Avaleht
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
kasutaja profiili vaatamine :: rurik
avatar Kasutajast rurik

HV veteran
liitunud:  29.10.2007
viimane külastus:  29.01.2026 20:44:09
HV-OT teenus:  01.02.2020 14:43:20
HV-OT+ teenus:  -
postitusi:  3389
[0.06% kõigist / 0.50 sõnumit päeva kohta]
vaata kasutaja rurik sõnumeid
kontakt rurik
lisa ignoreeritav kasutaja: lisa ignoreeritav kasutaja
privaatsõnum: saada privaatsõnum

Kasutajate arvamused :: rurik
Protsentuaalselt Graafiliselt
Positiivne: 99% 318 häält
Neutraalne: 0% 1 häält
Negatiivne: 1% 4 häält
Sinu arvamus kasutajast [ rurik ]: puudub

NB! Oma arvamust kasutaja kohta saab lisada/muuta vaid postitades või vana postitust muutes.

autor sõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 09.04.2021 01:24:12    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ rurik ]: Positiivne

Kiire käest-kätte tehing thumbs_up.gif
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
suur13
HV veteran
suur13

liitunud: 05.01.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 25.10.2020 01:12:15    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ rurik ]: Positiivne

Ostsin korpuse, kõik OK.
Kommentaarid: 203 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 188
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Elumees
HV vaatleja

liitunud: 11.07.2008


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 21.08.2020 22:35:20    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ rurik ]: Positiivne

Müüs mulle ressiiveri ja kõlarid. Kõik toimib väga hästi.
thumbs_up.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
appler
HV kasutaja

liitunud: 27.05.2011


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 12.03.2020 13:20:06    postituse pealkiri: Ostis kinkekaart vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ rurik ]: Positiivne

Ostis kinkekaart. Kiire tehing, soovitan! thumbs_up.gif
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
waterfall
HV kasutaja
waterfall

liitunud: 09.09.2011


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 07.12.2018 23:14:56    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ rurik ]: Positiivne

ostsin teleka icon_exclaim.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 18.04.2017 13:12:01    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ rurik ]: Positiivne

Ostis telefoni. Kõik thumbs_up.gif
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JAANU5
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.04.2006


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 25.03.2017 17:55:04    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ rurik ]: Positiivne

thumbs_up.gif
Kommentaarid: 109 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hirff
HV kasutaja
Hirff

liitunud: 26.05.2011


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 15.07.2016 16:13:24    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ rurik ]: Positiivne

Läks alla 24h, et kaup kätte saada. Tips-tops!
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
smurfar
Kreisi kasutaja
smurfar

liitunud: 15.02.2010


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 25.04.2016 21:35:52    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ rurik ]: Positiivne

Meeldivalt kiire diil thumbs_up.gif
_________________
Parandan lõhutud küttepuid. Hind kokkuleppel
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 106
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SOS
Kreisi kasutaja
SOS

liitunud: 02.12.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 21.12.2015 09:57:28    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ rurik ]: Positiivne

ÄA kaup edukalt kätte saadud
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 180
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
undead
HV Guru

liitunud: 04.02.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 19.10.2015 12:18:56    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ rurik ]: Positiivne

meeldiv ja sõbralik inimene, korralik kaup. Soovitan! thumbs_up.gif
_________________
www.raja.ee
Macbook air ning pro hooldus ja remont.
Veo- ja kolimisteenus.
Kommentaarid: 725 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 2 :: 545
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
AA24
HV kasutaja
AA24

liitunud: 18.09.2014



sõnumpostitatud: 22.07.2015 19:56:15    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ rurik ]: Positiivne

Sai kaupa tehtud.
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
terminator
HV Guru
terminator

liitunud: 06.11.2001


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 06.04.2015 15:15:40    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ rurik ]: Positiivne

Tuli lubatud ajal kohale ja ostis 12mm karastatud klaasiga TV-laua thumbs_up.gif
_________________
2023 QULBIX Q140MD 12kW=16hj 280Nm 72V 2160Wh 54kg 80km/h el.ratas 3999€ (poes 8500€) https://www.tori.fi/recommerce/forsale/item/25355832
2006 VOLVO V50 Sveits 2.0 100kW el. nahksisu 2999€ https://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?share=6753f92727c0698dd57b3bd799d69811
Kommentaarid: 494 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 19 :: 6 :: 373
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
deepmaan
HV kasutaja

liitunud: 11.04.2003



sõnumpostitatud: 23.12.2014 23:28:41    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ rurik ]: Positiivne

Sai telefon soetatud, positiivne icon_smile.gif
_________________
pildid
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Laurich
HV vaatleja

liitunud: 11.07.2011



sõnumpostitatud: 12.11.2014 14:57:10    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ rurik ]: Positiivne

Ostsin 2 aastat tagasi uue sülearvuti Samsung NP530 koos arvega.
Arvuti on käinud remondis -- ekraani kinnitusele tekkisid tugevad mõrad, ilmselt hinged on liiga pingul. Õnneks garantiis vahetati kogu ekraan ära 2 päevaga. Arvuti on siiani töös! Nii et igati positiivne ost oli!
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fragile
Kreisi kasutaja
fragile

liitunud: 13.10.2006


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 14.07.2014 23:56:29    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ rurik ]: Positiivne

