Avaleht
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
kasutaja profiili vaatamine :: zezjulin
avatar Kasutajast zezjulin

HV kasutaja
liitunud:  16.08.2004
viimane külastus:  20.12.2017 15:11:42
HV-OT teenus:  01.02.2020 14:43:20
HV-OT+ teenus:  -
postitusi:  766
[0.01% kõigist / 0.10 sõnumit päeva kohta]
vaata kasutaja zezjulin sõnumeid
www:  http://www.nori.ee
kontakt zezjulin
lisa ignoreeritav kasutaja: lisa ignoreeritav kasutaja
privaatsõnum: saada privaatsõnum

Kasutajate arvamused :: zezjulin
Protsentuaalselt Graafiliselt
Positiivne: 100% 57 häält
Neutraalne: 0% 0 häält
Negatiivne: 0% 0 häält
Sinu arvamus kasutajast [ zezjulin ]: puudub

NB! Oma arvamust kasutaja kohta saab lisada/muuta vaid postitades või vana postitust muutes.

autor sõnum
bamfreek
HV kasutaja
bamfreek

liitunud: 10.11.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 18.07.2017 11:27:03    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ zezjulin ]: Positiivne

Sai äri aetud, kõik toimis! Soovitan!
_________________
Dead Serious
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Defmic
Kreisi kasutaja
Defmic

liitunud: 26.12.2004



sõnumpostitatud: 31.03.2013 19:55:06    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ zezjulin ]: Positiivne

Ostsin mälu. 5+
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tarc
HV Guru
tarc

liitunud: 21.05.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 27.04.2012 16:48:55    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ zezjulin ]: Positiivne

Tiptop thumbs_up.gif
_________________
Pakkumistes arvestan, et kodanik asub Tallinnas Tondil, kui profiilis pole märgitud teisiti.
Prosed, mälud, kettad, lcd-d, wifid, wwanid, laadijad ja muu. PS-is lähem inf.
Kommentaarid: 841 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 638
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
meelis63
HV Guru

liitunud: 17.07.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 12.09.2011 21:53:00    postituse pealkiri: Tervitus! vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ zezjulin ]: Positiivne

Taaskord positiivne tehing! thumbs_up.gif
Edu! thumbs_up.gif
Kommentaarid: 336 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 271
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bigmarx
HV Guru
bigmarx

liitunud: 06.09.2002



sõnumpostitatud: 05.08.2011 13:39:52    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ zezjulin ]: Positiivne

Üks väike kaup sai tehtud thumbs_up.gif
_________________
"Kes naerab viimasena? Ma olen siis teie järel!"
Kommentaarid: 485 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 385
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Raceboy
HV veteran
Raceboy

liitunud: 26.12.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 24.10.2010 22:26:05    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ zezjulin ]: Positiivne

Ostsin mälu thumbs_up.gif
_________________
http://www.facebook.com/vemsporsche
www.vems.ee
www.porsche-foorum.org/foorum
Kommentaarid: 319 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 4 :: 248
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
TXX
HV kasutaja

liitunud: 08.12.2001


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 26.04.2010 21:14:17    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ zezjulin ]: Positiivne

Super ostja ei mingit venitamist. Minupoolt positiivne kirja.
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olc
HV Guru
olc

liitunud: 28.11.2001


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 04.02.2010 19:57:06    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ zezjulin ]: Positiivne

Aus kaup ja kiire teenindus icon_smile.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Edmundo
HV kasutaja

liitunud: 21.02.2009



sõnumpostitatud: 30.01.2010 22:52:51    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ zezjulin ]: Positiivne

Ostis paar jubinat,kõik ok
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mätas
HV kasutaja
mätas

liitunud: 08.07.2004



sõnumpostitatud: 29.01.2010 09:39:36    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ zezjulin ]: Positiivne

Ostsin ketta, tip-top tehing. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
meelisr
HV kasutaja
meelisr

liitunud: 30.12.2008



sõnumpostitatud: 22.01.2010 16:39:05    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ zezjulin ]: Positiivne

