praegune kellaaeg 23.06.2026 11:47:39
|
| Kasutajate arvamused :: maksima |
| Protsentuaalselt |
Graafiliselt |
|
|
Sinu arvamus kasutajast [ maksima ]: puudub
NB! Oma arvamust kasutaja kohta saab lisada/muuta vaid postitades või vana postitust muutes. |
| autor |
sõnum |
Raua_Isa
HV vaatleja
liitunud: 10.07.2002
|
postitatud: 07.10.2004 01:07:29 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ maksima ]: Positiivne |
|
Väga positiivne: tõi kauba ise kohale, müüb kvaliteetset kraami  |
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mesinik
HV Guru
liitunud: 19.05.2004
|
postitatud: 20.09.2004 09:41:33 postituse pealkiri: Kommenteerimine: maksima |
|
Arvamus kasutajast [ maksima ]: Positiivne |
|
Ostsin tal üxpäev paar üsna talutava hinnaga EDO DIMMi.
Kuna ta hommikuti nagunii siit mööda sõidab, nõustus asjad kohale tooma. Mul aga sai just sel ajal telefoniaku kutux loomulikult. Mees ootas ... ja järgmine päev ma ei kuulnud talt ühtegi sõna selle ootamise kohta, vaid ta viitsis nendega järgmiselgi päeval endast märku anda mööda sõites. Soovitame äri ajada, kasulik ja kannatlik mees! |
|
|
| Kommentaarid: 241 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
223 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|
 |
|
Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
|
| 1/1 |
Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
|