| autor |
sõnum |
anv
HV kasutaja
liitunud: 16.11.2020
|
postitatud: 06.03.2022 07:34:36 postituse pealkiri: ostsin laptopi |
|
Arvamus kasutajast [ klebla ]: Positiivne |
|
Kiire ja asjalik kaupmees  |
|
|
| Kommentaarid: 43 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
spiderling
HV vaatleja
liitunud: 28.06.2014
|
postitatud: 23.01.2022 15:22:32 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ klebla ]: Positiivne |
|
| Ostsin läpaka, tegin ettemakse ja sain kiirelt kätte. Usaldusväärne! |
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hecate
HV vaatleja
liitunud: 17.07.2020
|
postitatud: 11.11.2021 05:49:51 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ klebla ]: Positiivne |
|
| Korralik ja hea diil, ostsin l2ppari. |
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mnsr
HV vaatleja
liitunud: 15.10.2009
|
postitatud: 10.11.2021 20:50:46 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ klebla ]: Positiivne |
|
Ostsin sülearvuti  |
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Meelis239
HV kasutaja
liitunud: 20.03.2007
|
postitatud: 10.11.2021 20:12:06 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ klebla ]: Positiivne |
|
| Ostsin läpaka, väga kiire, kõik nii kuis peab! |
|
|
| Kommentaarid: 58 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
50 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Putux
HV vaatleja

liitunud: 06.08.2005
|
postitatud: 12.10.2021 19:58:03 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ klebla ]: Positiivne |
|
Ostsin ketta. Asi korralik ja kiiresti käes  |
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ZaZ
Kreisi kasutaja
liitunud: 01.06.2004
|
postitatud: 05.10.2021 07:06:41 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ klebla ]: Positiivne |
|
Müüs kõvaketta, tõi isegi kohale  |
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
90 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dagonath
HV kasutaja

liitunud: 20.05.2008
|
postitatud: 15.09.2021 08:03:56 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ klebla ]: Positiivne |
|
Kiire ja sujuv tehing. Kaup on täpselt nagu lubatud.  |
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aMsaaL
HV kasutaja

liitunud: 18.11.2003
|
postitatud: 10.09.2021 13:44:50 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ klebla ]: Positiivne |
|
Sujuv tegutsemine  |
|
|
| Kommentaarid: 57 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mastert
HV kasutaja

liitunud: 08.12.2004
|
postitatud: 23.08.2021 23:21:36 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ klebla ]: Positiivne |
|
ostsin kõvaketta, kõik toimis _________________ nonii |
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bitCON
Aeg Maha 2n
liitunud: 12.11.2005
|
postitatud: 27.07.2021 18:08:32 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ klebla ]: Positiivne |
|
Ostsin läppari, esmamulje järgi väga rahul  |
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hiid
HV Guru

liitunud: 23.03.2002
|
postitatud: 28.05.2021 19:50:12 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ klebla ]: Positiivne |
|
Soetasin läpaka.
Maksin raha ette, kaup saabus ootuspäraselt. Hästi pakituna ka.
Usaldusväärne!
Soovitan  _________________ Hapud viinamarjad |
|
|
| Kommentaarid: 663 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
512 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Artyr615
HV kasutaja
liitunud: 26.06.2012
|
postitatud: 23.05.2021 17:32:17 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ klebla ]: Positiivne |
|
Ostsin sülearvuti, kõik  |
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
cccp2004
Kreisi kasutaja

liitunud: 31.05.2020
|
postitatud: 11.04.2021 00:36:59 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ klebla ]: Positiivne |
|
Ostsin sulearvuti. Kyik OK ! _________________ .
. |
|
|
| Kommentaarid: 76 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
elka
HV kasutaja

liitunud: 30.12.2005
|
postitatud: 06.04.2021 13:52:38 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ klebla ]: Positiivne |
|
Positiivne tehing  _________________ ei toeta õigekirja |
|
|
| Kommentaarid: 86 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
79 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ukumees
HV vaatleja

liitunud: 28.06.2002
|
postitatud: 28.03.2021 13:00:12 postituse pealkiri: Arvamus kasutajast [ klebla ]: |
|
Arvamus kasutajast [ klebla ]: Positiivne |
|
Positiivne kogemus, kaup vastas kirjeldusele, soovitan!  |
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kibbirniit
HV veteran

