Avaleht
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
kasutaja profiili vaatamine :: weeder
avatar Kasutajast weeder

Kreisi kasutaja
liitunud:  24.10.2005
viimane külastus:  06.05.2026 14:12:35
HV-OT teenus:  01.02.2020 14:43:20
HV-OT+ teenus:  -
postitusi:  1026
[0.02% kõigist / 0.14 sõnumit päeva kohta]
vaata kasutaja weeder sõnumeid
amet:  Elektrik
arvuti:  12650H
ID-kaart:  Autoriseeritud ID-kaardiga
kontakt weeder
lisa ignoreeritav kasutaja: lisa ignoreeritav kasutaja
privaatsõnum: saada privaatsõnum

Kasutajate arvamused :: weeder
Protsentuaalselt Graafiliselt
Positiivne: 96% 55 häält
Neutraalne: 2% 1 häält
Negatiivne: 2% 1 häält
Sinu arvamus kasutajast [ weeder ]: puudub

NB! Oma arvamust kasutaja kohta saab lisada/muuta vaid postitades või vana postitust muutes.

autor sõnum
klebla
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.06.2005



sõnumpostitatud: 17.07.2017 01:22:53    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ weeder ]: Positiivne

šoovitan!
Kommentaarid: 253 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 220
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tarc
HV Guru
tarc

liitunud: 21.05.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 15.04.2013 20:40:11    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ weeder ]: Positiivne

Tiptop.
_________________
Pakkumistes arvestan, et kodanik asub Tallinnas Tondil, kui profiilis pole märgitud teisiti.
Prosed, mälud, kettad, lcd-d, wifid, wwanid, laadijad ja muu. PS-is lähem inf.
Kommentaarid: 841 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 638
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kethmar
Kreisi kasutaja
Kethmar

liitunud: 21.06.2006



sõnumpostitatud: 15.05.2012 20:39:46    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ weeder ]: Positiivne

Sai talle lehekülg tehtud. Vägagi positiivne kogemus.
_________________
Kodulehekülg: http://kethmar.ee/university
Vajad veebilahendust või graafilist abi? Küsi pakkumist. HV Rahvale alati odavamalt.
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
its2cold
HV veteran

liitunud: 13.03.2006


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 11.04.2012 15:56:42    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ weeder ]: Positiivne

Ostsin HTC 7 Mozarti, kaup oli korralik thumbs_up.gif
Kommentaarid: 197 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 174
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sifkad
HV veteran
sifkad

liitunud: 28.12.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 28.12.2011 21:42:09    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ weeder ]: Positiivne

Igati hea ostja ja muidu asjalik mees beer_yum.gif
Kommentaarid: 286 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 244
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Evil
Hull
Evil

liitunud: 23.12.2004



sõnumpostitatud: 17.12.2011 22:38:22    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ weeder ]: Positiivne

Norm diil. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 242 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 202
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
maxman007
HV kasutaja

liitunud: 03.03.2008



sõnumpostitatud: 10.05.2011 18:43:05    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ weeder ]: Positiivne

Ostis läpaka. Minu viga cpu on p7350 kuulutuses oli valesti läinud. beer_yum.gif thumbs_up.gif
_________________
Keyboard missing - press F3 to continue.
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
simpanzzz
HV kasutaja

liitunud: 16.06.2008


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 19.02.2010 00:19:52    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ weeder ]: Positiivne

Ootamatult sain keset päeva kõne. Sama päeva õhtuks olin monitori võrra vaesem ja raha poolest tiba rikkam. Äri käis asjalikult ja kiirelt thumbs_up.gif beer_yum.gif
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bitch
HV kasutaja
bitch

liitunud: 03.11.2007


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 12.11.2007 21:43:59    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ weeder ]: Positiivne

ostsin ipodi kõik läks okilt thumbs_up.gif
Kommentaarid: 84 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
j2nu
HV vaatleja

liitunud: 18.09.2007



sõnumpostitatud: 01.11.2007 21:54:31    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ weeder ]: Positiivne

tore mees:P
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
valek9
HV kasutaja
valek9

liitunud: 30.03.2006


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 15.10.2007 22:59:29    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ weeder ]: Positiivne