Kutt tuli lubatud kohta õigeks ajaks ja ostis õiglase summaga ilusti kauba ära.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TauC
HV Guru
TauC

liitunud: 23.04.2007


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 14.01.2010 17:17:59    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ zezjulin ]: Positiivne

Ostsin ekraani thumbs_up.gif
Kommentaarid: 328 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
meelis63
HV Guru

liitunud: 17.07.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 09.01.2010 17:02:44    postituse pealkiri: Tervitus! vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ zezjulin ]: Positiivne

...ostsin hinged.Asi kiire j korralik!
Edu!
Kommentaarid: 336 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 271
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
VR53
HV Guru
VR53

liitunud: 19.11.2001


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 08.01.2010 00:01:56    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ zezjulin ]: Positiivne

Ostsin kunagi ühe ekraani thumbs_up.gif
_________________
Uued Lenovo sülearvutid: www.lenovoarvutid.ee
Sülearvuti ekraan katki? www.displayseek.com
Kommentaarid: 842 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 636
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
frygor
Kreisi kasutaja
frygor

liitunud: 07.05.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 31.12.2009 12:41:20    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ zezjulin ]: Positiivne

Sai ostetud üks läpaka jahutus! Kiire ja korralik ost! beer_yum.gif
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
audi-äss
Kreisi kasutaja
audi-äss

liitunud: 23.09.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 20.11.2009 17:45:42    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ zezjulin ]: Positiivne

ostin mälud, tehing sai tehtud 1 minutga
Kommentaarid: 229 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 209
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Naxik
HV kasutaja
Naxik

liitunud: 04.01.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 14.09.2009 15:33:17    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ zezjulin ]: Positiivne

Ostis ketta kiire ja korralik thumbs_up.gif
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 88
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 29.07.2009 10:58:18    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ zezjulin ]: Positiivne

ostab tüki kaupa mult surnud dv6000t ära. thumbs_up.gif
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marxxx
HV veteran
marxxx

liitunud: 12.01.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 07.06.2008 09:33:17    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ zezjulin ]: Positiivne

Ostsin emaplaadi ja prose + sain kaasa PCMCIA pesa.
Kiire ja korralik tehing. Tänan!
Soovitan thumbs_up.gif
Kommentaarid: 412 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 4 :: 338
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jamaylem
HV kasutaja
jamaylem

liitunud: 05.06.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 06.06.2008 18:50:19    postituse pealkiri: Kiire ari vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ zezjulin ]: Positiivne

Hea ja kiire ar sain veel kauba peale antistaatilise kotti icon_smile.gif Soovitan julgelt.
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rycyve
HV veteran
rycyve

liitunud: 25.06.2006


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 28.05.2008 05:17:54    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ zezjulin ]: Positiivne

Sai äri tehtud.Kõik ilusti pakitud ja saadetud kiirelt.Soovitan thumbs_up.gif
Kommentaarid: 100 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KaaKuus
HV vaatleja
KaaKuus

liitunud: 29.03.2003



sõnumpostitatud: 01.06.2007 18:29:38    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ zezjulin ]: Positiivne

oli meeldiv äri ajada. thumbs_up.gif
_________________
M: Divx filmide kogu. ~70 filmi. 300.-
M: 20 plaati disco, trance jne. plaate. 100.-
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
FurattoShutsuryoku
HV kasutaja

liitunud: 25.10.2005



sõnumpostitatud: 08.11.2006 14:07:25    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ zezjulin ]: Positiivne

kiire ja kaup on norm thumbs_up.gif
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Howard
HV kasutaja

liitunud: 14.06.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 10.07.2006 16:00:26    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ zezjulin ]: Positiivne

Ostsin prose, kõik läks edukalt. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Elof
HV Guru
Elof

liitunud: 07.05.2003



sõnumpostitatud: 08.03.2006 14:07:59    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ zezjulin ]: Positiivne