liitunud: 29.06.2020
|
postitatud: 24.03.2021 15:13:45 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ klebla ]: Positiivne |
|
Ostsin posti teel läpaka. Korralik kaup  |
|
|
| Kommentaarid: 171 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
142 |
|
| tagasi üles |
|
 |
koiott
HV veteran
liitunud: 10.05.2007
|
postitatud: 08.03.2021 23:51:23 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ klebla ]: Positiivne |
|
Ostsin läpaka. Tehing läks ladusalt, tõi ise asja ära  |
|
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
136 |
|
| tagasi üles |
|
 |
zumin
HV kasutaja
liitunud: 21.11.2001
|
postitatud: 02.03.2021 17:17:26 postituse pealkiri: Arvamus |
|
Arvamus kasutajast [ klebla ]: Positiivne |
|
| Positiivne, kaup aus, hind hea ja diil kiire! |
|
|
| Kommentaarid: 50 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
43 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mõttetumees
HV Guru
liitunud: 18.07.2003
|
postitatud: 27.02.2021 18:56:30 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ klebla ]: Positiivne |
|
Ostsin sülearvuti  |
|
|
| Kommentaarid: 659 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
534 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lenn
HV kasutaja
liitunud: 09.06.2011
|
postitatud: 20.01.2021 09:08:13 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ klebla ]: Positiivne |
|
Müüs kõvaketta. Kiire tehing  |
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
itimees
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.02.2002
|
postitatud: 25.12.2020 22:54:57 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ klebla ]: Positiivne |
|
Ostsin kõvaketta, kiire ja asjalik tehing, +1  _________________ Kunagi pole aega korralikult teha, aga alati on aega ümber teha |
|
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
84 |
|
| tagasi üles |
|
 |
meesmaalt
HV kasutaja

liitunud: 26.06.2013
|
postitatud: 12.12.2020 20:14:25 postituse pealkiri: Kiitos |
|
Arvamus kasutajast [ klebla ]: Positiivne |
|
| Müüs sülearvuti, kindel ja kiire tehing. Aitäh! |
|
|
| Kommentaarid: 50 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kamala12
HV vaatleja
liitunud: 19.02.2015
|
postitatud: 22.11.2020 02:13:41 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ klebla ]: Positiivne |
|
Kiire tehing, kaup käes ja vastab kirjeldusele.  |
|
|
| tagasi üles |
|
 |
spikey
HV vaatleja
liitunud: 30.11.2015
|
postitatud: 25.10.2020 20:15:39 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ klebla ]: Positiivne |
|
Ostsin läpaka - sain väga kiiresti tehingule, läpakas toimib, arve kaasa. Super!
Käest-kätte |
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
andreisavo
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.09.2008
|
postitatud: 16.10.2020 21:05:31 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ klebla ]: Positiivne |
|
Ostsin läpaka, tõi ise kohale!  |
|
|
| Kommentaarid: 116 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
105 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rad01
HV kasutaja

liitunud: 23.10.2012
|
postitatud: 01.10.2020 21:08:14 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ klebla ]: Positiivne |
|
Ostsin läpaka. Tõi samal päeval kohale.  |
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KrisC
HV kasutaja

liitunud: 10.06.2010
|
postitatud: 01.10.2020 15:27:22 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ klebla ]: Positiivne |
|
Müüs tööjaama video. Kiire saatmine 5+ _________________ If karma doesn't hit you, I f**king will. |
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Wtf3000
HV vaatleja

liitunud: 31.03.2010
|
postitatud: 30.09.2020 11:50:42 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ klebla ]: Positiivne |
|
| Ostsin välise ketta. Töötab. |
|
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
FK85
HV vaatleja
liitunud: 31.03.2016
|
postitatud: 24.09.2020 21:41:22 postituse pealkiri: Msi mänguri läpakas |
|
Arvamus kasutajast [ klebla ]: Positiivne |
|
Ostsin läpaka. Kiire tehing ja kõik tiptop  |
|
|
| tagasi üles |
|
 |
vitos
HV vaatleja

liitunud: 31.03.2006
|
postitatud: 13.09.2020 00:02:53 postituse pealkiri: HP Zbook G3 |
|
Arvamus kasutajast [ klebla ]: Positiivne |
|
| ostain sülearvuti, kõik oli OK, soovitan! |
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Nazir
HV vaatleja

liitunud: 06.08.2010
|
postitatud: 06.09.2020 14:05:11 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ klebla ]: Positiivne |
|
| Soetasin teise veel, tänud! |
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Nazir
HV vaatleja

liitunud: 06.08.2010
|
postitatud: 02.09.2020 18:23:57 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ klebla ]: Positiivne |
|
| Soetasin välise ketta, operatiivne tehing. Soovitan! |
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tere112
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.07.2004
|
postitatud: 08.08.2020 02:19:52 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ klebla ]: Positiivne |
|
Ostsin kõvaketta Seagate 5tb. Kõik ok _________________ BMW |
|
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
55 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Snaztastic
HV kasutaja

