Avaleht
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
kasutaja profiili vaatamine :: _marek
avatar Kasutajast _marek

HV Guru
liitunud:  31.12.2002
viimane külastus:  26.06.2026 00:08:47
HV-OT teenus:  01.02.2020 14:43:20
HV-OT+ teenus:  -
postitusi:  6046
[0.11% kõigist / 0.70 sõnumit päeva kohta]
vaata kasutaja _marek sõnumeid
arvuti: 

    LAPTOP:
    Dell Vostro 1400 - 14,1'' (1440x900)
  • CPU: Intel Core2Duo T5470 @ 1,6GHz
  • MEM: 4096MB (2x2048MB) DDR2
  • HDD: 250GB 7200rpm Hitachi
  • GPU: Intel X3100
  • ROM: DVD+-RW/RAM
  • SYS: Win7 Ultimate
  • BATT: 9cell

    PC:
  • CPU: AMD Athlon XP 2200+@2,13GHz (12x177@1,8V) ThoroughBred B-Core (PcMark2002 6407p.)
  • CPUFAN: Spire WhisperRock4 radikas + Nexus 80mm
  • MOBO: Epox EP-8RDA+ nForce2 Ultra 400 rev. 2.1
  • MEM: 1024MB (2x512MB) Apacer DDR PC3200 @ 354MHz (PcMark2002 4571p.)
  • HDD: 160GB 7200rpm 8MB Seagate Barracuda 7200.9 ST3160812A
  • GPU: Powercolor ATI Radeon 9200 128Mb DDR 250/400Mhz (3dMark2001 6922p.) (passiivis)
  • ROM: DVD+-RW/RAM Nec ND-4571A Labelflash
  • PSU: Nexus 400W
  • CASE: Codegen ATX Miditower (self-tuned icon_razz1.gif)
  • SYS: Win XP Pro SP2

  • LG LCD L1730BSFH
ID-kaart:  Autoriseeritud ID-kaardiga
kontakt _marek
lisa ignoreeritav kasutaja: lisa ignoreeritav kasutaja
privaatsõnum: saada privaatsõnum

Kasutajate arvamused :: _marek
Protsentuaalselt Graafiliselt
Positiivne: 99% 118 häält
Neutraalne: 0% 0 häält
Negatiivne: 1% 1 häält
Sinu arvamus kasutajast [ _marek ]: puudub

NB! Oma arvamust kasutaja kohta saab lisada/muuta vaid postitades või vana postitust muutes.

autor sõnum
Otto E.
HV veteran

liitunud: 08.08.2008



sõnumpostitatud: 16.04.2022 17:02:27    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ _marek ]: Positiivne

Müüsin rehvid. Soovitan! thumbs_up.gif
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mumbles
HV kasutaja
Mumbles

liitunud: 08.02.2007


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 22.12.2021 19:28:25    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ _marek ]: Positiivne

Tuli kinkekatele ise järgi, kõik tiptop, soovitan, usaldusväärne ! thumbs_up.gif
Kommentaarid: 99 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 14.07.2021 18:16:18    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ _marek ]: Positiivne

Kinkekaardid vahetasid omanikku, kõik bueno thumbs_up.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 22.04.2021 06:42:04    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ _marek ]: Positiivne

5+
_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
Kommentaarid: 587 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 477
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
commandert
HV vaatleja

liitunud: 23.11.2009


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 19.01.2021 22:45:20    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ _marek ]: Positiivne

Iphone SE 2
Kiire ja konkreetne, tänud.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kala1
Kreisi kasutaja
kala1

liitunud: 02.12.2006


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 03.10.2019 21:28:07    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ _marek ]: Positiivne

Samsungi teler
_________________
M: LG 29wk500-p
The German soldier has impressed the world, however the Italian Bersagliere soldier has impressed the German soldier.
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sander007
HV veteran
Sander007

liitunud: 04.12.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 25.05.2019 19:05:57    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ _marek ]: Positiivne

Müüsin kinkekaarte.

Kõik nagu kokku lepitud. Soovitan! thumbs_up.gif
_________________
www.metailor.ee
Kommentaarid: 161 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 152
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dexter666
HV veteran
dexter666

liitunud: 29.08.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 11.10.2018 19:50:32    postituse pealkiri: Kinkekaardid vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ _marek ]: Positiivne

Oli meeldiv äri teha! Julgen soovitada.
Kommentaarid: 93 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JAANU5
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.04.2006


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 10.09.2018 12:18:13    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ _marek ]: Positiivne

Ostis ROIDMI telefonihoidja. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 109 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
morik
HV kasutaja

liitunud: 29.09.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 04.07.2018 19:25:29    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ _marek ]: Positiivne

Sai ostetus alkomeeter. Kõik sujus hästi! Soovitan! thumbs_up.gif
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pätu
HV Guru
Pätu

liitunud: 18.07.2006


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 03.07.2018 16:44:50    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ _marek ]: Positiivne