Saatis kauba Hiiumaalt ilma raha ette küsimata, igati positiivne.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
PCDJ
HV kasutaja

liitunud: 25.06.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 22.02.2007 16:37:19    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ weeder ]: Positiivne

Algus positiivne keskel negatiivne ja lõpuks siiski lõppes asi positiivselt thumbs_up.gif
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
l2bukast
HV veteran
l2bukast

liitunud: 19.12.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 19.02.2007 12:23:33    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ weeder ]: Positiivne

Äri sujus ilusti ja telefon vahetas omanikku. Positiivne ärikogemus thumbs_up.gif
_________________
58017968
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 123
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tige kala
HV veteran
tige kala

liitunud: 16.11.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 09.02.2007 23:37:34    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ weeder ]: Positiivne

sai monitor ostetud, kaup korralik ja soodne thumbs_up.gif
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jurchello
HV kasutaja

liitunud: 15.10.2006



sõnumpostitatud: 18.01.2007 22:54:19    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ weeder ]: Positiivne

Taas üks positiivne ärikogemus! thumbs_up.gif
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeq
HV kasutaja
jeq

liitunud: 23.07.2004



sõnumpostitatud: 03.12.2006 20:53:41    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ weeder ]: Positiivne

Mina igati rahul, nii kui jõudsin, sain molu kaenlasse ja asi töötab laitmatult hetkel!
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mina96
HV kasutaja
mina96

liitunud: 07.12.2001



sõnumpostitatud: 03.12.2006 16:24:05    postituse pealkiri: Kommenteerimine: weeder vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ weeder ]: Positiivne

Ostsin monitori. Väga korraliku kvaliteediga monitor ja seda odava raha eest! thumbs_up.gif Soovitan. Äri kiire ja probleemideta.
_________________
Inimene, kui tal on hea olla, mõtleb harva.
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ppihus
HV kasutaja
ppihus

liitunud: 21.04.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 03.12.2006 14:42:56    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ weeder ]: Positiivne

Väga rahul. Kaup korralik ja käestkätte.
Sai veel enne kohapeal pikalt valida ja kõik täpselt üle vaadata.
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
asc
HV kasutaja

liitunud: 08.06.2006



sõnumpostitatud: 03.12.2006 14:10:04    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ weeder ]: Positiivne

ostsin monitori. kiire tehing thumbs_up.gif
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bongmaster
HV vaatleja

liitunud: 17.02.2006



sõnumpostitatud: 29.11.2006 21:55:39    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ weeder ]: Positiivne

Soetasin minagi monitori. Kõik läks hästi ja kiirelt, Töötab samuti laitmatult. 5+ icon_wink.gif beer_yum.gif
_________________
Selling...
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MotorHead
HV veteran
MotorHead

liitunud: 11.06.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 17.11.2006 12:56:14    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ weeder ]: Positiivne

Ostsin ühe 21" molu. Täitsa töötab ja mina rahul. thumbs_up.gif thumbs_up.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gsmz
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.04.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 13.11.2006 21:47:37    postituse pealkiri: Pos. vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ weeder ]: Positiivne

Positiivne müügikogemus, müüsin arvutikasti. Maksis raha ära panin kohe posti ja kaup sai Tartu-Tallinna vahel tehtud ~3tunniga.