OStsin Sony monitori. Igasti kena pildiga thumbs_up.gif
Viitsis kaugelt selle kobaka ukse alla ka tuua´ icon_smile.gif
Kommentaarid: 212 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
weeder
Kreisi kasutaja
weeder

liitunud: 24.10.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 08.03.2006 00:05:46    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ zezjulin ]: Positiivne

Ostsin arvuti, kaup ok, mees ok! Soovitan soojalt beer_yum.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jey
HV kasutaja


liitunud: 24.05.2002



sõnumpostitatud: 13.02.2006 19:06:46    postituse pealkiri: Arvamus kasutajast [ zezjulin ] vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ zezjulin ]: Positiivne

Väga usaldusväärne müüja! Mitte mingit probleemi ei ole kunagi olnud.
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Maqu
HV kasutaja
Maqu

liitunud: 03.10.2002



sõnumpostitatud: 02.12.2005 15:59:07    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ zezjulin ]: Positiivne

Ostsin 15" LCD. Kaup käis kähku, monitor töökorras, mina rahul. Soovitan
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wwwmaster
Piiratud kasutaja
Wwwmaster

liitunud: 15.02.2005



sõnumpostitatud: 30.11.2005 21:11:30    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ zezjulin ]: Positiivne

Teine ärikogemus ka väga hea, kuigi minu poolt venis saatmine päris palju oli mees väga mõistev, soovitan väga aus ärimees icon_biggrin.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 84 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 8 :: 8 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Katsetaja
HV kasutaja

liitunud: 26.05.2003



sõnumpostitatud: 26.11.2005 15:21:05    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ zezjulin ]: Positiivne

Kiirelt korralik äri - igati soovitan!
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mastersas
Piiratud kasutaja
Mastersas

liitunud: 24.07.2005



sõnumpostitatud: 24.11.2005 00:46:55    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ zezjulin ]: Positiivne

ostis prose, tuli ise järgi... kõik käis kiirelt ja mugavalt icon_smile.gif
Kommentaarid: 203 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 153
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiki
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.11.2003



sõnumpostitatud: 18.11.2005 23:57:21    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ zezjulin ]: Positiivne

Sai monitor ostetud.
Monitor igati OK. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 109 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 100
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
e-Thug
HV Guru
e-Thug

liitunud: 26.02.2005



sõnumpostitatud: 05.11.2005 16:34:28    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ zezjulin ]: Positiivne

Eeskujulik ostja icon_wink.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 230 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 205
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Inspektor
HV kasutaja
Inspektor

liitunud: 23.04.2002



sõnumpostitatud: 26.10.2005 22:16:18    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ zezjulin ]: Positiivne

Kiire ja konkreetne ostja. Soovitan thumbs_up.gif
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wwwmaster
Piiratud kasutaja
Wwwmaster

liitunud: 15.02.2005



sõnumpostitatud: 14.10.2005 17:47:54    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ zezjulin ]: Positiivne

Müüsin rdrami, ülikiire ärimees thumbs_up.gif Soovitan beer_yum.gif
Kommentaarid: 84 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 8 :: 8 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marxxx
HV veteran
marxxx

liitunud: 12.01.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 11.09.2005 21:15:36    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ zezjulin ]: Positiivne

Sai prose müüdud.
Kõik toimis täpselt nii nagu lubatud.
Usaldusväärne
Soovitan thumbs_up.gif
Kommentaarid: 412 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 4 :: 338
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
UrmoZ
HV Guru
UrmoZ

liitunud: 06.01.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 09.09.2005 19:32:12    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ zezjulin ]: Positiivne

tema poolt "papp", minu poolt kaup ja kõik läks probleemideta thumbs_up.gif
Kommentaarid: 226 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 206
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RKsilver
HV Guru

liitunud: 08.07.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 08.09.2005 18:59:50    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ zezjulin ]: Positiivne

