS Tel: 1214*5100741*100
Kommentaarid: 111 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 107
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ASSAA! elektroonika
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.08.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 24.03.2011 23:40:34    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ 612209 ]: Positiivne

Kaup tehtud, kiire ja korralik thumbs_up.gif 2x WD 2TB EARS HDD
Kommentaarid: 116 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 106
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eXceed
HV veteran
eXceed

liitunud: 28.11.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 21.01.2011 19:26:54    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ 612209 ]: Positiivne

Sai mingi aeg tagasi video ostetud,kõik igati fine beer_yum.gif
Kommentaarid: 190 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 153
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
argentum7
HV kasutaja
argentum7

liitunud: 12.10.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 21.12.2010 20:16:13    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ 612209 ]: Positiivne

Ostsin asise videokaardi. Pani paki kiirelt teele, kui ülekanne oli tehtud thumbs_up.gif
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
T2nel
HV Guru
T2nel

liitunud: 25.09.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 14.12.2010 19:47:16    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ 612209 ]: Positiivne

Juba teine kord au kaupa teha antud kasutajaga ja pean ütlema, et jätkuvalt väga eeskujulik müüja. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 807 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 2 :: 651
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
900D
HV kasutaja

liitunud: 05.01.2009



sõnumpostitatud: 27.11.2010 01:43:33    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ 612209 ]: Positiivne

Ostsin videokaardi thumbs_up.gif
Kommentaarid: 131 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
soodent
HV Guru


liitunud: 10.04.2002



sõnumpostitatud: 25.11.2010 18:43:45    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ 612209 ]: Positiivne

Korralik müüja.Ma pole ikka veel viitsinud kaarti arvutisse panna.Tänud.
Kommentaarid: 822 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 19 :: 6 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madisxxx
HV kasutaja

liitunud: 11.09.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 25.09.2010 16:25:58    postituse pealkiri: 5770 HAWK vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ 612209 ]: Positiivne

Ostsin videokaardi, kiire diil posti vahendusel tehtud thumbs_up.gif
Kommentaarid: 109 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
delfiin
HV vaatleja

liitunud: 06.08.2010



sõnumpostitatud: 29.08.2010 17:06:09    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ 612209 ]: Positiivne

Sai tellitud videokaart
Kaart ise super, kohaletoimetamine veelgi parem. icon_smile.gif
Tõi kaardi ära ka suvalisse kolkakülasse icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
z@ke
Kreisi kasutaja
z@ke

liitunud: 21.12.2003



sõnumpostitatud: 21.08.2010 00:28:17    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ 612209 ]: Positiivne

A: 10/10
V: 10/10

thumbs_up.gifthumbs_up.gifthumbs_up.gif
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
L7
HV kasutaja

liitunud: 09.04.2004



sõnumpostitatud: 17.08.2010 16:59:04    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ 612209 ]: Positiivne

Ostsin mälud, tulem positiivne icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
scarface
Kreisi kasutaja
scarface

liitunud: 08.06.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 07.08.2010 00:51:00    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ 612209 ]: Positiivne

Ostsin videokaardi, kõik käis väga kiirelt! Väga positiivne icon_wink.gif
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 29.07.2010 22:38:23    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ 612209 ]: Positiivne

Kaup kiire ja korralik thumbs_up.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Val81
HV kasutaja

liitunud: 01.12.2006


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 28.07.2010 18:50:42    postituse pealkiri: hd5850 vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ 612209 ]: Positiivne

ostsin videokaardi kõik korras! asjalik müüja.
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tqz
Kreisi kasutaja
tqz

liitunud: 23.07.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 24.07.2010 16:35:08    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ 612209 ]: Positiivne

Taas kord edukalt äri aetud.
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 26.06.2010 19:36:16    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ 612209 ]: Positiivne

Kristoferr kirjutas:
Tekitas videokaardi oksjoni. Määras oksjonile lõppemise kellaaja ja müüs kaardi maha pakkujale, kes pakkus peale oskioni lõppu 25eek eelnevast suurema summa.
Inimene, kes end üliõpilaseks nimetab peaks algklassidest õpitud põhitõdesid teadma.
Mina jäin õiglase pakkumisega kaardist ilma.


icon_rolleyes.gif oksjoni lõpp oli 14:30, mina tegin oma panuse 14:30 täpselt ehk siis täpselt ajapiirdes, mis ei ületanud oksjoni lõpu aega 14:30. Ületamiseks nimetaks ikka suuremaid numbreid.
14:31 oleks oleks siis oksjon läbi, loogiline ju.
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 25.06.2010 15:09:35    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ 612209 ]: Positiivne