Soovitan
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 5 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
O
Kreisi kasutaja
O

liitunud: 22.09.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 06.11.2006 21:40:24    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ weeder ]: Positiivne

tänu temale ilmselt veel aastakese CRT taga siis
iseenesest positiivne tehing

soovitan edasipidi mitte ostjat alla ootama jätta, kui viimane on kauba kätte saanud ja raha maksnud pole icon_lol.gif mõni ehk teeb sääred
_________________
PS, kui teemades ei vasta
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Teur
HV vaatleja
Teur

liitunud: 08.02.2006



sõnumpostitatud: 04.09.2006 01:00:15    postituse pealkiri: (Y) vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ weeder ]: Positiivne

Soovitan, ostsin 512 DDR m2lu icon_smile.gif
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ZeD
HV Guru

liitunud: 21.07.2006


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 10.08.2006 18:03:13    postituse pealkiri: Nokia vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ weeder ]: Positiivne

Ostsin telefon.
Väga kiiresti panin Cargoga ja kaup sama kui oli kirjelduses.
Korras! thumbs_up.gif
Kommentaarid: 872 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 628
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
vovas
Kreisi kasutaja
vovas

liitunud: 11.05.2004



sõnumpostitatud: 08.05.2006 23:23:58    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ weeder ]: Positiivne

kiire ja korralik postimyyk thumbs_up.gif
Kommentaarid: 122 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 118
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xtro
HV veteran
xtro

liitunud: 17.10.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 04.05.2006 12:44:25    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ weeder ]: Positiivne

Teinegi lahe videokaart temakäest ära ostetud beer_yum.gif thumbs_up.gif
_________________
30+ tarantlit mu magamistoas ei tähenda veel, et ma hull oleks... vist?
Kommentaarid: 453 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 343
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kristjanpaul
HV vaatleja

liitunud: 07.11.2003



sõnumpostitatud: 30.04.2006 10:07:30    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ weeder ]: Positiivne

väga hea ostja - tuli ise kaardile järgi ning kõik sujus!
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
suurpealik
HV Guru
suurpealik

liitunud: 04.06.2002



sõnumpostitatud: 28.04.2006 18:00:31    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ weeder ]: Positiivne

Järjekordne positiivne tehing thumbs_up.gif
_________________
Apple business solution partner.
Kommentaarid: 227 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 195
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
rehv
HV Guru
rehv

liitunud: 09.12.2001


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 27.04.2006 01:42:02    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ weeder ]: Positiivne

diil sujus kenasti; soovitan icon_smile.gif
Kommentaarid: 303 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 246
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bongmaster
HV vaatleja

liitunud: 17.02.2006



sõnumpostitatud: 26.04.2006 22:13:04    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ weeder ]: Positiivne

thumbs_up.gif V22rt myya!
_________________
Selling...
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
soodent
HV Guru


liitunud: 10.04.2002



sõnumpostitatud: 19.04.2006 23:39:38    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ weeder ]: Positiivne

Müüs korras mälu.
Kommentaarid: 822 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 19 :: 6 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xtro
HV veteran
xtro

liitunud: 17.10.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 11.04.2006 13:37:42    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ weeder ]: Positiivne

Sai kiirelt, mugavalt ja soodsalt endale ühe huvitava GF2.
Minu soovitused thumbs_up.gif beer_yum.gif
_________________
30+ tarantlit mu magamistoas ei tähenda veel, et ma hull oleks... vist?
Kommentaarid: 453 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 343
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bongmaster
HV vaatleja

liitunud: 17.02.2006



sõnumpostitatud: 09.04.2006 21:53:33    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ weeder ]: Positiivne

Kõik igati positiivne. Hea müüa! thumbs_up.gif
_________________
Selling...
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zigga
HV kasutaja

liitunud: 13.02.2006



sõnumpostitatud: 09.04.2006 21:49:09    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ weeder ]: Positiivne

Kõik sujus väga ilusti! thumbs_up.gif
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yb228a
Kreisi kasutaja
yb228a

liitunud: 25.12.2001


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 27.03.2006 22:37:28    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ weeder ]: Positiivne

Riiul mõne kilo vase võrra kergem. Positiivne nähtus.
Kommentaarid: 231 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 192
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
suurpealik
HV Guru
suurpealik

liitunud: 04.06.2002



sõnumpostitatud: 12.03.2006 18:06:59    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ weeder ]: Positiivne