Sai raha vahetatud thumbs_up.gif
_________________
Steam profiil
Children play Call of Duty.. Boys play Battlefield.. Men play ARMA
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cyberlord
HV Guru

liitunud: 02.12.2003



sõnumpostitatud: 21.07.2013 23:59:25    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ rurik ]: Positiivne

Ostsin ASUS transformeri - kõik väga bro!
Kommentaarid: 546 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 449
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mõttetumees
HV Guru

liitunud: 18.07.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 21.07.2013 22:33:49    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ rurik ]: Positiivne

Sain odavalt laheda toiteka. Isegi kui ei töötaks, oleks niisama kena vaadata.
Kommentaarid: 659 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 534
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raimzu
HV kasutaja
raimzu

liitunud: 27.10.2008


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 07.07.2013 17:54:12    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ rurik ]: Positiivne

ostsin emme ja prose, kiire ja probleemivaba thumbs_up.gif beer_yum.gif
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
asdad
HV vaatleja

liitunud: 24.02.2005



sõnumpostitatud: 20.06.2013 22:55:22    postituse pealkiri: + vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ rurik ]: Positiivne

äri aetud
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Raunci
HV Guru

liitunud: 02.12.2007


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 30.05.2013 23:43:32    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ rurik ]: Positiivne

Igati usaldusväärne härra thumbs_up.gif
Kommentaarid: 469 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 404
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kapitan
Kaevur
Kapitan

liitunud: 21.10.2007


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 06.04.2013 10:05:57    postituse pealkiri: Müüsin BTC vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ rurik ]: Positiivne

Ostis bitcoine. Sujus thumbs_up.gif
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Click
HV kasutaja

liitunud: 09.09.2006


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 11.02.2013 14:25:51    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ rurik ]: Positiivne

Ostsin prose, kõik sujus ladusalt (y
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indu
HV veteran
indu

liitunud: 03.02.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 08.02.2013 17:53:14    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ rurik ]: Positiivne

Ostsin videokaarti thumbs_up.gif
_________________
http://www.lossirestoran.eu/
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RENX911
Kreisi kasutaja

liitunud: 22.07.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 04.02.2013 22:00:25    postituse pealkiri: Tolmuimeja vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ rurik ]: Positiivne

Sai üks imur soetatud. Äri sujus sujuvalt thumbs_up.gif Kõik positiivne icon_smile.gif
_________________
Kirjutan küll aga mida? Seda ma ise ka ei tea.icon_biggrin.gif
Pakume raamatupidamisteenust. Küsi lisa teenuste kohta! Hinnad soodsad.
Teostame elektritöid. Küsi pakkumist.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
N/A
HV kasutaja

liitunud: 17.11.2002



sõnumpostitatud: 31.01.2013 11:47:33    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ rurik ]: Positiivne

prose ost, kiire ja probleemivaba thumbs_up.gif
Kommentaarid: 105 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
virx
HV Guru

liitunud: 23.11.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 28.01.2013 18:48:15    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ rurik ]: Positiivne

Võin väita, et asjalik ja usaldusväärne müüa! thumbs_up.gif
Kommentaarid: 363 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 308
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maxman321
Kreisi kasutaja
maxman321

liitunud: 14.11.2006


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 26.01.2013 20:48:09    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ rurik ]: Positiivne

Kiire diil thumbs_up.gif
Kommentaarid: 96 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 88
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kraff
HV veteran


liitunud: 10.03.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 24.01.2013 21:28:16    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ rurik ]: Positiivne

Sain kalli kaelaehte omanikuks i7 näol. thumbs_up.gif
_________________
Let`s go, let`s go, I`m bored, let`s go!
Kommentaarid: 290 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 236
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
martl
HV veteran

liitunud: 20.02.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 21.01.2013 21:53:34    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ rurik ]: Positiivne

sain hea cpu hea hinnaga. väga kiire tegutsemine thumbs_up.gif
Kommentaarid: 245 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 215
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeanman
Kreisi kasutaja
jeanman

liitunud: 30.06.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 13.01.2013 21:17:05    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ rurik ]: Positiivne

Sai mõned jupid ostetud.Mina olen rahul thumbs_up.gif
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
murka_
HV vaatleja

liitunud: 05.08.2008


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 28.12.2012 23:49:34    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ rurik ]: Positiivne

Ostsin prose. Kiire tehing, kaup korralik.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
meelo
HV kasutaja

liitunud: 17.12.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 28.12.2012 23:42:52    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ rurik ]: Positiivne

Taaskord üks positiivne äri seljataga. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 26.12.2012 16:27:14    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ rurik ]: Positiivne