Sai teist korda äri tehtud thumbs_up.gif igati korralik kõik.
Esimene kord ATI HD5850, nüüd ATI HD5870 thumbs_up.gif
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Go Kane!
HV Guru
Go Kane!

liitunud: 07.11.2006


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 18.06.2010 21:10:58    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ 612209 ]: Positiivne

Ostsin X4 965.-e, korralik ja kiire diil Smartposti vahendusel. Igati asjalik ja thumbs_up.gif müüja.
_________________
Vajad midagi Würthist , küsi julgelt 😉 https://eshop.wuerth.ee/et/EE/EUR/
taavi.jahu@wuerth.ee +37258309618
Kommentaarid: 1842 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1345
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rohe
HV vaatleja

liitunud: 22.10.2003



sõnumpostitatud: 14.06.2010 17:28:32    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ 612209 ]: Positiivne

Sai ostetud E8400.
Kiire ja korrektne tehing. Tänud!
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tqz
Kreisi kasutaja
tqz

liitunud: 23.07.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 07.06.2010 09:59:38    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ 612209 ]: Positiivne

Sai kõvaketas ostetud. Hea hind, hea kaup - mina rahul.
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kfl
HV Guru

liitunud: 13.05.2002



sõnumpostitatud: 03.06.2010 13:20:43    postituse pealkiri: g-b radeon 5770 vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ 612209 ]: Positiivne

juba mõnda aega tagasi "tehniliselt uuega samaväärne" videokaart ostetud, siiamaani probleemideta töötanud
kõik muud tehingu detailid väärivad ka vaid positiivset tagasisidet
thumbs_up.gif
_________________
Müügis: YARIS! ja FOCUS Tel: 1214*5100741*100
Kommentaarid: 111 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 107
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
muidumiis1
HV kasutaja

liitunud: 23.03.2008


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 30.05.2010 21:21:28    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ 612209 ]: Positiivne

ostsin videokaardi.Usaldusväärne mees. (y)
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
T2nel
HV Guru
T2nel

liitunud: 25.09.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 15.05.2010 18:35:19    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ 612209 ]: Positiivne

Tegime kaupa, kõik sujus kenasti ja asjaajamine oli meeldiv. Järgmise korrani. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 807 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 2 :: 651
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RvN
HV kasutaja

liitunud: 12.04.2004



sõnumpostitatud: 04.05.2010 00:20:19    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ 612209 ]: Positiivne

ostsin prose. tehing väga kiire ja korralik
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
muidumiis1
HV kasutaja

liitunud: 23.03.2008


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 19.04.2010 08:46:25    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ 612209 ]: Positiivne

Ostsin emaplaadi ja protsessori.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tonu89
HV veteran
tonu89

liitunud: 08.03.2004



sõnumpostitatud: 31.03.2010 16:13:00    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ 612209 ]: Positiivne

Väga positiivne diil, ootan juba järgmist icon_smile.gif
_________________
In Heaven an angel is nobody in particular.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
viiking
HV kasutaja
viiking

liitunud: 15.03.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 31.03.2010 09:46:06    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ 612209 ]: Positiivne

Ostsin 4890 SC icon_smile.gif
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MacRein
HV veteran
MacRein

liitunud: 06.03.2006


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 24.03.2010 02:22:38    postituse pealkiri: WD 1 TB Green so Green vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ 612209 ]: Positiivne

Sai ostetud WD 1TB Green HDD.
Kaup: 5+
Transport: 5+
Info ja asjaajamine: 5+
Suhtlus: 5+
Kokku: 5+
Seega, soovitan!
_________________
Om Kriya Babaji Nama Aum
Kommentaarid: 234 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
toooomas
HV kasutaja

liitunud: 29.08.2006


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 22.03.2010 18:53:29    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ 612209 ]: Positiivne

Ostsin HDD. Väga positiivne, kiireim äri mis ma teinud olen. Kõik võttis aega ca 1h. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JoeKing
HV veteran
JoeKing

liitunud: 03.03.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 21.03.2010 20:16:16    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ 612209 ]: Positiivne

Ostsin Club 3D ATI HD5870 video.