Sai apollo kinkekaardi. icon_smile.gif
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
viiking
HV kasutaja
viiking

liitunud: 15.03.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 14.06.2018 09:01:19    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ _marek ]: Positiivne

Soetasin Garmini spordikella.
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miq12
HV veteran
miq12

liitunud: 27.03.2007


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 21.11.2017 12:56:58    postituse pealkiri: Rehvid vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ _marek ]: Positiivne

Kiire ja hea tehing! Meeldiv!
_________________
RUUMIK - 3D printeri filamendid Eesti laos!
Kommentaarid: 171 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 162
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
zhade
HV kasutaja
zhade

liitunud: 17.09.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 01.10.2017 20:57:17    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ _marek ]: Positiivne

Müüsin televiisori. Tuli kaubale kiirelt järgi ja kõik sujus. Viisakas ja korrektne. Soovitan thumbs_up.gif
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JAANU5
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.04.2006


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 16.08.2017 16:46:31    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ _marek ]: Positiivne

Müüs meeste kingad Clarks (uued karbis) nr 42 thumbs_up.gif
Kommentaarid: 109 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mafiaa
HV kasutaja
Mafiaa

liitunud: 15.05.2007


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 11.08.2017 20:39:54    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ _marek ]: Positiivne

Positiivne thumbs_up.gif icon_smile.gif
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 80
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HobbitHIF
HV vaatleja

liitunud: 06.03.2009



sõnumpostitatud: 29.06.2017 12:56:27    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ _marek ]: Positiivne

Ostsin monitori, kõik tip-top
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jyrkaman69
HV vaatleja

liitunud: 13.07.2015



sõnumpostitatud: 03.05.2017 08:13:18    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ _marek ]: Positiivne

Ostsin teleka. Vastab kiirelt ja äri teeb veel kiiremini.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kaarta
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.09.2008


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 18.04.2017 13:43:54    postituse pealkiri: Kinkekaart vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ _marek ]: Positiivne

thumbs_up.gif
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
K&K
HV kasutaja
K&K

liitunud: 14.09.2009


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 24.10.2016 18:36:32    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ _marek ]: Positiivne

Kinkekaardid said uue omaniku!
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
andu122
HV kasutaja

liitunud: 27.11.2013


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 04.07.2016 17:25:50    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ _marek ]: Positiivne

Ostis tahvli, maksis kenasti ära. 5+
Kommentaarid: 136 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 128
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siimp
Kreisi kasutaja
siimp

liitunud: 08.05.2002



sõnumpostitatud: 01.04.2016 10:43:31    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ _marek ]: Positiivne

Ostsin Ipad, kaup nagu lubatud.
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flab
HV Guru

liitunud: 09.10.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 23.03.2016 03:12:45    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ _marek ]: Positiivne

Ostsin ipadi e-lugeriks. Kôik tip-top!
Kommentaarid: 992 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 782
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 13.10.2015 09:38:34    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ _marek ]: Positiivne

5+ AHV, tegime kinkekaardi äri.
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kylaline
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.12.2010



sõnumpostitatud: 04.09.2015 23:47:33    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ _marek ]: Positiivne

kõik läks hästi icon_smile.gif
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 143
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
poolkaks
HV kasutaja
poolkaks

liitunud: 15.05.2011



sõnumpostitatud: 02.09.2015 19:18:01    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ _marek ]: Positiivne

ostetud telefon thumbs_up.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
robi95
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.04.2010



sõnumpostitatud: 12.08.2015 11:51:47    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ _marek ]: Positiivne

Ostsin PS3, kõik korras. icon_biggrin.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RistoX
HV kasutaja
RistoX

liitunud: 18.11.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 28.02.2015 21:07:07    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ _marek ]: Positiivne

Ostetud telefon. Tehing kiire ja korralik, kõik vastas kirjeldatule. Soovitan thumbs_up.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rauli
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.03.2006


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 14.01.2015 21:04:56    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ _marek ]: Positiivne

Müüsin telefoni- Tehing kiire ja sujuv!
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
belvedere
HV vaatleja
belvedere

liitunud: 23.04.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 28.09.2014 16:29:45    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ _marek ]: Positiivne

Sai ostetud üks telefon. Korralik kaup, mõistlik hind. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mõttetumees
HV Guru

liitunud: 18.07.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 19.05.2014 22:35:33    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ _marek ]: Positiivne

Saime kenasti kaubale thumbs_up.gif
Kommentaarid: 659 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 534
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
villu
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.12.2001


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 08.09.2013 22:11:14    postituse pealkiri: Penosil vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ _marek ]: Positiivne

