praegune kellaaeg 23.06.2026 23:31:43
|
|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| kasutaja profiili vaatamine :: cellarmonk |
| avatar |
Kasutajast cellarmonk
|
HV vaatleja |
| liitunud: |
10.03.2009 |
| postitusi: |
1 [0.00% kõigist / 0.00 sõnumit päeva kohta] vaata kasutaja cellarmonk sõnumeid |
| arvuti: |
Protsessor: Core 2 Duo E6750 - Arctic-Cooling Freezer 7 Pro
Emaplaat: Gigabyte GA-EP45-DS3R
Mälu: A-DATA 2x2GB DDR2 800MHz G-Series CL5-5-5-12
Videokaart: Gigabyte GeForce 8600GT Silent-Pipe II
Kõvaketas: WD Caviar SE16 250GB SATA
Toide: FSP Blue Storm II 500W ATX 2.2 SLI Ready
DVD±RW: Optiarc AD-7170A
Korpus: Codegen 6205-СA |
|
| kontakt cellarmonk |
| lisa ignoreeritav kasutaja: |
 |
| privaatsõnum: |
 |
|
| Kasutajate arvamused :: cellarmonk |
| Protsentuaalselt |
Graafiliselt |
|
|
Sinu arvamus kasutajast [ cellarmonk ]: puudub
NB! Oma arvamust kasutaja kohta saab lisada/muuta vaid postitades või vana postitust muutes. |
| autor |
sõnum |
UrmoZ
HV Guru

liitunud: 06.01.2005
|
postitatud: 20.05.2009 12:40:28 postituse pealkiri: Kommenteerimine: cellarmonk |
|
Arvamus kasutajast [ cellarmonk ]: Positiivne |
|
kiire tehing  |
|
|
| Kommentaarid: 226 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
206 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|
 |
|
Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
|
| 1/1 |
| cellarmonk arvab teistest |
| Protsentuaalselt |
Graafiliselt |
| Positiivne: |
 |
100% |
1 häält |
| Neutraalne: |
 |
0% |
0 häält |
| Negatiivne: |
 |
0% |
0 häält |
|
|
Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
|