liitunud: 18.06.2014
|
postitatud: 05.08.2020 09:41:38 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ klebla ]: Positiivne |
|
Tehing jäi küll minu tõttu hilja peale kuid kõik kiire ja korrektne  |
|
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
isspro10
HV vaatleja
liitunud: 02.01.2007
|
postitatud: 11.07.2020 15:03:06 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ klebla ]: Positiivne |
|
| Ostsin sülearvuti. Kiire tehing ja kaubaga rahul |
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
naaskel
jooda
liitunud: 26.11.2001
|
postitatud: 09.07.2020 09:09:40 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ klebla ]: Positiivne |
|
| Soetasin läpaka. Pretensioone ei oma. |
|
|
| Kommentaarid: 117 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
103 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Xenthos
HV vaatleja
liitunud: 18.11.2007
|
postitatud: 22.06.2020 11:57:53 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ klebla ]: Positiivne |
|
Müüs läpaka, kaup nagu reklaamitud.  |
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Marxs
HV vaatleja

liitunud: 19.06.2003
|
postitatud: 05.06.2020 21:45:09 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ klebla ]: Positiivne |
|
| Sai kasutatud sülearvuti ostetud. Tehing kiire ning kaup korralik. |
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tinatsep
HV vaatleja
liitunud: 10.08.2016
|
postitatud: 27.04.2020 23:04:52 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ klebla ]: Positiivne |
|
Ostsin välise kõvaketta, kõik läks ladusalt ja kiirelt.  |
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
krixter
HV kasutaja
liitunud: 28.12.2010
|
postitatud: 18.04.2020 15:04:11 postituse pealkiri: Ostsin HDD |
|
Arvamus kasutajast [ klebla ]: Positiivne |
|
positiivne tehing  |
|
|
| Kommentaarid: 51 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rauli
Kreisi kasutaja
liitunud: 02.03.2006
|
postitatud: 06.04.2020 20:12:09 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ klebla ]: Positiivne |
|
| Soetasin 2TB välise ketta, tehing kiire ja korralik, soovitan julgelt! |
|
|
| Kommentaarid: 77 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kjaups
MeesKesTuliMetsast

liitunud: 02.02.2005
|
postitatud: 05.04.2020 13:12:54 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ klebla ]: Positiivne |
|
Kiirelt raha-post-HDD tehing  _________________ YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€ |
|
|
| Kommentaarid: 173 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
142 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XxSSxX
HV vaatleja
liitunud: 21.10.2013
|
postitatud: 31.03.2020 23:18:46 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ klebla ]: Positiivne |
|
Kiire ja viisakas tehing  |
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
montecrist
HV kasutaja
liitunud: 09.04.2007
|
postitatud: 27.03.2020 19:42:19 postituse pealkiri: HDD |
|
Arvamus kasutajast [ klebla ]: Positiivne |
|
Ostsin välise ketta . Positiivne kogemus.  |
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
GGertK
HV veteran
liitunud: 29.10.2014
|
postitatud: 17.01.2020 22:01:15 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ klebla ]: Positiivne |
|
Ostsin 2tb välise ketta.
Kõik ok. |
|
|
| Kommentaarid: 218 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
199 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Aspera
HV vaatleja
liitunud: 16.04.2013
|
postitatud: 15.01.2020 07:02:23 postituse pealkiri: Soetasin sülearvuti, tehing kiire & korralik |
|
Arvamus kasutajast [ klebla ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lenn
HV kasutaja
liitunud: 09.06.2011
|
postitatud: 07.01.2020 22:50:30 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ klebla ]: Positiivne |
|
Müüs välise ketta. Kõik ok  |
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jt234
HV veteran

liitunud: 12.04.2005
|
postitatud: 28.12.2019 22:14:05 postituse pealkiri: Seagate EXPANSION+ PORTABLE 5 TB USB 3.0 |
|
Arvamus kasutajast [ klebla ]: Positiivne |
|
Ostsin kolm välist kõvaketast. Kõik kena. _________________ Dima oli siin |
|
|
| Kommentaarid: 132 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
124 |
|
| tagasi üles |
|
 |
p11do
HV kasutaja
liitunud: 27.06.2017
|
postitatud: 17.12.2019 17:01:05 postituse pealkiri: 5tb HDD Seagate |
|
Arvamus kasutajast [ klebla ]: Positiivne |
|
| Ostsin välise HDD, kõik okei! |
|
|
| Kommentaarid: 53 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
49 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|