Sai tarvilkku kraami soetatud thumbs_up.gif
_________________
-------------------------------
M: iMac (27'', 2019)
Kommentaarid: 247 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 216
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vesipyks
HV kasutaja
vesipyks

liitunud: 11.05.2009


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 01.07.2013 02:04:31    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ _marek ]: Positiivne

Müüsin telefoni. Kaup sai tehtud kiiresti, korralikult ja meeldivalt. icon_smile.gif
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TauC
HV Guru
TauC

liitunud: 23.04.2007


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 20.05.2013 13:57:17    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ _marek ]: Positiivne

Ostis mälud thumbs_up.gif
Kommentaarid: 328 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zekon
HV vaatleja


liitunud: 22.11.2002



sõnumpostitatud: 15.04.2013 09:04:27    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ _marek ]: Positiivne

Kaup sai aetud nagu kord ja kohus! Kiitus thumbs_up.gif
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eShelobik
HV Guru
eShelobik

liitunud: 01.04.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 28.12.2012 16:53:26    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ _marek ]: Positiivne

Kineskoop kirjutas:
Äri aetud, igati viisakas ja kiire thumbs_up.gif icon_cool.gif


+1
Kommentaarid: 295 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cemtey
HV kasutaja
Cemtey

liitunud: 04.03.2008



sõnumpostitatud: 20.07.2012 20:16:58    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ _marek ]: Positiivne

Äri aetud, igati viisakas ja kiire thumbs_up.gif icon_cool.gif
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jaanus
HV Guru
Jaanus

liitunud: 06.11.2001


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 18.06.2012 07:58:28    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ _marek ]: Positiivne

Jälle üks väike positiivne äri tehtud thumbs_up.gif
Kommentaarid: 716 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 571
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
superuser
HV vaatleja

liitunud: 10.08.2011



sõnumpostitatud: 30.03.2012 03:48:22    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ _marek ]: Positiivne

Ostis SSD, organiseeris ise sobiliku transpordi thumbs_up.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jaanus
HV Guru
Jaanus

liitunud: 06.11.2001


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 26.03.2012 13:33:57    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ _marek ]: Positiivne

Ostis Arc S-i ära, kõik thumbs_up.gif
Kommentaarid: 716 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 571
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ar7sova
HV kasutaja

liitunud: 23.01.2010



sõnumpostitatud: 26.02.2012 18:30:29    postituse pealkiri: Hey vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ _marek ]: Positiivne

Müüsin telefoni thumbs_up.gif
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 2 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Evil14
HV Guru
Evil14

liitunud: 25.02.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 24.02.2012 16:05:23    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ _marek ]: Positiivne

Ostsin telefoni, kõik väga viis. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 225 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Montecito
HV kasutaja
Montecito

liitunud: 02.12.2001



sõnumpostitatud: 16.02.2012 00:35:14    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ _marek ]: Positiivne

Järjekordne positiivne tehing.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winman
HV Guru
Winman

liitunud: 29.07.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 17.01.2012 11:42:01    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ _marek ]: Positiivne

Positiivne tehing - saatsin kauba ilma ettemaksuta, vaatas ja uuris kaupa, küsis ja siis tegi ülekande. Kõik läks üsna ladusalt icon_wink.gif
Kommentaarid: 1519 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 1113
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ShiiL
HV Guru
ShiiL

liitunud: 15.05.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 08.01.2012 23:54:08    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ _marek ]: Positiivne

sai tv ja digibox ostetud. kokkulepitud ajal kokkulepitud kohas ja kaup tehtud thumbs_up.gif
_________________
I may be getting older, but I refuse to grow up!
Kommentaarid: 265 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 215
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oliver989
Kreisi kasutaja
oliver989

liitunud: 26.04.2006


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 15.12.2011 03:49:01    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ _marek ]: Positiivne

kiire tehing
Kommentaarid: 223 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
silk45
HV kasutaja

liitunud: 24.08.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 14.12.2011 00:05:18    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ _marek ]: Positiivne

Kaup kiire ja korralik thumbs_up.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
der hammer
HV Guru
der hammer

liitunud: 05.10.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 06.12.2011 13:43:46    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ _marek ]: Positiivne

Müüdud thumbs_up.gif
_________________
Tere.
Kommentaarid: 149 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
233MMX
Kreisi kasutaja


liitunud: 19.02.2003



sõnumpostitatud: 16.11.2011 16:24:57    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ _marek ]: Positiivne

kena tehing thumbs_up.gif
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
taimot
Kreisi kasutaja
taimot

liitunud: 14.12.2006


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 14.11.2011 13:34:18    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ _marek ]: Positiivne

Sai väike äri tehtud, soovitan thumbs_up.gif
Kommentaarid: 116 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
vasta   Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
mine lehele 1, 2, 3  järgmine
1/3

_marek arvab teistest
Protsentuaalselt Graafiliselt
Positiivne: 98% 126 häält
Neutraalne: 0% 0 häält
Negatiivne: 2% 3 häält

näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.