Sai ostetud Intel Core i5 3570K 3.4G 6M LGA1155 BOX . UUS. Avamata pakendis. Kõik thumbs_up.gif
_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
babylon
HV kasutaja
babylon

liitunud: 18.01.2004



sõnumpostitatud: 26.12.2012 02:48:44    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ rurik ]: Positiivne

Kiire Diil järjekordselt thumbs_up.gif
_________________
Kõik sanitaartehnilised tööd ühest kohast.
www.santehnik24.net
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 53
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jnt
HV Guru
jnt

liitunud: 10.05.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 23.12.2012 16:37:10    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ rurik ]: Positiivne

Sai üks hää prose soetatud ja ta tuli ja tõi selle mulle koju kätte. Kindlasti soovitan! thumbs_up.gif
_________________
Progemisest: https://byteaether.github.io/
Seisab keldris vana 386-486-Pentium1? Räägime! Ehk saan vanakesele uue elu anda. icon_wink.gif
Kommentaarid: 117 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
melx
HV kasutaja
melx

liitunud: 08.02.2008



sõnumpostitatud: 18.12.2012 23:44:28    postituse pealkiri: msi gtx 660 ti 2GB vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ rurik ]: Positiivne

Kiire ja asjalik
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erik71284
HV kasutaja
erik71284

liitunud: 25.02.2004



sõnumpostitatud: 17.12.2012 22:32:04    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ rurik ]: Positiivne

Kaup nagu lubatud ja kiirelt käes, igati rahul icon_smile.gif
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ahto
Kreisi kasutaja
Ahto

liitunud: 10.09.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 16.12.2012 22:20:28    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ rurik ]: Positiivne

Soetasin hea hinnaga videokaardi. Järjekordne thumbs_up.gif diil
Kommentaarid: 93 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 88
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rudolf112
Kreisi kasutaja
Rudolf112

liitunud: 27.04.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 10.12.2012 19:14:23    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ rurik ]: Positiivne

Ostsin posti teel kõvaketta, sain kiirelt kätte. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
trip
HV Guru
trip

liitunud: 15.03.2007


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 09.12.2012 14:35:21    postituse pealkiri: ST3000DM001 3tb vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ rurik ]: Positiivne

müüs kiire 3tb hdd, väga kiire ja meeldiv tehing beer_yum.gif thumbs_up.gif .
Kommentaarid: 406 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 303
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
scarface
Kreisi kasutaja
scarface

liitunud: 08.06.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 05.12.2012 18:45:04    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ rurik ]: Positiivne

Ostsin prose, peale väksest jutuajamist oli mees 20 mini pärast uksetaga. Kiire diil. Soovitan : )
_________________
[URL=http://imageshack.us][img:534070a95a]http://img390.imageshack.us/img390/8960/scarfacebanner138uy.jpg[/img:534070a95a][/URL]
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renhoelder
HV veteran
renhoelder

liitunud: 19.06.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 22.11.2012 19:38:33    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ rurik ]: Positiivne

Kiire tehing, positiivne kogemus thumbs_up.gif
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaidtor
OC GURU
kaidtor

liitunud: 15.03.2008


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 18.11.2012 04:34:44    postituse pealkiri: Diil vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ rurik ]: Positiivne

Jälle üks positiivne ja kiire diil tehtud thumbs_up.gif
Eks neid tuleb veel ja veel beer_yum.gif
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 136
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
killerboy
Kreisi kasutaja
killerboy

liitunud: 19.01.2008


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 13.11.2012 20:01:43    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ rurik ]: Positiivne

Ostsin prose, kiire ja hea tehing thumbs_up.gif
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
OskarR89
HV Guru
OskarR89

liitunud: 22.02.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 12.11.2012 16:28:12    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ rurik ]: Positiivne

Väike diil tehtud. Kõik 5+ icon_smile.gif
Kommentaarid: 152 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 139
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mamba
HV kasutaja

liitunud: 04.06.2012



sõnumpostitatud: 11.11.2012 18:34:02    postituse pealkiri: (Y) vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ rurik ]: Positiivne

Ostsin protsessori, tõi koju kätte sama päeva õhtul. Soovitan!
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vanguard
HV kasutaja

liitunud: 14.03.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 11.11.2012 03:28:31    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ rurik ]: Positiivne

Ostsin prose, sain hea hinnaga ja mis kõige tähtsam, veel sama päeva õhtul kätte. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jaanos
HV kasutaja

liitunud: 21.01.2009


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 09.11.2012 11:29:34    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ rurik ]: Positiivne

EVGA GeForce GTX 680 Superclocked eelpaigutatud vesijahutusega. Tehing operatiive ja asi ise täpselt nagu kirjeldatud. Soovitan.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
H5N1
HV vaatleja

liitunud: 17.03.2006



sõnumpostitatud: 30.10.2012 07:56:02    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ rurik ]: Positiivne

kaup käes ja töötab nii nagu peab thumbs_up.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
vasta   Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
mine lehele 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  järgmine
1/8

rurik arvab teistest
Protsentuaalselt Graafiliselt
Positiivne: 98% 363 häält
Neutraalne: 1% 2 häält
Negatiivne: 1% 3 häält

näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.