Äri kiire ja kaup korralik, soovitan icon_wink.gif thumbs_up.gif
_________________
Sic itur ad astra...
Kommentaarid: 238 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 209
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tqz
Kreisi kasutaja
tqz

liitunud: 23.07.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 16.03.2010 15:13:16    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ 612209 ]: Positiivne

Ostsin prose ja emaplaadi, kõik sujus ilusti.
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Traf
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.12.2007



sõnumpostitatud: 08.02.2010 11:49:09    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ 612209 ]: Positiivne

Müüs HD5770, kõik OK. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 07.02.2010 13:41:23    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ 612209 ]: Positiivne

5770 mulle, raha talle.
diil kiire ja korralik thumbs_up.gif
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thomaz
HV kasutaja
thomaz

liitunud: 22.03.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 30.01.2010 19:43:02    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ 612209 ]: Positiivne

Ostsin hea hinnaga prose.
Soovitan thumbs_up.gif
_________________
NC
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SCREAMER
HV Guru
SCREAMER

liitunud: 08.11.2001


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 19.01.2010 02:53:40    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ 612209 ]: Positiivne

supper ! soovitan
_________________
WM PDA/föönide flashimine, taastamine
MCP, MCDST, 4xMCTS, 2xMCTIP, WMTS
[b:845bed8ad7]M: moditud Nintendo Wii+2puldikomplekti+2xM+ +Composite kaabla+2gb kaart softiga(media player,opera....) + ~50mängu 3.5k.-[/b:845bed8ad7]
Kommentaarid: 441 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 393
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Voro
Kreisi kasutaja
Voro

liitunud: 16.05.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 19.01.2010 02:37:53    postituse pealkiri: Super vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ 612209 ]: Positiivne

Järjekordne SUPER tehing. Soovitan KÕIGILE thumbs_up.gif thumbs_up.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 176 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 160
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Voro
Kreisi kasutaja
Voro

liitunud: 16.05.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 17.01.2010 15:48:06    postituse pealkiri: Tehing vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ 612209 ]: Positiivne

Sai ostetud videokaart ja mälud. Kiidan, kõik tip-top. Soovitan 5+ thumbs_up.gif
Kommentaarid: 176 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 160
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mxxm88
HV kasutaja

liitunud: 05.08.2009


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 11.01.2010 23:20:21    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ 612209 ]: Positiivne

Tegeles mu ostetud emaplaadi garatiiga ja ajas asjad korda. icon_biggrin.gif Usaldusväärne
inimene thumbs_up.gif
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beyond os
HV kasutaja
beyond os

liitunud: 19.03.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 05.01.2010 12:31:22    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ 612209 ]: Positiivne

sai äri tehtud thumbs_up.gif
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JohnT
Kreisi kasutaja
JohnT

liitunud: 06.07.2004



sõnumpostitatud: 31.12.2009 00:09:14    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ 612209 ]: Positiivne

Sai toide ostetud, kõik kiire ja operatiivne. Lisaks oli pakk väga viisakalt pakitud thumbs_up.gif
_________________
Kasutajad, kellel on minust vähem positiivseid/rohkem negatiivseid, kannavad mulle raha/kauba ette. Ilma eranditeta!
Kommentaarid: 163 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 139
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sponge
HV Guru
Sponge

liitunud: 28.08.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 23.12.2009 07:35:03    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ 612209 ]: Positiivne

Kõik tiptop thumbs_up.gif
Kommentaarid: 398 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 323
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Klots454
HV kasutaja

liitunud: 12.03.2006


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 17.12.2009 01:31:27    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ 612209 ]: Positiivne

Protsessor töötab suurepäraselt. Nii nagu sai räägitud ka toimus, igati positiivne äri teha icon_razz.gif
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel0
HV vaatleja

liitunud: 08.04.2006



sõnumpostitatud: 08.12.2009 10:07:43    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ 612209 ]: Positiivne

Kõik sujus, tõi arvuti koju kätte icon_smile.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sperov
HV kasutaja
sperov

liitunud: 26.11.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 24.11.2009 12:43:36    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ 612209 ]: Positiivne

Ostsin mälud ja olen tehinguga rahul. Soovitan thumbs_up.gif
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 92
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sotamees
Kreisi kasutaja
sotamees

liitunud: 29.03.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 01.11.2009 21:59:03    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ 612209 ]: Positiivne

Protsessor teel ja raha saadetud. Kõik toimus ideaalselt thumbs_up.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MadisN
HV kasutaja
MadisN

liitunud: 22.06.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 30.10.2009 00:20:33    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ 612209 ]: Positiivne

Meeletult hea hinnaga kvaliteetsed tooted. Soovitan. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
vasta   Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
mine lehele 1, 2  järgmine
1/2

612209 arvab teistest
Protsentuaalselt Graafiliselt
Positiivne: 99% 75 häält
Neutraalne: 0% 0 häält
Negatiivne: 1% 1 häält

näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.