Ostis mälu tuli kohale andis money ning bye bye. 8)
Kommentaarid: 172 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 140
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
FireDawg
HV vaatleja


liitunud: 13.10.2002



sõnumpostitatud: 03.09.2005 14:37:14    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ zezjulin ]: Positiivne

Oli kokkulepitud ajal kokkulepitud kohas, ostis arvuti ja maksis sulas.
thumbs_up.gif
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mastert
HV kasutaja
mastert

liitunud: 08.12.2004



sõnumpostitatud: 18.08.2005 23:15:45    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ zezjulin ]: Positiivne

Ostis video kõik kiire ja korralik thumbs_up.gif julgen soovitada
_________________
nonii
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Raulj
Kreisi kasutaja
Raulj

liitunud: 27.01.2002



sõnumpostitatud: 26.07.2005 16:40:30    postituse pealkiri: Äri vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ zezjulin ]: Positiivne

Sai temaga äri tehtud, korpuse ostis ära. Oli kokkulepitud kohas ja varem ka, ootas mindki ära, raha kohe kätte ja igati thumbs_up.gif Soovitan!
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
bigmarx
HV Guru
bigmarx

liitunud: 06.09.2002



sõnumpostitatud: 13.07.2005 14:50:17    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ zezjulin ]: Positiivne

Raha kiirelt kohal, oma piduri tõttu jäi paki saatmine päeva hiljemaks, kui lubasin icon_redface.gif
_________________
"Kes naerab viimasena? Ma olen siis teie järel!"
Kommentaarid: 485 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 385
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Maramaa
HV veteran
Maramaa

liitunud: 07.03.2004



sõnumpostitatud: 12.07.2005 20:42:14    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ zezjulin ]: Positiivne

thumbs_up.gif usaldusväärne, teinekordgi thumbs_up.gif
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
etc87
Piiratud kasutaja
etc87

liitunud: 02.02.2005



sõnumpostitatud: 02.07.2005 13:38:00    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ zezjulin ]: Positiivne

kõik käis kiiresti
raha mulle cooler talle icon_wink.gif
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 2 :: 222
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
etc87
Piiratud kasutaja
etc87

liitunud: 02.02.2005



sõnumpostitatud: 02.07.2005 13:37:41    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ zezjulin ]: Positiivne

kõik käis kiiresti
raha mulle asi talle icon_wink.gif
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 2 :: 222
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
leo3d33
HV vaatleja

liitunud: 21.02.2005



sõnumpostitatud: 23.06.2005 16:33:31    postituse pealkiri: ! vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ zezjulin ]: Positiivne

sai ostetud kaamera, paistab korralik kaup olevat thumbs_up.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aivar
HV kasutaja

liitunud: 26.01.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 23.06.2005 11:00:20    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ zezjulin ]: Positiivne

Müüsin talle emaplaadi. Kandis raha kenasti üle. Soovitan thumbs_up.gif
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mpls
HV veteran
mpls

liitunud: 09.02.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 27.04.2005 18:37:17    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ zezjulin ]: Positiivne

korralik kaup, hea hind thumbs_up.gif
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 134
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Markus25
HV kasutaja
Markus25

liitunud: 27.03.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 19.04.2005 19:52:16    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ zezjulin ]: Positiivne

Ostsin RDRAM mälu. Tegin ettemaksu ning juba samal päeval pani mooduli cargoga Tartu poole teele icon_smile.gif
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mõttetumees
HV Guru

liitunud: 18.07.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 14.04.2005 20:46:38    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ zezjulin ]: Positiivne

Ostis minu käest protsessori jahuti. Maksis raha ette. thumbs_up.gif
Ise mökutasin natuke ja paki posti panek venis, vabandust.
Kommentaarid: 659 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 534
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
vasta   Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
mine lehele 1, 2  järgmine
1/2

zezjulin arvab teistest
Protsentuaalselt Graafiliselt
Positiivne: 100% 44 häält
Neutraalne: 0% 0 häält
Negatiivne: 0% 0 häält

näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.