Ostsin ipod shuffle-i, olen rahul thumbs_up.gif
_________________
Apple business solution partner.
Kommentaarid: 227 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 195
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Cancer
HV kasutaja

liitunud: 03.12.2002



sõnumpostitatud: 11.03.2006 21:36:40    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ weeder ]: Positiivne

rool ühendatud ning toimib ilusti. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zigga
HV kasutaja

liitunud: 13.02.2006



sõnumpostitatud: 11.03.2006 17:31:05    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ weeder ]: Positiivne

Ostsin mp3-e. Kõik sujus, asi korras, täpselt nagu lubatud. Kiire ja korralik ärimees. Soovitan soojalt.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zezjulin
HV kasutaja
zezjulin

liitunud: 16.08.2004



sõnumpostitatud: 08.03.2006 01:24:55    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ weeder ]: Positiivne

Kiire ja hea ostja!
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
puna
HV Guru


liitunud: 18.08.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 16.02.2006 10:19:49    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ weeder ]: Positiivne

Ostsin MMC Plus kaardi thumbs_up.gif
Kommentaarid: 361 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RCC
HV Guru
RCC

liitunud: 03.12.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 14.02.2006 17:42:57    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ weeder ]: Positiivne

pisiksi ide kettaid
_________________
Ära suurenda telia kasumit - lõpeta leping! 20/4 pole eriline max kiirus. 1992 kaaperdas telia neti
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Teur
HV vaatleja
Teur

liitunud: 08.02.2006



sõnumpostitatud: 13.02.2006 21:47:27    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ weeder ]: Positiivne

Ostis kõvaketta ära. Kõik sujus väga hästi thumbs_up.gif
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KyBer
HV veteran
KyBer

liitunud: 28.05.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 13.02.2006 17:38:49    postituse pealkiri: c733 vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ weeder ]: Positiivne

ostis minult arvuti thumbs_up.gif
Kommentaarid: 114 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 98
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
psydeblo
HV Guru
psydeblo

liitunud: 08.11.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 09.02.2006 23:40:32    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ weeder ]: Positiivne

sai ostetud irda pulk. äri sujus. soovitan thumbs_up.gif
icon_wink.gif
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 135
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Re-Flex-
Kreisi kasutaja
-Re-Flex-

liitunud: 30.08.2005



sõnumpostitatud: 08.02.2006 22:27:24    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ weeder ]: Positiivne

positiivne kogemus...asi töötas nagu lubatud ja lubas isegi tagasi osta kui mingi viga oleks küljes olnud thumbs_up.gif
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 53
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kuul
HV kasutaja
kuul

liitunud: 18.09.2005



sõnumpostitatud: 08.02.2006 15:27:16    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ weeder ]: Positiivne

pidas oma lubadust et ostab hiljem mälukaardi ära ja pidas sõna ning ostis thumbs_up.gif

positiivne!
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Karr000
HV veteran

liitunud: 26.09.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 07.02.2006 20:51:16    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ weeder ]: Positiivne

Väga väga positiivne thumbs_up.gif
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 88
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ozooner
HV veteran
ozooner

liitunud: 02.05.2005



sõnumpostitatud: 28.01.2006 16:53:08    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ weeder ]: Positiivne

kui 16mb mälu ülesleian,siis panen posti!

päriselt icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 158 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raamat
HV Guru
raamat

liitunud: 28.11.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 28.01.2006 15:26:19    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ weeder ]: Positiivne

Lahke noormees thumbs_up.gif
_________________
M: APC Smart-UPS SC 1000VA 230V - 2U Rackmount/Tower, SC1000I. Musta värvi. Akudeta. 150EUR
Kommentaarid: 359 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 276
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
vasta   Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
mine lehele 1, 2  järgmine
1/2

weeder arvab teistest
Protsentuaalselt Graafiliselt
Positiivne: 99% 73 häält
Neutraalne: 0% 0 häält
Negatiivne: 1% 1 häält

näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.